Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
91 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 91 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Leda Leda έγραψε:Αχ ευχαριστω βρε κορίτσια με ηρέμησατε λιγάκι!!Και ο γιατρός με πρόκληση μου είπε αν δεν έρθει μόνος του και μονο αν ειναι τόσο χάλια τα πράγματα με καισαρικη...Απλα στη θέση που ειναι δεν μπορει να εμπεδωθει για να φύγει ο τράχηλος....Τέλος πάντων όπως και να χει το μωρακι μου να βγει καλα και όλα τα αλλα ειναι λεπτομέρειες!!
Για το αποσμητικό μου είχε πει η μαία οτι δεν κανει και οτι γενικά στην περιοχή του στήθους καλο ειναι να πλενομαστε με το βρεφικο...
Αλλα και γω όπως λέει η Βασουλα αν δεν βαλω νιώθω απαίσια!!
Κ γω ίδια περίπτωση ήμουν...απλά με την πρόκληση και διαστολή έγινε και όλα...απλά δεν κατέβαινε η μικρή γιατί ήταν τυλιγμένη με το λώρο στο λαιμό και στη μασχάλη.Απλά με έκοψαν λίγο παραπάνω κι έσπρωξα παραπάνω,μην αγχώνεσαι.Δεν είναι λόγος ΚΤ.

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ντινάκι υπομονή...χαίρομαι που τουλάχιστον είναι πιο ήρεμη σήμερα! Θα έχεις και βοήθεια από την Κυριακή οπότε ελπίζω να φτιάξουν τα πράγματα! Περίεργο που δεν δέχεται το γάλα σου (ενώ πίνει το ξένο - δεν είναι δηλαδή ότι δεν τρώει...). Ο παιδίατρος τι λέει γι αυτό? Πάντως βγάζε το γάλα σου όσο μπορείς για να συνεχίσεις αργότερα με το μητρικό μόλις είναι καλύτερα η μικρή σου και το δέχεται...
Όσο για το θέμα αποσμητικό και εγώ είμαι εθισμένη στο αποσμητικό και την κολώνια αλλά στο σπίτι δεν φοράω τίποτα από τα δύο εφόσον δεν κάνει...απλά πλένομαι πιο συχνά...όταν βγω έξω πάντως βάζω και πλένομαι μόλις γυρίσω σπίτι.
Επίσης, άσχετο, αλλά θέλω να κάνω ανταύγειες...ξέρετε αν υπάρχει πρόβλημα με το θηλασμό? Ο παιδίατρος στην κλινική είχε πει ότι επιτρέπεται αλλά για 1 24ωρο να είμαι με αυτό το καπελάκι που βάζουν στα μαλλιά για να μη μυρίζει τις μπογιές το μωρό...μπορεί να ρωτήσω και τη γυναικολόγο μου που θα πάω την Τρίτη.

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα μου ειπε να μην τρωω οσπρια και καυτερα...κ σοκολατες γτ κανει υπερκινητικα τα μωρα

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια μου τι κανετε;;;;;εμεις κοιμομαστε....μετα απο πολυ ωρα!!!!!
gallida μου μην ασχολεισαι με τα λογια του κοσμου....κοιτα την οικογενεια σου.....
καλε τι ωραιες φωτο ειναι αυτες;;;;τι πατουσακια ειναι αυτα και τι γλωσιτσα ωραια ειναι αυτη;;;;
βασουλα μου χαλαρωσε και οπως σου ειπαν και τα κοριτσια κοιμησου τωρα που μπορεις....εμενα ο δικος μου κοιμαται τη μερα και τη νυχτα ξαγρυπναει κατι μερες....
bobo μου με το καλο να πατε σπιτακι σας....
ντινακι μου και εμεις με το μητρικο δεν τα παμε και τοσο καλα...μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου...με οτι ηρεμει το μωρο σου πιο πολυ....σημασια εχει να ειναι καλα το μωρακι σας και ας πινει και ξενο....εμεις πινουμε της frezy-lac το βιολογικο....αυτο μου συνεστησε η παιδιατρος και ειναι μια χαρα το μωρακι μου.....

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ντινακι μην στεναχωριεσαι , δεν φταις εσυ !! καταφερες και θυλασες αποκλιστηκα τοσο καιρο , εκανες οτι καλυτερο μπορουσες !!

δηλαδη ρε κοριτσια το θεμα αποσμητικο το ξεχναμε? δεν υπαρχει κανενα που α μην μυριζει? ε δε θα το βαλουμε και στη μασχαλη το παιδι ! ειρηνη στο κομμωτηριο που δουλευα ερχοντουσα πολλες που θυλαζανε και περασανε βαφη!! βεβαια ρωτα τον γιατρο σου
!! θελω κι εγω να παω να τα βαψω πριν γεννησω να ανεβει η ψυχολογια και επισης να βαλω τη μανουλα μου να μου κανει αποτριχωση , ομως ρε κοριτσια εχω να κανω αποτριχωση απο τον πεμπτο μηνα !! που να τα καταφερω με την κοιλια?? τι να κανω για να ειναι οσο γινεται πιο ανοδινη η αποτριχωση? να παρω ταινιες με κρυο κερι? τι λετε? εντομεταξυ φενονται πολυ αδυναμες οι τριχουλες και ειναι σαν χνουδακι δεν εχω δηλαδη και πολυ πραγμα παλι καλα !!

a_nanaka

a_nanaka
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Να σας ζήσουν τα μωράκια!@!!!
Με το καλό όσες απομένουν!!

Εμείς την Κυριακή γινόμαστε 1 μηνός και θέλω να μοιραστώ μαζί σας αυτό τον μήνα που πέρασε....
Είχαμε κι εμείς θέμα με το μητρικό γάλα. Ενώ το έπινε μετα το έβγαζε γουλιες-γουλιές.... Στις 2 εβδομάδες ξεκίνησαν οι κολικοι (ευτυχως light κατασταση) και η παιδίατρος μου σύστησε το frezylac AC για κολικους, το οποίο ο μπέμπης ουτε να το μυρίσει δεν ήθελε. Συνεχίσαμε (και συνεχίζουμε ακόμα)με Aptamil EC για κολικους και δόξα τω Θεώ όλα καλά!!! Το γάλα μου το βγάζω με θήλαστρο, το αποθηκευω κατάψυξη και θα του το δώσω μετά τον 2ο μήνα για να σκληρύνει λίγο το στομαχάκι του. Το καλό με το ξένο γάλα είναι ότι μου κοιμάται όλη νύχτα.

Αυτά τα νέα μας

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
a_nanaka έγραψε:Να σας ζήσουν τα μωράκια!@!!!
Με το καλό όσες απομένουν!!

Εμείς την Κυριακή γινόμαστε 1 μηνός και θέλω να μοιραστώ μαζί σας αυτό τον μήνα που πέρασε....
Είχαμε κι εμείς θέμα με το μητρικό γάλα. Ενώ το έπινε μετα το έβγαζε γουλιες-γουλιές.... Στις 2 εβδομάδες ξεκίνησαν οι κολικοι (ευτυχως light κατασταση) και η παιδίατρος μου σύστησε το frezylac AC για κολικους, το οποίο ο μπέμπης ουτε να το μυρίσει δεν ήθελε. Συνεχίσαμε (και συνεχίζουμε ακόμα)με Aptamil EC για κολικους και δόξα τω Θεώ όλα καλά!!! Το γάλα μου το βγάζω με θήλαστρο, το αποθηκευω κατάψυξη και θα του το δώσω μετά τον 2ο μήνα για να σκληρύνει λίγο το στομαχάκι του. Το καλό με το ξένο γάλα είναι ότι μου κοιμάται όλη νύχτα.

Αυτά τα νέα μας

νανακα και παλι να σου ζησει ο μπεμπης σου !! ιδιοτροπιες με το γαλατακι ε?? δεν πινει οτι κι οτι !! χιχιχιχ μπρραβο σου που αποθηκευεις το γαλα σου !! να ρωτησω κατι κουλο ? οταν βγαζουμε το γαλα μας και το αποθυκευουμε στο ψυγειο η στην καταψυξη , μετα πως το ζεστενουμε / ξεπαγωνουμε για να το δωσουμε στο μωρακι μας ??

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νανακα να σας ζήσει!! Γερό και δυνατό!
Κοιμόσαστε δηλαδή το βράδυ?? Πόσο σας ζηλεύω!
Βασούλα αν το γάλα είναι στην κατάψυξη το βάζουμε 10 ώρες πριν στο ψυγείο για να ζεσταθεί ομοιόμορφα. Όταν το γάλα είναι στο ψυγείο το ζεσταίνουμε σε ένα κατσαρολάκι!
Όσο για την αποτρίχωση δοκίμασε κερί ή χαλάουα...εφόσον δεν έχεις ιδιαίτερες τρίχες δεν θα πονέσεις πολύ! Εκτός αν θες να κάνεις και τη αποτρίχωση μετά την ολική αναισθησία Razz Razz

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ βρε κορίτσια για την υποστήριξη!!!Αφού γεννήσατε και σεις έτσι φυσιολογικά τότε νομίζω δεν θα έχω πρόβλημα....
Ντινάκι όντως μήπως είχες φάει τίποτα που δεν της άρεσε της μπέμπας γιατί και μένα εντύπωση μου κάνει...Εσείς τα πηγαίνατε πολύ καλά με το θηλασμό....Πάντως όντως πιστεύω αν κάνεις αντλήσεις και αν την βάζεις και τη μπέμπα στο στήθος (αφού μια χαρά τα κατάφερνε να θηλάσει) θα σου ξανάρθει γάλα....
A_nanaka φτάσατε και το μήνα άντε μπράβο μεγαλώνετε!!!!Το γάλα στην κατάψυξη 1 μήνα μόνο δεν διατηρείται?
Aν είναι στην κατάψυξη το βάζουμε στο ψυγείο και το αφήνουμε να ξεπαγώσει εκεί και μετά νομίζω σε μπεν μαρί...Εγώ έχω πάρει αποστειρωτή που είναι και θερμαντήρας και ατμομάγειρας οπότε λογικά εκεί θα τα βάζω...Υπάρχει και σκέτη συσκευή για να το ζεσταίνεις...
https://www.cosmomarket.gr/index.php?p=4&item_id=CMU-175-0016&skr=skr15945&cat_id=00300099

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια.
Σας διάβαζα τόση ώρα που ξέχασα σε τι ήθελα να πω και εγώ την γνώμη μου  Rolling Eyes 

Bobo να σας ζήσει και πάλι και καλή επιστροφή στο σπίτι σας!

Νανακα μπράβο σου που αποθηκεύεις το δικό σου. Όσο περισσότερο πιει από την μαμά, τόσο το καλύτερο!

Για την κουβέντα που κάνατε για το αποσμητικό, εγώ έχω πάρει από το φαρμακείο έναν κρύσταλλο

http://www.avmag.gr/archives/6031

και είμαι απόλυτα ευχαριστημένη.



Λήδα μου, και μένα η Ορσία δεν ήταν γυρισμένη σωστά και στις ωδίνες με έβαζαν σε κάποιες συγκεκριμένες θέσεις για να στρίψει το μωρό. Μας πείρε λίγη ώρα παραπάνω αλλά πήρε σωστή θέση και γέννησα φυσιολογικά.

Κάποια ρώτησε για τιε βαφές μαλλιών.
Όπως είχα γράψει και παλιότερα, οι πιστοποιημένοι σύμβουλοι θηλασμού (που κάτι θα ξέρουν παραπάνω) υποστηρίζουν ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να βάψει τα μαλλιά της μια θηλάζουσα. Επίσης καλό θα ήταν όπως είπε και κάποια από τα κορίτσια, για λίγες ώρες να φορέσει ένα σκουφάκι γιατί όντως μυρίζουν έντονα!

Άραγε η Kate έχει γεννήσει;

http://www.something-special.gr

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και συ Μαρία μου?!Δεν το ήξερα ότι είναι τόσο συχνό....
Αυτούς τους κρύσταλλους τους πουλούσαμε στο μαγαζί που δούλευα και η ίδια εταιρεία βγάζει και σε σπρέϋ...Τους είχα ξεχάσει και όντως είναι πολύ καλοί!!

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irenehr έγραψε: Εκτός αν θες να κάνεις και τη αποτρίχωση μετά την ολική αναισθησία Razz:P

 Laughing  Laughing  Laughing  πολυ καλη ιδεα ρε συ πως δεν το ειχα σκεφτει?? χαχαχαχχ δουλεψτε με , μου αξιζει !!  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 328109 

παω για καφεδακι , φιλακια σε ολες  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 417472 

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΤΙΝΑ να σου κόπηκε το γάλα έτσι ξαφνικά είναι λίγο δύσκολο. Επίσης για τους κολικούς το πιο ελαφρύ και εύπεπτο γάλα είναι το μητρικό. Επειδή από την πρώτη στιγμή τα πηγαίνατε τέλεια και ήδες από το βάρος που πήρε ότι όχι μόνο έχεις γάλα αλλά είναι και πολύ παχύ/θρεπτικό, ρίξε μια ματιά στο παρακάτω άρθρο. Φυσικά θα κάνεις το καλύτερο που πιστεύεις για το μωρό σου, αλλά αν έχεις κουράγιο προσπάθησε να μην σταματήσετε τελείως... μόνο καλό θα του κάνεις. Και φυσικά χωρίς πίεση και άγχος  Smile 


http://pediatros-thes.gr/%CE%B8%CE%B7%CE%BB%CE%B1%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82/%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%AE%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CE%B3%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CF%85%CF%87%CE%AF%CE%B1%CF%82/%CE%AC%CF%81%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%B8%CE%B7%CE%BB%CE%B1%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%8D-%CE%B4%CE%B5%CE%BD-%CE%B8%CE%AD%CE%BB%CE%B5%CE%B9-%CE%BD%CE%B1-%CE%B8%CE%B7%CE%BB%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9/

http://www.something-special.gr

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoulagal έγραψε:
irenehr έγραψε: Εκτός αν θες να κάνεις και τη αποτρίχωση μετά την ολική αναισθησία Razz:P

 Laughing  Laughing  Laughing  πολυ καλη ιδεα ρε συ πως δεν το ειχα σκεφτει?? χαχαχαχχ  δουλεψτε με , μου αξιζει !!  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 328109 

παω για καφεδακι , φιλακια σε ολες  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 417472 

Very Happy Very Happy Very Happy
Καλό καφεδάκι!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασουλα μου καλο καφεδακι ...
ντινακι μου το αγχος ειναι οτι χειροτερο...και εγω αγχωνιμουν πολυ με το θεμα οτι δεν ειχα θηλη και γι'αυτο δεν τα καταφερα με τον αποκλειστικο θηλασμο....αλλα σημασια εχει να ειναι καλα τα μωρακια μας....και εμενα η μανα μου δεν καταφερε να με θηλασει και μια χαρα ειμαι....ουτε μικρη αρρωσταινα ουτε δοντι δεν εχω χαλασμενο...εμεις να ειμαστε καλα ψυχιλογικα γιατι τα μωρακια μας τα καταλαβαινουν ολα....

116Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Ιαν 30, 2014 10:43 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία ωραίο φαίνεται το αποσμητικό που μας έστειλες...κάνει δουλειά? Ψήνομαι να το πάρω...

117Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Ιαν 30, 2014 12:03 pm

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irenehr έγραψε:Μαρία ωραίο φαίνεται το αποσμητικό που μας έστειλες...κάνει δουλειά? Ψήνομαι να το πάρω...

Ειρήνη εγώ βάζω από αυτό και ούτε ιδρώνω ούτε μυρίζει η μασχάλη. Είμαι πολύ ευχαριστημένη γιατί και εγώ χωρίς αποσμητικό δεν μπορώ!
Απλά βρέχεις λίγο τον κρύσταλλο και τον περνάς στη μασχάλη.

http://www.something-special.gr

118Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Ιαν 30, 2014 12:15 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μου φαίνεται θα το δοκιμάσω γιατί δεν μπορώ και εγώ χωρίς αποσμητικό! Από που το παίρνεις? Το βρήκα εδώ:

http://www.ebay.com/itm/3X-Ice-Guard-Natural-Crystal-Deodorant-Stick-Multi-Buy-120g-/141170434961?pt=UK_HeathBeauty_BathShowCons_RL&hash=item20de69e391

20€ τα 3 είναι καλή τιμή?

119Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Ιαν 30, 2014 12:39 pm

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι ευχαρηστουμε πολυ για την πληροφορια ! !! κι εγω θα το παρω σηγουρα !! ποσο εχει αληθεια ? στα φαρμακεια το βρησκουμε απ οτι λεει ε??

αααχχχ κοριτσια μου , μου λειπει ο αντρουλης μου !  Sad 

120Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Ιαν 30, 2014 11:43 pm

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα!πολυ ησυχια στο θεματακι μας!ρε κοριτσια τι εγινε με την kate???? γεννησε??????

121Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Παρ Ιαν 31, 2014 12:10 am

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα και από μένα!!!!!!Η Kate μάλλον θα πρέπει να έχει γεννήσει μου φαίνεται....

122Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Παρ Ιαν 31, 2014 12:18 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!
Ναι και εγώ πιστεύω ότι η Kate πρέπει να γέννησε χθες βράδυ!
 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 215994 
Να σου ζήσει Kate μου!! Γερός και δυνατός! Θα περιμένουμε λεπτομέρειες!!
Λήδα είσαι η επόμενη  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 328109 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 328109 

123Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Παρ Ιαν 31, 2014 12:26 am

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eμένα αν δεν πιάσει καλοκαίρι δεν βγαίνει ο μπέμπης!!!χαχα!!!!!!
Kate να σου ζήσει!!!!!!!!!!!Υγιές και καλότυχο να είναι το μωράκι σου και καλή λοχεία!!!!!!

124Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Παρ Ιαν 31, 2014 12:29 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και καλά θα κάνει! Που να βγει μες στο κρύο?? Να μπει τουλάχιστον η άνοιξη πρώτα Smile
Είσαι η πρώτη της ομάδας μας που ξεπερνάς την ΠΗΤ σου ή κάνω λάθος?

125Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Παρ Ιαν 31, 2014 12:33 am

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κούκλες,τι κάνετε?Πως πάτε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις