Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 42]

251το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 2:46 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:μονο αυτο μου εχει μεινει σαν σκεψη σου μιλαω πολυ ντομπρα και με το χερι στη καρδια οτι εχω προσπαθησει τον καθε αλλο τροπο. η κουμπαρα μου π.χ. που βλεπει τι γινετε και τι κανω με λεει ειλικρινα δεν εχω να σου πω να κανεις τιποτα αλλο τιποτα δεν πιανει ΤΙΠΟΤΑ.. η μονη λυση ειναι να φυγει απο το σπιτι εστω για 1 βδομαδα η το αντιθετο να φυγω εγω μηπως και αναλογιστει να δει του λυπουμε?? η το μονο που θελει ειναι το εξω?? ... αλλα φοβαμαι μηπως φερω ασχημες αντιδρασεις γιατι εχουμε και αλλη προιστορια αν θυμασαι οξυθυμοτητας.. δεν ξερω ειμαι πελαγωμενη...
ναι το θυμαμαι γιαυτο σου ειπα πριν οτι θα σου ελεγα να το κανεις αυτο(να κανεις πως μαζευεις τα πραγματα σου και εβαλα και το "αλλα..." γιαυτο ακριβως,γιατι δεν ξερω τι αντιδραση μπορει να εχει αμα το κανεις!!μην αρχισει τις φωνες και υστεριες και μετα νανακα γυρισμος δεν θα υπαρχει θελοντας και μη.νανακα ο χωρισμος υπαρχει στο μυαλο σου??εχεις σκεφτει την περιπτωση να το κανεις και αν το κανεις πως θα συνεχεισεις?εννοω που θα μεινεις πως θα ζησεις πως θα μεγαλωσεις το παιδι??

252το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 2:51 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μετα νανακα ειναι και μικρος και αμυαλος.(οπως ο δικος μου).εμας ξεκινησε τις βλακειες απο την στιγμη που παντερευτικαμε(ισως εγω να τα εβλεπα τοτε ενω πριν οχι) και εκανα υπομονη 4 χρονια μεχρι να συμμορφωθει.ομως νανακα εκανα και εγω λαθη ολον αυτο τον καιρο δεν ριχνω ολο το βαρος επανω του!

253το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 3:03 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια για μενα η ηλικια δεν παιζει ρολο, μηπως βρε νανα τον κακοεμαθες?το κανουμε αθελα μας οι γυναικες, δηλ. τα αναλαμβανουμε ολα εμεις, εκεινοι επαναπαυονται, να του ανεθετες σιγα σιγα ευθυνες?

254το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 3:31 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια!!! Μια ερωτηση! Τι γνωμη εχετε για τα βιολογικα καθαριστικα + απορρυπαντικα;; Σκεφτομαι σοβαρα να αντικαταστησω τα χημικα με βιολογικα, απλα κομη εχω ανασφαλεια. Καθαριζουν και απολυμενουν οσο τα χημικα; Απο την αλλη για τον οργανισμο μας θα ειναι καλλυτερα.. Επισης εχει καμια χρησιμοποιησει τις αλκαλικες μπαλες για το πλυντηριο ρουχων;Rolling Eyes Rolling Eyes

255το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 4:02 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι εννοεις βιολογικα απορρυπαντικα?πρωτη φορα το ακουω

256το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 4:08 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:τι εννοεις βιολογικα απορρυπαντικα?πρωτη φορα το ακουω
τωρα δεν μπορω να τ εξηγισω. απορρυπαντικα και καθαριστικα σαν και αυτα 

http://www.hollandandbarrett.com/pages/categories.asp?cid=336

257το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 4:19 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α, τα οικολογικα η οικοβιολογικα λες!

να σου πω την αληθεια εξαρταται, μπορει αναλογα με την περιπτωση να πρεπει να αυξησεις τη δοση ή την θερμοκρασια (στο πλυντηριο) ή να τριψεις παραπανω καποιο λεκε

καλα ειναι για το περιβαλλον, αλλα απο αποψη ευκολιας δε ξερω να σου πω...
οσες φορες προσπαθησα να καθαρισω κατι πιο οικολογικα , κατεληξα στα κλασικα αλλα δοκιμασε ...

258το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 4:22 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:α, τα οικολογικα η οικοβιολογικα   λες!

να σου πω την αληθεια εξαρταται, μπορει αναλογα με την περιπτωση να πρεπει να αυξησεις τη δοση ή την θερμοκρασια (στο πλυντηριο) ή να τριψεις παραπανω καποιο λεκε

καλα ειναι για το περιβαλλον, αλλα απο αποψη ευκολιας δε ξερω να σου πω...
οσες φορες προσπαθησα να καθαρισω κατι πιο οικολογικα , κατεληξα στα κλασικα αλλα δοκιμασε ...  
Το οτι θα θελει πιο πολλυ προσπαθεια το φανταζομαι. Το μονο που με νοιαζει εινα αν απολυμενουν το ιδιο.

259το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 4:29 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απολυμανση εννοεις για τουαλετα και κουζινα φανταζομαι

260το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 4:33 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:απολυμανση εννοεις για τουαλετα και κουζινα φανταζομαι
ε ναι μωρε. εγω να φανταστεις χρησιμοποιω καθαριστικα dettol. Τη χλωρινη την απεχθανομαι και ουτε η μαμα μου ποτε τη χρησιμοποιησε ισως και γι αυτο να μην την αντεχω.
* μονο στην λεκανη της τουαλετας ριχνω.

261το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 4:34 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δε νομίζω να απολυμαίνουν πάντως το ίδιο.
Μοναδική στην απολύμανση είναι η χλωρίνη. Βέβαια και γιατρούς να ρωτήσεις οι μισοί θα σου πουν χλωρίνη οι άλλοι μισοί dettol.
Εγω προτιμώ τη χλωρίνη

262το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 4:38 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:Δε νομίζω να απολυμαίνουν πάντως το ίδιο.
Μοναδική στην απολύμανση είναι η χλωρίνη.  Βέβαια και γιατρούς να ρωτήσεις οι μισοί θα σου πουν χλωρίνη οι άλλοι μισοί dettol.
Εγω προτιμώ τη χλωρίνη
Οπως ειπα δεν χρησιμοποιουμε χλωρινη (εκτος απο την τουαλετα και αυτο οχι παντα) και προτειμω το dettol. 

μου φαινεται θα παρω να τα δοκιμασουμε, η θα τα παρω στο γραφειο και βλεπουμε. Ισως οχι για αρχη το κουζινα-μπανιο, αλλα αυτο που ειναι για τα επιπλα κλπ..

263το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 4:41 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω χλωρινη μονο στην τουαλετα ριχνω, και οπου θελω να απολυμανω με το dettol,
καθενα απο αυτα τα απορρυπαντικα εχει διαφορετικη συσταση και πιστοποιηση,
χρησιμοποιουν χημικα πιο ηπια,
δε νομιζω οτι μπορει να απολυμανουν το ιδιο, χωρις να ξερω τι απολυμαντικο υπαρχει σε αυτη την κατηγορια και αν υπαρχει

264το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 4:46 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι στα επιπλα εγω δε βαζω απορ. μονο νερο, στα τζαμια, κρυσταλλα ξιδι,
αλλα τωρα στα αλατα και στην λεκανη δυσκολο να καθαρισουν
η τα ρουχα αν δεν εχουν σοβαρους λεκεδες ενταξει μια χαρα θα ειναι
ασε που ετσι και αλλιως και τα συμβατικα απορρυπαντικα εχουν πρασινισει πολυ και δεν ειναι τοσο ισχυρα οπως παλια

margadimitra εξαρταται απο τι το θελεις να απολυμανεις το τι χρησιμοποιεις

265το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 4:53 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:μονο αυτο μου εχει μεινει σαν σκεψη σου μιλαω πολυ ντομπρα και με το χερι στη καρδια οτι εχω προσπαθησει τον καθε αλλο τροπο. η κουμπαρα μου π.χ. που βλεπει τι γινετε και τι κανω με λεει ειλικρινα δεν εχω να σου πω να κανεις τιποτα αλλο τιποτα δεν πιανει ΤΙΠΟΤΑ.. η μονη λυση ειναι να φυγει απο το σπιτι εστω για 1 βδομαδα η το αντιθετο να φυγω εγω μηπως και αναλογιστει να δει του λυπουμε?? η το μονο που θελει ειναι το εξω?? ... αλλα φοβαμαι μηπως φερω ασχημες αντιδρασεις γιατι εχουμε και αλλη προιστορια αν θυμασαι οξυθυμοτητας.. δεν ξερω ειμαι πελαγωμενη...
ναι το θυμαμαι γιαυτο σου ειπα πριν οτι θα σου ελεγα να το κανεις αυτο(να κανεις πως μαζευεις τα πραγματα σου και εβαλα και το "αλλα..." γιαυτο ακριβως,γιατι δεν ξερω τι αντιδραση μπορει να εχει αμα το κανεις!!μην αρχισει τις φωνες και υστεριες και μετα νανακα γυρισμος δεν θα υπαρχει θελοντας και μη.νανακα ο χωρισμος υπαρχει στο μυαλο σου??εχεις σκεφτει την περιπτωση να το κανεις και αν το κανεις πως θα συνεχεισεις?εννοω που θα μεινεις πως θα ζησεις πως θα μεγαλωσεις το παιδι??
το σκεφτομαι ντεμη μου πολυ εντονα αλλα μολις σκεφτομαι το μωρο που θα μεγαλωνει με πιανει πολυ θλιψη και κανω υπομονη ομως δεν μπορω να καταλαβω ακομα αν αξιζει ολοι με λενε κανε λιγο ακομα υπομονη μεχρι να προσαρμοστει και να μεγαλωσει η μικρη να κανω εχω ακομα υπομονη αλλα νιωθω πως θα παει στραφη...
τωρα για το αν τον κακοεμαθα τι να πω μπορει. σιγουρα εχω κανει και γω πολλα λαθη και λαθος χειρισμους αλλα το θεμα ειναι οτι εγω καθε φορα που παμε να συζητησουμε τον λεω οτι εχω ολη την διαθεση να τα αλαξω οσο μπορω και απο αυτον βλεω αδιαφορια...

πριν μιλησαμε με ειπε κατι που δεν το ειχε ξαναπει οτι στον στρατο ειδικες δυναμεις τον ειχαν κανει πολλα του στυλ δ\σε εκπεδευση με βαρκα να τον πουνε να βγαλει τα ρουχα του και να πεσει στη θαλασσα ιανουαριο και να κολυμπησει με το οπλο μεχρι εξω με λεει ωρες ωρες τα σκεφτομσι και τρελενομαι και μονο το ψαρεμα με χαλαρωνει.. το θεμα μου ειναι ομως οτι δεν εχω προβλημα να το κανει αλλα οχι συνεχεια.. το οτι εχει ψυχολογικα απο κατι παλιο μ@λακες που τον εκαναν καψονια θα τα βγαλει σε μενα?? παντως κατι ειναι και αυτο που σημερα καθησε και με ακουσε... τι να πωμακαρι να αλλαξουν εστω λιγα πραματα

σορυ για το σεντονι σας ζαλισα..!!

266το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 5:00 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το οτι περασε χαλια στο στρατο δε λεει κατι βρε νανα, εννοειται να πηγαινει για ψαρεμα αλλα δικαιουσαι και εσυ να χαλαρωνεις,
και να κανετε πραγματα μαζι αλλα δικαιουσαι και εσυ τον προσωπικο σου χρονο

267το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 5:12 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
To θέμα νανά μου είναι ότι δεν είστε οι δυό σας μόνοι στο σπίτι.
Το παιδάκι σου όσο μεγαλώνει τόσο πιο πολλά θα καταλαβαίνει. Και είναι τόσο κρίμα και για σένα και για την μικρή.

Φέρσου σα να μην υπάρχει καν και λάβε δράση για την μικρή. Πάρτο απόφαση ότι θα είστε οι δυό σας μόνες. Δε βλέπω να στρώνει.

268το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 5:17 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="nanakaboubou"]
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:μονο αυτο μου εχει μεινει σαν σκεψη σου μιλαω πολυ ντομπρα και με το χερι στη καρδια οτι εχω προσπαθησει τον καθε αλλο τροπο. η κουμπαρα μου π.χ. που βλεπει τι γινετε και τι κανω με λεει ειλικρινα δεν εχω να σου πω να κανεις τιποτα αλλο τιποτα δεν πιανει ΤΙΠΟΤΑ.. η μονη λυση ειναι να φυγει απο το σπιτι εστω για 1 βδομαδα η το αντιθετο να φυγω εγω μηπως και αναλογιστει να δει του λυπουμε?? η το μονο που θελει ειναι το εξω?? ... αλλα φοβαμαι μηπως φερω ασχημες αντιδρασεις γιατι εχουμε και αλλη προιστορια αν θυμασαι οξυθυμοτητας.. δεν ξερω ειμαι πελαγωμενη...
ναι το θυμαμαι γιαυτο σου ειπα πριν οτι θα σου ελεγα να το κανεις αυτο(να κανεις πως μαζευεις τα πραγματα σου και εβαλα και το "αλλα..." γιαυτο ακριβως,γιατι δεν ξερω τι αντιδραση μπορει να εχει αμα το κανεις!!μην αρχισει τις φωνες και υστεριες και μετα νανακα γυρισμος δεν θα υπαρχει θελοντας και μη.νανακα ο χωρισμος υπαρχει στο μυαλο σου??εχεις σκεφτει την περιπτωση να το κανεις και αν το κανεις πως θα συνεχεισεις?εννοω που θα μεινεις πως θα ζησεις πως θα μεγαλωσεις το παιδι??
το σκεφτομαι ντεμη μου πολυ εντονα αλλα μολις σκεφτομαι το μωρο που θα μεγαλωνει με πιανει πολυ θλιψη και κανω υπομονη ομως δεν μπορω να καταλαβω ακομα αν αξιζει ολοι με λενε κανε λιγο ακομα υπομονη μεχρι να προσαρμοστει και να μεγαλωσει η μικρη να κανω εχω ακομα υπομονη αλλα νιωθω πως θα παει στραφη...
τωρα για το αν τον κακοεμαθα τι να πω μπορει. σιγουρα εχω κανει και γω πολλα λαθη και λαθος χειρισμους αλλα το θεμα ειναι οτι εγω καθε φορα που παμε να συζητησουμε τον λεω οτι εχω ολη την διαθεση να τα αλαξω οσο μπορω και απο αυτον βλεω αδιαφορια...

πριν μιλησαμε με ειπε κατι που δεν το ειχε ξαναπει οτι στον στρατο ειδικες δυναμεις τον ειχαν κανει πολλα του στυλ δ\σε εκπεδευση με βαρκα να τον πουνε να βγαλει τα ρουχα του και να πεσει στη θαλασσα ιανουαριο και να κολυμπησει με το οπλο μεχρι εξω με λεει ωρες ωρες τα σκεφτομσι και τρελενομαι και μονο το ψαρεμα με χαλαρωνει.. το θεμα μου ειναι ομως οτι δεν εχω προβλημα να το κανει αλλα οχι συνεχεια.. το οτι εχει ψυχολογικα απο κατι παλιο μ@λακες που τον εκαναν καψονια θα τα βγαλει σε μενα?? παντως κατι ειναι και αυτο που σημερα καθησε και με ακουσε... τι να πωμακαρι να αλλαξουν εστω λιγα πραματα

σορυ για το σεντονι σας ζαλισα..!![/quot

kAI τι βρε νανα α βγαζει πανω σου τα αποθημενα του??δεν ειμαστε καλα!!!
τωρα κοιτα να δεις εγω το οτι παει συνεχεια για ψαρεμα δεν το βρησκω κακο,δεν δουλευει και θελει καπου να εκτονωνετε!μπορεις να πας και εσυ να ξεσκασεις βρε νανα!!!ετσι το βλεπω εγω!!
η αδιαφορια που σου δειχνει μηπως ειναι επειδη και εσυ αδιαφορεις για αυτον??

269το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 5:43 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
/τελικα τι κοτσαν μπορει να βρει ενας αντρας για να πηδ@@ξει και να για να δικαιολογησει διαφορες βλεκειες ειναι πραγματικα ασύλληπτο . ακου του εκαναν καψονια στον στρατο και εχει ψυχολογικα. χαχχαχαχαχαLaughing Laughing Laughing 

270το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 6:08 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

ede έγραψε:/τελικα τι κοτσαν μπορει να βρει ενας αντρας για να πηδ@@ξει και να για να δικαιολογησει διαφορες βλεκειες ειναι πραγματικα ασύλληπτο . ακου του εκαναν καψονια στον στρατο και εχει ψυχολογικα. χαχχαχαχαχαLaughing Laughing Laughing 

Ede σε παρακαλώ, βάλε μια καστανη αφρο στη φώτο! :-D

271το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 6:31 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπον Νανακα, το εχουμε και το εχουμε και το εχουμε συζητησει αυτο το θεμα. Ξανα και ξανα. (προς θεου δεν εννοω οτι μας κουρασες, αλλα οτι εσυ εξακολουθεις να ταλαιπωρησε). Δεν ξερω ακριβως τι και πως να στο πω. Δεν ειμαι απο τους ανθρωπους που πιστευουν οτι οι ανθρωποι δεν αλλαζουν. Αλλαζουν, και το εχω δει, αλλα μονο οταν οι ιδιοι συνηδιτοποιουν οτι καπου ειναι λαθος και μονο αν οι ιδιοι παιρνουν αποφαση να αλλαξουν, και συνηθως την αλλαγη τουε την χαιρονται οι επομενοι. Με λιγα λογια, ναι, πιστευω οτι οι ανθροιποι αλλαζουν, αλλα δεν τους αλαζουν οι αλλοι. Και εσυ δεν μπορεις να αλλαξεις τον αντρα σου. 

Το θεμα ομως ειναι εσυ. Μεγαλωνεις κορη, και ως μαμα της αναγκαστικα θα αποτελεσεις προτυπο (θετικο η αρνητικο). Σκεψου λοιπον με τη σταση σου που εγω τη θεωρω απαθεστατη και με ταση να θυματοποιεις τον εαυτο σου μενωντας σε μια κατασταση που δεν σε ικανοποιει (ουτε στο ελαχιστο, δεν μιλαμε να σε κανει και ευτυχισμενη απο πανω). Δεν μπορω να σου μιλισω πιο γλυκα, ουτε να σου δωσω ελπιδες. Για μενα το θεμα δεν ειναι να αλλαξει ο αντρας σου, αλλα εσυ. Αυτος απο οτι φαινεται καλα περναει, ΕΣΥ;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την zini στις Σαβ Σεπ 28, 2013 6:32 am, 1 φορά

272το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 6:31 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα σε ολεςςςςςςςςςςςςςςςς!!!


νανα, σαν αρχη θα σου ελεγα να βρεις δικα σου ενδιαφεροντα και να ξεγαντζωσεις απο πανω του. πηγαινε γυμναστηριο, υπαρχουν πολλοι καλοι διαοτολογοι και στα δημοσια νοσοκομεια, πηγαινε χορο, βρες ενα χομπυ ρε αδερφε. ετσι θα διευρυνεις και οτν κυκλο σου.


ζινι, για τα οικολογικα απορρυπαντικα δεν εχω καθολου γνωμη, αλλα για τις μπαλες πλυντηριου που λες, αν καταλαβα καλα, εχει αναρτηθει ολοκληρο θεμα εδω στο φορουμ απο κοριτσια που δεν εμειναν ευχαριστημενες και εξηγουν και το γιατι.

273το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 6:43 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
trilly έγραψε:καλησπερα σε ολεςςςςςςςςςςςςςςςς!!!


νανα, σαν αρχη θα σου ελεγα να βρεις δικα σου ενδιαφεροντα και να ξεγαντζωσεις απο πανω του. πηγαινε γυμναστηριο, υπαρχουν πολλοι καλοι διαοτολογοι και στα δημοσια νοσοκομεια, πηγαινε χορο, βρες ενα χομπυ ρε αδερφε. ετσι θα διευρυνεις και οτν κυκλο σου.


ζινι, για τα οικολογικα απορρυπαντικα δεν εχω καθολου γνωμη, αλλα για τις μπαλες πλυντηριου που λες, αν καταλαβα καλα, εχει αναρτηθει ολοκληρο θεμα εδω στο φορουμ απο κοριτσια που δεν εμειναν ευχαριστημενες και εξηγουν και το γιατι.
Ξερεις που μπορω να βρω το θεμα;

274το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 6:47 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:
trilly έγραψε:καλησπερα σε ολεςςςςςςςςςςςςςςςς!!!


νανα, σαν αρχη θα σου ελεγα να βρεις δικα σου ενδιαφεροντα και να ξεγαντζωσεις απο πανω του. πηγαινε γυμναστηριο, υπαρχουν πολλοι καλοι διαοτολογοι και στα δημοσια νοσοκομεια, πηγαινε χορο, βρες ενα χομπυ ρε αδερφε. ετσι θα διευρυνεις και οτν κυκλο σου.


ζινι, για τα οικολογικα απορρυπαντικα δεν εχω καθολου γνωμη, αλλα για τις μπαλες πλυντηριου που λες, αν καταλαβα καλα, εχει αναρτηθει ολοκληρο θεμα εδω στο φορουμ απο κοριτσια που δεν εμειναν ευχαριστημενες και εξηγουν και το γιατι.
Ξερεις που μπορω να βρω το θεμα;

δυστυχως οχι. λογικα στα ''γενικα '' θα ειναι. παντως εχει πανω απο χρονο που αναρτηθηκε, νομιζω

275το " cafe" μας #3# - Σελίδα 11 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 6:50 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
trilly έγραψε:
zini έγραψε:
trilly έγραψε:καλησπερα σε ολεςςςςςςςςςςςςςςςς!!!


νανα, σαν αρχη θα σου ελεγα να βρεις δικα σου ενδιαφεροντα και να ξεγαντζωσεις απο πανω του. πηγαινε γυμναστηριο, υπαρχουν πολλοι καλοι διαοτολογοι και στα δημοσια νοσοκομεια, πηγαινε χορο, βρες ενα χομπυ ρε αδερφε. ετσι θα διευρυνεις και οτν κυκλο σου.


ζινι, για τα οικολογικα απορρυπαντικα δεν εχω καθολου γνωμη, αλλα για τις μπαλες πλυντηριου που λες, αν καταλαβα καλα, εχει αναρτηθει ολοκληρο θεμα εδω στο φορουμ απο κοριτσια που δεν εμειναν ευχαριστημενες και εξηγουν και το γιατι.
Ξερεις που μπορω να βρω το θεμα;
δυστυχως οχι. λογικα στα ''γενικα '' θα ειναι. παντως εχει πανω απο χρονο που αναρτηθηκε, νομιζω
καλως! θα το ψαξω! ευχαριστω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις