Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 42]

901το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 11:23 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:Παναγια μου !!!!!Στις 2 παρα....τι κουραγια . affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid 

Τωρα πειτε μου δεν ειναι ανισόρροπος?
Να μας πεις μονο οταν γινει το δικαστηριο να πάρουμε τα ταγερ απο το καθαριστήριοRazz Razz Razz Razz 

Και τελικα αυτο το μπλοκαρισμα μια μαπα ειναι. Εγω εχω κανει και παλι βγαζει κανονικα τα ποστ και το μήνυμα απο κάτω για να με εκνευρίζει.

Καλημέρες.
Στείλε μαρή τη συνταγή για τη μάσκα!!!
Να πάω όμορφη στο δικαστήριο τουλάχιστον.

902το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 11:25 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:
ede έγραψε:Παναγια μου !!!!!Στις 2 παρα....τι κουραγια . affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid 

Τωρα πειτε μου δεν ειναι ανισόρροπος?
Να μας πεις μονο οταν γινει το δικαστηριο να πάρουμε τα ταγερ απο το καθαριστήριοRazz Razz Razz Razz 

Και τελικα αυτο το μπλοκαρισμα μια μαπα ειναι. Εγω εχω κανει και παλι βγαζει κανονικα τα ποστ και το μήνυμα απο κάτω για να με εκνευρίζει.

Καλημέρες.
Στείλε μαρή τη συνταγή για τη μάσκα!!!
Να πάω όμορφη στο δικαστήριο τουλάχιστον.
Να πουμε και στη ζινι να ερθει που θα εχει δικηγορο κανεναν Κουγια να ξελασπωσουμε ευκολαRazz Razz Λοιπον κατσε να βρω το πμ στη Μητσαινα και σου στελνω.

903το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 11:28 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ το εστειλα. Εχω και μια συνταγη για παστουρμαδοπιτα τη θέλεις?Razz Razz Razz Razz Razz 

904το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 11:38 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:οκ το εστειλα. Εχω και μια συνταγη για παστουρμαδοπιτα τη θέλεις?Razz Razz Razz Razz Razz 
Όχι και να βρωμάμε παστουρμά στο δικαστήριο.
Θεέ μου... είσαι πολύ μπας κλας!!! Razz 

Τελικά από το πμ κατάλαβα ότι μου κάνει και το λεμόνι.
Δέρμα ευαίσθητο λιπαρό ακνεϊκό έχω!
Σκέφτομαι η αλήθεια είναι να πάω και σε κανέναν δερματολόγο για κανένα ρεκτιφιέ!

905το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 11:44 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλά, αυτό που δεν τον αγγιζουμε και γελάει μαζι μας αλλά κάθεται και γράφει οργισμένα κατεβατά μέσα στη μαύρη νύχτα με ξεπερνά.

Για στιγμές απείρου γέλιου, στο άλλο λαπτοπ έχω φωτο από παλιό ποστ οπου ο Αντώνης λέει, από κάτω συμφωνεί με άλλο λογαριασμό και με τριτο λογαριασμό απαντά "επιτέλους ακούστηκαν και δυο σοβαρές κουβέντες". Κατά τα άλλα εμείς είμαστε για τον ψυχίατρο.

Τέλος, for the record, το να με λέει Bλάχα και ομοφυλόφιλη, με πειραζει όσο και το να με πει Ναυπλιώτισσα και αριστερόχειρα, οπότε μπορεί άνετα να συνεχίσει, τζάμπα κουράζεται.

Κατά τα άλλα τις καλημέρες μου κόρες, εβγαλε απίστευτο ήλιο (αν και πολύ κρύο) και σχεδιάζουμε εξόρμηση με τον μικρό. Καλή μέρα να έχετε. sunny 

906το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 12:59 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:
ede έγραψε:οκ το εστειλα. Εχω και μια συνταγη για παστουρμαδοπιτα τη θέλεις?Razz Razz Razz Razz Razz 
Όχι και να βρωμάμε παστουρμά στο δικαστήριο.
Θεέ μου... είσαι πολύ μπας κλας!!! Razz 

Τελικά από το πμ κατάλαβα ότι μου κάνει και το λεμόνι.
Δέρμα ευαίσθητο λιπαρό ακνεϊκό έχω!
Σκέφτομαι η αλήθεια είναι να πάω και σε κανέναν δερματολόγο για κανένα ρεκτιφιέ!
Νομιζω οτι οταν εχεις θεμα το καλυτερο ειναι να πας σε δερματολογο. Αισθητικος που ξερει να διαχειριστει τετοια δερματα ειναι σπανιο. Μονο κατι παλιες ηταν τζιμανια. Ηξερα μια τρομερη. Απο αυτη εχω τις μασκες. Μεχρι σαπουνια εφτιαχνε σε μορφη τζελ. Εδινε την συναγη στο Μπακακο τοτε και την εφτιαχναν για εκεινη. Εξαιρετικα αποτελεσματα σε ακμες. Ηταν μονο για αυτο η γυναικα.

907το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 1:26 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ καλημερα σας! εσεις mamma tomato εχετε ηλιο, εμεις φουλ βροχη δυστυχως.

908το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 1:37 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα τσουπρες!!!!

909το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 2:07 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι μου κανετε αγαπητες μου??λοιπον το δωματιο βαφτικε και εγινε σουπερ αλλα μου εφυγε ο κ@λος απο την κουραση!!και δεν φτανει η κουραση ξυπναω το πρωι με εναν πονο αναμεσα απο τα ματια και μολις σηκωθικα ελυσε η μυτη!!το χειροτερο μου!!
Mad Mad 

910το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 2:10 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:τι μου κανετε αγαπητες μου??λοιπον το δωματιο βαφτικε και εγινε σουπερ αλλα μου εφυγε ο κ@λος απο την κουραση!!και δεν φτανει η κουραση ξυπναω το πρωι με εναν πονο αναμεσα απο τα ματια και μολις σηκωθικα ελυσε η μυτη!!το χειροτερο μου!!
Mad Mad 
τι εννοεις ελυσε η μυτη??Shocked Shocked 

911το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 2:15 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
demaki88 έγραψε:τι μου κανετε αγαπητες μου??λοιπον το δωματιο βαφτικε και εγινε σουπερ αλλα μου εφυγε ο κ@λος απο την κουραση!!και δεν φτανει η κουραση ξυπναω το πρωι με εναν πονο αναμεσα απο τα ματια και μολις σηκωθικα ελυσε η μυτη!!το χειροτερο μου!!
Mad Mad 
τι εννοεις ελυσε η μυτη??Shocked Shocked 
ματωσε παιδι μου!!!!!Laughing 

912το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 2:20 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
demaki88 έγραψε:τι μου κανετε αγαπητες μου??λοιπον το δωματιο βαφτικε και εγινε σουπερ αλλα μου εφυγε ο κ@λος απο την κουραση!!και δεν φτανει η κουραση ξυπναω το πρωι με εναν πονο αναμεσα απο τα ματια και μολις σηκωθικα ελυσε η μυτη!!το χειροτερο μου!!
Mad Mad 
τι εννοεις ελυσε η μυτη??Shocked Shocked 
ματωσε παιδι μου!!!!!Laughing 
χαχα δε εχω ξανακουσει την εκφραση... γιατι ετσι ομως? το χεις ξαναπαθει?

913το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 2:26 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το εχω παθει παλι σε αυτη την εγκυμοσυνη αλλα και στις αλλες.να σου πω δεν το εχω κοιταξει αλλα ισως θα επρεπε!!σκεφτομαι οτι ειναι απο την κουρασει και οτι δεν ειναι κατι.

914το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 2:28 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:το εχω παθει παλι σε αυτη την εγκυμοσυνη αλλα και στις αλλες.να σου πω δεν το εχω κοιταξει αλλα ισως θα επρεπε!!σκεφτομαι οτι ειναι απο την κουρασει και οτι δεν ειναι κατι.
ρε συ οχι κοιτατο δεν εχεις να χασεις τιποτα... μακαρι να μην ειναι τπτ αλλα γιατι να μην εισαι σιγουρη...?? Wink Wink Wink 

915το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 2:31 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
demaki88 έγραψε:το εχω παθει παλι σε αυτη την εγκυμοσυνη αλλα και στις αλλες.να σου πω δεν το εχω κοιταξει αλλα ισως θα επρεπε!!σκεφτομαι οτι ειναι απο την κουρασει και οτι δεν ειναι κατι.
ρε συ οχι κοιτατο δεν εχεις να χασεις τιποτα... μακαρι να μην ειναι τπτ αλλα γιατι να μην εισαι σιγουρη...?? Wink Wink Wink 
θα το αναφερω στον γιατρο την αλλη βδομαδα που θα παω να μου πει αν ειναι κατι.

916το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 3:28 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εχει μπει ακομα η ΄΄αδερφη ΄΄ψυχη μου? Ας μην φτιαξω τοτε ακόμα καφέLaughing Laughing Laughing Laughing 

917το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 3:35 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:δεν εχει μπει ακομα η ΄΄αδερφη ΄΄ψυχη μου? Ας μην φτιαξω τοτε ακόμα καφέLaughing Laughing Laughing Laughing 
χαχα
Very Happy 

918το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 3:39 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δε μου λετε ρε κοριτσια για γαμο τι γλυκακι θα προσφερατε μετα? ξερω πως δε συνηθηζετε απλα η κουμπαρα μου θα στειλει τις μπομπο με τα προσκλητηρια ε και μετα φευγοντας απο την εκκλησια να μην φυγουν με αδεια χερια! εχουμε σκεφτει μαρτζιπαν και μπισκοτα με σχεδια νυφικου και κουστουμι η καρδια με στεφανα.. μπεζεδες δεν θελει γιατι θα εχει μετα και στη δεξιωση.. τι προτεινετε?

919το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 3:47 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:δε μου λετε ρε κοριτσια για γαμο τι γλυκακι θα προσφερατε μετα? ξερω πως δε συνηθηζετε απλα η κουμπαρα μου θα στειλει τις μπομπο με τα προσκλητηρια ε και μετα φευγοντας απο την εκκλησια να μην φυγουν με αδεια χερια! εχουμε σκεφτει μαρτζιπαν και μπισκοτα με σχεδια νυφικου και κουστουμι η καρδια με στεφανα.. μπεζεδες δεν θελει γιατι θα εχει μετα και στη δεξιωση.. τι προτεινετε?
  αχ!αμεσως οι μπεζεδες μου ηρθαν στο νου μου αλλα αφου δεν θελει!υπαρχουν κατι γλυκα που δεν ξερω πως τα λενε και ειναι με επικαλυψη λευκη σοκολατα!!κατσε να δω αν θα βρω φωτο να σου δειξω τι λεω!μπορει να μοιρασει και μπακλαβα τωρα που το σκεφτομαι!!που τον μοιραζουν στον γαμο!

920το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 3:48 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:δε μου λετε ρε κοριτσια για γαμο τι γλυκακι θα προσφερατε μετα? ξερω πως δε συνηθηζετε απλα η κουμπαρα μου θα στειλει τις μπομπο με τα προσκλητηρια ε και μετα φευγοντας απο την εκκλησια να μην φυγουν με αδεια χερια! εχουμε σκεφτει μαρτζιπαν και μπισκοτα με σχεδια νυφικου και κουστουμι η καρδια με στεφανα.. μπεζεδες δεν θελει γιατι θα εχει μετα και στη δεξιωση.. τι προτεινετε?
  αχ!αμεσως οι μπεζεδες μου ηρθαν στο νου μου αλλα αφου δεν θελει!υπαρχουν κατι γλυκα που δεν ξερω πως τα λενε και ειναι με επικαλυψη λευκη σοκολατα!!κατσε να δω αν θα βρω φωτο να σου δειξω τι λεω!μπορει να μοιρασει και μπακλαβα τωρα που το σκεφτομαι!!που τον μοιραζουν στον γαμο!
μπακλαβα??? Shocked  Shocked και πως γινετε αυτο?

921το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 3:52 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:δε μου λετε ρε κοριτσια για γαμο τι γλυκακι θα προσφερατε μετα? ξερω πως δε συνηθηζετε απλα η κουμπαρα μου θα στειλει τις μπομπο με τα προσκλητηρια ε και μετα φευγοντας απο την εκκλησια να μην φυγουν με αδεια χερια! εχουμε σκεφτει μαρτζιπαν και μπισκοτα με σχεδια νυφικου και κουστουμι η καρδια με στεφανα.. μπεζεδες δεν θελει γιατι θα εχει μετα και στη δεξιωση.. τι προτεινετε?
  αχ!αμεσως οι μπεζεδες μου ηρθαν στο νου μου αλλα αφου δεν θελει!υπαρχουν κατι γλυκα που δεν ξερω πως τα λενε και ειναι με επικαλυψη λευκη σοκολατα!!κατσε να δω αν θα βρω φωτο να σου δειξω τι λεω!μπορει να μοιρασει και μπακλαβα τωρα που το σκεφτομαι!!που τον μοιραζουν στον γαμο!
μπακλαβα??? Shocked  Shocked και πως γινετε αυτο?
μη μου πεις οτι δεν ξερεις τι ειναι ο μπακλαβας!!!!θα τρελαθω!!

922το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 3:54 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτα με την ασπρη σοκολατα που σου ειπα λεγοντε μακαρον.https://www.google.gr/search?q=%CE%BC%CF%80%CE%B1%CE%BA%CE%BB%CE%B1%CE%B2%CE%B1%CF%82+%CE%B3%CE%B9%CE%B1+%CE%B3%CE%B1%CE%BC%CE%BF&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=BZVWUq3XNcnxhQemyIDICg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1517&bih=712&dpr=1#es_sm=93&q=%CE%B3%CE%BB%CF%85%CE%BA%CE%B1+%CE%B3%CE%B9%CE%B1+%CE%B3%CE%B1%CE%BC%CE%BF&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=NL0WrKgRsoc5hM%3A%3Bjkm1kSLV3-LH7M%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.maron-glykos.gr%252Fthumb%252FphpThumb.php%253Fsrc%253D..%252Fimages%252Fproducts%252F1336987272_GamosMakaron.JPG%2526w%253D400%2526h%253D350%2526far%253DC%2526bg%253DFCFCFE%2526%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.maron-glykos.gr%252Fproduct.php%253Fproducts_id%253D557%3B400%3B350

923το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 3:55 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:δε μου λετε ρε κοριτσια για γαμο τι γλυκακι θα προσφερατε μετα? ξερω πως δε συνηθηζετε απλα η κουμπαρα μου θα στειλει τις μπομπο με τα προσκλητηρια ε και μετα φευγοντας απο την εκκλησια να μην φυγουν με αδεια χερια! εχουμε σκεφτει μαρτζιπαν και μπισκοτα με σχεδια νυφικου και κουστουμι η καρδια με στεφανα.. μπεζεδες δεν θελει γιατι θα εχει μετα και στη δεξιωση.. τι προτεινετε?
Μου αρεσουν τα παραδοσιακα. Μπορει να δωσει δίπλες ή ξεροτήγανα ή παστέλια που δίνουν στην Τζια. Μου αρέσε πολύ και είχα δώσει και εγω σε απο τις βαφτίσεις των παιδιών μου. Επισης πιο μοδατο τα μπισκοτα με ζαχαροπαστα σε καρδιες ή νυφικα ή δεν ξέρω εγω τι ή cupcakes.

924το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 3:55 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπορει να μοιρασει αμυγδαλωτα τηνου!!

925το " cafe" μας #3# - Σελίδα 37 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 3:56 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:δε μου λετε ρε κοριτσια για γαμο τι γλυκακι θα προσφερατε μετα? ξερω πως δε συνηθηζετε απλα η κουμπαρα μου θα στειλει τις μπομπο με τα προσκλητηρια ε και μετα φευγοντας απο την εκκλησια να μην φυγουν με αδεια χερια! εχουμε σκεφτει μαρτζιπαν και μπισκοτα με σχεδια νυφικου και κουστουμι η καρδια με στεφανα.. μπεζεδες δεν θελει γιατι θα εχει μετα και στη δεξιωση.. τι προτεινετε?
  αχ!αμεσως οι μπεζεδες μου ηρθαν στο νου μου αλλα αφου δεν θελει!υπαρχουν κατι γλυκα που δεν ξερω πως τα λενε και ειναι με επικαλυψη λευκη σοκολατα!!κατσε να δω αν θα βρω φωτο να σου δειξω τι λεω!μπορει να μοιρασει και μπακλαβα τωρα που το σκεφτομαι!!που τον μοιραζουν στον γαμο!
μπακλαβα??? Shocked  Shocked και πως γινετε αυτο?
μη μου πεις οτι δεν ξερεις τι ειναι ο μπακλαβας!!!!θα τρελαθω!!

χαχα οχι μαρι τρελη ξερω. πως τον μοιραζουν δεν καταλαβα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις