Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinoula έγραψε:Πωπω λιλι εχεις δικιο!!!!!


Αν εχω λεει!!! εκεινα τα τρυφερα μπουτακια, τα πατουσακια, το στοματακι... Ουφ...Ας μην πω αλλα γιατι λιγωνομαι!! χαχαχαχααχα

Περα απο την πλακα, στη δουλεια ειναι αλλιως... Μερικες φορες εχει τοσο τρελη δουλεια που δε μενει ωρα να λαχταρισεις και πολλα....Δυστυχως, μερικες φορες απλα διεκπεραιωνεις αυτο που εχεις να κανεις και δε χωρανε συναισθηματισμοι..

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια ταλαιπωρημενη καλησπερα και απο μενα..κοριτσια δεν εχω κουραγιο να μπαινω απο τους εμετους!!!χθες εφτασα τους 15!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:μια ταλαιπωρημενη καλησπερα και απο μενα..κοριτσια δεν εχω κουραγιο να μπαινω απο τους εμετους!!!χθες εφτασα τους 15!!


Ειρηνη μου, που εισαι αγαπη μου;;;

Τοσο χαλια ρε συ;; Τιποτα δε σε πιανει;;; ουφ!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:μια ταλαιπωρημενη καλησπερα και απο μενα..κοριτσια δεν εχω κουραγιο να μπαινω απο τους εμετους!!!χθες εφτασα τους 15!!


Ειρηνη μου, που εισαι αγαπη μου;;;

Τοσο χαλια ρε συ;; Τιποτα δε σε πιανει;;;  ουφ!


λιλλυ μου τα λογια ειναι φτωχα για να περιγραψουν την κατασταση με τους εμετους!μου εδωσε κατι υποθετα vertirosan και χαπια neurobion αλλα και παλι ολα καταληγουν στην τουαλετα.δε μπορω να χωνεψω τπτ..αγχονομαι και για το μικρο απο τους σπασμους που κανει το στομαχι και που ολο χανω κιλα..

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρε το μικρο αυτα που χρειαζεται τα παιρνει..Μη φοβασαι..Εσυ εισαι το θεμα...
Τι να πω βρε κοριτσι μου... Ουτε το primperan σε πιανει;; Αν και εχει ψιλοαπαγορευτει, ωστοσο το χρησιμοποιουν στα νοσοκομεια...

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Μωρε το μικρο αυτα που χρειαζεται τα παιρνει..Μη φοβασαι..Εσυ εισαι το θεμα...
Τι να πω βρε κοριτσι μου... Ουτε το primperan σε πιανει;; Αν και εχει ψιλοαπαγορευτει, ωστοσο το χρησιμοποιουν στα νοσοκομεια...


δεν μου το εχει δωσει αυτο..παντως αν συνεχισω ετσι με βλεπω παλι στο νοσοκομειο για να ηρεμησω λιγο..

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συνηθως το βαζουν στον ορο, οποτε αν εχεις ηδη νοσηλευτει το εχεις παρει....
Μην το φοβασαι το νοσοκοειο...Η κατασταση σου ειναι αληθινη και χρειαζεται αντιμετωπιση...Θα περασει Ειρηνη μου..Σιγουρα εχεις βαρεθει να το ακους αλλα υπομονη και να σκεφτεσαι το μικρο μωρακι σου.. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 35468 

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:Μωρε το μικρο αυτα που χρειαζεται τα παιρνει..Μη φοβασαι..Εσυ εισαι το θεμα...
Τι να πω βρε κοριτσι μου... Ουτε το primperan σε πιανει;; Αν και εχει ψιλοαπαγορευτει, ωστοσο το χρησιμοποιουν στα νοσοκομεια...


δεν μου το εχει δωσει αυτο..παντως αν συνεχισω ετσι με βλεπω παλι στο νοσοκομειο για να ηρεμησω λιγο..

15 εμετοί/μέρα είναι πολλοί. Ειρήνη μου πρόσεχε την αφυδάτωση!!! Στην τελική άμα είναι να υποφέρεις έτσι, καλύτερα να σε δουν στο νοσοκομειο και να σου δώσουν λίγη ενδοφλέβια ενυδάτωση (αν σε βρουν αφυδατωμένη) και θα δεις που θα νιώσεις πολύ καλύτερα!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irene μου περαστηκα υπομονη και κουραγιο ζουζουνιτσα μου εδω ενα εμετο κανουμε και μας κοβονται τα ποδια φανταζομαι εσυ ψυχη μου τι περνας μακαρι να ηρεμησεις συντομα και να μην συνεχιστει αλλο αυτη η κατασταση

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ευχαριστω για την συμπαρασταση..σας καληνυχτω γιατι ξεκινησαν παλι για τα καλα τα μποφορ..

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:κοριτσια ευχαριστω για την συμπαρασταση..σας καληνυχτω γιατι ξεκινησαν παλι για τα καλα τα μποφορ..


 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 531909 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 531909 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 531909 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 531909 

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irene-_- έγραψε:κοριτσια ευχαριστω για την συμπαρασταση..σας καληνυχτω γιατι ξεκινησαν παλι για τα καλα τα μποφορ..
Καληνύχτα!!!  flower flower flower 

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια εχω ενα τεστακι σπιτι λετε να προλαβω να το κανω χαχαχα!!βασει των 3 τελευταιων περιοδων μου σε ενα προγραμματακι στο ιντερνετ μου βγαζει 26 κυκλο και οτι θα αδιαθετησω αυριο σημερα ειμαι στην 26 μερα και η εφαρμογη στο κινητο μου βγαζει στις 31.Ξερω οτι δεν πρεπει καν να σκεφτομαι να κανω θα το αγνοησω καλυτερα

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerinoula έγραψε:Κοριτσια εχω ενα τεστακι σπιτι λετε να προλαβω να το κανω χαχαχα!!βασει των 3 τελευταιων περιοδων μου σε ενα προγραμματακι στο ιντερνετ μου βγαζει 26 κυκλο και οτι θα αδιαθετησω αυριο σημερα ειμαι στην 26 μερα και η εφαρμογη στο κινητο μου βγαζει στις 31.Ξερω οτι δεν πρεπει καν να σκεφτομαι να κανω θα το αγνοησω καλυτερα
Καλησπέρα και πάλι!! Κατερινούλα, εγώ θα το έκανα(ως γνωστή ανυπόμονη).. Να σας πω και τα δικά μου να μου πείτε γνώμη, λοιπόν, πριμένω 3/8, συνήθως τα συμπτώματά μου είναι πολλά υγρά 2 μέρες πριν, από χθες κάθε φορά που σκουπίζομαι έχω πηχτά υγρά με μία απαλή καφέ απόχρωση, λέτε να άλλαξα συμπτώματα;; Γίνεται αυτό;;;

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinoula έγραψε:Κοριτσια εχω ενα τεστακι σπιτι λετε να προλαβω να το κανω χαχαχα!!βασει των 3 τελευταιων περιοδων μου σε ενα προγραμματακι στο ιντερνετ μου βγαζει 26 κυκλο και οτι θα αδιαθετησω αυριο σημερα ειμαι στην 26 μερα και η εφαρμογη στο κινητο μου βγαζει στις 31.Ξερω οτι δεν πρεπει καν να σκεφτομαι να κανω θα το αγνοησω καλυτερα

Καντο βρε! Αυριο το πρωι ομως..Τι εχεις να χασεις;; Αφου εισαι πεπεισμενη οτι δεν προκειται, καντο απλα να σου φυγει η περιεργεια  Laughing Laughing Laughing Laughing 

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λιλυ δεν εχω κανει ποτε τεστ χαχα ουτε καν αγορασει αυτο μου το δωσε μια φιλη μου φαρμακοποιος.Οσες φορες το χω σκεφτει να παρω ερχεται η κοκκινοσκουφιτσα.Μαριαννακι αν δεν εχεις φαγουριτσα με αυτα τα υγρα ισως ειναθ συμτωματακι

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΤΕΣΤ;;;; affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid 


Ααααα οχι οχι!! Οπωσδηποτε να το κανεις αυριο το πρωι για να νιωσεις αυτη τη στιγμιαια αγωνια Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Πλακα κανω...Αν εχεις "λογο" να το κανεις καντο..Αν οχι,αστο..Ουτε να φαει ζηταει, ουτε να πιει......Μονο βλεπε μην ληξει.. Razz 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
δεν μου το εχει δωσει αυτο..παντως αν συνεχισω ετσι με βλεπω παλι στο νοσοκομειο για να ηρεμησω λιγο..[/quote]

στο ειπα οτι θα συναντηθουμε στο επομενο ραντεβου....και απ'οτι βλεπω θα γινει....κοριτσαρα μου τα ειπαμε αυτα...αν δεις οτι δεν αντεχεις αλλο...πηγαινε..... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 35468 
για να ειναι και ο σπορος σου καλα,πρεπει και η μανα του να νιωθει καλα....
μην παρω την σκουπουλα ναι??? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 35468 



μια γλυκια καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!!!! Very Happy 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="katerina1983"]μην παρω την σκουπουλα ναι??? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 35468 




Ποσο 'γλυκιααααααα"!!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 534787 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λικακι καναμε ζουζουνιες τις επιμαχες μερες που ηταν και μετα την σαλπιγγογραφια θυμασαι που λεγαμε οτι θα την κανω 15/7 στα γενεθλια μου?ε την εκανα στις 14/7 τελικα επειδη μου χε ερθει νωριτερα

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinoula έγραψε:Λικακι καναμε ζουζουνιες τις επιμαχες μερες που ηταν και μετα την σαλπιγγογραφια θυμασαι που λεγαμε οτι θα την κανω 15/7 στα γενεθλια μου?ε την εκανα στις 14/7 τελικα επειδη μου χε ερθει νωριτερα


Στηθος;;

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΟΙ ΣΠΟΡΟΙ .


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 1rea3b


Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ,ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ....


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140 - Σελίδα 20 Anthropopsaro

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξεκινησε να με ενοχλει απο την κυριακη απλα ειναι πιο γεματο δεν το χω σε καθε κυκλο οριν τη περιοδο καθε φορα εχω και κατι αλλο

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα..Ξυπνα το πρωι και θα ειναι πιο καθαρο το μυαλο σου, ωστε να αποφασισεις αν θα το κανεις ή οχι..Ο,τι σου ερθει πρωτο..

υγ: Εγω θα το εκανα, δεν κρατιεμαι με τις...υποψιες!!! χαχαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις