Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
94 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 94 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 35]

401Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Μάης 06, 2015 10:43 am

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κικη δε μου προτεινε να παμε μαχι. Απλα με ρβτησε τι νουμερο να παρει.
Τασσουλα παω να δω τα παπουτσια που εβαλες

402Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Μάης 06, 2015 10:46 am

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δε με τρελαναν να πω την αληθεια ταδδουλα. Εγω τωρα της εχω τα ροζε τα 29,90...κοιταξα σημερα που κατρβηκα λαρισα κ βρηκα για καλο..για καθε μερα δε με ξετρελαναν αλλα καποιο θα παρω

403Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Μάης 06, 2015 12:28 pm

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mατινα δεν ξερω αν εχεις θαρρος με την νονα σας αλλα καλο θα ηταν όταν προκειται για παππουτσια να πηγαινεται μαζι...Η μαμα ξερει καλυτερα να διαλεξει...
ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΑ ΡΩΤΑΩ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΟΥς ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΡΘΕΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ..ΚΑΙ Η ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΤΙ ΘΕΛΩ Κ ΤΙ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ...

404Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Μάης 06, 2015 1:17 pm

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχουμε πολυ καλη σχεση. Ειναι παιδικη μου φιλη.ντραπηκα να της πω..ξερεις παμε μαζι..κ μετα πχ μπορει να μη μου αρεζε αυτο που θα επαιρνε.
Ασε που την πατησα με το δικο μας βαφτηστηρι. 2,5χρονων η μικρη κ ζητησε παπουτσια μπλουζα κ παντελονι.οκ λεω θα σου παρω.ρωταω τι νουμερο κ μου λεει η κουμπαρα παμε μαζι.. Ε τι να σου πω.τοσα μαγαζια εχει λαρισα...στο πιο ακριβο πηγαμε.τεσπα της αρεσαν καποια της μαμας εννοειται.μετα λεει η μικρη κ ρουχα θελω.αντι να πει η μανα ε εντΞει πηραμε ακριβα παπουτσια τπτ δεν ειπε.ωραια λεω παμε ζαρρα για πιο οικονομικα ειπα μονη μου.κ μου λεει.α βαριεμαι στο ζαρα.κ με πηγε παλι σε ακριβο.
Γι αυτο δε θελω να παω εγω.να μη φερω σε δυσκολη θεση την νονσ.οχι οτι φεν βρισκετσι καλα οικονομικα.θα ελεγα οτι βρθσκεται τελεια αλλα δεν ειναι ωραιο.

405Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Μάης 07, 2015 12:15 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mατινακι εχεις δικιο σε ολο αυτό...ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΞΟΔΕΥΟΜΑΙ (ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ) ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ...ΟΠΟΤΕ ΕΠΕΡΝΑ ΚΑΤΙ ΑΚΡΙΒΟ ΣΤΟ ΒΑΦΤΗΣΙΜΙΟ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΛΕΓΕ....ΚΑΙ ΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΠΕΔΙΛΑΚΙΑ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΩ ΚΙ ΑΣ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΗΣ...ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΚΡΟΚΟΝΤΙΛΙΝΟ ΣΕ OYTLET οπου ΠΗΡΑΜΕ ΠΕΡΣΥΝΟ ΣΧΕΔΙΑΚΙ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ 15 ΕΥΡΩ ΦΘΗΝΟΤΕΡΟ ΑΠ ΤΑ ΦΕΤΙΝΑ....
Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΧΕΙΣ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΝΑ ΣΕ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΑ ΑΚΡΙΒΑ ΜΑΓΑΖΙΑ Κ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ...

406Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Μάης 07, 2015 1:50 am

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ματίνα δασκαλεμενη ήταν η μικρή. Σιγά μην ήξερε 2,5 χρονών τι χρειάζεται..... Θα της είχε πει η μάνα της. Εγώ θα έλεγα πάμε να πάρουμε παπούτσια στην μικρή και τέλος. Πάρε λαμπάδα και αυγό. Θα έκανα οτι δεν ακουγα.
Τα crocs τα λάτρεψε η μικρή τα παίρνει συνέχεια αγκαλιά αλλά της βγαίνουν συνέχεια και προσπαθεί να τα ξαναβάλει μόνη της.... Βγήκαν και κάτι άλλα adidas και λέω να γης πάρω αυτά να μην της ξανά πάρω crocs . αυτά είναι
http://www.spartoo.gr/adidas-Performance-DISNEY-AKWAH-9-I-x804482.php?sx=G&track_id=linkwiseCD3397&lkws_399=5256e0c9-0963-32c8-7e91-da0f2e15ded8

407Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Μάης 07, 2015 2:59 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κική ευχαριστώ για τις ευχές!

Ματινα τραγική η κουμπαρα σου που σε πάει στα ακριβά για να αγοράσεις δώρο! Εμένα οι νονές μόνες τους παίρνουν δώρα για το μικρό αλλά ότι βλέπω ότι δεν θα χρησιμοποιηθεί πηγαίνω και το αλλάζω...

Τασούλα πολύ ωραία τα nike παπουτσάκια που έβαλες!! Ξέρεις από τι υλικό είναι? Και τα adidas για κοριτσάκια ωραία!
Εγώ έλεγα να πάρω τα ανοιχτά crocs που φαίνονται σταθερά αλλά τώρα που το λες θα δω και τα nike αν τα βρω από κοντά.
Κλειστό πέδιλο θα πάρω σίγουρα για τις βόλτες αλλά ακόμα δεν πήρα.

408Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Μάης 07, 2015 6:08 am

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια. Οντως τραγικη η κουμπαρα.τι να πω.ισως φταιει οτι γενθκα ψωνιζει αμριβα.τι να πω.
Τασσουλα πολυ ωραια τα πεδιλα adidas.μου αρεσαν πολυ
Στη γιορτη της μικρης η νονα τξς της εφερε καροτσι με μωρο.περιττο νασας πω οτι η μικρη εχει την κουκλα συνεχεια αγκαλια..την βαζει πιπιλα.εχει η κουκλα κ ενα μπουκαλι ασπρο κ φωναζει η μικρη σημετα..γαλαααα μαμ.πρωτα ταισαμε την κουκλα κ μετα ηπιε αυτην.χαχα.εχει πολυ πλακαα.η κουκλα κλαιει κιολας αν την οατησεις.μολις την εκανα να κλαψει η μικρη την πεταξε..χαχα.ενταξει λεω.δεν εισαι ετοιμη για αδερφακι.
Α! Να σχολιασω κ το δωρο της πεθερας.ενα ολοκληρο κουτι μπισκοτα τετραγωνα.ΕΛΕΟΣ

409Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Μάης 07, 2015 12:16 pm

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....
ΜΑΤΙΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΤΡΑΓΙΚΗ !!!!!ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΕΓΓΟΝΗΣ ΤΗΣ????ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΜΠΑΝΙΟ....ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΚΡΥΑ...Η ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ ΠΩΠΟ ΚΑΤΩ....ΠΟΛΥ ΚΥΝΗΓΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ..
ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΡΟΚΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΕΜΕΙΣ(ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ) ΤΑ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΣΕ Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΑ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΑ...
ΤΑΣΟΥΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ Κ ΣΚΕΨΟΥ ΑΝ ΣΑΣ ΒΟΛΕΨΟΥΝ...ΜΗΝ ΤΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ

410Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Μάης 07, 2015 10:50 pm

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια !!

κι εμεις χθες και προχθες πηγαμε θαλασσα και περασαμε υπεροχα !

κικη γιατι λες οτι θα ναι δυσκολα φετος? η μικρη ευχαρηστηθηκε το παιχνιδι στην αμμο, δεν εβγαλε κιχ, κι εμεις ειπιαμε ευχαρηστα τον καφε μας !! πιο καλα δεν γινοτανε !! χαχαχα

411Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 08, 2015 12:02 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ....
ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ,ΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΚΑΤΩ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΤΩ ,ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ....ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΕΡΙΦΕΡΟΤΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΑΖΙ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΦΤΥΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ...ΕΝΩ ΠΕΡΥΣΙ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΠΑΡΑΛΙΑ Κ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ.
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΠΕΡΟΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΟΠΟΥ ΠΕΡΥΣΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ.ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΤΙΣ 6..

412Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 08, 2015 1:17 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σηγουρα περσι ηταν πιο βολικα αφου την εβγαζαν στο καροτσι, ομως και φετος, προπς το παρον τουλαχιστον δεν χρειαζοτανε να σηκωθω απο την ξαπλωστρα για να την επιβλεψω ! δεν απομακρυνοτανε δηλαδη ομως εννοητε δεν καθοτανε κι εκει που την εβαζα!!!! εσενα α΄πομακρυνοτανε? αυτο με τον ηλιο ειναι οντος μεγαλο θεμα , αντιλιακο φουλ και μετα τις 5 για μπανιο αλλιως δεν γινετε νομιζω... ουτε καπελο κρατανε :/

413Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 08, 2015 3:05 am

anastasssia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κοριτσια!
Ξεκινησατε τα μπανακια σας απο τωρα? Εγω κρυωνω πολυ για να κανω μπανιο απο τοσο νωρις, αμα δεν μπει Ιουλιος... Ωραια θα περασατε ομως, χαιρονται και τα παιδια. Εμεις εδω εχουμε μια ωραια παραλια, βεβαια ειναι μιση ωρα δρομος αλλα ειναι σκεπασμενη ολη με δεντρα που κανουν σκια μεχρι και μεσα στην θαλασσα, τουλαχιστον κανα δυο μετρα απο την ακτη. Μονο το απογευμα πιανει ηλιος εκει, οποτε σκεφτομαι πως εκει θα πηγαινουμε το καλοκαιρι και μαλιστα μπορουμε να πηγαινουμε και πριν τις 6 αφου θα ειμαστε προστατευμενοι και θα παιζει και ο μικρος μια χαρα...
Μαρια δεν εχω πει ακομη για το φυλλο του μωρου γιατι δεν ηταν σιγουρη η εμβρυολογος. Βεβαια μας ειπε κατα 60% μαλλον αγορακι εχουμε παλι, αλλα ας το επιβεβαιωσουμε πρωτα. Στις 20 του μηνος εχουμε την εξεταση Β επιπεδου, θα μαθουμε συντομα λοιπον. Βρε κοριτσια το να ειμαι αγορομανα δεν μου ειχε περασει ποτεεεε απο το μυαλο Laughing

414Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 08, 2015 3:06 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πήγατε κιόλας για μπάνιο??σας ζηλεύω εμείς λέμε τέλος του μηνός να ξεκινήσουμε αφού εγχειριστεί ο Σταύρος.. Όμως και εγώ το έχω το άγχος αν θα κάθεται στην παραλία..κάτι μου λέει πως θα είναι πολύ δύσκολα φέτος. Λέμε να πάμε και διακοπές αν τα καταφέρουμε οικονομικά βέβαια κάπου κοντά..εσείς κανονιζεται διακοπές για φέτος?
Ματίνα δεν ξέρω ποια είναι ποιο τραγική,η πεθερά η η νονα..από πεθερά και πεθερο και εγώ χάλια ειμαι..
Του έβαλα ένα ζευγάρι σαγιονάρες που του είχαν φέρει δώρο και δεν τα βγάζει από τα πόδια του..οπότε βολευυηκα για τη θάλασσα και για το σπίτι..τώρα θέλω καλοκαιρινά πεδιλακια αλλά κλειστά μπροστά..
Πήγαμε και παιδίατρο και όπως ήταν φυσικό μας έδωσε σίδηρο σιρόπι για 3μηνες..σήμερα το πρωί του έδωσα πρώτη φορά και ο καημένος ξινιστηκε πολύ!

415Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 08, 2015 3:29 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
BAΣΟΥΛΑ ΔΕΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ ΤΗΣ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΗΝ ΟΜΠΡΕΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ...ΟΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΟΠΙΚΟ ΟΜΟΙΟΜΟΡΦΟ ΜΑΥΡΙΣΜΑ...ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΘΕΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΓΙΩ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 7 ΚΙΛΑ..ΠΕΡΥΣΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΜΑΓΙΩ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΠΕΦΤΑ Κ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ...
ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Κ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ...
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΡΟΥΧΑ ...ΓΕΡΑ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ....

416Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 08, 2015 3:33 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
http://www.allaboutshoes.gr/gr/paidi/papoutsia/pedila-sagionares/paidika-papoytsia-havaianas7891109847930/?network=linkwise&lkws_10776=5371164c-53e9-32d4-f538-da0f2e15ded8
Κική και εγώ αυτό λέω μετά από αρκετά καλοκαίρια θα βγω στην παραλια και δεν θα κρύβομαι..
Αναστασία γερό μωράκι να είναι και ας είναι ότι να ναι..μια χαρά αγορακι δεν θα ξοδευτεις κιόλας..

417Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 08, 2015 3:40 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααα κικη εγω δεν εκανα καν τον κοπο να της στρωσω κατω πετσετα !! την αμολησα κατω και την αφησα να ξεσκονισει την αμμο ! δεν υπαρχει περιπτωση να τα κρατησεις σε μια μερια !

οσο για τα κιλα εγω δεν εχω κιλα κοριτσια !! κοιλιααα εχω που λογω της διαστασης κοιλιακων που εχω σε συνδιασμο με ομφαλοκηλη και χαλαρωση φενεται σαν να μαι 5 μηνων εγκυος !! αλλιως ειμαι 52 κιλα ! μια χαρα δηλαδη ! ουτε μπουτια-κολο εχω ! μονο κοιλια !! αφου ελεγα μακαρι να μαι εγκυος το καλοκαιρι , να στρογγυλεψει κι αλλο η κοιλια και να μην φενεται τοσο χαλια ! το σχεδιο μου πετυχε, απλα ειναι νωρις ακομα και συνεχειζω να φαινομαι χαλια χαχχαχαχαχ !! εγω δεν βγαζω το φορεμα ! δηλαδη το βγαζω βουταω βγαινω σκουπιζομαι και το ξαναφοραω χαχαχαχ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την vasoulagal στις Παρ Μάης 08, 2015 3:41 am, 1 φορά

418Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 08, 2015 3:41 am

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια. Τι καλα που πηγατε θαλασσα κοριτσια...
Αναστασια αν λεει 60% αγορι πιστευω αγορι θα ναι.
Εγω την πηγα στον παιδ λιγο στα πεταχτα για να κλεισω ραντεβου κ με την ευκαιρια την μετρησ. 84 ποντοι κ 9800. Με το βαρος εχουμε λιγο θεμα αλλα ενταξει.απο υψος ειμαι ευχαριστημενη.εχουμε κ 1,96εκ πατερα Very Happy

419Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 08, 2015 1:21 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πήρα τα nike τα ροζ-μωβ. Μέχρι ώρας μου φάνηκαν πολύ καλά. Είναι ελαστικά ειρήνη και δεν βγαίνουν και είναι και για την θάλασσα. Εγώ θα της τα φοραω και έξω όταν ξεκινήσουμε σορτς ή με κολαν. Θα δω και αύριο που θα της τα φορέσω περισσότερη ώρα. 25 ευρώ τα πήρα.
Λέμε και εμείς να πάμε θάλασσα αύριο το πρωί. Εγώ δεν μπαίνω , δεν κάνει από τόσο νωρίς. Καλά Βασούλα εσύ μπαινεις απο τώρα; δεν είναι ακόμα κρύα για την εγκυμοσύνη δεν κάνει.
Ματίνα πριν ένα μήνα που πήγαμε γιατρό είμασταν 9150γρ. Και εμείς αδυνατουλες είμαστε.
Βρε κορίτσια το σώμα σας έχει επανέλθει πλήρως; όπως ηταν πρίν; καλά τώρα με την εγκυμοσύνη αλλά πριν παρόλο πολύ είχα φτάσει τα κιλά μου δεν δίνουν όπως πρίν. Αφήστε που έτσι και ετρωγα πριζοταν πάλι η κοιλιά.
Jollie και ειρήνη ακόμα δεν αδιαθετησατε;;

420Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 08, 2015 1:41 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
https://petersport.gr/nike-sunray-9-td?Color=8059

Αυτό πήραμε σε αυτό το χρώμα

421Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 08, 2015 9:36 pm

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωραιο τασουλα.μεγεια. μου αρεσε.ισως της παρω κ εγω κατι τετοιο για προχειρο κ ενα πιο καλο μετα.
Εμενα νομιζω το σωμα μιυ ειναι καλυτερο απο πριν γτ εχασα 10κιλα απ αυτα που ειχα ξεκινησει την εγκυμοσυνη.

422Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 08, 2015 10:08 pm

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα !! μεγια τασουλα !

οσο για τη θαλασσα , δυστηχως ολες οι θαλασσες εδω μπουζι ειναι !! πααααρα πολυ κρυες ακομα και τον αυγουστο ! αν ζεστενει ζεστενει ελαχιστα , οποτε θα επρεπε να κατσω ολοκληρο καλοκαιρι χωρις μπανια ! ενταξι ειναι δοκιμασμενο και απο το προιγουμενο καλοκαιρι που ημουν εγκυος Laughing  αλωστε ποτε δεν καθομαι πολυ ( δεν αντεχω το κρυο νερο ! 5 λεπτα και εξω Razz

423Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Μάης 08, 2015 11:39 pm

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.....
ΤΑΣΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ Κ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΛΕΨΟΥΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ..ΜΕΓΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!

424Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Σαβ Μάης 09, 2015 1:08 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ματίνα πολύ γέλασα με την πεθερά και τα μπισκότα Smile
Τασούλα ωραία τα παπουτσάκια και σε ροζ με γεια!!
Εγώ τελικά του πήρα σήμερα τα crocs τα ανοιχτά και πεδιλάκια κλειστά για τις βόλτες.
Μπράβο στις θαρραλέες που ξεκίνησαν μπάνια!! Smile
Εμείς συνήθως Ιούνιο ξεκινάμε αλλά τώρα που μπήκε νωρίτερα το καλοκαίρι μπορεί να ξεκινήσουμε νωρίτερα θα δούμε...
Τασούλα όταν με το καλό γεννήσεις τότε να αγχωθείς με το σώμα σου, τώρα απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου Smile
Εγώ έχω επανέλθει από πέρσι το καλοκαίρι οπότε δεν μπορώ να πω ότι έχω παράπονο με το σώμα μου.
Και όχι ακόμα δεν αδιαθέτησα!!

425Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Σαβ Μάης 09, 2015 5:59 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχχχχ κορίτσια μου αϋπνίες -ενοχλήσεις φαντάζομαι τα θυμάστε!!! Έκανα και δουλιτσες σήμερα μπολικες εν οψη καλοκαιριού και την άκουσα!!!
Με γεια τα παπουτσάκια σας ειρήνη μου!!
Θα μπειτε Γκίνες εσύ και η jollie μου φαίνεται.
Πως πάει ο θηλασμός τώρα που μεγαλωσατε;; ποσο συχνά θηλαζετε και ζητάει και όταν είστε έξω με κόσμο;;; κατεβάζει μπλούζες κλπ;;; μια φίλη μου κάνει tadem .
Κορίτσια όσες πηγατε για μπάνιο τι φοραγατε στο μωρό;; μαγιό; πάνα;
Πήραμε σήμερα μαγιό αλλά δεν πέρνει πάνα και κάπως μου φαίνεται..... Μάλλον το φοράμε για όταν μπει και μετα βάζουμε αμέσως πάνα;;; και στην άμμο παίζει με πάνα και ρουχαλακια φαντάζομαι γιατί αλλιώς δεν είναι επίφοβο;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις