Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
410 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 410 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερες στισ μαναδες κ στις εγκυουλες τζουλια κλαρα κ οποια εχω ξεχασει  να χαιρεστε τα μπεμπακια σας παραμυθενιαααα  ερχεται η σειρα μσς το πηρες χαμπαρι?να παω εγω πρωτη???μ αφηνεις????Laughingτην πεμπτη παω στο ελενα να δω ποτε θα με πει να παω να δω επιτελους το γοργονακι μου

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και γω βρε αστεράκι μου το ίδιο!!!Πιστεύω αν δεν ήμουν τόσο γλυκατζού θα ήμουν 45 κιλά!!!!

Καλέ μπήκα στην 35η σήμερα!!!! Λιγότερο 40 μέρες μου έμειναν!!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 328109 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!
Καλό μήνα να έχουμε Very Happy Very Happy !!!
Χάλια βράδυ χθες αλλά είπα να το πάρω αλλιώς σήμερα πιο αισιόδοξα!!

Τζουλάκι να σου ζήσει η κόρη, να την δεις όπως ποθείς!!!! Πάντα γερή κ τυχερή!!!

Τσιριτράκι περαστικά κ θυμίσου να στίψεις πολλά πορτοκάλια!!

Ιωάννα καλό μαθημα!!

Είστε πολλές αυτές που θα δείτε τα βλαστάρια σήμερα, περιμένουμε νέα.

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Και γω βρε αστεράκι μου το ίδιο!!!Πιστεύω αν δεν ήμουν τόσο γλυκατζού θα ήμουν 45 κιλά!!!!

Καλέ μπήκα στην 35η σήμερα!!!! Λιγότερο 40 μέρες μου έμειναν!!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 328109 
και εγω το ιδιο,περυσι το καλοκαιρι εβαλα 10 κιλα απο βαφλες και γλυκα στο καπακι εμεινα εγκυος(το εχασα)και ακομα τα εχω δεν προσπαθησα καν να τα χασω,αλλα εχω πεισμωσει και μολις γεννησω και χαλαρωσω βουρρρ για διαδρομο με το μπεμπινι διπλα στο πορτ μπεμπεRazz Razz Razz Razz 

ατιμες λιγουρες,δωσε μου γλυκα για μεσημεριανο γινετε?Laughing Laughing Laughing Laughing 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλο μηνα κοριτσια!
Julie να σας ζήσει η μπουμπου!
Κλαραμαρια να σας ζήσει κ σας!
Κοιμηθηκα πέντε ωρες σερί ,αλλάξαμε το σύστημα αν κ ο άντρας μου ειναι οκ θα το κρατήσουμε ετσι.σημερα εχουμε παιδιατρο να δούμε ποσο ζυγιζουν τα κοριτσια!
Αυτο το μηνα θ χουμε πολλα γεννητουρια,με το καλο!
Παντος κοιτάζω τα ζαργανακια που κοντεύουν τα τρία κιλα κ λεω αποκλείεται να χωρούσαν στην κοιλια μου!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν την ξερω εγω την τυχη μου....με πηρε η Λιλη απο την αιθουσα τοκετων....γιατι καλη μου γκαστρουλα δεν περιμενες να γεννησεις το απογευμα;Πλακα κανω με το καλο η κοπελα!!!

5 ωρες;;; μπραβο Μαιμου!!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσούδια!

Γέννησε η Julia ε; Και τη σκεφτόμουν χτες βράδυ μόλις ξάπλωσα...

Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Να σας ζήσει η κορούλα!!! Γερή να είναι, πάνω απ'όλα!

Klaramaria μου θα είναι τέλεια τώρα με το μπέμπη στο σπίτι ε;Καλή ανατροφή!

Μαϊμού 5 ώρες ύπνου; Πολυτέλεια!!!!Laughing 

Εμείς είδαμε τη μικρή μας... Τι μικρή δηλ. 3600 μας την έβγαλαν, αλλά μεταξύ μας μου φαίνεται υπερβολικό.
Η περιτύλιξη σα να μην υπάρχει, η θέση της δεν έχει αλλάξει, είναι θέση τοκετού και το doppler άψογο, σα να μην είμαι λεει στο μήνα μου. Μου έκανε και δακτυλική εξέταση η ειδικευόμενη, αιφνιδιάστηκα η αλήθεια είναι, τράχηλος μικρός, μαλακός, άγγιξε και το κεφάλι του μωρού αλλά είναι πίσω και θέλουμε πονάκια λέει...
Πού να τα βρω; Crying or Very sad Θα ξαμοληθώ για περπάτημα και μετά στο καπάκι σεξ κι αν έχω το κουράγιο να σπρώξω όταν χρειαστεί να μου γράψετε!!!
Χαρά ανάμεικτη με φόβο και άγχος νιώθω...
Ραντεβού πάλι την Παρακευή το πρωί...

Όποια θέλει εννοείται πως προηγείται!

Πάω να φάω και να κοιμηθώ γιατί νιώθω πτώμα, δεν κοιμήθηκα καλά το βρἀδυ και έχω 4 ώρες μάθημα και ...περπάτημα!

Φιλάκια σε όλες. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 

Εύχομαι να έχουμε ευχάριστα νέα από τα μπεμπίνια!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Paramythenia έγραψε:Γεια σας κοριτσούδια!

Γέννησε η Julia ε; Και τη σκεφτόμουν χτες βράδυ μόλις ξάπλωσα...

Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Να σας ζήσει η κορούλα!!! Γερή να είναι, πάνω απ'όλα!

Klaramaria μου θα είναι τέλεια τώρα με το μπέμπη στο σπίτι ε;Καλή ανατροφή!

Μαϊμού 5 ώρες ύπνου; Πολυτέλεια!!!!Laughing 

Εμείς είδαμε τη μικρή μας... Τι μικρή δηλ. 3600 μας την έβγαλαν, αλλά μεταξύ μας μου φαίνεται υπερβολικό.
Η περιτύλιξη σα να μην υπάρχει, η θέση της δεν έχει αλλάξει, είναι θέση τοκετού και το doppler άψογο, σα να μην είμαι λεει στο μήνα μου. Μου έκανε και δακτυλική εξέταση η ειδικευόμενη, αιφνιδιάστηκα η αλήθεια είναι, τράχηλος μικρός, μαλακός, άγγιξε και το κεφάλι του μωρού αλλά είναι πίσω και θέλουμε πονάκια λέει...
Πού να τα βρω; Crying or Very sad Θα ξαμοληθώ για περπάτημα και μετά στο καπάκι σεξ κι αν έχω το κουράγιο να σπρώξω όταν χρειαστεί να μου γράψετε!!!
Χαρά ανάμεικτη με φόβο και άγχος νιώθω...
Ραντεβού πάλι την Παρακευή το πρωί...

Όποια θέλει εννοείται πως προηγείται!

Πάω να φάω και να κοιμηθώ γιατί νιώθω πτώμα, δεν κοιμήθηκα καλά το βρἀδυ και έχω 4 ώρες μάθημα και ...περπάτημα!

Φιλάκια σε όλες. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 

Εύχομαι να έχουμε ευχάριστα νέα από τα μπεμπίνια!
Μπράβο Paramythenia!!!!
3600 κοπελάρα ολόκληρη, άντε ένα κουράγιο ακόμα κ θα την κρατάς στην αγκαλιά σου!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 834918

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Γεια σας κοριτσούδια!

Γέννησε η Julia ε; Και τη σκεφτόμουν χτες βράδυ μόλις ξάπλωσα...

Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Να σας ζήσει η κορούλα!!! Γερή να είναι, πάνω απ'όλα!

Klaramaria μου θα είναι τέλεια τώρα με το μπέμπη στο σπίτι ε;Καλή ανατροφή!

Μαϊμού 5 ώρες ύπνου; Πολυτέλεια!!!!Laughing 

Εμείς είδαμε τη μικρή μας... Τι μικρή δηλ. 3600 μας την έβγαλαν, αλλά μεταξύ μας μου φαίνεται υπερβολικό.

3600!!!Ουάου!Καλέ που χωράει σε αυτή την μικρή κοιλίτσα??Φτου στην παραμυθένια τζούνιορ!!Άντε με το καλό!!!

Η περιτύλιξη σα να μην υπάρχει, η θέση της δεν έχει αλλάξει, είναι θέση τοκετού και το doppler άψογο, σα να μην είμαι λεει στο μήνα μου. Μου έκανε και δακτυλική εξέταση η ειδικευόμενη, αιφνιδιάστηκα η αλήθεια είναι, τράχηλος μικρός, μαλακός, άγγιξε και το κεφάλι του μωρού αλλά είναι πίσω και θέλουμε πονάκια λέει...
Πού να τα βρω; Crying or Very sad Θα ξαμοληθώ για περπάτημα και μετά στο καπάκι σεξ κι αν έχω το κουράγιο να σπρώξω όταν χρειαστεί να μου γράψετε!!!
Χαρά ανάμεικτη με φόβο και άγχος νιώθω...
Ραντεβού πάλι την Παρακευή το πρωί...

Όποια θέλει εννοείται πως προηγείται!

Πάω να φάω και να κοιμηθώ γιατί νιώθω πτώμα, δεν κοιμήθηκα καλά το βρἀδυ και έχω 4 ώρες μάθημα και ...περπάτημα!

Κουράγιο μάνα!!!Λίγο σου έμεινε!!!Καλή ξεκούραση!!!


Φιλάκια σε όλες. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 

Εύχομαι να έχουμε ευχάριστα νέα από τα μπεμπίνια!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλέ παραμυθένια μου ολόκληρη κοπελάρα έγινε η μπέμπα σου!!!!
Φτου φτου φτου!!!!
Πλησιάζει η ώρα όλο και περισσότερο!!!!
Λογικό να φοβάσαι ... όλα καλά θα πάνε όμως!!!
Βλέπεις όλα τα κοριτσάκια μας γεννάνε και έχουν αρχίσει να παίρνουν και τα μωράκια σπίτι!!!
Όλα καλά θα πάνε και ο τοκετός θα είναι μια εμπειρία που θα περάσει...ότι και να γίνει θα περάσει και μετά θα μείνουν τα υπέροχα μωράκια !!!
Όλα καλά και με την περιτύλιξη φτου φτου φτου, πάντα τέτοια νέα!!!
Περπάτημα φουλ τώρα εεε!!!!!
Καλή ξεκούραση!

Μαράκι Ηράκλειο και Ιφάκι σας ευχαριστώ πολύ!
Έχω πάρει αγκαλιά τα χαμομήλια, σε λίγο θα γίνει και η κοτοσουπίτσα μου και θα βράσω για τα καλά η χριστιανή αφού ο καιρός αποφάσισε να παίξει παιχνιδάκια, έχει βγάλει ήλιο και ζέστη Shocked 
Πρέπει να βγω να πάρω και πορτοκάλια....δεν το είχα σκεφτεί!
Ιφάκι thanks!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας ξανά! Γύρισα κι εγώ από τις δουλίτσες μου, έφαγα το κοτοπουλάκι μου και τώρα θέλω σόδα (βασικά μια ολοκληρη τούρτα θέλω αλλά...).

Παραμυθένια μου μπράβο στο παραμυθάκι σου! Ολόκληρη γυναίκα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 215994 
Με το καλό να την κρατήσεις στην αγκαλιά σου! Λίγο ακόμα.

Εδώ άρχισε η βροχή. Crying or Very sad Ευτυχώς πρόλαβα κι έπλυνα το πρωί τα υφάσματα από το πορτ μπεμπέ.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πωωωω μεγάλωσε το παραμυθακι!!!
Άντε με το καλο να την πάρεις σύντομα στην αγκαλιτσα σου!

Σοφακι λες κ το ξερες ε; Κ τωρα θα πας μονη σου;;;

Πολυ κοτόπουλο πέφτει σήμερα;
Ψήνεται κ το δικο μου.
Προς το παρόν συνεχίζω τη δουλεια μου..

Α! Κι εδω έβγαλε λιακάδα....sunny 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κορίτσια ζήλεψα με τα κοτοπουλάκια σας!!!Εγώ έχω φασολάκια από χτες και καθόλου δεν μου κάνουν όρεξη!!!

Εδώ έπεσε επιτέλους ο νοτιάς και αραιά και που ακούγεται και καμιά μακρινή βροντή!Ελπίζω να μην πιάσει βροχή το απόγεμα που θέλω να κατέβω κάτω!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria-lar έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:να σας διαολισω λιγο??????τρωω μια λαχταριστη μπουγατσα με κρεμα κ φουλ αχνη ζαχαρη,μεσα στη διαιτα ειμαι παλιRazz Razz Razz Razz 
Μπράβο βρε κοπελιά! Τι μας κάνεις! εγώ περιμένω τον ξαδερφό μου να μου φέρει ένα σουπερ καφεδάκι (Μικελ) που φτιάχνει μια αλυσίδα καφέ εδώ στη Λάρισα και να με πάει για κάτι δουλίτσες. Με βλέπω να ψάχνω για φούρνο ή ζαχαροπλαστείο.  Οχι τπτ άλλο αλλά το σάκχαρο μου θα ανέβει. Crying or Very sad 
Ήρθαν και στην Αθήνα τα Μικέλ, ντε!
Έχει ήδη 5-6 μαγαζά.
Είναι όντως τόσο καλός ο καφές τους;

Maimou2009 έγραψε:Καλο μηνα κοριτσια!
Julie να σας ζήσει η μπουμπου!
Κλαραμαρια να σας ζήσει κ σας!
Κοιμηθηκα πέντε ωρες σερί ,αλλάξαμε το σύστημα αν κ ο άντρας μου ειναι οκ θα το κρατήσουμε ετσι.σημερα εχουμε παιδιατρο να δούμε ποσο ζυγιζουν τα κοριτσια!
Αυτο το μηνα θ χουμε πολλα γεννητουρια,με το καλο!
Παντος κοιτάζω τα ζαργανακια που κοντεύουν τα τρία κιλα κ λεω αποκλείεται να χωρούσαν στην κοιλια μου!
Όλα τα μωρά στους γιατρούς τους σήμερα! Μπες να μας πεις!!!

paramythenia,
πλησιάζει η ώρα! Πω πωωωω! Άντε, με το καλό! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 654316 

Μην ξεχνάς πως έχει απόκλιση ο υπέρηχος. Περίπου είναι το βάρος που λένε! Wink 

Κουράστηκα σήμερα στο μάθημα!
Μάλλον έχει μεγαλώσει η κοιλάρα μου για αυτό και κουράζομαι! Laughing 

Σήμερα έχουν πρώτο μάθημα κρουστών και με τρώει ο κώλος μου να πάω από εκεί, έστω για ένα τήλιο στο καφέ του Ωδείου, όχι για πάω να κρούσω. Αλλά θα πρέπει να φύγω σε λιγότερο από 2 ώρες από το σπίτι, να κατέβω Ομόνοια που είναι το Ωδείο και στο καπάκι να πάω Ν.Ηράκλειο που έχω στις 7.30 γιατρό.

To sourtouking or not to sourtouking???
Ιδού τα διλήμματα!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα κάτσε στα αυγά σου, μη κουραστείς κ πρηστεις, έχουμε κ ζυγισμα σήμερα...!

Ο καφές μικελ πολυ ωραίος για ρόφημα. Δεν θα τον έλεγα καφε καφε, τύπου τον θέλω για να ανοίξει το μάτι μου...! Καλός πάντως, αν τον βρεις μπροστά σου δοκίμασε τον!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioazon έγραψε:
maria-lar έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:να σας διαολισω λιγο??????τρωω μια λαχταριστη μπουγατσα με κρεμα κ φουλ αχνη ζαχαρη,μεσα στη διαιτα ειμαι παλιRazz Razz Razz Razz 
Μπράβο βρε κοπελιά! Τι μας κάνεις! εγώ περιμένω τον ξαδερφό μου να μου φέρει ένα σουπερ καφεδάκι (Μικελ) που φτιάχνει μια αλυσίδα καφέ εδώ στη Λάρισα και να με πάει για κάτι δουλίτσες. Με βλέπω να ψάχνω για φούρνο ή ζαχαροπλαστείο.  Οχι τπτ άλλο αλλά το σάκχαρο μου θα ανέβει. Crying or Very sad 
Ήρθαν και στην Αθήνα τα Μικέλ, ντε!
Έχει ήδη 5-6 μαγαζά.
Είναι όντως τόσο καλός ο καφές τους;

Εχουν ανοίξει καμια 20αρια σε όλη την Ελλάδα. Μπορεί και παραπάνω. Εγώ περιμλενω πως και πως να έρθει κανένα και στην Τρίπολη. Εχει από τους καλύτερους καφέδες που έχω δοκιμάσει. Ιταλικές συνταγές και όλα τα μπισκότα και τα κέικ τα φτιάχνουν αυτοί.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου γλυκα με το καλο σε οοοοοοοολες σας!!!!με εναν πονο να παρετε αγκαλια τα μωρακια σας!ετοιμαστειτε να βιωσετε μοναδικα,υπεροχα κ μαγικα συναισθηματα!!!!εγινα μανουλα πριν εναμιση μηνα κ η ζωη μου αλλαξε νιωθω οτι τα εχω ολα πια στη ζωη μου!μη φοβαστε τιποτα κ να δωσω κ τις ευχες μου στα κοριτσια που γεννησαν ηδη,να σας ζησουν!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 
αστερακι μου δεν το πιστευω πως περασε ετσι ο καιρος κ ερχεται η μεγαλη ωρα!!!!με το καλοκ θα περιμενω νεα σου!!
φιλακια σε ολες Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Ιωάννα κάτσε στα αυγά σου, μη κουραστείς κ πρηστεις, έχουμε κ ζυγισμα σήμερα...!

Ο καφές μικελ πολυ ωραίος για ρόφημα. Δεν θα τον έλεγα καφε καφε, τύπου τον θέλω για να ανοίξει το μάτι μου...! Καλός πάντως, αν τον βρεις μπροστά σου δοκίμασε τον!
Καλέ έχει στην Κηφισίας δίπλα μας και περνάω απ' έξω κάθε μέρα αλλά δεν εμπνέομαι πολύ για καφέ και το αναβάλλω!

Εμένα δεν με ζυγίζει. Μόνο με ρωτάει πόσα έχω πάρει.
Ζυγίστηκα και είμαι +7,8 (ανεβοκατεβαίνουν τα ψυχ-ανώμαλα κιλά μου)

maria-lar έγραψε:
ioazon έγραψε:
maria-lar έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:να σας διαολισω λιγο??????τρωω μια λαχταριστη μπουγατσα με κρεμα κ φουλ αχνη ζαχαρη,μεσα στη διαιτα ειμαι παλιRazz Razz Razz Razz 
Μπράβο βρε κοπελιά! Τι μας κάνεις! εγώ περιμένω τον ξαδερφό μου να μου φέρει ένα σουπερ καφεδάκι (Μικελ) που φτιάχνει μια αλυσίδα καφέ εδώ στη Λάρισα και να με πάει για κάτι δουλίτσες. Με βλέπω να ψάχνω για φούρνο ή ζαχαροπλαστείο.  Οχι τπτ άλλο αλλά το σάκχαρο μου θα ανέβει. Crying or Very sad 
Ήρθαν και στην Αθήνα τα Μικέλ, ντε!
Έχει ήδη 5-6 μαγαζά.
Είναι όντως τόσο καλός ο καφές τους;

Εχουν ανοίξει καμια 20αρια σε όλη την Ελλάδα. Μπορεί και παραπάνω. Εγώ περιμλενω πως και πως να έρθει κανένα και στην Τρίπολη. Εχει από τους καλύτερους καφέδες που έχω δοκιμάσει. Ιταλικές συνταγές και όλα τα μπισκότα και τα κέικ τα φτιάχνουν αυτοί.
Μπισκότα - κέικ! Μίλα μου βρώμικα! Laughing 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάθομαι στα αυγά μου τελικά!

Καναπέ μου, σου 'ρχομαι! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 604962 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:κοριτσια μου γλυκα με το καλο σε οοοοοοοολες σας!!!!με εναν πονο να παρετε αγκαλια τα μωρακια σας!ετοιμαστειτε να βιωσετε μοναδικα,υπεροχα κ μαγικα συναισθηματα!!!!εγινα μανουλα πριν εναμιση μηνα κ η ζωη μου αλλαξε νιωθω οτι τα εχω ολα πια στη ζωη μου!μη φοβαστε τιποτα κ να δωσω κ τις ευχες μου στα κοριτσια που γεννησαν ηδη,να σας ζησουν!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 
αστερακι μου δεν το πιστευω πως περασε ετσι ο καιρος κ ερχεται η μεγαλη ωρα!!!!με το καλοκ θα περιμενω νεα σου!!
φιλακια σε ολες Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 
Αλεξάνδρα σε ευχαριστούμε πολυ!!!
Να σου ζήσει η μπεμπα σου η πανέμορφη, να την χαίρεσαι και να την καμαρωνεις πάντα! Very Happy 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:κοριτσια μου γλυκα με το καλο σε οοοοοοοολες σας!!!!με εναν πονο να παρετε αγκαλια τα μωρακια σας!ετοιμαστειτε να βιωσετε μοναδικα,υπεροχα κ μαγικα συναισθηματα!!!!εγινα μανουλα πριν εναμιση μηνα κ η ζωη μου αλλαξε νιωθω οτι τα εχω ολα πια στη ζωη μου!μη φοβαστε τιποτα κ να δωσω κ τις ευχες μου στα κοριτσια που γεννησαν ηδη,να σας ζησουν!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 
αστερακι μου δεν το πιστευω πως περασε ετσι ο καιρος κ ερχεται η μεγαλη ωρα!!!!με το καλοκ θα περιμενω νεα σου!!
φιλακια σε ολες Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 
Αλεξάνδρα σε ευχαριστούμε πολυ!!!
Να σου ζήσει η μπεμπα σου η πανέμορφη, να την χαίρεσαι και να την καμαρωνεις πάντα! Very Happy 

σε ευχαριστω πολυ!τι γλυκια κοιλουμπιτσα!I love you 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:κοριτσια μου γλυκα με το καλο σε οοοοοοοολες σας!!!!με εναν πονο να παρετε αγκαλια τα μωρακια σας!ετοιμαστειτε να βιωσετε μοναδικα,υπεροχα κ μαγικα συναισθηματα!!!!εγινα μανουλα πριν εναμιση μηνα κ η ζωη μου αλλαξε νιωθω οτι τα εχω ολα πια στη ζωη μου!μη φοβαστε τιποτα κ να δωσω κ τις ευχες μου στα κοριτσια που γεννησαν ηδη,να σας ζησουν!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 
αστερακι μου δεν το πιστευω πως περασε ετσι ο καιρος κ ερχεται η μεγαλη ωρα!!!!με το καλοκ θα περιμενω νεα σου!!
φιλακια σε ολες Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 
Τι αισιόδοξο μήνυμα!!!!
Πόση δύναμη μας μεταφέρει!!
Τουλάχιστον σε εμένα που με πιάνουν που και που τα περίεργα μου και φοβάμαι το πως θα είναι το μέλλον!
Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!
Να είναι γερή και τυχερή σε όλη της τη ζωή και εσύ πάντα τόσο ενθουσιασμένη με τη μητρότητα!!!!

Τα mikel δεν τα έχω δοκιμάσει αν και ένα εκ των Αθηνών το έχουμε πελάτη....ντροπή μου!
Όταν είχα πάει Θεσσαλονίκη τα είχα πρωτοδει και μου είχαν κάνει εντύπωση γιατί έβλεπα πολλά και όλα γεμάτα κόσμο!

Ιωάννα καναπέδιασμα εε?
Ζηλεύω....νομίζω με κούρασε η δουλειά κ ας είναι από το σπίτι...μάλλον θα τα παρατήσω για σήμερα ή τουλάχιστον για τώρα να πάω να καναπεδιαστώ κι εγώ.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALO MHNA KORITSARES MAS.. TI KANETE? Oooo....NA EYXITHW STHN KAINOURGIA MANOYLA...JULAKI MOU NA SOY ZHSEI H MPEMPULA SOU NA THN XERESTE NA EINAI MIA ZWH GERH KAI DYNATH...EYTYXISMENH OLH THS H ZWOULA ENA ONEIRO PANEMORFO..EIDES POU STO ELEGA GIA TO STOIXHMA..Razz Razz Razz Razz KAI DEN XREIASTIKE TIPOTA..MPRAVO SAS...KALH EPISTROFH STO SPITI...! ALEXANDRA 23 TI GLYKA LOGAKIA HTANE AYTA...NA SOU ZHSEI TO NINAKI SOU TO GLUKO GERO KAI DYNATO..NA XERESTE..!!!!!NA EISTE PANTA GEROI NA TO MEGALWNETE!!!!!! PARAMYTHENIA TO GLYKOULI SOU PARAMUTHAI MEGALWSE MWRE...TI GLUKA... ANTE ME TO KALO ANAMENOUME KAI THN DIKH SOU MPEMPINA...!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 875502 MIA XARA KAI H PERITYLIXH E? TSIRITRAI PERASTIKOULIA SOU NA GINEIS GRHGORA KALA..XALARWSE O ORGANISMOS SOU KAI ANTEDRASE ETSI NA TO XEREIS!!! HSOYN POLY STHN TSITA! XESPASMA EINAI! THELEI PROSWXH...MMMMSOFAKI ANTE ENA TELEIO DOPPLER..PERIMENW NEAKIA..! SVOURITSA THA DEIS TO SVOYROXTAPODAKI SOU SHMERA KAI ESU NATE NA DOUME POSO MEGALWSE...TO NINI...!KLARAMARIA..NA SOY ZHSEI TO MPEMPHNI SOY...OLA PANE TELEIA! HTHELA NA PW KI ALLA ALLA H MNHMH DEN VOHTHA... !!APO THN BINOULA TIPOTA E?Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:κοριτσια μου γλυκα με το καλο σε οοοοοοοολες σας!!!!με εναν πονο να παρετε αγκαλια τα μωρακια σας!ετοιμαστειτε να βιωσετε μοναδικα,υπεροχα κ μαγικα συναισθηματα!!!!εγινα μανουλα πριν εναμιση μηνα κ η ζωη μου αλλαξε νιωθω οτι τα εχω ολα πια στη ζωη μου!μη φοβαστε τιποτα κ να δωσω κ τις ευχες μου στα κοριτσια που γεννησαν ηδη,να σας ζησουν!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 50580 
αστερακι μου δεν το πιστευω πως περασε ετσι ο καιρος κ ερχεται η μεγαλη ωρα!!!!με το καλοκ θα περιμενω νεα σου!!
φιλακια σε ολες Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 28 417472 
Να χαίρεσαι την τσούπρα!
1,5 μηνός είναι κοτζάμ κοπέλα αυτή!!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου τώρα τελειώσαμε με τα ρούχα για αυτό άργησα να πω τα νεακια του λουλουδιου .Αχ πάλι πλυντήρια δεν αντέχω!

Κατέβασαμε κούνια κ αλλαξερια ......δέν το πιστεύω πλησιάζει η ώρα ή νομίζω?

Με το ντόπλερ πήγαν όλα τελεία, δοξα το Θεό! Αιματωση πλακούντας τελεία! Το λουλουδακι επίσης! Μου είπε οτι ο τραχηλος μου είναι τέλειος κ ιδανικός ....δε ρώτησα εκείνη τη στιγμη πόσο είναι όμως γιατι λέω θα το γράφει....άλλα δε το έγραφε. :-(

Παραμυθένια 3600 ακούω? Κοριτσαρος on the way λέμε!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις