Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Stevi_tasos έγραψε:pote den xano koybenta,parakoloutho ta panta.


Το έχουμε καταλάβει αυτό και είσαι πολύ ενοχλητικός!

zanna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
perperouna έγραψε:Θελω κ εγω μωρακι..θελω να φουσκωσω να παχυνω κ να φοραω μπλουζες που να λενε baby loading.. θελω θελω θελω....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 19 403793  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 19 403793

στο ευχοαι καλη μου μεσα απο την καρδια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!που θα παει θα ρθει και η σειρα μας....δηλαδη η δικια σου μπορει να έρχεται συντομα, δυο μερουλες σου εμειναν  Smile Smile Smile Very Happy Very Happy Very Happy 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
den antexo allo έγραψε:Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε?
Αγγελική μου χαίρομαι που σε ξαναβλέπω πάλι, πως είσαι?
Τζενάκι μου 14 εκατοστα είναι πολλά,μήπως σου είπε λιγότερο?Αγχώθηκες έτσι?Για να κάνεις ένα ραντεβού στον γιατρό να σε δει και να τα ξανασυζητήσετε με ηρεμία.
Μαριαννάκι μου, πην παρεξηγήσε κορίτσι μου και θα σου δώσω και μια συμβουλή ως μεγαλύτερη(αν θες την ακούς και αν θες την πετάς), το να υπάρχει μια δισπιστία σε ένα χώρο που δεν ξέρουμε πρόσωπα ούτε άλλα προσωπικά δεδομένα από ανθρώπους που μοιράζονται κάποια κοινά είναι απόλυτα λογικό.Εγώ μπορεί να είμαι τρελή και να μην έχω κανένα πρόβλημα και απλά να είμαι εδώ μέσα για να περνάω την ώρα μου, εσύ το ξέρεις?Οχι.Κράτα μικρό καλάθι και να είσαι επφυλακτική.
Και ρε κορίτσια και κάτι ακόμα θα σας πω, μην ανεβάζετε φωτογραφίες με το πρόσωπο σας και γενικά μην "φωταγραφίζεστε", δεν έχετε ιδέα πόσοι τρελοί κυκλοφορούν εκεί έξω.Εχει τύχει κάτι σε μια "φίλη" σε άλλο φόρουμ που ήμουν.Ολα αυτά πάντα φιλικά.
Καλησπέρα κορίτσια!! Μου έκοψν το ίντερνετ στο σπίτι!! Τι κάνετε;;
Λενάκι μου, πραγματικά δεν παρεξηγούμαι, με κουβέντες γενικού περιεχομένου, παρεξηγούμαι μόνο όταν κάποια πράγματα αυθαίρετα πάνε στο προσωπικό χωρίς ουσιαστικό λόγο! Και επειδή με το γραπτό λόγο, δε μπορεί ο άλλος να δει το ύφος σου, ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του! Απλά στο λέω να μη νομίζεις ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα!!  Very Happy Very Happy 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna τα ειπαμε και χθες..Αυθαιρετα δεν πηγε στο προσωπικο..Εσυ ησουν αυτη που μου εστειλε τα πμ για το να μπω στο νεο φορουμ, εσυ ησουν αυτη που μου εστειλε τα πμ για τη λιστα - Θου Κυριε!! Shocked Shocked  - εσυ ησουν αυτη που επεμενες να εξηγεισαι για να μην παρεξηγεισαι, χωρις να σου πει ακομα καποιος κατι... Οποτε, σε ποια να απευθυνθω εγω;; Στην perperouna;;; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 


Αντε και πολυ τραβηξε! Ξενερωσε το πραγμα και ξεχειλωσε...

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:Marianna τα ειπαμε και χθες..Αυθαιρετα δεν πηγε στο προσωπικο..Εσυ ησουν αυτη που μου εστειλε τα πμ για το να μπω στο νεο φορουμ, εσυ ησουν αυτη που μου εστειλε τα πμ για τη λιστα - Θου Κυριε!! Shocked Shocked   - εσυ ησουν αυτη που επεμενες να εξηγεισαι για να μην παρεξηγεισαι, χωρις να σου πει ακομα καποιος κατι... Οποτε, σε ποια να απευθυνθω εγω;; Στην perperouna;;; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 


Αντε και πολυ τραβηξε! Ξενερωσε το πραγμα και ξεχειλωσε...
Μίλησα στη Λένα και της είπα ότι δεν έχω παρεξηγηθεί! Εσύ που κολλάς;; Σιγά μην κάτσω να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπραβο...

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η Ειρηνη ρε παιδια εξαφανιστηκε...Ελπιζω να ειναι καλα..... . I love you I love you 

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:Η Ειρηνη ρε παιδια εξαφανιστηκε...Ελπιζω να ειναι καλα..... . I love you I love you 
Τελευταία φορά που την είχα πετύχει, είχε ακόμα έντονη ναυτία και εμέτους. Ελπίζω να είναι καλύτερα!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παντως το τρολ εδώ ριζωμενο... Λιλυ δεν ξερω τι του εχεις κανει αλλά εχει μια εμμονη μαζι σου! Μαλλον δεν καταφερε να μπει ιατρικη, ουτε απ εξω δεν τον αφησαν να μπει. Με το που γραψεις, τσουπ εδω! και να σου τα πτυχία και να σου τα τηλεφωνα που ζηταγε, σε λιγο θα σου ζητησει και φορολογικη δηλωση!

Τι κανετε; Οντως η Ειρηνη χαθηκε και το σπορακι. Ελπιζω να ειναι καλα!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Επ κοριτσακια τι κανετε?

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
που είστε καλε?εξαφανιζολ επεσε? Razz Razz Razz 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eλα katerinoula..Εγω εδω ειμαι..Ασχολουμαι και με το παιδι οποτε μπαινω-βγαινω.. Razz Razz Razz 

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχα ετοιμαζομαστε να βγουμε εμεις. Εσυ τι κανεις;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιλυ δικιο ειχες περι του χωρισμου, αν θυμασαι.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Titino έγραψε:Λιλυ δικιο ειχες περι του χωρισμου, αν θυμασαι.

Ναι..δυστυχως..

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εδω στο γραφειο εχω γινει ενα με την καρεκλα τωρα σε λιγακι φευγω!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι πραγματικα κριμα,τι να κανεις ομως.
Η μικρή σου τι κανει;  I love you 

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλό απογευμα! Θα τα πουμε το βραδακι!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχετε ακουσει το τραγουδι που λεει:πως μου κανει πλακα ο θεος?????αυτο συνεβη σε μενα πριν λιγο..εκει που ειχα βγει με τον αντρα μου για ψωνια πετυχαινω μια κοπελα που εκανε πρακτικη στη ταξη μου η οποια ειχε μεγιστο θεμα με πολυκιστικες κ της ειχε πει ο γιατρος οτι θα δυσκολευτει πολυ να μεινει εγκυος..ε λοιπον με το που τη συνανταω χαιρετιομαστε κ μου λεει μαντεψε?????κ μου δειχνει τη κοιλια της...κεραμιδα στο κεφαλι η δικια σου..ειχα να την δω απο τον μαιο...μεδα σε δυο μηνες εγινε αυτο...χαρηκα δν το συζητω αλλα βρε κοριτσια ζηλεψαααα!!!!κ νιωθω ασχημα τωρα!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Titino έγραψε:Ναι πραγματικα κριμα,τι να κανεις ομως.
Η μικρή σου τι κανει;  I love you 

Titino μου ειναι πολυ καλα Δοξα Τω Θεω.. Παιζει και χαιρεται! Ποια ειναι η δουλεια της;; Laughing Laughing Laughing 


Θα τα πουμε το βραδακι!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:Εχετε ακουσει το τραγουδι που λεει:πως μου κανει πλακα ο θεος?????αυτο συνεβη σε μενα πριν λιγο..εκει που ειχα βγει με τον αντρα μου για ψωνια πετυχαινω μια κοπελα που εκανε πρακτικη στη ταξη μου η οποια ειχε μεγιστο θεμα με πολυκιστικες κ της ειχε πει ο γιατρος οτι θα δυσκολευτει πολυ να μεινει εγκυος..ε λοιπον με το που τη συνανταω χαιρετιομαστε κ μου λεει μαντεψε?????κ μου δειχνει τη κοιλια της...κεραμιδα στο κεφαλι η δικια σου..ειχα να την δω απο τον μαιο...μεδα σε δυο μηνες εγινε αυτο...χαρηκα δν το συζητω αλλα βρε κοριτσια ζηλεψαααα!!!!κ νιωθω ασχημα τωρα!


Ετσι ειναι perperouna...Οταν καιγεσαι για κατι, τοτε το αποκτουν ολοι γυρω σου κι εσυ παλευεις.... Απλα το προσεχεις λιγο περισσοτερο..
Φυσικο ειναι να νιωθεις οπως νιωθεις, αλλα δε νομιζω οτι λεγεταιι ζηλεια, αλλα λαχταρα... Σε καταλαβαινουμε ολες, πιστεψε με... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Περπερουνιτσα μην αισθανεσαι ασχημα το εχω νιωσει πολλες φορες απο γνωστες που ξαφνικα τις βλεπω με φουσκωμενες κοιλιτσες σκεφτομαι εγω ποτε θα τα καταφερω φυσιολογικο ειναι να νιωθουμε με την καλη εννοια ζηλεια ε; αφου το θελουμε και εμεις πολυ

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:
perperouna έγραψε:Εχετε ακουσει το τραγουδι που λεει:πως μου κανει πλακα ο θεος?????αυτο συνεβη σε μενα πριν λιγο..εκει που ειχα βγει με τον αντρα μου για ψωνια πετυχαινω μια κοπελα που εκανε πρακτικη στη ταξη μου η οποια ειχε μεγιστο θεμα με πολυκιστικες κ της ειχε πει ο γιατρος οτι θα δυσκολευτει πολυ να μεινει εγκυος..ε λοιπον με το που τη συνανταω χαιρετιομαστε κ μου λεει μαντεψε?????κ μου δειχνει τη κοιλια της...κεραμιδα στο κεφαλι η δικια σου..ειχα να την δω απο τον μαιο...μεδα σε δυο μηνες εγινε αυτο...χαρηκα δν το συζητω αλλα βρε κοριτσια ζηλεψαααα!!!!κ νιωθω ασχημα τωρα!


Ετσι ειναι perperouna...Οταν καιγεσαι για κατι, τοτε το αποκτουν ολοι γυρω σου κι εσυ παλευεις.... Απλα το προσεχεις λιγο περισσοτερο..
Φυσικο ειναι να νιωθεις οπως νιωθεις, αλλα δε νομιζω οτι λεγεταιι ζηλεια, αλλα λαχταρα... Σε καταλαβαινουμε ολες, πιστεψε με... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 


Ναι λαχταρα ηταν εχεις δικιο..πιο καταλληλη λεξη για τα συναισθηματα που ενιωσα..αχχχχ

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια, για σκεφτειτε να εργαζεστε σε εναν χωρο οπου καθημερινα γεννιουνται μωρακια!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 19 49454 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 19 567772 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 19 49454 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 19 567772 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 19 49454 

Απο τη μια..χορταινεις, απο την αλλη............ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 19 38176 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 19 38176 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 19 38176 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 19 38176 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 19 38176 

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πωπω λιλι εχεις δικιο!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις