Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
7 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 7 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 35]

576Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Κυρ Ιουν 07, 2015 4:46 am

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα.
Χαχαχααα μεταφορές-μετακομίσεις η Ελισαβετ!
Κική ακόμα γελάω!
Εμένα και κάθεται να παίξει και περα δωθε πάει, και με την αδερφή της παίζει. Επίσης της αρέσει πολύ ενα ντουλάπι που έχω με άδεια βαζάκια και συνέχεια τα βγάζει κάνει πύργους, γραμμές κλπ και μπορεί να ασχολείται με τις ωρες. Στο τελος με βοηθάει να τα ξαναβαλουμε στο ντουλαπι.

Τζολι στην Ορσια ειχα αδιαθετησει στους 10 μηνες και τωρα στην Μελιτη στους 11. Θηλάζω πρωί, βράδυ (και συνήθως οσες φορές θέλει μεσα στη νυχτα, αν και πιο πολύ ψιλοπιπιλαει αν ξυπνησει) σχεδον στανταρ πριν κοιμηθει το μεσημερι (αν δεν είμαι παρούσα άνετα κοιμάται χωρις) και τωρα τελευταία που έχω λίγη δουλειά παραπανω και της λείπω περισσότερο, μπορει να θηλάσει 1-2 φορες στο ξεκάρφωτο μεσα στη μερα.
Οσο για την εγκυμοσύνη καλά θυμοσουν (περιπου)! Θελω τα παιδιά μου γεννημενα τους 3 πρώτους μηνες του χρονου και μέχρι στιγμής μας έκατσε :-)

http://www.something-special.gr

577Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Ιουν 08, 2015 12:05 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Jollie ναι περπατάει κανονικά ο μικρός και ακόμα δεν τρώει ούτε κοιμάται σερί φυσικά. Υπάρχουν καλά βράδια που ξυπνάει 2-3 φορές μόνο και άλλα όπως χθες που ξυπνάει ανά 1 ώρα.
Συνεχίζω και δουλεύω κανονικά από το σπίτι. Δεν έχουν πρόβλημα γιατί η δουλειά βγαίνει κανονικά. Τώρα μέχρι πότε θα δείξει...εξάλλου το project που δουλεύω ολοκληρώνεται σε λίγους μήνες οπότε δεν ξέρω τι θα γίνει γενικώς μετά...
Χθες κάναμε και το πρώτο μας μπάνιο επιτέλους! Τον μικρό δεν τον έβαλα στη θάλασσα γιατί είναι κρύα ακόμα αλλά έπαιζε για ώρα με την άμμο και τις πετρούλες στην παραλία!

578Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Ιουν 08, 2015 1:18 pm

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρήνη, σας ζηλεύω: εμείς έχουμε "χιονιά" εδώ. Χθες ο άντρας μου με ρώτησε αν θέλω να ανεβάσει ξύλα (για να ανάψει το τζάκι!). Το καλοκαίρι ξέχασε να έρθει φέτος; Έλεος, μπούχτισα με την κακοκαιρία! Καλά, πώς και δεν είπες τίποτα για τα βηματάκια του Άγγελου;; Να σε συγχαρούμε, βρε κορίτσι! Κική, ούτε ο Μαρίνος κάθεται μόνος του. Το πολύ να παίξει κανένα 5λεπτο-10λεπτο και μετά εμφανίζεται και θέλει να πάω μαζί του. Και παρεμπιπτόντως κι εγώ συνέχεια του λέω να σταματήσει να μετακομίζει πράγματα (μήπως να γινόμασταν συνέταιροι;Wink, το οποίο κάνει κι όταν είμαστε έξω, όπου μετακινεί καρέκλες και ό,τι βρει μπροστά του ανεξαρτήτως βάρους. Όλα μοιάζουν να είναι πούπουλο γι΄ αυτόν. Εγώ αγχώνομαι βέβαια, γιατί το κάνει και με πολύ βαριά αντικείμενα. Τα παιχνίδια του τα έχει φτυσμένα γενικά και συνέχεια βγάζει πράγματα από τα συρτάρια και τα ντουλάπια. Κοινώς όχι μόνο τρέχω και δε φτάνω όταν είμαι στο σπίτι, για να κάνω τα καθημερινά, αλλά έχω και τα εξτραδάκια μου!! Α, επίσης, το παιδί μου είναι παστρικοθόδωρος και θέλει συνέχεια να σκουπίζει με την ηλεκτρική και ανοίγει και το ντουλάπι να πάρει χαρτί κουζίνας να ξεσκονίσει... Γκρρρ! Mariameint, μπράβο πάντως, τα παιδιά σου τα έχεις "προγραμματισμένα" μια χαρά: στο φαγητό, στον ύπνο, στο παιχνίδι... Να μας δώσεις τη συνταγή!

579Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τρι Ιουν 09, 2015 2:32 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Jollie τόσο κρύο??
Έχει 1μιση μήνα περίπου που περπατάει...δεν σας είπα τίποτα γιατί ήδη είχε καθυστερήσει οπότε δεν θα ήταν κανένα συναρπαστικό νέο για εσάς Razz
Και εμένα μετακομίζει πράγματα συνέχεια, συμμαζεύει το παιδί Smile Τις προάλλες προσπαθούσε να πιάσει ταυτόχρονα τη μεγάλη συσκευασία babylino και μια μεγάλη συσκευασία με χαρτιά υγείας. Επίσης δεν κάθεται ποτέ σε ένα δωμάτιο...όλο γύρω γύρω πηγαίνει στο σπίτι και εγώ από πίσω φυσικά χαχα
Εσείς jollie πως τα πάτε με το φαγητό και τον ύπνο?

580Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Ιουν 10, 2015 12:39 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια !! πηγαμε ειδαμε το μωρακι , ειναι κοριτσαρος τελικα το επιβαιβεωσαμε !! κικη ετσι οπωςς τα περιγραφεις ειναι σαν να τα λες για τη δικια μου !! ακρηβως τα ιδια !! με θελει εκει μπαστακα !! αλλη ερωτηση ! αφηνετε ανοιχτα ολα τα δωματια? εγω μονο σαλοκουζινα ! αν αφησω τα δωματια παει κι ανοιγει συρταρια ντουλαπες και τα πεταει ολα εξω!! μηπως ομως την περιοριζω?

μαρια τι ευχαρηστα νεα??? με το καλο το τριτο λοιπον ευχομαι ολα να πανε τελεια !

της πηρα κι εγω καροτσι και μωρο ! το καροτσι το παει περα δωθε και το κουναει οπως την κουναω εγω για να κοιμηθει χαχαχχαχ !! το μωρο ουτε να το βλεπει , το φοβαται ! συναντηθηκαμε ομως και με ενα αλλο μωρακι , του εκανε ολο χαδακια και τη φιλουσε σηνεχεια !! και της εδινε ολα της τα παιχνιδια , κι αν της επαιρνε το αλλο μωρο κατι πουυ κρατουσε στα χερια της το αφηνε και επαιρνε κατι αλλο να παιξει !! εκει να δειτε περηφανια η κουκουβαγια μανα !! συγκηνηθηκα !! Laughing Laughing Laughing

581Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Ιουν 10, 2015 4:53 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΒΑΣΟΥΛΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ...ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Κ ΘΑ ΜΕΑΛΩΣΟΥ ΜΑΖΙ ΑΨΟΓΑ...
ΕΓΩ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟΥ ΚΛΕΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΠΙΓΚΑΛ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΕΡΟ ΜΕ ΧΛΩΡΙΝΗ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΔΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΥΓΕΙΑΣ....ΟΜΩΣ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΑΝΟΙΓΕΙ(ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ "ΣΦΙΧΤΑ" Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΝΟΙΞΕΙ )ΟΥΤΕ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΑΝΟΙΓΕΙ....ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΥΦΕ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΑΝΟΙΓΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΔΩ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΥΤΟ...ΕΥΤΥΧΩΣ!!!!!ΟΜΩΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΒΡΕΙ ΑΠ ΤΟ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΤΟ ΑΛΛΟ....ΟΠΟΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ!!!!

582Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Ιουν 10, 2015 6:55 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βασούλα με το καλό το 2ο κοριτσάκι!! Μπράβο θα έχει παρέα η Ρία μας!!!
Και εγώ του μπάνιου την πόρτα έχω συνήθως κλειστή. Στα δωμάτια μπαίνει και φυσικά αδειάζει συρτάρια (τα δικά του με τα ρούχα του) αλλά δεν με πειράζει είναι αναπτυξιακό στάδιο. Μου τα δίνει μετά να τα διπλώσω και μου λέει να τα βάλω πίσω και φτου και από την αρχή Razz

583Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Ιουν 10, 2015 7:31 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειρηνη και μενα ετσι κανει , αλλα της εχω αφησει μονο τα συρταρια που ειναι στη σαλονοκουζινα , και τα νουλαπια που σχωνεται ολοκληρη μεσα κυριολεκτικα και μετακηνει γεματα μπουκαλια με λαδια ποσων κιλων , αφου λεω θα την πιασει καμια μεση ! ακομα και ντενεκε με τυρι κοντεψε να τον βγαλει εξω απο το ντουλαπι ! αν της αφησω και ντουλαπες καηκαμε !! Laughing Laughing

584Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Ιουν 10, 2015 12:49 pm

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ....ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΣΤΗΝ ΣΚΙΑΘΟ...ΑΝ ΝΑΙ ,ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ?ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΚΙΑΘΟ Η ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ....????
ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ....ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ...
ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΕ ΩΡΑΙΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΑΛΛΑ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΕΣ,ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΚΑΛΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΧΑΛΑΡΟ...
ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ ΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΑΞΙΖΟΥΝ....ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ ,ΜΟΥΣΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ...ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΛΙΩΣΟΥΜΕ...ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΙΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΛΥΜΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ...

585Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Ιουν 10, 2015 9:29 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!
Κική εγώ από Σκιάθο δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω.
Εγώ την άλλη εβδομάδα θα πάω κάμπινγκ με σκηνή για 4 μερουλες. Θα πάρουμε μαζί την Ηλέκτρα και την κοιλιτσα μου!! Δεν ξέρω γιατί όλοι φρικαρουν στην ιδέα του κάμπινγκ, εγώ είμαι πιο χαλαρή συν του οτι θα είναι και μια θεία μου με τροχόσπιτο οπότε θα τρώμε εκεί.
Εχθες έκανα την β επιπέδου και όλα καλά. Σιγουρεψαμε και το φύλλο, κοριτσάκι!!!

586Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Ιουν 10, 2015 10:48 pm

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΤΑΣΟΥΛΑ ΕΦΟΣΟΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝΘΑ ΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΣΤΕ...ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΑ ΦΡΙΚΑΡΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ?ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΟΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΙ ΑΥΤΑ....
ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ (ΚΛΑΣΣΙΚΑ!!!!)Κ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΟΥΜΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΣΚΙΑΘΟ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΣ)ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!!ΑΠΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΕΡΙΞΑ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ!!!!
ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΤΑΣΟΥΛΑ?

587Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Ιουν 11, 2015 12:03 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι ωραία Τασούλα!! Καλά να περάσετε και εσείς και η Ηλέκτρα και η κοιλίτσα σου Razz Razz
Το camping είναι θέμα γούστου...αν εσείς αισθάνεστε άνετα και έχετε και την θεία κοντά όπως λες μια χαρά θα περάσετε! Σε παραλία θα κάνετε camping?
Με το καλό και η δεύτερη κόρη!!
Κική ούτε εγώ ξέρω από Σκιάθο...

588Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Ιουν 11, 2015 2:31 am

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια
βασουλα συγχαρητηρια.με το καλο κ η νεα μπουμπου
κικη γτ βρε δε παιρνετε κ το κοριτσι στη σκιαθο; ειναι μεγαλη κ καταλαβαινει. Κριμα να την αφησετε.εγω εχω παει 4 φορες στη σκιαθο.στη χωρα αξιζει να μεινετε. Να πατε να δειτε κ το μουσειο του παπαδιαμαντη βρε.οσο για καταλυμα ψαχνεις χοτελ ή ενοικιαχομενος καλη πολυβκαλη παραλια ειναιβοι κουκουναριες..μπανανιτας.κ καποιες αλλες δε θυμαμαι.αυτες δεν ειναι στη σκιαθο.αλλα οχι μακρυα.
Εχει παντως κ ενα ωραιο μοναστηρι λιγο μακρυα αλλα αξιζει να πατε

589Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Ιουν 11, 2015 4:40 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MATINA MOΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ NA ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ 5-6 ΩΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ,ΑΡΑΧΤΗ ΣΤΗΝ ΞΑΠΛΩΣΤΡΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΤΙΣ ΡΑΚΕΤΕΣ ΜΟΥ,ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΩ,ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΠΟΤΟ Κ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΩ ,ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ...3 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ...ΟΛΟ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΣ ΛΕΙΨΕΙ ΟΥΤΕ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΥΤΕ ΟΙ ΒΟΛΤΕΣ...
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΒΕΒΑΙΑ....ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΣΤΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 3 ΗΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ..ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΩ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΘΑ ΤΟ "ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΩ"...ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ,ΖΩΗΡΗ,ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΕΙ...
ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΟΒΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΤΡΙΑΡΙ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΝΩ ΜΑΖΙ...

590Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Ιουν 11, 2015 5:53 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια τι κανετε; οπως μπορειτε να φανταστειτε με τα διδυμα και τη δουλεια (στην οποια εχω εναμιση μηνα που επεστρεψα) δν εχω κ πολυ χρονο και εχω χασει τοσα με τοσα επεισοδια!!! ειπα να μπω, διαβασα βεβαια μονο τις τελευταιες σελιδες. Ποσα νεα!!! κατ αρχας με το καλο ολες οι εγκυουλες της παρεας, τι ομορφα, διαβαζω 2α παιδια, 3α παιδια (μπραβο μαρια!!) τι ομορφα νεα!!!!!!

βεβαια εγω εχω χασει τον λογαριασμο, δν σας ξερω και καλα.. προσπαθω να μπω στο κλιμα διαβαζοντας αυτα τα τελευταια... κ σ αυτα θα πω μονον..

τα δικα μου ειναι στις 18 ιουνιου, 18 μηνων... μιλαν τη δικη τους γλωσσα, λενε καμποσες λεξεις (οχι στο επιπεδο που περιγραφει η μαρια, καλα μαρια καταπληκτικο!!) συνεννοουμαστε ομως πληρως θα ελεγα και μαζι και μεταξυ τους! περπατανε εδω και παρα ποοοολυ καιρο και μας εχουν ψοφησει!!! απο φαγητο ειμαστε ντεμι, οχι πολυ χαλια, με τις μερες τους. τωρα τελευταια μου εχουν κοψει πολλα πραγματα που εδινα γ απογευμα. απο βαρος αστα να πανε, νομιζω τα πιο αδυνατα της παρεας! :/

για τη σκιαθο που ειπες κικη χωρα να μεινετε, ωραιες παραλιες ειναι μπανανα, κουκουναριες, μανδρακι και η καλυτερη απο ολες ΛΑΛΑΡΙΑ. μην τυχον δεν πατε.

σιγουρα ειναι οπως το ειπες, ο καθενας κανει το κουμαντο του και δν ειμαστε εδω για να κατακρινουμε αλλα για να καταθετουμε τη δικη μας εμπειρια. επειδη το ρωτησες, εμενα τα δικα μου ειναι ακριβως οπως περιγραφεις. δεν βαζουν κωλο κατω. αφου πολλες φορες εχω ρωτησει τον γιατρο για ΔΕΠΥ κλπ (και με βριζει). απλα ειναι ζωηρα. ΠΟΛΥ. ειναι και δυο οποτε καταλαβαινεις:  και λιγο ησυχο να ειναι το ενα, παει το αλλο και το μπριζωνει! το ενα παει εδω το αλλο εκει, σκαρφαλωνουν, ανοιγουν, κλεινουν συρταρια κ ντουλαπια, πανε παντου, αφηστε τα να πανε. διαρκες κυνηγητο. ομως εγω το χαιρομαι και το προτιμω 1000 φορες απο τη δουλεια. αμαν κανω να γυρισω το απογευμα σε αυτα. εχω 2 δουλειες κ ξυπναω σιτς 4 ή 5 για να κανω τη δουλεια μου, μετα φευγω 7 παρα παω στην πρωινη μου εργασια, γυρναω σπιτι κατα τις 4 και ετσι ψοφια και αυπνη χαιρομαι να τους βγαζω βολτα και παιδικη χαρα (αλλο κυνηγι!!!)

διακοπες δν εχω διανοηθει να παμε χωρια. μαλιστα πηγαμε κρητη 6 μερες, οταν ηταν 16 μηνων. ενταξει, εκλαιγα απο την κουραση καποιο βραδυ.. ωστοσο περασαμε ολοι ωραια, και χαιρομουν τοσο πολυ να βλεπω τα παιδια χαρουμενα που ειδαν τοσο ωραια πραγματα. Αυτη ειναι η δικη μου προσεγγιση, δν λεω οτι ειναι η σωστη, ειναι η δικη μου. δν θεωρω οτι η ζωη τελειωνει οταν κανεις παιδι, προς θεου. αλλα μπορουμε να βρισκουμε τροπους να προσαρμοζομαστε. σιγουρα κπ πραγματα που καναμε χωρις παιδι πιο νεοι δν γινονται. γινονται άλλα ομως.

πχ για εμενα στις διακοπες που θα ειμαστε στο εξοχικο, με "ξεκουραζει" να τα αφησω στη μανα μου αφου κοιμηθουν και να βγω για ποτακι. μου αρκει. ή να κατεβουμε ολοι μαζι με τους παπουδες, να τους κανουν μια βολτα αυτοι και να βουτηξω εγω με την ησυχια μου, για λιγο. μετα παλι μαζι. ειναι πανω στο αγχος αποχωρισμου, εφοσον δουλευω δεν μπορω να διανοηθω να τους στερησω την παρουσια μου (ουτε εγω να τη στερηθω) και στις ολιγοημερες διακοπες. Σε λιγα χρονια, που θα μεγαλωσουν, δεν θα με θελουν κι εγω θα βουταω ανετα...

με συγχωρειτε για το σεντονι. αλλά η ιολη ειναι γνωστη για τα διπλοσεντονα! εξ αλλου ειχα κ τοσο καιρο να μπω!

591Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Ιουν 11, 2015 6:23 am

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ουαου Ιολη.τι επστροφη ηάν αυτη;κλως ηρθες.
Δυσκολα με 2 δουλειες κ2 ζουζουνια.να μπαινεις να μας γραφεις νεα σας.
Κικη ν9μιζω εισαι ΛΑΘΟΣ.συγνωμη κιολας αλλα ειναι δυματον να πιστευεις αυτα που γραφεις;; ολοι θελουμε να ξεκουραστουμε δε λεω αλλα οχι κ ετσι.γραφεις λες κ το μωρο σου ειναι βαρος στις διακοπες.τι να πω.εσυ εισαι η μαμα κ εσυ ξερεις το καλυτερο για σας.
Μη τα γραφεις τοσο αποτομα ομως

592Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Ιουν 11, 2015 7:05 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΟΥΤΕ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΟΥΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟΤΟΜΟ...ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΛΙΩΣΟΥΜΕ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΛΑ?ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΟΣ....ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ,ΕΚΑΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΠΑΙΔΙ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ...ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΟΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ. ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΜΑΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΠΑΙΔΙ, ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΕΣΤΩ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ...ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΤΑ...

593Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Ιουν 11, 2015 7:46 am

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα.

Κική ούτε κι εγώ ξέρω από Σκιάθο αλλά κάποιες κοπέλες νομίζω σε κάλυψαν.

Συγχαρητήρια Βασούλα για την κόρη. Κοριτσομάνα κι εσύ Wink

Τασούλα πολύ χάρηκα που διάβασα ότι η Β επιπέδου ήταν τέλεια! Με το καλό!

Εμείς ακούσαμε καρδιά την δευτέρα που ήμουν 6+2. ΠΗΤ έχω στις 31/1. Ο υπέρηχος ήταν πολύ καλός, όπως και η θέση του εμβρύου, η μήτρα και γενικά όλα μια χαρά!

Τζολί δεν έχω κάποια συνταγή αλλά μάλλον με έχεις μπερδέψει με άλλη! Τα παιδιά μου δεν είναι "προγραμματισμένα". Καταρχήν η μεγάλη είναι 3+ και αλίμονο αν δεν έπαιζε ή έτρωγε ή δεν κοιμόταν. Όσο για την Μελίτη ακόμα ξυπνάει τα βράδια αλλά κοιμόμαστε 4αδα στο κρεβάτι οπότε δεν μου καίγεται καρφί. Ξυπνάει πιάνει στήθος, αφήνει κοιμάται. Εγώ μπορεί και να μην ξυπνήσω!
Στο φαγητό ΟΚ με είχε παιδέψει τους 2 πρώτους μήνες αλλά της είχα δώσει να καταλάβει ότι κάποιες μπουκιές θα τις φάει θέλει δεν θέλει και η λύση δεν είναι μόνο γάλα. Καλό κακό δεν ξέρω. Εφόσον σιγά σιγά άρχισε να τρώει από μόνη της εγώ είμαι μια χαρά...
Τώρα αν υπάρχει και κάτι άλλο που κάνουν και σου κάνει εντύπωση, πες το μου μήπως και σου βρω απάντηση Smile

http://www.something-special.gr

594Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Πεμ Ιουν 11, 2015 11:12 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια..
Τι ομορφα νεα απ ολες σας..βασουλα μου μπραβο για το κοριτσακι σου
Τασουλα τωρα χαλαρωσε αφου η β επιπεδου ειναι καλη και καλα να περασετε στο camping κκαι μενα μου αρεσει ο συζυγος ουτε να ακουσει..
Ιολη καλως ηρθες...
Κικη κανε αυτο που σε κανει ευτυχιζμενη για να ειναι και η μικρη σου..και πολυ καλα θα κανετε να ανανεωθειτε..
Εγω ζε 10 μερες βγαζω το γυψο και θα φορεσω μια μποτα ορθοπεδικη για ενα ακομα μηνα μετη διαφορα οτι θα παταω το ποδι μου..ευτυχως γτ δεν μπορω αλλο νακανω χουλειες με ενα ποδι...
Ο δημητρης ειναι ακριβως οπως περιγραφεται τα δικα σας..ειναι τελικα της ηλικιας σταδιο..ε.ενα δεν με απασχολει καθολου που τακανει ολα ανω κατω...το βρασυ τα μαζευω ολα...και επθσης τον αφηνω ζε ο ρο σπιτι εκτος του μπανιου...

595Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 12, 2015 12:34 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιόλη welcome back!! Να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου! Φιλιά στα διδυμάκια!!
Μαρία τι ωραία που ακούσατε καρδούλα και όλα πάνε καλά!!
Μαρία (άλλη Μαρία Razz ) άντε επιτέλους να βγάλεις το γύψο να ηρεμήσεις.
Εγώ σκέφτομαι το ακριβώς αντίθετο (χρονικά) για τα ταξίδια με το μωρό. Σε 3 χρόνια θα μπορώ (νομίζω) να αφήνουμε λίγο τον Άγγελο να πηγαίνουμε κάπου μόνοι μας (αν χρειαστεί) εφόσον θα είναι μεγάλος και θα μπορεί και χωρίς εμάς. Τώρα σύμφωνα με τους ψυχολόγους καλό είναι να μην περνάει ούτε νύχτα μακρυά μας το παιδί (μέχρι τα 3).
Αλλά φυσικά και αυτό όπως και όλα τα άλλα θέματα (διατροφής, διαπαιδαγώγησης κτλ) τα αποφασίζει το κάθε ζευγάρι και κρίνει τι είναι καλύτερο για όλους.
Στα ταξίδια που έχουμε πάει ως τώρα πάντως με το μικρό μπορεί να κουραστήκαμε λίγο αλλά δεν το μετάνιωσα στιγμή! Εξάλλου είμαι πολύ των ταξιδιών και δεν θα μπορούσα να μην πάω πουθενά. Ανυπομονώ ήδη για το επόμενο ταξίδι μας που προβλέπεται για τέλος του χρόνου πια...

596Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 12, 2015 1:08 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!! μαρια αντε να βγαλεις τον ιψο !! σηδερενια ! σημερα ανοιξα κι εγω τις πορτες στο σπιτι Razz Razz με χαρα λοιπον σας λεω οτι πηγα να ελενξω, ειχε ανοιξει ολα τα συρταρια αλλα τα παντα ηταν στη θεση τους χαχαχαχαχχα

εγω πηρα η μικρη μαζι μου στη ζακυνθο οταν ηταν 5 μηνων καιπερασαμε υπεροχα ! ημασταν παραλια απο το πρωι μεχρι το βραδυ πηγαμε νεροτσουλιθρες μεχρι και για ποτο παρακαλω σε ενα χαλαρο μπαρακι χωρις πολυ κοσμο σε εξωτερικο χωρο εννοητε Razz Razz θεληση να υπαρχει ! βεβαια αν πηγαινα τωρα δεν θ ηταν το ιδιο αφου ειναι ενας ταρζαν αλλα και παλι θα την επαιρνα ισα ισα πειστευω στη θαλασσα καθονται και παιζουν κι αυτα τους αρεσει και δεν μας ενοχλουν ιδιαιτερα (συμφωνα με το τι κανει μεχρι στιγμης )βεβαια δεν θα πας για ποτο και εννοητε πως η κουραση ειναι περισσοτερη !!

κι εγω θα την αφησω για μια νυχτα στη μαμα μου να παμε σε εναν γαμο στο ναυπλιο κριμα να την ταλαιπωρησω τοσο για μια μερα ! θα δουμε κιολας ανθα καθετε καλα αλλιως θα την παρουμε μαζι ! δεν θελω να την στεναχωρω !!

597Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 12, 2015 2:07 am

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!ιολη δικαιουσαι σεντοναρες γιατι μιλας για δυο!!!!!ειρηνη ετσι ακριβως σκεφτομαι κι εγω οτι αν θα μεγαλωσει θα μπορω να ξερω κ τι θελει.κι εμεις αν παμε καπου μαζι θα την παρω διοτι ετσι κι αλλιως εμενα δεν μπορει να κοιμηθει με κανεναν αλλον εκτος απο μενα!ουτε καν με τον μπαμπα της...

598Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 12, 2015 2:45 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειρηνη και κωσταντινα ωραια τα σκεφτεστε δεν σκεφτηκατε ομως οτι οταν θα ειναι αυτα 3 θα εχουμε ενα αλλο μωρακι να παρουμε μαζι με το καλο οι περισσοτερες πειστευω χιχιχιχι Laughing Laughing

ιολη καλως την εσενα με τα σεντονια σου φιλια στα δυδυμουλιααα

599Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 12, 2015 2:52 am

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βασουλα μη μου χαλας τα ονειρα!!!χαχα το δευτερο παιδακι θα το μαθουμε να κοιμαται με τον παππου κ την γιαγια χαχα

600Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Παρ Ιουν 12, 2015 4:00 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
konstadinade έγραψε:Βασουλα μη μου χαλας τα ονειρα!!!χαχα το δευτερο παιδακι θα το μαθουμε να κοιμαται με τον παππου κ την γιαγια χαχα

Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις