Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
91 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 91 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 42]

876το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:19 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γράφε εσύ (κι εμείς γραμμένο σ' έχουμε) τα κατεβατά και τις αφιερώσεις. Εμείς πάμε για ύπνο...!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 215994 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 215994 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 215994 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 215994 

877το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:20 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Soniamyk έγραψε:..... σου λέω με μεγάλη υπερηφάνεια ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ,ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ.
With my best Regards ! [/b]
Soniamyk έγραψε:...Απλά χαζεύω τις μαλακίες που γράφετε και σχολιάζω επίτηδες για να τσαντίζεστε περισσότερο.Δεν είναι θέμα κουράγιου αλλά διασκέδασης.
........

Nαι φαίνεται από το ότι κόντεψες να πάθεις εγκεφαλικό και αρχισες να ΦΩΝΑΖΕΙΣ για να αποδείξεις ότι ΕΣΥ είσαι είσαι ο πιο, (τι άραγε; ακόμα δεν κατάλαβα,) το πόσο το διασκεδάζεις Αντωνάκη μου. Σκούπισε τώρα τους αφρούς από τη γωνία του στόματος σου γιατί αμα πάθεις τίποτα ποιος θα σε κοιτάξει;

-------

α) εμένα το τσάτνει μ'αρέσει.

β) βρε Ρούντυ σ'αυτά τα πραγματα δεν έχει ντροπές, "με συγχωρείς, είμαι κουρασμένη, πρέπει να ξαπλώσω".

878το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:24 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΣΟΥΠ να και η Τομάτα ,είδε χαμό και βγήκε για τα ρέστα της.

Τοματούλα να μην επαναλάβω ότι σου είπα ε κορίτσι μου ;
ΙΣΧΥΕΙ !

879το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:26 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:Ξεκίνησαν και τα κατεβατά.

Η μάσκα με το λεμόνι κάνει και για ευαίσθητα δέρματα?
οχι μαρη δεν ειναι. τουλαχιστον για ξηρα ευαισθητα. κανε την αλλη. Και αντι να στειλω σε εσενα πμ εστειλα στην μεταλλορυχα. Razz Laughing 

Βλεπω μια χαρα περνατε με την ''αδερφη'' Σονια .

Καληνυχτα .............''αδερφες'' μουRazz Razz Laughing Laughing Laughing 

880το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:28 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Soniamyk έγραψε:ΤΣΟΥΠ να και η Τομάτα ,είδε χαμό και βγήκε για τα ρέστα της.

Τοματούλα να μην επαναλάβω ότι σου είπα ε κορίτσι μου ;
ΙΣΧΥΕΙ !
Εγώ φταίω βρε κουτό που νοιάζομαι για σενα αν κι εσύ μ'εχεις βάλει στη λιστα με τους εχθρούς σου και δε βλέπεις τι ποστάρω!

881το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:31 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τραγικα ολα!!!! ΚΩΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΑ!! στην αρχη περιεργα, μετα γελοια μετα βαρετα!!!


προσεχε ρουντι μου τωρα με την καλεσμενη σου!!! πο πο και αυτη ελεος πια αλλα ειχε και θαρρος να στο πει κιολας του στυλ αν την αρπαξεις να ξες πως ειναι απο μενα... προστατεψου λιγο κανα δυο μερες και καμια βιταμινουλα αν σε αφηνει ο γιατρος γιατι πολυ κοσμο ακουω γριπωμενο!!!

αντε x factor να γελασουμε λιγο

882το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:35 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mamma Tomato έγραψε:
Soniamyk έγραψε:..... σου λέω με μεγάλη υπερηφάνεια ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ,ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ.
With my best Regards ! [/b]
Soniamyk έγραψε:...Απλά χαζεύω τις μαλακίες που γράφετε και σχολιάζω επίτηδες για να τσαντίζεστε περισσότερο.Δεν είναι θέμα κουράγιου αλλά διασκέδασης.
........

Nαι φαίνεται από το ότι κόντεψες να πάθεις εγκεφαλικό και αρχισες να ΦΩΝΑΖΕΙΣ για να αποδείξεις ότι ΕΣΥ είσαι είσαι ο πιο, (τι άραγε; ακόμα δεν κατάλαβα,) το πόσο το διασκεδάζεις Αντωνάκη μου. Σκούπισε τώρα τους αφρούς από τη γωνία του στόματος σου γιατί αμα πάθεις τίποτα ποιος θα σε κοιτάξει;

-------

α) εμένα το τσάτνει μ'αρέσει.

β) βρε Ρούντυ σ'αυτά τα πραγματα δεν έχει ντροπές, "με συγχωρείς, είμαι κουρασμένη, πρέπει να ξαπλώσω".
Το τραβέλι ο άντρας που σε ανέχεται !

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

γουστάρεις να σε βρίζουν και μάλιστα και γυναίκες έτσι ; Πλάκα θα έχει να είσαι και κρυφολεσβία.
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
ναι το έπαθα το εγκεφαλικό από τις πολλές μαλακίες που λες και θα είμαι μία ανάπηρη μαμά του φόρουμ .Μετά θα κάνω και θέμα "Οι ανάπηρες "μανούλες" του Φόρουμ" που το έπαθαν το εγκεφαλικό από τις λεπρές εμετικές Σκοτσέζες βλαχάρες ελληνίδες που μπλέκουν τη μητρότητα με τις τομάτες.
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Signature

Mamma cucumber !

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

άντε κορίτσακι μου πιες κανένα ουισκάκι να πάνε κάτω τα φαρμάκια και πήγαινε για ύπνο γιατί είναι και αργά.

883το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:36 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:τραγικα ολα!!!! ΚΩΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΑ!! στην αρχη περιεργα, μετα γελοια μετα βαρετα!!!


προσεχε ρουντι μου τωρα με την καλεσμενη σου!!! πο πο και αυτη ελεος πια αλλα ειχε και θαρρος να στο πει κιολας του στυλ αν την αρπαξεις να ξες πως ειναι απο μενα... προστατεψου λιγο κανα δυο μερες και καμια βιταμινουλα αν σε αφηνει ο γιατρος γιατι πολυ κοσμο ακουω γριπωμενο!!!

αντε x factor  να γελασουμε λιγο
Σαν και σένα NANAKABOUBOU

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

884το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:41 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Ξεκίνησαν και τα κατεβατά.

Η μάσκα με το λεμόνι κάνει και για ευαίσθητα δέρματα?
οχι μαρη δεν ειναι. τουλαχιστον για ξηρα ευαισθητα. κανε την αλλη. Και αντι να στειλω σε εσενα πμ εστειλα στην μεταλλορυχα. Razz Laughing 

Βλεπω μια χαρα περνατε με την ''αδερφη'' Σονια .

Καληνυχτα .............''αδερφες''  μουRazz Razz Laughing Laughing Laughing 
Αδερφή να πεις τον άντρα σου τον γκέι βλήμα και όσο για τη πλάκα που σου έκανε ο Άντώνης για τα πόδια σου μάλλον δεν κατάλαβες ότι είχε καταλάβει ότι δεν ήταν τα δικά σου αλλά τέτοιο ζώον που είσαι τι να περιμένει κανείς ; Να καταλαβαίνεις και από χιούμορ ;
Έχει πλάκα που το πήρες και πάνω σου ότι έχεις ωραία πόδια.
Με τα δικά σου πόδια ασχολείται όλος ο ντουνιάς Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Τι βλήτα κυκλοφορούν εδώ μέσα ρε γμτ μου !
Ραδίκια ,όχι βλήτα.

885το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:43 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντώνη μου, ντροπή, εσύ είσαι μια κυρία, μη μιλάς έτσι .. Ουπς, συγνωμη κοπέλα μου, Γιάννα ήθελα να πω

886το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:44 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και με την ουρά στα σκέλια λοιπόν μετά τις τρομερές αποκαλύψεις του Ευαγγελάτου για την οικογενειακή μου κατάσταση, παω κι εγώ να κάνω κανα φαϊ για αυριο και να ξεραθώ. Τις καληνύχτες μου κορίτσια.

887το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:47 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Ξεκίνησαν και τα κατεβατά.

Η μάσκα με το λεμόνι κάνει και για ευαίσθητα δέρματα?
οχι μαρη δεν ειναι. τουλαχιστον για ξηρα ευαισθητα. κανε την αλλη. Και αντι να στειλω σε εσενα πμ εστειλα στην μεταλλορυχα. Razz Laughing 

Βλεπω μια χαρα περνατε με την ''αδερφη'' Σονια .

Καληνυχτα .............''αδερφες'' μουRazz Razz Laughing Laughing Laughing 
Ε μα λέω κι εγώ, πώς και μου στέλνει κι άλλη συνταγή η ede; χαχαχαχαχα! Πάντως ευχαριστώ, καλό μου έκανε!

888το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:49 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Soniamyk έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:τραγικα ολα!!!! ΚΩΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΑ!! στην αρχη περιεργα, μετα γελοια μετα βαρετα!!!


προσεχε ρουντι μου τωρα με την καλεσμενη σου!!! πο πο και αυτη ελεος πια αλλα ειχε και θαρρος να στο πει κιολας του στυλ αν την αρπαξεις να ξες πως ειναι απο μενα... προστατεψου λιγο κανα δυο μερες και καμια βιταμινουλα αν σε αφηνει ο γιατρος γιατι πολυ κοσμο ακουω γριπωμενο!!!

αντε x factor  να γελασουμε λιγο
Σαν και σένα NANAKABOUBOU

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
εσενα ποιος σε μιλησε μορι πορδη? μην ακουσεις να γελασει ενας ανθρωπος. επειδη ξερεις οτι ολο το φορουμ γελαει μαζι σου μην εχεις ολο την μυγα και μυγιαζεσαι ομως... ορεξη σε ειχα

889το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:55 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mamma Tomato έγραψε:
Soniamyk έγραψε:ΤΣΟΥΠ να και η Τομάτα ,είδε χαμό και βγήκε για τα ρέστα της.

Τοματούλα να μην επαναλάβω ότι σου είπα ε κορίτσι μου ;
ΙΣΧΥΕΙ !
Εγώ φταίω βρε κουτό που νοιάζομαι για σενα αν κι εσύ μ'εχεις βάλει στη λιστα με τους εχθρούς σου και δε βλέπεις τι ποστάρω!
Ο άντρας μου μπορεί να μην σε έβριζε αλλά όσο μπαίνεις και φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουν θα με βρίσκεις μπροστά σου και θα σε βρίζω βλαχάρα τομάτα που είσαι και μαμά.
Βλάχα έχει μποστάνια ο μπαμπάκας σου και σε έστειλε Σκοτία να ηρεμισει ο άνθρωπος .
Έτσι δεν είναι ; Και εσύ τι έκανες ; Τα έχεις με ένα  γκέι .
Του δίνεις το dildo σου ή το χρησιμοποιείτε μαζί ;
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Και μη πεις ότι σε βρίζουμε γιατί έχουμε καταγράψει ότι έχεις πει στον Αντώνη από τη πρώτη στιγμή .
Πταίσματα είναι αυτά μπροστά στις δικές σου βρισιές .
Πήγες για νάνι για να έχεις φρέσκο προσωπάκι αύριο ; Ωχου το το κορίτσι το μορφωμένο το τριςχαριτωμένο .....Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 
Razz Razz Razz Razz
Το βρίζουμε και στεναχωριέται το καημένο.
Τι να πούμε και εμείς ραδικοτόματο με αυτά που μας έχεις στολίσει κατά καιρούς ;
Για να δεις τι ωραία είναι όταν σε βρίζουν και σου λένε πράγματα που ούτε στη φαντασία δεν ισχύουν.
Σου αρέσει πολύ να υποθέσω.Και που είσαι ακόμα !
Όσο λασπώνεις και βρίζεις τόσο θα σε λασπώνω και θα σε βρίζω.Πάρτο απόφαση και εσύ και οι άλλες.

890το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:58 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:
Soniamyk έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:τραγικα ολα!!!! ΚΩΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΑ!! στην αρχη περιεργα, μετα γελοια μετα βαρετα!!!


προσεχε ρουντι μου τωρα με την καλεσμενη σου!!! πο πο και αυτη ελεος πια αλλα ειχε και θαρρος να στο πει κιολας του στυλ αν την αρπαξεις να ξες πως ειναι απο μενα... προστατεψου λιγο κανα δυο μερες και καμια βιταμινουλα αν σε αφηνει ο γιατρος γιατι πολυ κοσμο ακουω γριπωμενο!!!

αντε x factor  να γελασουμε λιγο
Σαν και σένα NANAKABOUBOU

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
εσενα ποιος σε μιλησε μορι πορδη? μην ακουσεις να γελασει ενας ανθρωπος. επειδη ξερεις οτι ολο το φορουμ γελαει μαζι σου μην εχεις ολο την μυγα και μυγιαζεσαι ομως... ορεξη σε ειχα
Πορδή να πεις τον άντρα σου μωρή σκρόφα.Με σένα και τις άλλες γελάμε με τις παπαριές που λέτε.Και κοντό το σκατόστομα σου με μένα που θα με πεις πορδή μωρή  κλανιά.Άντε χέσε γιατί σου ήρθανε και πρόσεχε στο σφίξιμο .

891το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 1:04 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καληνυχτούδια σας

892το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 1:08 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
/Shocked 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την nanakaboubou στις Τετ Οκτ 09, 2013 1:47 pm, 1 φορά

893το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 1:11 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
@-}--



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mhtsaina στις Τετ Οκτ 09, 2013 2:03 pm, 1 φορά

894το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 1:22 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
/



Έχει επεξεργασθεί από τον/την nanakaboubou στις Τετ Οκτ 09, 2013 1:47 pm, 1 φορά

895το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 1:28 pm

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι ομως νανα και υπολοιπες, να μην αχολειστε πρεπει. οσο απαντατε, τοσο χειροτερα γινεται. κι οσο για την ολιβια, καλα, βρασε ρυζι......ασε που μπορει και να γουσταρει μιας και το φορουμ δεν εχει πια την δημοτικοτητα που ειχε.

896το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 1:46 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
trilly έγραψε:κι ομως νανα και υπολοιπες, να μην αχολειστε πρεπει. οσο απαντατε, τοσο χειροτερα γινεται. κι οσο για την ολιβια, καλα, βρασε ρυζι......ασε που μπορει και να γουσταρει μιας και το φορουμ δεν εχει πια την δημοτικοτητα που ειχε.
δικαιο εχεις θα σβησω και το τηλ γιατι δεν γουσταρω αυριο παλι τα ιδια.. αντε ελεος

897το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 2:48 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε: Ανοιχτή γραμμή οικογενειακής συμβουλευτικής & θεραπείας (Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αττικής)
Τηλ. 210 5234737
mhtsaina έγραψε:
nanakaboubou έγραψε: Ανοιχτή γραμμή οικογενειακής συμβουλευτικής & θεραπείας (Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αττικής)
Τηλ. 210 5234737
Νανακα μου, μην μπερδεύεσαι, η Αντωνογιάννα μένει Παπάγου - Ζωγράφου - Χολαργό, μάλλον βολεύει καλύτερα πιο κοντά της
nanakaboubou έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
nanakaboubou έγραψε: Ανοιχτή γραμμή οικογενειακής συμβουλευτικής & θεραπείας (Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αττικής)
Τηλ. 210 5234737
Νανακα μου, μην μπερδεύεσαι, η Αντωνογιάννα μένει Παπάγου - Ζωγράφου - Χολαργό, μάλλον βολεύει καλύτερα πιο κοντά της
και στη ταιλανδη να μεναν σιγουρα κατι χρειαζοντε !! δεν εξηγητε ολο αυτο στην αρχη ειχε φαση τωρα ειναι εμετικο!!! εγω παντως εστειλα μηνυμα στη ολιβια αν δω οτι συνεχιζει να μη δινει σημασια εχετε γεια δεν εχω ορεξη να βλεπω τον καθε χτυπημενο να βριζει να ειρωνευετε και ολα τα υπολοιπα.. το φορουμ το γουσταρα να μπενω να λεω την μπρουρδα μου με κοπελιες να περναει η ωρα μου οχι να περναν κατεβατα σελιδες να βριζει και να βριζουν... τι να πω.. και οσο να πεις να μην ασχολεισε καπου σπαν τα νευρα σου!!
trilly έγραψε:κι ομως νανα και υπολοιπες, να μην αχολειστε πρεπει. οσο απαντατε, τοσο χειροτερα γινεται. κι οσο για την ολιβια, καλα, βρασε ρυζι......ασε που μπορει και να γουσταρει μιας και το φορουμ δεν εχει
πια την δημοτικοτητα που ειχε.
Σοβαρά μιλάτε ;
Εσείς και όσες χασκογελάτε μαζί τους δεν βρίσατε και δεν βρίζετε καθόλου ;
Τώρα δεν σας αρέσει που σας βρίζω ε ;
Για να δείτε πόσο ωραία είναι να μας βρίζετε  10 μήνες τώρα όλο οι ίδιες και οι ίδιες.
Μπάσταρδα τα παιδιά μας, η βλαμένη με το τσόκερ εγώ, ο ανώμαλος ο Αντώνης, χαρακτηρισμοί ,έχουμε ή δεν έχουμε παιδιά,έχουμε δίδυμα που το ένα είναι μεγαλυτερο από το άλλο, ειρωνείες,δεν θυμάστε τίποτα ;
Αμνησία πάθατε ;
Το μόνο που θυμάστε είναι ότι σας έβριζε ο Αντώνης και τώρα εγώ που προκαλείτε συνέχεια μα συνέχεια.
Τώρα δεν σας αρέσει γιατί σας έχει κοπεί ο βήχας.
Και το μόνο που ξέρετε να βάζετε ψυχιατρικές κλινικές (αυτές που γνωρίζετε πολυ καλά εσείς γιατί πολλές έχετε νοσηλευτεί ) για να δημιουργείτε εντυπώσεις για ακόμα μία φορά.
Ίδιες και προβλέψιμες πάντα.10-15 υποτίθεται μανούλες που μπαίνουν εδώ για να κριτικάρουν τι λένε οι άλλοι ,για να το παίζουν έξυπνες και για να κουτσομπολεύουν το κάθετι χωρίς να κοιτάζετε τα μούτρα σας στο καθρέπτη και να αναρωτιέστε αν όντως αυτό που κάνετε είναι και το σωστό.
Τώρα μιλάτε με μένα και θα τα ξεράσετε όλα.Γιατί φέρεστε έτσι από τη πρώτη στιγμή που μπήκε ο άντρας μου και μετά γιατι βρίζατε την οικογένεια μας.
Επειδή δεν γουστάρατε άντρα στη κάστα που έχετε φτιάξει εδώ μέσα ;
Επειδή σας τα έλεγε στις μούρες σας χωρις διασταγμό ;
Και τώρα.....τι ταλαιπωρημένες ,τι αθώες όλες σας,πόσο πολύ πληγωθήκατε που λέμε το 10% όσως έχετε πει εσείς όλες μαζί και η κάθεμια σας .
Μόνο κριτικάρετε στο τι λέω τώρα ενώ ξεχνάτε τι έχετε πει εσείς κατά καιρούς υποστηρίζοντας τις ακομα πιο βρωμόστομες  εδώ μέσα .
Εσεις δεν είστε που χασκογελάτε ακόμα με τις μαλακίες που εξακολουθούν να λένε οι φιλεναδίτσες σας ;
Τώρα θα μας βγάλετε και ψυχοπαθείς ε;
Οι πρώτες ψυχοπαθείς είστε εσείς.
Επιλεκτικά όσα θέλετε να πείτε και όσα θέλετε να παρουσιάσετε από αυτά που κατά καιρους γράφουμε, πιάνετε μια τρίχα και τη κάνετε τριχιά, πιάνετε μια λέξη ή μια παράγραφο ή μια πρόταση και χωρίς συνέχεια γραπτού λόγου σχολιάζετε αυτά που θέλετε για να προκαλέσετε και τις άλλες κοπέλες να μας βρίζουν.
Αυτό κάνετε .
Είστε για  τα μπάζα ,για τα πανηγύρια.
Και να μας διώξουν πάλι γελοίες θα είστε .
Γελοίες και χαμηλού επιπέδου που θέλετε να το "παίξετε" ότι είστε κάτι ενώ είστε "φελλοί".
Κριτικάρετε αν κάνουμε καλά και τρώμε απ΄ έξω ,αν είμαστε χοντροί ή αδύνατοι,αν τα παιδιά μας είναι άσχημα ή μπάσταρδα , αν  φοράμε τσόκερ ή όχι  και πολλά άλλα που ουδεμία σχέση έχουν με μαμάδες αλλά σε κουτσομπόλες κατωτάτης διαλογής στα Άνω Λιόσια σε κάτι γειτονιές που βγαίνει η κάθε κυράτσα και λέει στην άλλη αν έκλασε ο κυρ Μήτσος.
Αυτό κάνετε συνέχεια και με άλλες κοπέλες.
Ότι δεν σας αρέσει είναι τρολ ,Αντώνης, ο κυρ Μέντιος ή η πλακατζού της κάτω γειτονιάς.
Μετά κάνετε τις αθώες και ότι πως είναι δυνατόν να σας βρίζει κάποια ενώ εσείς ποτέ δεν έχετε βρίσει η κοροϊδέψει ή ακόμα  όταν συναινείτε σε αυτό το κατήφορο που έχουν διαλέξει αυτά τα 10-20 ζωντόβολα που θεωρούν το φόρουμ ότι είναι το χωράφι του μπαμπά τους.
Εσείς διώξατε το κόσμο από εδώ ,όχι εμείς.
Και αν μας ξαναβρίσετε και ξαναπείτε για τα παιδιά μας το παραμικρό ή για εμάς θα τα πούμε με άλλο τρόπο και όχι για πλάκα σίγουρα.
Άιντε βλαχάρες που κάνετε και τις μορφωμένες και τις ωραίες και συνεχώς υποτιμάτε όλες τις άλλες και εμένα φυσικά.Κοντή, χοντρή με δονητή ,τσοκερ ειρωνικά ,τι να πω ; και τι δεν έχετε πει για μένα και για τον Αντώνη. Ακόμα και εχθές.
Σελίδες που κρατάμε τα πάντα από τη πρώτη στιγμή,ακόμα και από θέματα που έχουν διαγραφεί.
Αθώες "παρθενόπες" που  έχετε στεναχωρηθεί επειδή έβρισα αυτές που κατ' εξακολούθηση μας βρίζουν και μας υποτιμούν συνέχεια προσβάλοντας μας από τον περασμένο Νοέμβριο σε ατομικό και οικογενειακό επίπεδο.
Μπάσταρδα τα παιδιά μας ε ;
Και χασκογελούσατε αντί να τις βρίσετε και εσείς.
Μπάσταρδα είναι τα δικά σας παιδιά.Μπάσταρδα και μούλικα όπως μας είπε μια και χειροκροτούσατε μαναιακώς .
Να δω τώρα αν σας αρέσει.
Ομοφυλόφιλος ο Αντώνης ε ;Δεν έχει δουλειά και μπαίνει παρόλο που σας έχω πει ότι είμαι η γυναίκα του και για να μην το ζαλίζουμε το θέμα ο Αντώνης και καλή δουλειά έχει και σε αυτό που κάνει είναι περιζήτητος αν εξαιρέσουμε αυτή την εποχή της κρίσης διότι σε άλλη εποχή δεν τον έβρισκα ούτε εγώ από τις πολλές δουλειές που είχε. 
Ομοφυλόφιλοι και λεσβίες είστε εσείς και όλο σας το σόϊ .
Σας αρέσει τώρα ;
Δεν χειροκροτούσατε ή χασκογελούσατε με όλα αυτά , εσείς δεν ήσασταν ;
Τι κάνατε για να τα αποτρέψετε όλα αυτά ; Ε ;
Κάνατε αναφορά στη Halla, την Ede,Margdimitra,Inka,Xaroula Ts , Markella01 , Roodie, Demaki88, nanakaboubou,mhtsaina,mamma tomata και σε άλλες ;
OXI .
Άρα τα ίδια "σκατά" είστε και εσείς.
Η σιωπή είναι συνενοχή.
Και μετά εμείς δεν φερόμαστε καλά, εμείς βρίζουμε, εμείς !
Ψυχίατρο θέλετε εσείς.
Εμείς είμαστε οικογενεικώς σε άκρα σωματική και ψυχική υγεία .
Εσείς το έχετε το πρόβλημα και θέλετε να το μετακυλήσετε σε εμάς που είμαστε μια χαρά.
Δεν είδα "να τη λέτε" σε όλες τις παραπάνω.Μόνο σε εμάς.Επιλεκτικά.
Λες και ξαφνικά μας τσίμπησε η μύγα τσετσέ και αρχίσαμε αναίτια να βρίζουμε.
Για δείτε τι έχει προηγηθεί.
Για να πω τους δικούς σας άντρες πισωγλέντηδες και τα δικά σας παιδιά μούλικα και μπάσταρδα και άσχημα.
Σα δε ντρέπεστε .
Ούτε ένα συγνώμη από καμία .Να έρθει μία και να μου πει τι έγινε ρε συ Γιάννα ,τι συμβαίνει ; Γιατί σας βρίζουν μερικές;
Καμία .Μόνο να λέτε τι μαγειρεύετε κάθε μέρα ,αν θα παρετε το pretty bra, αν ή άλλη χέζει μαύρα και έχει καφέ στο βρακί της , αν πουλάτε μπότες και εξοπλισμό του σκι , τι γνώμη έχετε για τις ξυλόσομπες και τα πάνελς, μαμά που ψάχνει παρέα για καφέ, peeling προσώπου και ότι μπούρδα σας κατεβαίνει στο κεφάλι.
Αυτά έχουν σχέση με μαμάδες ;
Και όταν γράψουμε εμείς κάτι είμαστε οι "λεπροί" και οι κακοί που "σαμποτάρουμε" το καλό φόρουμ και που το κάνουμε σκατά.
Σκατά εσείς λοιπόν το έχετε κάνει .Ούτε η Ολίβια ούτε ο ποπάϋ ούτε κανείς άλλος.
Τα είπα και ξαλάφρωσα και σας προτείνω να πάρετε εσείς τηλέφωνο την γραμμή ψυχικής υγείας και μάλιστα και καμιά νοσηλεία στο ψυχιατρείο του Νομού σας θα ήταν ότι καλύτερο για εσάς που μας κάνετε και τους συμβούλους υγείας τώρα για να μας υποτιμήσετε για άλλη μια φορά υπονοόντας ότι είμαστε και ψυχασθενείς σα δε ντρέπεστε λίγο.
Ούτε το τηλέφωνο μου δεν μου ζήτησε καμία για να της εξηγησω τι ακριβώς συμβαίνει.
Μόνο να υποτιμούν και να μας βρίζουν και εμείς να μην μιλάμε και να λέμε "σας ευχαριστούμε πάρα πολύ που είπατε τα παιδιά μας μπάσταρδα και άσχημα και μούλικα" , ε ;
Σεντόνι αλλά τα είπα ,τα έβγαλα από μέσα μου.
Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά έπρεπε.
Καλημέρα σας.

898το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 10:39 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Ξεκίνησαν και τα κατεβατά.

Η μάσκα με το λεμόνι κάνει και για ευαίσθητα δέρματα?
οχι μαρη δεν ειναι. τουλαχιστον για ξηρα ευαισθητα. κανε την αλλη. Και αντι να στειλω σε εσενα πμ εστειλα στην μεταλλορυχα. Razz Laughing 

Βλεπω μια χαρα περνατε με την ''αδερφη'' Σονια .

Καληνυχτα .............''αδερφες''  μουRazz Razz Laughing Laughing Laughing 
Το υποψιάστηκα για αυτό και ρώτησα Wink 
Πίτουρο βρώμης έχω... δεν έχω βρώμη... να βάλω από αυτό? Laughing

Μια νύχτα είπα να κοιμηθώ νωρίς και έχασα το πανηγύρι. το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 215994 

899το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 10:45 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για το σεντονάκι να προτείνω την ξεχωριστή του ανάρτηση στο φόρουμ στις ανακοινώσεις. Κρίμα είναι να χαθεί μέσα στο καφέ.

900το " cafe" μας #3# - Σελίδα 36 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 11:17 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παναγια μου !!!!!Στις 2 παρα....τι κουραγια . affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid 

Τωρα πειτε μου δεν ειναι ανισόρροπος?
Να μας πεις μονο οταν γινει το δικαστηριο να πάρουμε τα ταγερ απο το καθαριστήριοRazz Razz Razz Razz 

Και τελικα αυτο το μπλοκαρισμα μια μαπα ειναι. Εγω εχω κανει και παλι βγαζει κανονικα τα ποστ και το μήνυμα απο κάτω για να με εκνευρίζει.

Καλημέρες.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις