Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 42]

451το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 1:11 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:
ede έγραψε:να πας στην Αγγλια μαρη. Εδω ετσι ειμαστε. να πας εκει. Που δεν εχετε πατζουρια και κουρτινες να βλεπει ο γειτονας τον κ@λο σας. αααααα μα πια.
χαχαχα εχω βαλει εσωτερικα πατζουρια αμε! δεν με βλεπει κανεις αμα θελω!
προσεχε μην σσε καρφωσει κανεις για περιεγη συμπεριφορα. Σου λεει κατι θα κρυβει αυτη για να κλειδαμπαρώνεται. Laughing Laughing Razz Razz 

452το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 1:11 pm

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
zini έγραψε:
ede έγραψε:να πας στην Αγγλια μαρη. Εδω ετσι ειμαστε. να πας εκει. Που δεν εχετε πατζουρια και κουρτινες να βλεπει ο γειτονας τον κ@λο σας. αααααα μα πια.
χαχαχα εχω βαλει εσωτερικα πατζουρια αμε! δεν με βλεπει κανεις αμα θελω!
προσεχε μην σσε καρφωσει κανεις για περιεγη συμπεριφορα. Σου λεει κατι θα κρυβει αυτη για να κλειδαμπαρώνεται. Laughing Laughing Razz Razz 
κρυβω πολλα. που ξερεις μπορει να ειμαι ακαι στην ΕΥΠ..........

453το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 1:12 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat_laz έγραψε:Laughing Laughing Laughing Laughing 
χαχαχαχα! Το μωρό καταλυπήθηκα μόνο!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil [/quote]Μην στενοχωριέσαι το εχει ξεχάσει. Laughing Laughing Razz Razz 

454το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 1:13 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορες καληνυχτα. παω να δωσω γαλα στην κορη και παω για υπνο γιατι αυριο πρεπει να σηκωθω παλι στις 6. Φιλια.

455το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 1:16 pm

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
Mamma Tomato έγραψε:
ede έγραψε:εγω εγκυος ετοιμογενη στο μετρο και δεν σηκωθηκε κανεις.
και μια φορα εγκυος παλι στις αρχες του μηνα ζητησα απο μια κοπελα πολυ νεα σε ηλικια να σηκωθει που ζαλιστικα και ασορισα και της ειπα οτι ειμαι εγκυος και η απαντηση ηταν ''Δεν γινεται εχω τραυματισμο σο ποδι΄΄Shocked Shocked και σηκωθηκε ενα κυριος γυρω στα 70:oops: Embarassed Δεν ξερω τελικα αν η κοπλεα που μπηκε μπροστα ηταν γαιδαρα ή αναγκαστηκε να γινει γαιδαρα ή εμεις ειμαστε τελικα οι γαιδαροι.Rolling Eyes 
ΟΚ, είπα να σας αφήσω αλλά μ'αρέσει το θέμα. Έντε μου, όντως το κορίτσι μπορεί να είχε πρόβλημα, μην το αποκλείεις. Αλλά το να σε βλέπουν ετοιμόγεννη και να μη σηκώνεται κανένας, ε τι να πω μετά; Η λέξη γαϊδουριά είναι λίγη, σ'αυτήν την περιπτωση θα φώναζα δυνατά "μπορεί κάποιος να μου δώσει τη θέση του;" Μισή ντροπή δική μου και μισή δική τους (μάλλον όλη δική τους αλλά τεςπα).
Η κοπέλα που χώθηκε μάλλον αναγκάστηκε να γίνει γαϊδούρα από προηγούμενες εμπειρίες της, είναι αυτό που λένε πως ό,τι κάνεις θα το βρεις μπροστά σου. Κάποιος της έκανε το ίδιο κάποια στιγμή.

Όσο για τα ΑΜΕΑ, έτσι είναι  ο νόμος, τι να κάνουμε; Άσε που είναι ΑΜΕΑ δεν είναι μόνο τα άτομα με αμαξίδια και τεχνητά μέλη, είναι και άτομα που δεν έχουν τίποτα εμφανές ή άτομα με ολοφάνερα προβλήματα. Αν σε ενοχλεί μπορείς να ξεκινήσεις εκστρατεία ώστε να μην έχουν προτεραιότητα, η Σωσώ αυτό θα έκανε! Smile 

Επίσης, όλα κι όλα, αλλά εμένα τουλάχιστον δεν μπορείς να με κατηγορήσεις για ασυνέπεια, εγώ είμαι υπέρ του να βγαίνουν τα μωρά. Αλλά κι εσύ βρε κορίτσι μου, το βήχουν, το φτύνουν, το σαλιώνουν, το τσιμπάνε, στο ΜπεμπέΓκουαντάναμο θα το πάω;;;; Laughing

Δεν ξέρω πως ακούγομαι, χαμογελάω και τα γράφω, δεν ειναι εύκολο να μην φαίνεσαι επικριτικός όταν διαφωνείς με κάποιον στο γραπτό λόγο. Πάντως αν σε εβλεπα με 3 παιδιά στην τράπεζα, ε, τη ρημάδα τη σειρά μου θα στην έδινα. Η απαίτηση είναι που με ενοχλεί.
Τώρα στα αλήθεια καληνύχτα.
εγω συμφωνω με οσα λες. Εγω εχω τσκαωθει και εχω φερει αντιρρηση ως προς την ΄΄απομονωση'' των παιδιων. και αυτο ρωταω. απο την μια να το απομωνων να μην ειναι κοντα κανεις αλλα απο την αλλη η κυρια με το παιδι να περιμενει. αυτα ισχυουν μονο για τα δικα μας παιδια? Αυτο λεω. οσο για τα αμεα που δεν φαινονται δεν μπορω να το ξερω αλλα καλα κανουν και διεκδικουν την θεση που οριζει ο νομος. μιλησα για συγκεκριμενους γιατι και αυτους σαν ανθρωποι δεχομαστε μονο για αμε ακαι εκει βγαζουμε τον καλο μας και τρυφερο και ευαισθητο εαυτο μας. Σαν να ξορκισουμε το κακο ενα πραγμα. Και οτνως εχεις παει χειμωνα με τις γριες 1 του μηνος στις συνταξει να δεις τι γινεται? οχι φτερνισμα....................να δεις κατι ΄΄βομβες΄΄ που πεφτουν.Laughing Laughing Laughing Laughing 
εγω προσωπικα ουτε εχω το παιδι μου απομονομενο ουτε θεωρω οτι εχω προτεραιοτητα μονο και μονο επειδη το εχω στο καροτσι. Αλλα συγνωμη ρε κοριτσια, στα μεσα μεταφορας με τα παιδια δεν μπαινετε; εκει δεν ειναι κλειστος θεοκλειστος χωρος, σε κανενα εστιατοριο δεν πατε; Γιατι η τραπεζα διαφερει λοιπον; γιατι θα πρεπει να περιμενουμε στην ουρα;;

456το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 1:18 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε: Γιατι η τραπεζα διαφερει λοιπον; γιατι θα πρεπει να περιμενουμε στην ουρα;;
Aυτο λεμε βρε ηλιθια. Γιατι να περιμενει στην ουρα? χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχ

457το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 1:20 pm

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
zini έγραψε: Γιατι η τραπεζα διαφερει λοιπον; γιατι θα πρεπει να περιμενουμε στην ουρα;;
Aυτο λεμε βρε ηλιθια. Γιατι να περιμενει στην ουρα? χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχ
ειρωνικα το ειπα, οτι και καλα εκει εχει προβλημα γιατι εκει ξεβολεβεται!! αχ αυτος ο γραπτος λογος! Εννοω γιατι διαφερει η τραπεζα απο καποιον αλλο κλειστο χωρο που μια χαρα βλεπω μωρακια. Απλα εχουμε το καροτσι και το χρησιμοποιουμε σαν δικαιολογια για να βολευτουμε.

458το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 1:33 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:
ede έγραψε:
zini έγραψε: Γιατι η τραπεζα διαφερει λοιπον; γιατι θα πρεπει να περιμενουμε στην ουρα;;
Aυτο λεμε βρε ηλιθια. Γιατι να περιμενει στην ουρα? χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχ
ειρωνικα το ειπα, οτι και καλα εκει εχει προβλημα γιατι εκει ξεβολεβεται!! αχ αυτος ο γραπτος λογος! Εννοω γιατι διαφερει η τραπεζα απο καποιον αλλο κλειστο χωρο που μια χαρα βλεπω μωρακια. Απλα εχουμε το καροτσι και το χρησιμοποιουμε σαν δικαιολογια για να βολευτουμε.
εγω νομιζα οτι εκανες λαθος και ξεχασες το ''δεν''.Laughing Laughing Laughing Laughing 

459το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 1:37 pm

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
zini έγραψε:
ede έγραψε:
zini έγραψε: Γιατι η τραπεζα διαφερει λοιπον; γιατι θα πρεπει να περιμενουμε στην ουρα;;
Aυτο λεμε βρε ηλιθια. Γιατι να περιμενει στην ουρα? χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχ
ειρωνικα το ειπα, οτι και καλα εκει εχει προβλημα γιατι εκει ξεβολεβεται!! αχ αυτος ο γραπτος λογος! Εννοω γιατι διαφερει η τραπεζα απο καποιον αλλο κλειστο χωρο που μια χαρα βλεπω μωρακια. Απλα εχουμε το καροτσι και το χρησιμοποιουμε σαν δικαιολογια για να βολευτουμε.
εγω νομιζα οτι εκανες λαθος και ξεχασες το ''δεν''.Laughing Laughing Laughing Laughing 
οχου βαρεθηκα! αμαν πια θα τρομαζω να πω το οτιδηποτε σε λιγο. αυριο θα μπω και θα πω ενα λιτο καλημερα σαν και εσενα προχθες Laughing 

τι ψεμμα μπορει να εχει ενα καλημερα μεσα;;Rolling Eyes

460το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 1:44 pm

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να θεσω και εγω την απορια μου, αυτα που βαζετε με τις ηλικιες των παιδιων, τις εβδ της εγκυμοσυνης κλπ οκ τα καταλαβαινω, αλλα zini αυτο που λεει 6 μηνες πριν το μεγαλο γεγονος τι σημαινει??Rolling Eyes 

461το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 1:47 pm

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
love4 έγραψε:Να θεσω και εγω την απορια μου, αυτα που βαζετε με τις ηλικιες των παιδιων, τις εβδ της εγκυμοσυνης κλπ οκ τα καταλαβαινω, αλλα zini αυτο που λεει 6 μηνες πριν το μεγαλο γεγονος τι σημαινει??Rolling Eyes 
εννοεις για το σκυλο μου; εκανα τικερακι και γι αυτο αλλα δεν ηξερα ημερα γεννησης και υποτιθεται οτι μπορουσα να βαλω την ημερα που το απεκτησα και αν καταλαβα καλα αυτο το μεταφραζει σαν το μεγαλο γεγονος! τωρα τι να σου πω Rolling Eyes

462το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 1:50 pm

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εγω ελεγα ποιο ειναι το γεγονος...Wink 

463το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 2:00 pm

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:
zini έγραψε:
freskia mama έγραψε:
zini έγραψε:
freskia mama έγραψε:κοριτσια μου τι κανετε πως τα πατε
γεια σου γεια σου!! Να σου ζησει το κουκλακι σου!!!!!! Να το χαιρεσαι Γιωτακι ειναι γλυκας!
σε ευχαριστω πολυ ζινι μου να εισαι καλα και εσυ ανχερεσε την οικογενεια σου κοριτσια μου νερακι σκεο βγαινει απο το στηθος παει το γαλατακι μου ο μικρουλις ουτε καταδιανια να πιει αρε τι μου εκανε η περιοδος.......καλημερα δεν σας ειπα θα πω καλησπερα
Γιωτακι δεν πειραζει κοπελα μου! Και οσο θηλασες καλο του εκανες! Οτι εγινε εγινε τωρα. Η παιδιοατρος τι σου ειπε; Το ξενο το γαλα το παιρνει τωρα με το μπιμπερο;
η παιδιατρος με ρωτησε αν ο μικρος πεινει το ξενο και ναι δοξα το θεο το πεινη και με μεγαλη χαρα δεν δυσκολευτηκε καθολου σταματησαν και οι εμετοι εχουμε γουλιτσες αλλα οχι εμετους πια κοιμαται μια χαρα με στεναχωρισε που ετσι ξαφνικα ολα αλλαξαν .....εμενα μου ειπε να αφηνω το στηθος να γεμιζει καλα και οταν πονεσω να αφερο λιγο το νερο που βγαινει οστε να το νοιωθω πιο χαλαρο ετσι θα κοπει το γαλα εκτες εκανα 3 αντλισεις και ηταν μονο νερακι σκετο θαμπο το αφησα και λιγο αλλα δεν ανεβηκε η κρεμα στην επειφανια σημερα εκανα μονο μια αντλησι και δεν εχει πριστει ακομα ..............σιγνωμη που απανταω αργα αλλα χανομαι οταν μπορω ομως σας διαβαζω να βλεπω αν ειστε καλα αααα φοραω και σφικτο σουτιεν ετσι μου ειπε με εχει παρει λιγο απο κατω ολο αυτο και εχω στεναχωριθει βαζω ομως τον μικρουλι στην αγκαλια μου και ειμαι γυμνη απο την μεση ακι πανω για να μην χασει αυτην την ζεστασια προσπαθησα παλει αν του δωσω στηθος και ας μου ειπε η γιατρος τελος αλλα εκεινος ενω ρουφαει το διοχνει διχνει να μην του αρεσει καθολου και ετσι καταλιγουμε στο μπουκαλι μας που ξαναλεω δοξα το θεο το πειρε χωρις καμια αντιρισει και καταλιξαμε αμεσος στο γαλα μας με την πρωτη δοκιμη απλα οταν πεινη το γαλα του του τραγουδαω του μιλαω γλυκα τον κοιταω μες στα ματια και ετσι ειναι πιο ηρεμος ............εσυς ολοι καλα ζινι μου εντε μου ντεμακι μου ολες σας ειστε καλα ?
μαλλον δεν σας προλαβα

464το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 9:40 pm

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια! καλο μηνα να εχουμε! σημερα ειναι σημαντικη μερα για μενα. ξεκιναω δουλεια το απογευμα. μετα απο αρκετους μηνες το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 328109 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 328109 !

υ.γ.αυτο με την διπλη αναρτηση....ποσο γκαου μπιου μπορει να ειναι καποιος, τς τς τς....

465το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 9:42 pm

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Trily καλή αρχή και καλή επιτυχία!!

466το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 9:44 pm

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JELLYFISH έγραψε:Trily καλή αρχή και καλή επιτυχία!!

σ'ευχαριστω πολυ! νασαι καλα!

467το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 9:55 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:καλημερα κοριτσια! καλο μηνα να εχουμε! σημερα ειναι σημαντικη μερα για μενα. ξεκιναω δουλεια το απογευμα. μετα απο αρκετους μηνες το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 328109 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 328109 !

υ.γ.αυτο με την διπλη αναρτηση....ποσο  γκαου μπιου  μπορει να ειναι καποιος, τς τς τς....
Καλη επιτυχια. να πανε ολα καλα. και να θυμασαι.............κανεις δεν ειναι καλυτερος απο εσενα. Λογια της γιαγιας . Οτι μου αρεσε το κουβαλαω.Wink Wink 

468το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 9:57 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα. Σημερα εχω φωτογραφηση της κορης ....μην νομιζετε για κανενα περιοδικο . Μετα την βαφτιση ο φωτογραφος την ηθελε με τα βαφτιστικα στο στουντιο. Ωραια μερα διαλεξαμε. Σουπα θα γινει το παιδι.Rolling Eyes Rolling Eyes 

469το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 10:00 pm

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
trilly έγραψε:καλημερα κοριτσια! καλο μηνα να εχουμε! σημερα ειναι σημαντικη μερα για μενα. ξεκιναω δουλεια το απογευμα. μετα απο αρκετους μηνες το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 328109 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 328109 !

υ.γ.αυτο με την διπλη αναρτηση....ποσο  γκαου μπιου  μπορει να ειναι καποιος, τς τς τς....
Καλη επιτυχια. να πανε ολα καλα. και να θυμασαι.............κανεις δεν ειναι καλυτερος απο εσενα.  Λογια της γιαγιας . Οτι μου αρεσε το κουβαλαω.Wink Wink 

θενκς, θενκς, θενκς!!! ασε ειμαι ενθουσιασμενη και αγχωμενη με την καλη εενοια. δλδ αδημονω να ξεκινησω! σαν πρωταρα κανω τρομαρα μου! με το καλο η φωτογραφηση!

470το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 10:19 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολυ χαιρομαι να ακουω τετοια. η δουλεια ειναι φοβερο πραγμα ρε παιδι μου. οχι μονο για οικονομικους λογους αλλα για ψυχολογικους. Ειναι ενα ειδος επιβεβαιωσης και αυτο. Wink Αχ ποτε θα ξαναβγω και εγω στην αγορα η μανα? Rolling Eyes Rolling Eyes 

471το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 10:25 pm

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φυσικα και δεν ειναι μονο το οικονομικο, πολλοι δεν το καταλαβαινουν αυτο. εχω να δουλεψω απο τον δεκεμβρη του '12. αν πω οτι δεν μου εχει στοιχισει αυτο θαναι ψεμμα. απλα ειμαι απο τις τυχερες που δεν χρειαζεται να λειπω πολλες ωρες απο το σπιτι κι απο την μικρη βασικα.

472το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 10:28 pm

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας αφηνω προς το παρον ακουω την μικρη που ξυπναει και παω να την ετοιμασω να φυγουμε. καλη σας μερα!

473το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 11:22 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή σου μέρα και καλή δουλίτσα trilly!
Καλή αρχή.

474το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 11:59 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:Πολυ χαιρομαι να ακουω τετοια. η δουλεια ειναι φοβερο πραγμα ρε παιδι μου. οχι μονο για οικονομικους λογους αλλα για ψυχολογικους. Ειναι ενα ειδος επιβεβαιωσης και αυτο. Wink Αχ ποτε θα ξαναβγω και εγω στην αγορα  η μανα? Rolling Eyes Rolling Eyes 
Αχ ναι είναι φοβερό πράγμα η δουλειά όταν παίρνεις 500 ευρώ το μήνα και βγαίνει έξω μια μαμά για ψυχολογικούς λόγους για να μην πάθει ψυχοπάθεια και από την άλλη να σου μεγαλώνουν τα παιδιά άλλοι.Θα συμφωνήσω.Βγες μάνα στην αγορά για να μην πάθεις κατάθλιψη και μετά καταναγκαστικές ψυχώσεις γιατί ως μάνα δεν είναι δουλειά αυτή να μεγαλώνεις τα παιδιά σου τζάμπα χωρίς να έχεις οικονομικές απολαβές ,μισθό ή ημερομίσθιο.Βγες να βοηθήσεις την οικογένεια σου για να έχει φαγητό.όσο για τα παιδιά αυτά μεγαλώνουν και στους παιδικούς σταθμούς και στις γιαγιάδες και με τις νταντάδες.Τώρα κατάλαβα γιατί εδώ μέσα μπαινοβγαίνουν τόσες ψυχοπαθείς,είναι επειδή δεν έχουν δουλειά.

475το " cafe" μας #3# - Σελίδα 19 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 01, 2013 12:21 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή αρχή trilly μου! Να εχεις καλή δουλειά :-D

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις