Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 42]

751το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 12:59 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για νταντάδες του μικρού βρέ! Λέω στην αρχή να έχω δύο. Να με ξεκουράζουν και μένα λίγο. Και η κοπέλα που θα έρχεται μία φορά την εβδομάδα για καθάρισμα (γενικό πάντα!!!). Τώρα δεν ξέρω αν θα είναι εντάξει με αυτές, θα δείξει. Αν δώ οτι ζορίζομαι μπορεί να πάρουμε ακόμη μία αποκλειστική στο σπίτι να μου κρατάει το στήθος όταν θα θηλαζω, γιατί λογικά θα πιάνονται τα χέρια μου!!! Γιατί θα θηλάσω αποκλειστικά. ..δεν το διαπραγματεύομαι!!!!

752το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 1:04 pm

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
roodie έγραψε:Για νταντάδες του μικρού βρέ! Λέω στην αρχή να έχω δύο. Να με ξεκουράζουν και μένα λίγο. Και η κοπέλα που θα έρχεται μία φορά την εβδομάδα για καθάρισμα (γενικό πάντα!!!). Τώρα δεν ξέρω αν θα είναι εντάξει με αυτές, θα δείξει. Αν δώ οτι ζορίζομαι μπορεί να πάρουμε ακόμη μία αποκλειστική στο σπίτι να μου κρατάει το στήθος όταν θα θηλαζω, γιατί λογικά θα πιάνονται τα χέρια μου!!! Γιατί θα θηλάσω αποκλειστικά. ..δεν το διαπραγματεύομαι!!!!
Τον σκυλο ποιος θα τον βγαζει βολτα??? Razz  Παρε καλε και μια για το τετραποδο Razz 

Laughing Laughing Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing Laughing 

753το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 1:07 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Laughing Laughing Laughing 

754το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 1:10 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XaroulaTs έγραψε:
roodie έγραψε:Για νταντάδες του μικρού βρέ! Λέω στην αρχή να έχω δύο. Να με ξεκουράζουν και μένα λίγο. Και η κοπέλα που θα έρχεται μία φορά την εβδομάδα για καθάρισμα (γενικό πάντα!!!). Τώρα δεν ξέρω αν θα είναι εντάξει με αυτές, θα δείξει. Αν δώ οτι ζορίζομαι μπορεί να πάρουμε ακόμη μία αποκλειστική στο σπίτι να μου κρατάει το στήθος όταν θα θηλαζω, γιατί λογικά θα πιάνονται τα χέρια μου!!! Γιατί θα θηλάσω αποκλειστικά. ..δεν το διαπραγματεύομαι!!!!
Τον σκυλο ποιος θα τον βγαζει βολτα??? Razz  Παρε καλε και μια για το τετραποδο Razz 

Laughing Laughing Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing Laughing 
Τον έχω πάει στη μαμά μου που έχει αυλή (μισό στρέμμα περίπου). Τουλάχιστον τον πρώτο καιρό μέχρι να προσαρμοστούμε με το μωρό. Εξάλλου το σπίτι μας δεν είναι ιδιαίτερα μεγάλο (160 τ.μ). Μετά ίσως τον πάρουμε πίσω. Άλλά δεν ξέρω γιατί είναι και χνουδωτός, αφήνει τρίχα και δεν ξέρω αν κάνει για το μωρό!!! Εξάλλου στη μάνα μου περνάει καλάααααααααα!!!!!!!!!!!!

755το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Οκτ 07, 2013 1:16 pm

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ε, αμα ειναι χνουδωτος... Razz 

756το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 12:38 am

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ntina_kostas έγραψε:
Soniamyk έγραψε:
ntina_kostas έγραψε:
Soniamyk έγραψε:
ntina_kostas έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Έχει και τσόκερ η ιστοσελίδα που προτείνει η φιλενάδα.
Καλό!!!
Μα σοβαρα τωρα δεν σου φαινεται ''υποπτο'' που γνωριζει τοσο γυανικεια θεματα???????????? πρεπει να τον ''λαδωνει τον μεντεσε'' δεν εχει αλλη λογικη εξηγηση τοσο καιρο εδω μεσα. για αυτο και αυτο το μενος προς τους ομοφυλοφιλους. η τεχνικη της σουπιας. ''Θολωνω τα νερα΄΄Wink Wink Wink Wink Wink 
Έλιωσα!!!Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 
Αν λιώνεις με τις μαλακίες που λένε δυό-τρεις , να προσέχεις γιατί είσαι και έγκυος και δεν σου φταίει το μωρό σας σε κάτι .
Αν σου έλεγα ότι ο άντρας σου τον λαδώνει τον μεντεσέ ή ότι είναι γκέι ή εσύ λεσβία ή αυτές που σε έκαναν να γελάσεις τόσο πολύ και να λιώσεις ,τι θα απαντούσες ;
Να προσέχεις τα λιωσίματα στη ζωή σου γιατί μπορεί να γελάς αλλά μπορεί και να κλαις .Συμβουλή ήταν αυτό.
Καλή εγκυμοσύνη να έχεις.
Από εδώ και μόνο φαίνεται το κόμπλεξ που μπορεί να έχεις και αν δεν έχεις σίγουρα είσαι κακοπροαίρετη!Με την φράση έλιωσα και όχι με τα υπόλοιπα.Το έχω ακούσει σε πολλές παραλλαγές αλλά έτσι ποτέ!Ευχαριστώ για την ευχούλα κατά τα άλλα Smile
Παρακαλώ.Δεν κάνει τίποτα.Τζάμπα, μου στοίχισε η ευχούλα.
Απλά δεν μου απάντησες γιατί προφανώς ο άντρα σου τον παίρνει όπως και των υπολοίπων που βριζουν τον δικό μου.
Κατάλαβες ;
Τι να σου απαντήσω;Στις ασυναρτησίες που ρωτάς;Και σταμάτα επιτέλους και εσύ να ασχολείσαι αν τόσο πολύ σε ενοχλούν τα σχόλια.Υπάρχει και το block ξέρεις...Για το παραπάνω συμπέρασμά σου,ουδέν σχόλιο...Μόνο μην το δουν και τα υπόλοιπα κορίτσια γιατί μετά δίκαια θα συνεχίζουν να σε γιουχάρουν ΚΑΙ εσένα ΚΑΙ τον άντρα σου.
Απλά για να δεις πόσο ωραία είναι να χασκογελάς επειδή είπαν τον άντρα μου γκέϊ και πόσο ωραία μπορεί να αισθανθείς όταν και εγώ βγω και πω τον δικό σου ότι είναι γκέϊ .Λιώνεις στο γέλιο συν τοις άλλοις  και μου λες ότι αν με ενοχλούν τα σχόλια γιατί ασχολούμαι ;
Εσύ γιατί ασχολήθηκες που είπα ότι ο άντρας σου τον παίρνει ;Αφού ενοχλήθηκες τότε γιατί ασχολήθηκες ;
Θα με κάνουν νταντά οι άλλες και θα με γιουχάουν.Σιγά καλή μου,κόψε κάτι.Και να το κάνουν χεσμένες τις έχουμε.Να σου πω και κάτι για να λιώσεις ; Δίνουμε σημασία σε αυτές και αυτούς που πιστεύουμε ότι αξίζει να ακούμε και να μιλάμε και να συζητάμε.Με τους άλλους γελάμε ή όπως σου είπα τους έχουμε "γραμμένους κανονικά" αλλά όχι και να λένε ότι είναι γκέϊ κάποιος που δεν γουστάρουν.
Τότε και αυτές είναι λεσβιάρες ,ανώμαλα βόδια που το ρίχνουν στο φαϊ για να ξεσκάσουν και οι άντρες τους κολομπαράδες που τον παίρνουν εδώ και χρόνια γιατί δεν μπορούν ως μικροτσούτσουνοι να τις ικανοποιήσουν.
Τώρα έλιωσες ή ακόμα ;
Άντε και είσαι και έγκυος με μικρή κοιλίτσα ακόμα ....να είστε περισσότερο προσεχτικές και εσύ να ξέρεις πότε,που και για ποιόν "λιώνεις".Είναι πολύ εύκολο να χασκογελάς  με τις μαλακίες των άλλων.Μου θυμίζει τους αόριστους και πληρωμένους "μάρτυρες" σε μια δίκη.
Βγαίνει μια εδώ μέσα,πετάει μια παπαριά ότι είμαι λεσβία ή ότι έχω σκοτώσει τη γιαγιά μου και μετά έρχεται η αστυνομία και με παίρνει με χειροπέδες ενώ η συκοφάντρια χασκογελάει με κάποιες σαν και εσένα.
Παράδειγμα λέω. Αν ο άντρας σου σε πει γελοία θα το σκεφτείς.Αν στο πει ο γείτονας  θα τον βρίσεις με τη μία.Αυτό έκανες. Λιώσε τώρα και παράτα μας .

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Soniamyk στις Τρι Οκτ 08, 2013 6:34 am, 1 φορά

757το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 1:58 am

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιάννα πώς γνωρίστηκες με τον Αντώνη? Για πες μας την ιστορια σου,,,

758το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 2:12 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα πέσει και μια κατάρα όπου να ναι...
Άργησε κιόλας.

759το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 2:25 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με τόσες κατάρες που έχει ρίξει φοβάμαι οτι σε λίγο θα αρχίσουν να γυρνάνε πάνω τους...Razz Razz Razz Razz Razz 
Οπότε ας τη/τον να λέει.....
Τι άλλα νέα???

760το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 2:28 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα δικά σου τα νέα.
Τι ψώνισες?

761το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 2:38 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η κατάρα ειναι γαιδαρα κι γυρνάει στον αφέντη.....

762το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 2:41 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ένα παντελόνι, ένα φορεματάκι, 3 μπλούζες και κάτι απλά φανελάκια!!!Μου έδωσε και μια φίλη 2 παντελόνια εγκυμοσύνης οπότε για αρχη κομπλέ...

763το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 2:50 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tέλεια σε βρίσκω.
Κάνε καμιά βολτίτσα να τα χαρείς τώρα που είναι καλούτσικος ο καιρός.


Εγώ δεν ψωνίζω τίποτα προς το παρόν. Έχω γκόσει στα ρούχα Rolling Eyes  Πολύ ρουχομάνι λέμε...
Πρέπει να βρω μια ντουλάπα δανεική να τα βάλω....

764το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 2:53 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε κορτσουδια??Laughing Laughing 

765το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 2:55 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ σκέφτομαι που θα βάλω τα πράγματα του παιδιού. Οι ντουλάπες δεν χωράνε τίποτα μέσα. Πρέπει να γίνει ξεκαθάρισμα και βαριέμαι!!!!!!!το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 585182 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 585182 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 585182 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 585182 το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 585182 

766το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 4:48 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπόν, σήμερα το πρωί ξύπνησα στις 09:30. Έφαγα πρωινό, και μετά από μία ώρα. Πήγα στο γιατρό μου, μετά στη δουλειά μου να πάρω κάτι χαρτιά. Γύρισα σπίτι οπου είχαμε λαική. Πήρα τρεις σακούλες πράγματα, ψώνισα και στον κρεοπώλη και πήρα και ψωμί. Όλα αυτά κρατήσανε περίπου 2 ώρες. Απ' την ώρα που μπήκα σπίτι νιώθω λές και με βαράγανε 2 μέρες συνεχόμενα. Κλείνουν τα μάτια μου....Είναι φυσιολογικό???

767το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 5:08 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οπως εχω πει προβλεψιμος. πες του για μεταναστες, παιδικους σταθμους, ομοφυλοφιλους, μαμαδες που δουλευουν και .................αρχιζει το γλεντι.Laughing Laughing Laughing Τωρα ομως καταλαβαινω γιατι ζητουσε συμβουλες και πμ απο την μαμα Τζενη που ήξερε τα παντα ολα για πρωκτικο σέξ. Laughing Laughing Τυχαίο? δεν νομίζωWink Wink Wink Wink 

καλησπέρα σας.

768το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 6:30 am

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:Λοιπόν, σήμερα το πρωί ξύπνησα στις 09:30. Έφαγα πρωινό, και μετά από μία ώρα. Πήγα στο γιατρό μου, μετά στη δουλειά μου να πάρω κάτι χαρτιά. Γύρισα σπίτι οπου είχαμε λαική. Πήρα τρεις σακούλες πράγματα, ψώνισα και στον κρεοπώλη και πήρα και ψωμί. Όλα αυτά κρατήσανε περίπου 2 ώρες. Απ' την ώρα που μπήκα σπίτι νιώθω λές και με βαράγανε 2 μέρες συνεχόμενα. Κλείνουν τα μάτια μου....Είναι φυσιολογικό???
Καθόλου φυσιολογικό .
Φυσιολογικό θα ήταν να έπαιρνες και κάτι άλλο και μετά να επέστρεφες στο σπίτι σου.

769το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 6:33 am

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
inka έγραψε:Γιάννα πώς γνωρίστηκες με τον Αντώνη? Για πες μας την ιστορια σου,,,
Υπάρχει σχετικό θέμα.
Για πες μας τη δική σου με τον άντρα σου γιατί δεν βρίσκω κάτι σχετικό για να ενημερωθώ.

770το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 6:57 am

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:οπως εχω πει προβλεψιμος. πες του για μεταναστες, παιδικους σταθμους, ομοφυλοφιλους, μαμαδες που δουλευουν και .................αρχιζει το γλεντι.Laughing Laughing Laughing Τωρα ομως καταλαβαινω γιατι ζητουσε συμβουλες και πμ απο την μαμα Τζενη που ήξερε τα παντα ολα για πρωκτικο σέξ. Laughing Laughing Τυχαίο? δεν νομίζωWink Wink Wink Wink 

καλησπέρα σας.
Βλέπω Ede ότι δεν σου ξεφεύγει τίποτα σχετικά με το πρωκτικό sex. Γι αυτό πες μας γιατί είμαστε πολύ περίεργες.Εσύ το κάνεις από πίσω ; Το έχεις κάνει στο παρελθόν ; Έλα πες μας,γυναίκα σε γυναίκα μιλάει.Αναρωτιόσουν αν είναι και τυχαίο και μάλιστα δεν νομίζεις ; Wink Wink Πονούσες ; Μήπως έχεις πολύποδα στο σιγμοειδές προς το απευθυσμένο ; Πες μας πες μας να μάθουμε γιατί δεν ξέρουμε.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

771το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 6:59 am

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:Λοιπόν, σήμερα το πρωί ξύπνησα στις 09:30. Έφαγα πρωινό, και μετά από μία ώρα. Πήγα στο γιατρό μου, μετά στη δουλειά μου να πάρω κάτι χαρτιά. Γύρισα σπίτι οπου είχαμε λαική. Πήρα τρεις σακούλες πράγματα, ψώνισα και στον κρεοπώλη και πήρα και ψωμί. Όλα αυτά κρατήσανε περίπου 2 ώρες. Απ' την ώρα που μπήκα σπίτι νιώθω λές και με βαράγανε 2 μέρες συνεχόμενα. Κλείνουν τα μάτια μου....Είναι φυσιολογικό???
Φυσιολογικό μου ακούγεται. Αν ανησυχείς γιατί δεν τσεκάρεις το σίδηρό σου; Έτσι, απλά για να μη σου μπαίνουν ιδέες.

772το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 7:07 am

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:Ένα παντελόνι, ένα φορεματάκι, 3 μπλούζες και κάτι απλά φανελάκια!!!Μου έδωσε και μια φίλη 2 παντελόνια εγκυμοσύνης οπότε για αρχη κομπλέ...
'Ασχετο αλλά σε βολεύει ένα τζην φόρμα με τιράντες εγκυμοσύνης ; Δεν ξέρω αν σε βολεύει ,ολόσωμο εννοώ τζην .
Αν σε ενδιαφέρει το χαρίζω και μπορώ να στο στείλω.Είναι σε ανοιχτό χρώμα κλασσικό τζην ,όχι σκούρο. Εγώ δεν το φόρεσα ούτε μια φορά γιατί μου ήταν τεράστιο,μου το είχε πάρει ο Αντώνης αλλά μπέρδεψε τα νούμερα από το UK σε EU και το έχω από το 2009 Ιανουάριο.Μιλάω σοβαρά τώρα ,αν το θέλεις ή όποια κοπέλα το θέλει να μου πει να της το στείλω.Εντελώς δωρεάν ,μόνο η ταχυμεταφορά πληρώνεται από εσάς.

773το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 7:15 am

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mamma Tomato έγραψε:
roodie έγραψε:Λοιπόν, σήμερα το πρωί ξύπνησα στις 09:30. Έφαγα πρωινό, και μετά από μία ώρα. Πήγα στο γιατρό μου, μετά στη δουλειά μου να πάρω κάτι χαρτιά. Γύρισα σπίτι οπου είχαμε λαική. Πήρα τρεις σακούλες πράγματα, ψώνισα και στον κρεοπώλη και πήρα και ψωμί. Όλα αυτά κρατήσανε περίπου 2 ώρες. Απ' την ώρα που μπήκα σπίτι νιώθω λές και με βαράγανε 2 μέρες συνεχόμενα. Κλείνουν τα μάτια μου....Είναι φυσιολογικό???
Φυσιολογικό μου ακούγεται. Αν ανησυχείς γιατί δεν τσεκάρεις το σίδηρό σου; Έτσι, απλά για να μη σου μπαίνουν ιδέες.
Και τον αιματοκρίτη σου αλλά και την φερριτίνη ορού.
Επίσης κοιμάσαι καλά το βράδυ ή κάθεσαι με τις ώρες στο forum και .....αργείς να κοιμηθείς ή μήπως βλέπεις έργα το βράδυ αργά ;
Μια έγκυος πρέπει να κοιμάται αρκετές ώρες για να είναι ξεκούραστη.
Να σε ρωτήσω ,βοήθεια από τον άντρα σου δεν έχεις να σου ψωνίσει κλπ ; Από συγγενείς σου ;

774το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 7:16 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απ' το λίγο που σε είχα δει στη φωτογραφία Γιάννα μου (αυτή με το τσόκερ+αυτή με το δέντρο δίπλα) πρέπει να είμαι πιο αδύνατη από σένα. Βλέπεις προσέχω για να έχω...Razz Razz Razz Razz . Αν το θέλει καμιά άλλη κοπέλα.
Πως όμως έκανε λάθος ο Αντώνης μας??? Θα τον μαλώσω που σε έβλεπε για τόσο χοντρούλα και σου πήρε μεγάλο νούμερο!!!

775το " cafe" μας #3# - Σελίδα 31 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τρι Οκτ 08, 2013 7:18 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Soniamyk έγραψε:
ede έγραψε:οπως εχω πει προβλεψιμος. πες του για μεταναστες, παιδικους σταθμους, ομοφυλοφιλους, μαμαδες που δουλευουν και .................αρχιζει το γλεντι.Laughing Laughing Laughing Τωρα ομως καταλαβαινω γιατι ζητουσε συμβουλες και πμ απο την μαμα Τζενη που ήξερε τα παντα ολα για πρωκτικο σέξ. Laughing Laughing Τυχαίο? δεν νομίζωWink Wink Wink Wink 

καλησπέρα σας.
Βλέπω Ede ότι δεν σου ξεφεύγει τίποτα σχετικά με το πρωκτικό sex. Γι αυτό πες μας γιατί είμαστε πολύ περίεργες.Εσύ το κάνεις από πίσω ; Το έχεις κάνει στο παρελθόν ; Έλα πες μας,γυναίκα σε γυναίκα μιλάει.Αναρωτιόσουν αν είναι και τυχαίο και μάλιστα δεν νομίζεις ; Wink Wink Πονούσες ; Μήπως έχεις πολύποδα στο σιγμοειδές προς το απευθυσμένο ; Πες μας πες μας να μάθουμε γιατί δεν ξέρουμε.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
οχι δεν ειχα τετοια θεματα. ακολουθησα τις συμβουλες τις κοπελας και πηγαν ολα μια χαρα. Αντωνη δοκιμασε αυτες τις κρεμες που λεει η κοπελα. Θα δεις μια χαρα θα περασεις. Wink 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις