Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
96 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 96 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 42]

726το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 9:28 am

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
ch.ze έγραψε:
demaki88 έγραψε:
Soniamyk έγραψε:
margdimitra έγραψε:Μητσαινα ψάξε λίγο για το μαγαζί. Να δεις αν ειναι καλό.
Πολλά που βάζουν προσφορές ειναι τελείως χάλια.
Την εχω πατήσει και ξέρω.
Που καλό σε νύχι ειναι και το Daniela's hair στο Κολωνάκι.
Βάζεις προσφορές κατα καιρούς.
Ωχ ...μη σε δει ο Αντώνης γιατί πηγαίνει σε μια φίλη μας ,την Πέγκυ Λούτου που έχει αντίκες και έργα τέχνης στο νούμερο 7 της Νεοφύτου Βάμβα.Την "έβαψες" αν σε δει και σε γνωρίσει εκτός και αν εμφανιστείς χωρίς τη νιτζοστολή χιχιχιχχχιιχιχιχιχι !!!!!
τι θα της κανει αν την δει;;;
θα ζηλεψει το μανικιουρ και θα κάνει το ιδιο για να της την σπάσει
δεν το σκεφτηκα αυτο!!!
χχααχχαχαχαχα καλό.
Τσιμπάτε καλές μου,εγώ για πλάκα το είπα........είναι το αντίθετο απ' ότι πιστεύετε δεν θα τον είχα παντρευτεί άλλωστε και ούτε θα έκανα τρία παιδιά μαζί του.....Έκλεισε και το Costa cafe.Άσχετο.Τώρα που είπατε για μανικιούρ,μας είπε μια φίλη μας της οποίας η ιστοσελίδα έχει εξαιρετικό ενδιαφέρον σε όσες ενδιαφέρεστε για μόδα ότι είναι πολύ μοντέρνο το μανικιούρ με γυναίκες που εμπνέουν ή άφησαν ιστορία,το ίδιο και άντρες.
Περισσότερα στο :

http://www.paulatrendsets.com/

Αν θέλετε να επικοινωνήσετε με την Πόλα,πείτε της εκ μέρος του Αντώνη και της Γιάννας..........παρεξηγιάρες μου ....!

727το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 9:57 am

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:
Soniamyk έγραψε:
margdimitra έγραψε:Μητσαινα ψάξε λίγο για το μαγαζί. Να δεις αν ειναι καλό.
Πολλά που βάζουν προσφορές ειναι τελείως χάλια.
Την εχω πατήσει και ξέρω.
Που καλό σε νύχι ειναι και το Daniela's hair στο Κολωνάκι.
Βάζεις προσφορές κατα καιρούς.
Ωχ ...μη σε δει ο Αντώνης γιατί πηγαίνει σε μια φίλη μας ,την Πέγκυ Λούτου που έχει αντίκες και έργα τέχνης στο νούμερο 7 της Νεοφύτου Βάμβα.Την "έβαψες" αν σε δει και σε γνωρίσει εκτός και αν εμφανιστείς χωρίς τη νιτζοστολή χιχιχιχχχιιχιχιχιχι !!!!!
Τώρα που ακριβώς μας χρησιμεύει αυτή η πληροφορία, εγώ δεν έχω καταλάβει. Όπως επίσης και ποιος δουλεύει ποιόν! Τέλοσπάντων εσύ συνέχισε το χαλβά σου κι εμείς το ίδιο....Razz Razz Razz Razz 
Απλά γνωρίζουμε πολύ κόσμο και όταν είδα το μανικιουράδικο στο Κολωνάκι είπα να σας πω και που έχει μια φίλη του αντικερί μήπως και σας ενδιαφέρει γιατί είναι δίπλα στο μανικιουράδικο.Αμάν βρε κοπέλα μου,εντάξει το εμπεδώσαμε ότι τον μισείς αλλά μην βλέπεις και παντού φαντάσματα.Μα τέτοια σύμπτωση τι να πω;

728το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 10:00 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κούκλες, να ρωτήσω μήπως ξέρει καμία πως βγαινει το βερνίκι νυχιών από το μάρμαρο; Έγινε βλακεία ...

729το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 10:03 am

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σου πω απλά ότι έχω πάει και εγώ.Παλαιότερα πήγαινα και στο Fresh nails στην οδό Σπευσίππου 12 στο ισόγειο όπως κοιτάζεις την πόρτα εισόδου στο δεξί σου χέρι αλλά έκλεισε και δεν με βόλευε να τρέχω Κηφισιά ή Περιστέρι.

730το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 10:06 am

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:Κούκλες, να ρωτήσω μήπως ξέρει καμία πως βγαινει το βερνίκι νυχιών από το μάρμαρο; Έγινε βλακεία ...
Έκανες μανικιούρ ή πεντικιούρ στο μάρμαρο ;
Πλάκα κάνω άντε γιατί και εσύ τον μισείς....(καλύτερα γιατί δεν έχω και ανταγωνίστριες).

Λοιπόν πρέπει να βάλεις διαλυτικό ή ασετόν αλλά να έχεις δίπλα και νερό με σαπούνι.Με το που θα το βγάλεις (ή και με νέφτι) αμέσως σαπούνισε το ,πέρνα το με καθαρό σκέτο νερό και μετά σκούπισε το .Ελπίζω να βοήθησα.

731το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 11:27 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καποτε τον ειχε ρωτησει μια κοπελα αν ειναι ομοφυλόφιλος και ειχε απαντησει πως δεν ειναι και απορει γιατι του εκαναν αυτη την ερωτηση. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Μετα απο ολα αυτα τα ψευδωνυμα, απο την εμονη του να βρισκεται με γυναικες και να εχει αποψη για τα υγρα της καθε μιας μεχρι να συζητάει για μανικιουρ ,πετιικιουρ και περιποιηση προσωπου μαζι με αλλες γυναικες ,κανει την χαρωπη νοικοκυρα .............Ενταξει δεν δειχνουν αυτα οτι εισαι αμοφυλοφιλος αλλα δεν σε δειχνουν και για.....΄΄παληκάρι απο τα Σφακιά'' Razz Razz  .......Δεν ειναι κακό φυσικα αλλα γιατι να ντρεπεσαι να το πεις και να καταπιέζεσαι δεν καταλαβαινω. Και να αραδιαζεις ενα σωρο ψέματα χωρις λογο. Και για αυτο μαλλον ειναι εδω με τοση επιμονη και πεισμα. Θα ηθελε τοσο να ειναι μανουλα...............................Wink Wink Wink Wink Wink Wink 

732το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 11:32 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχει και τσόκερ η ιστοσελίδα που προτείνει η φιλενάδα.
Καλό!!!

733το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 11:40 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:Έχει και τσόκερ η ιστοσελίδα που προτείνει η φιλενάδα.
Καλό!!!
Μα σοβαρα τωρα δεν σου φαινεται ''υποπτο'' που γνωριζει τοσο γυανικεια θεματα???????????? πρεπει να τον ''λαδωνει τον μεντεσε'' δεν εχει αλλη λογικη εξηγηση τοσο καιρο εδω μεσα. για αυτο και αυτο το μενος προς τους ομοφυλοφιλους. η τεχνικη της σουπιας. ''Θολωνω τα νερα΄΄Wink Wink Wink Wink Wink 

734το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 11:44 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Έχει και τσόκερ η ιστοσελίδα που προτείνει η φιλενάδα.
Καλό!!!
Μα σοβαρα τωρα δεν σου φαινεται ''υποπτο'' που γνωριζει τοσο γυανικεια θεματα???????????? πρεπει να τον ''λαδωνει τον μεντεσε'' δεν εχει αλλη λογικη εξηγηση τοσο καιρο εδω μεσα. για αυτο και αυτο το μενος προς τους ομοφυλοφιλους. η τεχνικη της σουπιας. ''Θολωνω τα νερα΄΄Wink Wink Wink Wink Wink 
Τι με νοιάζει??? Γκέι ... ξεγκέι... Ό,τι θέλει ας είναι...
Το ότι είναι όμως τελείως βλαμμένος και αδιάκριτος... αυτό είναι που με ενοχλεί...

735το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 11:46 am

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Έχει και τσόκερ η ιστοσελίδα που προτείνει η φιλενάδα.
Καλό!!!
Μα σοβαρα τωρα δεν σου φαινεται ''υποπτο'' που γνωριζει τοσο γυανικεια θεματα???????????? πρεπει να τον ''λαδωνει τον μεντεσε'' δεν εχει αλλη λογικη εξηγηση τοσο καιρο εδω μεσα. για αυτο και αυτο το μενος προς τους ομοφυλοφιλους. η τεχνικη της σουπιας. ''Θολωνω τα νερα΄΄Wink Wink Wink Wink Wink 
Έλιωσα!!!Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 

736το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 11:48 am

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:καποτε τον ειχε ρωτησει μια κοπελα αν ειναι ομοφυλόφιλος και ειχε απαντησει πως δεν ειναι και απορει γιατι του εκαναν αυτη την ερωτηση. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Μετα απο ολα αυτα τα ψευδωνυμα, απο την εμονη του να βρισκεται με γυναικες και να εχει αποψη για τα υγρα της καθε μιας μεχρι να συζητάει για μανικιουρ ,πετιικιουρ και περιποιηση προσωπου μαζι με αλλες γυναικες ,κανει την χαρωπη νοικοκυρα .............Ενταξει δεν δειχνουν αυτα οτι εισαι αμοφυλοφιλος αλλα δεν σε δειχνουν και για.....΄΄παληκάρι απο τα Σφακιά'' Razz Razz   .......Δεν ειναι κακό φυσικα αλλα γιατι να ντρεπεσαι να το πεις και να καταπιέζεσαι δεν καταλαβαινω. Και να αραδιαζεις ενα σωρο ψέματα χωρις λογο. Και για αυτο μαλλον ειναι εδω με τοση επιμονη και πεισμα. Θα ηθελε τοσο να ειναι μανουλα...............................Wink Wink Wink Wink Wink Wink 
ΦΟΒΕΡΟ ! Οι γνωστές Margdimitra και η Ede !
Margadimitroula ζουλεύεις ζουζούνα μου ;
Μάλλον θα έχει κανένα λαιμό σαν το πεύκο έξω από το σπίτι μου και για να περάσεις τσόκερ θα πρέπει να χρειαστείς 2-3 μέτρα αλυσίδα !!
αχχαχχαχαχααχαχαχααχ

Ede
Υποκλίνομαι στο σκεπτικό σου τι να πω !
Ο Αντώνης να ήταν μανούλα .Παναγία μου τι είπε η κοπέλα !!!
Ατάκα τάκα τάκα !
Ede ...να σου πω....στο αυτί κάτι ή να το πάρει το ποτάμι ;
Άστο καλύτερα ....δεν θα σου αρέσει.

Απορώ που μπήκατε σαν τις πορδίτσες για να πείτε άλλη μια φορά τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια.
Είμαι κατ΄αρχήν η Γιάννα. οκ ;
You Know.....Yianna, Ιωάννα, Γιάννα.
Επειδή σας έχω μάθει πιά και είστε προβλέψιμες, αν σας πω να διαβάσετε τι προηγήθηκε στα σχόλια,θα μου πείτε πάλι Να,ο Αντώνης είναι που συνέχεια αυτό είναι το αγαπημενο του που το γράφει σχεδόν παντού.
Δεν μπορεί η επιστήμη να κάνει κάτι για εσάς.Σηκώνω τα χέρια ψηλά και παραδίνομαι στη βλακεία που δυστυχώς διαθέτετε μπόλικη μπόλικη.
Γιατί δεν πάτε να ρωτήσετε την Πέγκυ ,γιατί δεν ρωτάτε τη Daniela , γιατί ;
Μπαίνετε σε μια διαδικασία χωρις λόγο και ουσία ,χαλάτε φαιά ουσία για να πείτε δυο κοτσάνες.
Λοιπόν πείτε ότι θέλετε.
Λες να κάνει πεντικιούρ -μανικιούρ ,μαλλιά, στο νούμερο 5 της Νεοφύτου Βάμβα και δίπλα ακριβώς στο 7 νούμερο να είναι η φίλη μας ;
Έχετε τρομερή πλάκα.

737το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 11:55 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να προσέχεις πάντως γιατί πολλές "φίλες" έχει ο Αντώνης δεξιά και αριστερά και θα τον χάσεις.

738το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 12:12 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
margdimitra έγραψε:Έχει και τσόκερ η ιστοσελίδα που προτείνει η φιλενάδα.
Καλό!!!
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Έχει και τσόκερ η ιστοσελίδα που προτείνει η φιλενάδα.
Καλό!!!
Μα σοβαρα τωρα δεν σου φαινεται ''υποπτο'' που γνωριζει τοσο γυανικεια θεματα???????????? πρεπει να τον ''λαδωνει τον μεντεσε'' δεν εχει αλλη λογικη εξηγηση τοσο καιρο εδω μεσα. για αυτο και αυτο το μενος προς τους ομοφυλοφιλους. η τεχνικη της σουπιας. ''Θολωνω τα νερα΄΄Wink Wink Wink Wink Wink 
margdimitra έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Έχει και τσόκερ η ιστοσελίδα που προτείνει η φιλενάδα.
Καλό!!!
Μα σοβαρα τωρα δεν σου φαινεται ''υποπτο'' που γνωριζει τοσο γυανικεια θεματα???????????? πρεπει να τον ''λαδωνει τον μεντεσε'' δεν εχει αλλη λογικη εξηγηση τοσο καιρο εδω μεσα. για αυτο και αυτο το μενος προς τους ομοφυλοφιλους. η τεχνικη της σουπιας. ''Θολωνω τα νερα΄΄Wink Wink Wink Wink Wink 
Τι με νοιάζει??? Γκέι ... ξεγκέι... Ό,τι θέλει ας είναι...
Το ότι είναι όμως τελείως βλαμμένος και αδιάκριτος... αυτό είναι που με ενοχλεί...

739το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 12:13 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
margdimitra έγραψε: Να προσέχεις πάντως γιατί πολλές "φίλες" έχει ο Αντώνης δεξιά και αριστερά και θα τον χάσεις.
Τις ξέρω όλες ,μην ανησυχείς καλή μου .
Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.

740το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 12:18 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωραία περάσαμε και σήμερα , καληνύχτα σας.

741το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 12:23 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ntina_kostas έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Έχει και τσόκερ η ιστοσελίδα που προτείνει η φιλενάδα.
Καλό!!!
Μα σοβαρα τωρα δεν σου φαινεται ''υποπτο'' που γνωριζει τοσο γυανικεια θεματα???????????? πρεπει να τον ''λαδωνει τον μεντεσε'' δεν εχει αλλη λογικη εξηγηση τοσο καιρο εδω μεσα. για αυτο και αυτο το μενος προς τους ομοφυλοφιλους. η τεχνικη της σουπιας. ''Θολωνω τα νερα΄΄Wink Wink Wink Wink Wink 
Έλιωσα!!!Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 
Αν λιώνεις με τις μαλακίες που λένε δυό-τρεις , να προσέχεις γιατί είσαι και έγκυος και δεν σου φταίει το μωρό σας σε κάτι .
Αν σου έλεγα ότι ο άντρας σου τον λαδώνει τον μεντεσέ ή ότι είναι γκέι ή εσύ λεσβία ή αυτές που σε έκαναν να γελάσεις τόσο πολύ και να λιώσεις ,τι θα απαντούσες ;
Να προσέχεις τα λιωσίματα στη ζωή σου γιατί μπορεί να γελάς αλλά μπορεί και να κλαις .Συμβουλή ήταν αυτό.
Καλή εγκυμοσύνη να έχεις.

742το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 12:35 pm

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Soniamyk έγραψε:
ntina_kostas έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Έχει και τσόκερ η ιστοσελίδα που προτείνει η φιλενάδα.
Καλό!!!
Μα σοβαρα τωρα δεν σου φαινεται ''υποπτο'' που γνωριζει τοσο γυανικεια θεματα???????????? πρεπει να τον ''λαδωνει τον μεντεσε'' δεν εχει αλλη λογικη εξηγηση τοσο καιρο εδω μεσα. για αυτο και αυτο το μενος προς τους ομοφυλοφιλους. η τεχνικη της σουπιας. ''Θολωνω τα νερα΄΄Wink Wink Wink Wink Wink 
Έλιωσα!!!Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 
Αν λιώνεις με τις μαλακίες που λένε δυό-τρεις , να προσέχεις γιατί είσαι και έγκυος και δεν σου φταίει το μωρό σας σε κάτι .
Αν σου έλεγα ότι ο άντρας σου τον λαδώνει τον μεντεσέ ή ότι είναι γκέι ή εσύ λεσβία ή αυτές που σε έκαναν να γελάσεις τόσο πολύ και να λιώσεις ,τι θα απαντούσες ;
Να προσέχεις τα λιωσίματα στη ζωή σου γιατί μπορεί να γελάς αλλά μπορεί και να κλαις .Συμβουλή ήταν αυτό.
Καλή εγκυμοσύνη να έχεις.
Από εδώ και μόνο φαίνεται το κόμπλεξ που μπορεί να έχεις και αν δεν έχεις σίγουρα είσαι κακοπροαίρετη!Με την φράση έλιωσα και όχι με τα υπόλοιπα.Το έχω ακούσει σε πολλές παραλλαγές αλλά έτσι ποτέ!Ευχαριστώ για την ευχούλα κατά τα άλλα Smile

743το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 12:36 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεία σου Αντώνη/Γιάννα ''κεφάτε''.Άραγε από που ψωνίζεις? Πες τα γιατί αυτές οι σιχαμένες κομπλεξικές ανοργασμικές γκόμενες θέλουν να σε διαβάλουν. Αλλά εσύ έχεις τόσο μεγάλο κοινό σ' αυτό το φόρουμ και τόσες κοπέλες που σε στηρίζουν που δεν τις έχεις ανάγκη!!!Razz Razz Razz Razz 

Συνέχισε την πορεία που χάραξες όπως μόνο εσύ ξέρεις!!!!cheers cheers cheers cheers 

744το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 12:40 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλε roodie ξεσάλωσες εσύ!!! Laughing Laughing το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 654316 

745το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 12:45 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και σκέψου είμαι πτώμα σήμερα. Βαριέμαι να γράφω. Έκανα εκείνα τα ψώνια που λέγαμε. Τώρα πρέπει να καθαριστεί το σπίτι. Αλλά θα φέρω μια κοπέλα μωρέ να μου το κάνει. Και από βδομάδα θα δέχομαι μόνο τις κοπέλες για συνέντευξη που λέγαμε!!!

746το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 12:45 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ntina_kostas έγραψε:
Soniamyk έγραψε:
ntina_kostas έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Έχει και τσόκερ η ιστοσελίδα που προτείνει η φιλενάδα.
Καλό!!!
Μα σοβαρα τωρα δεν σου φαινεται ''υποπτο'' που γνωριζει τοσο γυανικεια θεματα???????????? πρεπει να τον ''λαδωνει τον μεντεσε'' δεν εχει αλλη λογικη εξηγηση τοσο καιρο εδω μεσα. για αυτο και αυτο το μενος προς τους ομοφυλοφιλους. η τεχνικη της σουπιας. ''Θολωνω τα νερα΄΄Wink Wink Wink Wink Wink 
Έλιωσα!!!Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 
Αν λιώνεις με τις μαλακίες που λένε δυό-τρεις , να προσέχεις γιατί είσαι και έγκυος και δεν σου φταίει το μωρό σας σε κάτι .
Αν σου έλεγα ότι ο άντρας σου τον λαδώνει τον μεντεσέ ή ότι είναι γκέι ή εσύ λεσβία ή αυτές που σε έκαναν να γελάσεις τόσο πολύ και να λιώσεις ,τι θα απαντούσες ;
Να προσέχεις τα λιωσίματα στη ζωή σου γιατί μπορεί να γελάς αλλά μπορεί και να κλαις .Συμβουλή ήταν αυτό.
Καλή εγκυμοσύνη να έχεις.
Από εδώ και μόνο φαίνεται το κόμπλεξ που μπορεί να έχεις και αν δεν έχεις σίγουρα είσαι κακοπροαίρετη!Με την φράση έλιωσα και όχι με τα υπόλοιπα.Το έχω ακούσει σε πολλές παραλλαγές αλλά έτσι ποτέ!Ευχαριστώ για την ευχούλα κατά τα άλλα Smile
Παρακαλώ.Δεν κάνει τίποτα.Τζάμπα, μου στοίχισε η ευχούλα.
Απλά δεν μου απάντησες γιατί προφανώς ο άντρα σου τον παίρνει όπως και των υπολοίπων που βριζουν τον δικό μου.
Κατάλαβες ;

747το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 12:50 pm

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Soniamyk έγραψε:
ntina_kostas έγραψε:
Soniamyk έγραψε:
ntina_kostas έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Έχει και τσόκερ η ιστοσελίδα που προτείνει η φιλενάδα.
Καλό!!!
Μα σοβαρα τωρα δεν σου φαινεται ''υποπτο'' που γνωριζει τοσο γυανικεια θεματα???????????? πρεπει να τον ''λαδωνει τον μεντεσε'' δεν εχει αλλη λογικη εξηγηση τοσο καιρο εδω μεσα. για αυτο και αυτο το μενος προς τους ομοφυλοφιλους. η τεχνικη της σουπιας. ''Θολωνω τα νερα΄΄Wink Wink Wink Wink Wink 
Έλιωσα!!!Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 
Αν λιώνεις με τις μαλακίες που λένε δυό-τρεις , να προσέχεις γιατί είσαι και έγκυος και δεν σου φταίει το μωρό σας σε κάτι .
Αν σου έλεγα ότι ο άντρας σου τον λαδώνει τον μεντεσέ ή ότι είναι γκέι ή εσύ λεσβία ή αυτές που σε έκαναν να γελάσεις τόσο πολύ και να λιώσεις ,τι θα απαντούσες ;
Να προσέχεις τα λιωσίματα στη ζωή σου γιατί μπορεί να γελάς αλλά μπορεί και να κλαις .Συμβουλή ήταν αυτό.
Καλή εγκυμοσύνη να έχεις.
Από εδώ και μόνο φαίνεται το κόμπλεξ που μπορεί να έχεις και αν δεν έχεις σίγουρα είσαι κακοπροαίρετη!Με την φράση έλιωσα και όχι με τα υπόλοιπα.Το έχω ακούσει σε πολλές παραλλαγές αλλά έτσι ποτέ!Ευχαριστώ για την ευχούλα κατά τα άλλα Smile
Παρακαλώ.Δεν κάνει τίποτα.Τζάμπα, μου στοίχισε η ευχούλα.
Απλά δεν μου απάντησες γιατί προφανώς ο άντρα σου τον παίρνει όπως και των υπολοίπων που βριζουν τον δικό μου.
Κατάλαβες ;
Τι να σου απαντήσω;Στις ασυναρτησίες που ρωτάς;Και σταμάτα επιτέλους και εσύ να ασχολείσαι αν τόσο πολύ σε ενοχλούν τα σχόλια.Υπάρχει και το block ξέρεις...Για το παραπάνω συμπέρασμά σου,ουδέν σχόλιο...Μόνο μην το δουν και τα υπόλοιπα κορίτσια γιατί μετά δίκαια θα συνεχίζουν να σε γιουχάρουν ΚΑΙ εσένα ΚΑΙ τον άντρα σου.

748το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 12:51 pm

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ κοριτσια σε αυτο το θεμα, και σε εκεινο που δερνει ο μπαμπακας τα παιδια, μου βγαζει διαρκως οτι:  Tο παρόν μήνυμα γράφτηκε από Soniamyk ο/η οποίος/α βρίσκετε στην ignore λίστα σου. Εμφάνισε αυτό το μήνυμα..
Μαλλον χανω σοου του Σονιου ε?? Razz 
Αμα ειναι τιποτα "καλο", παρακαλω ενημερωστε με στο πμ μου.. Αν ειναι οι γνωστες μπουρδες, δεν θα παρω Wink 
Βρηκα την ησυχια μου απο τοτε πoυ τον εκανα block το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 328109

749το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 12:52 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι συνέντευξη λέγαμε? σε εχω χάσει Rolling Eyes 

750το " cafe" μας #3# - Σελίδα 30 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 12:56 pm

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλό βράδυ από μένα κορίτσια!Καλή συνέχεια...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις