Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
177 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 177 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

776Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τετ Φεβ 26, 2014 10:01 am

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πήρα τη γιατρό γιατι ο καημένος έκλαιγε όλο το απόγευμα...Μου είπε οτι αφού το στήθος βγάζει γάλα μάλλον κολικοι θα ειναι...Βασουλα μοιάζει σαν να μην εχει αδειάσει το στήθος και εχει πετρωσει;!Κανε παντως κομπρεσέρ αφού σε ανακουφίζουν και με ζεστό νερό στο ντους κανε μασάζ..Τωρα για συμβούλους θηλασμου δεν ξερω ακριβώς που βρίσκεις παντως ξερω οτι στο Ελενα μπορούν να σε βοηθήσουν με θέματα θηλασμου αν εισαι ακομα Αθήνα...

777Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τετ Φεβ 26, 2014 10:52 am

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια καλησπερα! διαβασα κατι που λετε για σιδερο! εμενα Ληδα χαλασε μια στιρελα που ειχα και πηρα απο το καρφουρ στο γλαυκο ειχε προσφορα συστημα σιδερωμτος singer με 60 ευρω ειχε προσφορα. για να φτιαξω τη στιρελα ηθελε 45 ευρω οποτε πηρα καινουριο και ειναι και πιο καλο γιατι η στιρελα ηταν λιγο παλια.
εγω πηγα σημερα γυναικολογο ολα καλα αλλα μου ειπε να προσεχω να μην μεινω εγκυος πριν περασει 1 χρονος.

778Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τετ Φεβ 26, 2014 10:58 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elin1 έγραψε:κοριτσια καλησπερα! διαβασα κατι που λετε για σιδερο! εμενα Ληδα χαλασε μια στιρελα που ειχα και πηρα απο το καρφουρ στο γλαυκο ειχε προσφορα συστημα σιδερωμτος singer με 60 ευρω ειχε προσφορα. για να φτιαξω τη στιρελα ηθελε 45 ευρω οποτε πηρα καινουριο και ειναι και πιο καλο γιατι η στιρελα ηταν λιγο παλια.
εγω πηγα σημερα γυναικολογο ολα καλα αλλα μου ειπε να προσεχω να μην μεινω εγκυος πριν περασει 1 χρονος.

ελιν μου τι εξετασεις κανουμε στο γιατρο οταν παμε μετα την καισαρικη?

επισης κοριτσια που κανατε καισαρικη σας ειπε ο γιατρος ποτε να ξεκινησετε επαφες?

779Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τετ Φεβ 26, 2014 11:27 am

Energy2009

Energy2009
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Leda Leda έγραψε:Πήρα τη γιατρό γιατι ο καημένος έκλαιγε όλο το απόγευμα...Μου είπε οτι αφού το στήθος βγάζει γάλα μάλλον κολικοι θα ειναι...Βασουλα μοιάζει σαν να μην εχει αδειάσει το στήθος και εχει πετρωσει;!Κανε παντως κομπρεσέρ αφού σε ανακουφίζουν και με ζεστό νερό στο ντους κανε μασάζ..Τωρα για συμβούλους θηλασμου δεν ξερω ακριβώς που βρίσκεις παντως ξερω οτι στο Ελενα μπορούν να σε βοηθήσουν με θέματα θηλασμου αν εισαι ακομα Αθήνα...

Κορίτσια καλησπέρα!

Αν βοηθάει να σας πω ότι για θέματα θηλασμού μπορείτε να απευθυνθείτε στο τηλέφωνο 210-64.62.782, είναι η Τηλεφωνική Συμβουλευτική Υπηρεσία του μαιευτηρίου ΕΛΕΝΑ. Θα μιλήσετε με έμπειρες μαίες για οποιαδήποτε απορία σας - μπορείτε ακόμα να πάτε και από εκεί, απλά φαντάζομαι ότι οι μετακινήσεις είναι λίγο δύσκολες, ακόμα και για αυτές που είμαστε Αθήνα. Λειτουργεί καθημερινά εκτός Σαββάτου και Κυριακής, ώρες 11:30 - 13:30.

Ελπίζω να βρείτε ανακούφιση γρήγορα και εσείς και τα μωράκια σας!!

Εγώ ετοιμάζομαι ψυχολογικά για αύριο... λίγο άγχος το έχω  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 32 534787 Ελπίζω όλα καλά να πάνε και γρήγορα να σας γράψω νέα!

Καλό βραδάκι σε όλες!!

780Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τετ Φεβ 26, 2014 12:17 pm

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα μου εκανε υπερηχο για να δει αν εχει επανελθει η μητρα, δεν μου εκανε κατι αλλο. και ρε γμτ ξεχασα να ρωτησω ποτε κανουμε σεξ. αλλα μου ειπε οτι ο θηλασμος παρεχει μερικη αντισυλληψη οποτε να προσεχω να μην μεινω εγκυος πριν τον 1 χρονο, οποτε πιστευω μπορω να κανω πλεον...αλλα εχω ακομα υγρα ρε γμτ...

781Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τετ Φεβ 26, 2014 12:32 pm

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ενερτζι ευχαργστουμε για τις πληροφοριες ! με το καλο να γνωρησεις το μωρο σου αυριο !! ολα καλα θα πανε !!

καλα και ποτε τελειωνουν αυτα τα παλιουγρα??

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειρηνη μεγαλωσε ο μπεμπης σου μπραβο!εμεις αυριο εχουμε το πρωτο μας εμβολιο και εχω αγχωθει λιγο..
βασουλα μηπως εχει πετρωσει λιγο το στηθος σου?εμενα παντως που το εκανε αυτο το πιεζα πολυ σε εκεινο το σημειο και εφευγε εβαζα ζεστες κομπρεσες και ανακοφιζομουν αλλα μετα δεν ειχα γαλα!!!!!οποτε μην το πιεσεις και παρε τηλ τον γυναικολογο σου να σου πει.
ενερτζι με το καλο κοριτσακι μου να σου πανε ολα καλα!!!

783Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Φεβ 27, 2014 12:03 am

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα,τι μου κάνετε?
Κωνσταντίνα με το καλό το εμβολιάκι!
Βασούλα είσαι καλύτερα?Για σύμβουλο είτε καλείς κάποιον εθελοντή και είναι δωρεάν,είτε κάποιον επαγγελματία οπότε είτε πας εσύ σε αυτόν είτε έρχεται αυτός. Εκεί πληρώνεις.
Εγώ πχ για να μην ψάχνομαι διάλεξα παιδίατρο-σύμβουλο οπότε πληρώνω την επίσκεψη σαν παιδίατρο και ρωτάω και απορίες θηλασμού..

784Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Φεβ 27, 2014 12:58 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σοφακι μου ασε, ειμαι ατυχη, εδω που ειμαι ( στη λαμια ) δεν εχει συμβουλους θυλασμου !!!! μιλησα με καποιες μαμαδες απο το συλλογο θυλασμου εδω περα και μου ειπανε οτι μαλλον εχει παθει συγχυση θηλων απο το μαιευτηριο που της εδιναν συμπληρωμα , και δεν κανει σωστες θηλαστικες κινησεις ... δυστηχως ο πονος συννεχιζετε οταν θηλαζει η μπεμπα αλλα κανω υπομονη , δεν θελω να της δωσω ξενο , ακομα τουλαχιστον , ελπιζω με τον αιρο να διορθωθει !

785Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Φεβ 27, 2014 12:59 am

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια τι κανετε;;;
Εμείς σημερα κλείσαμε ενα μήνα!!!
Ανυπομονω να σαραντησουμε να ξεκινήσουμε τις βόλτες!!!!
Σημερα εχω να πάω στον γιατρο μουνα μέ δει!!ξεχασα να σας πω οτι νονός της μικρής μας θα ειναι αυτός που την ξεγεννησε!!ο γυναικολόγος μου δηλαδή!!!δεν ειναι πολυ συγκινητικό ;;είμαστε φίλοι γι αυτό μας το πρότεινε απο την πρώτη μερα που γεννήθηκε!!!αληθεια έχετε σκεφτεί ονόματα;;;
Εμείς θα την βγάλουμε σοφία !!απο την πεθερά μου διότι η πρώτη η κόρη μας εχει το όνομα της μαμάς μου !!!περιμενω νεα σας!!!

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βασούλα δεν μου φαίνεται για σύγχυση θηλών...,μόνο από τον ένα μαστό το έχεις αυτό?Αν είχες σύγχυση δεν θα έτρωγε καθόλου.Κ γω έδωσα συμπλήρωμα και πιπίλα και σε μένα μερικές φορές δεν πιάνει καλά...οι θηλές μου πχ είναι μες τις ραγάδες....
Αν έπαιρνες τηλ κανέναν από Αθήνα?
Bobo χαρούμενα μηνογενέθλια!Τέλειο το ονοματάκι σας,φυσικά αν δεν παινέψω το όνομά μου... Cool 

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερααα

κωνσταντινα να μας πεις την εμπειρια της μικρης..
bobo περασε κ για εσας ενας μηνας...καπαρωσατε κ νονο.χεχε..πως ειναι οι αδερφουλες;; η μεγαλη;;

ιολη μου που εισαι;;; ολα καλα με την μικρη;;

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια μου!!!!!!!
Εμείς σήμερα κάπως σαν να ηρεμήσαμε....Χθες το απόγευμα μόνο με γονάτισε ο καημενούλης μου!!!!!
Άντε bobo σε 10 μερούλες θα αρχίσετε τις βόλτες!!!!!Τι μου κάνετε οι υπόλοιπες????

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια καλησπερα! να ρωτησω κατι μηπως ξερετε: ολα τα βελουτε φορμακια λενε 20% πολυεστερ. τι εννοει? ειναι μονο το απεξω πολυεστερ ή ειναι και το απομεσα? εσεις τι φορμακια τους φορατε? υπαρχουν και καποια που ειναι πετσετε και ειναι 100% βαμβακι αλλα δεν εχω καταφερει να βρω...

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν ξέρω....εγώ θέλω να τα αποφεύγω τα συνθετικά...και φυσικά η πεθερά μας έφερε μόνο φορμάκια του jumbo που δεν είναι κανένα βαμβακερό.Δεν θέλω να το θίξω στον άνδρα μου αλλά γυφτιά. Twisted Evil 

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελιζα μου δεν εχω βρει 100% βαμβακερό σε βελουτε...Ομως του εχω φορέσει του δικού μου δεν έπαθε τίποτα...
Σίδηρο και ασβέστιο παιρνετε ακομα;!Εγω ξέχασα να ρωτησω την τωρινή μου παιδίατρο ομως η αλλη στην Αθήνα μου είχε πει να τα συνεχίσω αλλα όλο τα ξεχνάω!!!!

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ληδα μου δεν σου ειπε ο γιατρος σου? εμενα μου ειπε συνεχιζω κανονικα μεχρι να σαραντησω !

εχουμε γκρινιτσα σημερα, και θελει ολο στηθος ..  Sad 

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο γιατρός μου είπε να ρωτησω τον παιδίατρο γιατι άλλοι λένε να τα παίρνουμε και άλλοι οχι...Η παιδιατρος στην Αθηνα μου είπε να τα παίρνω κανονικά αλλα δεν ξερω μεχρι ποτε... Αλλα όλο τα ξεχνάω ειδικά το ασβέστιο!!!!
Πω πω αυτο που θελει μονο στήθος και κανει μονο πιπιλα!!!μ´έχει ξεζουμισει και μενα πληγές κοντεύω να κανω!!!

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μα εσενα το εχει μονο πιπιλα εμενα τρωει κιολας !!!  Shocked 

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε μαζι με την πιπιλα κατι του φάει κι ολας αλλα ειναι μερικές φορες που καταλαβαίνω οτι το θελει απλα για να νιώσει σιγουριά...Παντως αυτο λένε πως στρώνει σιγά σιγα..Ήδη εμενα θηλάζει πιο λίγη ωρα απο οςο θηλαζε...

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
100% βαμβακερα εχει στα τζαμπο..εγω απο κει πηρα κοριτσια κ πολυ ωραια σχεδια

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια η πεθερα δε πηρε τπτ για τη μπεμπα.τπτ απολυτως..τον εγγονο ομως που γεννηθηκε τον ιουνη και τι δεν τον πηρε.
καροτσι....ματακι...σεντονια..μπουρνουζι...πετσετες..κ ενα σωρο γαλατα...
αι σιχτιρ..τα θυμηθηκα τωρα...
ειμαστε στην ιδια αυλη κ ολο ερχεται στη μπεμπα κ την λεει θα σε κραταω εγω οταν θα πηγαινει καπου η μαμα σου...ουτε να με πληρωσει (που λεει ο λογοσ) δεν θα της την αφησω...τοσες μερες που ημουν μεσα αφηστε που δεν εφερε ενα πιατο φαι, δεν ηρθε να μου πει αν θελω κατι να με ψωνισει..εστω ψωμι...
ουφφφφ..ξελαφρωσα κοριτσια

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας μανουλιτσες!εμεις καναμε το πρωτο μας εμβολιο και ολα καλα!εκλαψε λιγο βεβαια αλλα ηρεμησε αμεσως.πυρετο δεν εχει κανει μεχρι στιγμης και κοιμοταν ολη μερα!τωρα ξυπνησε και εχει λιγη γκρινια αλλα αυτο το κανει καθε μερα!ειναι 4700 σε βαρος και 57 ποντους υψος!μια χαρα μας ειπε η παιδιατρος!τωρα σε ενα μηνα θα κανουμε παλι εμβολιο αλλα θα ειναι 2 μαζι.
εμεις για ονομα δεν εχουμε αποφασισει ακομα γιατι δεν θα βαλουμε καμια γιαγια γιατι η πεθερα μου εχει πολυ ασχημο ονομα και δεν θελει και η μαμα μου γιορταζει ιδια μερα με εμενα και της ειπα οτι δεν θελω να την βαλω και δεν εχει προβλημα.εγω θελω στεφανια γιατι γεννηθηκε του αγιου στεφανου αλλα του αντρα μου δεν του αρεσει.
πετσετε φορμακια εχω παρει 2 και ειναι φανταστικα πολυ καλυτερα απο τα βελουτε γιατι ειναι ζεστα και το κυριοτερο στεγνωνουν πολυ γρηγορα στο πλυσιμο!!

799Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Φεβ 27, 2014 10:18 am

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια

Πριν λιγο καταφερα να τον κοιμίσω με την βοηθεια της πιπιλας απτις 8 είμαστε στο ποδιCrying or Very sad!

Ειρηνη μεγαλωσε το νινακι σου! Aυτο που περιγραφεις με το αμαξι μου θυμίζεις τις ιστοριες που λενε οι δικοι μου για μενα οταν ημουν μωρο..
Ειχαν αναγκαστει καποιες φορες ειτε νυχτα ειτε μερα να με πανε βολτα με το αμαξι για να κλεισω τα ματια μου χαχαχ...

Ματινα σε καταλαβαινω .. υπομονη γιατι δεν πρόκειται να αλλαξει,
εμενα απο θεμα χρηματων δεν υπαρχει θεμα,εινια γενναιόδωρη  κ ενα ψωμι το παιρνει αλλα κατα τα αλλα καθαριοτητες κλπ σε αυλες κοινοχρηστους χωρους δεν βοηθαει! Επισης μ πεταξε μια μερα οτι δεν χρειαζεται να σιδερωνω τα ρουχα του μωρου Shocked τι να πεις!Νε το θεμα καθαριοτητα-νοικοκυριο στην πραξη δεν το χει!

Βασουλα μου εχω το ιδιο θεμα απο το αριστερο στηθος.. ποναω φριχτα εχθες εκλαιγα και τα 25 λεπτα που ετρωγε..

Επισης απο την πρωτη μερα ειχα θεμα με εκεινο το στηθος γι αυτο συνηθως απο εκει τον ταιζα κ τοn ταιζω με ψευδοθηλη..με βοηθαει πολυ βεβαια κ εκει πονας αλλα στην αρχη,καποιες φορες επiχειρησα κ χωρις αλλα το αποτέλεσμα ηταν να ποναω περισσότερο
Εβαζα στην αρχη μια κορτιζονουχα αντιβιοτική κρέμα σε εκεινη την θηλη που εκανε δουλεια, αλλα ηθελε πολυ πλυσιμο πριν βαλω το μωρο πανω μετα σταματησα να την βαζω

Απο εχθες ομως κ μετα απο προτροπη της μαιας μου, που την περιμενω αυριο σπιτι να με βοηθησει με αυτην την κατασταση, ξανα εβαλα απο αυτην την αλοιφη κ μαζι με την ψευδοθηλη ποναω πολυ λιγοτερο κ δεν κλαιω!

Στοχος μου ειναι να τρωμε κ απο εκει χωρις ψευδοθηλη κ χωρις πονο οπως με το αλλο στηθος

800Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Φεβ 27, 2014 10:38 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ματινα πολυ γαιδουρα η πεθερα , αλλα τι να πεις !! κωσταντινα μια χαρα η μικρουλα σου μεγαλωσατε κι εσεις , μπραβο σας !!

κατερινα μου τι σου ειπε η μαια σου , γιατι πονας? εμενα σημερα ειναι λιγο καλυτερη η κατασταση, ακομα ποναω του κερατα βεβαια , αλλαβλεπω βελτιωση...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις