Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
291 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 291 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Μαιμουδακι...οι μικρες και ομορφες ζαργανες σου...σε γεμιζουν ενεργεια και δυναμη ε??Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 215994 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maimou2009 έγραψε:Καλημερα!
Κοριτσια εχουμε μεγάλες αντοχές!δεν ξερω αν ειναι οι ορμονες ή το ένστικτο.
Εχω κοιμηθεί μια ωρα αλλα νιωθω απέραντη ευτυχία!
Καλημέρα Maimou!!!
Μεγαλείο η μητρότητα εε???

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Καλημερα!
Κοριτσια εχουμε μεγάλες αντοχές!δεν ξερω αν ειναι οι ορμονες ή το ένστικτο.
Εχω κοιμηθεί μια ωρα αλλα νιωθω απέραντη ευτυχία!
Καλημέρα Maimou!!!
Μεγαλείο η μητρότητα εε???
Πραγματικά μεγαλείο.θα δείτε κοριτσια με τα μικρούλια σας,μικρα πλασματάκια που εξαρτώνται πλήρως απο εσάς.κ α προσπαθείς να καταλάβεις καθε φορα τι θελουν.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki,
δείτε και το pramworld.co.uk
Μου έχουν πει πως έχει καταπληκτικές τιμές.

Επίσης,
ότι βρίσκετε στο amazon να το βάζετε και στο skroutz.gr γιατί μπορεί να είναι και πιο φτηνά από Ελλάδα.

Κοριτσάκια,
με το καλό οι τέρμα-φουσκίτσες μας!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα μανες!!!

Καλε δεν εχω αντοχες....2-3 δουλειες κανω και πεφτω ανασκελα!!!
Ευτυχως το Αλεξακι ειναι πολυ ησυχο και παιζει με τα καινουρια παιχνιδια που της εφερε ο μπαμπακας τηςΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 679259 

Το Τζουλακι βγαινει αν δεν εχει ηδη βγει μαζι με την μοδατη κορη της ....οποτε λογικα μες την ημερα θα εχουμε νεα της!!!

Τζουλια με το καλοοοο λιγο εμεινε!!!

Μαρια και σε σενα!!!!

Μολις πληροφορηθηκα πως τελικα Τριτη η μαμα μου δεν δουλευει θα παρει αγκαζε τη γιαγια και θα ερθουν!!!!

Οπου γιαγια τελος ασιδερωτα...οπου μαμα λαμπικο το σπιτι!!!!Εχω και το ντοπλερ ...οποτε ουτε που θα με δουν!!!Θα τις αφησω στην ησυχια τους να τα κανουν ολα :Ρ

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσάκια!

Maraki με το καλό κοπέλα μου!!!

Όλα καλά με το καρδιοτοκογράφημα. Το είδε και ο γιατρός μου. Ραντεβού την Τρίτη το πρωί και τελικά δε θα κάνω κολπική εξέταση (γιούπι!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 328109 ), είπε ότι είναι νωρίς, μόνο υπέρηχο για να δούμε το βάρος, τη θέση, την περιτύλιξη και doppler.

Βρε κορίτσια μιλούσα τώρα με τη μητέρα μου. Αφού με ρώτησε πότε να έρθει, της είπα Τρίτη-Τετάρτη, με έπρηξε για τα κιλά μου! Και πώς είναι δυνατόν να έχω πάρει μόνο τόσα, και μόνο το παιδί και τα υγρά είναι 8, και πως έχω χάσει στην πραγματικότητα και όταν γεννήσω θα φτάσω 49 κιλά. Και πώς θα θηλάσω; Μου έκανε τα νεύρα τσατάλιαααα!!!Twisted Evil

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Καλημερα!
Κοριτσια εχουμε μεγάλες αντοχές!δεν ξερω αν ειναι οι ορμονες ή το ένστικτο.
Εχω κοιμηθεί μια ωρα αλλα νιωθω απέραντη ευτυχία!

Για αυτό το μεγαλείο νομίζω είμαστε φτιαγμένες οι γυναίκες!!!


ioazon έγραψε:maraki,
δείτε και το pramworld.co.uk
Μου έχουν πει πως έχει καταπληκτικές τιμές.

Σιγά που θα μου είχε ξεφύγει αυτό το σάιτ!!!Το τσέκαρα...στο Αμαζον μου βγαίνει φθηνότερο.Ευχαριστώ πάντως!!!

sophia έγραψε:Kαλημερα μανες!!!

Καλε δεν εχω αντοχες....2-3 δουλειες κανω και πεφτω ανασκελα!!!
Ευτυχως το Αλεξακι ειναι πολυ ησυχο και παιζει με τα καινουρια παιχνιδια που της εφερε ο μπαμπακας τηςΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 679259 

Το Τζουλακι βγαινει αν δεν εχει ηδη βγει μαζι με την μοδατη κορη της ....οποτε λογικα μες την ημερα θα εχουμε νεα της!!!

Τζουλια με το καλοοοο λιγο εμεινε!!!

Μαρια και σε σενα!!!!

Μολις πληροφορηθηκα πως τελικα Τριτη η μαμα μου δεν δουλευει θα παρει αγκαζε τη γιαγια και θα ερθουν!!!!

Οπου γιαγια τελος ασιδερωτα...οπου μαμα λαμπικο το σπιτι!!!!Εχω και το ντοπλερ ...οποτε ουτε που θα με δουν!!!Θα τις αφησω στην ησυχια τους να τα κανουν ολα :Ρ

Δεν τις στέλνεις και από μένα μια βόλτα μετά???

Paramythenia έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια!

Maraki με το καλό κοπέλα μου!!!

Όλα καλά με το καρδιοτοκογράφημα. Το είδε και ο γιατρός μου. Ραντεβού την Τρίτη το πρωί και τελικά δε θα κάνω κολπική εξέταση (γιούπι!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 328109 ), είπε ότι είναι νωρίς, μόνο υπέρηχο για να δούμε το βάρος, τη θέση, την περιτύλιξη και doppler.

Βρε κορίτσια μιλούσα τώρα με τη μητέρα μου. Αφού με ρώτησε πότε να έρθει, της είπα Τρίτη-Τετάρτη, με έπρηξε για τα κιλά μου! Και πώς είναι δυνατόν να έχω πάρει μόνο τόσα, και μόνο το παιδί και τα υγρά είναι 8, και πως έχω χάσει στην πραγματικότητα και όταν γεννήσω θα φτάσω 49 κιλά. Και πώς θα θηλάσω; Μου έκανε τα νεύρα τσατάλιαααα!!!Twisted Evil

Κλασσική Ελληνίδα μάνα!!!χαχαχα!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Σοφια πολυ καλο αυτο με την μαμα και την γιαγια...Ειναι σημαντικο να εχεις βοηθεια στην φαση που εισαι..!!!

Παραμυθενια ολα καλα ε??Τελεια..??Εδειξε τελικα συσπασεις ο καρδιοτοκογραφος??Οσο για τα κιλα το ιδιο ακουω και εγω απο την μανα μου..!!!Εγω ειμαι στα +6..!!!Οποτε ακουω και χειροτερα...χαχαχαχα...Αλλα δεν παιζει κανενα ρολο να ξερεις..!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julia μου έδειξε 2-3. Συνήθως όμως δεν έχω το πρωί, το βραδάκι είναι λίγο πιο συχνές.

Βρε κορίτσια να κοντεύω να γεννήσω κι αυτή να μου φωνάζει γιατί έχω βάλει μόνο τόσα λίγα ή μάλλον ότι έχω χάσει!!! Και πώς θα θηλάσω αφού μετά τη γέννα θα είμαι κάτω από 50 κιλά!Έλεος!!! Και να πω ότι ήμουν ποτέ πάνω από 55! Με εκνεύρισε τόσο που ακόμη δεν έχω συνέλθει!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παραμυθενια μου μην το σκεφτεσαι και χαλιεσαι..κριμα ειναι..!!!Κανε delete σε οτι σε χαλαει και κρατα μονο τα ομορφα και αυτα που σου φτιαχνουν την διαθεση..!!!Ειναι δυσκολο το ξερω...ειδικα αν ολα αυτα στα λεει ενα τοσο κοντινο σου προσωπο...!!!Προσπαθησε το ομως..θα δεις οτι αξιζει..!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Julia μου έδειξε 2-3. Συνήθως όμως δεν έχω το πρωί, το βραδάκι είναι λίγο πιο συχνές.

Βρε κορίτσια να κοντεύω να γεννήσω κι αυτή να μου φωνάζει γιατί έχω βάλει μόνο τόσα λίγα ή μάλλον ότι έχω χάσει!!! Και πώς θα θηλάσω αφού μετά τη γέννα θα είμαι κάτω από 50 κιλά!Έλεος!!! Και να πω ότι ήμουν ποτέ πάνω από 55! Με εκνεύρισε τόσο που ακόμη δεν έχω συνέλθει!
Παραμυθένια μου μακάρι να είχα και γω την μαμά μου ακόμα και ας με εκνευρίζει για τέτοια θέματα!!!!Από αγάπη και μόνο είναι όλα αυτά!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια εχετε πάρει κάδο για τις πανες;νομιζω η Ιωάννα εχει πάρει.ποια μάρκα κ απο που;ειδα της chicco που δεν παιρνει ειδικές σακούλες.πειτε γιατι το σκ@το παει σύννεφο Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 215994 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angelcare Nappy System από το amazon. Έχει ειδικές σακούλες.
Μου το σύστησαν για θαυματουργό!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο ποιο amazon παράγγελνεις , το uk;

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα φουσκοκοιλίτσες και μανούλες, τι κάνετε;
Εγώ χθες το βράδυ δεν κοιμηθηκα πολύ καλα. Είχα καούρα και σηκώθηκα στις 4 το πρωί για να πιω σόδα. Και όλη τη νύχτα πήγα 5 φορές στο πιπι-room.

Ιοάζον καλά να περάσεις στην Έδεσσα και με το καλό στις 40.
Μαράκι με το καλό να πάρετε το καροτσάκι σας
Τζουλια και ΜαρίαΘες με το καλό να πάρετε τα μωράκια σας αγκαλίτσα.
Παραμυθένια έτσι μου λένε κι εμενα για τα κιλά και για την κοιλιά αλλά είναι μεγάλη για το σώμα μου.

Πριν λίγο ήμουν σε μια φίλη μου που έχει δίδυμα και πήρα μια γεύση απο αγκαλίτσες!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 379767 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 379767 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 379767 
Τι υπέροχο συναίσθημα!!!

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι. Η κοιλιά μου έχει κατέβει και νιώθω μια πίεση στο ηβικό οστό όταν είμαι όρθια ή περπατάω. Χθες το βράδυ καθώς άλλαζα πλευρό αρχιζα να κάνω κρατς στο ηβικό οστό. Είναι φυσιολογικό ή διαλύομαι; Μέχρι τώρα μόνο ο γοφός μου έκανε κρακ στην αλλαγή πλευρού. Το έχει πάθει καμια άλλη;

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALHSPERA...TI KANETE ERIXA ENAN YPNAKO OLO DIKO MOU...POLU WRAIOS TELIKA TSAMPA ANUSIXOUSA GIA TO STHTHOS MIA XARA LEROTHIKA..AXXAXAXA MPIAX..Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 875502 DIAVASA POLLA KAI EPISEIS 3EXASA SXEDON TA PANTA....! ME TO KALO JULAKI KAI MARIATHES NOMIZW EISTE POIO KONTA STO NA KRATHSETE TANINAKIA SAS E? KAI GENIKA STIS TELEIOMHNES MANOULITSES ME TO KALO NA GENNHSOYN KAI NA KRATANE TA MWRAKIA TOYS AGKALITSA...PARAMYTHENIA MOU EGW SE VRISKW APO FWTO TELEIA..MONTELAKI FTOY FTOY MH SE MATIASW AN KAI DEN TO KANW!AX HTHELA KI ALLA NA SXOLIASW MH ME PAREXIGHTE EXTHES XRHASA AN PHRA TO XAPI TOY THYROIDI KAI TELIKA TO PHRA DYO FOREWS H AXRISTH...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 534787 MARIA LAR...APO KRATS KAI KROYTSA EGW EDW RWTA OTI THES EXW KANEI DIATRIVEI STHN SINARMOLOGISH!!!!!!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πολλες πολλές γλυκές καλησπέρες απο μενα και το κοριτσάκι μου!!!! Smile Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας...!!!μου τις μετεφεραν τα κοριτσια στο fb!!
Εμαθα οτι γέννησαν η ποπη και η κλαραμαρια!!!να σας ζησουν τα μπεμπάκια σας κοριτσια μου!!και σεις να ειστε γερες να τα μεγαλωσετε!!
εμεις ειμαστε πολυ καλα..σημερα γυρισαμε στο σπιτάκι μας επιτέλους μαζι με την μπεμπουλα!ολα πηγαν καλά, πονάω ακομη λιγάκι βεβαια αλλα την τριτη που θα βγαλω την πλαστική θα ειμαι πολυ καλυτερα πιστευω...ελπιζω!! η μικρουλα τα πηγαινε πολυ καλα με τον θηλασμο μεχρι χθες το βραδυ που ξαφνικά αρχισαν να την πιανουν τρελες πεινες και δεν της εφτανε το γάλα μου όση ωρα και να την ειχα στο στηθος Sad
φυσικά οι θηλες μου γεμισαν πληγες απο το να ειναι κολλημενη και να πιπιλάει ολη μερα αλλα ελπιζω οτι η κρεμουλα της medela θα κανει το θαυμα της..!!σημερα πάλι το μεσημερι την ειχα 1,5 ωρα στο στηθος αλλα και πάλι εψαχνε και της εδωσα με τα πολλά συμπληρωμα και ηπιε 30 μλ!! θα δοκιμασω να βγαλω με το θηλαστρο οταν μου το κατεβασει ο Τασος να δω ποσο γαλα περιπου εχω..!!πάντως το σημαντικό ειναι οτι η μικρουλα μου ειν αι πολυ καλα, δεν εκανε καθολου ικτερο, ειναι τρομερη σκ@τομηχανη (Razz θυμαμαι τα ζαργανακια) και επισης ο αφαλος μας κοντευει να πεσει!!ουφ, σας ζαλισα ε?? σας στελνω τα φιλια μου και μπαινω να διαβασω τι εχασα τοσες μερες!!! α!!ειχαμε μηπως κανενα νεο απο βινυ?? τα ζαργανακια τι κανουν???

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Julie85 έγραψε:Πολλες πολλές γλυκές καλησπέρες απο μενα και το κοριτσάκι μου!!!! SmileΣας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας...!!!μου τις μετεφεραν τα κοριτσια στο fb!!
Εμαθα οτι γέννησαν η ποπη και η κλαραμαρια!!!να σας ζησουν τα μπεμπάκια σας κοριτσια μου!!και σεις να ειστε γερες να τα μεγαλωσετε!!
εμεις ειμαστε πολυ καλα..σημερα γυρισαμε στο σπιτάκι μας επιτέλους μαζι με την μπεμπουλα!ολα πηγαν καλά, πονάω ακομη λιγάκι βεβαια αλλα την τριτη που θα βγαλω την πλαστική θα ειμαι πολυ καλυτερα πιστευω...ελπιζω!! η μικρουλα τα πηγαινε πολυ καλα με τον θηλασμο μεχρι χθες το βραδυ που ξαφνικά αρχισαν να την πιανουν τρελες πεινες και δεν της εφτανε το γάλα μου όση ωρα και να την ειχα στο στηθος Sad
φυσικά οι θηλες μου γεμισαν πληγες απο το να ειναι κολλημενη και να πιπιλάει ολη μερα αλλα ελπιζω οτι η κρεμουλα της medela θα κανει το θαυμα της..!!σημερα πάλι το μεσημερι την ειχα  1,5 ωρα στο στηθος αλλα και πάλι εψαχνε και της εδωσα με τα πολλά συμπληρωμα και ηπιε 30 μλ!! θα δοκιμασω να βγαλω με το θηλαστρο οταν μου το κατεβασει ο Τασος να δω ποσο γαλα περιπου εχω..!!πάντως το σημαντικό ειναι οτι η μικρουλα μου ειν αι πολυ καλα, δεν εκανε καθολου ικτερο, ειναι τρομερη σκ@τομηχανη (Razz θυμαμαι τα ζαργανακια) και επισης ο αφαλος μας κοντευει να πεσει!!ουφ, σας ζαλισα ε?? σας στελνω τα φιλια μου και μπαινω να διαβασω τι εχασα τοσες μερες!!! α!!ειχαμε μηπως κανενα νεο απο βινυ?? τα ζαργανακια τι κανουν???
Γειά σου γλυκό Τζουλάκι! Μια χαρά το κοριτσάκι σου! Να το χαίρεσαι! Να του δώσεις πολλά πολλά φιλακια!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 334590 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 334590 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 19 334590 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:Πολλες πολλές γλυκές καλησπέρες απο μενα και το κοριτσάκι μου!!!! SmileΣας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας...!!!μου τις μετεφεραν τα κοριτσια στο fb!!
Εμαθα οτι γέννησαν η ποπη και η κλαραμαρια!!!να σας ζησουν τα μπεμπάκια σας κοριτσια μου!!και σεις να ειστε γερες να τα μεγαλωσετε!!
εμεις ειμαστε πολυ καλα..σημερα γυρισαμε στο σπιτάκι μας επιτέλους μαζι με την μπεμπουλα!ολα πηγαν καλά, πονάω ακομη λιγάκι βεβαια αλλα την τριτη που θα βγαλω την πλαστική θα ειμαι πολυ καλυτερα πιστευω...ελπιζω!! η μικρουλα τα πηγαινε πολυ καλα με τον θηλασμο μεχρι χθες το βραδυ που ξαφνικά αρχισαν να την πιανουν τρελες πεινες και δεν της εφτανε το γάλα μου όση ωρα και να την ειχα στο στηθος Sad
φυσικά οι θηλες μου γεμισαν πληγες απο το να ειναι κολλημενη και να πιπιλάει ολη μερα αλλα ελπιζω οτι η κρεμουλα της medela θα κανει το θαυμα της..!!σημερα πάλι το μεσημερι την ειχα  1,5 ωρα στο στηθος αλλα και πάλι εψαχνε και της εδωσα με τα πολλά συμπληρωμα και ηπιε 30 μλ!! θα δοκιμασω να βγαλω με το θηλαστρο οταν μου το κατεβασει ο Τασος να δω ποσο γαλα περιπου εχω..!!πάντως το σημαντικό ειναι οτι η μικρουλα μου ειν αι πολυ καλα, δεν εκανε καθολου ικτερο, ειναι τρομερη σκ@τομηχανη (Razz θυμαμαι τα ζαργανακια) και επισης ο αφαλος μας κοντευει να πεσει!!ουφ, σας ζαλισα ε?? σας στελνω τα φιλια μου και μπαινω να διαβασω τι εχασα τοσες μερες!!! α!!ειχαμε μηπως κανενα νεο απο βινυ?? τα ζαργανακια τι κανουν???
AX! TI KALA POU PEIGATE SPITAKI SAS...NA SOY ZHSEI KAI NA THN DEIS OPWS POTHEIS KAI APO "KONTA"...EXEIS XETRELATHEI E? PWS HTANE H KAISARIKH ? O AFALOULHS PEFTEI E? MIA XARA..FAGANITSAS H MIKROYLA SOU...! Razz Razz Razz Razz Razz THS EDWSES KAI XENO ANAGKASTIKA?POLLES ERWTHSEIS KANW SYGNWMH...1:P 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς το Τζουλακι κ την κόρη της:-)

Σήμερα γέννησε άλλη μια φθινοπωρινή μανούλα το Μαρακι 85 , έτσι νομίζω είναι το nick της εδώ :-)

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Απο ποιο amazon παράγγελνεις , το uk;
Ναι, uk!

Δες μήπως σε συμφέρει να παραγγείλεις και pampers από εκεί Wink 
(για να δεις ακριβώς μεταφορικά πρέπει, δυστυχώς και βλακεία τους, να φτάσεις ως το προτελευταίο βήμα της παραγγελίας, αφού δηλαδή έχεις βάλει και την πιστωτική σου. Αν δεν σε συμφέρει τελικά, απλώς κλείνεις το παράθυρο)

Julie,
καλώς ήρθατε. Για τους μαραθώνιους θηλασμούς τα λέει και η Πατσούρου. Άστηνε στο στήθος για να αυξηθεί η παραγωγή σου! Αν σε πλήγωσε μήπως να φέρεις καμία σύμβουλο να σου διορθώσει τη στάση;;;; (Πάντως, για να αναρρώσει και η θηλή σου λίγο ίσως μπορείς και να δώσεις κανά γεύμα συμπλήρωμα)
Καλή σας προσαρμογή!
Ο μεγάλος αδερφός πότε έρχεται στο σπίτι;;;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Καλώς το Τζουλακι κ την κόρη της:-)

Σήμερα γέννησε άλλη μια φθινοπωρινή μανούλα το Μαρακι 85 , έτσι νομίζω είναι το nick της εδώ :-)
Πού τηνε βρήκες, ω ρε;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ληξίαρχος από iPad!

ΚΑΙ Η ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ!
ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!
Maimou2009 ΓΕΝΝΗΣΗ 14/8 (32w3d) ΚΤ δίδυμα κοριτσάκια (βάρος 1540 & 1430) Ιασώ (Λάρισας) ΠΗΤ 4/10
mamageorge ΓΕΝΝΗΣΗ 20/8 (31w5d) KT  κοριτσάκι (βάρος 1110) Γενική Κλινική (Θεσσαονίκη) 3/10
pely ΓΕΝΝΗΣΗ 30/8 (38w2d) ΚΤ αγοράκι (βάρος 3540) ΠΗΤ 11/9
eua9 ΓΕΝΝΗΣΗ 21/9 (37w) ΚΤ κοριτσάκι (βάρος 2350) Γαία ΠΗΤ 12/10
julie85 ΓΕΝΝΗΣΗ 24/9 (38w) ΚΤ κοριτσάκι (βάρος 2800) Ελευθώ Καβάλας ΠΗΤ 8/10 
klaramaria ΓΕΝΝΗΣΗ 26/9 (40w) ΦΤ αγοράκι (βάρος 3060) ΠΗΤ 26/9
popisofia ΓΕΝΝΗΣΗ 26/9 (39w5d) ΦΤ αγοράκι (βάρος 3730) Γ.Ν.Μυτιλήνης ΠΗΤ 28/9   
maraki85 ΓΕΝΝΗΣΗ 28/9 (39w) ΦΤ;;; αγοράκι (βάρος ____) ΠΗΤ 5/10

ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΕΕΕΣΣ!!!
Julia G 29/9 κοριτσάκι Έλενα
bini 7/10 αγοράκι Γ.Ν. Τρικάλων
paramythenia 11/10 κοριτσάκι Γ.Ν. Ζακύνθου
mariathess 12/10 κοριτσάκι Έλενα
evini 7 18/10 κοριτσάκι ΛΗΤΩ
marpap 20/10 κοριτσάκι μάλλον Έλενα
maria-lar 21/10 κοριτσάκι ΠΓΝ Λάρισας
asteraki1989 30/10 αγοράκι Ρίο (Πάτρα)
maraki27 3/11 αγοράκι ΠΓΝΛάρισας
ΜΑΡΙΑ20 4/11 κοριτσάκι Γ.Ν. Δράμας
evaevaki 6/11 κοριτσάκι Ρέα
ifi 8/11 κοριτσάκι ΓΝ Λάρισας
triritri 8/11 κοριτσάκι ΙΑΣΩ
maroula 11/11 κοριτσάκι Γενική (Θεσ/νικη)
sophia 11/11 κοριτσάκι ΡΕΑ
maraki_Iraklio 12/11 κοριτσάκι Μητέρα Κρήτης
siliaki 18/11 αγοράκι Γένεσις (Θεσ/νίκη)
despoinario 19/11 κοριτσάκι Αλεξάνδρα
ioazon 23/11 κοριτσάκι Μητέρα

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα αγάπες!!!

Γιουλάκι μου welcome back με το φαγανό κοριτσάκι σου!!!Και πάλι να σας ζήσει γερή και καλότυχη να είναι!!!Πόση ώρα μετά την καισαρική στην έφεραν να την βάλεις στο στήθος?Της έδωσαν συμπλήρωμα στο μαιευτήριο ή κατάφερες μόνο βυζί?Ρωτάω για να μαθαίνω!!!

Σήμερα κοιτούσα για αυτούς τους κάδους στο άμαζον και το ebay...αναρωτιέμαι αν συμφέρουν όμως...γράφει ότι η μία κασέτα κρατάει 1 μήνα αλλά στα review λένε ότι κρατάει πολύ λιγότερο!!!

Μαράκι τι όμορφη κοιλίτσα είναι αυτή???Φτου σου!!Τέτοια κρατς που λες εγώ δεν έχω νιώσει ακόμα...

Ευάκι τι έφαγες τελικά που πεινούσες πολύ??
Εμείς φάγαμε πιλάφι με βραστή κατσικούλα και ήταν μούρλια!!!

Σβουρίτσα μπογάτσα μου έστειλες???

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:Πολλες πολλές γλυκές καλησπέρες απο μενα και το κοριτσάκι μου!!!! SmileΣας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας...!!!μου τις μετεφεραν τα κοριτσια στο fb!!
Εμαθα οτι γέννησαν η ποπη και η κλαραμαρια!!!να σας ζησουν τα μπεμπάκια σας κοριτσια μου!!και σεις να ειστε γερες να τα μεγαλωσετε!!
εμεις ειμαστε πολυ καλα..σημερα γυρισαμε στο σπιτάκι μας επιτέλους μαζι με την μπεμπουλα!ολα πηγαν καλά, πονάω ακομη λιγάκι βεβαια αλλα την τριτη που θα βγαλω την πλαστική θα ειμαι πολυ καλυτερα πιστευω...ελπιζω!! η μικρουλα τα πηγαινε πολυ καλα με τον θηλασμο μεχρι χθες το βραδυ που ξαφνικά αρχισαν να την πιανουν τρελες πεινες και δεν της εφτανε το γάλα μου όση ωρα και να την ειχα στο στηθος Sad
φυσικά οι θηλες μου γεμισαν πληγες απο το να ειναι κολλημενη και να πιπιλάει ολη μερα αλλα ελπιζω οτι η κρεμουλα της medela θα κανει το θαυμα της..!!σημερα πάλι το μεσημερι την ειχα  1,5 ωρα στο στηθος αλλα και πάλι εψαχνε και της εδωσα με τα πολλά συμπληρωμα και ηπιε 30 μλ!! θα δοκιμασω να βγαλω με το θηλαστρο οταν μου το κατεβασει ο Τασος να δω ποσο γαλα περιπου εχω..!!πάντως το σημαντικό ειναι οτι η μικρουλα μου ειν αι πολυ καλα, δεν εκανε καθολου ικτερο, ειναι τρομερη σκ@τομηχανη (Razz θυμαμαι τα ζαργανακια) και επισης ο αφαλος μας κοντευει να πεσει!!ουφ, σας ζαλισα ε?? σας στελνω τα φιλια μου και μπαινω να διαβασω τι εχασα τοσες μερες!!! α!!ειχαμε μηπως κανενα νεο απο βινυ?? τα ζαργανακια τι κανουν???
Γιουλη μου καλη προσαρμογή σε σας κ τη μικρουλα σας!
Αν θες να με ακούσεις ,επειδη με το θηλαστρο το χω ψάξει ,η ποσοτητα που θα βγάλεις δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα,εχεις πολυ περισσότερο γιατι λειτουργούν συναισθήματα κ κατεβαίνει πιο πολυ γαλα με το μωρο στο στηθος.μην το κανεις κ αγχώθεις.
Οι ζαργανουλες καλα ειναι μεγαλωνουν κ ζωηρευουν!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις