Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 35]

626Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Ιουν 22, 2015 12:22 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστώ κορίτσια είχα αχτι να βάλω την κοιλιτσα μου γιατί σαν μανούλα Ιανουαρίου 2014 δεν μπορούσα όπως βαζατε εσείς τις δικιες σας!!! Sad
Μαρακι άντε κορίτσι μου υπομονή λίγο ακόμα και θα είσαι καλά!!
Ειρήνη ο Αγγελος μπαίνει στην θάλασσα; η μικρή φωνάζει κυο κυο δηλαδή κρύο οπότε μόνο στην πισινουλα της. Να ζεστάνει λίγο ακόμα γιατί είναι κρύες ούτε εγώ μπαίνω.

627Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τρι Ιουν 23, 2015 3:47 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τασούλα λάτρεψα την κοιλίτσα σου!!είναι πανεμορφφη και αυτή και εσύ φυσικά!
Από σήμερα φοράω την μπότα και άρχισα να πατάω το πόδι μου λιγάκι..καλά πάμε κοντεύει ο καιρός επιτέλους..
Τασουλα ήταν εύκολα στο camping με το μωρό?
Εμείς ακόμα περιμένουμε να δούμε αν θα γίνει κάτι με τις μεταθέσεις και δεν έχουμε κανονίσει διακοπές ακόμα,ελπίζω να βγουν σύντομα για να μπορέσουμε να κλείσουμε.

628Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τρι Ιουν 23, 2015 5:46 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τασούλα αν και εγώ μπαίνω με δυσκολία στη θάλασσα λόγω κρύου ο μικρός έχει ενθουσιαστεί και δεν βγαίνει! Δεν πτοείται καθόλου από το κρύο! Παρεμπιπτόντως όταν έχει κρύο ο 'Αγγελος λέει "μπρρρρ". Έχει πολύ γέλιο! Μια φορά του το είχε πει ο πατέρας του (ότι και καλά έχει μπρρρ έξω) και από τότε του έμεινε Razz

629Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τρι Ιουν 23, 2015 7:45 am

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το camping ηταν μια χαρά και δεν με κούρασε καθόλου πέρα απο την τουαλέτα που πηγαινα συνέχεια λόγω εγκυμοσύνης.......
Όμως τονίζω οτι ηταν και η θεία μου με το τροχόσπιτο οπότε είχα και κάποιες ανέσεις όπως μαγειρεμένο φαγητό για την μικρή και καρέκλες και τραπέζι για να καθόμαστε κλπ.
Πάντως θα το ξανά έκανα!!!

630Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Ιουν 24, 2015 1:03 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Παλι Χαθηκατε!!!!
Κική;;; jollie;;;

631Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Ιουν 25, 2015 8:20 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τασουλα για να ακούσουν τα κορίτσια πρέπει να χτυπήσεις καμπάνα!!χαχαχα Jolie κάποια σε γυρεύει!!!

632Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Σαβ Ιουν 27, 2015 1:24 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε? εμεις μια χαρα πηγαμε και γιατρο εχω λιγες συσπασεις , μου γραψε μαγνησιο και ουτροτζεσταν και ειπε ξεκουραση!! πως ομως?? τελος παντων.. τασουλα τι ομορφη κοιλιτσα?? κι εσυ εισαι πολυ γλυκα Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# - Σελίδα 26 315810 εγω εχω και παλι μια τεραστια κοιλια ππφφφφ

633Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Σαβ Ιουν 27, 2015 9:34 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια τι κορμιά είναι αυτα!??άρχισα να εκνευρίζομαι..θα σας στέλνω ταπερακια καθημερινά!!χαχαχα Αντε να μείνω έγκυος εγώ!!
Τα θερμά μου συγχαρητήρια..
Τι πολιτικές εξελίξεις είναι αυτές??δεν ξέρουμε πλέον τι να κάνουμε,ναι όχι ποιος ξέρει??
Σήμερα πάντως που είμαι στη μαμά μου ο μικρός πήγε στο ενυδρείο και φώναξε ΈΛΑ ΈΛΑ στα ψαράκια...πόση ευτυχία!!!

634Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Κυρ Ιουν 28, 2015 1:46 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!
Βασούλα τι όμορφη και η δική σου κοιλιά!!! Ξεκουράσου όσο γίνεται και όλα θα πάνε καλά Smile
Όντως ραγδαίες πολιτικές εξελίξεις...για να δούμε τι θα γίνει!!

635Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Ιουλ 01, 2015 11:25 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Που χαθηκατε όλες καλέ;;;
διακοπές δεν νομίζω ότι πηγατε, με όσα γίνονται στη χώρα!!!
Βασούλα πολύ γλυκιά η κοιλιτσα σου!!!! Φτου φτου!!!
Οι εγκυουλες της παρέας πως τα πάτε;;;
Εγώ ανεβαζω ζάχαρο πάλι. Την άλλη εβδομάδα θα κάνω καμπύλη!!! Για να δούμε!!

636Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Κυρ Ιουλ 05, 2015 1:12 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια τι κάνετε?που βρίσκεστε ?
Εμείς σήμερα πήγαμε ψηφίσαμε και ήρθαμε Χαλκιδική στο εξοχικό μας..βέβαια μπάνιο δεν κάνουμε αλλά δεν πειράζει..
Αναμένουμε όλοι μας να δούμε τις εξελίξεις σήμερα,ας ελπίσουμε να γίνει το καλύτερο δυνατό για μας και τα παιδιά μας,που είναι το μέλλον μας..

637Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Κυρ Ιουλ 05, 2015 1:40 pm

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα, κορίτσια! Οι εξελίξεις τρέχουν!!! Λίγο έλειψα και γύρισαν τα πάνω κάτω, τι να πω! Μακάρι να υπάρξει ενότητα και να αποβούν όλα προς όφελος του λαού! Τα δικά μας τα νέα είναι ότι χθες δούλευα πρωί και νύχτα και είχα τη φαεινή ιδέα να πάμε στο ενδιάμεσο για μπάνιο. Η θάλασσα ήταν παγωμένη, εγώ εννοείται ότι δεν μπήκα, και για πρώτη φορά (πέρσι είχε κάνει 45 μπάνια) ο Μαρίνος τουρτούριζε (γενικά δεν γκρινιάζει ούτε στο κρύο ούτε στη ζέστη, προσαρμόζεται εύκολα). Τον έβγαλα έξω και τη νύχτα με πήρε ο άντρας μου να μου πει ότι είχε ανεβάσει 39! Φρίκαρα. Ήμουν ανήμπορη να κάνω το ο,τιδήποτε πέρα από το να δώσω τηλεφωνικά οδηγίες. Σήμερα ανέβασε πυρετό το πρωί, το μεσημέρι του έδωσα αντιπυρετικό, του έπεσε (παρόλα αυτά κοιμήθηκε μόλις ένα τέταρτο) πήγαμε μια σύντομη βόλτα και τώρα το βράδυ ανέβασε πάλι, παρότι του είχα κάνει ντουζάκι πριν τον κοιμίσω. Είναι φοβερά ανήσυχος. Του έδωσα πάλι αντιπυρετικό όσο και αν θέλω να το αποφεύγω. Πάντα είμαι σε δίλημμα για το αν πράττω σωστά. Επίσης εγώ έκανα εξετάσεις και έχω κάνει υποθυρεοειδισμό (ίσως και αυτό να φταίει για τα κιλά που έβαλα πέρα από τη λαιμαργία μου, ίσως πάλι να ψάχνω για δικαιολογίες!) και ξεκίνησα να παίρνω χάπι... Ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει να ρίξω την τιμή εφόσον με ενδιαφέρει να μείνω ξανά έγκυος. Τασούλα, Βασούλα, τι όμορφες κοιλίτσες!!! Μαρία, βγήκαν οι μεταθέσεις σας; Φιλιά σε όλες

638Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Ιουλ 06, 2015 11:35 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Jolie περαστικά στο μαρινακο μας..ελπίζω να γίνει γρήγορα καλά..αυτό ρυθμίζεται μόνο με χάπι?μπορεί και να οφείλεται σε αυτό το ότι δεν έχεις μείνει έγκυος?
Μια φίλη μου λόγο της αυξημένης κλειρονομικης χοληστερίνης δεν έχει περίοδο με αποτέλεσμα να επηρεάζονται κι άλλα και δεν μπορεί να κάνει παιδί..παίρνει ένα σωρό φάρμακα τώρα..
Οι μεταθέσεις βγήκαν και για μια ακόμα φορά παραμένουμε Αθήνα..το πήρα απόφαση πλέον πως από εκεί θα πάρουμε σύνταξη..δεν πειράζει και τόσο αφού πλέον έχουμε τακτοποιηθεί και έχουμε βρει τους ρυθμούς μας. Οικονομικά θα ζοριστουμε και αυτό σημαίνει πως πρέπει να βρω δουλειά. Αυτό βέβαια είναι κάτι παραπάνω από αδύνατο να συμβεί..
Ο Δημήτρης μου έχει γκρίνια,αφυσικη θα έλεγα..δίπλα στον κυνοδοντα είδα το ουλο του πρησμενο και έχει μαυρίσει λίγο.πιστεύω πώς είναι από το ζόρι του δοντιου να βγει παρόλα αυτά θα πάρω και τη γιατρό αύριο γτ τρόμαξα λιγάκι.
Σε 15μερες σχεδόν έρχεται και ο Σταύρος μου επιτέλους και ελπίζω εκείνη την εβδομάδα να βγάλω και την μπότα και να περπατήσω σαν άνθρωπος ξανά.

639Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Ιουλ 06, 2015 9:15 pm

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανούλες και εγκυούλες! Βασούλα τέλεια κοιλίτσα έχεις

640Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Ιουλ 06, 2015 9:33 pm

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια...νομίζω ότι το μωράκι μου έχει πρόβλημα...δεν μιλάμε καθόλου...μόνο 1-2 φορές έχει πει μαμά, μπαμπά...γενικά τπτ. χτες είδα κι ένα παιδάκι που θα πάει α δημοτικού και δεν μιλάει και τρομοκρατήθηκα....τι να κάνω? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

641Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τρι Ιουλ 07, 2015 1:17 am

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jolie περαστικά στο  μαρινακο μας..ελπίζω να γίνει γρήγορα καλά..αυτό ρυθμίζεται μόνο με χάπι?μπορεί και να οφείλεται σε αυτό το ότι δεν έχεις μείνει έγκυος?
Αχ, βρε καρντάσι, αυτό το "μας" με σκλάβωσε!!! Κοίτα, ο υποθυρεοειδισμός, ναι, συνεπάγεται μειωμένη γονιμότητα κι επειδή θέλω να κάνω και 2ο παιδάκι, γι΄ αυτό μου έδωσαν χάπι, για να τον ρυθμίσω. Από εκεί και πέρα, μη φανταστείς ότι κάνουμε και τρελές προσπάθειες με το σύζυγο. Η αλήθεια είναι ότι με τις βάρδιες και με την καθημερινότητα που έχουμε βρισκόμαστε πολύ λίγο κι όταν βρισκόμαστε είμαστε πάαααρα πολύ κουρασμένοι που μας παίρνει πολλές φορές ο ύπνος, χωρίς να θέλουμε. Θα δούμε τι θα κάνουμε. Το μόνο σίγουρο είναι ότι πρέπει να χαλαρώσουμε σύντομα τους ρυθμούς μας! (Ειρήνη, νομίζω ότι αδιαθέτησα...)
Σοφία, κι ο Μαρίνος δε λέει πολλές λεξούλες, αλλά φαίνεται ότι έχει φοβερή αντίληψη, καταλαβαίνει τα πάντα, εκτελεί συνδυασμό εντολών, γνωρίζει πολύ περισσότερα μέρη του σώματος από όσα θα έπρεπε για το μήνα του και γενικά τόσο η παιδίατρος όσο και μια λογοθεραπεύτρια που το ανέφερα είπαν ότι είναι νωρίς, για να ανησυχώ. Όταν γίνει 2 χρονών και δεν παρουσιάσει βελτίωση μου είπαν να το ξαναθέσω εφόσον υπάρχει θέμα.

642Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τρι Ιουλ 07, 2015 2:01 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!!
Jollie περαστικά στο Μαρινάκο! Είναι καλά τώρα? Επίσης τι εννοείς ότι νομίζεις ότι αδιαθέτησες? Αδιαθέτησες ή όχι? Razz
Μόνη μου με άφησες??
Και εγώ έχω υποθυροειδισμό και με ένα χάπι τη μέρα είναι μια χαρά μη σε ανησυχεί.
Μαρία κρίμα που δεν καταφέρατε να πάρετε μετάθεση...Μην αποκλείεις το να βρεις δουλειά, καλό ψάξιμο θέλει!
Σοφία μην ανησυχείς δεν έχουν όλα τα μωρά τον ίδιο ρυθμό ανάπτυξης! Το σημαντικό είναι να καταλαβαίνει τα πάντα πλέον και να εκτελεί εντολές. Το έχεις συζητήσει με τον παιδίατρο σου?

643Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τρι Ιουλ 07, 2015 10:30 pm

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ μένα φαίνεται ότι αντιλαμβάνεται,πχ της λέω φέρε τα παπούτσια σου κ πηγαίνει στο δωμάτιο και τα φέρνει, την ρωτάω σου αρέσει κάτι?και κουνάει το κεφάλι...αλλά με βάση αυτά που διαβάζω έπρεπε να λέει κάτι.
Στη γιατρό το είχα συζητήσει πριν 2 μήνες που είχαμε πάει τελευταία φορά κ είχε πει να μην ανησυχώ αλλά....φοβάμαι

644Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Ιουλ 09, 2015 12:23 pm

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα! Σήμερα τον πήγα τελικά για αιμοληψία. Μάλλον είναι ιογενής συνδρομή... Δεν έκανε πυρετό όλη μέρα (επιτέλους), αλλά έχει έντονο βήχα και δεν τρώει ΤΙΠΟΤΑ. Εγώ είμαι με ημικρανία από χθες και με ψιλοκόλλησε από ότι φαίνεται. Ειρήνη, δεν είχα πρόθεση να σε αφήσω μόνη, το ξέρεις αυτό. Είχα κάτι καφέ που δεν ξέρουμε σίγουρα αν είναι περίοδος. Ο γυναικολόγος μου είπε να περιμένω να δούμε. Αυτό εννοώ. Ήμουν απογευματινή σήμερα. Καλό βράδυ σε όλες!

645Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Ιουλ 15, 2015 1:58 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλέ που χαθηκατε όλες;;;
Jollie ελπίζω να είναι καλά ο Μαρινακος!!!
Οι υπόλοιπες τι κάνετε;;;
Κική που χαθηκες;;
Εγώ μπήκα στον 7ο απίστευτο ε;;;

646Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Ιουλ 15, 2015 10:37 pm

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα τασσουλα. 7ος ε; πως εισαι με την ζεστη κ με μεγαλη κοιλια;

647Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Ιουλ 15, 2015 10:43 pm

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!Πως περνάει ο καιρός κορίτσια...

648Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Ιουλ 15, 2015 11:43 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!

Όντως πως περνάει ο καιρός!!!
Jollie εντάξει ο Μαρινάκος? Συνήλθε? Τελικά αυτά τα καφέ που είδες ήταν περίοδος?

649Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Ιουλ 15, 2015 11:55 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Υποφέρω απο την ζέστη και την κοιλουμπα μου!!! Δεν μπορώ να κάτσω μέσα με τίποτα όμως. Κάθε μέρα θα πάμε βόλτα οικογενειακώς όταν πέσει ο ήλιος και η μικρή μου χαίρεται τόσο πολύ. Στο σπίτι υποφέρουμε και οι 2 νομίζω.
Ανεβαζω σιγά σιγά ζάχαρο κύησης και έχω ξεκινήσει μικρές συχνές συσπάσεις.
Ο γιατρός μου συνέστησε ξεκούραση και θα με παρακολουθεί ανα 2 εβδομάδες, όμως ξεκούραση δεν είναι εφικτή αφού ακόμα δουλεύω και έχω και την μικρή μου!!
Τα μικρά σας κορίτσια τι κάνουν;; δεν υποφέρουν και αυτά απο την ζέστη;;;

650Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Σαβ Ιουλ 18, 2015 2:51 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια,πως είστε ??
Τασουλα 7ος κιόλας πότε πέρασε ο καιρός??
Jolie πώς είναι ο μαρινακος! ?
Κορίτσια προχθές έβγαλα την μπότα και επιτέλους περπατάω. Κουτσαινω βέβαια ακόμα..
Κανονισα αύριο να πάω για μπάνιο με την νονα του γιου μου Χαλκιδική που έχουμε σπίτι,θα ήταν οι γονείς μου και οι παππούδες μου εκεί και σκέφτηκα μόλις το μωρό θα ήθελε να κοιμηθεί θα το Ανέβαζα σπίτι να φάει και να κοιμηθεί και να πήγαινα ξανά για μπάνιο..ο πατέρας μου βέβαια μόλις μου ανακοίνωσε πως όποιος κάνει παιδιά δεν πάει για μπάνιο και δεν πάει για καφέ..ντρέπομαι για λογαριασμό του που τόλμησε να πει κάτι τέτοιο.τα νεύρα μου είναι πάνω από το κεφάλι μου..θα πάω για μπάνιο θα πάρω το μωρό μου μαζί και δεν υπάρχει περίπτωση να ανέβω στο σπίτι να τον αφήσω..έλεος δλδ!!!Αντε να έρθει ο άντρας μου την Τετάρτη γτ νομίζουν πως είμαι 15χρονο που σέρνω την κούκλα μου...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις