Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 42]

851το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 4:11 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:
inka έγραψε:όλη μέρα στο φόρουμ ένα φαγάκι στον Αντωνη δεν εδέησες να φτιάξεις!λίγο ανεπροκοπούλα μου κάνεις,,,
Χτίζει σώμα το κορίτσι με τη διατροφή που κάνει.
3 φορές την εβδομάδα ετοιματζίδικο φαγάκι είναι αυτό. Σου αποθηκεύει λίπος...
χαχχαχα και μετα μας βάζει τις φωνες ο Αντωνης που θελουμε να σπουδασουμε ή να δουλεψουμε. Πως θα προσέχουμε τα παιδια μας, το σπιτι μας τους αντρες μας, το νοικοκυριό μας. Και εχει την γυναικα χωρις να δουλευει και ενα φαγητό σπιτικο για τα παιδακια και τον αντρα της δεν κανει. Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 
Κάτσε τώρα που σε βρήκα να σε προσκυνήσω! Τι ωραία η μάσκα με το λεμόνι, το γάλα και τη σόδα! Πολύ καλύτερο από το scrub που έχω. Μπράβο βρε ede! Mόνο που μείωσα λίγο την ποσότητα της σόδας γιατί μου φάνηκε πολύ πηχτό το μείγμα. Αυτό με τη βρώμη δεν το έχω κάνει ακομη γιατί δεν έχω βρώμη, θα πάω να αγοράσω, να αξιοποιήσω και την κεραλοιφή της Ελένης που μου έχει απομείνει

852το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 4:17 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:
inka έγραψε:όλη μέρα στο φόρουμ ένα φαγάκι στον Αντωνη δεν εδέησες να φτιάξεις!λίγο ανεπροκοπούλα μου κάνεις,,,
Χτίζει σώμα το κορίτσι με τη διατροφή που κάνει.
3 φορές την εβδομάδα ετοιματζίδικο φαγάκι είναι αυτό. Σου αποθηκεύει λίπος...
χαχχαχα και μετα μας βάζει τις φωνες ο Αντωνης που θελουμε να σπουδασουμε ή να δουλεψουμε. Πως θα προσέχουμε τα παιδια μας, το σπιτι μας τους αντρες μας, το νοικοκυριό μας. Και εχει την γυναικα χωρις να δουλευει και ενα φαγητό σπιτικο για τα παιδακια και τον αντρα της δεν κανει. Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 
Κάτσε τώρα που σε βρήκα να σε προσκυνήσω! Τι ωραία η μάσκα με το λεμόνι, το γάλα και τη σόδα! Πολύ καλύτερο από το scrub που έχω. Μπράβο βρε ede! Mόνο που μείωσα λίγο την ποσότητα της σόδας γιατί μου φάνηκε πολύ πηχτό το μείγμα. Αυτό με τη βρώμη δεν το έχω κάνει ακομη γιατί δεν έχω βρώμη, θα πάω να αγοράσω, να αξιοποιήσω και την κεραλοιφή της Ελένης που μου έχει απομείνει
κανονικα στην πρωτη μασκα βάζεις και 2-3 σταγονες οξυζενέ. Αλλα αν σας ελεγα οξυζενε θα σας επεφτε το σαγόνι. Laughing Βοηθάει πολύ στα λιπαρά δέρματα και έχει αντισηπτική δράση. Αν εχεις κανε την ετσι την επομενη φορα. Αυτη με την βρωμη οταν την βγαλεις με νερο θα περασεις το προσωπου σου με ενα αφριζον καθαριστικό. Οχι γαλακτωμα. αν χρησιμοποιείς σαπούνι ή αφριζον για το προσωπο ειναι το καλυτερο. και δεν θα βαλεις ενυδατική μετα. Αυτα.

853το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 4:39 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:
inka έγραψε:όλη μέρα στο φόρουμ ένα φαγάκι στον Αντωνη δεν εδέησες να φτιάξεις!λίγο ανεπροκοπούλα μου κάνεις,,,
Χτίζει σώμα το κορίτσι με τη διατροφή που κάνει.
3 φορές την εβδομάδα ετοιματζίδικο φαγάκι είναι αυτό. Σου αποθηκεύει λίπος...
χαχχαχα και μετα μας βάζει τις φωνες ο Αντωνης που θελουμε να σπουδασουμε ή να δουλεψουμε. Πως θα προσέχουμε τα παιδια μας, το σπιτι μας τους αντρες μας, το νοικοκυριό μας. Και εχει την γυναικα χωρις να δουλευει και ενα φαγητό σπιτικο για τα παιδακια και τον αντρα της δεν κανει. Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 
Κάτσε τώρα που σε βρήκα να σε προσκυνήσω! Τι ωραία η μάσκα με το λεμόνι, το γάλα και τη σόδα! Πολύ καλύτερο από το scrub που έχω. Μπράβο βρε ede! Mόνο που μείωσα λίγο την ποσότητα της σόδας γιατί μου φάνηκε πολύ πηχτό το μείγμα. Αυτό με τη βρώμη δεν το έχω κάνει ακομη γιατί δεν έχω βρώμη, θα πάω να αγοράσω, να αξιοποιήσω και την κεραλοιφή της Ελένης που μου έχει απομείνει
κανονικα στην πρωτη μασκα βάζεις και 2-3 σταγονες οξυζενέ. Αλλα αν σας ελεγα οξυζενε θα σας επεφτε το σαγόνι. Laughing Βοηθάει πολύ στα λιπαρά δέρματα και έχει αντισηπτική δράση. Αν εχεις κανε την ετσι την επομενη φορα. Αυτη με την βρωμη οταν την βγαλεις με νερο θα περασεις το προσωπου σου με ενα αφριζον καθαριστικό. Οχι γαλακτωμα. αν χρησιμοποιείς σαπούνι ή αφριζον για το προσωπο ειναι το καλυτερο. και δεν θα βαλεις ενυδατική μετα. Αυτα.
Ευχαριστώ κούκλα! Το γαλάκτωμα το αποφεύγω έτσι κι αλλιώς, αφρίζον χρησιμοποιώ χρονια τώρα, μου κάθεται πιο καλά στο δέρμα.Πάντως πραγματικά είχα σκάσει 15 ευρώ σε scrub φαρμακείου και δεν μου έκανε τίποτα, ειδικά σε σχέση με αυτή τη μάσκα.

854το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 5:17 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου!!! τι κανετε??

855το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 7:11 am

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:κοριτσακια μου!!! τι κανετε??
Εγώ πάντως ξεπατώθηκα, άλλαξα τη διαρρύθμιση στην κρεββατοκάμαρά μας και το σαλόνι +σκουπισμα/σφουγγαρισμα και τώρα που κοιμάται ο μικρός είπα να πιω έναν καφέ.

856το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 9:04 am

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα με ξεπάτωσε η μπέμπα!απο τις 5 δεν μπορούσα να την βαλω να κοιμηθει,,,ενω εδειχνε οτι ηθελε,,,,αγκαλια και ποδαρατο 3ις ωρες στο σπιτι,,,

857το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 9:10 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inka έγραψε:εμενα με ξεπάτωσε η μπέμπα!απο τις 5 δεν μπορούσα να την βαλω να κοιμηθει,,,ενω εδειχνε οτι ηθελε,,,,αγκαλια και ποδαρατο 3ις ωρες στο σπιτι,,,
Inka, κουράγιο! Έκανα τη μάσκα της ede με τη σόδα. Βγήκε μια χαρά, πολύ ωραίο αποτέλεσμα, και η ede με πληροφόρησε ότι κανονικά η μάσκα χρειάζεται και 2 - 3 σταγόνες οξυζενέ. Την άλλη φορά θα το κάνω. Το μπεμπέ σου έχει γενέθλια μια μέρα μετά από τα δικά μου. Τα καλύτερα παιδιά γινόμαστε εμείς του τρίτου δεκαημέρου να ξέρεις!

858το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 9:31 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και μενα η μπεμπα με εχει τρελανει την τελευταια βδομαδα με τα δοντια της και το κρυωμα της!! ολο γκρινιαζει και μονο με αγκαλια και ορθια σταματαει.. με ποναει φρικτα η μεση μου.. τωρα ειμαι στη μαμα μου κοιμηθηκε με τοσο παιχνιδι και ουφφφ καθομαι!!

859το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 10:39 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ας μου εξηγήσει κάποιος πως γίνεται να πηγαίνεις επίσκεψη σε έγκυο γυναίκα και από τις πρώτες σου κουβέντες να λές οτι κάνει τρελό κρύο και την άρπαξες. Μετά όσο κάθεσαι να ξεφυσάς και να λές πόσο κρύωσες το πρωί που βγήκες έξω γιατί βράχηκες απ' τη βροχή. Και το αποκορύφωμα? Να πιάνεις την κοιλιά σου και να λές πως δεν αντέχετε ο πόνος. Και παρ' όλα αυτά να μην ξεκουπίζεσαι. Πες τε μου σας παρακαλώ γιατί δεν το καταλαβαίνω!!!

860το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 11:11 am

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:Ας μου εξηγήσει κάποιος πως γίνεται να πηγαίνεις επίσκεψη σε έγκυο γυναίκα και από τις πρώτες σου κουβέντες να λές οτι κάνει τρελό κρύο και την άρπαξες. Μετά όσο κάθεσαι να ξεφυσάς και να λές πόσο κρύωσες το πρωί που βγήκες έξω γιατί βράχηκες απ' τη βροχή. Και το αποκορύφωμα? Να πιάνεις την κοιλιά σου και να λές  πως δεν αντέχετε ο πόνος. Και παρ' όλα αυτά να μην ξεκουπίζεσαι. Πες τε μου σας παρακαλώ γιατί δεν το καταλαβαίνω!!!
Ο κάποιος που πήγε στην έγκυο γυναίκα έχει το ίδιο iq με την έγκυο γυναίκα η οποία τώρα ρωτάει να μάθει γιατί δεν ξεκουμπίζεται ο κάποιος που πήγε να την δει.Στην ουσία το ιq του επισκέπτη ισοδυναμεί με την αναιδέστατη συμπεριφορά που πολύ θα ήθελε να εκφράσει η έγκυος γυναίκα και άρα το συμπέρασμα είναι ότι και οι δύο είναι για πολλά χαστούκια ,ο μέν πρώτος κάποιος επειδή δεν σκέφτηκε ότι οι ασθενείς και ειδικά όσοι μπορεί να έχουν ίωση δεν πρέπει να πηγαίνουν σε έγκυες γυναίκες πολύ περισσότερο αλλά ούτε σε άλλους για επίσκεψη, η δε έγκυος που έχει βαρέσει μπιέλα δεν είναι συμπεριφορά να λέει ακόμα και να σκέφτεται γιατί δεν ξεκουμπίζεται ο επισκέπτης της.
Ακόμα θα μπορούσε να του το έλεγε με πολύ ήρεμο τρόπο και να έφευγε με τη μία ή να τον έδιωχνε με τις κλωτσιές.
Προφανώς η έγκυος αυτή κατίνιασε,ήπιε καφεδάκι μετά κουλουρακίων ,θα τράταρε και κανένα αφέψιμο και μετά αφού και η ίδια πέρασε την ώρα της ,τώρα διατυμπανίζει δημοσίως γιατί ο επισκέπτης της δεν ξεκουμπίζονταν.
Υποκριτική συμπεριφορά δηλαδή που στον επισκέπτη σιώπησε και αφού τα είπαν και ήπιαν το "καφεδάκι" τους,τώρα πίσω από τη πλάτη της ,της λέει εκθέτοντας την στις άλλες  ότι έπρεπε να είχε "ξεκουμπιστεί".
Για να το ακούσει, να το διαβάσει, να της το πει άλλη δεν ξέρω .Πάντως είναι σα να έχω εγώ ίωση , να έρθει να με δει μια φίλη μου,να μου πει ότι έχει και εκείνη ίωση ,να πιούμε το καφεδάκι μας ,να τα πούμε και μετά όταν φύγει να μπώ στο φόρουμ και να γράψω γιατί η μ@@@νη δεν ξεκουμπίζονταν από το σπίτι μου με την ίωση που είχε.
Θα μου πείτε τώρα είναι άλλο πράγμα η ίωση και άλλο να είσαι έγκυος.
Εγώ απλά θα της το έλεγα με ωραίο τρόπο και όχι υποκριτικά να τη δέχομαι σπίτι μου και μετά πίσω από τη πλάτη της να την "μαχαιρώνω" .

861το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 11:21 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Soniamyk έγραψε:
roodie έγραψε:Ας μου εξηγήσει κάποιος πως γίνεται να πηγαίνεις επίσκεψη σε έγκυο γυναίκα και από τις πρώτες σου κουβέντες να λές οτι κάνει τρελό κρύο και την άρπαξες. Μετά όσο κάθεσαι να ξεφυσάς και να λές πόσο κρύωσες το πρωί που βγήκες έξω γιατί βράχηκες απ' τη βροχή. Και το αποκορύφωμα? Να πιάνεις την κοιλιά σου και να λές  πως δεν αντέχετε ο πόνος. Και παρ' όλα αυτά να μην ξεκουπίζεσαι. Πες τε μου σας παρακαλώ γιατί δεν το καταλαβαίνω!!!
Ο κάποιος που πήγε στην έγκυο γυναίκα έχει το ίδιο iq με την έγκυο γυναίκα η οποία τώρα ρωτάει να μάθει γιατί δεν ξεκουμπίζεται ο κάποιος που πήγε να την δει.Στην ουσία το ιq του επισκέπτη ισοδυναμεί με την αναιδέστατη συμπεριφορά που πολύ θα ήθελε να εκφράσει η έγκυος γυναίκα και άρα το συμπέρασμα είναι ότι και οι δύο είναι για πολλά χαστούκια ,ο μέν πρώτος κάποιος επειδή δεν σκέφτηκε ότι οι ασθενείς και ειδικά όσοι μπορεί να έχουν ίωση δεν πρέπει να πηγαίνουν σε έγκυες γυναίκες πολύ περισσότερο αλλά ούτε σε άλλους για επίσκεψη, η δε έγκυος που έχει βαρέσει μπιέλα δεν είναι συμπεριφορά να λέει ακόμα και να σκέφτεται γιατί δεν ξεκουμπίζεται ο επισκέπτης της.
Ακόμα θα μπορούσε να του το έλεγε με πολύ ήρεμο τρόπο και να έφευγε με τη μία ή να τον έδιωχνε με τις κλωτσιές.
Προφανώς η έγκυος αυτή κατίνιασε,ήπιε καφεδάκι μετά κουλουρακίων ,θα τράταρε και κανένα αφέψιμο και μετά αφού και η ίδια πέρασε την ώρα της ,τώρα διατυμπανίζει δημοσίως γιατί ο επισκέπτης της δεν ξεκουμπίζονταν.
Υποκριτική συμπεριφορά δηλαδή που στον επισκέπτη σιώπησε και αφού τα είπαν και ήπιαν το "καφεδάκι" τους,τώρα πίσω από τη πλάτη της ,της λέει εκθέτοντας την στις άλλες  ότι έπρεπε να είχε "ξεκουμπιστεί".
Για να το ακούσει, να το διαβάσει, να της το πει άλλη δεν ξέρω .Πάντως είναι σα να έχω εγώ ίωση , να έρθει να με δει μια φίλη μου,να μου πει ότι έχει και εκείνη ίωση ,να πιούμε το καφεδάκι μας ,να τα πούμε και μετά όταν φύγει να μπώ στο φόρουμ και να γράψω γιατί η μ@@@νη δεν ξεκουμπίζονταν από το σπίτι μου με την ίωση που είχε.
Θα μου πείτε τώρα είναι άλλο πράγμα η ίωση και άλλο να είσαι έγκυος.
Εγώ απλά θα της το έλεγα με ωραίο τρόπο και όχι υποκριτικά να τη δέχομαι σπίτι μου και μετά πίσω από τη πλάτη της να την "μαχαιρώνω" .
Για 2 σειρές συμπέρασμα έκατσες κι έγραψες το αποχετευτικό του Βυζαντίου Razz Razz Razz Razz Χαρά στο κουράγιο σου!!!Πάντως τη συμβουλή σου να ξέρεις την έχω ήδη διαγράψει. Δεν ζήτησα κι όλας συμβουλές αν το πρόσεξες. Αλλά που να το δείς...Ήθελες να γράψεις κατεβατό και σε συνεπήρε το συναίσθημα...Razz Razz Razz Razz Razz 

862το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 11:35 am

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mhtsaina έγραψε:
inka έγραψε:εμενα με ξεπάτωσε η μπέμπα!απο τις 5 δεν μπορούσα να την βαλω να κοιμηθει,,,ενω εδειχνε οτι ηθελε,,,,αγκαλια και ποδαρατο 3ις ωρες στο σπιτι,,,
Inka, κουράγιο! Έκανα τη μάσκα της ede με τη σόδα. Βγήκε μια χαρά, πολύ ωραίο αποτέλεσμα, και η ede με πληροφόρησε ότι κανονικά η μάσκα χρειάζεται και 2 - 3 σταγόνες οξυζενέ. Την άλλη φορά θα το κάνω. Το μπεμπέ σου έχει γενέθλια μια μέρα μετά από τα δικά μου. Τα καλύτερα παιδιά γινόμαστε εμείς του τρίτου δεκαημέρου να ξέρεις!
οξυζενε??cyclops cyclops  ευχαριστω δε θα πάρω!pale pale  μια χαρα κάνει την δουλεια της και έτσι η μασκούλα.!!

καρκινίτσα και εσυ, ε??Ναι, οντως ειστε πολύ καλά παιδια!Smile Smile Smile 

863το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 11:38 am

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanakaboubou έγραψε:και μενα η μπεμπα με εχει τρελανει την τελευταια βδομαδα με τα δοντια της και το κρυωμα της!! ολο γκρινιαζει και μονο με αγκαλια και ορθια σταματαει.. με ποναει φρικτα η μεση μου.. τωρα ειμαι στη μαμα μου κοιμηθηκε με τοσο παιχνιδι και ουφφφ καθομαι!!
ωχ κουραγιο νανακα!

864το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 11:38 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξεκίνησαν και τα κατεβατά.

Η μάσκα με το λεμόνι κάνει και για ευαίσθητα δέρματα?

865το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 11:41 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:Ξεκίνησαν και τα κατεβατά.

Η μάσκα με το λεμόνι κάνει και για ευαίσθητα δέρματα?
Που είσαι άνθρωπέ μου??? Γιατί μ' άφησες μόνη μου μ' αυτόν??? Σήμερα έφτιαξα πάλι τα τυροπιτάκια. Αλλά τα μισά τα έκανα λουκανικοπιτάκια!!!!Με κατέστρεψες. Σαν τη Γιάννα θα γίνω!!!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

866το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 11:45 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μην ψωνίζεις για να μην τα φτιάχνεις. Μόνο αυτή ειναι η λύση.
Λύσσιαξες και συ με τον παλαβό!!! Laughing 

Πήρα κάτι σύκα ψιλό μάπα και λέω να τα κάνω τσάτνει...για να μη μας περνάνε και για βλαχάρες μερικές μερικες... Razz 

867το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 11:50 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κάτσε να το γκουγκλάρω γιατί δεν το ξέρω αυτό το τσάτνει. Βλαχάρα βλέπεις από καταγωγής και το χω και καμάρι!!!

868το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 11:53 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλό ακούγεται. Θα το προτιμούσα όμως με άλλο φρούτο!!

869το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:00 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:
Soniamyk έγραψε:
roodie έγραψε:Ας μου εξηγήσει κάποιος πως γίνεται να πηγαίνεις επίσκεψη σε έγκυο γυναίκα και από τις πρώτες σου κουβέντες να λές οτι κάνει τρελό κρύο και την άρπαξες. Μετά όσο κάθεσαι να ξεφυσάς και να λές πόσο κρύωσες το πρωί που βγήκες έξω γιατί βράχηκες απ' τη βροχή. Και το αποκορύφωμα? Να πιάνεις την κοιλιά σου και να λές  πως δεν αντέχετε ο πόνος. Και παρ' όλα αυτά να μην ξεκουπίζεσαι. Πες τε μου σας παρακαλώ γιατί δεν το καταλαβαίνω!!!
Ο κάποιος που πήγε στην έγκυο γυναίκα έχει το ίδιο iq με την έγκυο γυναίκα η οποία τώρα ρωτάει να μάθει γιατί δεν ξεκουμπίζεται ο κάποιος που πήγε να την δει.Στην ουσία το ιq του επισκέπτη ισοδυναμεί με την αναιδέστατη συμπεριφορά που πολύ θα ήθελε να εκφράσει η έγκυος γυναίκα και άρα το συμπέρασμα είναι ότι και οι δύο είναι για πολλά χαστούκια ,ο μέν πρώτος κάποιος επειδή δεν σκέφτηκε ότι οι ασθενείς και ειδικά όσοι μπορεί να έχουν ίωση δεν πρέπει να πηγαίνουν σε έγκυες γυναίκες πολύ περισσότερο αλλά ούτε σε άλλους για επίσκεψη, η δε έγκυος που έχει βαρέσει μπιέλα δεν είναι συμπεριφορά να λέει ακόμα και να σκέφτεται γιατί δεν ξεκουμπίζεται ο επισκέπτης της.
Ακόμα θα μπορούσε να του το έλεγε με πολύ ήρεμο τρόπο και να έφευγε με τη μία ή να τον έδιωχνε με τις κλωτσιές.
Προφανώς η έγκυος αυτή κατίνιασε,ήπιε καφεδάκι μετά κουλουρακίων ,θα τράταρε και κανένα αφέψιμο και μετά αφού και η ίδια πέρασε την ώρα της ,τώρα διατυμπανίζει δημοσίως γιατί ο επισκέπτης της δεν ξεκουμπίζονταν.
Υποκριτική συμπεριφορά δηλαδή που στον επισκέπτη σιώπησε και αφού τα είπαν και ήπιαν το "καφεδάκι" τους,τώρα πίσω από τη πλάτη της ,της λέει εκθέτοντας την στις άλλες  ότι έπρεπε να είχε "ξεκουμπιστεί".
Για να το ακούσει, να το διαβάσει, να της το πει άλλη δεν ξέρω .Πάντως είναι σα να έχω εγώ ίωση , να έρθει να με δει μια φίλη μου,να μου πει ότι έχει και εκείνη ίωση ,να πιούμε το καφεδάκι μας ,να τα πούμε και μετά όταν φύγει να μπώ στο φόρουμ και να γράψω γιατί η μ@@@νη δεν ξεκουμπίζονταν από το σπίτι μου με την ίωση που είχε.
Θα μου πείτε τώρα είναι άλλο πράγμα η ίωση και άλλο να είσαι έγκυος.
Εγώ απλά θα της το έλεγα με ωραίο τρόπο και όχι υποκριτικά να τη δέχομαι σπίτι μου και μετά πίσω από τη πλάτη της να την "μαχαιρώνω" .
Για 2 σειρές συμπέρασμα έκατσες κι έγραψες το αποχετευτικό του Βυζαντίου Razz Razz Razz Razz Χαρά στο κουράγιο σου!!!Πάντως τη συμβουλή σου να ξέρεις την έχω ήδη διαγράψει. Δεν ζήτησα κι όλας συμβουλές αν το πρόσεξες. Αλλά που να το δείς...Ήθελες να γράψεις κατεβατό και σε συνεπήρε το συναίσθημα...Razz Razz Razz Razz Razz 
Μαζί και της αρχαίας Αθήνας και της Ρώμης.
Όταν χρειάζεται μια σωστή απάντηση χρησιμοποιώ τα αποχετευτικά συστήματα όλων των τότε γνωστών πόλεων που είχαν αναπτύξει την μηχανική μπας και καταλάβουν μερικές όπως εσύ ότι το να "θάβεις" κάποιον αφού πρώτα τον "εκμεταλλεύεσαι" δείχνει και την ποιότητα του χαρακτήρα σου και μάλιστα όλα αυτά εκ των υστέρων.Θα μπορούσα να γράψω πολύ περισσότερα αλλά επειδή ήξερα την απάντηση σου είπα να σταματήσω.
Αν με συνέπαιρνε το συναίσθημα θα την είχες ήδη "βάψει".Απλά χαζεύω τις μαλακίες που γράφετε και σχολιάζω επίτηδες για να τσαντίζεστε περισσότερο.Δεν είναι θέμα κουράγιου αλλά διασκέδασης.

870το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:03 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξέρεις ποιο είναι το κακό με σένα? Δεν ξέρεις πόσο γελάμε εμείς με την πάρτη σου. Στο ξαναείπα. Αχ κακομοίρη Αντωνάκηηηηηηη......τι σταυρό κουβαλάς κι εσύ? Κρίμα όμως...Οικονομολογος πράμα και να ξημεροβραδιάζεσαι σε φόρουμ. Κρίμα να μη σε παίρνει κανένας για δουλειά!!!!

871το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:05 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:Κάτσε να το γκουγκλάρω γιατί δεν το ξέρω αυτό το τσάτνει. Βλαχάρα βλέπεις από καταγωγής και το χω και καμάρι!!!
Τιμή σου και καμάρι σου.
Μην απολογείσαι ,φάινεται ότι είσαι βλαχάρα.

Πάρε και ένα τραγουδάκι για να χαρείς.

https://www.youtube.com/watch?v=OjneESj3B4I

872το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:06 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:Ξέρεις ποιο είναι το κακό με σένα? Δεν ξέρεις πόσο γελάμε εμείς με την πάρτη σου. Στο ξαναείπα. Αχ κακομοίρη Αντωνάκηηηηηηη......τι σταυρό κουβαλάς κι εσύ? Κρίμα όμως...Οικονομολογος πράμα και να ξημεροβραδιάζεσαι σε φόρουμ. Κρίμα να μη σε παίρνει κανένας για δουλειά!!!!
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

873το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:08 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Soniamyk έγραψε:
roodie έγραψε:Κάτσε να το γκουγκλάρω γιατί δεν το ξέρω αυτό το τσάτνει. Βλαχάρα βλέπεις από καταγωγής και το χω και καμάρι!!!
Τιμή σου και καμάρι σου.
Μην απολογείσαι ,φάινεται ότι είσαι βλαχάρα.

Πάρε και ένα τραγουδάκι για να χαρείς.

https://www.youtube.com/watch?v=OjneESj3B4I
Τουλάχιστον εγώ δεν τρώω 3 φορές την εβδομάδα τη σαπίλα και τα ετοιματζίδικα που σου σερβίρουνε εσένα....Razz Razz Razz Razz Razz 

874το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:14 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να roodie πάρε και άλλα τραγουδάκια για το καλό βράδυ  !


https://www.youtube.com/watch?v=K1AXb-MyhG4


https://www.youtube.com/watch?v=aeX1X0fucoE

https://www.youtube.com/watch?v=vwSlYtzas4s


και ένα σκετσάκι

https://www.youtube.com/watch?v=ohUL0GwFulg

και η βλαχάρα

https://www.youtube.com/watch?v=UY8kwSMr-aY

875το " cafe" μας #3# - Σελίδα 35 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Οκτ 09, 2013 12:15 pm

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:
Soniamyk έγραψε:
roodie έγραψε:Κάτσε να το γκουγκλάρω γιατί δεν το ξέρω αυτό το τσάτνει. Βλαχάρα βλέπεις από καταγωγής και το χω και καμάρι!!!
Τιμή σου και καμάρι σου.
Μην απολογείσαι ,φάινεται ότι είσαι βλαχάρα.

Πάρε και ένα τραγουδάκι για να χαρείς.

https://www.youtube.com/watch?v=OjneESj3B4I
Τουλάχιστον εγώ δεν τρώω 3 φορές την εβδομάδα τη σαπίλα και τα ετοιματζίδικα  που σου σερβίρουνε εσένα....Razz Razz Razz Razz Razz 
αχα χαχαχαχαχαχαχαχα γελάσαμε.

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις