Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
94 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 94 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 8:18 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NOPITSA έγραψε:Ζωιτσα ευχομαι και εγω με την σειρα μου να σου πανε όλα καλα και να κρατησεις τα παιδακια σου στην αγκαλια σου!!!!!!!!!!Η προσευχη μου μαζι σου!!!!!!!!!!!!!
Με συγκινεις!!!!σε ευχαριστω μεσα απο τη ψυχη μου !!ο,τι καλυτερο και για σενα!!!

52ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 8:21 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MIKROULA!! έγραψε:Πολυ χαιρομαι που βρηκες γιατρο ο οποιος μπορει να σε αναλλαβει.σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα και να χαιρεσαι τα παιδακια σου.

Μικρουλα μου γλυκια σε ευχαριατω κ νιωθω πραγματικα οτη με
Καταλαβαινεις απολυτα...Wink και ο γιατρος μου με αναλαμβανει καλε απλα με φοβισε παρα πολυ για τις ευθυνες τις δικες του....Sad αυτος ελεγε καθε 6 μηνες οτι μπορουμε και τωρα μου λεει πολυ σκληρα τα πραγματα οχι μξνο αυτος αλλοι τρεις που εχω μιλησει.τελοσπαντων θα παρω πολλες γνωμες μεχρι τη δευτερα τριτη.δεν εχω ακομα καταληξει.και θα σας πω τα νεοτερα μου.ευχαριστω κ παλι.κ εχετε δικιο να ψαξω πολλες γνωμες..

53ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 8:22 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zwitsa έγραψε:Ξερω πολυ καλα τι εγραφα...!!τοτε ειχα μιλησει με τρεις γιατρους εδω στη κρητη μετα ψαχνομαι πιο πολυ κ μιλησα με μια μαια παρα πολυ καλη το κ.μιχαλοπουλο τον κ.τσιγκρη και μια αλλη γιατρο απο κρητη.οσο για τη προσοχη αν διαβασες ενα σχολιο που εγραψα θα καταλαβεις πιστευω!τελοσπαντων εδω δεν ειμαδτε για παρεξηγησεις ουτε για να κρινουμε κανενα ειμαστε για να βοηθαμε κ να λεμε με ομορφο τροπο αυτο που πιστευουμε που νιωθουμε.με το γιατρο μου τα χω παρει ασχημα ενω παραλληλα αγαπω και εμπιστευομαι πολυ.λεει οτι 6 μηνες μετα μενουμε εγκυες.και τωρα επειδη τον πηρε ο πατερας μου(εμαι μοναχοπαιδι)και τον φοβησε του ειπε οτι θα με σωσει αλλα μπορει να μαι και 4 μηνες στο νοσοκομειο και θα ναι δυσκολα τα πραγματα!τι να πω οι γνωμες των γιατρων διαφερουν.οι αλλοι απο αθηνα μου ειπαν να μην βγαλω παιδι-α απο μεσα μου απλα μετα τον 5 τπερβολικη προσοχη ποα
Φαρμακα για συσπασεις καθολου βαρη και αλλα τετοια...μεχρι τη δευτερα τριτη θα ξεκαθαρισω τα πραγματα...σας ευχαριστω αγαπημενες μου!!!!ολες να στε καλα!!!


Καταλαβαινω παρα πολυ καλα..Κι εσυ αν διαβασες το πρωτο μου μηνυμα θα εβλεπες πως ο,τι σου ειπαν οι γιατροι στο ειπα κι εγω....
Δεν σε κριναμε..Επαναλαμβανω..Μας κατατρομαξε το διλημμα σου....

54ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 8:26 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
zwitsa έγραψε:Ξερω πολυ καλα τι εγραφα...!!τοτε ειχα μιλησει με τρεις γιατρους εδω στη κρητη μετα ψαχνομαι πιο πολυ κ μιλησα με μια μαια παρα πολυ καλη το κ.μιχαλοπουλο τον κ.τσιγκρη και μια αλλη γιατρο απο κρητη.οσο για τη προσοχη αν διαβασες ενα σχολιο που εγραψα θα καταλαβεις πιστευω!τελοσπαντων εδω δεν ειμαδτε για παρεξηγησεις ουτε για να κρινουμε κανενα ειμαστε για να βοηθαμε κ να λεμε με ομορφο τροπο αυτο που πιστευουμε που νιωθουμε.με το γιατρο μου τα χω παρει ασχημα ενω παραλληλα αγαπω και εμπιστευομαι πολυ.λεει οτι 6 μηνες μετα μενουμε εγκυες.και τωρα επειδη τον πηρε ο πατερας μου(εμαι μοναχοπαιδι)και τον φοβησε του ειπε οτι θα με σωσει αλλα μπορει να μαι και 4 μηνες στο νοσοκομειο και θα ναι δυσκολα τα πραγματα!τι να πω οι γνωμες των γιατρων διαφερουν.οι αλλοι απο αθηνα μου ειπαν να μην βγαλω παιδι-α απο μεσα μου απλα μετα τον 5 τπερβολικη προσοχη ποα
Φαρμακα για συσπασεις καθολου βαρη και αλλα τετοια...μεχρι τη δευτερα τριτη θα ξεκαθαρισω τα πραγματα...σας ευχαριστω αγαπημενες μου!!!!ολες να στε καλα!!!


Καταλαβαινω παρα πολυ καλα..Κι εσυ αν διαβασες το πρωτο μου μηνυμα θα εβλεπες πως ο,τι σου ειπαν οι γιατροι στο ειπα κι εγω....
Δεν σε κριναμε..Επαναλαμβανω..Μας κατατρομαξε το διλημμα σου....

Εσυ οχι αλλα αλλη το εκανε.δε θελω να επακταθω εχω αρκετα προβληματα δεν ειμαστε για παρεξηγησεις εδω οπως ειπα!φαντασου αν κατατρομαξε εσας φαντασου εμενα.μιλησα ξεκαθαρα σε ολα τα μηνυματα μου.στο πρωτο μηνυμα δε μπορουσα καν να δω τι εγραφα γιατι εκλαιγα παρα πολυ..και δεν ηξερα τι να σας πρωτοπω.τελοσπαντων.ευχαριστω απο καρδιας

55ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 8:26 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να εισαι καλα..

56ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 9:19 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zwitsa έγραψε:
ede έγραψε:
mhtsaina έγραψε:. Υπάρχουν πολλοί πνευματικοί σήμερα που δε ζουν "εκτός του κόσμου τούτου", έχουν επαφή με την πραγματικότητα και γνωρίζουν πώς να συμβουλεύουν και να παρηγορούν τους ανθρώπους που το χρειάζονται.[/quote]ναι αλλα θα πεσει σε εναν τετοιο? Ειναι αυτης της κατηγορίας ο δικος της ''πνευματικος'' αν εχει?
επισης βλεπουμε οτι εδω δεν ......παρθηκαν και πολυ σοβαρα οι ιατρικες συμβουλες ωστε να υπάρξει και αποφυγη εγκυμοσυνης μετα απο τοσο συντομο χρονικο διαστημα. Τελος παντων δικη της η αποφαση ,δικη της η ζωη  δικα της και τα παιδια. Εγω επιμενω οτι στο θεμα αυτο οι ''πνευματικοι'' δεν εχουν θεση. μετα θα ηταν μια καλη λυση να παρουν το βαρος. Πριν φοβαμαι οτι θα της δωσουν και αλλο.



Και συγνωμη εσυ που ξερεις αν παρθηκαν σοβαρα και τι συμβουλες μου εδωσε ο γιατρος μου;;και σε τι κατασταση ημουν;τελοσπαντων εντε.εδω ηρθα για να με
Βοηθησουν με καλη θεληση και μεσα απο τη καρδια τους γυναικες που καταλαβαινουν πουε χουν διαβασει και που με νιωθουν για ενα καλο λογο μια προσευχη και μια φιλικη συμβουλη ΟΧΙ να με κρινουν και να μου λενε για αντισυλληψη.και για να ξερεις απο το καθε γιατρο εξαρταται το πορο διαστημα επιτρεπεται ξανα να μεινεις εγκυος μετα άο καισαρικη.εμενα μ λεει μετα απο 6 μηνες αλλα εχω ακουσικ για δυοχρονια.εγω πηγα στο γιατρο μουκαι σε 3 αλλους.και οι αποψεις τηυκαθενα ειναι διαφορετικες.ευχαριστω.
Δεν σου ειπα κατι κακο. Και δεν ήξερα οτι βάζετε θεμα για να ακουτε μονο καλα λόγια. Αν επερνες σοβαρη αντισύλληψη δεν θα ήσουν έγκυος μετα απο 0 μήνες. Αυτο ειναι ολοφανερο σε ολους. Δεν  σε εκρινα ούτε τιποτα. Shocked Στο φινάλε δεν κινδυνεύω εγω να πεθάνω σε μια εγκυμοσύνη αλλα εσυ συμφωνα με αυτα που μας ειπες στην αρχη.Γιατι στο πρωτο σου ποστ μας ειπες οτι ή αν θες να ζήσεις θα πρεπει να ρίξεις τα μωρα -το  μωρο.  Shocked Και σταματηστε επιτελους οταν δεν ακουτε αυτα που θελετε να το θεωρειτε επιθεση και οτι ο αλλος σας κατακρινει.Αααα και να σου πω  . Το οτι δεν σου ειπαν αλλες αυτο που σου ειπα εγω δεν σημαίνει οτι δεν το σκέφτηκαν ετσι? WinkWinkWinkWinkWink

57ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 9:29 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζωιτσα, δεν ξερω γιατι αλλα το προσωπο σου, το ονομα σου (λεγανε και την νονα μου Ζωη) μου ειναι αρκετα οικεια παροτι δεν σε ξερω.
ευχομαι να πανε ολα κατ'ευχην!
εγω δεν θα σε συμπεριλαμβανω στις προσευχες μου. θα κανω ξεχωριστη προσευχη για σενα. οπως κανω για το μωρακι μου, για τον αντρα μου και την οικογενεια μου.

58ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 10:14 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
peristeraki έγραψε:Ζωιτσα, δεν ξερω γιατι αλλα το προσωπο σου, το ονομα σου (λεγανε και την νονα μου Ζωη) μου ειναι αρκετα οικεια παροτι δεν σε ξερω.
ευχομαι να πανε ολα κατ'ευχην!
εγω δεν θα σε συμπεριλαμβανω στις προσευχες μου. θα κανω ξεχωριστη προσευχη για σενα. οπως κανω για το μωρακι μου, για τον αντρα μου και την οικογενεια μου.

Σε ευχαριστω απο καρδιας .να εισαι καλα να χαιρεσαι την οικογενεια σου.να χετε την υγεια σας και παντα χαρες στο σπιτικο σας.σπανιζουν τετοιοι ανθρωποι σα και σενα στις μερες μας!!!!και παλι ευχαριστω!!'

59ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 10:20 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
zwitsa έγραψε:
ede έγραψε:
mhtsaina έγραψε:. Υπάρχουν πολλοί πνευματικοί σήμερα που δε ζουν "εκτός του κόσμου τούτου", έχουν επαφή με την πραγματικότητα και γνωρίζουν πώς να συμβουλεύουν και να παρηγορούν τους ανθρώπους που το χρειάζονται.[/quote]ναι αλλα θα πεσει σε εναν τετοιο? Ειναι αυτης της κατηγορίας ο δικος της ''πνευματικος'' αν εχει?
επισης βλεπουμε οτι εδω δεν ......παρθηκαν και πολυ σοβαρα οι ιατρικες συμβουλες ωστε να υπάρξει και αποφυγη εγκυμοσυνης μετα απο τοσο συντομο χρονικο διαστημα. Τελος παντων δικη της η αποφαση ,δικη της η ζωη  δικα της και τα παιδια. Εγω επιμενω οτι στο θεμα αυτο οι ''πνευματικοι'' δεν εχουν θεση. μετα θα ηταν μια καλη λυση να παρουν το βαρος. Πριν φοβαμαι οτι θα της δωσουν και αλλο.



Και συγνωμη εσυ που ξερεις αν παρθηκαν σοβαρα και τι συμβουλες μου εδωσε ο γιατρος μου;;και σε τι κατασταση ημουν;τελοσπαντων εντε.εδω ηρθα για να με
Βοηθησουν με καλη θεληση και μεσα απο τη καρδια τους γυναικες που καταλαβαινουν πουε χουν διαβασει και που με νιωθουν για ενα καλο λογο μια προσευχη και μια φιλικη συμβουλη ΟΧΙ να με κρινουν και να μου λενε για αντισυλληψη.και για να ξερεις απο το καθε γιατρο εξαρταται το πορο διαστημα επιτρεπεται ξανα να μεινεις εγκυος μετα άο καισαρικη.εμενα μ λεει μετα απο 6 μηνες αλλα εχω ακουσικ για δυοχρονια.εγω πηγα στο γιατρο μουκαι σε 3 αλλους.και οι αποψεις τηυκαθενα ειναι διαφορετικες.ευχαριστω.
Δεν σου ειπα κατι κακο. Και δεν ήξερα οτι βάζετε θεμα για να ακουτε μονο καλα λόγια. Αν επερνες σοβαρη αντισύλληψη δεν θα ήσουν έγκυος μετα απο 0 μήνες. Αυτο ειναι ολοφανερο σε ολους. Δεν  σε εκρινα ούτε τιποτα. Shocked Στο φινάλε δεν κινδυνεύω εγω να πεθάνω σε μια εγκυμοσύνη αλλα εσυ συμφωνα με αυτα που μας ειπες στην αρχη.Γιατι στο πρωτο σου ποστ μας ειπες οτι ή αν θες να ζήσεις θα πρεπει να ρίξεις τα μωρα -το  μωρο.  Shocked Και σταματηστε επιτελους οταν δεν ακουτε αυτα που θελετε να το θεωρειτε επιθεση και οτι ο αλλος σας κατακρινει.Αααα και να σου πω  . Το οτι δεν σου ειπαν αλλες αυτο που σου ειπα εγω δεν σημαίνει οτι δεν το σκέφτηκαν ετσι? WinkWinkWinkWinkWink

Δεν επεκτινομαι γιατι δε θελω καθολου πραγματικα εχω με σοβαροτερα πραγματα να ασχοληθω απο να απολογουμαι σε σενα γραφω ξεκαθαρα πραγματα!ξερεις ποσεσγυναικεσμε σπιραλ εχουν μεινει εδω εγκυες;και πιος στα λεει αυτα οτι θελω να ακουω οτι θελω;γραφωκ παραπανω μια φιλικη γνωμη.εσυ εισαι απο πριν πολυ αποτομη στα σχολια σου.τετοια σχολια να μου λειπουν.απο μενα κλεηνει εδω το θεμα δε θα γινω ανω κατω αποψε και γιαυτο.ξερω πολυ καλα τη γραφω και τη κατασταση μου ποσο σοβαρη ειναι.και οποιος σκεφτεται κατι το λεει κ οι κοπελες ολες μου μικησαν πολυ ομορφα!καλο βραδυ!κοπες μου και παλι σας ευχαριστω και θα σας πω νεοτερα μου...

60ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 10:28 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον κοριτσακι ουτε ξερεις τι γραφεις ουτε και τι σουγινεται γενικοτερα. και ναι εχω υπαρξει τρομερα αποτομη αλλα οχι εδω και οχι με εσενα. Μας λες οτι πο γιατρος σου σου ειπε οτι εχεις 99 %πιθανοτητες να πεθανεις και μετα απο 5 ώρες μας λες αλλα αντι αλλων. Μας λες οτι η μητρα σου ηταν 1 χιλοστο πριν ανοιξει και πεθανεις στην προηγουμενη εγκυμοσυνη σου και τωρα μας λες οτι ο γιατρος σου ειπε ξαναμεινε εγκυος με τα απο 6 μηνες. Οτι σου ειπα εγω σου το ειπα και αλλες. Με εμενα σκαλωσες.
Για να δεις ομως οτι ειμαι καλο παιδι θα προσευχηθω για εσενα. : Να αλλαξεις μυαλα και να εισαι μην εισαι τοσο ανευθυνη. Τωρα ειμαι αποτομη.  Razz

61ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 10:38 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:λοιπον κοριτσακι ουτε ξερεις τι γραφεις ουτε και τι σουγινεται γενικοτερα. και ναι εχω υπαρξει τρομερα αποτομη αλλα οχι εδω και οχι με εσενα. Μας λες οτι πο γιατρος σου σου ειπε οτι εχεις 99 %πιθανοτητες να πεθανεις και μετα απο 5 ώρες μας λες αλλα αντι αλλων. Μας λες οτι η μητρα σου ηταν 1 χιλοστο πριν ανοιξει και πεθανεις στην προηγουμενη εγκυμοσυνη σου και τωρα μας λες οτι ο γιατρος σου ειπε ξαναμεινε εγκυος με τα απο 6 μηνες. Οτι σου ειπα εγω σου το ειπα και αλλες. Με εμενα σκαλωσες.
Για να δεις ομως οτι ειμαι καλο παιδι θα προσευχηθω για εσενα. : Να αλλαξεις μυαλα και να εισαι μην εισαι τοσο ανευθυνη. Τωρα ειμαι αποτομη.  Razz

Και εγω θα προσευχηθω να αλλαξεις μυαλα να σε φωτισει ο ΘΕος να γινεις καλυτερος ανθρωπος!αντε πια ρε!δεν ντρεπεσαι!και διαβζε καλα τι γραφω ειπα 99% πιθανοτητες για διδυμη κυηση.αλλα κ με ενα ειναι δυσκολα.και ολη την ωρα σημερα μιλαω με
Γιατρους και ο καθενας λεει τη γνωμη του.ναι ο γιατρος μου λεει να μενει
Εγκυος σε
Μια γυναικα με καισαρικη μετα απο 6 μηνες .κ δε ξερεις καν να διαβαζεις οσα γραφω ο νιυς σου ειναι να μπεις να την πεις μονο!!!!!γραφω οτι η μητρα μου ηταν πολυ καλη αλλα εχω προβλημα με τη τομηηηη τι δεν καταλαβαινεις;;;οτι αν κανει συσπασεις η μητρα μου μπορει να ανοιξει!αυτο ειναι υο προβλημα μου!και παρακαλω τις διαχειριστριες να παρουν θεση.δε θα με κανουν ανω κατω στη κατασταση μου τετοιες σα και σενα.αντε πια !αρκετα
Με συγχυσες με αυτα που πυτε εσυ ιδια δε ξερεις τι λες

62ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 10:43 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zwitsa έγραψε:Μανουλες με ξερετε λιγο πολυ ολες.ειμαι η ζωη 23 χρονων απο ηρακλειο κρητης.μανουλα τριων υπεροχων παιδιων.του γιωργου που γεννηθηκε 4.10.10 της μαρικρυστης 23.01.2012 και της μιχαελας μας 20.02.13 το προωρακι που με τη χαρη του ΘΕου και τια προσευχες ολων γνωστων,αγνωστον πηγαν ολακαλα.και ειμαστε στον 11 μηνα!ειμαι εγκυος στο 4 παιδι που εχουμε δει δυο σακους και περιμενουμε να δουμε πως θα παει..ειναι 6.2 μερων.στη μιχαελα ημουν απο 5 μηνων στο νοσοκομειο με υψηλη ρηξη και συσπασεις και μετα τον 6 με αφορητους πονους στη τομη μου.τελικα γεννησα 32 βδομαδες και μας κε ο γιατρος η μητρα ηταν παρα πολυ καλη αλλα η τομη ηταν σα το τσιγαροχαρτο και τοιμη να ανοιξει ηθελε ενα χιλιοστο..τωρα μου λενε να το βγαλω το παιδι η τα παιδια δε ξερουμε ακομη...αν ειναι οντως δυο.γιατι κονδυνευει η ζωη μου.μπορει να αιμοραγησω και να ανοιξει η τομη μου.και να μη τα καταφερει και τα μωρα.δε ξερω τι να κανω.δεν θελω να βγαλω τα μωρα η τ μωρο απο τη κοιλια μου.ειμαι φοβισμενη πολυ κ κανω το σταυρο μου ο θεος να κανει το θαυμα του.μου παν αν οντως ειναι δυο 99% υπαρχει περιπτωση να πεθανω.ακομη κ ενα να ναι παλι ειναι δυσκολα τι να πω..Sad
Τρια πουλακια καθονται. Επισης η τομη ειναι πανω στην μητρα. Απιστευτο?Αρα η μητρα σου θα ανοιγε οχι η ραφη απο το παλτο. Εσυ τα εγραψες.

63ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 10:45 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συγνωμη Ζωιτσα αλλα δεν ειπες καθολου αυτο. Σου παραθετω ακριβως τι εγραψες

"μου παν αν οντως ειναι δυο 99% υπαρχει περιπτωση να πεθανω"

με συγχωρεις αλλα ολες απαντησαμε συμφωνα με το παραπανω. Ισως πανω στην συγχυση σου να μην χρησιμοποιησες σημεια στιξης αλλα προφανως καταλαβες οτι η κουβεντα εγινε μπαχαλο μονο και μονο απο αυτο!

Τελος παντων εμεις σου ευχομαστε ο,οοοτι καλυτερο αλλα μην παρεξηγεισαι και τοσο ευκολα. Δεν σου ειπε και κατι φοβερο. Επισης εξ αρχης το ποστ ηταν λαθος, αυτα τα θεματα πρεπει να συζητιουνται μονο με γιατρους κι οχι με ενα ματσο αγνωστες!

64ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 10:48 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zwitsa έγραψε:Μανουλες με ξερετε λιγο πολυ ολες.ειμαι η ζωη 23 χρονων απο ηρακλειο κρητης.μανουλα τριων υπεροχων παιδιων.του γιωργου που γεννηθηκε 4.10.10 της μαρικρυστης 23.01.2012 και της μιχαελας μας 20.02.13 το προωρακι που με τη χαρη του ΘΕου και τια προσευχες ολων γνωστων,αγνωστον πηγαν ολακαλα.και ειμαστε στον 11 μηνα!ειμαι εγκυος στο 4 παιδι που εχουμε δει δυο σακους και περιμενουμε να δουμε πως θα παει..ειναι 6.2 μερων.στη μιχαελα ημουν απο 5 μηνων στο νοσοκομειο με υψηλη ρηξη και συσπασεις και μετα τον 6 με αφορητους πονους στη τομη μου.τελικα γεννησα 32 βδομαδες και μας κε ο γιατρος η μητρα ηταν παρα πολυ καλη αλλα η τομη ηταν σα το τσιγαροχαρτο και τοιμη να ανοιξει ηθελε ενα χιλιοστο..τωρα μου λενε να το βγαλω το παιδι η τα παιδια δε ξερουμε ακομη...αν ειναι οντως δυο.γιατι κονδυνευει η ζωη μου.μπορει να αιμοραγησω και να ανοιξει η τομη μου.και να μη τα καταφερει και τα μωρα.δε ξερω τι να κανω.δεν θελω να βγαλω τα μωρα η τ μωρο απο τη κοιλια μου.ειμαι φοβισμενη πολυ κ κανω το σταυρο μου ο θεος να κανει το θαυμα του.μου παν αν οντως ειναι δυο 99% υπαρχει περιπτωση να πεθανω.ακομη κ ενα να ναι παλι ειναι δυσκολα τι να πω..Sad


Ξερω τι γραφω και δε χρειαζομαι υποδειξεις απο σενα!!πραγματικα η κακια σου δεν εχει ορια!κλειστο θεμα τωρα κ ολες οι κοπελες με ξερουν!δε χρειαζομαι κουβεντες με σενα!κ μιλα με γιατρο να καταλαβεις αυτα που λεω εγω εχω διαβασει τα βιβλια
Και εχω μιλησει με παρα πολλους γιατρους που δεν εχω προβλημα να τους πω !ελεος πια!τραβα να ασχοληθεις με κατι αλλο κ ασεμε ησυχη εμενα τρια πουλακια εισαι συ και μιλα ποιο ομορφα αντε!

65ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 10:50 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηη κακια μου οχι δεν εχει ορια ειναι αληθεια αυτο. Δεν λες που δεν ειναι η βλακεια μου να γκαστρωνομαι για πλακα καθε τρεις και μια?  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ede στις Παρ Ιαν 10, 2014 10:58 am, 1 φορά

66ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 10:57 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω απορρησα με το πρωτο ποστ που ηταν του θανατα και μετα απο 6 ωρες αλλαξαν ολα.....Ποσο γρηγορα ξεκαθαρισε η κατασταση δηλαδη....
Ας προσεχουμε λιγο οταν μιλαμε για θανατο, γιατι καποιες απο εμας τον εχουν ζησει κιολας...

Και δε νομιζω οτι η ede ηταν κακια στο πρωτο της ποστ......

67ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 11:04 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στο τελευταίο της όμως ήταν ... Κι ό,τι κι αν τρέχει με αυτό το ποστ, κι όσο κι αν υπάρχουν αμφιβολίες κι υποψίες για όσα γράφει η κοπέλα, δε ζήτησε συμβουλές αντισύλληψης ούτε την έγκρισή μας για το πότε και αν θα "γκαστρωθεί". Από κει και πέρα, η darsel έγραψε ένα σχόλιο με το οποίο συμφωνώ κατά το 90%, εκτός από κάτι. Όλες όσες θέτουμε ένα θέμα εδώ, στην ουσία το συζητάμε πάντα με άγνωστες. Και πολλές φορές τα θέματά μας έχουν βάση ζητήματα που καταρχήν επιλύονται από ειδικούς ιατρούς. Λάθος ή σωστό, έτσι γίνεται.
Ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε κι ας κλείσουμε αυτό το θέμα, προτού ξεφύγουμε κι άλλο.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mhtsaina στις Παρ Ιαν 10, 2014 11:05 am, 1 φορά

68ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 11:04 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:Κι εγω απορρησα με το πρωτο ποστ που ηταν του θανατα και μετα απο 6 ωρες αλλαξαν ολα.....Ποσο γρηγορα ξεκαθαρισε η κατασταση δηλαδη....
Ας προσεχουμε λιγο οταν μιλαμε για θανατο, γιατι καποιες απο εμας τον εχουν ζησει κιολας...

Και δε νομιζω οτι η ede ηταν κακια στο πρωτο της ποστ......

Απορω και συ;;;κ ειπα οτι αλλαξαν ολα δεν ειπα σπο δευτερα τριτη θα παρουμε μια αποφαση..;;συγνωμη που ειμαι απο κρητη λαι ολη μερα μιλαω στα τηλεφωνα απο γιατρο σε γιατρο και πηρα στην αθηνα και ειπα και δημοσια το ονομα του και του μου ειπε.πρεπει να απολογηθω και για υην ωρα;;;ελεος εχω και φωτο προφιλ τι ναι αυτες οι αποριες σας δε μπορω να καταλαβω.προσεχω τι γραφω και ξερω πολυ καλα τι ζω!!και εγραψα εδω γιατι με βοηθησαν παρα πολλες "αγνωστες" για τη μιχαελα μου!!αλλα τελικα ηταν μεγαλο λαθος και θα μιλησω με την βιβιαν και θα αποχωρησω ...ελεος...!ψαχνετε τις ωρες που εγραψα το ενα και τι εγραψα το αλλο.την αγωνια μ τι μετρατε;λετε να καθομαστε εδω και να μη κανουμε τα αδυνατα δυνατα να παρουμε χιλιες γνωμες πριν
Κανω το οτιδηποτε;;

69ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 11:07 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:Στο τελευταίο της όμως ήταν ... Κι ό,τι κι αν τρέχει με αυτό το ποστ, κι όσο κι αν υπάρχουν αμφιβολίες κι υποψίες για όσα γράφει η κοπέλα, δε ζήτησε συμβουλές αντισύλληψης ούτε την έγκρισή μας για το πότε και αν θα "γκαστρωθεί". Από κει και πέρα, η darsel έγραψε ένα σχόλιο με το οποίο συμφωνώ κατά το 90%, εκτός από κάτι. Όλες όσες θέτουμε ένα θέμα εδώ, στην ουσία το συζητάμε πάντα με άγνωστες. Και πολλές φορές τα θέματά μας έχουν βάση ζητήματα που καταρχήν επιλύονται από ειδικούς ιατρούς. Λάθος ή σωστό, έτσι γίνεται.
Ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε κι ας κλείσουμε αυτό το θέμα, προτού ξεφύγουμε κι άλλο.

Σε ευχαριστω πολυ!οσες κοπελες ειναι απο ηρακλειο κρητης παρακαλω να γραψουν στην ομαδα να μιλησω κ ξεκαθαρα με ονοματα γιατρων!ελεος δε περιμεν οτι θα απολογουμε για το τι κανω καθε 6 ωρες.η κακια δεν εχει ορια!

70ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 11:08 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πρεπει
Να
Ντρεπεσαι
Για το τροπο που μιλας και
Δε
Πεφτω στο
Επιπεδο σου!εχω την
Αγωνια μ
Δεν θα
Καθομαι να στεναχωριεμαι για σενα

71ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 11:09 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επιμενω οτι αρχικα δεν σου ειπα τιποτα κακο. Τελος παντων.

Μητσαινα ναι το τελευταιο ηταν με κακια. Τα δικά μου μόνο ετσι ?Στα καλα καθουμενα? Οκ.

Ειλικρινα ευχομαι να πανε ολα καλα.

72ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 11:11 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μονη σου τα σκεφτεσαι μονη σου τα λες...Ποιος σου ειπε τι να γραφεις και τι οχι; Ποιος σου ειπε για τα τηλεφωνα;

Ουφ..Πραγματικα..
Συμφωνω με τη μητσαινα
Ας συμφωνησουμε οτι διαφωνουμε και ας κρατησει η καθε μια τις σκεψεις της και τις πισινες της για ο,τι διαβαζει γιατι δεν ειναι ολα οπως φαινονται..

Τη Βιβιαν για να τη βρεις μαλλον θα πρεπει να ψαξεις σε αλλο blog..

Καληνυχτα

73ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 11:14 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συμφωνω με Lillybell.

Η Βιβιαν δεν ξερω ποια ειναι.

Χαιρετω!

74ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 11:15 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν ηταν κακο
Το πρωτο σου ποστ αλλα ηταν πολυ αποτομο.καμια σχεση με
Των αλλων
Κοριτσιων.απο τη στεναχωρια μου εχω διαβασει πανω απο 4 φορες απο την αρχη α τα ποστ.και το δικο σου ηταν σαν ειρωνικο για μενα γιαυτο σου απαντησα.και στο τελος ομως ειδες τι εγραψες..οποτε καλα το καταβα απο την αρχη.δες το τελευταιο σου μηνυμα γιατι οφτε να το γραψω δε μπορω.θα μου κεις και ποτε θα γκαστρωθω κιολας ελεος.τελοσπαντων.ευχαριστω παρα πολυ αν και ξερω οτι δεν το εννοεις.κοριτσια μου καλο βραδυ.

75ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗθΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Παρ Ιαν 10, 2014 11:15 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:Επιμενω οτι αρχικα δεν σου ειπα τιποτα κακο. Τελος παντων.

Μητσαινα ναι το τελευταιο ηταν με κακια. Τα δικά μου μόνο ετσι ?Στα καλα καθουμενα? Οκ.

Ειλικρινα ευχομαι να πανε ολα καλα.

Ούτε τα δικά σου μόνο, ούτε στα καλά καθούμενα. Το γράφω κι εγώ ότι υπάρχουν αμφιβολίες κι υποψίες και σίγουρα ξέρεις ότι δε σε θεωρώ χαζή. Όμως, το τελευταίο παραήταν κακό, ακόμη και αν προκλήθηκες έντονα. Αυτό λέω μόνο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις