Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
595 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 595 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσακια!
Εμεις ολη μερα κι ολη νύχτα ταΐζουμε!εχουν φτάσει 100 μλ κ ακόμη πίνανε ,θα το συζήτησω σημερα με την παιδιατρο.
Έκλεισα κ για υπερηχο εγκεφάλου κ μου λέει αυτη θελουμε τρία άτομα δυο να κρατάνε τ μωρο που θα εξετάζεται κ ενα να κρατάει το αλλο!ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ;;;;
Crying or Very sad 
Εσεις καλα μου είστε ε; Μπραβο!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι βέβαια έχει σημασία και η μπογιά!Εμένα πάντως μύριζε πολλές μέρες!!!


Καταραμένες αιμορροΐδες!!!!Αυτές μου έλειπαν!!!Μου αρέσει που κάνω και διαροφή!φαντάσου να μην έκανα!!!Και πάω και μέρα παρά μέρα για κ....α!!!

Εσείς έχετε βγάλει?

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Γεια σας κοριτσακια!
Εμεις ολη μερα κι ολη νύχτα ταΐζουμε!εχουν φτάσει 100 μλ κ ακόμη πίνανε ,θα το συζήτησω σημερα με την παιδιατρο.
Έκλεισα κ για υπερηχο εγκεφάλου κ μου λέει αυτη θελουμε τρία άτομα δυο να κρατάνε τ μωρο που θα εξετάζεται κ ενα να κρατάει  το αλλο!ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ;;;;
Crying or Very sad 
Εσεις καλα μου είστε ε; Μπραβο!

Πω,πω εξετάσεις!!Τα ξεσκονίζουν τα ζαργανάκια ε??Τίποτα δεν είναι ο υπέρηχος μαιμουδάκι μου!Απλά είναι μικρούλια και θέλουν βοήθεια!!!Απορία...όλες αυτές τις εξετάσεις τις πληρώνετε από την τσέπη σας ή σας τα γράφουν???

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Γεια σας κοριτσακια!
Εμεις ολη μερα κι ολη νύχτα ταΐζουμε!εχουν φτάσει 100 μλ κ ακόμη πίνανε ,θα το συζήτησω σημερα με την παιδιατρο.
Έκλεισα κ για υπερηχο εγκεφάλου κ μου λέει αυτη θελουμε τρία άτομα δυο να κρατάνε τ μωρο που θα εξετάζεται κ ενα να κρατάει  το αλλο!ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ;;;;
Crying or Very sad 
Εσεις καλα μου είστε ε; Μπραβο!
Κουράγιο, maimou.
Και για απλό εμβόλιο να πας, πάλι θα τα λυπάται η ψυχή σου... Πρέπει να σκληραγωγηθούμε...

maraki_iraklio έγραψε:Ναι βέβαια έχει σημασία και η μπογιά!Εμένα πάντως μύριζε πολλές μέρες!!!


Καταραμένες αιμορροΐδες!!!!Αυτές μου έλειπαν!!!Μου αρέσει που κάνω και διαροφή!φαντάσου να μην έκανα!!!Και πάω και μέρα παρά μέρα για κ....α!!!

Εσείς έχετε βγάλει?
Ειδικότης μου! (καθότι για εμένα το θέμα τουαλέτα είναι πρόβλημα από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου)

Γιατροσόφι για ανακούφιση:
βάζεις ελαιόλαδο σε ένα δοχειάκι (βολεύει και σε ουροσυλλέκτη) και το βάζεις στην κατάψυξη να παγώσει. Όταν έχει παγώσει, αφού πλυθείς, παίρνεις και βάζεις επάνω στην καταραμμένη και ανακουφίζει και τη βοηθάει να υποχωρήσει.
Αν βγάλετε και μετά τη γέννα αιμορροΐδες, είναι καταπληκτικό ματζούνι (μου το είπε φιλενάδα που της το σύστησε ο γιατρός της όταν γέννησε)

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα το δοκιμάσω άμεσα το γιατροσόφι Ιωάννα!!!

Σμουτς και thanks!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σβουουουρρρρρ!!!

Τελικά δεν θα κάτσω μέσα πάλι σήμερα.

Θα πάω να αλλάξω λάστιχα στο αυτοκίνητο (Πλατεία Καραϊσκάκη), θα πάω στο motherbaby (Περιστέρι) να πάρω πάνες αγκαλιάς και μία κουβερτούλα βελουτέ και μετά θα πάω στο ονειρικό Cap-Cap (Περιστέρι) να χλαπακιάσω ένα cap cake!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Δε φταίω εγώ! Το είδα στο fb και με φώναξε να πάω να το χλαπακιάσω! Laughing

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαγειρεψαμε μαμα και κορη, σπετσοφαι για τον πασα μπαμπα και κεικ για μπαμπα και κορη!!!
Το Αλεξακι θα φαει σε λιγο φακες απο χθες γιατι οση ωρα μαγειρευαμε τσιμπολογουσε πιπεριες ολων το χρωματων και αγγουρια!

Βολταρεν και μασα ακουω...καλα κανεις Σβουρα!

Καλη επιτυχια και υπομονη Μαιμουδιτσα!Μια εξεταση ειναι θα περασει!

Εγω δε θα ξεχασω την πρωτη αιμοληψια της Αλεξ για τον ετησιο ελεγχο..ειχαμε παει βιοιατρικη και ηταν 2 ηλιθιες 2 αχρηστες ασχετες Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil το κατατρυπησαν το μωρο 14-15 μηνων ε...να βαζει τη συριγγα και να την ξαναβγαζει...να κραταω εγω το παιδι αγκαλια ο Κωστας στα ποδια μου να τις κραταει τα ποδια και να τη φυσαει και να βλεπει ολο το σκηνικο....κοριτσια το παιδι να τσιριζει εγω να εγω δακρυσει και ο Κωστας να τρεμει τοσο πολυ που ειπα παει να την χτυπησει ...ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ Π Ο Τ Ε ετσι!!!!

Στο τελος δε η Αλεξια εκανε μια κινηση μπεμπεδιστικη τυπου οχι κακο αυτο που μου εκανε η κυρια και της λεω εγω ναι φως ηρεμησε τωρα και γυριζει η θρασυτατη κ μου λεει ετσι κανετε και τα κακομαθαινετεTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil εγω απλα της ειπα σε παρακαλω παααρα πολυ και εφυγα γιατι ο Κωστας περνουσε εμφραγμα!!!!!!!

Να σημειωθει οτι δεν υπαρχει εοππυ τοτε αλλα ικα και ειχα σκασει 200αρι!!!!!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Γεια σας κοριτσακια!
Εμεις ολη μερα κι ολη νύχτα ταΐζουμε!εχουν φτάσει 100 μλ κ ακόμη πίνανε ,θα το συζήτησω σημερα με την παιδιατρο.
Έκλεισα κ για υπερηχο εγκεφάλου κ μου λέει αυτη θελουμε τρία άτομα δυο να κρατάνε τ μωρο που θα εξετάζεται κ ενα να κρατάει  το αλλο!ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ;;;;
Crying or Very sad 
Εσεις καλα μου είστε ε; Μπραβο!
Πω,πω εξετάσεις!!Τα ξεσκονίζουν τα ζαργανάκια ε??Τίποτα δεν είναι ο υπέρηχος μαιμουδάκι μου!Απλά είναι μικρούλια και θέλουν βοήθεια!!!Απορία...όλες αυτές τις εξετάσεις τις πληρώνετε από την τσέπη σας ή σας τα γράφουν???
Ο παιδοακτινολογος κ ο παιδοφθαλμιατρος δεν ειναι με τον εοπυυ οποτε τα σκάνε.εξεταση αιματος μας την γράφει η παιδιατρος κ δεν πληρώνουμε

sophia έγραψε:Μαγειρεψαμε μαμα και κορη, σπετσοφαι για τον πασα μπαμπα και κεικ για μπαμπα και κορη!!!
Το Αλεξακι θα φαει σε λιγο φακες απο χθες γιατι οση ωρα μαγειρευαμε τσιμπολογουσε πιπεριες ολων το χρωματων και αγγουρια!

Βολταρεν και μασα ακουω...καλα κανεις Σβουρα!

Καλη επιτυχια και υπομονη Μαιμουδιτσα!Μια εξεταση ειναι θα περασει!

Εγω δε θα ξεχασω την πρωτη αιμοληψια της Αλεξ για τον ετησιο ελεγχο..ειχαμε παει βιοιατρικη και ηταν 2 ηλιθιες 2 αχρηστες ασχετες Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil το κατατρυπησαν το μωρο 14-15 μηνων ε...να βαζει τη συριγγα και να την ξαναβγαζει...να κραταω εγω το παιδι αγκαλια ο Κωστας στα ποδια μου να τις κραταει τα ποδια και να τη φυσαει και να βλεπει ολο το σκηνικο....κοριτσια το παιδι να τσιριζει εγω να εγω δακρυσει και ο Κωστας να τρεμει τοσο πολυ που ειπα παει να την χτυπησει ...ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ  Π Ο Τ Ε ετσι!!!!

Στο τελος δε η Αλεξια εκανε μια κινηση μπεμπεδιστικη τυπου οχι κακο αυτο που μου εκανε η κυρια και της λεω εγω ναι φως ηρεμησε τωρα και  γυριζει η θρασυτατη κ μου λεει ετσι κανετε και τα κακομαθαινετεTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil εγω απλα της ειπα σε παρακαλω παααρα πολυ και εφυγα γιατι ο Κωστας περνουσε εμφραγμα!!!!!!!

Να σημειωθει οτι δεν υπαρχει εοππυ τοτε αλλα ικα και ειχα σκασει 200αρι!!!!!!!
Στο Ιασω που πηγαμε εμεις ευτυχως εχουν κοπελες εξειδικευμένες στα βρέφη,της μικρής μου που της πήραν αιμα δεν φαινόταν τιποτα μετα.ασε που δεν μας άφησαν να μπούμε μεσα,τα κουμαντάρουν αυτες τα μωρα κ εινσι με τον εοπυυ.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαιμου μετά από αυτό κ αφού εκραξα την παιδίατρο που μου είπε να πάω εκεί , αφού τα άκουσα από τη Λιλή πουδεν μου έκοψε να της πω να πάρει αυτή αίμα στο παιδί κ το πάει στο μαιευτήριο κ μεταξύ μας αφού δεν με σκότωσε ο Κώστας μου σύστησαν ένα καταπληκτικό διαγνωστικό που οι κοπέλες είναι άψογες

Εκεί παμε κάθε χρόνο!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Μαιμου μετά από αυτό κ αφού εκραξα την παιδίατρο που μου είπε να πάω εκεί , αφού τα άκουσα από τη Λιλή πουδεν μου έκοψε να της πω να πάρει αυτή αίμα στο παιδί κ το πάει στο μαιευτήριο κ μεταξύ μας αφού δεν με σκότωσε ο Κώστας μου σύστησαν ένα καταπληκτικό διαγνωστικό που οι κοπέλες είναι άψογες

Εκεί παμε κάθε χρόνο!
Μια χαρα!να μην πονάει κ το λουλούδι!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηγα σήμερα φαρμακείο για επιθεματα κ πήρα κ πιπίλα ...χιχιχι

Απο τη μια θέλω να έρθει ο Νοέμβρης γρήγορα να γέννησω , από την άλλη σκέφτομαι πως λογικα είναι η τελευταία φορά που νιώθω αυτό το συναισθημα να σβουριζει ένα σκατουλι μέσα μου κ δε θέλω να τελειώσει:-)

Νέα από τις πρώτες στη λίστα έχουμε έχουμε???Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 35 328109 

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια γεια σας πηγα σημερα ντοκτορ δευτερα 7μιση το πρωι ραντεβου για καισαρικη 3.100 βαρος με το κεφαλι κατω ολα οκ οργανικα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 35 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 35 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 35 654316 afro flower jocolor rendeer farao Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 35 536304 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 35 893968 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 35 875502

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι με το καλο!!!!! Γιατι όμως καισαρικη; Νόμιζα αλλάξεις γιατρο κ πηγαινες φυσιολογικά. Οπως κ να χει με το καλο το κορίτσι σου!!!!

Ιωάννα βολταρεις πάλι ε;; Καλα κάνεις! Τι λέει το cup cake μαστίχα - βυσσινο;;;
Κι εγω βόλταρα πολυ σήμερα! Τωρα γύρισα!!

Σοφακι τι περασες με την μικρούλα; Μωρε μου ακούγεται πολυ γλυκεια κ χαριτωμένη η κορούλα σου! Καλο παιδάκι!!

Αστερακι, Eva Evaki κ Μαιμου περιμένουμε νέα απο γιατρούς!

Σήμερα θα μάθαινε κι η Ιφι τι τοκετο πρόκειται να κανει. Λογικα το ΣΚ θα μας πει.

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εβινακι αλλαξα ναι πολυ συμπαθητικη κ καλη η γιατρος απλα κ αυτη μου ειπε οτι λογω ηλικιας ειμαι στα 38 δεν διακυνδινευουμε ΤΙΠΟΤΑ οθτε την υγεια τησ μαμας ουτε του μωρου οποτε ειπα οκ αλλα αν σπασουν νερα  η οτιδηποτε αλλο μεχρι την δευτερα παω για κανονικα...μ εχει πιασει αυτη η αγωνια τωρα των τελευταιων ημερων ολο αμηχανια αγωνια  περιεργεια φοβος ολα μαζι ποποοο

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariathess έγραψε:εβινακι αλλαξα ναι πολυ συμπαθητικη κ καλη η γιατρος απλα κ αυτη μου ειπε οτι λογω ηλικιας ειμαι στα 38 δεν διακυνδινευουμε ΤΙΠΟΤΑ οθτε την υγεια τησ μαμας ουτε του μωρου οποτε ειπα οκ αλλα αν σπασουν νερα  η οτιδηποτε αλλο μεχρι την δευτερα παω για κανονικα...μ εχει πιασει αυτη η αγωνια τωρα των τελευταιων ημερων ολο αμηχανια αγωνια  περιεργεια φοβος ολα μαζι ποποοο
Λογικο το άγχος, όλες το έχουμε! Σκέψου όμως οτι την Δευτέρα το πρωι θα την έχεις αγκαλιτσα, ούτε πόνοι, ούτε τίποτα! Μέσα σε λίγα λεπτα δίπλα σου η τσουπρα! Έχει κ τα θετικα της η καισαρικη!
Να πανε ολα τέλεια κ μόλις μπορέσεις να μας γράψεις νέα σου!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 35 654316 

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σ ευχαριστω πολυ εβινι κ σε ολα τα κοριτσια με το καλο ευχομαι Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 35 654316

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariathess έγραψε:σ ευχαριστω πολυ εβινι κ σε ολα τα κοριτσια με το καλο ευχομαι Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 35 654316

Μαράκι με το καλό την Δευτέρα!!!!Όλα να πάνε καλά κοριτσάκι γλυκό!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 35 215994 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!

Ιωάννα φάε κάτι και για μένα σε παρακαλώ!!!Έχω τρελή λιγούρα για γλυκό!!!

Σοφάκι μου τι έκαναν μωρέ στο κοριτσάκι σου!!!Και γω θα τις είχα βαρέσει νομίζω παρότι συνάδελφος!!!
Σοφία βαλίτσα είπαμε έχεις φτιάξει ε?Κοντεύει ο Νοέμβρης καλέεεε!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 35 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 35 654316 
χαρά και φόβος μαζί για μένα!!!

Εβινάκι μου τελείωσες με σίδερο και δουλειές??

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι με το καλο!
Οι ζαργανες γίνανε θρεφταρια ενα κιλο και βάλε σε είκοσι μερες κ εκει που ειχαμε αγωνία να τρώνε τωρα πρεπει να κόψουμε λιγο το φαί!η μικρη ξεπέρασε κ την μεγαλη!
Ολα ειναι μια χαρα,μπορούν να μπαίνουν βυζι για να τρώνε κ θα τρώνε κ συμπλήρωμα κ σταδιακά μπορούμε να το κόψουμε.δεν ξερω τι να κανω γιατι η μικρη το πιάνει το στηθος κ η μεγαλη οχι,οποτε θα πρεπει να αντλω να θηλαζω κ να δινω Κ ξένο.βλέποντας κ κάνοντας.
Σε είκοσι μερες εχουμε το πρωτο μας εμβόλιο.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο στις διδυμουλες!!! Φαγανά κοριτσακια, να ηρεμήσει λίγο τωρα και η μαμα, ναι;;;
Καλούς θηλασμους Μαιμου, είμαι σίγουρη οτι θα τα καταφέρεις και δεν το λέω τυπικά, το εννοω!!!

Μαρακι επειδη βόλταρα αρκετα σήμερα, δεν τελείωσα με σίδερο, αύριο τωρα...απόψε κάνω δουλειες για το γραφείο...
Αφήστε με πήρε τηλ κι η πεθερα να περάσει να με δει..ωχ ήρθε! Θα σας τα πω μετα....

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Μαρακι με το καλο!
Οι ζαργανες γίνανε θρεφταρια ενα κιλο και βάλε σε είκοσι μερες κ εκει που ειχαμε αγωνία να τρώνε τωρα πρεπει να κόψουμε λιγο το φαί!η μικρη ξεπέρασε κ την μεγαλη!
Ολα ειναι μια χαρα,μπορούν να μπαίνουν βυζι για να τρώνε κ θα τρώνε κ συμπλήρωμα κ σταδιακά μπορούμε να το κόψουμε.δεν ξερω τι να κανω γιατι η μικρη το πιάνει το στηθος κ η μεγαλη οχι,οποτε θα πρεπει να αντλω να θηλαζω κ να δινω Κ ξένο.βλέποντας κ κάνοντας.
Σε είκοσι μερες εχουμε το πρωτο μας εμβόλιο.

Μπράβο στα ζαργανάκια!!!Κοτζάμ γυναίκες!!!2 φορές μπράβο και στην μαμά τους που παρόλες τις δυσκολίες λόγω διδύμων κατάφερε τον θηλασμό!!!!

evini7 έγραψε:Μπράβο στις διδυμουλες!!! Φαγανά κοριτσακια, να ηρεμήσει λίγο τωρα και η μαμα, ναι;;;
Καλούς θηλασμους Μαιμου, είμαι σίγουρη οτι θα τα καταφέρεις και δεν το λέω τυπικά, το εννοω!!!

Μαρακι επειδη βόλταρα αρκετα σήμερα, δεν τελείωσα με σίδερο, αύριο τωρα...απόψε κάνω δουλειες για το γραφείο...
Αφήστε με πήρε τηλ κι η πεθερα να περάσει να με δει..ωχ ήρθε! Θα σας τα πω μετα....

Ωχ καλώς την δέχτηκες!!!!!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maria Thess με το καλο κοριτσι μου τη Δευτερα!!!να σκεφτεσαι μονο οτι σε πολυ λιγες μερες θα κρατας στην αγκαλια σου επιτελους το παιδακι σου!!! μην αγχωνεσαι για την καισαρικη....!!!ολα καλα!!σημασια εχει να ειναι καλα το μωρακι και να μη διατρεξει κινδυνο ουτε αυτο ουτε εσυ!!

Μαιμουδιτσα μπραβο στις ζαργανουλες!!δωσε γαλα στο λαο σου!!!σιγα σιγα θα αρπαξει κ η μεγαλη!!μην αγχωνεσαι!!ξεκιναμε θηλασμο δηλαδη???αιντε με το καλο!!! Smile

σοφακι τι αγχος με το Αλεξακι... ουφ δε ξερουμε απο που θα μας ερθει με τα θηρια που γεννησαμε!!!χαχαχα!!!

τα υπολοιπα κοριτσακια μου τι κανετε??

εβινακι και μενα η πεθερα ηρθε απ το πρωι γτ η μαμα μου ειχε να παει σε γιατρους, οποτε ηρθε αυτη να βοηθησει...να κραταει δηλαδη τον Κων/νο γτ ειμαι ολη μερα καρφωμενη στον καναπε με τη μικρη προσαρτημενη στο βυζι...που φυσικα δε ρουφαει, αλλα κοιμαται, και μολις την βγαζω απο το βυζι να την αφησω στην καλαθουνα ξυπναει και κλαιει...
ομολογω οτι καλα περασαμε παντως...!!Rolling Eyes 

Ιωαννα μη μας σκανδαλιζεις με τα γλυκα ρε κοριτσι μου...και δεν εχω και καμια δικαιολογια πλεον... Sad

Παραμυθενια μου πως εισαι???

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsakia mou gurisame,o giokas mas eftase ta 2880 kila kai einai me to kefali katw alla den pame akoma gia toketo

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mariathess με το καλό κοπέλα μου, εύχομαι να πάνε όλα τελεία!!!

Μαρακι έτοιμη είναι ναι μόνο τα πράγματα της τελευταίας ώρας λείπουν!

Τώρα σειρά έχει του λουλούδιου. Εχω βάλει κουβέρτα μαρσιπο πανακια παμπερς κ αύριο θα παω να πάρω από την πεθερά το σετ για να παω να αγοράσω καλσόν κ ζιπουνακι για από μεσα!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α δεν είπα μπράβο στις ζαργανες κ στη μαμα ζαργανα που τα καταφέρνει μια χαρά!

Αστερακι έτοιμο να πιάσει το 3κιλό!!! Μπράβο κ σε εσάς :-)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις