Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
438 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 438 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πππφφφ ευχαρηστω για τις συμβουλες κοριτσια , θα τις ακολουθησω ! αυτη η μαγια μπυρας δηλαδη δεν επηρεαζει σε κατι το μωρο?? ειρηνακι κι ομως εβγαζα με το θυλαστρο ενδιαμεσα μεχρι να παω να ταισω τη μπεμπα , Σοφακι εχω δει διαφορα στο στηθος μου , δεν εχω γαλα ειναι τελειως πιτα και ποναω οταν θυλαζει ! ασε που με το θυλαστρο εβγαζα πανω απο 100 μλ ειχα πολυ πραγμα... τι να πεις , εγω θα το προσπαθησω οσο μπορω παντως !

a_nanaka

a_nanaka
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Βασούλα μπράβο κορίτσι μου που πήρατε το μωράκι σας στο σπίτι! Χάρηκα αφάνταστα! Όσον αφορά για τον θηλασμό, προσπάθησέ το και αν δεν τα καταφέρεις δεν χάθηκε και ο κόσμος. Στον πρώτο μου γιο, μου κόπηκε κι εμένα στους 2 μήνες (από στεναχώρια) και μου είπε μια μαια γνωστή μου: "Να το βάλεις το παιδί στο στήθος... και σε μια γρια να βάλουμε ένα μωρό, η γριά θα κατεβάσει γάλα". Εμένα πάντως δεν κατέβηκε. Συνεχίσαμε με ξένο και όλα καλά. Όσο θήλαζα έπινα μπύρα κάργα χωρίς αλκοόλ, χυμό βύσσινο και τρεφόμουν μόνο με σούπες. Το ίδιο κάνω και τώρα με τον μπέμπη και έχω μια σταθερή ποσότητα γάλακτος ανα ημέρα.

Για την πιπίλα που αναφέρθηκε, εγώ προσωπικά δεν είμαι κατά. Εμένα με έχει σώσει και από κολικούς και από δόντια και γενικώς από γκρίνια. Έχω δώσει και στον μπέμπη τώρα και παράλληλα θηλάζει κιόλας.

Θήλαστρο έχω ηλεκτρικό και με έσωσε τώρα που έβγαζα και αποθήκευα γάλα. Εχω philips avent και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Όσον αφορά την αποθήκευση, τα σακουλάκια βολεύουν για κατάψυξη και τα κυπελάκια για ψυγείο.

Να σας πω και τα δικά μου... Ήρθε η παιδίατρος εχτές. Όλα καλά, ο μπέμπης πήρε 1,300 γραμμ. σε ένα μήνα και 3 πόντους. Το θέμα είναι ότι μου είπε πως ο μπέμπης βγάζει δόντια!!! Έπαθα σοκ γιατί όπως καταλαβαίνετε έχουμε διπλή γκρίνια: κολικοί + δόντια. Κάτι είχα ψυλλιαστεί αλλά έλεγα "αποκλείεται" ειναι πολύ νωρίς ακόμα. Υπομονή μου ευχομαι!

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βασούλα έβγαζες ανά τρίωρο ή πιο σπάνια?
Προσπάθησε το και θα σου αυξηθεί η παραγωγή! Υπομονή και επιμονή!
Όχι δεν κάνει κακό στο μωρό η μαγιά μπύρας (γι αυτό την προτείνουν για το θηλασμό). Αν θες ρώτα και το γιατρό σου. Καλή επιτυχία αν και είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις Smile

Αθηνά μια χαρά ο μπέμπης σου μεγάλωσε! Δόντια από τώρα?? Γίνεται αυτό? Και εμένα βάζει συνέχεια τη μπουνίτσα του στο στόμα τον τελευταίο καιρό αλλά δεν σκέφτηκα ότι μπορεί να βγάζει δόντια τόσο νωρίς!

a_nanaka

a_nanaka
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!

Πως δε γίνεται!!! Ο πρώτος μου 2 μηνών ειχε τα 2 κάτω δόντια. Αν το γεννούσα στην ώρα του (γιατι ήταν πρόωρο μωρό) μπορεί να τον έβγαζα με δόντια!
Και κάθε δόντι και πυρετος. Ευχομαι να μη γίνει και με τον μπέμπη έτσι! Όλο την μπουνιτσα κι εμένα έχει στο στόμα και αρκετά σάλια. Θα περιμένω να μου πεις κι εσυ τι θα σου πει ο παιδιατρος τωρα που θα πάτε για εμβόλιο.

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irenehr έγραψε:Και εγώ το έχω ακούσει αυτό (ότι δεν χρειάζεται να ενεργούνται κάθε μέρα). Ο δικός μου ενώ κανονικά (ως τώρα δηλαδή) ενεργείται 1-2 φορές σε κάθε θηλασμό, χθες και προχθές το βράδυ δεν μπορούσε να ενεργηθεί και ζοριζόταν (έδειχνε δηλαδή έντονα να τον ενοχλεί)....και τις 2 μέρες το πρωί επανήλθε κανονικά...
Δεν ξέρω και εγώ τι φταίει αλλά είναι στενάχωρο να βλέπεις το μικράκι να ταλαιπωρείται και να μην μπορείς να κάνεις κάτι...
1,2 φορές σε κάθε θηλασμό??? Shocked Shocked 
πω πω...
Εμάς ακόμα δεν ενεργήθηκε,είμαι να σκάσω. Αύριο το πρωί έχουμε παιδίατρο.
Βασούλα αν πονάς σημαίνει ότι δεν έχει μπει καλά το μωρό στο στήθος.Κ μένα πάντως το στήθος μου είναι φλατ και πολύ μαλακό,μην απελπίζεσαι.

656Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Φεβ 20, 2014 10:11 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαρηστω για τις συμβουλες σας κοριτσια μου ,ηδη βλεπω κατι αρχιζει να γινεται σε σχεση με χθες !! θα το ριξω στις μπυρες  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 328109  αθηνα ουτε εγω ηξερα οτι βγαζουν δοντια απο τοσο νωρις!!! ρε κοριτσια, δεν εχει κανει κακα απο χθες το μεσημερη , τι να κανω να παρω τον παιδιατρο??

657Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Φεβ 20, 2014 10:59 am

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όντως με τα δόντια γίνεται καμιά φορά αλλά δεν ήξερα από τόσο νωρίς!!!Ο αδερφός μου έβγαλε στους 3 μήνες...
Βασούλα μου είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις με το θηλασμό!!!!!Της δίνεις ξένο τώρας της μπέμπας?Γιατί όπως είπαν και τα κορίτσια παραπάνω αν θηλάζεις μπορεί να κάνουν και 10 μέρες να ενεργηθούν αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα...Τη βλέπεις να πιέζεται να παραπονιέται?

658Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Φεβ 20, 2014 11:05 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Leda Leda έγραψε:Όντως με τα δόντια γίνεται καμιά φορά αλλά δεν ήξερα από τόσο νωρίς!!!Ο αδερφός μου έβγαλε στους 3 μήνες...
Βασούλα μου είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις με το θηλασμό!!!!!Της δίνεις ξένο τώρας της μπέμπας?Γιατί όπως είπαν και τα κορίτσια παραπάνω αν θηλάζεις μπορεί να κάνουν και 10 μέρες να ενεργηθούν αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα...Τη βλέπεις να πιέζεται να παραπονιέται?  

ληδα μου , και την θυλαζω και ξενο της δινω.. αα δεκα μερες ε??  Shocked  δηλαδη να μην ανυσυχησω?? το δικο σου που ειναι και πιο κοντα σε ηλικια στο εχει κανει?

659Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Φεβ 20, 2014 11:12 am

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι δεν μου το έχει κάνει...Όμως επειδή δίνεις και ξένο ρώτα καλού κακού τον παιδίατρο γιατί αυτό ισχύει για τα μωράκια που θηλάζουν αποκλειστικά...Βέβαια αν δεν την βλέπεις να ζορίζεται μπορεί να έτυχε και να ενεργηθεί αργότερα....

660Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Φεβ 20, 2014 12:12 pm

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μολις χεσαμε  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 215994  αυριο θα ερθει και παιδιατρος, και θα παμε και για μετρηση ικτερου!

661Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Φεβ 20, 2014 12:39 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λέτε λοιπόν να βγάλει δόντια τόσο νωρίς? Εμένα δεν έχει ιδιαίτερα σάλια αλλά σήμερα πχ πιπιλούσε τόσο έντονα την μπουνίτσα του που ακουγόταν!!
Ελπίζω να μην πάει δόντι και πυρετός!! Πίκρα! Ήδη αγχώνομαι για το εμβόλιο και ελπίζω να μην έχει παρενέργειες!
Ναι Σοφία 1-2 φορές σε κάθε θηλασμό!! Τώρα αρχίζει να μειώνει λίγο τη συχνότητα αλλά αν είναι να ζορίζεται και να ταλαιπωρείται ας συνεχίσει με τον ίδιο ρυθμό...Εφόσον αύριο έχετε παιδίατρο μην αγχώνεσαι για το ενέργημα. Θα σου πει αυτός αν πρέπει να κάνεις κάτι ή όχι.
Βασούλα μπράβο που βελτιώνεται η κατάσταση!! Σιγά σιγά θα κόψεις το ξένο θα δεις!
Φιλιά σε όλες τις μανούλες και τα μωράκια!!

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Ειρήνη μου και μ´ενα ετσι 2 φορες!!!!Πανω που τον εχω πλύνει και αλλάξει τον βάζω παλι λίγο στο βυζι και μου τα ξανακάνει!!!Ειδικα τη νύχτα ειναι σπαστικό αλλα τι να κανω!!!!

663Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Φεβ 20, 2014 10:47 pm

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα καλημερα...επιτελους επεσε ο αφαλος.. Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 215994  δεν αφησε μεσα καθολου αιματακι...να συνεχισω τον καθαρισμο;; δεν τον βρηκα βεβαια στην πανα..λογικα θα ειναι στα ρουχακια της..γκρινιαζε ομως κ δε κοιταξα..

βασουλα γλυκα ξενυχτια κ εσυ..

σαλια βγαζει κ μενα λιγα καποις φορες

664Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Φεβ 20, 2014 11:59 pm

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!!!!
Μπράβο Ματινάκι!!!!Και μας έτοιμος είναι!!!!Μου είπε η παιδίατρος ότι αφού πέσει του συμπεριφερόμαστε για 3 μέρες σαν να υπάρχει και μετα τέλος....

665Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Παρ Φεβ 21, 2014 12:09 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλες !!  Very Happy  το γαλατακι ξαναρθε στη μαμα και εχουμε απο χθες το μεσημερη να πιουμε ξενο, και δεν νομιζω να ξαναχρειαστει !! ειναι και παλι γεματο το στηθος, και στο υψος του !!  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 215994 

σε μας επεσε ο αφαλουλης στο νοσοκομειο!!  περιμενουμε και τον παιδιατρο τωρα κι εχει αργησει, κι εχουμε να παμε για μετρηση ...

666Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Παρ Φεβ 21, 2014 12:21 am

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βασούλα μου συγχαρητήρια!!!!Είσαι πολύ άξια μανούλα!!!!!!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 50580 

Energy2009

Energy2009
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα στα κορίτσια!!

Βασούλα μπράβο σου που τα κατάφερες με τον θηλασμό!!  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 328109 

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πριν από λίγο μας έπεσε ο αφαλός!!!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 654316 

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!
Μπράβο Ματίνα και Λήδα για τους αφαλούς!! Τι συγχρονισμός ήταν αυτός? Smile

Βασούλα είδες που αγχωνόσουν?? Είσαι φοβερή μανούλα δε σε φοβόμουν!! Και πολύ γρήγορα μάλιστα επανήλθατε!! Μπράβο!!

Λήδα μου άσε πολύ σκατό Razz
Ειδικά το βράδυ, εκεί που έχει γλαρώσει μετά το θηλασμό, τον αλλάζεις και ξυπνάει...και φτου και από την αρχή μετά να τον κοιμήσεις...

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!

Μπράβο Ματίνα και Λήδα. Να χαλαρώσετε λίγο με την περιποίηση του αφαλού.

Βασούλα συνέχισε έτσι.  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 50580 
Όλα θα πάνε σούπερ!

Εμείς σήμερα κλείσαμε μήνα και το πρωί το κοριτσάκι μου μας κέρασε!
Ενώ την άλλαζα στο κρεβάτι, άρχισε να κάνει συντριβανάτα κακά  Rolling Eyes 
Το αριστερό πόδι της πιτζάμας μου γέμισε κακά, καθώς και το σελτεδάκι και λίγο το σεντόνι.
Κάτι στάλες πέσανε στο χαλάκι και τα μόνα που έμειναν καθαρά ήταν τα ρούχα του μωρού. Βλέπετε τα είχα σηκώσει αρκετά για την αποφυγή ατυχήματος  Rolling Eyes 
Έφτιαξα και μια τουρτίτσα για τα μηνογενέθλιά μας   Smile 

http://www.something-special.gr

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία χρόνια σας πολλά!!! Να τη χαιρόσαστε!!
Έφτιαξες εσύ τουρτίτσα και έφτιαξε και η ίδια τουρτίτσα με κακά Razz

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα!βασουλα μου μαλλον το ξενο γαλα την πειραξε γιατι κι εγω απο τοτε που ξεκινησα ξενο εγινε δυσκοιλια.τωρα κανει καθε δευτερη μερα και ζοριζεται παρα πολυ!εχουμε αλλαξει ποσα γαλατα και δεν γινεται τιποτα δυστυχως.
τελικα κοριτσια το λιπαντικο εκανε δουλεια Embarassed το προτεινω ανεπιφυλακτα και μην προσπαθησετε χωρις αυτο γιατι θα πονατε πολυ και μετα ειναι δυσκολο να χαλαρωσεις...
κοριτσια εγω αρχισα και το καπνισμα Embarassed 

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαρηστω κοριτσια μου !! ηρθε και ο παιδιατρος , ολα καλα λεει ! 3100 η μπεμπα μου απο 2910 προχθες! εχουμε λιγο στραβησμο που μεχρι τους 6 μηνες βαρυα θα φυγει λεει ο γιατρος !

ληδακι, ματινακι μπραβο σας για τους αφαλους!! μαρακι να τη χαιρεστε τη ζουζου σας !  Very Happy  οσο για τα κακα που λες , εμενα μολις δυο φορες εχει κανει η δικη μου, και τις δυο τα εκανε την ωρα που την αλλαζα πανω που της σηκωνα τα ποδαρακια να της βαλω τη νεα πανουλα !! την γλητωσα ομως απλα με ενα σελτεδακι  Very Happy 

Sadi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Kalispera koritsia mia xaroula sas vriskw kai oi afaloi pesane kai minogenethlia me tourtitsa kai vasoula mia xaroula i mpempoula sou egw simera piga sti paidiatro na mou dwsei deigmatakia gia galataki oxi pws tha kopsw ton thulasmo mexri simera ton exw apokleistika me diko mou alla mallon den einai toso xortastiko kai peinaei opote ta 2 vraduna tou geumata tha tou dwsw mpimpero mou exei dwsei humana, frezylac, nutriben1... Ti me sumvouleveste???eseis ti dinete oses dinete kai mitriko kai xeno pws to exete sundiasei???Filakia se oles kai ola ta mwrakia!!!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 215994 

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sadi έγραψε:Kalispera koritsia mia xaroula sas vriskw kai oi afaloi pesane kai minogenethlia me tourtitsa kai vasoula mia xaroula i mpempoula sou egw simera piga sti paidiatro na mou dwsei deigmatakia gia galataki oxi pws tha kopsw ton thulasmo mexri simera ton exw apokleistika me diko mou alla mallon den einai toso xortastiko kai peinaei opote ta 2 vraduna tou geumata tha tou dwsw mpimpero mou exei dwsei humana, frezylac, nutriben1... Ti me sumvouleveste???eseis ti dinete oses dinete kai mitriko kai xeno pws to exete sundiasei???Filakia se oles kai ola ta mwrakia!!!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 27 215994 
τα εχω δοκιμασει ολα αυτα τα γαλατα!!!!λογω της δυσκοιλιοτητας φυσικα.το χουμανα πολυ ωραιο αλλα πολλες γουλιες, το φρεζυλακ βρωμαει απαισια,το νουτριμπεν μου αρεσε πολυ και δεν εκανε γουλιες αλλα ειχα παρε το αε που ειναι για δυσκοιλιοτητα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις