Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 42]

151το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:26 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπον εγω ου ξερω απο αυτα θα σας πω τι ειναι!! δεν ειναι παρτυ το πρωτο μπανιο του μωρου, αλλα παρτυ που κανουν οι φιλες της μελλουσας μανουλας και τις φερνουν διαφορα δωρα που θα ειναι χρησιμα για οταν γεννηθει το μωρο. Τωρα γιατι το λενε "shower" δεν ξερω, καποιος συμβολισμος ειναι που δεν θυμαμαι αλλα δεν εχει καμια σχεση με τον τιτλο του. Υπαρχει και το bridal shower που εκει οι φιλες της νυφης της φερνουν διαφορα προστυχα δωρα κλπ για να χρησιμοποιησει μετα το γαμο. Αυτο το εθιμο στην Αμερικη υπαρχει απο το 1970 και ξεκινησε για να εχει η μελλουσα μαμα οτι της ειναι απαραιτητο + το να συζητησει με καποιες πιο εμπηρες μαμαδες. Φυσικα και ειναι αμερικανια αλλα παλια αμερικανια. Στην Ελλαδα εχει ερθει τα τελευταια χρονια. Τωρα αν με ρωτησετε αν το εχω κανει, φυσικα και οχι!!

152το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:29 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zini έγραψε:Λοιπον εγω ου ξερω απο αυτα θα σας πω τι ειναι!! δεν ειναι παρτυ το πρωτο μπανιο του μωρου, αλλα παρτυ που κανουν οι φιλες της μελλουσας μανουλας και τις φερνουν διαφορα δωρα που θα ειναι χρησιμα για οταν γεννηθει το μωρο. Τωρα γιατι το λενε "shower" δεν ξερω, καποιος συμβολισμος ειναι που δεν θυμαμαι αλλα δεν εχει καμια σχεση με τον τιτλο του. Υπαρχει και το bridal shower που εκει οι φιλες της νυφης της φερνουν διαφορα προστυχα δωρα κλπ για να χρησιμοποιησει μετα το γαμο. Αυτο το εθιμο στην Αμερικη υπαρχει απο το 1970 και ξεκινησε για να εχει η μελλουσα μαμα οτι της ειναι απαραιτητο + το να συζητησει με καποιες πιο εμπηρες μαμαδες. Φυσικα και ειναι αμερικανια αλλα παλια αμερικανια. Στην Ελλαδα εχει ερθει τα τελευταια χρονια. Τωρα αν με ρωτησετε αν το εχω κανει, φυσικα και οχι!!
To "shower" χρησιμοποι είται με την έννοια του ραίνω με πλήθος δώρων, αυτή είναι η σημασία του, σαν να λέμε βρέχει δώρα Very Happy Very Happy Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mhtsaina στις Πεμ Σεπ 26, 2013 10:30 am, 1 φορά

153το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:30 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:
zini έγραψε:Λοιπον εγω ου ξερω απο αυτα θα σας πω τι ειναι!! δεν ειναι παρτυ το πρωτο μπανιο του μωρου, αλλα παρτυ που κανουν οι φιλες της μελλουσας μανουλας και τις φερνουν διαφορα δωρα που θα ειναι χρησιμα για οταν γεννηθει το μωρο. Τωρα γιατι το λενε "shower" δεν ξερω, καποιος συμβολισμος ειναι που δεν θυμαμαι αλλα δεν εχει καμια σχεση με τον τιτλο του. Υπαρχει και το bridal shower που εκει οι φιλες της νυφης της φερνουν διαφορα προστυχα δωρα κλπ για να χρησιμοποιησει μετα το γαμο. Αυτο το εθιμο στην Αμερικη υπαρχει απο το 1970 και ξεκινησε για να εχει η μελλουσα μαμα οτι της ειναι απαραιτητο + το να συζητησει με καποιες πιο εμπηρες μαμαδες. Φυσικα και ειναι αμερικανια αλλα παλια αμερικανια. Στην Ελλαδα εχει ερθει τα τελευταια χρονια. Τωρα αν με ρωτησετε αν το εχω κανει, φυσικα και οχι!!
To "shower" χρησιμοποιVery Happy Very Happy Very Happy είται με την έννοια του ραίνω με πλήθος δώρων, αυτή είναι η σημασία του, σαν να λέμε βρέχει δώρα
να και αλλη που ξερειVery Happy Very Happy Very Happy

154το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:32 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελεος!! ας κρατησουν το εθιμο στη χωρα τους.. τι αλλο θα βγει !!!!

155το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:34 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα εχουμε και εμεις κατι εθιμα οτι να ναι... οπως αυτο που κανουν πριν το γαμο με το κρεβατι Shocked Shocked  ποτε δεν το καταλαβα και φυσικα ποτε δεν το εκαναShocked Shocked

156το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:35 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:Λοιπον εγω ου ξερω απο αυτα θα σας πω τι ειναι!! δεν ειναι παρτυ το πρωτο μπανιο του μωρου, αλλα παρτυ που κανουν οι φιλες της μελλουσας μανουλας και τις φερνουν διαφορα δωρα που θα ειναι χρησιμα για οταν γεννηθει το μωρο. Τωρα γιατι το λενε "shower" δεν ξερω, καποιος συμβολισμος ειναι που δεν θυμαμαι αλλα δεν εχει καμια σχεση με τον τιτλο του. Υπαρχει και το bridal shower που εκει οι φιλες της νυφης της φερνουν διαφορα προστυχα δωρα κλπ για να χρησιμοποιησει μετα το γαμο. Αυτο το εθιμο στην Αμερικη υπαρχει απο το 1970 και ξεκινησε για να εχει η μελλουσα μαμα οτι της ειναι απαραιτητο + το να συζητησει με καποιες πιο εμπηρες μαμαδες. Φυσικα και ειναι αμερικανια αλλα παλια αμερικανια. Στην Ελλαδα εχει ερθει τα τελευταια χρονια. Τωρα αν με ρωτησετε αν το εχω κανει, φυσικα και οχι!!
ναι αλλα η κοπελα λεει ξεκαθαρα ΄΄το πρωτο μανιο του μωρου΄΄ Αλλο τι σημαινει . τι λεει η διοργανωτρια?

157το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:37 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα οχι δεν το λεειLaughing Laughing Laughing Laughing που το διαβασα ? χαχαχχααχαχαχ δεν εχει σημασια την τακτοποιησα μια φορα. Laughing Laughing Laughing Laughing 

158το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:38 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zini έγραψε:καλα εχουμε και εμεις κατι εθιμα οτι να ναι... οπως αυτο που κανουν πριν το γαμο με το κρεβατι Shocked Shocked  ποτε δεν το καταλαβα και φυσικα ποτε δεν το εκαναShocked Shocked
Πραγματικά ούτε κι εγώ zini. Είναι σαν να καλείς ματάκηδες να δουν πού θα γ@@@@@@@ το ζευγάρι μετά το γάμο (συγνώμη για το γαλλικόEmbarassed )

159το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:38 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zini έγραψε:καλα εχουμε και εμεις κατι εθιμα οτι να ναι... οπως αυτο που κανουν πριν το γαμο με το κρεβατι Shocked Shocked  ποτε δεν το καταλαβα και φυσικα ποτε δεν το εκαναShocked Shocked
δεν εχει ερθει εκεινη η ωρα ακομα για μενα και δεν με νοιαζει να τα δω.. ας μην φριξω απο τωρα.. και αυτο που η καθε περιοχη εχει τα δικα της εθιμα?? αλλο και αυτο..

160το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:39 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
zini έγραψε:Λοιπον εγω ου ξερω απο αυτα θα σας πω τι ειναι!! δεν ειναι παρτυ το πρωτο μπανιο του μωρου, αλλα παρτυ που κανουν οι φιλες της μελλουσας μανουλας και τις φερνουν διαφορα δωρα που θα ειναι χρησιμα για οταν γεννηθει το μωρο. Τωρα γιατι το λενε "shower" δεν ξερω, καποιος συμβολισμος ειναι που δεν θυμαμαι αλλα δεν εχει καμια σχεση με τον τιτλο του. Υπαρχει και το bridal shower που εκει οι φιλες της νυφης της φερνουν διαφορα προστυχα δωρα κλπ για να χρησιμοποιησει μετα το γαμο. Αυτο το εθιμο στην Αμερικη υπαρχει απο το 1970 και ξεκινησε για να εχει η μελλουσα μαμα οτι της ειναι απαραιτητο + το να συζητησει με καποιες πιο εμπηρες μαμαδες. Φυσικα και ειναι αμερικανια αλλα παλια αμερικανια. Στην Ελλαδα εχει ερθει τα τελευταια χρονια. Τωρα αν με ρωτησετε αν το εχω κανει, φυσικα και οχι!!
ναι αλλα η κοπελα λεει ξεκαθαρα ΄΄το πρωτο μανιο του μωρου΄΄ Αλλο τι σημαινει . τι λεει η διοργανωτρια?
μαλλον πρωτοπορει και κανει αλλλαγη στο εθιμο!!!

161το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:40 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:αααα οχι δεν το λεειLaughing Laughing Laughing Laughing που το διαβασα ? χαχαχχααχαχαχ δεν εχει σημασια την τακτοποιησα μια φορα. Laughing Laughing Laughing Laughing 
Ντους το λέει ede. Γενικά, δεν τη βρίσκω τόσο κακή ιδέα, αλλά εμείς εδώ δώρα πηγαίνουμε στις βαφτίσεις, οπότε το να επιβαρύνω τις φίλες μου με διπλά δώρα, δε μου φαίνεται και πολύ ωραίο

162το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:42 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nanakaboubou έγραψε:
zini έγραψε:καλα εχουμε και εμεις κατι εθιμα οτι να ναι... οπως αυτο που κανουν πριν το γαμο με το κρεβατι Shocked Shocked  ποτε δεν το καταλαβα και φυσικα ποτε δεν το εκαναShocked Shocked
δεν εχει ερθει εκεινη η ωρα ακομα για μενα και δεν με νοιαζει να τα δω.. ας μην φριξω απο τωρα.. και αυτο που η καθε περιοχη εχει τα δικα της εθιμα?? αλλο και αυτο..
ε καλα αυτο ειναι λογικο δεν υπηρχε συνδεση τοσο στενη αναμεσα στις περιοχες και οτε η ιδια πληροφορηση..

163το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:43 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δεν ειπα αν ειναι μπανιο ή οχι. Ειπα σαν ιδεα το βρισκω κακιστη. (καλα για πρωτο μπανιο το περασα οφειλω να το πω να χεσω τα μαθηματα αγγλικωνRazz Razz Razz Razz )Πας στο μαιευτηριο ,πας στην βαφτιση και θα εισαι και με την κιολια στο στομα να κανεις παρτι. Και γενικα αμαν κανουμε να ξεφορτωθουμε τις ελληνικες αηδιες θα λουστουμε και τις ξενες?

164το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:44 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:εγω δεν ειπα αν ειναι μπανιο ή οχι. Ειπα σαν ιδεα το βρισκω κακιστη. (καλα για πρωτο μπανιο το περασα οφειλω να το πω να χεσω τα μαθηματα αγγλικωνRazz Razz Razz Razz )Πας στο μαιευτηριο ,πας στην βαφτιση και θα εισαι και με την κιολια στο στομα να κανεις παρτι. Και γενικα αμαν κανουμε να ξεφορτωθουμε τις ελληνικες αηδιες θα λουστουμε και τις ξενες?
καλα δεν διαφωνω σε αυτο που λες. αλλα οκ ο καθε λαος εχει και ταθμα του. ασε που στην Αμερικη δεν τα βαφτιζουν και ολα και φυσικα δεν γινεται και το ελα να δεις στο μαιευτηριο

165το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:45 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το εθιμο του κρεβατιου το καναν οι πεθερες των νυφων!!στρωναν με λευκα σεντονια το κρεβατο ουτοσωστε την μερα της ενωσης του ζευγαριου να γινει κοκκινο απο την παρθενια της νυφης και να το απλωσουν εξω την επομεννη ωστε να δουν ολοι οτι την περθενια την εσπασε ο γιος τους!!τωρα εχει μεινει μισο το εθιμο γιατι δεν εχουν οι πεθερες να δειξουν κοκκινο σεντονι,ομως οπως και να εχει το θεωρο αλλο ενα χαζο εθιμο που ουτε αυτο εκανα!!

166το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:45 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:εγω δεν ειπα αν ειναι μπανιο ή οχι. Ειπα σαν ιδεα το βρισκω κακιστη. (καλα για πρωτο μπανιο το περασα οφειλω να το πω να χεσω τα μαθηματα αγγλικωνRazz Razz Razz Razz )Πας στο μαιευτηριο ,πας στην βαφτιση και θα εισαι και με την κιολια στο στομα να κανεις παρτι. Και γενικα αμαν κανουμε να ξεφορτωθουμε τις ελληνικες αηδιες θα λουστουμε και τις ξενες?
Βρε, σου απάντησα στην ερώτησή σου, πού το λέει η κοπέλα. Δεν το λέει πρώτο μπάνιο, το λέει πρώτο ντους. Στο είπα για να σε διαβεβαιώσω ότι σωστά το είδες. Τώρα για τα υπόλοιπα, στην Αμερική νομίζω μπορεί να γίνει ακόμη και από το πρώτο τρίμηνο, δεν υπάρχει περιορισμός, αλλά και πάλι υπερβολικό είναι.

167το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:45 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον κορες σας χαιρετω! και για να ζηλεψετε σας λεω πως βγαινω για ποτο! το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 328109 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 328109

168το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:52 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενταξει ολο αυτο αλλα γιατι θα χρειαστεις διοργανωση? πενρεις τηλεφωνο τις φιλεναδες σου, αγοραζεις και 2-3 κεικ και κανα ορεκτικο και το κανεις. ΓΗ διοργανωση που θα με βοηθησει? να χαλασω τα λεφτα μου σε κατι αχρηστο?

169το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:55 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:ενταξει ολο αυτο αλλα γιατι θα χρειαστεις διοργανωση? πενρεις τηλεφωνο τις φιλεναδες σου, αγοραζεις και 2-3 κεικ και κανα ορεκτικο και το κανεις. ΓΗ διοργανωση που θα με βοηθησει? να χαλασω τα λεφτα μου σε κατι αχρηστο?
που θα σε βοηθησει ? στο να χαλασεις ενα ματσο λεφτα για να ερθουν να σε στολισουν το σπιτι για παιδικο παρτυ.. μαλλον εχουν στο μυαλο τους τις σπιταρονες τις θεορατες που εχουν στην αμερικη που να πεις κοματτακι δυσκολο να το στολισεις μονη σου τωρα σε ενα διαμερισμα να φερεις διοργανωτρια να στο στολισει ειναι απο λιγο εως πολυ εκμεταλευση

170το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:56 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και δεν περναγε η μερα......................Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

171το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:57 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:και δεν περναγε η μερα......................Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
καλα απο τη φοτο σου το πιο σπεσιαλ ειναι το ματι... το εκανες και ιδιο με το γαλανο της θαλασσας σαν χαλασμενο κομικ ειναι.. χαχαχα

172το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:59 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:ενταξει ολο αυτο αλλα γιατι θα χρειαστεις διοργανωση? πενρεις τηλεφωνο τις φιλεναδες σου, αγοραζεις και 2-3 κεικ και κανα ορεκτικο και το κανεις. ΓΗ διοργανωση που θα με βοηθησει? να χαλασω τα λεφτα μου σε κατι αχρηστο?
που θα σε βοηθησει ? στο να χαλασεις ενα ματσο λεφτα για να ερθουν να σε στολισουν το σπιτι για παιδικο παρτυ.. μαλλον εχουν στο μυαλο τους τις σπιταρονες τις θεορατες που εχουν στην αμερικη που να πεις κοματτακι δυσκολο να το στολισεις μονη σου τωρα σε ενα διαμερισμα να φερεις διοργανωτρια να στο στολισει ειναι απο λιγο εως πολυ εκμεταλευση
εγω σπιταρώνα εχω Razz Razz Razz Razz Razz (πλακιτσα)αλλα δεν το στολιζω ουτε μονη ουτε με παρεα. και δεν ειναι παιδικο παρτυ. Δεν υπαρχει μωρο. Αρα τι να στολισω? Εγω θα εκανα ενα κανονικο παρτυ οταν θα ελειπαν τα μωρα.Laughing 

173το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:00 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:ενταξει ολο αυτο αλλα γιατι θα χρειαστεις διοργανωση? πενρεις τηλεφωνο τις φιλεναδες σου, αγοραζεις και 2-3 κεικ και κανα ορεκτικο και το κανεις. ΓΗ διοργανωση που θα με βοηθησει? να χαλασω τα λεφτα μου σε κατι αχρηστο?
που θα σε βοηθησει ? στο να χαλασεις ενα ματσο λεφτα για να ερθουν να σε στολισουν το σπιτι για παιδικο παρτυ.. μαλλον εχουν στο μυαλο τους τις σπιταρονες τις θεορατες που εχουν στην αμερικη που να πεις κοματτακι δυσκολο να το στολισεις μονη σου τωρα σε ενα διαμερισμα να φερεις διοργανωτρια να στο στολισει ειναι απο λιγο εως πολυ εκμεταλευση
εγω σπιταρώνα εχω Razz Razz Razz Razz Razz (πλακιτσα)αλλα δεν το στολιζω ουτε μονη ουτε με παρεα. και δεν ειναι παιδικο παρτυ. Δεν υπαρχει μωρο. Αρα τι να στολισω? Εγω θα εκανα ενα κανονικο παρτυ οταν θα ελειπαν τα μωρα.Laughing 
το καλυτερο .. να με καλεσεις!!

174το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:01 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια...............εχω κανει και κρεβατι.Embarassed Embarassed Embarassed Επεμενεη μαμα μου να δειξουμε το σπιτι. οχι οτι με χαλασε φυσικα. Στηνα ρχη ντρεπομουν πολυ μετα μολις μαζεψα 6.000 γιουρος δεν ειχα κανενα προβλημα. Laughing Laughing Laughing 

175το " cafe" μας #3# - Σελίδα 7 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:03 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια πλακα πλκα ενα φιλικο ζευγαρι του ανδρα μου απο το χωριο συνολικα μαζεψαν 22 χιλιαδεσ!!! το φανταζεστε?? χωριο χωριο αλλα μασουρι τα κανουνε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις