Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
359 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 359 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα Εβινι μου...σου λεω απλα την αληθεια...εμενα ας πουμε σημερα κανει λες και ειναι η πρωτη μερα που ηρθαμε σπιτι ενω ειχε ηρεμησει..αλλα μου το εχει ξανακανει οποτε δεν ανησυχω..περνανε κι αυτα τις φασεις τους μεχρι να προσαρμοστουν εντελως..!!!Very Happy Very Happy Very Happy 

Οσο για την πεινα μην το συζητας...!!!Στην εγκυμοσυνη πηρα 6κιλα γιατι δεν πεινουσα καθολου και δεν ηθελα να τρωω τιποτα...και τωρα εχω τον ασταματητο..δεν ξερω που θα παει ολο αυτο...ειδικα μετα απο καθε θηλασμο, ξεκινα η επιδρομη σε ψυγειο και ντουλαπια..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 679259 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 679259 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλέ,
μην ανησυχείτε!
Ολοήμερη βΛότα! Πήγα στη δουλειά για ένα χαρτί (και κους-κους). Εκεί μου έσκασε μήνυμα για καφέ. Και τώρα στις 6:30 έχω κανονίσει άλλη βΛότα.

Εισαγγελέας αύριο!

Άμα είναι να γεννάω, πρώτα δω θα το γράψω και μετά θα φύγω για το μαιευτήριο. Σας το υπόσχομαι! pirat 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως την Ιωαννα...καλα να περασεις στην βολτουλα σου..!!!Βγες τωρα που μπορεις..χαχαχαχα...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 215994 

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Καλέ,
μην ανησυχείτε!
Ολοήμερη βΛότα! Πήγα στη δουλειά για ένα χαρτί (και κους-κους). Εκεί μου έσκασε μήνυμα για καφέ. Και τώρα στις 6:30 έχω κανονίσει άλλη βΛότα.

Εισαγγελέας αύριο!

Άμα είναι να γεννάω, πρώτα δω θα το γράψω και μετά θα φύγω για το μαιευτήριο. Σας το υπόσχομαι! pirat 
Καλησπέρα Ιωάννα μου και με το καλό να δεις τη χταποδίνα σου! Διάβασα τα περί Εισαγγελέως και ήθελα να πω, ότι καταλαβαίνω το πιεστικό του χρόνου, αλλά αύριο ίσως να μην είναι και πολύ καλή ιδέα να αριβάρετε στην Ευελπίδων, καθώς μεθαύριο έχουν 24ωρη η ΓΣΕΕ και η ΑΔΕΔΥ, οπότε όλοι οι δικηγόροι και οι παραπονούμενοι πολίτες του ντουνιά θα κάνουν ουράααα έξω από το γραφείο του Εισαγγελέα Ακροάσεων, όπου δεν έχει τίποτα για να καθίσεις να περιμένεις. Αν έχετε δικηγόρο, καλύτερα ας πάει αυτός μόνος του αύριο, αλλιώς πήγαινε κάποια ημέρα που να μπορείς να περιμένεις σε λογικά πλαίσια κι όχι για πολλή ώρα όρθια. Συγνώμη που ξαναματαπετάγομαι, μου βγαίνει όμως από φυσικού του!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα βγάλω την κοιλιά φόρα παρτίδα και θα εξυπηρετηθώ κατά προτεραιότητα!

Μερσί πάντως!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Θα βγάλω την κοιλιά φόρα παρτίδα και θα εξυπηρετηθώ κατά προτεραιότητα!

Μερσί πάντως!
Συγνώμη και πάλι που επιμένω, αλλά τα πράγματα δεν είναι τόσο πολιτισμένα έξω από το γραφείο του Εισαγγελέα όσο σε μία τράπεζα ή σε άλλη δημόσια υπηρεσία. Πέφτει πολύ βρισίδι, σπρωξίδι και αγένεια στο φουλ. Καλύτερα πάρε μαζί σου ένα μπουκαλάκι νερό και φόρεσε τα πιο άνετα παπούτσια σου. Ακόμη καλυτερα να έχετε φροντίσει να υποβάλετε το αίτημά σας γραπτώς, ώστε να το εγκρίνει πατ κιουτ ο Εισαγγελέας, γράφοντας ένα "Εγκρίνεται" ή κάτι παρεμφερές πάνω στο έντυπο της αίτησής σας. Επίσης, μπαίνοντας και ακριβώς έξω από το γραφείο του Εισαγγελέα, αναζητήστε τον φαλακρό αστυνόμο που στέκεται απ΄ έξω, δείξτε του τα χαρτιά σας κι ενδέχεται να το περάσει αυτός μόνος του από τον Εισαγγελέα χωρίς να χρειαστεί ακρόασή σας.
Καλή επιτυχία!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωχ Παναγια μου τι ηταν αυτο??????Shocked Shocked Shocked 
Ξινες μου βγηκαν κ οι κρεπες και ολα!!!!!
Πραγματικα τα ειδα ολα!!! Τρομερα επωδυνη εξεταση που δεν ειχε τελειωμο...με πεθανε!!! Δε θελω ουτε να σκεφτω πψς θα ειναι η γεννα η οποια τελικα αναμενεται πολυωρη! Μου εβαλε τις φωνες οχι για τα κιλα ουτε ασχοληθηκε τωρα αλλα για το περπατημα. Μου ειχε πει απο τις 22/10 κ μετα 2ωρες κ εγω μλεκανα 45λεπτα με μια ωρα κ καποιες μερες καθολου. Ειχες μιυ λεει τοσο καλες προοπτικες κ δεν προχωρησε καθολου το μωρο τοσο καιρο. Θα μας φαει ωρες μου ειπε. Την Παρασκευη 7 το πρωι στο Ιασω εες μεχρι το απογευμα μου λεει θα γεννησεις Shocked Shocked Shocked 
Η μαια παλι που γιορταζει την παρασκευη, της λεω αντε 7 η ωρα θα μπω θα σε αφησω να γιορτασεις το βραδυ. Καλα μου λεει μην το εχεις σιγουρο, ποτε δεν ξερεις ποσες ωρες θα παρει Sad Sad Sad 

Πω πω απογοητευση!!!
Εννοειται οτι τωρα εχω αιμα μπολικο, μου το ειπαν κ ολαςωαπο πριν κ οτι το κουκου μου υποφερει απο την εξέταση. Ψυχολογια σκατα κοινως Sad

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:Ωχ Παναγια μου τι ηταν αυτο??????Shocked Shocked Shocked 
Ξινες μου βγηκαν κ οι κρεπες και ολα!!!!!
Πραγματικα τα ειδα ολα!!! Τρομερα επωδυνη εξεταση που δεν ειχε τελειωμο...με πεθανε!!! Δε θελω ουτε να σκεφτω πψς θα ειναι η γεννα η οποια τελικα αναμενεται πολυωρη! Μου εβαλε τις φωνες οχι για τα κιλα ουτε ασχοληθηκε τωρα αλλα για το περπατημα. Μου ειχε πει απο τις 22/10 κ μετα 2ωρες κ εγω μλεκανα 45λεπτα με μια ωρα κ καποιες μερες καθολου. Ειχες μιυ λεει τοσο καλες προοπτικες κ δεν προχωρησε καθολου το μωρο τοσο καιρο. Θα μας φαει ωρες μου ειπε. Την Παρασκευη 7 το πρωι στο Ιασω εες μεχρι το απογευμα μου λεει θα γεννησεις Shocked Shocked Shocked 
Η μαια παλι που γιορταζει την παρασκευη, της λεω αντε 7 η ωρα θα μπω θα σε αφησω να γιορτασεις το βραδυ. Καλα μου λεει μην το εχεις σιγουρο, ποτε δεν ξερεις ποσες ωρες θα παρει Sad Sad Sad 

Πω πω απογοητευση!!!
Εννοειται οτι τωρα εχω αιμα μπολικο, μου το ειπαν κ ολαςωαπο πριν κ οτι το κουκου μου υποφερει απο την εξέταση. Ψυχολογια σκατα κοινως Sad
Τώρα δεν μπορεις μα το σώσεις;
Οπως κ να χει θα χεις το μωρακι σου αγκαλια!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπααααα δεν τον ειδα θερμο Crying or Very sad 
Crying or Very sad 
Πω πω δε θελω να παω την Παρασκευή θα την κρατησω μεσα Sad

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Τσα! Γεια σας κορίτσια! Ησυχίες βλέπω!
Λείπει η Ιωαννα γι αυτό ε?
Η Παραυθένια κι ακόμη περισσότερο η Πόπη έχουν μέρες να μπουν ε?

Μαράκι Κρητικο, ετοιμάζεσαι? πως νιώθεις άραγε? ραντεβού με το μωρό σου!
πολύ συγκινητικό! Θα πάνε όλα υπέροχα κι αύριο τέτοια ώρα θα έχεις αγκαλίτσα το γοργονάκι σου! πολλά φιλιά και θετική ενέργεια! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 417472 

Ευχαριστώ πολύ γλυκό μου Ευάκι!!!Το πως νιώθω...δεν μπορώ να το περιγράψω!!!!Μια βραδιά είναι θα περάσει!!!


Εμείς σαν να αρχίζουμε να στρώνουμε, φτου φτου μη το ματιάσω το κοριτσάκι μου!

Μπράβο στο κοριτσάκι σας!!!Ηρέμησαν και οι θηλές ε???

Άντε κορίτσια αναμένω νέα σας, έχουμε αφίξεις αυτή τη βδομάδα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 215994  Μη σκάσετε μύτη όλες μαζί! Razz 
JuliaG έγραψε:Καλησπερα κι απο μας κοριτσακια μου..!!!Ολη μερα ημουν στο τρεξιμο, να κανω δουλειες στο ενδιαμεσο των θηλασμων..!!!Πολυ πακετο ολο αυτο..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 534787 

Μαρακι εχεις αγωνια ε??...Ολα τελεια θα πανε κοριτσακι μου και αυριο θα εισαι αγκαλια με την γοργονιτσα σου...μια νεα ζωη ξεκινα..!!!I love you I love you 

Δεν μπορώ να το χωνέψω!!!Από αύριο η ζωή μου αλλάζει οριστικά και αμετάκλητα!!!Αγωνία να είναι γερή η γοργονίτσα μου,ανυπομονησία να την συναντήσω επιτέλους και άγχος να πάνε όλα καλά...δεν παύει να είναι ένα χειρουργείο!(Εδώ για ένα δόντι πάμε και φοβόμαστε λιγάκι!)


Ιωαννα τι εγινε καλε?Που χαθηκες σημερα?Πηγατε στον εισαγγελεα..?Twisted Evil Twisted Evil 

Σοφακι πολυ ωραια τα νεα σου..!!Αντε με το καλο κι εσυ..!!!Ριξτο στο περπατημα..!!!...Για να δουμε θα πεσει μεσα στην προβλεψη το αγορι..??Rolling Eyes Rolling Eyes 


Μα καλα βρε τσιτιρι...κρεπες  σοκολατας για πρωινο..??Μην μου κανεις τετοια γιατι οσο δεν πεινουσα στην εγκυμοσυνη πειναω τωρα..!!!Ολο λιγουρες ειμαι και ολο ψαχνω κατι να φαω..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 534787 


Εβινι μου χαιρομαι που νιωθεις καλυτερα..!!Οσο περνουν οι μερες θα ειναι καλυτερα τα πραγματα..θα υπαρχουν βεβαια και μερες που θα νομιζεις οτι αρχιζεις απο την αρχη..!!!Ευχομαι να ηρεμησε το  κοριτσακι σου για να ηρεμησεις κι εσυ..!!!I love you I love you 

tsiritri έγραψε:Ωχ Παναγια μου τι ηταν αυτο??????Shocked Shocked Shocked 
Ξινες μου βγηκαν κ οι κρεπες και ολα!!!!!
Πραγματικα τα ειδα ολα!!! Τρομερα επωδυνη εξεταση που δεν ειχε τελειωμο...με πεθανε!!! Δε θελω ουτε να σκεφτω πψς θα ειναι η γεννα η οποια τελικα αναμενεται πολυωρη! Μου εβαλε τις φωνες οχι για τα κιλα ουτε ασχοληθηκε τωρα αλλα για το περπατημα. Μου ειχε πει απο τις 22/10 κ μετα 2ωρες κ εγω μλεκανα 45λεπτα με μια ωρα κ καποιες μερες καθολου. Ειχες μιυ λεει τοσο καλες προοπτικες κ δεν προχωρησε καθολου το μωρο τοσο καιρο. Θα μας φαει ωρες μου ειπε. Την Παρασκευη 7 το πρωι στο Ιασω εες μεχρι το απογευμα μου λεει θα γεννησεις Shocked Shocked Shocked 
Η μαια παλι που γιορταζει την παρασκευη, της λεω αντε 7 η ωρα θα μπω θα σε αφησω να γιορτασεις το βραδυ. Καλα μου λεει μην το εχεις σιγουρο, ποτε δεν ξερεις ποσες ωρες θα παρει Sad Sad Sad 


Αχ μωρέ το Ριτσάκι μου...πόνεσε τόσο πολύ?Καημενούλα μου!!!Πολύ σε αποπήρε!!!
Μην απογοητεύεσαι μωρέ...μέχρι την Παρασκευή κάνε τα όλα!Περπάτημα,σεξ πικάντικα φαγητά και δουλειές του σπιτιού!!!Ποτέ δεν ξέρεις!!!!



Πω πω απογοητευση!!!
Εννοειται οτι τωρα εχω αιμα μπολικο, μου το ειπαν κ ολαςωαπο πριν κ οτι το κουκου μου υποφερει απο την εξέταση. Ψυχολογια σκατα κοινως Sad
Δεν θέλω να ακούω τέτοια!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ριτσακι μου γλυκο! Μωρε σαν πολύ δεν σε αποπήρε ο γιατρός σου? γιατί έτσι?
δεν υπάρχει λόγος να έχεις τέτοια ψυχολογία τέτοιες ώρες!
Είναι κακούλης να του πεις και κοίτα να πας την Παρασκευή με φοβερή διάθεση για να έρθει γρηγορα η μπουμπου σου. αλλά και αργά να έρθει δικαίωμα της!
Αμάν αυτοί οι γιατροί, μη κουραστούν λίγες ώρες παραπάνω.
Ξεκουράσου κι ηρέμησε!
Έχεις όλη τη θετική μου ενέργεια! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 315810

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε Ριτσακι μου γιατι ετσι ο ντοκ;;;Δεν μας τα λεει καλα πες του...κ κοιτα μη σκασουμε επιτροπη εγκυων στο Ιασω την Παρασκευη και μερα που θα ειναι τον τσακισουμε!!!!

Μωρ' τι μα λες;;;;;Που σου εβαλε και χερι!!!!

Οσο για την εξεταση τι να πω;;;Εμενα ΚΑΙ σημερα που με εξετασε κοπλικα ουτε καν που με ενοχλησε...πιο πολυ μου χωνει η μικρη απο μεσα και νιωθω οτι θα κατουρηθω παρα ο ντοκ!!!!

ΗΘΙΚΟΝ ΑΚΜΑΙΟΤΑΤΟΝ!!!!!!ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ!!!!!!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειλικρινα σας ευχαριστω τοσο πολυ,μεσα απο την καρδια μου!!!! Με βοηθατε να τα δω λιγο διαφορετικα τα πραγματα! 
Δε με νοιαζει τοσο το τι λεει οσο ο πονος, πονεσα.τοσο πολυ σημερα στην εξεταση που δε μπορω ουτε να φανταστω.πως θα ειναι οι πονοι της γεννας. Φοβαμσι κοριτσια φοβαμαι!!! Αντι μα ανυπομονω να δω το μωρο εγω τρεμω για τους πονους Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 534787

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειλικρινα σας ευχαριστω τοσο πολυ,μεσα απο την καρδια μου!!!! Με βοηθατε να τα δω λιγο διαφορετικα τα πραγματα! 
Δε με νοιαζει τοσο το τι λεει οσο ο πονος, πονεσα.τοσο πολυ σημερα στην εξεταση που δε μπορω ουτε να φανταστω.πως θα ειναι οι πονοι της γεννας. Φοβαμσι κοριτσια φοβαμαι!!! Αντι μα ανυπομονω να δω το μωρο εγω τρεμω για τους πονους Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 534787

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι μου γλυκο ευχομαι ενα ηρεμο βραδυ και με το καλο να ξημερωσει αυριο η μεγαλη μερα!!!! 
Θα περιμενουμε πως κ πως τα νεα σου!!
Με το καλοοοοο!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 417472 

Σας καληνυχτιζω κοριτσακια μου!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορες μαλλον έσπασαν τα νερα μου.....

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τσιριτρι με το καλο...μην αγχωνεσαι,ολα καλα θα πανε!!! Σε λιγες ωρες θα εχεις το μπεμπακι σου αγκαλιαΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 215994 

Εμεις παλι αποψε αλλαξαμε χωρο υπνου γτ το πορτ μπεμπε μας ειναι στεναχωρο...τωρα τρωμε&αντε να δουμε πως θα παει η βραδια...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri,
με το καλό! Όλες οι ευχές μου μαζί σου! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 727892 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 727892 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 727892 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!

Ρίτσάκι γλυκό σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις έναν υπέροχο γρήγορο τοκετό κ ένα υπέροχο υγιέστατο μπεμπακι ! Με το καλοοοοοοοο κορίτσι μου!


Μαρακι στα γράφω κ από εδώ με το καλοοοοοοοο να υποδεχθείτε την υπεροχή γοργόνα σας! Να είναι υγιεστατη κ τυχερή μια ζωή!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ριτσακι εισαι στο μυαλο μου συνεχεια!!!!!

ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 727892 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 727892 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 727892 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 727892 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 727892 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 727892 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Διπλογεννητούρια σήμερα!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 215994 

Κοριτσάκια, όλα καλά να πάνε!
Να 'χουμε δυο τσουπρίτσες ακόμα στο forum και δυο τρυφερές μανούλες! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 334590 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρά μου ήσυχα!
Αγγελούδια μου!

Καλά έκανα και πήγα την κοιλούμπα μου στην Ευελπίδων. Δεν περιμέναμε καθόλου. Δεν χρειάστηκε καν να μπούμε μέσα στον Εισαγγελέα. Πήγα στον αστυνομικό που ήταν απ' έξω προσπερνώντας {εγώ και η κοιλούμπα} την ουρά, του εξήγησα, πήρε τα χαρτιά και τα πήγε μέσα, ο Εισαγγελέας αμέσως ενέκρινε το αίτημα. Πρωτοκολλήσαμε κατά χταποδοπροτεραιότητα και μετά γυρίσαμε στο δήμο μας δώσαμε την εισαγγελική εντολή στον δήμαρχο να τη φάει Razz Razz 
Μεθαύριο έρχονται να αρχίσουν να καθαρίζουν το βρωμοοικόπεδο με το βρωμόσπιτο και πάει λέγοντας.
Εν τω μεταξύ, αφού βάλαμε τα ειδικά φάρμακα της μυοκτονίας την Παρασκευή, οι ακαθαρσίες των ποντικιών μειώθηκαν σημαντικά!
Άντε, θα γεννήσω χωρίς ποντίκια!

Ευτυχώς που είμαι κι εγώ και εμπλουτίζω τη θεματολογία μας γιατί όλο για γεννητούρια και ταΐσματα και αηδίες συζητάμε εδώ μέσα! Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing 
(χαχαχαχαχαχαχα)

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσαρες μου...και μωρακια εντος και εκτος κοιλιας..!!!Razz Razz Razz 


Ακομα δυο μωρακια σημερα ε??Τι καλα...!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 215994 

Μαρακι και Ριτσακι ευχομαι ολα να πηγαν τελεια και να εχετε ηδη τα μωρακια σας στις αγκαλιτσες σας!!!I love you I love you I love you 


Ιωαννα μου τελεια τα νεα σου...αυτο ελειπε να μην εδιναν προτεραιοτητα στο χταποδακι και την μαμα του..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 328109 


maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας!!!
Ολο γεννητούρια είμαστε! Η κάτω λίστα κοντεύει να τελειώσει...
Τ' ακους Ιωάννα για σενα το λέω. Εεεεεεερχεταιαιαιαιαιαι το χταποδάκι!
Μαράκια να σας ζήσουν τα αγγελούδια σας! Γερά και καλότυχα!
Μαράκι κρητικό φαντάζομαι τώρα θα λιώνεις στις αγκαλίτσες με τη γοργονίτσα σου!
Ριτσάκι εύχομαι ένα γρήγορο και όσο το δυνατόν πιο ανώδυνο τοκετό.
Οι υπόλοιπες τι κάνετε; Ολα τα μωράκια καλά;
Εμείς έχουμε 2 μέρες είμαστε καλύτερα(φτου να μην μας ματιάσω), είμασταν όλο γκρίνια και ύπνο μηδέν.
Την προηγούμενη Πέμπτη παρήγγειλα και πάνες chicco (μου είχαν φέρει από τα jumbo και μου άρεσαν) και την επόμενη το πρωί μου τις φέρανε στην πόρτα μου.. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 215994 
Δεν θυμάμαι κάτι άλλο. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 667478  Φιλιά πολλά!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 31 875502 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria-lar,
στρώνετε σιγά-σιγά, ε;

Προλαβαίνεις να κάνεις και δουλίτσες, δηλαδή;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις