Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
299 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 299 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!
Βασούλα μακάρι να ήταν λάθος τα αποτελέσματα και να την πάρετε πιο γρήγορα σπίτι την κουκλίτσα σας! Το καλό είναι ότι δεν πονάει και δεν ταλαιπωρείται! Περιμένουμε νέα σου!
Σοφία μπράβο που κατάφερες τελικά να χρησιμοποιήσεις το sling! Είναι πολύ βολικό τελικά! Ειδικά στη φάση των κολικών...

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν κάθεται πολύ ώρα.Αρχίζει κ τεντώνεται,τινάζεται...δεν ξέρω τι φταίει,όταν είναι ήρεμη είναι καλά...

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!
Σοφία να την βάζεις όταν είναι ήρεμη και να αρχίζεις το περπάτημα για λίγο. Τους αρέσει καλύτερα η κίνηση όταν είναι στο sling, και αφού χαλαρώσει κάνεις ό,τι θέλεις.

http://www.something-special.gr

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι και εγώ έτσι κάνω, λίγο περπάτημα στην αρχή μέχρι να χαλαρώσει ο μικρός και μετά κάθομαι και δεν έχει κανένα πρόβλημα (δεν θέλει δηλαδή συνέχεια περπάτημα).

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μπορω λετε να αλλαξω το προγραμμα της μικρης;; κοιμαται 8.30 9 το βραδυ κ ξυπναει γυρω στις.. Mad Mad 

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και ξυπναει στις 3...

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια δεν θα το πειστεψετε !! την πηρα την μικρη μου ! η δευτερη καλλιεργεια βγηκε αρνητικη !! και της εκαναν και υπερυχο στα νεφρακια της και ολα καλα !! δεν μπορουμε να το πειστεψουμε !!

MIKROULA!!

MIKROULA!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mπραβο βασουλα..φανταζομαι τη χαρα σου...τελος καλο ολα καλα!!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 215994 

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Βασούλα!
 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 654316 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 654316 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 654316 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 654316 
Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια από δω και πέρα και να είναι η μπουμπού σας καλότυχη και υγιής!

http://www.something-special.gr

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντε μπραβο βασουλα κοιτά τωρα να την χαρείτε σπιτάκι!!!!
Τι κανει το ζουζουνακι;;;;πως ειναι στο σπίτι πλέον;;
Γεια σας σε ολα τα κοριτσια εμείς μεγαλώνουμε και πάμε!!!!καθε Παρασκευή ζυγιζομαστε και την περασμένη Παρασκευή είμασταν 3890 πήραμε μέσα σε μια εβδομαδα 480 γραμμάρια!!
Πίνουμε όλο μας το γαλατακι!!!
Να Δούμε πάλι μεθαύριο ποσο θα είμαστε!!!!
Το βραδυ κοιμόμαστε σχετικά κανει ενα με δυο ξύπνημα τα ανάλογα πως θα τύχουν οι ωρες!!
Μας αρέσει πολυ το μπανακι και κανουμε καθε βραδυ!!
Αυτά για την ωρα σας φιλώ όλες!!!

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Βασούλα!!!! Είδες που όλα πήγαν καλά?? Επιτέλους θα είστε σπίτι όλοι μαζί!! Πάντα τέτοια Smile
Bobo μπράβο και σε σας! Συνεχίστε έτσι Smile
Ματινάκι εμένα το πρόγραμμα σας μου φαίνεται πάρα πολύ καλό οπότε δεν έχω ιδέα τι μπορείς να κάνεις! Ο δικός μου δεν έχει κοιμηθεί ποτέ πάνω από 2.30 - 3 ώρες οπότε είμαι πολύ πίσω ακόμα (αν και μεγαλύτερος)!!

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια!
Sadi να σου ζησει το νινι σου!Γερο κ δυνατο!

mariameint έγραψε:
Κολλήσατε πάλι στο facebook; Μιλάτε απανωτά η μια μετά την άλλη που είναι δύσκολη η παρακολούθηση...
Θα συμφωνησω... Very Happy 

vasoulagal έγραψε:κοριτσια δεν θα το πειστεψετε !! την πηρα την μικρη μου ! η δευτερη καλλιεργεια βγηκε αρνητικη !! και της εκαναν και υπερυχο στα νεφρακια της και ολα καλα !! δεν μπορουμε να το πειστεψουμε !!
Μπραβο Βασουλα πολυ χαρηκα!Θα ηταν μεγαλη ατυχια αλλες 10 μερες στην αναμονη κ στο αγχος!
Αντε καλως να την δεχτειτε !Καλή προσαρμογη!

gallida έγραψε:Δυστυχώς στο θέμα θηλασμός ούτε η μαμά ούτε ο σύζυγος με βοηθάνε και είναι υπέρ...νιώθω τόσο μόνη...
Είχαμε βγει 1 ωρα για ψώνια και με παίρνει τηλ η μαμά μου ότι η μικρή δεν σταμάτησε να κλαίει. Και έρχομαι κ μου λέει εγώ θα δίνω πιπίλα πάντως ό,τι κ να λες...ενώ της έχω πει ότι και ο παιδίατρος είπε ότι δεν κάνει
Εγω δεν βρισκω κατι κακο στην πιπιλα μη τα τραγικοποιουμε τα πραγματα..
κ εγω  την Δευτερα που ειχα ραντεβου σε γιατρο κ δεν εχω ακομα θηλαστρο κλπ το ταισα κ φυγαμε καπακι για το Παπαγεωργιου που ειναι 8 λεπτα απο σπιτι με το αμαξι ελα ομως που μετα απο μιση ωρα που τον ταισα αρχισε να τρωει τα χερια του, τα ρουχα του κλπ.. κ ουρλιαζει...
ξενο δεν ηθελα να παρει γιατι σε 1,30 ωρα θα ειμασταν πισω κ της μαμας μου εγω της ειπα να του δωσει πιπιλα(1η του φορα) την πιπιλισε για 3-4 λεπτα ηρεμησε κ αποκοιμηθηκε...

Θελω να παρω θηλαστρο κ κατι για να αποθηκευω γαλα αλλα δεν εχω ιδεα τι να παρω.. ηλεκτρικο ή χειροκινητο?
κ γενικα δεν εχω ιδεα κ πως κ σε τι θα αποθηκευω το γαλα.

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kate οσον αφορα την αποθηκευση επειδη δοκιμασα και τα ειδικα σακουλακια που υπαρχουν εμενα με βολεψαν καλυτερα τα μπουκαλια τα οποια αποστειρωνονται κιολας και συμφερουν οικονομικα.οσον αφορα το θηλαστρο για την χρηση που το θες δεν ξερω να σου πω γιατι εγω χρησιμοποιησα μονο ηλεκτρικο και ηταν μια χαρα.ισως σε βοηθησει αυτο:http://www.mitrikosthilasmos.com/2009/10/blog-post_26.html

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βασούλα τέλεια τα νέα σου!Πήγατε σπίτι?Πως σου φαίνεται η νέα πραγματικότητα?
Εμένα σήμερα όλο κοιμάται η μικρή, πολύ ήρεμη αν και δεν έχουμε κάνει κακά ακόμα...πάντως δεν ζορίζεται ιδιαίτερα

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kate κι γω έχω δωσει πιπίλα και μάλιστα από την 3η μερα ζωής της!
Απλά παρατήρησα ότι από τότε που την έκοψα αυξήθηκε η παραγωγή σε γαλατάκι. Επίσης η μικρή μου έπαθε στοματίτιδα,η γλώσσα της είναι άσπρη και η πιπίλα το χειροτερεύει. Παρασκευή πάω παιδίατρο να δω τι θα μας δώσει.

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφια συγνωμη Crying or Very sad  δεν ηξερα οτι επειδη εχει στοματιτιδα κ ειναι σπρη η γλωσσιτσα της οτι δεν κανει να παιρνει πιπιλα!Εννοειται οτι πει ο παιδιατρος σας εγω το σχολιασα απο την αποψη να ηρεμησει το παιδι κτλ

Κωνσταντινα σ'ευχαριστω πολυ για το λινκ Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 417472 !!

Η αληθεια ειναι οτι θελω ενα θηλαστρο για να μπορω να λειψω 2 φορες την εβδομαδα κ εαν μπορω κ εχω γαλα να κανω κ τραπεζα

Η κουμπαρα μου εχει χειροκινητο κ το εχει μετανιωσει κ το σκεφτομαι μηπως να παρω ηλεκτρικο αλλα μου ειπαν οτι το ηλεκτρικο ειναι για πολυ συχνη χρηση
κ δεν βγαζω ακρη Mad  Mad  Mad !!!

Τα σακουλακια δεν βολευουν ..?
ειχα τηνεντυπωση οτι θα επιαναν κ λιγοτερο χωρο στην καταψυξη, ετσι το ειχα σκεφτει , αλλιως μονο σε μπουκαλια αποθηκευουμε?

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kate εγώ έχω ηλεκτρικό θήλαστρο για την ίδια χρήση που θες και εσύ και είναι μια χαρά. Το χειροκίνητο μου φαίνεται κουραστικό σαν ιδέα αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει...
Εγώ αποθηκεύω σε κυπελάκια της avent τα οποία είναι επαναχρησιμοποιήσιμα (σε αντίθεση με τα σακουλάκια) και αργότερα μπορούν να χρησιμοποιηθούν και για τις κρεμούλες του μωρού.

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kate εγώ είχα πάρει τα παρακάτω κύπελα της avent και με είχαν βολέψει.

http://www.philips.gr/c/avent-baby-breastfeeding/via-storage-scf612_10/prd/

Θήλαστρο είχα πάρει μεταχειρισμένο απο μια κοπέλα του φορουμ, το swing της medela. Και εγώ περιστασιακή χρήση έκανα αλλά δεν ήθελα με τίποτα χειροκίνητο.

http://www.something-special.gr

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εξηγήστε μου λίγο γιατί ανά μισή ώρα θέλει στήθος η μικρή και δεν κάθεται σε κανέναν άλλο...ουφ...έχω απελπιστεί...δεν μπορώ να αντλήσω δεν βγάζω...

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kate εμενα τα σακουλακια δεν με βολεψαν γιατι δεν εβαλα στην καταψυξη απλα εβγαζα το γαλα το εβαζα στην συντηρηση και μετα το εδινα στο μωρο.δεν εφτανε να αποθηκευσω κιολας.οποτε τα σακουλακια τα πληρωσα 20 ευρω και τελειωσαν αμεσως ενω πηρα 3 μπουκαλακια που χωρουσαν περιπου 200 μλ δηλ 2 γευματα και απλα τα αποστειρωνα.

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βασουλα μου  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 215994 μπραβο στην μικρη...χαρηκα πολυ!!

κοριτσια τι πιπιλα εχετε;; για ποσο μηνων, τι μαρκα, σιλικονη η καουτσουκ;;

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ κοριτσια μου , ακομα δεν μπορω να το πειστεψω !! ευχαρηστω πολυ για τις ευχες σας και για τη θετικη σας σκεψη!! με τη μπεμπα μου τα παμε πολυ καλα προς το παρον... ειναι πολυ υσηχη , μαμ κακα και νανι! βεβαια εχει και τον ικτερο ακομα που φερνει υπνηλια ! κοριτσια ποση ωρα θυλαζουν τα μωρα σας?? εμενα η ζουζου μου 20 λεπτα σημερα και τις δυο φορες , απλα τη δευτερη φορα την εβαλα μετα απο λιγο και εφαγε για ενα δεκαλεπτο ακομα.. δεν ειναι πολυ λιγο???? εχω και την εντυπωση οτι εχει μειωθει το γαλα μου, απο τη στεναχωρια μου ( δεν ξερω αν υσχιει αυτο) αλλα μηπως δεν χορταινει? παρολα αυτα εριξε 3ωρο υπνο το μεσημερακι!

εγω kate πηρα χειροκινητο θυλαστρο αφου δεν εχω σκοπο να το πολυχρησιμοποιω.. πηρα της μεντελα και εχει 30 ευρω, δεν εχω παραπονο μια χαρα δουλειτσα κανει ( δεν εχω δοκιμασει βεβαια ηλεκτρικο) απλα ειναι δυσκολο λιγο στο να το κανεις μονη σου , δηλαδη για να καταλαβεις εγω το κραταω στο στηθος και ο συζηγος τρομπαρει !

επισης κοριτσια κι εγω δεν μπορω να σας παρακολουθησω στο φεις ! ας γραφουμε εδω please!!

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Βασουλα!!!!!!!Τελεια νεα!!!!!Οσο για το θηλασμο τα πρώτα 15-20 λεπτά θηλιά ζουν μετα συνήθως κάνουν πιπιλα...Και εφόσον κοιμάται κι ολας μην ανησυχείς χορταινει!!!Σου εχουν πει να την ξυπνάς η έχετε ανακτήσει το βάρος της γέννησης;!
Για θηλαστρο και γω ενα απλο χειροκίνητου της Chico πήρα που οπως το βγάζεις μετα γινεται μπιμπερο αλλα βέβαια και γω το θελω για πολυ περιστασιακή χρήση...

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α!Για σακουλάκια για το γάλα που λέτε ειδα χθες στο jumbo πως εχει δεν ειδα ομως τιμη φαντάζομαι ομως οτι φθηνα θα ειναι...Για ψυγείο ομως και μ´ενα το μπουκάλι πιο εύχρηστο μου φαίνεται....
Bobo μεγαλώσατε και σεις!!!!!Μπραβο μπράβο!!!!!

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπραβο βασουλα πολυ χαιρομαι!ολοκληρωθηκε λοιπον η παρεουλα μας με μωρακια ολα καλα δοξα τον θεο και ολα στο σπιτι τους Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 328109 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 328109 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 328109 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 25 328109 μακαρι να μην ξαναπατησουμε ποτε καμια μας σε νοσοκομειο!!!!!ο θεος να φυλαει τα μωρακια μας!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις