Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

176το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:03 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:ενταξει ολο αυτο αλλα γιατι θα χρειαστεις διοργανωση? πενρεις τηλεφωνο τις φιλεναδες σου, αγοραζεις και 2-3 κεικ και κανα ορεκτικο και το κανεις. ΓΗ διοργανωση που θα με βοηθησει? να χαλασω τα λεφτα μου σε κατι αχρηστο?
που θα σε βοηθησει ? στο να χαλασεις ενα ματσο λεφτα για να ερθουν να σε στολισουν το σπιτι για παιδικο παρτυ.. μαλλον εχουν στο μυαλο τους τις σπιταρονες τις θεορατες που εχουν στην αμερικη που να πεις κοματτακι δυσκολο να το στολισεις μονη σου τωρα σε ενα διαμερισμα να φερεις διοργανωτρια να στο στολισει ειναι απο λιγο εως πολυ εκμεταλευση
εγω σπιταρώνα εχω Razz Razz Razz Razz Razz (πλακιτσα)αλλα δεν το στολιζω ουτε μονη ουτε με παρεα. και δεν ειναι παιδικο παρτυ. Δεν υπαρχει μωρο. Αρα τι να στολισω? Εγω θα εκανα ενα κανονικο παρτυ οταν θα ελειπαν τα μωρα.Laughing 
το καλυτερο .. να με καλεσεις!!
αυτο που ειχα κανει λιγες φορες περυσι και θα το ξανακανω ηταν μια μαζωξη με πιτισρικι ακαι μαμαδες. Ειχα κανει σουπερ μπουφε με τσαι ομως. Ειχα τσαι με διαφορες μυρωδιες, και βουτηματα, μαφινς, κεικ, μηλοπιτες και τετοια και το ειχαν ευχαριστηθει. Αφου τωρα μου το λενε παλι ποτε θα ξανακανω. Shocked 

177το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:09 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:ενταξει ολο αυτο αλλα γιατι θα χρειαστεις διοργανωση? πενρεις τηλεφωνο τις φιλεναδες σου, αγοραζεις και 2-3 κεικ και κανα ορεκτικο και το κανεις. ΓΗ διοργανωση που θα με βοηθησει? να χαλασω τα λεφτα μου σε κατι αχρηστο?
που θα σε βοηθησει ? στο να χαλασεις ενα ματσο λεφτα για να ερθουν να σε στολισουν το σπιτι για παιδικο παρτυ.. μαλλον εχουν στο μυαλο τους τις σπιταρονες τις θεορατες που εχουν στην αμερικη που να πεις κοματτακι δυσκολο να το στολισεις μονη σου τωρα σε ενα διαμερισμα να φερεις διοργανωτρια να στο στολισει ειναι απο λιγο εως πολυ εκμεταλευση
εγω σπιταρώνα εχω Razz Razz Razz Razz Razz (πλακιτσα)αλλα δεν το στολιζω ουτε μονη ουτε με παρεα. και δεν ειναι παιδικο παρτυ. Δεν υπαρχει μωρο. Αρα τι να στολισω? Εγω θα εκανα ενα κανονικο παρτυ οταν θα ελειπαν τα μωρα.Laughing 
το καλυτερο .. να με καλεσεις!!
αυτο που ειχα κανει λιγες φορες περυσι και θα το ξανακανω ηταν μια μαζωξη με πιτισρικι ακαι μαμαδες. Ειχα κανει σουπερ μπουφε με τσαι ομως. Ειχα τσαι με διαφορες μυρωδιες, και βουτηματα, μαφινς, κεικ, μηλοπιτες και τετοια και το ειχαν ευχαριστηθει. Αφου τωρα μου το λενε παλι ποτε θα ξανακανω. Shocked 
η αληθεια ειναι οτι περιμενω πως και πως να γινει και σε μενα τετοια μαζωξη.. αλλα δεν ξερω αν θα εχω την ιδια γνωμη οταν τελειωσει εκεινη η μερα!!! πως ειναι το σπιτι μετα?? ναρκωπεδιο??

178το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:12 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:ενταξει ολο αυτο αλλα γιατι θα χρειαστεις διοργανωση? πενρεις τηλεφωνο τις φιλεναδες σου, αγοραζεις και 2-3 κεικ και κανα ορεκτικο και το κανεις. ΓΗ διοργανωση που θα με βοηθησει? να χαλασω τα λεφτα μου σε κατι αχρηστο?
που θα σε βοηθησει ? στο να χαλασεις ενα ματσο λεφτα για να ερθουν να σε στολισουν το σπιτι για παιδικο παρτυ.. μαλλον εχουν στο μυαλο τους τις σπιταρονες τις θεορατες που εχουν στην αμερικη που να πεις κοματτακι δυσκολο να το στολισεις μονη σου τωρα σε ενα διαμερισμα να φερεις διοργανωτρια να στο στολισει ειναι απο λιγο εως πολυ εκμεταλευση
εγω σπιταρώνα εχω Razz Razz Razz Razz Razz (πλακιτσα)αλλα δεν το στολιζω ουτε μονη ουτε με παρεα. και δεν ειναι παιδικο παρτυ. Δεν υπαρχει μωρο. Αρα τι να στολισω? Εγω θα εκανα ενα κανονικο παρτυ οταν θα ελειπαν τα μωρα.Laughing 
το καλυτερο .. να με καλεσεις!!
αυτο που ειχα κανει λιγες φορες περυσι και θα το ξανακανω ηταν μια μαζωξη με πιτισρικι ακαι μαμαδες. Ειχα κανει σουπερ μπουφε με τσαι ομως. Ειχα τσαι με διαφορες μυρωδιες, και βουτηματα, μαφινς, κεικ, μηλοπιτες και τετοια και το ειχαν ευχαριστηθει. Αφου τωρα μου το λενε παλι ποτε θα ξανακανω. Shocked 
η αληθεια ειναι οτι περιμενω πως και πως να γινει και σε μενα τετοια μαζωξη.. αλλα δεν ξερω αν θα εχω την ιδια γνωμη οταν τελειωσει εκεινη η μερα!!! πως ειναι το σπιτι μετα?? ναρκωπεδιο??
κοιτα εμενα προσωπικα το σπιτι ειναι ναρκοπεδιο ειτε ερθουν παιδακια ειτε οχι οποτε. μονο που πρεπει να το γλειψω πριν μην γινουμε και ρεζιλι. Κλεινω τα δωματια που δενθελω να μπουν. και .....πειτε με γυφτισσα αλλα κλεινω και το ΄΄καλο΄΄ μπανιο. κρεβατοκαμαρες, γραφεια, κλεινουν. Ανοιχτομονο σαλονι τραπεζαρια και οχ ωρος που παιζουν τα τερατα. αυτο.

179το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:15 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:ενταξει ολο αυτο αλλα γιατι θα χρειαστεις διοργανωση? πενρεις τηλεφωνο τις φιλεναδες σου, αγοραζεις και 2-3 κεικ και κανα ορεκτικο και το κανεις. ΓΗ διοργανωση που θα με βοηθησει? να χαλασω τα λεφτα μου σε κατι αχρηστο?
που θα σε βοηθησει ? στο να χαλασεις ενα ματσο λεφτα για να ερθουν να σε στολισουν το σπιτι για παιδικο παρτυ.. μαλλον εχουν στο μυαλο τους τις σπιταρονες τις θεορατες που εχουν στην αμερικη που να πεις κοματτακι δυσκολο να το στολισεις μονη σου τωρα σε ενα διαμερισμα να φερεις διοργανωτρια να στο στολισει ειναι απο λιγο εως πολυ εκμεταλευση
εγω σπιταρώνα εχω Razz Razz Razz Razz Razz (πλακιτσα)αλλα δεν το στολιζω ουτε μονη ουτε με παρεα. και δεν ειναι παιδικο παρτυ. Δεν υπαρχει μωρο. Αρα τι να στολισω? Εγω θα εκανα ενα κανονικο παρτυ οταν θα ελειπαν τα μωρα.Laughing 
το καλυτερο .. να με καλεσεις!!
αυτο που ειχα κανει λιγες φορες περυσι και θα το ξανακανω ηταν μια μαζωξη με πιτισρικι ακαι μαμαδες. Ειχα κανει σουπερ μπουφε με τσαι ομως. Ειχα τσαι με διαφορες μυρωδιες, και βουτηματα, μαφινς, κεικ, μηλοπιτες και τετοια και το ειχαν ευχαριστηθει. Αφου τωρα μου το λενε παλι ποτε θα ξανακανω. Shocked 
η αληθεια ειναι οτι περιμενω πως και πως να γινει και σε μενα τετοια μαζωξη.. αλλα δεν ξερω αν θα εχω την ιδια γνωμη οταν τελειωσει εκεινη η μερα!!! πως ειναι το σπιτι μετα?? ναρκωπεδιο??
κοιτα εμενα προσωπικα το σπιτι ειναι ναρκοπεδιο ειτε ερθουν παιδακια ειτε οχι οποτε. μονο που πρεπει να το γλειψω πριν μην γινουμε και ρεζιλι. Κλεινω τα δωματια που δενθελω να μπουν. και .....πειτε με γυφτισσα αλλα κλεινω και το ΄΄καλο΄΄ μπανιο. κρεβατοκαμαρες, γραφεια, κλεινουν. Ανοιχτομονο σαλονι τραπεζαρια και οχ ωρος που παιζουν τα τερατα. αυτο.
ωχχ φανταζομαι τι θα γινει δηλαδη στο ενα και μοναδικο μπανιο που εχω... Shocked Shocked Shocked 

180το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:16 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναρκοπέδιο πραγματικά είναι τα σπίτια μας.
Ωραία τα παιδικά πάρτι δε λέω αλλά σου αφήνουν μετά ένα κεφάλι καζάνι.

181το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:20 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:Ναρκοπέδιο πραγματικά είναι τα σπίτια μας.
Ωραία τα παιδικά πάρτι δε λέω αλλά σου αφήνουν μετά ένα κεφάλι καζάνι.
το φανταζομαι απο την μια χαμογελαω και αποτην αλλη λεω ωωχχχχχχ εσεις τα μαγειρευετε ολα η περνετε π.χ τυροπιτακια και τετοια απο κανα ζαχαροπλαστειο?

182το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:21 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:ενταξει ολο αυτο αλλα γιατι θα χρειαστεις διοργανωση? πενρεις τηλεφωνο τις φιλεναδες σου, αγοραζεις και 2-3 κεικ και κανα ορεκτικο και το κανεις. ΓΗ διοργανωση που θα με βοηθησει? να χαλασω τα λεφτα μου σε κατι αχρηστο?
που θα σε βοηθησει ? στο να χαλασεις ενα ματσο λεφτα για να ερθουν να σε στολισουν το σπιτι για παιδικο παρτυ.. μαλλον εχουν στο μυαλο τους τις σπιταρονες τις θεορατες που εχουν στην αμερικη που να πεις κοματτακι δυσκολο να το στολισεις μονη σου τωρα σε ενα διαμερισμα να φερεις διοργανωτρια να στο στολισει ειναι απο λιγο εως πολυ εκμεταλευση
εγω σπιταρώνα εχω Razz Razz Razz Razz Razz (πλακιτσα)αλλα δεν το στολιζω ουτε μονη ουτε με παρεα. και δεν ειναι παιδικο παρτυ. Δεν υπαρχει μωρο. Αρα τι να στολισω? Εγω θα εκανα ενα κανονικο παρτυ οταν θα ελειπαν τα μωρα.Laughing 
το καλυτερο .. να με καλεσεις!!
αυτο που ειχα κανει λιγες φορες περυσι και θα το ξανακανω ηταν μια μαζωξη με πιτισρικι ακαι μαμαδες. Ειχα κανει σουπερ μπουφε με τσαι ομως. Ειχα τσαι με διαφορες μυρωδιες, και βουτηματα, μαφινς, κεικ, μηλοπιτες και τετοια και το ειχαν ευχαριστηθει. Αφου τωρα μου το λενε παλι ποτε θα ξανακανω. Shocked 
η αληθεια ειναι οτι περιμενω πως και πως να γινει και σε μενα τετοια μαζωξη.. αλλα δεν ξερω αν θα εχω την ιδια γνωμη οταν τελειωσει εκεινη η μερα!!! πως ειναι το σπιτι μετα?? ναρκωπεδιο??
κοιτα εμενα προσωπικα το σπιτι ειναι ναρκοπεδιο ειτε ερθουν παιδακια ειτε οχι οποτε. μονο που πρεπει να το γλειψω πριν μην γινουμε και ρεζιλι. Κλεινω τα δωματια που δενθελω να μπουν. και .....πειτε με γυφτισσα αλλα κλεινω και το ΄΄καλο΄΄ μπανιο. κρεβατοκαμαρες, γραφεια, κλεινουν. Ανοιχτομονο σαλονι τραπεζαρια και οχ ωρος που παιζουν τα τερατα. αυτο.
ωχχ φανταζομαι τι θα γινει δηλαδη στο ενα και μοναδικο μπανιο που εχω... Shocked Shocked Shocked 
οχιιιιιιιιιιι στο μανιο απογορευεται. εχουμε αρωματα καλυντικα ........να τα κανουν ολα σκατα. καποτε ειχε ερθει μια συγγενης ας πουμε. Μου βουτηξε 2 αρωματαShocked ενα γυναικειο και ενα αντρικο. να κανει και δωρο του αντρα της. Και θα βαλω ξενες μεσα στο σπτι που δεν τις ξερω κιολας να αλωνιζουν? Δεν παιζει.

183το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:23 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
margdimitra έγραψε:Ναρκοπέδιο πραγματικά είναι τα σπίτια μας.
Ωραία τα παιδικά πάρτι δε λέω αλλά σου αφήνουν μετά ένα κεφάλι καζάνι.
το φανταζομαι απο την μια χαμογελαω και αποτην αλλη λεω ωωχχχχχχ εσεις τα μαγειρευετε ολα η περνετε π.χ τυροπιτακια και τετοια απο κανα ζαχαροπλαστειο?
Συνηθως τα μαγειρευω. Αν βαριεμαι πολυ εχω συγγενη που αναλαμβανει κετερινγκ (χωρις καρεκλες ,κλπ) και μου τα φερνει σε τιμες κοστους.

184το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:24 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
με αγχωσες προ της ωρας μου... με φενετε θα ειναι μονο με οδοντοβουρτσες μεσα... αλλα οταν λες αγνωστες??

185το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:24 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ μαγειρεύω... αλλά για τους μεγάλους είναι τα φαγητά.
Τα μικρά που να βάλουν κάτω τον ποπό τους να φάνε.
Όλο στο τρεχαλητό είναι.

Αν και φέτος θα το σκεφτώ πολύ αν θα κάνω πάλι εδώ μάζωξη.
Και δεν μου αρέσουν καθόλου οι παιδότοποι. Rolling Eyes 

186το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:26 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:με αγχωσες προ της ωρας μου... με φενετε θα ειναι μονο με οδοντοβουρτσες μεσα... αλλα οταν λες αγνωστες??
εννοω αγνωστες ,μαμαδες απο το σχολειο που δεν τις ξερω αλλα κανει παρεα το παιδι. και σε λιγο θα κανω και για τον μικρο. Οποτε περισσοτερες αγνωστες. Shocked 

187το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:30 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σκέφτομαι και εγώ να το κάνω φέτος αυτό που ο μικρός είναι στα 5 σχεδόν.
Αν και έχω ψιλοαπογοητευτεί λίγο από τη γειτονιά που βλέπω τι κυκλοφορεί....

188το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:32 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο θα ελεγα... με τοση προετοιμασια και τοσα παιδακια μηπως συμφερει να κανεις σε παιδοτοπο να μην εχεις και το αγχος του σπιτιου ουτε ξενες κ την ''ηρεμια'' σου??

189το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:34 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:Σκέφτομαι και εγώ να το κάνω φέτος αυτό που ο μικρός είναι στα 5 σχεδόν.
Αν και έχω ψιλοαπογοητευτεί λίγο από τη γειτονιά που βλέπω τι κυκλοφορεί....
αααα σε αυτο ειμαι οκ. Μια χαρα ειναι οι μαμαδες . και τα παιδια σουπερ. Ευτυχως εμεις ακόμα εχεουμε ΄΄οικογενειες΄΄ και τα παιδια και οι μαμαδες φαινονται οτι ειναι απο ΄΄καλα σπιτια΄΄ Βεβαια αυτο στο συγκεκριμενο σχολειο που παει ο μικρος. Σε ενα αλλο που κανονικα ανηκουμε εκι τον πηρα για αυτο το λογο. Τρομερες και φοβερες. Τι γινεται εδω (ξακτινιασμα)? Laughing Laughing Laughing Ε αυτο αλλα δημοσια και να σε ξερουν κιολαςτο " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 534787 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 534787 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 534787 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 534787 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 534787 

190το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:39 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:αυτο θα ελεγα... με τοση προετοιμασια και τοσα παιδακια μηπως συμφερει να κανεις σε παιδοτοπο να μην εχεις και το αγχος του σπιτιου ουτε ξενες κ την ''ηρεμια'' σου??
να σου πω. Ο λογος δεν ειανι τοσο οικονομικος. μην νομιζεις οτι φευγουν και λιγα. Μου αρεσει ομως να ανπιγω το σπιτι μου. Να βλεπω τον μικρο να δειχνει με καμαρι τα παιχνιδια του ,το δωματιο του. το να κλεινω τις κρεβατοκαμαρες και το γραφειο ουτως ή αλλως δεν χρειαζεται. Το μπανιο εχει και πραγματα που μπορει να χτυπησουν. Το δευτερο ειναι μια χαρα και ειναι προσαρμοσμενο για παιδακια. Δεν εχει τιποτα σε απορυπαντικα κλπ σεκοινη θεα. Τον παιδοτοπο τον σιχαινομαι κυριολεκτικα.  Ο καθε ενας μονος του να πεινει καφε τα μικρα να τρεχουν. Πονοκεφαλος. Ασε που γνωριζωκ αι τις μαναδες να ξερω που θα μαπινουν τα παιδια μου αργοτεραWinkαααααα κατι ην βαφτιση της μικρης στο σπτιι την εκανα.

191το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:43 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:αυτο θα ελεγα... με τοση προετοιμασια και τοσα παιδακια μηπως συμφερει να κανεις σε παιδοτοπο να μην εχεις και το αγχος του σπιτιου ουτε ξενες κ την ''ηρεμια'' σου??
να σου πω. Ο λογος δεν ειανι τοσο οικονομικος. μην νομιζεις οτι φευγουν και λιγα. Μου αρεσει ομως να ανπιγω το σπιτι μου. Να βλεπω τον μικρο να δειχνει με καμαρι τα παιχνιδια του ,το δωματιο του. το να κλεινω τις κρεβατοκαμαρες και το γραφειο ουτως ή αλλως δεν χρειαζεται. Το μπανιο εχει και πραγματα που μπορει να χτυπησουν. Το δευτερο ειναι μια χαρα και ειναι προσαρμοσμενο για παιδακια. Δεν εχει τιποτα σε απορυπαντικα κλπ σεκοινη θεα. Τον παιδοτοπο τον σιχαινομαι κυριολεκτικα.  Ο καθε ενας μονος του να πεινει καφε τα μικρα να τρεχουν. Πονοκεφαλος. Ασε που γνωριζωκ αι τις μαναδες να ξερω που θα μαπινουν τα παιδια μου αργοτεραWinkαααααα κατι ην βαφτιση της μικρης στο σπτιι την εκανα.
[πολυ σωστη η σκεψη σου με οηθας πολυ για οταν ερθει εκεινη η ωρα αλλα εγω που εχω σχετικα μικρο σπιτι με δυο δωματια σαλονοκουζινα και ενα μπανιο δεν ειναι για πολλα πολλα μονο αν ειναι κατι σε καλοκαιρι και ειμαστε πισω στην αυλη αλλα αν πεις να κανω στα γενεθλεια της μικρης που ειναι φεβρουαριο αναγκαστικα μεσα αν ειναι λιγα ατομα ειναι καλα αν ειναι πολλα δεν θα εχουν να κατσουν .. καταλαβαινεις...

192το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:51 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nana οταν κανω μαζωξη τις βαζω στην κουζινα. μαζευω το πολυ 10 μαμαδες. την τραπεζαρια την εχω για τα παιδια και αλλαζω θεση στους καναπαδες που ενωνεται με τον χωρο που πεζουν για να εχουν απλα. η κουζινα μου χωραει 8-10 ατομα. τα πραγματα δεν τα βαζω στο τραπεζι μονο το τσαι και τα ποτηρια μας. Ολα τα εχω σαν μπουφε στο πασο και τους παγκους εργασιας για να εξοικονομω χωρο. Wink και βαζουμε χρονικο οριο. 2 ωρες. μετα σπιτακι τους. Εχουμε καιδουλειες.Wink 

193το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:52 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα τα παιδικα παρτυ ειναι η αγαπη μου!!!γουσταρω με τρελα να τα κανω ολα μονη μου(μπουφε-στολισμο-προσκλησειις)!!αλλα εχω ενα θεμα που φετος λεω να το παραμερισω!!περυσι δεν καλεσα παιδακια απο το σχολειο γιατι φοβομουν τους αγνωστους να τους βαλω στο σπιτι μου.και φετος σκεφτομαι οτι θελει και τους φιλους της αλλα ποσους;;;ολους;;;το σκεφτομαι συνεχεια μιας και ειμαι αγχωδεις!!το οτι θα ειμαι στον μηνα μου το παραβλεπω!!!

194το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:55 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:nana οταν κανω μαζωξη τις βαζω στην κουζινα. μαζευω το πολυ 10 μαμαδες. την τραπεζαρια την εχω για τα παιδια και αλλαζω θεση στους καναπαδες που ενωνεται με τον χωρο που πεζουν για να εχουν απλα. η κουζινα μου χωραει 8-10 ατομα. τα πραγματα δεν τα βαζω στο τραπεζι μονο το τσαι και τα ποτηρια μας. Ολα τα εχω σαν μπουφε στο πασο και τους παγκους εργασιας για να εξοικονομω χωρο. Wink και βαζουμε χρονικο οριο. 2 ωρες. μετα σπιτακι τους. Εχουμε καιδουλειες.Wink 
ωραιο αυτο!!πως το πετυχενεις;;γραφεις στην προσκληση μεχρι τι ωρα ειναι το παρτυ;

195το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:56 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ετσι οπως κοιαταω και τωρα το σπιτι και καναπε να αλλαξω 10 ατομα μεγαλα και συν ποσα μωρα δεν χωρανε με ΤΙΠΟΤΑ ας ερθει εκεινη η ωρα να μαστε καλα και βλεπουμε!!

σας αφηνω παω να συμαζεψωσιγα σιγα εχω και την κωλο αποστειρωση 40 λετπα στο περιμενεMad Mad Mad 

καληνυχτουδια και καλη συνεχεια!!!

196το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:58 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:εγω ετσι οπως κοιαταω και τωρα το σπιτι και καναπε να αλλαξω 10 ατομα μεγαλα και συν ποσα μωρα δεν χωρανε με ΤΙΠΟΤΑ ας ερθει εκεινη η ωρα να μαστε καλα και βλεπουμε!!

σας αφηνω παω να συμαζεψωσιγα σιγα εχω και την κωλο αποστειρωση 40 λετπα στο περιμενεMad Mad Mad 

καληνυχτουδια και καλη συνεχεια!!!
ακομα αποστειρωνεις?Shocked Shocked Shocked Ποσο ειναι η μικρη? Δεν τρωει φαγητα καλε?

197το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 12:00 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε καληνυχτα κορες.

198το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 12:01 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:εγω ετσι οπως κοιαταω και τωρα το σπιτι και καναπε να αλλαξω 10 ατομα μεγαλα και συν ποσα μωρα δεν χωρανε με ΤΙΠΟΤΑ ας ερθει εκεινη η ωρα να μαστε καλα και βλεπουμε!!

σας αφηνω παω να συμαζεψωσιγα σιγα εχω και την κωλο αποστειρωση 40 λετπα στο περιμενεMad Mad Mad 

καληνυχτουδια και καλη συνεχεια!!!
ακομα αποστειρωνεις?Shocked Shocked Shocked Ποσο ειναι η μικρη? Δεν τρωει φαγητα καλε?
τρωει αλλα η γιατρος μου ειπε οσο μπορω να το αργησω... και αυτο το μηνα σιγουρα... δε ξερω ιατι και μενα περιεργο με φανηκε ολα στο στομα της τα βαζει αλλα τεσπα/// αντε φιλουρες

199το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 10:56 pm

maria17


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημέραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! Να έχετε μια όμορφη μέρα!!!!!!!!!!!!
'

200το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Σεπ 26, 2013 11:05 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!το " cafe" μας #3# - Σελίδα 8 215994 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις