Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 42]

226το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 8:44 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ch.ze έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:γεια σας κοριτσια δυσκολο απογευμα και βραδυ το σημερινο..  
γιωργια το τικερ κατι επαθε !!
Γιατί δύσκολο ??
γιατι θα ειμαι μονη μου.. εφυγε ο ανδραε για ψαρεμα απο το μεσηνερι και θα γυρησει αργα το βραδυ τι βραδυ δηλαδη ξημερωμα...και οποτε ξερω οτι θα ξαπλωσω και θα μαι μονη σπιτι προτειμω να μη κοιμηθω φοβαμαι μη γινει το οτιδηποτε οσο για το απογευμα εχω ενα σιδερο αλλο πραμα κ ενα μωρο μες την γρινια σημερα δε ξερω τι επαθε ημουν κ ψιλο μπουκωμενη κ φοβαμαι μη κολλησε κιολας..

227το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 9:09 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giorgiap έγραψε:Κι εγώ θέλω να βρω μια λύση με τη μικρή , αν και το πρόβλημα είναι το αντίθετο με της ζίνης. Η μικρή μεταμορφώνεται σε μικρό τραμπούκο όταν δει παιδάκι , θέλω να ελπιζω πως είναι παροδικό. Ισως μια πιο συχνή συναναστροφή με άλλα παιδάκια βελτίωνε την κατάσταση. Με τα πρωτότοκα παιδάκια σας αντιμετωπίσατε κι εσείς κάτι τέτοιο πάνω στο χρόνο?

Ασχετο! Η Ντέμι γέννησε κι έχασα επεισόδια ή έφαγε κόλλημα το τικεράκι???
Νομιζω οτι οντως το θεμα ειναι τα πρωτοτοκα παιδια. Γιατι ουτε οι γονεις ξερουν τι να κανουν και ολα τους φαινονται περιεργα και ουτε τα μικρα εχουν παρεα και αρα μιμουνται πιο ευκολα συμπεριφορες. Ουφ θ απερασει μωρε, ετσι και αλλιως ξανα πρωτο παιδι δεν θα κανω, γι αυτο ειμαι σιγουρη Razz

228το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 9:11 am

ch.ze


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βρε κοιμήσου να ξεκουραστείς γιατί η μικρή αυριο θα συνεχίσει και εσύ θα είσαι κουρασμένη , όσο γοα σίδερο καλό κουράγιο

229το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 10:42 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgiap έγραψε:Κι εγώ θέλω να βρω μια λύση με τη μικρή , αν και το πρόβλημα είναι το αντίθετο με της ζίνης. Η μικρή μεταμορφώνεται σε μικρό τραμπούκο όταν δει παιδάκι , θέλω να ελπιζω πως είναι παροδικό. Ισως μια πιο συχνή συναναστροφή με άλλα παιδάκια βελτίωνε την κατάσταση. Με τα πρωτότοκα παιδάκια σας αντιμετωπίσατε κι εσείς κάτι τέτοιο πάνω στο χρόνο?

Ασχετο! Η Ντέμι γέννησε κι έχασα επεισόδια ή έφαγε κόλλημα το τικεράκι???
εφαγε κολλημα γεωργια!!εδω ειμαι με την φουσκωτη κοιλιτσα!!

230το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 10:50 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:λοιπον κοριτσια σας ευχαριστω! πρε[ει να βγω! εχω ραντεβου με τον πλαστικο μου. και για να προλαβω την ξινη Εντε, πρεπει να αφαιρεσω κατι ελιες Razz
Aaaa σε αυτο δεν εχω κανενα προβλημα. Τον εχω βαλει και εγω στο προγραμμα απο το νεο ετος. Οχι για να αφαιρεσω τιποτα. Το αντιθετοWink Wink Wink Wink 

231το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 10:57 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
zini έγραψε:λοιπον κοριτσια σας ευχαριστω! πρε[ει να βγω! εχω ραντεβου με τον πλαστικο μου. και για να προλαβω την ξινη Εντε, πρεπει να αφαιρεσω κατι ελιες Razz
Aaaa σε αυτο δεν εχω κανενα προβλημα. Τον εχω βαλει και εγω στο προγραμμα απο το νεο ετος. Οχι για να αφαιρεσω τιποτα. Το αντιθετοWink Wink Wink Wink 
χχχμμμμμμμμμμμμμμ Wink Wink Wink Wink 

232το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 11:00 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγώ πρέπει να πάω δερμΑτολογο για κάτι παναδες αλλά όλο το αναβάλω... Θέλω και καθαρισμό.... Και...και...και...και τι δε θέλω!

Ζίνι 2 ετών ειναι πολύ μικρή για να θέλει αλλά παιδάκια. Ειδικά αν είναι και μοναχοπαίδι και δεν κάνετε κοντινή παρέα με κάποιο άλλο παιδάκι.
Κυρίως μετά τα 3,5 θα δεις διάφορα.

233το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 1:34 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ποσο κακο ειναι που εχω ζηλεψει καργα μια παλια φιλη που ειδα στο φβ να εχει παντρευτει να φοραει ενα υπεροχο νυφικο να λαμπει απο ευτυχια?? βεβαια καλοπροερετα αλλα σκεφτομαι και γω θελω να βρω την παλια μου αυτοπεποιθηση το παλι μου σωμα τις παρεες μου χαρηκα υπερβολικα πολυ γιαυτην και ας ειχαμε μαλωσει για βλακεια λογο ... με ειπε να βρεθουμε με τις μικρες μας αλλα ο ανδρας της ειναι φιλος του πρωην μου(3 χρονια σχεση) και ο δικος σου σαν γνωστο ντεντεκτιβ το ξερει?? θα ηθελα παρα πολυ να βρεθω μαζι της ακομαθελω πολυ να κανω φβ αλλα εχει πιασει ενα πραμα τον δικο μου και με ζηλευει πιο πολυ απο οταν τα ειχαμε.. εξαιτιας του το ειχα διαγραψει.. συγχωρατε με για τον παρραληλισμο αλλα αισθανομαι μια μελαγχολια αλλο πραμα αυτη τη στιγμη... και ειναι πολυ ασχημο να μην εχεις ενα καλο φιλο να τον παρεις τηλ να σου ανεβασει την ψυχολογια... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

234το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 2:02 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


Νανά μου, μη στεναχωριέσαι, κι η μελαγχολία μες το πρόγραμμα είναι καμια φορά. Θυμάμαι πριν μερικά χρόνια είχαμε κάνει ένα συμβόλαιο αγοράς διαμερίσματος με ένα ζευγάρι πελάτες. Όταν μπήκαν οι υπογραφες, τους έβλεπα να φεύγουν για να πάνε να το γιορτάσουν κι όπως ήμουν και μόνη μου εκείνη την περίοδο, ένιωσα μια μαυρίλα ξαφνικά! Σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα

235το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 2:06 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:

Νανά μου, μη στεναχωριέσαι, κι η μελαγχολία μες το πρόγραμμα είναι καμια φορά. Θυμάμαι πριν μερικά χρόνια είχαμε κάνει ένα συμβόλαιο αγοράς διαμερίσματος με ένα ζευγάρι πελάτες. Όταν μπήκαν οι υπογραφες, τους έβλεπα να φεύγουν για να πάνε να το γιορτάσουν κι όπως ήμουν και μόνη μου εκείνη την περίοδο, ένιωσα μια μαυρίλα ξαφνικά! Σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα
σε καταλαβαινω!! απολυτα !!απλα αναρωτιεμαι ειναι απλη τυχη η μηπως κανω κανα λαθος εγω και εχω απομακρυνθει απο ολα?? αυτο με στεναχωρει περισσοτερο και αλλο τοσο το οτι δεν ξερω αν μπορω να τα αλλαω πλεον τα πραματα... ειναι και αυτο κρυο σημερα ενα μουντο πραμα απαπα... Rolling Eyes 

236το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 2:14 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ το σκέφτομαι συχνά αυτό, αλλά καταλήγω ότι μπορώ να κάνω μόνο ο,τι μπορώ καλύτερο, κι.οι φίλοι μου αν είναι πραγματικοι θα το καταλάβουν. Δε μπορώ να γίνω χίλια κομμάτια, ούτε να αύξησω τις ώρες της ημέρας. Εσύ τώρα έχεις τη Χρυσάνθη να προσέχεις, σε λιγο που θα έχει ξεπεταχθει, θα είσαι κι εσύ πιο άνετη, θα δεις

237το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 2:24 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:Κι εγώ το σκέφτομαι συχνά αυτό, αλλά καταλήγω ότι μπορώ να κάνω μόνο ο,τι μπορώ καλύτερο, κι.οι φίλοι μου αν είναι πραγματικοι θα το καταλάβουν. Δε μπορώ να γίνω χίλια κομμάτια, ούτε να αύξησω τις ώρες της ημέρας. Εσύ τώρα έχεις τη Χρυσάνθη να προσέχεις, σε λιγο που θα έχει ξεπεταχθει, θα είσαι κι εσύ πιο άνετη, θα δεις
μακαρι μητσαινα... σε ευχαριστω πολυ !! ειχα αναγκη δυο λογακια!!! Smile 

238το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 2:29 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κουκλίτσα, ούτε να το συζητάς. Άσε που σου λέω και την αλήθεια, σε λιγο καιρό θα δεις μεγάλη διαφορά, για την ώρα να χαίρεσαι το παιδάκι σου το τσαχπινικο κι.όλα θα βρουν τη θέση τους!

239το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 3:06 pm

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanakaboubou έγραψε:απλα αναρωτιεμαι ειναι απλη τυχη η μηπως κανω κανα λαθος εγω και εχω απομακρυνθει απο ολα?? αυτο με στεναχωρει περισσοτερο και αλλο τοσο το οτι δεν ξερω αν μπορω να τα αλλαω πλεον τα πραματα...
Ουτε το ενα, ουτε το αλλο!!
Τιποτα δεν κανεις λαθος. Εισαι μικρο κοριτσακι, η μπεμπα σου ειναι πολυ μικρη, την μεγαλωνεις μονη σου.. Λιγο η κουραση, λιγο οσα μας συμβαινουν καθημερινα, λιγο που αρχισε να νυχτωνει νωρις.. πολυ θελει νομιζεις??

Το κοριτσακι σου ειναι πολυ μικρο ακομα. Οσο θα μεγαλωνει, οσο θα ανεξαρτητοποιειται, οσο θα μπορειτε να κανετε ουσιωδη πραγματα μαζι, ολα θα σου φαινονται καλυτερα!!
Οταν παει παιδικο να δεις! Very Happy 

Μην σκεφτεσαι ετσι. Ενα πολυ προσωρινο σταδιο ειναι, θα αλλαξει. Και δεν χρειαζεται να "μπορεις εσυ να αλλαξεις πλεον τα πραγματα"!! Μονα τους θα αλλαξουν, μονα τους θα γινουν ολα οπως πρεπει... θα με θυμηθεις I love you 

240το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 10:29 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!
νανακα το φθινοπορο ειναι απο μονο του εποχη μελαγχολιας!!!το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 215994 
ειναι και ολα που σου ηρθαν μαζεμενα βαφτηση-εξοδα-ο γυναικολογος και σιγουρα θες καπου να τα πεις καποιος να σε καταλαβει!!το καλυτερο θα ηταν να ειχες μια φιλη να μπορουσες να τα πεις σε αυτην αλλα και εμεις εδω ειμαστε για να σε ακουσουμε!!
μα τι βλακειες και αυτες με τον αντρα σου για την φιλη και τον πρωην!λες και αμα δεις την φιλη σου θα δεις και τον πρωην που και να τον δεις καπου τυχαια και να χαιρετιθητε δεν ειναι κακο.εγω μιλαω με αγορια που βγαιναμε που τους ξερει και ο αντρας μου.τους ξερει και τους χαιρεταει και ο αντρας μου εχει τυχει και καφε να πιουνε μαζι.οπως μιλαω και εγω με πρωην του και ο ιδιος.πρεπει να του δειξεις να σε εμπιστευετε!
τωρα για το φβ.αυτο το εχει και ο δκος μου και προσπαθω να τον μεταπεισω!ειχα φβ οπου το χρεισιμοποιουσαμε μαζι αλλα ειχα μονο το δικο μου ονομα και λογικο ηταν να μου στελνουν πολλοι σχετοι μηνυμα η και γνωστοι και αυτος να τα βλεπει και να φορτωνει.ε και σου λεει απο το να ζηλευει καλυτερα να το διαγραψω.εγω του προτεινα να εχουμε και το δικο του ονομα στο φβ μαζι με το δικο μου αλλα δεν θελει να ειναι ο ιδιος με το ονομα του στο φβ!ε καλα οχι οτι με καιει να κανω φβ γιατι μπαινω απο το φβ της αδερφης μου και βρησκω τις φιλες μου που ειναι μακρυα και τα λεμε μια χαρα ετσι εν γνωση του αντρα μου!
ομως προτεινε του να εχετε εναν λογαριασμο κοινο μπορει να δεχθει!
τωρα για το σωμα σου βρε νανακα στο χερι σου ειναι να αποκτησεις παλι το παλιο σου σωμα,θεληση πρεπει να εχεις και δεν ειναι καθολου δυσκολο!!Wink 
για την διαθεση σου εχει να κανει σιγουρα και το οτι ακομα εχεις την μικρη κολλημενη πανω σου κατσε να φτασει εναμιση δυο και θα δεις οτι θα αλλαξει η ψυχολογια σου αρκει να μην την κανεις εσυ να ειναι κολλημενη πανω σου!

241το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 11:42 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα!

βρε νανα ολα θα γινουν σιγα σιγα, καταφερες ολομοναχη το μωρο τοσους μηνες, χωρις να το πασαρεις συνεχως σε γιαγιαδες οπως συνηθιζεται ειδικα στην ηλικια σου!μονο γι'αυτο μπραβο σου!
τωρα θα κοιταξεις να αρχισει να παιρνεις το αμαξι για να μπορεις να κινεισαι ανετα!
απο αρχες οκτωβρη μου ειπαν απο τον δημο θα ξαναρχισουν ολα τα προγραμματα, μπες αν θες στο site του δημου να δεις

242το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Σεπ 27, 2013 11:52 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ντεμη το αβαταρ σου ειναι πολυ αστειο!

εχεις λιγουρες τελευταια ή μου φαινεται??

243το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 12:17 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:ντεμη το αβαταρ σου ειναι πολυ αστειο!

εχεις λιγουρες τελευταια ή μου φαινεται??
χαχχαχα!!!ιουλιανα αυτο το αβαταρ θα με αντιπροσωπευει για μια ζωη!!!μολις ειδα αυτη τη φωτο λεω μα ειναι σαν το εγραψα εγω!!μα μου την σπανε τα ξενα χερια στο σακουλακι μου,εχει που εχει μια σταλια τι θα μου μεινει??οποτε ξερεις τι κανω?παιρνω ενα για μενα και ενα για το τραπεζι!!(οταν παιρνω ε??)

244το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 12:25 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
iouliana έγραψε:ντεμη το αβαταρ σου ειναι πολυ αστειο!

εχεις λιγουρες τελευταια ή  μου φαινεται??
χαχχαχα!!!ιουλιανα αυτο το αβαταρ θα με αντιπροσωπευει για μια ζωη!!!μολις ειδα αυτη τη φωτο λεω μα ειναι σαν το εγραψα εγω!!μα  μου την σπανε τα ξενα χερια στο σακουλακι μου,εχει που εχει μια σταλια τι θα μου μεινει??οποτε ξερεις τι κανω?παιρνω ενα για μενα και ενα για το τραπεζι!!(οταν παιρνω ε??)

καλα κανεις!!αν και δε νομιζω να τολμησει να απλωσεις κανεις χερι στα πατατακια μιας εγκυου με λιγουρα!!!

245το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 12:28 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:
iouliana έγραψε:ντεμη το αβαταρ σου ειναι πολυ αστειο!

εχεις λιγουρες τελευταια ή  μου φαινεται??
χαχχαχα!!!ιουλιανα αυτο το αβαταρ θα με αντιπροσωπευει για μια ζωη!!!μολις ειδα αυτη τη φωτο λεω μα ειναι σαν το εγραψα εγω!!μα  μου την σπανε τα ξενα χερια στο σακουλακι μου,εχει που εχει μια σταλια τι θα μου μεινει??οποτε ξερεις τι κανω?παιρνω ενα για μενα και ενα για το τραπεζι!!(οταν παιρνω ε??)
καλα κανεις!!αν και δε νομιζω να τολμησει να απλωσεις κανεις χερι στα πατατακια μιας εγκυου με λιγουρα!!!
και ομως απλωνουν ιουλιανα μου!!!καμια σεβαση!!!Sad Sad 

246το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 12:30 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο σηκωνει το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 

αρχισαν να με πιανουν και μενα λιγουρες και σε καταλαβαιμω απολυτα!

247το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 12:35 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:αυτο σηκωνει το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 186566 

αρχισαν να με πιανουν και μενα λιγουρες και σε καταλαβαιμω απολυτα!
εμ τι??θα πεταω μαχαιρι σε καθε χερι που μου κανει επιθεση!!
ειναι να μην σου σταματησουν οι αναγουλες ιουλιαννα!!αμα σταματησουν την εβαψες!!
τωρα τελευταια βεβαια επειδη εχει μεγαλωσει η κοιλια και να μην φαω νοιωθω φαγωμενη οποτε ξεχναω και να φαω,αλλα οταν εχω τις λιγουρες μου και φαγωμενη να ειμαι θα ξαναφαω μεχρι να πω αχ!στανιαρα!!!

248το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 1:32 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου καλημερα!! ευχαριστω πολυ για ολα τα καλα σας λογια κουραγιου και ολες.. ειναι η διαθεση μου αφηστε να πανε.. γυρισε εχθες 3 η ωρα και με το που σηκωθηκε με λεει κανε καφε να παω εκει που καθετε... τρελαθηκα κοκκινησα δεν αντεχω τοσο να με εχει στο περιθωριο τον λεω εισαι αχαριστος χθες δεν σε ενοχλησα καθολου και αντι να κανεις κατι για μενα παλι φευγεις? δεν θα ξανα πας για ψαρεμα.. μην με λες εμενα ετσι γιατι οταν μου λες τετοια πιο πολυ θα τα κανω... κουραστηκα.. με νευρα μου παει κοντρα με τις ευλογιες μου δεν μαζευετε ε τι θελει πια?? ολα αυτα γινοντε για να παρω κουραγιο και να γυρισει μια μερα και να βρι το σπιτι αδειο... αυτο θελει. ειναι το τελευταιο μου χαρτι πλεον.. με θλιβει απεριοριστα για το παιδι πιο πολυ αλλα η θα τα χασω ολα η θα κερδισω λιγα... ζηλευω οσους τουςβλεπω επωτευμενους..
και ντεμη να σου εξομολογηθω κατι??
μια μερα ειχες πει οτι ο ανδρας σου δεν σου πηρε δωρο επαιτιου κατι τετοιο αλλα σου αρκουσε που σε σκεφτηκε και σε πηρε καφε... ειλικρινα ελιωσα λεω δες ρε συ τι καλα ειναι μερικοι ανθρωποι εγω τι κανω λαθος? το σκεφτομουν συνεχεια εμενα οχι καφε ουτε πιρουνι δε με φερνει αν ειναι ορθιος και γω τρωω

249το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 2:08 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε νανακα ετσι ειναι πολλοι αντρες,και κριμας που σου ετυχε εσενα ενας τετοιος,οχι οτι ο δικος μου ειναι τελειος,ηταν πολυ χειροτερος απο τον δικο σου πιστεψε με αλλα τον εκανα και τα ειδε διαφορετικα,το καλο ηταν οτι ειχα και εχω στο πλευρο μου την πεθερα μου και τον πεθερο μου οπου περναει σε αυτον ο λογος τους.μια-δυο φορες μαζεψα πραγματα και τους ειπα γεια σας βαλτε του μυαλο και οταν του βαλετε τοτε θα με ξαναδει και ετσι και αυτοι καθησαν του μιλησαν και εστρωσε.το κακο σε εσενα ειναι οτι δεν εχεις διπλα σου τα πεθερικα.και δεν ξερω τι να σου προτεινω να κανεις ωστε να τον κανεις να βαλει μυαλο.σε καμια περιπτωση εγω δεν θα ανακατευα τους γονεις μου!θα σου ελεγα να κανεις πως μαζευεις τα μπογαλακια σου να δεις πως θα αντιδρασει αλλα και παλι ισως να ειναι και λαθος κινηση.εγω το εκανα και επιασε αλλα...
εσυ τι σκεφτεσε να κανεις??

250το " cafe" μας #3# - Σελίδα 10 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Σαβ Σεπ 28, 2013 2:15 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μονο αυτο μου εχει μεινει σαν σκεψη σου μιλαω πολυ ντομπρα και με το χερι στη καρδια οτι εχω προσπαθησει τον καθε αλλο τροπο. η κουμπαρα μου π.χ. που βλεπει τι γινετε και τι κανω με λεει ειλικρινα δεν εχω να σου πω να κανεις τιποτα αλλο τιποτα δεν πιανει ΤΙΠΟΤΑ.. η μονη λυση ειναι να φυγει απο το σπιτι εστω για 1 βδομαδα η το αντιθετο να φυγω εγω μηπως και αναλογιστει να δει του λυπουμε?? η το μονο που θελει ειναι το εξω?? ... αλλα φοβαμαι μηπως φερω ασχημες αντιδρασεις γιατι εχουμε και αλλη προιστορια αν θυμασαι οξυθυμοτητας.. δεν ξερω ειμαι πελαγωμενη...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις