Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
92 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 92 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 6:22 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν εννοεί κανένας ότι ο πνευματικός θα υποκαταστήσει το γιατρό, δεν τον θέλουμε στην παρούσα φάση για να δώσει ιατρικές συμβουλές, για να της απαλύνει λίγο το βάρος της απόφασης αναφέρθηκε. Υπάρχουν πολλοί πνευματικοί σήμερα που δε ζουν "εκτός του κόσμου τούτου", έχουν επαφή με την πραγματικότητα και γνωρίζουν πώς να συμβουλεύουν και να παρηγορούν τους ανθρώπους που το χρειάζονται.

27ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 6:24 am

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ κρίνοντας απο τον τίτλο που έδωσε στο θέμα της, νομίζω οτι θα αποταθει ούτως η άλλως. Ελπίζω να βρει ανακούφιση

28ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 6:25 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:Υπάρχουν πολλοί πνευματικοί σήμερα που δε ζουν "εκτός του κόσμου τούτου", έχουν επαφή με την πραγματικότητα και γνωρίζουν πώς να συμβουλεύουν και να παρηγορούν τους ανθρώπους που το χρειάζονται.

Απ το στόμα σου και στου Θεού το αφτί!Εμείς ας παρακαλέσουμε να έχει κάνει λάθος ο γιατρός και να μην είναι τόσο επικίνδυνα τα πράγματα...

29ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 6:28 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="mhtsaina"]. Υπάρχουν πολλοί πνευματικοί σήμερα που δε ζουν "εκτός του κόσμου τούτου", έχουν επαφή με την πραγματικότητα και γνωρίζουν πώς να συμβουλεύουν και να παρηγορούν τους ανθρώπους που το χρειάζονται.[/quote]ναι αλλα θα πεσει σε εναν τετοιο? Ειναι αυτης της κατηγορίας ο δικος της ''πνευματικος'' αν εχει?
επισης βλεπουμε οτι εδω δεν ......παρθηκαν και πολυ σοβαρα οι ιατρικες συμβουλες ωστε να υπάρξει και αποφυγη εγκυμοσυνης μετα απο τοσο συντομο χρονικο διαστημα. Τελος παντων δικη της η αποφαση ,δικη της η ζωη δικα της και τα παιδια. Εγω επιμενω οτι στο θεμα αυτο οι ''πνευματικοι'' δεν εχουν θεση. μετα θα ηταν μια καλη λυση να παρουν το βαρος. Πριν φοβαμαι οτι θα της δωσουν και αλλο.

30ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 6:33 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άλλο ο πνευματικός άλλο ο ψυχολόγος. Και φυσικά ναι να συμβουλευτεί ψυχολόγο.

31ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 6:40 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολλές φορές τοποθετούμαστε (κι εγώ) με τρόπο απόλυτο, όμως ξεχνάμε ότι στη ζωή δεν υπάρχει κάτι απόλυτα .. απόλυτο, όλα έχουν ένα βαθμό σχετικότητας. Έχω τύχει σε πνευματικό που με άκουσε με προσοχή και με συμβούλεψε έξω από τα στεγανά, έχω επισκεφθεί και ψυχολόγο ο οποίος εξανέστη με αυτά που του έλεγα και μου τα έχωσε κανονικά, βάσει της δικής του προσωπικής ηθικής. Δεν υπάρχει στάνταρ σε αυτά τα θέματα τελικά ...
Κι εννοείται ότι καταλαβαίνει κανείς εύκολα ότι βάσει των πιθανοτήτων, ο πνευματικός ή ψυχολόγος ή σαμάνος ιερέας ή όποιος άλλος θα χρειαστεί για το μετά, για το οποίο όμως προετοιμασία μπορεί να γίνει κι από πριν

32ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 6:44 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγω ειμαι της αποψης οτι ο πνευματικος θα ηρεμησει την κοπελα ψυχολογικα. Ανθρωποι ειναι κι αυτοι και δεν νομιζω κανενας παπας να τη δωσει ιατρικες συμβουλες ρισκαροντας για τη ζωη της. Απλα ισως ανακουφιστει η ιδια μιλοντας μαζι του. Αυτα τα λεω κρινοντας απο τον δικο μου πνευματικο ο οποιος σε καμια περιπτωση δεν θα εδινε ιατρικες συμβουλες.

33ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 6:46 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απόλυτη δεν είμαι όσον αφορά τον πνευματικό αλλά όσον αφορά τη θρησκεία που εκπροσωπεί. Όπως και να το κάνουμε οι πνευματικοί έχουν σε αυτά τα θέματα συγκεκριμένες απόψεις που ορίζονται από τη θρησκεία τους.

Ξεφεύγουμε όμως από το θέμα. Σέβομαι την αγωνία της κοπέλας και ελπίζω σύντομα να βρει λύση. Τα παιδάκια της να σκεφτεί που έχει κοντά της και να είναι γερή.

34ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 7:03 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστω μεσα απο τη καρδια μου ολες που απαντησατε και με κανατε να νιωθω ακομα ποιο δυνατη.μεχρι και στην αθηνα βρηκα γιατρο το κυριο μιχαλοπουλο και μου ειπε να ΜΗΝ κανω εκτρωση ..οτι θελω συχνη παρακολουθηση πολυ προσοχη και δεν ειναι τοσο επικινδυνα οσο μου τα παν εδω.οσο για καισαρικη και θεματα αντισυλληψης.δε ξερω αν με κατηγορησετε η οτιδηποτε αλλα θα πω αυτο που πιστευω.τ γιωργο μου αργησε να μου το στειλει ο ΘΕος γιατι εχω πολυκυστικες ωοθηκες και μου λεγαν εδω αποκειεται πολυ σπανιο να πιασεις παιδι.19 χρονων τοτε εφυγα πηγα αθηνα στο κυριο Λαινα και γελασε μολις με ειδε του λεω θελω παιδι.κ μου λεει εισαι τοσο μικρη.λεω το θελω μεσα απο τη καρδια μου γιατρε σας παρακαλω δειτε τις εξετασεις και πειτε μου.και πραγματικα νοεμβρη πηγα μου φυγε το αγχος γεναρη ημουν εγκυος στο γιωργο μου.η μαρικρυστη μας ηρθε γρηγορα κ ολα πηγαν καλα.η μιχαελα μας.ηταν συγμωμη(με σπασμενο προφυλακτικο)και πηρα το χαπι μετα απο δυο μερες μονη μ(ευτυχως που εν επαθα και τιποτα το παιδι.και αυτα τα μωρα δεν μου διναν χαπια αντισυλλυψγς γιατι καπνιζα λιγο και σπιραλ η γιατρος μου δεν ηθελε να μου βαλει ετσι χωρις προφυλαξη με τη μεθοδοα του τραβηγματος εμεινα εγκυος!και να σας πω κατι ;;εχω φιλες οι οποιες σεν μπορουν να πιασουν το δευτερο μωρο τους και προσπαθουν χρονια.και η θεια μου το πιασε το αλλο μωρο μετα απο 17 χρονια !!οποτε εγω λεω οτι Ναι τα στελνει ο θεος οποτε θελει εκεινος.κ η αδερφη του αντρα μου με 3 αποτυχημενες προαπαθειες εξωσωματικης επιασε το λευτερακο μας εντελως ΦΥΣΙΟΛΟΓιΚα!!!!!!!τελοσπαντων συγνωμη που σας κουρασα...ευχομαι να μου πανε ολα
Καλα.!αλλα ειναι πολυ δυσκολο να βγαλω ειτε μια ειτε δυο ψυχες απο μεσα μου.θα παρω παρα πολλες γνωμες και θα καταληξω καπου.και εννοειτε εχω σωας τας φρενας δεν υπαρχει περιπτωση να κανω κατι και τα παιδια μου να μην εχουν τη μαμα τους κοντα τους και να ρισκαρω με τετοια πιθανοτητα!!!θα τα καταφερω θα το δειτε και ευχομαι σε ολες τα καλυτερα!!!!

35ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 7:06 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οαο για το πνευματικο πηρα τηλεφωνο το γερο τα νεκταριο και μου ειπε θα προσευχηθω ο θεος να σε φωτισει να κανεις το σωστο!κοριτσια μου και σττη μιχαελα απο την αγαπη σας και απο την αγαπη του αντρουλη μου των γονιων μ καταφερα και γεννησα τη κορακλα μου!!!!δε χανω τη πιστη μου αλλα θα πραξω το σωστο θα ρωτησω παρα πολλους γιατρους και θα δω τι θα κανω...η μαμα μου εχει καρκινο απι κει περνω δυναμη και πολεμαω τα παντα!!!!

36ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 7:10 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
filenada έγραψε:Ο πνευματικός δεν μιλάει με βάση προσωπικές απόψεις, αλλά με το τι λέει η θρησκεία μας. Η θρησκεία μας δε δέχεται την άμβλωση, σε καμία των περιπτώσεων. Το πιο πιθανό είναι να της πει να είναι ξάπλα όλο το τελευταίο τρίμηνο, για να μην ανοίξει η τομή της....και ότι πει ο Θεός.

Η Ζωίτσα είναι πολύ πιστό άτομο και έχει πραγματικά βοηθηθεί, το μικρό της παιδάκι ζει κυριολεκτικά από θαύμα....και φοβάμαι μήπως την γεμίσουν τύψεις, γι αυτό και μόνο υποστήριξα τα παραπάνω.



Και επειδή ένα τόσο ειλικρινά θρησκευόμενο άτομο, δεν περιμένει κανενός την προτροπή και σίγουρα θα μιλήσει με τον πνευματικό της, εύχομαι ειλικρινά απ την καρδιά μου να έχει ανοιχτούς ορίζοντες ο χριστιανός που θα την συμβουλέψει.

Σε ευχαριστω απο καρδιας με καλυψες!

37ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 7:12 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αφου μιλησες με αλλο γιατρο και σου εδωσε ελπιδες σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου πανε ολα τελεια και θα περιμενω νεα σου!!!

38ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 7:12 am

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οποτε τα πραγματα ειναι πολυ καλυτερα απο οσο φαινοταν αρχικα... Smile 
Ευχομαι ολα να σου πανε καλα, που ειμαι σιγουρη οτι θα πανε Wink 

39ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 7:17 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
mhtsaina έγραψε:. Υπάρχουν πολλοί πνευματικοί σήμερα που δε ζουν "εκτός του κόσμου τούτου", έχουν επαφή με την πραγματικότητα και γνωρίζουν πώς να συμβουλεύουν και να παρηγορούν τους ανθρώπους που το χρειάζονται.[/quote]ναι αλλα θα πεσει σε εναν τετοιο? Ειναι αυτης της κατηγορίας ο δικος της ''πνευματικος'' αν εχει?
επισης βλεπουμε οτι εδω δεν ......παρθηκαν και πολυ σοβαρα οι ιατρικες συμβουλες ωστε να υπάρξει και αποφυγη εγκυμοσυνης μετα απο τοσο συντομο χρονικο διαστημα. Τελος παντων δικη της η αποφαση ,δικη της η ζωη  δικα της και τα παιδια. Εγω επιμενω οτι στο θεμα αυτο οι ''πνευματικοι'' δεν εχουν θεση. μετα θα ηταν μια καλη λυση να παρουν το βαρος. Πριν φοβαμαι οτι θα της δωσουν και αλλο.



Και συγνωμη εσυ που ξερεις αν παρθηκαν σοβαρα και τι συμβουλες μου εδωσε ο γιατρος μου;;και σε τι κατασταση ημουν;τελοσπαντων εντε.εδω ηρθα για να με
Βοηθησουν με καλη θεληση και μεσα απο τη καρδια τους γυναικες που καταλαβαινουν πουε χουν διαβασει και που με νιωθουν για ενα καλο λογο μια προσευχη και μια φιλικη συμβουλη ΟΧΙ να με κρινουν και να μου λενε για αντισυλληψη.και για να ξερεις απο το καθε γιατρο εξαρταται το πορο διαστημα επιτρεπεται ξανα να μεινεις εγκυος μετα άο καισαρικη.εμενα μ λεει μετα απο 6 μηνες αλλα εχω ακουσικ για δυοχρονια.εγω πηγα στο γιατρο μουκαι σε 3 αλλους.και οι αποψεις τηυκαθενα ειναι διαφορετικες.ευχαριστω.

40ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 7:18 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι ευχάριστο νέο, είδες που δεν τελειώνουν όλα με μια γνωμάτευση???? Είμαι σίγουρη οτι όλα θα πάνε καλά, να μην χάσεις την πίστη σου κοπέλα μου, αφού ο άλλος γιατρός είπε πως θα πάνε όλα καλά, έτσι θα γίνει!

41ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 7:18 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria maroui έγραψε:Αφου μιλησες με αλλο γιατρο και σου εδωσε ελπιδες σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου πανε ολα τελεια και θα περιμενω νεα σου!!!

Αγαπη μου γλυκια να σαι καλααα σε ευχαριστω για τη δυναμη που μου δινεις εστω και απο δωω!!!

42ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 7:24 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστω πολυ ολες!!!θα σας ενημερωσω!!!οποιος θελει ας με
Βαζει στις πορσευχες του!!!ποτε μη χανετε τη πιστη σας για τιποτα ο θεος μου χαρισε τη μιχαελα και εσωσε το γιο μου τη 28 οκτωμβριου...απο εγχειρηση σοβαρη!εγκολεασμος λεγεται!κ ειναι κοντα στη μαμα μ που παλευει με το κακο 5 χρονια και δοξα το Θεο ολα πανε καλα!φιλια

43ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 7:26 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γιάυτο οι περισσοτερες ειπαμε για μια δευτερη γνωμη! οποτε με προσοχη και παρακολουθηση ολα γινονται..εγω καταλαβα οτι υπηχε προβλημα με τη μητρα και οχι απλα επειδη ειναι μονο 10 μηνες απο την προηγουμενη καισαρικη! και σε αυτο που λες με το ποσο διαστημα επιτρεπεται οντως υπαρχουν πολλες αποψεις! ολα να πανε καλα κοπελα μου!!

44ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 7:33 am

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θελω κ εγω να σ ευχηθώ να πανε ολα καλα κ να κρατησεις τα δίδυμακια σου αγκαλια εφ οσον εχεις τη συμφωνη γνωμη του γιατρού για να συνεχισεις την εγκυμοσύνη σου.ομως βρε κοπελα μου εισαι μονο 23.μην αφηνεις την τυχη κ τον αντρα σου να καθοριζουν τη ζωη σου κυριολεκτικα κ μεταφορικά. Παρε μετρα αντισσυληψης γτ μεχρι τα 30 θα εχεις αλλα 5 παιδιά . φιλικά στο λεω.μη με παρεξηγησεις αν ακουστηκα καπως σκληρη αλλα αυτη ειναι η ωμη αληθεια.απο κει κ περα αν μπορεις κ τα θελεις να τα μεγαλωσεις πραγματικα μπραβο σου!

45ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 7:43 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
toxotina έγραψε:Θελω κ εγω να σ ευχηθώ να πανε ολα καλα κ να κρατησεις τα δίδυμακια σου αγκαλια εφ οσον εχεις τη συμφωνη γνωμη του γιατρού για να συνεχισεις την εγκυμοσύνη σου.ομως βρε κοπελα μου εισαι μονο 23.μην αφηνεις την τυχη κ τον αντρα σου να καθοριζουν τη ζωη σου κυριολεκτικα κ μεταφορικά. Παρε μετρα αντισσυληψης γτ μεχρι τα 30 θα εχεις αλλα 5 παιδιά . φιλικά στο λεω.μη με παρεξηγησεις αν ακουστηκα καπως σκληρη αλλα αυτη ειναι η ωμη αληθεια.απο κει κ περα αν μπορεις κ τα θελεις να τα μεγαλωσεις πραγματικα μπραβο σου!
Οτι μου τυχΑν δε σημαινει οτι δεν τα θελω κιας γιαυτο ειμαι εδω γιαυτο σας λεω να προσευχηθειτε να μου πανε ολα καλα!!!οχι καλε με το τροπο σου δεν σε παρεξηγωωωω εχεις ενααα δικιο!!!!μετα θα κανω απολινωση βεβαια να ολα παν καλα εννοειτε!!!

46ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 7:46 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirini.pav έγραψε:γιάυτο οι περισσοτερες ειπαμε για μια δευτερη γνωμη! οποτε με προσοχη και παρακολουθηση ολα γινονται..εγω καταλαβα οτι υπηχε προβλημα με τη μητρα και οχι απλα επειδη ειναι μονο 10 μηνες απο την προηγουμενη καισαρικη! και σε αυτο που λες με το ποσο διαστημα επιτρεπεται οντως υπαρχουν πολλες αποψεις! ολα να πανε καλα κοπελα μου!!

Σε ευχαριστω παρα πολυ γλυκια μου!!!!ναι καλα το ειπατε ειδη τα χα κανει ολα αυτα και πολλες γνωμες και το πνευματικο μου!!οζι δεν εχω προβλημα με τη μητρα μου ειναι μια χαρα.με τη τομη της καισαρικης εχω προβλημα..επειδη μετα τον 6 στη μιχαελα μου αρχιζε και λεπτυνε κ ηταν επικινδυνο.δε γεννησα βεβαι γιαυτο αλλα επειδη εγχα παρει μικροβιο απο το νοσοκομειο.ολα να πανε καλα και μονο υγεια για ολο το κοσμο!!!

47ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 7:53 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζωιτσα ευχομαι κι εγω να σε βοηθησει Ο Θεος να κρατησεις στην αγκαλια σου αλλα δυο γερα παιδακια!
Αλλα στο πρωτο μηνυμα σου μας κατατρομαξες!! Λες και δεν υπηρχε εναλλακτικη.. Θανατος ενος απο τους 2 σας (εννοω τα μωρα ή εσυ!!!).. Αυτο εγραφες!!!! Γι'αυτο και ειπαμε γιατι εφτασες σε αυτο το σημειο και δεν εκανες ο,τι ειπαν οι γιατροι ή περισσοτερη προσοχη! μην μας παρεξηγεις! Τρομαξαμε με αυτα που εσυ εγραφες..
Μετα τα ειπες λιγο πιο ομορφα, οτι ρωτησες ειδικο, οτι υπαρχουν πολλες πολλες ελπιδες και οτι αυτο που χρειζεσαι ειναι η προσευχη μας..Την εχεις Ζωιτσα μου!
Να εισαι καλα και αισιοδοξη, με τη βοηθεια Του Θεου..Γενηθητω Το Θελημα Του λεμε και ηρεμουμε....

48ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 8:11 am

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ζωιτσα ευχομαι και εγω με την σειρα μου να σου πανε όλα καλα και να κρατησεις τα παιδακια σου στην αγκαλια σου!!!!!!!!!!Η προσευχη μου μαζι σου!!!!!!!!!!!!!

http://nopixristos@hotmail.com

49ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 8:17 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξερω πολυ καλα τι εγραφα...!!τοτε ειχα μιλησει με τρεις γιατρους εδω στη κρητη μετα ψαχνομαι πιο πολυ κ μιλησα με μια μαια παρα πολυ καλη το κ.μιχαλοπουλο τον κ.τσιγκρη και μια αλλη γιατρο απο κρητη.οσο για τη προσοχη αν διαβασες ενα σχολιο που εγραψα θα καταλαβεις πιστευω!τελοσπαντων εδω δεν ειμαδτε για παρεξηγησεις ουτε για να κρινουμε κανενα ειμαστε για να βοηθαμε κ να λεμε με ομορφο τροπο αυτο που πιστευουμε που νιωθουμε.με το γιατρο μου τα χω παρει ασχημα ενω παραλληλα αγαπω και εμπιστευομαι πολυ.λεει οτι 6 μηνες μετα μενουμε εγκυες.και τωρα επειδη τον πηρε ο πατερας μου(εμαι μοναχοπαιδι)και τον φοβησε του ειπε οτι θα με σωσει αλλα μπορει να μαι και 4 μηνες στο νοσοκομειο και θα ναι δυσκολα τα πραγματα!τι να πω οι γνωμες των γιατρων διαφερουν.οι αλλοι απο αθηνα μου ειπαν να μην βγαλω παιδι-α απο μεσα μου απλα μετα τον 5 τπερβολικη προσοχη ποα
Φαρμακα για συσπασεις καθολου βαρη και αλλα τετοια...μεχρι τη δευτερα τριτη θα ξεκαθαρισω τα πραγματα...σας ευχαριστω αγαπημενες μου!!!!ολες να στε καλα!!!

50ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 8:17 am

MIKROULA!!

MIKROULA!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πολυ χαιρομαι που βρηκες γιατρο ο οποιος μπορει να σε αναλλαβει.σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα και να χαιρεσαι τα παιδακια σου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις