Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Ρηνακιιιι! Τι κανεις σημερα;;;

εγω πολυ καλα...σχολασα εφαγα και τωρα..χαλαρωνω εδω μαζι σας παρεα!

Καλε τι νευρακια λες;; δεν εχω...αν εννοεις το σχεδιακι, μπηκε..καταλαθος..χε χε Razz Razz Razz Razz 


ειπα και εγω μην ειχες μπλεξιματα με κανεναν τρελο παλι  Laughing Laughing και εγω πολυ καλα..σαν να μην ειμαι εγκυος!!!εφυφε η μικρη και μπηκα να δω τα νεα σας..πολυ ζεστη σημερα!!!και αυριο λεει ακομα χειροτερα!!απαπαπαπα  Twisted Evil Twisted Evil 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οοοχι ολα καλα!! χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing 
Ειπαμε..σε παιδοτοπο δεν ξαναπαταω! Mad Mad 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Οοοχι ολα καλα!! χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing 
Ειπαμε..σε παιδοτοπο δεν ξαναπαταω! Mad Mad 


τι καλο ειχε το μενου σημερα?

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xaxaxaxaxa makari h Titino na exei kala nea giati egw vazv stoixima pws den tha argisei allo polu gia mena...to niwthw karampam oti eeeeeerxetai kai ftouuu!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Liontarina29 έγραψε:xaxaxaxaxa makari h Titino na exei kala nea giati egw vazv stoixima pws den tha argisei allo polu gia mena...to niwthw karampam oti eeeeeerxetai kai ftouuu!


ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον εβαλαμε!!!βρε γιατι ειστε τοσο αρνητικες????αφου εχετε και οι 2 καθυστερηση!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:Οοοχι ολα καλα!! χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing 
Ειπαμε..σε παιδοτοπο δεν ξαναπαταω! Mad Mad 


τι καλο ειχε το μενου σημερα?


Ααα φασολακια..Λαδερο! Εσυ;

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
Liontarina29 έγραψε:xaxaxaxaxa makari h Titino na exei kala nea giati egw vazv stoixima pws den tha argisei allo polu gia mena...to niwthw karampam oti eeeeeerxetai kai ftouuu!


ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον εβαλαμε!!!βρε γιατι ειστε τοσο αρνητικες????αφου εχετε και οι 2 καθυστερηση!!!



χαχαχαχαLaughing Laughing Laughing Laughing 
Ετσι ειμαστε εμεις οι γυναικες...Ολο το μηνα ψαχνουμε συμπτωματα και νομιζουμε οτι το πετυχαμε, νιωθουμε...εγκυες μαλιστα και οταν ερθει η ωρα και εχουμε οντως συμπτωματα αληθινα και κυριως καθυστερηση....ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΟΥΜΕ!!!

Εεεε ειμαστε να μας γελανε.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:μια ομορφη καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!!!τι διαβασα??τινινο και λιονταρινα ακομα τπτ???? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 654316 αντε να φουσκωνουν οι κοιλιτσες!!!αχ αγγελικη εγω γενικα δε φοβαμαι τις βελονες αλλα δε νομιζω να ειχα την δυναμη να τρυπιεμαι μονη μου!!μπραβο σου!!βασουλα μου τι κανεις???λιλλυ μου γιατι νευρακια????ποιον να μαλωσω??? κουνελακι καλο κουραγιο στη δουλεια!!μαριαννα αρα ξερεις τι πρεπει να κανεις τωρα,ε??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994  εγω κοριτσια μου ειμαι πολυ καλα..ειχα και την μπουμπου μεχρι τωρα περασαμε πολυ ομορφα  Very Happy Very Happy Very Happy 



Καλά πουλάκι μου έκανα τα αφρόλουτρα μου και περιμένω τον αντρούλη μου να φάμε!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:Καλά πουλάκι μου έκανα τα αφρόλουτρα μου και περιμένω τον αντρούλη μου να φάμε!


Χμμμμμμ scratch 
Αφρολουτρα ακουω , εν αναμονη του αντρουλη...
Χμμμ Χμμμμscratch 

Δεν εχει καλο σκοπο η Βασουλα.... Razz Razz Razz Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:Οοοχι ολα καλα!! χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing 
Ειπαμε..σε παιδοτοπο δεν ξαναπαταω! Mad Mad 


τι καλο ειχε το μενου σημερα?


Ααα  φασολακια..Λαδερο! Εσυ;


μπιφτεκακια μοσχαρισια απο χθες και ρυζακι με διαφορα λαχανικα..αυριο λεω να κανω σπανακορυζο..ασε σημερα μου εδωσε η γιαγια της μπουμπους οταν ηρθε να την παρει κατι μοσχοβολιστα κουλουρακια βουτυρο και δεν τα αγγιξα!!θαυμαζω τον εαυτο μου..υπο αλλες συνθηκες ουτε ψιχουλο θα ειχε μεινει.. Embarassed Embarassed 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:μια ομορφη καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!!!τι διαβασα??τινινο και λιονταρινα ακομα τπτ???? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 654316 αντε να φουσκωνουν οι κοιλιτσες!!!αχ αγγελικη εγω γενικα δε φοβαμαι τις βελονες αλλα δε νομιζω να ειχα την δυναμη να τρυπιεμαι μονη μου!!μπραβο σου!!βασουλα μου τι κανεις???λιλλυ μου γιατι νευρακια????ποιον να μαλωσω??? κουνελακι καλο κουραγιο στη δουλεια!!μαριαννα αρα ξερεις τι πρεπει να κανεις τωρα,ε??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994  εγω κοριτσια μου ειμαι πολυ καλα..ειχα και την μπουμπου μεχρι τωρα περασαμε πολυ ομορφα  Very Happy Very Happy Very Happy 



Καλά πουλάκι μου έκανα τα αφρόλουτρα μου και περιμένω τον αντρούλη μου να φάμε!


ετοιμη η βασουλα!!!εσυ τι καλο ειχες σημερα??

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:
Liontarina29 έγραψε:xaxaxaxaxa makari h Titino na exei kala nea giati egw vazv stoixima pws den tha argisei allo polu gia mena...to niwthw karampam oti eeeeeerxetai kai ftouuu!


ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον εβαλαμε!!!βρε γιατι ειστε τοσο αρνητικες????αφου εχετε και οι 2 καθυστερηση!!!



χαχαχαχαLaughing Laughing Laughing Laughing 
Ετσι ειμαστε εμεις οι γυναικες...Ολο το μηνα ψαχνουμε συμπτωματα και νομιζουμε οτι το πετυχαμε, νιωθουμε...εγκυες μαλιστα και οταν ερθει η ωρα και εχουμε οντως συμπτωματα αληθινα και κυριως καθυστερηση....ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΟΥΜΕ!!!

Εεεε ειμαστε να μας γελανε.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 



αφου ειπαμε τον σεπτεμβρη ολες!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 328109 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:ασε σημερα μου εδωσε η γιαγια της μπουμπους οταν ηρθε να την παρει κατι μοσχοβολιστα κουλουρακια βουτυρο και δεν τα αγγιξα!!θαυμαζω τον εαυτο μου..υπο αλλες συνθηκες ουτε ψιχουλο θα ειχε μεινει.. Embarassed Embarassed 


Ευγε νεα μου!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 50580 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:
Liontarina29 έγραψε:xaxaxaxaxa makari h Titino na exei kala nea giati egw vazv stoixima pws den tha argisei allo polu gia mena...to niwthw karampam oti eeeeeerxetai kai ftouuu!


ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον εβαλαμε!!!βρε γιατι ειστε τοσο αρνητικες????αφου εχετε και οι 2 καθυστερηση!!!



χαχαχαχαLaughing Laughing Laughing Laughing 
Ετσι ειμαστε εμεις οι γυναικες...Ολο το μηνα ψαχνουμε συμπτωματα και νομιζουμε οτι το πετυχαμε, νιωθουμε...εγκυες μαλιστα και οταν ερθει η ωρα και εχουμε οντως συμπτωματα αληθινα και κυριως καθυστερηση....ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΟΥΜΕ!!!

Εεεε ειμαστε να μας γελανε.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 



αφου ειπαμε τον σεπτεμβρη ολες!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 328109 


Αααα Ναι! Το ειπαμε κι αυτο....

Ε ρε θα πλανταξουν τα μαιευτηρια τον επομενο Μαϊο... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:ασε σημερα μου εδωσε η γιαγια της μπουμπους οταν ηρθε να την παρει κατι μοσχοβολιστα κουλουρακια βουτυρο και δεν τα αγγιξα!!θαυμαζω τον εαυτο μου..υπο αλλες συνθηκες ουτε ψιχουλο θα ειχε μεινει.. Embarassed Embarassed 


Ευγε νεα μου!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 50580 


αστα να πανε τρεμω την στιγμη της ζυγαριας!!!δε λεω οτι δεν με εχει δει ο ανθρωπος αλλα δε νομιζω να παει το μυαλο του σε τετοιο αριθμο..θα αναστεναξει η ζυγαρια..

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:αστα να πανε τρεμω την στιγμη της ζυγαριας!!!δε λεω οτι δεν με εχει δει ο ανθρωπος αλλα δε νομιζω να παει το μυαλο του σε τετοιο αριθμο..θα αναστεναξει η ζυγαρια..

Θα εισαι η εκπληξη του καλοκαιριου!!! cyclops cyclops 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:αστα να πανε τρεμω την στιγμη της ζυγαριας!!!δε λεω οτι δεν με εχει δει ο ανθρωπος αλλα δε νομιζω να παει το μυαλο του σε τετοιο αριθμο..θα αναστεναξει η ζυγαρια..

Θα εισαι η εκπληξη του καλοκαιριου!!! cyclops cyclops 


ξερω τι θα κανω θα του πω οτι ειναι χαλασμενη η ζυγαρια του  tongue tongue tongue 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:αστα να πανε τρεμω την στιγμη της ζυγαριας!!!δε λεω οτι δεν με εχει δει ο ανθρωπος αλλα δε νομιζω να παει το μυαλο του σε τετοιο αριθμο..θα αναστεναξει η ζυγαρια..

Θα εισαι η εκπληξη του καλοκαιριου!!! cyclops cyclops 


ξερω τι θα κανω θα του πω οτι ειναι χαλασμενη η ζυγαρια του  tongue tongue tongue 


Μπααα δε μασανε...Αλλα μη σκιαζεσαι..Εχουν δει και χειροτερα... Laughing Laughing Laughing Δε θα μασησει!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή χώνεψη λιλυ και οποιες αλλες φάγατε μεσημεριανό.

Εγώ ακόμα τπτ...
Και εγώ λιονταρίνα το ιδιο νιωθω οτι ερχεται...

Αχ μην μιλάτε για ζυγαριες....

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:αστα να πανε τρεμω την στιγμη της ζυγαριας!!!δε λεω οτι δεν με εχει δει ο ανθρωπος αλλα δε νομιζω να παει το μυαλο του σε τετοιο αριθμο..θα αναστεναξει η ζυγαρια..

Θα εισαι η εκπληξη του καλοκαιριου!!! cyclops cyclops 


ξερω τι θα κανω θα του πω οτι ειναι χαλασμενη η ζυγαρια του  tongue tongue tongue 


Μπααα δε μασανε...Αλλα μη σκιαζεσαι..Εχουν δει και χειροτερα... Laughing Laughing Laughing Δε θα μασησει!


σε αυτο ελπιζω!!!παντως του εχω δηλωσει οτι θα ειμαι η πιο συνεργασιμη και ηδη εχω χασει 2 κιλα χωρις να πειναω εννοειται απλα με σωστη ισσοροποιημενη διατροφη  cheers cheers cheers 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Titino έγραψε:Καλή χώνεψη λιλυ και οποιες αλλες φάγατε μεσημεριανό.

Εγώ ακόμα τπτ...
Και εγώ λιονταρίνα το ιδιο νιωθω οτι ερχεται...

Αχ μην μιλάτε για ζυγαριες....


Αχχχχχχχ Titino μου..Εμεις δε μιλαμε για ζυγαριες... Rolling Eyes  Rolling Eyes 
Οι ζυγαριες "ΜΙΛΑΝΕ" μολις ανεβουμε πανω τους...

Και τα λενε ολα οι απαισιες!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Καλά πουλάκι μου έκανα τα αφρόλουτρα μου και περιμένω τον αντρούλη μου να φάμε!


Χμμμμμμ scratch 
Αφρολουτρα ακουω , εν αναμονη του αντρουλη...
Χμμμ  Χμμμμscratch 

Δεν εχει καλο σκοπο η Βασουλα.... Razz Razz Razz Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 4 215994 


Μπα με 3η μέρα περιόδου όσες ορέξεις και να έχω θα περιμένω αναγκαστικά!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
Titino έγραψε:Καλή χώνεψη λιλυ και οποιες αλλες φάγατε μεσημεριανό.

Εγώ ακόμα τπτ...
Και εγώ λιονταρίνα το ιδιο νιωθω οτι ερχεται...

Αχ μην μιλάτε για ζυγαριες....


Αχχχχχχχ Titino μου..Εμεις δε μιλαμε για ζυγαριες... Rolling Eyes  Rolling Eyes 
Οι ζυγαριες "ΜΙΛΑΝΕ" μολις ανεβουμε πανω τους...

Και τα λενε ολα οι απαισιες!



χαχαχαχαχαχαχα  Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειναι απαίσιες το ξερω!
Δεν μπορούν να κρύψουν μια φορά τπτ... πφφφφ Twisted Evil Twisted Evil 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Titino έγραψε:Ειναι απαίσιες το ξερω!
Δεν μπορούν να κρύψουν μια φορά τπτ... πφφφφ Twisted Evil Twisted Evil 


εισαι παχουλοκομψουλικο κα εσυ ή μου διαμαρτυρεσαι για 3-4 κιλακια???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις