Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 35]

601Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 12, 2015 4:42 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KOΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΡΙΝ 4-5 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ...ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΚΑΤΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ....ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΔΝΑΜΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΘΕΤΑΙ...ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΘΕΤΑΙ...ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ ΠΟΥ ΦΕΥΓΟΥΜΕ..ΑΠΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ Κ ΑΝΤΟΧΗΣ...ΟΜΩΣ 18 ΜΗΝΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΧΩ ΑΦΗΣΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΣΚΙΑΘΟ...Ε,ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ 3 ΗΜΕΡΕΣ!!!ΑΛΟΙΜΟΝΟ!!!!

602Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 12, 2015 5:24 am

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πολυ χαλαρη εισαι κικη κ νομιζω κοιτας πιι πολυ την παρτη σου παρα την ψυχολογια του παιδιου. Κανεις δεν ειπε οτι θα παθει κατι με τις γιαγιαδες-παπουδες. Κ εγω την εχω αφησει.
Πιστευω απλα οτι τα γραφεις με λαθος τροπο

603Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 12, 2015 6:42 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΤΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΤΡΟΠΟ..ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΛΗΝ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ....ΔΗΛΑΔΗ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΠΟΥ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΗ Κ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΟΠΟΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ,ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΤΑΚΡΙΤΑΙΟ?ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ,ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ Κ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΗ ΜΑΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ?ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΗ ΜΗΤΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...Ε ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΨΩ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ!!!!
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ..

604Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 12, 2015 10:07 am

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σορυ που μπαινω σα σφηνα αλλα κικη μαλλον η ματινα εννοει τον τροπο που το ειπες.δεν ειπες πχ θελω να παω διακοπες με τον αντρα μου να χαλαρωσω κ λεω να μην παρω το παιδι κοντα για να ειμαστε τα δυο μας...ειπες οτι δεν θες να παρεις το παιδι για να ξαπλαρεις 5 ωρες στην παραλια να πας για ποτο....ειναι σα να λες θελω να φυγω μακρια απο το παιδι.δεν ξερω αν καταλαβα σωστα τη σκεψη της ματινας επειδη μιλησε για τον τροπο που το ειπες που οντως ακουστηκε καπως.. τεσπα κοριτσια ολες κουραζομαστε αλοιμονο αν δν καταλαβαινει η μια την αλλη..κι εγω θα ηθελα να χαλαρωσω λιγο αλλα ξερω οτι δν μπορω να το κανω εδω για καφε παω κ μου λειπει...

605Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 12, 2015 11:56 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΛΕΤΕ ΠΩΣ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΚΑΠΩΣ....ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ...
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ...ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΑΙΔΙ...ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ 13 Κ ΟΧΙ ΓΙΑ 3.....ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ..ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΦΟΡΤΩΘΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ Κ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΟΣ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!!
ΚΙ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΞΕ Κ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ...ΟΥΤΕ ΘΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΟΥΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Η ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ!!!!

606Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 12, 2015 1:06 pm

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κοριτσια ας χαλαρωσουμε.αν μπαινουμε εδω μεσα για να μαλωνουμε δεν υπαρχει λογος να γραφουμε..
Κικη καλα κανεις και μακαρι να ειχα το σθενος να το κανω και εγω..
Το απογευμα ειχε ο αδερφος μου ττο δημητρη αγκαλια και τον πειραζε..γυρναει ο μικρος και του λεει ΑΣΕ ΜΕ..τρελαθηκα η μανα..τι ειπες δημητρη μου του λεω..μουγκα ο δημητρης..τι ειπες χαρα μου πες τι μαμα..γελουσε ο δημητρης..αγαπη μου πες τι μανουλα τι ειπες..μουγκα στη στρουγκα ο δημητρης..αυτο το παιδι ειναι σιγουρα δικο μου!!! Δεν θελει αγκαλιες και φιλια...χαχαχαχα
Βεβαια δεν ξαναμιλησε αλλα ελπιζω οτι θα ξεκινησει σιγα σιγα..
Οσες ακουσατε λογακια μπορω να καταλαβω τη χαρα σας..απιστευτο συναισθημα..

607Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 12, 2015 2:15 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πωπω οι διακοπές της Κικής έφεραν μεγάλο ντόρο στην ομάδα!!!
Νομίζω οτι όλοι μπορούμε να λέμε την γνώμη μας πάνω σε ένα θέμα χωρίς να κρίνουμε την γνώμη και την απόφαση του άλλου.
Δεν τίθεται θέμα για το αν η Κική και η κάθε Κική είναι καλή μάνα. Ο καθένας έχει κάποιες ανάγκες που αν δεν τις εκπληρώνει θα είναι χειρότερο. Σε κάποιον μπορεί να είναι να ξεφύγει 3 μέρες απο την καθημερινότητα και τις ευθύνες της, κάποιος άλλος θα μπορούσε καληστα να πει για μένα που θέλω να έχω την μικρή παντού μαζί μου, απο δικη μου ανασφαλεια επειδη δουλευω,καλά που το σερνεις όλη την ώρα το μικρό παιδί και τι ώρες είναι αυτές που είναι έξω από το σπίτι ενώ θα έπρεπε να κοιμάται. Πολλές φορές γυριζουμε στις 12.
Άλλος μπορεί να πει καλά ρε ειρήνη επειδή εσένα σου αρέσουν τα ταξίδια που τον ταλαιπωρεις τον μικρό σε μακρύ ώρα ταξίδια σε ξένες χώρες, όχι εγώ προσωπικά βέβαια Razz
Τέλος πάντων, ίσως και εγώ αν δεν είχα παρακολουθήσει το μεγάλωμα την Ελισσάβετ απο μωρό και τον χαρακτηρα της κικης που φαίνεται μέσα απο τους τόσους μήνες που ανταλασουμε απόψεις και μιλάμε για την καθημερινότητα την δική μας και των μικρών μας ίσως λέω να μην την καταλαβαινα.

608Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 12, 2015 2:20 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνύχτα μανουλες και νηπιακια!!!
Την πήρα την αδειουλα μου!!!!
Camping σου ερχόμαστε!!!!!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# - Σελίδα 25 328109

Πρέπει να δω τι θα πάρω μαζί μου και εαν πρέπει να αγοράσω πράγματα. Απο δευτερα σκ δουλεύω ακόμα!!!!

609Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 12, 2015 10:00 pm

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κικη ποια ειμαι εγω για να κρινω αν εισαι καλη μανα ή οχι; κανεις αυτο που θεωρεις εσυ σωστο.
Εισαι σε ενα φορουμ ομως που μιλας με αγνωστες κοπελες.αλιμονο αν ειχαμε ολες τις ιδιες αποψεις.
Με καλυψε η κωνσταντινα με αυτα που ειπε.θεωρω οτι τα εγραψες λαθος.αλλα οκ.εσυ δε το βλεπεις λαθος. Την εχω αφησει κ εγω την μικρη βραδυ να κοιμηθει μακρυα απο μενα αλλα ποτε δε σκεφτηκα να πω θα λιωσω στην ξαπλωστρα κ μπλα μπλα μπλα.



Μαρια χαχα τελειο το.ασε με..

Τασσουλα ωραιο το καμπινγκ.ειχαμε ππαει κ εμεις περυσι ενα σουκου που ηταν η μικρη σχεδον 7 μγνων. Μια χαρα ηταν

610Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Σαβ Ιουν 13, 2015 2:26 am

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ κοριτσια ζηλευω πολυ που θα πατε διακοπες!!!αναστασια τελειο το καμπινγκ κι εμενα μου αρεσει πολυ!!χτες καναμε το πρωτο μας μπανιο για φετος κ σημερα μπορει να ξαναπαμε...φιλια σε ολες καλο σ.κ.

611Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Σαβ Ιουν 13, 2015 3:17 am

Antonia 123


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΡΕ ΤΙ ΓΕΛΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΥΓΑ ΚΑΤΙΝΩΝ!!!! ΚΙΚΙΜΑΜ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΤΗ ΛΑΡΙΣΑΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΤΙΣ ΜΙΡΛΙΑΡΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΚΑΣΤΡΩΘΟΥΝ. ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ! ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ Η ΛΑΡΙΣΑ! ΒΕΒΑΙΑ ΚΙ ΕΣΥ ΚΙΚΙΜΑΜ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΕ ΟΙΚΟΤΡΟΦΕΙΟ ΝΑ ΤΟ ΞΕΦΟΡΤΩΝΕΣΑΙ 9 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΛΙΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!
ΞΕΜΑΛΛΙΑΣΤΕΙΤΕ ΤΣΑΟΥΣΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

612Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Σαβ Ιουν 13, 2015 3:24 am

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντωνη αντωνια η οπως σε λενε απο τη στιγμη που λες τη λεξη γκαστρωθει δεν εισαι μανα αρα δεν εχεις θεση εδω ουτε θα σου κανουμε το χατιρι να ξεμαλλιαστουμε.τα φιλια μου

613Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Κυρ Ιουν 14, 2015 9:57 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια καλημέρα, βοήθηστε με λίγο. Τι αντηλιακο να πάρω για την μικρή;;; εσείς τ χρησιμοποιείτε;;
Έχω ακόμα την frezyderm που είχα πάρει πέρσι με δείκτη 25. Να συνεχίσω αυτό;;

614Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Κυρ Ιουν 14, 2015 11:25 pm

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε?? εμεις ξεκινησαμε μπανακια για τα καλα ! προχθες που πηγαμε την ειχα με το μαγιο συνεχεια , την ξεπλυνα λιγο πριν φυγουμε ! δεν ειχε νοημα νωριτερα αφου ολο στο νερο πηγαινε !! βεβαια καε τοσο την τιναζα και την ξεπλενα στην θαλασσα για την αμμο ! αλλα τι να κανεις !! τασουλα κι εγω αυτο πηρα παλι !! Smile

615Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Ιουν 15, 2015 1:05 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!
Μπράβο Βασούλα τέλεια!
Και εμείς ξεκινήσαμε μπανάκια κανονικά και ενθουσιάστηκε ο μικρός παρόλο που είναι ακόμα κρύα η θάλασσα.
Τασούλα και εγώ frezyderm 25αρι πήρα πάλι. Καινούργιο όμως όχι το περσινό (1 χρόνο διάρκεια ζωής έχουν)

616Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Ιουν 15, 2015 7:10 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οπότε θα πάρω το ίδιο. Αν και πρώτον βρομαει και δεύτερο είναι σαν στοκος πολύ δύσκολα απλώνεται και η μικρή δυσανασχετεί μέχρι να το βάλουμε.
Έλεγα να πάρω το παιδικό της la roche posey που χρησιμοποιώ και εγώ αλλά δεν ξέρω αν είναι για αυτή την ηλικία και στο φαρμακείο δεν ξέρω αν θα μου πούνε την αλήθεια.

617Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Ιουν 17, 2015 10:15 am

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Που ειστε ολες βρε;
Καλησπερα κιολας.τι κανετε;
Πηγαμε για μπανιο την κυριακη αλλα ηταν κρυα η θαλασσα.μολις βαλαμε λιγο την μικρη αρχισε να κλαιει. Ελπθζω μη φοβηθηκε κ δε θα θελει να ξανα μπει.
Κσνονισαμε διακοπες για κυπρο με τους κουμπαρους. Θα παμε σε ενα μνημοσυνο(χαχα) που γινεται στο στρατοπεδο που ηταν ο αντρας μου κ ο κουμπαρος.θα παρω κ την μικρη εγω. Εχω τοσες μερες γραφω τα πραγματα της κ τα τσεκαρω μη ξεχασω τπτ. Θελω να την βγαλω διαβατηριο κ σκεφτομαι πως θα μεινει ακουνητη για τις φωτο.
Συννενοουμαστε πιλυ καλυτερα κ τρελενομαιιιι.επιτελους εχει μια εβδομαδα που φωνσζει "μαμα" κ λιωνωωωω. Το νερο το λεει νι ο......

618Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Ιουν 18, 2015 11:15 pm

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι έγινε ρε παιδιά?

619Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 19, 2015 10:54 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι κάνετε κορίτσια?που χαθηκατε πάλι?
Εμείς είμαστε μια βδομάδα μόνοι μας με τον μικρό μιας και ο μπαμπάς μας έφυγε πάλι για Αθήνα..τα πάμε πολύ καλά και με βοηθάει απίστευτα πολύ.
Λέμε και εμείς για διακοπές Θάσο τέλη Αυγούστου αν πάνε όλα καλά.
Αντηλιακό πέρυσι είχα πάρει της solene και φέτος πάλι αυτά πήρα και για μας και για το μωρό,μπάνιο δεν έχουμε κάνει δεδομένης της κατάστασης αλλά ελπίζω σε ένα μήνα να τα καταφέρουμε να πάμε..

620Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Κυρ Ιουν 21, 2015 1:54 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!

Πολύ ησυχία έπεσε! Όλες σε διακοπές? Smile
Ματίνα καλά να περάσετε στην Κύπρο! Και αν ξεχάσετε κάτι μην αγχώνεσαι θα το πάρετε από εκεί!
Μαρία πως πάει το πόδι? Μπράβο που σε βοηθάει ο μικρός!
Φιλιά σε όλες!

621Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Κυρ Ιουν 21, 2015 8:16 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όλες για μπάνιο είστε ??
Ειρήνη είμαι καλύτερα,την τρίτη θα βάλω την μπότα την ορθοπεδικη.για 19μερες θα έχω και πατεριτσες και μετά θα τις αφήσω στην άκρη και θα μου μείνουν 3βδομαδα για να βάλω.παπούτσια επιτέλους..
Πολύ βροχή σήμερα,πήγαμε μέχρι την Χαλκιδική που έχουμε σπίτι και είχε πάρα πολύ βροχή!!

622Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Κυρ Ιουν 21, 2015 9:23 pm

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, και μεις το σκ πήγαμε εξοχικό 1η φορά αλλά έβρεχε και δεν κάναμε μπάνιο..Για να δούμε..περνάει ο καιρός γρήγορα

623Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Ιουν 22, 2015 12:38 am

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!! Γυρισαμε και εμείς από τις μίνι διακοπές μας στο κάμπινγκ. Ηταν τέλεια και η μικρή ενθουσιάστηκε τοοοοοοσο πολύ. Είχε τόσα ερεθίσματα που λύθηκε η γλώσσα της και δεν σταματούσε να μιλάει. Ολο εδειχνε με το μικρό της δαχτυλακι και φώναζε ενθουσιασμένη "κοιτά" "κοίτα"
Σήμερα βέβαια έχει πολύ γκρίνια αφού περιορίζεται σε ενα διαμέρισμα!!!
Εσείς τι κάνετε; πως τα περνάτε;;

624Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Ιουν 22, 2015 5:55 am

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κ απο μενα.
Τασσουλα τι ομορφη κοιλιτσα εχεις!!!!! Μπραβο που περασατε καλα κ αρεσε κ στην μικρη.πετυχατε καλο καιρο;
Μαρια αντε κοντευεις να γινεις καλα.πλησιαζει κ το καλοκαιρακι(γτ μεχρι τωρα καλοκαιρι δεν ειδαμε) να κανετε τα μπανακια σας

625Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Ιουν 22, 2015 6:37 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τασούλα τι ωραία κοιλίτσα!!!
Και τι τέλεια που περάσατε καλά και εσείς και η μικρή στις διακοπές!! Σίγουρα θα είχε πολλά ερεθίσματα!!
Μαρία υπομονή πλησιάζει ο καιρός να γίνει καλά το πόδι! Ταλαιπωρία τώρα με τη ζέστη...
Εμάς εδώ ο καιρός είναι καλοκαιρινός, δεν έβρεξε καθόλου οπότε έχουμε ξεκινήσει κανονικά τα μπανάκια (αν και ακόμα είναι κρύα η θάλασσα και φυσάει το βράδυ)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις