Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 16]

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας και παλι. Καταφερα επιτελους να μπαινω απο το κινητο και να γραφω. μεχρι τωρα μονο να διαβαζω μπορουσα. οποτε τωρα ποιος με πιανει.
Μαρια τι παιδι ειναι αυτο;;;;;; Ειναι να μην τρελαινεσαι με αυτα που κανει; Ειναι πραγματικα απιστευτη.
Εμεις σημερα πηγαμε με τη νονα και πηταμε τα βαφτιστικα και τις παιδικες μπομπονιερες. τεταρτη θα εχω και τις αλλες. ελπιζω να ερθουν σωες με τη μεταφορικη. Μπομπονιερες οκ, εφτασαν και οι τελευταιες στον προορισμο τους. πηρα και τα τηλεφωνα μου να απολογηθω για την καθυστερηση, κομπλε. μου μενει μια διορθωση στο φορεμα, να βρω παπουτσια και να αποφασισω πως θα χτενιστω. και να συσκευασω κατι μπισκοτακια που εφτιαξε μια ξαδερφη μου. Και κατι τελευταια ψωνια για το τραπεζι που θα το κανουμε στο σπιτι με γονεις αδερφια και κουμπαρους λογω οικονομικης στενοτητας. πλακα πλακα μαζευομαστε 25 ατομα.
αυτααααααααα
τωρα που βρηκα τροπο να γραφω απο το κινητο, την βαψατε οπως ισως ηδη εχετε καταλαβει.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρκελλα στις 24 είχες πει ότι έχετε την βάφτιση σας ;;;

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας.τι κανετε?

μαρια κρητικια ειναι μια γλυκα η κορη σου.εμενα αν λειπω δεν με ψαχνει αλλα μολις με δει αρχιζει η γκρινια.

μαρκελλα αντε μικρες λεπτομερειες εχουν μειενει για την βαφτιση.αφου μπορεις να μπαινεις απο το κινητο κανε και φεισμπουκ να μπαινεις κι εκει.εχουμε κανει ομαδα οι μανουλες του νοεμβριου δεκεμβριου.σε περιμενουμε

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι ναι την Κυριακη. Ειναι και τα γενεθλεια του. Για το φβ νομιζω η Μαρια ειχε πει για τους κωδικους κατι και ξυπνησα. Νομιζω πως εχω τους ιδιους με το μειλ μου οποτε θα μπορω να μπω λογικα. Θα κανω μια δοκιμη και αν ειναι οκ θα σας δωαω ονομα να με βρειτε γιατι αν περιμενετε απο μενα σωθηκαμε. εχω να το χρησιμοποιησω 3-4 χρονια.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντε σε περιμενουμε μαρκελλα.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μου λεει πως ο λογαριασμος μου ειναι προσωρινα κλειδωμενος. Θα βαλω τον αντρα μου καποια στιγμη μπας και βγαλει ακρη εκεινος γιατι εγω δεν πολυσκαμπαζω.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μηπως επειδη εχεις να μπεις πολυ καιρο?λες να σε εχουν διαγραψει?δωσε μου το ονομα σου στο φεισ να δω αν μπορω να σε βρω

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρηνη σου εστειλα πμ. Αν το καταφερα και αυτο. φευγω. τα λεμε αργοτερα. φιλια.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πρεπει να σε βρηκα μαρκελλα.μια ξανθια με ενα κοριτσακι στη αγκαλια να το φιλας.πρεπει να ειναι η κορη σου.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρκελλα στη σελιδα του φεισμπουκ κατω φεξια εχει την λεξη βοηθεια.μπες εκει μεσα και ελπιζω να βγαλεις ακρη.παντως εγω σε βρηκα

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Markella mou steile mou pm me to onoma sou na se valw sthn omada!An den vriskeis akri kane allo logariasmo,eykolo!Very Happy 

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρκελλα αν θυμαμαι καλα πρεπει να πατησεις εκει που λεει εχω ξεχασει τον κωδικο μου.Μετα νομιζω σου ζηταει να βαλεις email ,μετα πας στο email σου πατας πανω στο λινκ που σου εχουν στειλει ,σε βαζει στην σελιδα του φεισμπουκ κ σου ζηταει νεο κωδικο ,βαζεις νεο κωδικο κ μετα μπορει να σου ζητησει κ αριθμο τηλ κ σου στελνουν ενα μην με κατι στοιχεια αλλα μπορει κ να μην ζητησει τηλ απλα σου βγαζει κατι γραμματα κ αριθμους κ καλα για ασφαλεια κ πρεπει να τα πληκτρολογησεις.Αν τα καταφερεις μπορει να ξεκλειδωσει αλλιως κανε 1 νεο προφιλ που ειναι κ πιο ευκολο.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δες ποσο μικρη ειναι η Ευη μου στη φωτο για να καταλαβεις απο ποτε εχω να μπω στο φβ Ειρηνη. Αυτη ειμαι σιγουρα. Αααααχ Κρητη ειμαστε εκει.
Μαρακι θα δοκιμασω αλλα σιγουρα απο την αλλη βδομαδα να εχω τελειωσει με τα πολλα τρεχαματα. Ευχαριστω για τις οδηγιες.
Φωτεινη μου θα σου στειλω πμ. Τι κανεις εσυ; Χαθηκες ρε. Η μικρη;

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρκέλλα μου σε βρήκα και σε πρόσθεσα στο φβ!Καλά είμαι κορίτσι μου.με τρέχει η κοράκλα μου και διάφορες δουλειές..ετοιμάζομαι και να γυρίσω ατην δουλειά μέσα Δεκέμβρη κ το παλεύω να έρθω εντός πόλης,μεγάλη ιστορία..Από υγεία καλά δόξα τω Θεώ μαμα μαμ λέμε συνέχεια!
Από το 1 χέρι την πιάνω κ περπατάμε,τρέχουμε να πω καλύτερα κ ετοιμαζόμαστε για τις κανονικές τρεχάλες.Πολύ μπόι ρίχνει κ δεν είναι να της παίρνω πολλά ρούχα,μικράινουν γρήγορα χιχι-83 εκατοστά η ζουζουνα!Μιλάει ποολύυυ,προσπαθει να πει λογακια κ συνεχεια μαμα--αντε φτάνει κουκουβάγισα Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 5 - Σελίδα 15 328109 Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 5 - Σελίδα 15 328109 
Οικογενειακή κατάσταση,ίδια προς το χειροτερο,αλλά γερες να είμαστε!
Εσύ,τα παιδακια σου?Φβ μπαίινω γιατί εκεί μιλάω πιο γρήγορα,μια που της αρεσει να πειραζει το λαπτοπ όταν γράφω κ εννοειται ο χρόνος κυνηγα!Μακιααα

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα στην ομάδα κι από εδώ! Γιατί απ' ότι φαίνεται περισσότερο τα λέμε από εκεί, χιχιχι!
Μαρκέλλα το ότι ξυπνάει μέσα στη νύχτα και θέλει παιχνίδι δε σημαίνει ότι δεν είναι δόντια. Έτσι έκανε και η Δανάη όταν είχε ενοχλήσεις από δόντια. Ξυπνούσε μέσα στη νύχτα πχ 3-5 και δεν ήθελε άλλο ύπνο. Σηκωνόταν και ήθελε να παίξει. Μόνο αυτό, ούτε γκρίνια, ούτε τπτ άλλο. Γι αυτό μην το αποκλείεις! Άντε, μπες φέης να τα λέμε κι από εκεί!

Μαράκι ρε συ τι τέλειο το κοριτσάκι σου! Ζηλεύω! Εγώ δεν έχω τέτοια, μόνο όταν με βλέπει διακρίνω στα ματάκια της ένα βλέμμα λαχτάρας... και όταν με αγκαλιάζει με σφίγγει πολύ λες και φοβάται μη με χάσει... Η μεγάλη πριν 2 μέρες μου είπε για πρώτη φορά ευθέως μαμά σ' αγαπάω και συγκινήθηκα... μέχρι τώρα έλεγε πχ την αγαπάω τη μαμά, το μπαμπά κλπ, αλλά δεν το έλεγε ευθέως σε κανένα... Αχ το κοριτσάκι μου παρόλο που με παιδεύει πολύ τελευταία...

Φωτεινή τι μπόι είναι αυτό καλέ! Μας ρίχνετε σχεδόν 10 πόντους!!! Οκ, εμείς είμαστε μινιόν, μάλλον θα πήρε από την πεθερά και στο μπόι γμτ... Αλλά και τα κιλά της, σήμερα τη ζύγισε η παιδίατρος στα 8,480 και να φανταστείτε μόλις είχε φάει... Αλλά αφού δεν ανησύχησε η παιδίατρος είμαστε καλά...

Αυτά προς το παρόν, πονάω ακόμα στα πλευρά (ψύξη) και με δυσκολεύει η μικρή που ζητάει αγκαλιές και με το θηλασμό, αλλά πού θα πάει, θα περάσει... Και είμαι και λίγο στρεσαρισμένη γιατί 5 Δεκέμβρη ξεκινάω και πάλι δουλειά... πώς θα τα προλαβαίνω όλα δεν ξέρω... Ήδη έχω αδυνατίσει (χτες η ζυγαριά έγραψε κάτω από 49 κιλά), θα ρέψω στο τέλος...!

Σας φιλώ!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπερα!!

ερημωσαμε εδω...λιγο μου κακοφαινεται αλλα εκει μιλαμε πιο αμεσα!Rolling Eyes 

Αλικη 49 πωπωπω απο το γυμνασιο εχω να ειμαι τοσο!!!!
Εισαι σκελετουλα!
Πως παει η ψυξη;Ελπιζω καλυτερα!
Εγω ακομα χω καποιες ενοχλησεις..θα παω ενδοκρινολογο!Στο τηλεφωνο με καθησυχασε παντως.
Παιζει να ειναι ψυχολογικο..
Εμενα παλια δεν με ταραζε βομβα και τωρα να γινω τοσο αγχωδης;...γιάυτο λεω μαλλον κανουν παρτυ οι ορμονες μου!

Μαρκελλα ελα ελα!
Αν δεν εχεις χρονο εκει θα μιλας πιο ευκολα μαζι μας!
Φωτεινη μου ετοιμααζεσαι για τρεχαλες ε;

Μαρακι τι συγκινητικό ...ψυχουλα μου!Τι καλα που εισαι σπιτι και τη μεγαλωνεις εσυ!

Ειμαι δουλεια αλλα χαλαρωσα για λιγο.
Απο βδομαδα θα εχω αδεια 3 μερες και την επομενη 2.Να τρεξω λιγω στους γιατρους κ να ξεκουραστω..οσο γινεται βεβαια..

Φιλακια!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οντως εχει πεσει πολλη ερημια εδω μεσα αλλα εκει τα λεμε πιο ευκολα,ριχνουμε που κ ματια απο το κινητο κ ειναι πιο ευχαριστα ...Ετσι οπως παει σε λιγο καιρο δεν θα υπαρχει η ομαδουλα μας εδω μεσα...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα

αλικη 49 κιλα?ημουν οταν τελειωσα το λυκειο.περαστικα για την ψυξη.


μαμαμελι ελπιζω οι εξετασεις σου να ειναι ενταξει και τωρα που θα εχεις αδεια ξεκουρασου και λιγο.αφιερωσε μια μερα στον εαυτο σου.δεν λεω να μην ασχοληθεις με τα παιδια μην κανεις τιποτα αλλο ομως.κριμα που αφηνουμε την ομαδα εδω αλλα αφου οι περισσοτερες μπαινουν στο φεις ας μαζευτουμε εκει.πρεπει ομως να ενημερωθουν και αλλα κοριτσια που εχουν καιρο να μπουν εδω στο φορουμ οτι ειμαστε ολες εκει.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια. Αυριο λοιπον εχουμε βαπτιση και γενεθλεια...
Ο μικρος ειναι με διαρροια και πολυ συγκαμενος. Καναμε οτι μπορουσαμε με τον παιδιατρο αλλα δεν καταφεραμε και πολλα. Ελπιζω να εχουμε ενα ηρεμο βραδυ και ενα πρωινο χωρις βροχη. το αλλο με τον τοτο το ξερετε; τελος παντων. οτι ειναι να γινει θα γινει.
Ειμαι πολυ κουρασμενη και πολυ αγχωμενη. Αλλα τουλαχιστον ετοιμη στην ωρα μου.
παω να κοιμηθω γιατι δεν ξερω τι βραδυ με περιμενει και πρεπει να σηκωθω απο τις 7 το αργοτερο.
φιλια πολλα

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Μαρκελλα μου!!!! Να χαιρεσαι τον μπομπιρακο σου..χιλιοχρονος να ειναι και παντα χαρουμενος με υγεια!!!!!!! Καλα να περασετε σημερα!!!!!!!! Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 5 - Σελίδα 15 130627 Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 5 - Σελίδα 15 12978 Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 5 - Σελίδα 15 654316 Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 5 - Σελίδα 15 654316 Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 5 - Σελίδα 15 417472

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:Καλησπερα κοριτσια. Αυριο λοιπον εχουμε βαπτιση και γενεθλεια...
Ο μικρος ειναι με διαρροια και πολυ συγκαμενος. Καναμε οτι μπορουσαμε με τον παιδιατρο αλλα δεν καταφεραμε και πολλα. Ελπιζω να εχουμε ενα ηρεμο βραδυ και ενα πρωινο χωρις βροχη. το αλλο με τον τοτο το ξερετε; τελος παντων. οτι ειναι να γινει θα γινει.
Ειμαι πολυ κουρασμενη και πολυ αγχωμενη. Αλλα τουλαχιστον ετοιμη στην ωρα μου.
παω να κοιμηθω γιατι δεν ξερω τι βραδυ με περιμενει και πρεπει να σηκωθω απο τις 7 το αργοτερο.
φιλια πολλα
Μαρκελλα μου να χαιρεστε τον μπεμπακο σας,χρονια του πολλα κ παντα να ειναι ευτυχισμενος,περαστικα του κιολας κ ευχομαι σημερα να ειναι καλυτερα...Με το καλο να παρει σημερα το ονοματακι του,μεγαλη συγκινηση προβλεπω...Φιλακια!!!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρκελλα σου ευχηθηκαμε στο φεις αλλά μάλλον θα αργήσεις να το δεις. Οπότε χρόνια πολλά στον μικρουλη σου. Με το καλό και η βάφτιση. Να τα χαίρεσαι και τα δύο σου τα παιδάκια. Και Περαστικά σας

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρκελλα να τον χαιρεσαι.με το καλο και η βαφτιση σημερα αν και με πολυ βροχη.περαστικα κιολας στο αγορακι σου και ελπιζω να ειναι καλυτερα σημερα.

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mαρκέλλα μου Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 5 - Σελίδα 15 417472 Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 5 - Σελίδα 15 417472 
Να χαίρεσαι το αντράκι σου και από εδώ,γερός ,τυχερός ευλογημένος και με το καλό το όνομα!Περαστικά του επίσης,μην ταλαιπωρείται η ψυχούλα,κ εσύ μαζί!Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 5 - Σελίδα 15 654316 Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 5 - Σελίδα 15 654316 

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου σας ευχαριστω ολες πολυ για τις ευχες σας. να ειστε ολες παντα καλα και να χαιρεστε τα παιδακια σας.
ξυπνησα πολυ νωρις το πρωι και επινα τον καφε μου στο μπαλκονι κλαιγοντας. ειχα απιστευτο αγχος. μετα απο λιγο ξυπνησε ο μικρος μου και τον βρηκα ορθιο στην κουνια να μου γελαει. εκεινη τη στιγμη σκεφτηκα πως ολα θα πανε καλα. και πηγαν.
Ηταν ολα πολυ ομορφα. Περασαμε πολυ ομορφα και το απολαυσαμε οπως επρεπε.
Περισσοτερα αυριο η μεθαυριο. Παω να ξαπλωσω γιατι ειμαι πτωμα.
Καλο βραδυ και σας ευχαριστω και παλι.
Φιλια πολλα μανουλοφιλεναδες μου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις