Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
525 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 525 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sophia έγραψε:Κορίτσια μου τώρα τελειώσαμε με τα ρούχα για αυτό άργησα να πω τα νεακια του λουλουδιου .Αχ πάλι πλυντήρια δεν αντέχω!

Κατέβασαμε κούνια κ αλλαξερια ......δέν το πιστεύω πλησιάζει η ώρα ή νομίζω?

Με το ντόπλερ πήγαν όλα τελεία, δοξα το Θεό! Αιματωση πλακούντας τελεία! Το λουλουδακι επίσης! Μου είπε οτι ο τραχηλος μου είναι τέλειος κ ιδανικός ....δε ρώτησα εκείνη τη στιγμη πόσο είναι όμως γιατι λέω θα το γράφει....άλλα δε το έγραφε. :-(

Παραμυθένια 3600 ακούω? Κοριτσαρος on the way λέμε!!!

Τέλεια νέα Sophia!!!
Δε νομίζεις πλησιάζει η ώρα...!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 379767

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πλησιάζει πλησιάζει!!!

Ηρεμήσες εσυ μανούλα? Smile 
Δε θέλω άγχος .......είπε η πρωταθλήτρια αυτούEmbarassed 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sophia έγραψε:Πλησιάζει πλησιάζει!!!

Ηρεμήσες εσυ μανούλα? Smile 
Δε θέλω άγχος .......είπε η πρωταθλήτρια αυτούEmbarassed 
Χαχαχα προσπαθώ, καλύτερα σήμερα...
Έχει υπηρεσία το στεφάνι σήμερα, οπότε ακούω όλη την ημέρα τη μουσική που θέλω εγώ κ ηρεμώ(το στεφάνι την αντέχει μόνο για κανένα 2ωρο, μετά πέφτει σε κατάθλιψη..).

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:κοριτσια μου γλυκα με το καλο σε οοοοοοοολες σας!!!!με εναν πονο να παρετε αγκαλια τα μωρακια σας!ετοιμαστειτε να βιωσετε μοναδικα,υπεροχα κ μαγικα συναισθηματα!!!!εγινα μανουλα πριν εναμιση μηνα κ η ζωη μου αλλαξε νιωθω οτι τα εχω ολα πια στη ζωη μου!μη φοβαστε τιποτα κ να δωσω κ τις ευχες μου στα κοριτσια που γεννησαν ηδη,να σας ζησουν!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 50580 
αστερακι μου δεν το πιστευω πως περασε ετσι ο καιρος κ ερχεται η μεγαλη ωρα!!!!με το καλοκ θα περιμενω νεα σου!!
φιλακια σε ολες Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 417472 
Τι αισιόδοξο μήνυμα!!!!
Πόση δύναμη μας μεταφέρει!!
Τουλάχιστον σε εμένα που με πιάνουν που και που τα περίεργα μου και φοβάμαι το πως θα είναι το μέλλον!
Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!
Να είναι γερή και τυχερή σε όλη της τη ζωή και εσύ πάντα τόσο ενθουσιασμένη με τη μητρότητα!!!!

Τα mikel δεν τα έχω δοκιμάσει αν και ένα εκ των Αθηνών το έχουμε πελάτη....ντροπή μου!
Όταν είχα πάει Θεσσαλονίκη τα είχα πρωτοδει και μου είχαν κάνει εντύπωση γιατί έβλεπα πολλά και όλα γεμάτα κόσμο!

Ιωάννα καναπέδιασμα εε?
Ζηλεύω....νομίζω με κούρασε η δουλειά κ ας είναι από το σπίτι...μάλλον θα τα παρατήσω για σήμερα ή τουλάχιστον για τώρα να πάω να καναπεδιαστώ κι εγώ.
ειναι η αληθεια τσιριτσρι μου!δεν ξερω κ το ονοματακι σου!!ενα μωρο σε ενα ζευγαρι αγαπημενο μονο ευτυχια μπορει να φερει κ ας εχει κ τις δυσκολιες του!!τουλαχιστον ετσι το βιωνουμε εμεις σαν ζευγαρι κ πιστευω ετσι ειναι σε ολα τα αγαπημενα ζευγαρια του κοσμου!σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!!I love you 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σαςΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 417472  αχ τι γλυκια η αναμονη της γεννας!!!το εχω τοσο φρεσκο στο μυαλο μου κ σας διαβαζω κ συγκινουμαι!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Μαράκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και πάλι να σας ζήσει ο γιόκας σας κορίτσι μου!!!
Να είναι πάντα γερός και τυχερός και να σας κάνει πολύ πολύ πολύ ευτυχισμένους!!!!
Εγγλέζος ο μικρός στο ραντεβού του εεε???
Εσύ πως είσαι Μαράκι??? Όλα καλά? Ανάρρωσες?
Ευχαριστω πολυ tsiritraki Smile Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 654316 nai nai anarrwsa Smile mia xara!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
klaramaria έγραψε:
tsiritri έγραψε:Μαράκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και πάλι να σας ζήσει ο γιόκας σας κορίτσι μου!!!
Να είναι πάντα γερός και τυχερός και να σας κάνει πολύ πολύ πολύ ευτυχισμένους!!!!
Εγγλέζος ο μικρός στο ραντεβού του εεε???
Εσύ πως είσαι Μαράκι??? Όλα καλά? Ανάρρωσες?
Ευχαριστω πολυ tsiritraki SmileΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 654316 nai nai anarrwsa :)mia xara!
Μόνο αυτο;; Έλα ρε Μαρακι, θελουμε λεπτομέρειες καποια στιγμη! Πως έγινε κτλ!
Εσυ δεν είχες κ συσπασεις. Πως ενιωσες; Σπασανε τα νερά; Άντε οταν βρεις χρονο γράψε μας την εμπειρία σου!

Φεύγω πάω γιατρο!!!!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας τσουπρες μου τι κανετε?εγω πηζω εδω στη δουλειαTwisted Evil Twisted Evil


αλεξανδρα μου γλυκια σε σκεφτομουν σημερα,πως τα περνατε?απο τα λογια σου καταλαβαινω οτι εχει αλλαξει η ζωη σας ε?μπραβο κοπελαρα μου,περασε ο καιρος παρα πολυ γρηγορα αυριο μπαινω στον μηνα μου και ακομα δεν το εχω πιστεψει νομιζω πως θα μου φερουν καμια κουκλα Razz Razz Razz  λες και ειναι ονειρο και θα ξυπνησω καποια στιγμη,δεν κρατιεμαι πλεον θελω να τον παρω αγκαλια να δω πως ειναι...Sad ειναι το πιο ομορφο πραγμα που μπορει να μας συμβει!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γυρίσαμε κι εμείς απ' τη γιατρέσσα!

Το χταπόδι είναι δίκιλο!
Και είναι λέει μακρύ! Και με μεγάλη ποδάρα! (τι νούμερο παπούτσι είπαμε φοράει η μαμά;;;;;;;;;;;;;;;;;; Laughing )
Θα βγει μακρυδερό!
Είναι με το κεφάλι προς τα κάτω, σε ιδανική θέση!

Και επειδή έχω κλασμεντέν τη ρώτησα και τι κάνουμε με τον πόνο και μου είπε "αν δεν αντέχεις, κάνουμε και μία επισκληρίδιο αλλά δεν το προγραμματίζουμε" και σαν να μου έφυγε ένα βάρος αν και δεν θέλω να κάνω αλλά φοβάμαι κι εγώ Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 534787 

Αιμάτωση πλακούντα τέλεια! Χταπόδι ζωηρό και της άρεσε! Ζήτω!

Ραντεβού 30/10 ξανά! Οι μισές θα 'χετε γεννήσει ως τότε! Razz Razz Razz 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπραβοοοο ιωαννα ολα μια χαραΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 215994 ,το χταποδι ψηνεται μια χαραRazz Razz 

οσες εχετε μπει στο μηνα σας καθε ποτε σας βλεπει ο γιατρος?

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioazon έγραψε:Γυρίσαμε κι εμείς απ' τη γιατρέσσα!

Το χταπόδι είναι δίκιλο!
Και είναι λέει μακρύ! Και με μεγάλη ποδάρα! (τι νούμερο παπούτσι είπαμε φοράει η μαμά;;;;;;;;;;;;;;;;;; Laughing )
Θα βγει μακρυδερό!
Είναι με το κεφάλι προς τα κάτω, σε ιδανική θέση!

Και επειδή έχω κλασμεντέν τη ρώτησα και τι κάνουμε με τον πόνο και μου είπε "αν δεν αντέχεις, κάνουμε και μία επισκληρίδιο αλλά δεν το προγραμματίζουμε" και σαν να μου έφυγε ένα βάρος αν και δεν θέλω να κάνω αλλά φοβάμαι κι εγώ Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 534787 

Αιμάτωση πλακούντα τέλεια! Χταπόδι ζωηρό και της άρεσε! Ζήτω!

Ραντεβού 30/10 ξανά! Οι μισές θα 'χετε γεννήσει ως τότε! Razz Razz Razz 
Μπράβο στο χταπόδι, με τέτοια μαμά τι άλλο εκτός απο ζωηρό θα μπορούσε να είναι????Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 544943

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythaki 3600 κ χταπόδι 2κιλο διαβαζω!μπραβο κοριτσια!
Εβινι αντε περιμενουμε κ τα δικα σου
Παιδιατρος την Πέμπτη τελικα.
μανουλες η μεγαλη μου σε καθε γεύμα σχεδόν μου κανει γουλιτσα,λογικό;

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!!!Γύρισα και γω!!!Κλασσικά μας έπιασε η βροχή...τι βροχή δηλ. άνοιξαν οι ουρανοί!!!Κολυμπούσα μέσα στις μπαλαρίνες που φόρεσα!!!Τουλάχιστον ψώνισα και τα τελευταία πράγματα τις μπέμπας και τα δικά μου για την βαλίτσα και από αύριο αρχίζω πλύσιμο!!!Πέρασα και από το μαγαζί που έχουμε κάνει λίστα και έχουν πάρει τα περισσότερα!!!πρέπει να βάλω κι άλλα!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 328109 


Σοφάκι μπράβο στο λουλουδάκι σας!!!Δεν μου είπες πόσα γρ ήταν το μωρό?Εμείς πάμε κοντά!!!Πότε θα σε ξαναδεί να αρχίσετε και τα εβδομαδιαία καρδιοτοκογραφήματα??

Σβουρίτσα 2κιλο χταποδάκι ε?Και μάλιστα σβουράκι σαν την μαμά του!!!Ζήτωωωωω!!!!Πότε μπαίνεις στον μήνα σου??

Αλεξάντρα σε ευχαριστούμε για τις ευχές και να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!!!Μόνο χαρές στην ζωή της!!!

Μαιμουδάκι λογικό μου ακούγεται...τα περισσότερα μωρά κάνουν γουλίτσες στα γεύματα!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:Καλησπέρα!!!Γύρισα και γω!!!Κλασσικά μας έπιασε η βροχή...τι βροχή δηλ. άνοιξαν οι ουρανοί!!!Κολυμπούσα μέσα στις μπαλαρίνες που φόρεσα!!!Τουλάχιστον ψώνισα και τα τελευταία πράγματα τις μπέμπας και τα δικά μου για την βαλίτσα και από αύριο αρχίζω πλύσιμο!!!Πέρασα και από το μαγαζί που έχουμε κάνει λίστα και έχουν πάρει τα περισσότερα!!!πρέπει να βάλω κι άλλα!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 328109 


Σοφάκι μπράβο στο λουλουδάκι σας!!!Δεν μου είπες πόσα γρ ήταν το μωρό?Εμείς πάμε κοντά!!!Πότε θα σε ξαναδεί να αρχίσετε και τα εβδομαδιαία καρδιοτοκογραφήματα??

Σβουρίτσα 2κιλο χταποδάκι ε?Και μάλιστα σβουράκι σαν την μαμά του!!!Ζήτωωωωω!!!!Πότε μπαίνεις στον μήνα σου??

Αλεξάντρα σε ευχαριστούμε για τις ευχές και να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!!!Μόνο χαρές στην ζωή της!!!

Μαιμουδάκι λογικό μου ακούγεται...τα περισσότερα μωρά κάνουν γουλίτσες στα γεύματα!!!!
23 Οκτώβρη μπαίνω στο μήνα μου.
Μου είπε να κλείσω ένα ραντεβού γύρω στις 25. 25 είναι Παρασκευή, την ακτινολόγο την έχει εκεί Τρίτες & Τετάρτες, έκλεισα για Τετάρτη 30.
Είναι χαλαρή η γιατρός, αλλά είμαι κι εγώ....

Κάνε ένα ζεστό ντουζάκι αφού βράχηκες για να μην κρυώσεις!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επίσης,
η γιατρός μου είπε πως αυτή συστήνει να μην συλλέξω τα βλαστοκύτταρα αλλά να αφήσω να τα πάρει όλα η χταποδίνα!
Και φυσικά μόλις το άκουσε ο μπαμπάς είπε "να τα πάρει το παιδί, δεν θα τα συλλέξουμε"
Χαζομπαμπάς έτοιμος! Laughing 

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλεξάνδρα μου να σου ζήσει η μπεμπούλα σου! Να τη χαίρεσαι! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 215994 
Σοφάκι μια χαρά το ντοπλερ.
Ιοαζον 2 κιλά το χταποδοσβουράκι. Μια χαρά!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι κ η εμβρυολογος 2300 την έβγαλε όσο κ ο γιατρός πριν λίγες μέρες δλδ. Πάντα όμως τα μηχανήματα τους έχουν απόκλιση. Το θυμάμαι κ από την Αλεξ!

Την Δευτέρα εχω ραντεβού στο ντοκ κ μετά κάθε εβδομάδα!!! Μακαρι Παναγία μου να παω άλλες 5 δλδ Very Happy 

Χταπόδι ψηλό κ με πατουσινι :-):-):-)

Εύη περιμένουμε τα δικα σου νεακια :-)

Άσχετο μου έφερε η μαμα μου κατι βιολογικα κολοκυθακια τεράστια μισό κιλό κιμα θέλει το καθένα να τα γεμίσω!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Μαρακι κ η εμβρυολογος 2300 την έβγαλε όσο κ ο γιατρός πριν λίγες μέρες δλδ. Πάντα όμως τα μηχανήματα τους έχουν απόκλιση. Το θυμάμαι κ από την Αλεξ!

Την Δευτέρα εχω ραντεβού στο ντοκ κ μετά κάθε εβδομάδα!!! Μακαρι Παναγία μου να παω άλλες 5 δλδ Very Happy 

Χταπόδι ψηλό κ με πατουσινι :-):-):-)

Εύη περιμένουμε τα δικα σου νεακια :-)

Άσχετο μου έφερε η μαμα μου κατι βιολογικα κολοκυθακια τεράστια μισό κιλό κιμα θέλει το καθένα να τα γεμίσω!

Πωπωωωωωω, σλουρπι!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sophia έγραψε:Μαρακι κ η εμβρυολογος 2300 την έβγαλε όσο κ ο γιατρός πριν λίγες μέρες δλδ. Πάντα όμως τα μηχανήματα τους έχουν απόκλιση. Το θυμάμαι κ από την Αλεξ!

Την Δευτέρα εχω ραντεβού στο ντοκ κ μετά κάθε εβδομάδα!!! Μακαρι Παναγία μου να παω άλλες 5 δλδ Very Happy 

Χταπόδι ψηλό κ με πατουσινι :-):-):-)

Εύη περιμένουμε τα δικα σου νεακια :-)

Άσχετο μου έφερε η μαμα μου κατι βιολογικα κολοκυθακια τεράστια μισό κιλό κιμα θέλει το καθένα να τα γεμίσω!

Μια χαρά είναι η μπεμπούλα σου Σοφάκι.
Μου είχε πει η γιατρός ότι μπορεί να έχουν απόκλιση + / - 200γρ.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asteraki1989 έγραψε:μπραβοοοο ιωαννα ολα μια χαραΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 215994 ,το χταποδι ψηνεται μια χαραRazz Razz 

οσες εχετε μπει στο μηνα σας καθε ποτε σας βλεπει ο γιατρος?
egw mpenw sto mhna mou hmerologiaka ayrio 6/10..alla me vlepei edw kai dyo ebdomades kathe evdomada to polu me deka meres...!alla isos epidei anoikw stis epikyndines egkumosynes!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Επίσης,
η γιατρός μου είπε πως αυτή συστήνει να μην συλλέξω τα βλαστοκύτταρα αλλά να αφήσω να τα πάρει όλα η χταποδίνα!
Και φυσικά μόλις το άκουσε ο μπαμπάς είπε "να τα πάρει το παιδί, δεν θα τα συλλέξουμε"
Χαζομπαμπάς έτοιμος! Laughing 
ayto me ta blastokutara mou to exigeis ligaki???kai egw pantos sto paidi tha ta afhna opws leei k o mpampas!!!Razz Razz Razz Razz 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asteraki1989 έγραψε:γεια σας τσουπρες μου τι κανετε?εγω πηζω εδω στη δουλειαTwisted Evil Twisted Evil


αλεξανδρα μου γλυκια σε σκεφτομουν σημερα,πως τα περνατε?απο τα λογια σου καταλαβαινω οτι εχει αλλαξει η ζωη σας ε?μπραβο κοπελαρα μου,περασε ο καιρος παρα πολυ γρηγορα αυριο μπαινω στον μηνα μου και ακομα δεν το εχω πιστεψει νομιζω πως θα μου φερουν καμια κουκλα Razz Razz Razz  λες και ειναι ονειρο και θα ξυπνησω καποια στιγμη",δεν κρατιεμαι πλεον θελω να τον παρω αγκαλια να δω πως ειναι...Sad ειναι το πιο ομορφο πραγμα που μπορει να μας συμβει!!"
ME SYGKINHSES....!!!!KAI ANATRYXIASA KAI TWRA POU DIAVASA AYTO POU EIPES..SYNIDOITOPOIHSA OTI SE LIGAKI ..THA GINEI TO ONEIRO MAS PRAGMATIKOTHTA!!!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γύρισα κι εγω!
Λοιπόν, 3.067 κιλα η μικρούλα μας.
Ολα καλα τα είδε, ο πλακουντας μου είπε αρχίζει να γερναει αλλα δεν την ανησυχεί στη παρούσα φάση το βρίσκει φυσιολογικό.
Ο τραχηλος μαλακωσε πολυ κ ειναι μπροστά, δηλαδη σε καλη θεση αλλα εμπέδωση γιοκ...
Ειναι πολυ ψηλα ακόμη το μωρο.
Συστησε περπάτημα κ σεξ!
Αυτες οι σκληρήνσεις που νιώθω λέει δεν ειναι συσπασεις. Η μήτρα μου δεν κανει καθόλου συσπασεις....ειναι το μωρακι.
Άρα περιμένουμε είτε συσπασεις είτε το απρόοπτο δηλαδη να σπάσουν τα νερά.
Με εξέτασε κολπικα κ έπιασε κ το κεφαλακι της. Αυτα!

Ιωάννα μπράβο για το χταπόδι, ζωηρό κ ψηλό!!! Περιμενες τίποτε διαφορετικό;;
Εξήγησε μας όμως αυτο με τα βλαστοκυτταρα, πως το αιτιολογησε;;


maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evini7 έγραψε:Γύρισα κι εγω!
Λοιπόν, 3.067 κιλα η μικρούλα μας.
Ολα καλα τα είδε, ο πλακουντας μου είπε αρχίζει να γερναει αλλα δεν την ανησυχεί στη παρούσα φάση το βρίσκει φυσιολογικό.
Ο τραχηλος μαλακωσε πολυ κ ειναι μπροστά, δηλαδη σε καλη θεση αλλα εμπέδωση γιοκ...
Ειναι πολυ ψηλα ακόμη το μωρο.
Συστησε περπάτημα κ σεξ!
Αυτες οι σκληρήνσεις που νιώθω λέει δεν ειναι συσπασεις. Η μήτρα μου δεν κανει καθόλου συσπασεις....ειναι το μωρακι.
Άρα περιμένουμε είτε συσπασεις είτε το απρόοπτο δηλαδη να σπάσουν τα νερά.
Με εξέτασε κολπικα κ έπιασε κ το κεφαλακι της. Αυτα!

Ιωάννα μπράβο για το χταπόδι, ζωηρό κ ψηλό!!! Περιμενες τίποτε διαφορετικό;;
Εξήγησε μας όμως αυτο με τα βλαστοκυτταρα, πως το αιτιολογησε;;



Μπράβο Εβινάκι μου ολοκληρη γυναίκα!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 29 654316 
Με το καλό να την πάρεις αγκαλίτσα!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω Μαρακι!
Άντε να δούμε κ τη μπεμπα σου μεθαύριο!
Μωρε ολα καλα θα πανε σε όλες είμαι σίγουρη για ολα τα μπεμπακια της ομάδας μας!
Μόνο την Βινι σκέφτομαι, μακάρι να μας έγραφε τα νέα της... Crying or Very sad 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις