Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 35]

376Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Κυρ Μάης 03, 2015 5:48 am

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια! τασουλα με το καλο να παρεις την σωστη αποφαση για το μωρουλι σου!!!
εμεις σημερα εχουμε πυρετο.το μεσημερι εκανε 38,7 κ τωρα εχει 37,3..κοιμαται κ μεσημεριανο δεν εφαγε τπτ..περιμενω να ξυπνησει μηπως φαει κατι
θελαμε να παμε κ βολτα παιδοτοπο αλλα δε θα παμε..απο εβδομαδα τωρα

377Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 04, 2015 1:03 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημερα ....

Εχθες αγορασα τα πεδιλακια τα crocs kαι από εχθες τα φοραμε συνεχεια μεσα στο σπιτι κ στο μπαλκονι...
οποια ενδιαφέρεται τα κατασηματα just sport τα εχει με εκπτωση 20 τοις εκατο εως της 10 μαιου...από 28 ευρω τα πηρα 22...

378Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 04, 2015 2:05 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περαστικά στη μικρή σου Ματίνα!!

Με γεια τα παντοφλάκια Κική! Εμείς ακόμα δεν πήραμε...λέω να πάω μέσα στην εβδομάδα που έχει εκπτώσεις να του πάρω.

379Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 04, 2015 2:46 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια.
Τασουλα ακου το γιατρο σου καιαν χεν τον εμπιστευεσαι 100% παρε μια δευτερη γνωμη.ομωςειμααι σιγουρη πως εχεις ενα υγιεστατο μωρακι..για πες που πηγατε βολτα στη θαλασσα?
Εμεις περασαμε ενα πολυ ομορφο 3 ημερο με πολλες βολτες ανκαι χτες βταν λιγο νευρικος..τελικα καταλαβα πως οφειλοταν στο οτι μου ηρθε περιοδος..
Jolie μια απο τα ιδδια μετον θηλασμο.θηλαζει σαν βρεθος..χτες τον βαλαμε στο κρεβατι του να κοιμηθει μολις τον πηρε ο υπνος στο δικο μας..κοιμηθηκε 5 λεπτα...ενταξει το πηραμε και εμεις αποφαση πως θα κοιμαται μαζι μας για πολυ ακομα..

380Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 04, 2015 2:47 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυριο εχουμε ραντεβου για εξετασεις αιματος..
Οσες εχετε κανει απο που πηραν αιμα στα μωρακια σας? Πονεσαν πολυ? Το εχω ενα αγχος και φοβαμαι μηπωςδεν κατσει..

381Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 04, 2015 3:28 am

anastasssia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κοριτσια!!
Τασουλα καλα αποτελεσματα να εχεις αυριο! Ολα θα πανε καλα, ειμαι σιγουρη. Βασουλα με το καλο να ερθει το νεο μελος! Να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη. Κικη μεγεια τα πεδιλακια σας. Θα παω μεσα στην εβδομαδα να αγορασω και γω για τον μικρο, οτι βρω βεβαια, λογω επαρχιας... Μαρια εξετασεις θα κανουμε στον μικρο στους 24 μηνες ειπε ο παιδιατρος. Μην αγχωνεσαι για το τσιμπημα, σαν το εμβολιο θα ειναι, εξαλλου ειναι για το καλο του.
Κοριτσια θα αγορασετε φετος γυαλια ηλιου στα παιδακια σας? Εχετε δει κατι?

382Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 04, 2015 3:49 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρια και εμεις σε 10 μερες εχουμε παιδιατρο κ μαλλον θα κανουμε κι εμεις εξετασεις γιατι μου χε πει να παει 18 μηνων το παιδι...Όπως ειπε κ η αναστασια φανταζομαι πως θα είναι όπως το εμβολιο οποτε θαπεσει κλαμααααα!!!!!

383Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 04, 2015 4:45 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ματινα περαστικα σας ! πως ειστε?
κικι μεγια κι εγωω θα παρω αυριο τα εχω βρει 28 ευρω χωρις εκπτωση για να δουμε !!
αναστασια τι κανει το μπεμπε
μαρια μην ανχονεσε καθολου με τις εξετασεις με φλεβοκαθετηρα παιρνουν ( αν δεις οτι δεν το κανουν να το απαιτησεις ) τον κρατας λιγο ακινητο , θα κλαψει για λιγα δευτερα και θα ναι οκ !! κι εγω φοβομουν πολυ αλλα το πηρε πολυ χαλαρα !

384Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 04, 2015 4:52 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!

Ο δικός μου στην εξέταση αίματος ήταν κύριος! Δεν έκλαψε καθόλου! Με πεταλούδα του πήραν αίμα από το χεράκι και κοιτούσε απορημένος Smile Αγκαλίτσα τον είχα και μάλλον επειδή ήταν καινούργιο το περιβάλλον δεν πρόλαβε να καταλάβει τι γίνεται (όπως στην παιδίατρο που είναι υποψιασμένος και κλαίει προκαταβολικά!).
Τώρα σε ένα μήνα που θα ξανακάνουμε (λόγω σιδήρου) φοβάμαι ότι δεν θα το πάρει τόσο θετικά (θα θυμάται την προηγούμενη φορά!). Δεν είναι τίποτα πάντως μην αγχώνεσαι!

385Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 04, 2015 5:39 am

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια.
Βασούλα καλύτερα είναι η μικρή..έχει 37,3 βέβαια αλλά από όρεξη κ φαι είναι καλά.
ποια είναι αυτά τα πεδιλάκια που πήρατε κορίτσια; για βάλτε φωτό να δω κ εγώ.
εμένα στην εξέταση αίματος είχε το κλασσικό κλάμμα του εμβολίου.μην αγχώνεσαι!!!!

386Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 04, 2015 8:37 am

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για την συμπαράσταση, αύριο θα έχω νέα.
Θα πάω και εγώ να τα πάρω Κική αυτά τα crocs. Και εγώ 28 ευρώ τα έχω βρεί εδώ, για να δούμε θα έχει έκπτωση;;; θέλω να της πάρω και ένα ζευγάρι 2α παπούτσια, έχουμε μόνο 1. Εσείς πόσα και ποιά έχετε να πάρω ιδέες;;; φοβάμαι τα τελείως ανοιχτά οτι θα χτυπάει τα δαχτυλακια της όπως θα παίζει.
Εμείς εξετάσεις αίματος αργότερα μας είπε ο γιατρός. Πάντως στο εμβόλιο νας ακούει όλο το τετράγωνο πλέον και στην εξέταση βέβαια.
Ματινακι περαστηκα σας!!
Αναστασία το ακουσες το μωρό;;; εγώ τίποτα ακόμα! Πότε θα κάνεις β επιπέδου;;;
Εγώ της αγορασα γυαλιά ηλίου απο το orchestra και μια μέρα κράτησαν. Δεν τα φόραγε απλά έπαιζε, προσπαθούσε να τα βγάλει και σε μια βόλτα κάπου τα πέταξε και δεν τα ξαναβρηκα. Δεν της ξανά παίρνω πεταμενα λεφτά αν και είχαν μονο 6 ευρώ.
Ούτε καπέλο δεν δέχεται η μικρή το βγάζει αμέσως δεν ξέρω τι να κάνω

387Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 04, 2015 8:54 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kοριτσια για γυαλια ηλιου φετος θεωρω ότι είναι νωρις..είναι μικρα τα μωράκια και δεν καταλαβαινουν...της δοκιμασα ένα ζευγαρι και δεν τα δεχοταν πανω της...την ματιασα με τα κροκσακια....ολο το απόγευμα γκρινιαζε κ τα τραβουσε να τα βγαλει...τωρα είναι ξυπολητη μεσα και εξω στο μπαλκονι.ο.
εμεις πηραμε ένα ζευγαρι πεδιλακια crocodilino(δωρο της νονας) και τα crocs....άλλο ζευγαρι δεν προκειται να παρω γιατι το θεωρω περιττο το τριτο ζευγαρι.σάμπως ποσο θα τα βαλει?
Τα κροκς θα της τα φοραω κ στη θαλασσα...

388Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 04, 2015 8:59 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επισης τα πεδιλακια της τα πηρα ανοιχτα μπροστα γιατι αυτά με τα ανοιγματα δεν μου αρεσαν για κοριτσακι...για αγορακι όμως θα τα προτιμουσα...δεν νομιζω ότι θα χει θεμα ότι θα χτυπάει τα δαχτυλα...η κουμπαρα μου δυο παιδια εχει κ παντα ανοιχτα τους επερνε οποτε της πηραμε κι εμεις ανοιχτα αφου μας αρεσαν πιο πολυ

389Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 04, 2015 11:29 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αρχισατε να παιρνεται καλοκαιρινα παπουτσακια εγω ακομα δεν εχω δει..πιστευω πως μεχρι τελος του μηνος θα φωραμε τα αθλητικα μας..
Στα εμβολια δεν κλαιει καθολου γτ του βαζει η γιατρος μας ξιλοκαινη και δεν ποναει..αυριο θαδειξει.
Οσο για γυαλια και καπελο ουτε να τα δει..να δω τιθα κανω ολο το καλοκαιρι χωδις καπελο δενθα γκιτωσουμε την ηλιαση..
Τασουλα θα περιμενουμε τα ευχαριστα νεα σου αυριι..

390Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 04, 2015 10:06 pm

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια
Ειρηνη χρονια πολλα να χαιρεσαι τη γιορτη σου!
χρονια πολλα κ στην μπουμπουκα μου.να την χαιρομαι!!!
ουτε εγω εχω παρει ακομη πεδιλακια..της φοραω αθλητικα.ηθελα να μου φερει η νονα πεδιλα κ αυτην αγορασε all star. δε ξερω αν της τα βαλω ομως.θελω ακομη κ φετος να φοραει παπουτσια που να μπαινει μεσα ο αστραγαλος. αυτα που της πηρε ειναι κανονικα χαμηλα.ισα με τον α;στραγαλο.τι λετε; να της τα φορεσω;

391Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Δευ Μάης 04, 2015 10:31 pm

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!
Ματίνα να χαίρεσαι την μικρή σου και εύχομαι τα καλύτερα στην ζωή της!!!!
Ειρήνη χρόνια πολλά και σε σένα!!!
Εγώ Ματίνα δεν θα της τα φοραγα γιατί θέλω και εγώ να πιάνει τον αστράγαλο, τώρα τι να σου πω. Έπρεπε να τα αλλαξεις και να πάρεις αυτό που θες.

Βγήκαν τα αποτελέσματα του α τεστ και είναι καλά. Αυξήθηκε το ποσοστό 1:1500 οπότε κορίτσια δεν θα κάνω κάτι. Θα περιμένω να δω και την β επιπέδου και ελπίζω να είναι όλα καλά. Σε ένα μήνα είναι άλλωστε.

Θα πάμε με την μικρή για παντοφλακια αλλά τώρα με επηρέασε η Ματίνα αυτά δεν θα πρέπει να κρατανε τον αστράγαλο; η είναι άλλο αυτά;;;

392Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τρι Μάης 05, 2015 3:34 am

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστβ τασσουλα.
μπραβο κ για τα αποτελεσματα. ολα καλα θα ειναι!!! το φυλο το μαθΑτε;;; της τα πηρε απο το cougar που δεν εχει αλλο ειδος εκτος απο αθλητικα.. το μονο που θα μπορουσα να κανω ηταν να επαιρνα μεγ νουμερο,,,δε πηγα ομως,,με ρωτησε η νονα της αν της τα εβαλα κ της ειπα με τροπο πως θα ηθελα να καλυπτουν τον αστραγαλο.ασε που δε τη χωρανε κιολας.ειναι μεγαλα,,
με ειχε ρωτησει κιολας το πασχα τι να παρει κ ειπα πεδιλα,..που να μη ρωτουσε κιολας,χαχα
παντοφλακια αυτα με το λαστιχο απο πισω εννοεις;; για την θαλασσα;
οντως για τη θαλασσα τι θα φορεσουν;

393Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τρι Μάης 05, 2015 4:07 am

anastasssia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κοριτσια!
Χρονια Πολλα Ειρηνη, πολυχρονη να εισαι και οτι επιθυμεις! Ματινα να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και να το δεις οπως επιθυμεις!
Τασουλα μπραβο για τα αποτελεσματα, πολυ χαρηκα που ειναι ολα καλα. Εγω το εχω νιωσει το μωρο εδω και κανα 2 εβδομαδες, οταν ημουν δηλαδη 17μιση εβδομαδων. Ριχνει κλωτσιες συνεχεια, ευτυχως που δεν πονανε προς το παρον... Πολυ νωρις το καταλαβα αυτη την φορα. Και για την β επιπεδου εχω κλεισει για τις 20 του μηνος.

394Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τρι Μάης 05, 2015 11:37 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειρηνη μου χρονια σου πολλα.υγεια ευτυχια και μια ζωη να σε γεμιζει χαρες ο Αγγελος σου
Ματινακι να Χαιρεσαι την Ειρηνη σου να ειναι γερη δυνατη και νατην δεις οπως επιθυμει η ιδια..
Τασουλα ημουν κατι παρα πανω απο σιγουρη οτι ολα θα ειναι καλα...να ηρεμησεις τωρα και να χαρεις και τα δυο μωρα σου..
Αναστασια εσεις ειδατε φυλλο;σκρρυ αν το εχεις πει αλλα ειμαι η ξεχασιαρα της παρεας...
Εγω τα αθλητικα που του φοραω δεν πιανουν αστραγαλο.τα αλλα της kickers ομως πιανουν..
Οποτε θα ττου φορουσα τα σταρακια..
Πηραμε τα αποτελεσματα και οπως το περιμενα δεν ηταν καλες ουτε του μωρου ουτε οι δικιες μου..
Αυριο θα παμε στο γιατρο να δουμε τι θα κανουμε.
Σιγουρα θα παρουμε σιδηρο και εγω βιταμι.η Β12
Αυτο που με τρομαζει ειναι οτι τα λευκα αιμοσφαιρια του μωρου ειναι ανεβασμενα..ελπιζω ναειναι ολα καλα γτ θα σκασω...

395Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τρι Μάης 05, 2015 12:33 pm

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες!!!!!!
αναστασια κ εσυ εγκυος νομιζα η τασουλα απ σας τις καινουριες Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
μαρια ολα καλα θα ναι..μηπως ειχε καμια ιωσουλα κ βγηκα ανεβασμενα ειναι πολυ πανω;

396Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τρι Μάης 05, 2015 2:19 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές κορίτσια!!
Και εσύ Ματίνα να χαίρεσαι τη μικρή σου!!!
Τασούλα μπράβο που ήταν όλα μια χαρά!! Μπορείς τώρα να χαλαρώσεις και να χαρείς το καλοκαίρι που έφτασε Smile
Μαρία θα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Εμένα εδώ και 5 μέρες σταμάτησε να παίρνει το συμπλήρωμα σιδήρου. Εκεί που το έπινε μια χαρά τον τελευταίο καιρό τώρα ούτε να το δει...αντί 3 μήνες δηλαδή που μας είχε πει η γιατρός τελικά το πήρε 2μιση...

Ματίνα εφόσον της είναι μεγάλα τα παπούτσια περίμενε λίγο να δεις...όταν της κάνουν δεν θα είναι πια στα πρώτα βήματα οπότε δεν νομίζω να πειράζει να μην πιάνει τον αστράγαλο. Εξάλλου δεν θα της τα φοράς συνέχεια...

397Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Μάης 06, 2015 4:48 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρηνη χρονια σου πολλα ...ότι επιθυμεις!!!!Ματινακι να χαιρεσαι την μικρη σου κ Ιολη κ συ να χαιρεσαι την μικρη σου..
Ματινακι δεν νομιζω να εχει προβλημα το μωρο με τα σταρακια ,οπως όταν περπατάνε ξυπόλυτα ο αστράγαλος δεν κρατιεται από καπου...εγω θα της τα εβαζα απλα μονο μην ζεσταίνετε ....παντως η νονα θα επρεπε να σας παρει πεδιλακια κ θα επρεπε να πατε μαζι με το μωρο να ου τα δοκιμασεται γιατι δεν εχουν όλα την ιδια φορμα...εμεις 2 φορες που μας εχει παρει παππουτσια η νονα της πηγαμε ολοι μαζι...πηραμε και το μωρο μαζι κ του τα δοκιμάσαμε...

398Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Μάης 06, 2015 7:20 am

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπον εγώ έκανα την χαζομαρα και της πήρα τα crocs τα κλειστά..... Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# - Σελίδα 16 679259 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# - Σελίδα 16 679259 Δεν τα μπορεί της βγαίνουν συνέχεια, απλά πεταξα 30 ευρώ γιατί εννοείται θα πάω να της πάρω άλλα...... Είδα και κάτι nike που μου άρεσαν πολύ αλλά λυσαξα να της πάρω κλειστό.
Κορίτσια εσείς μην κάνετε το ίδιο λάθος τα μικρά μας δεν μπορούν να τα κρατήσουν. Τα φοράει για λίγο και μετά της βγαίνουν. Σε nike έχει και σε μπλέ πολύ ωραία για τα αγοράκια σας. http://www.potamopoulos.gr/index.php?id=2&catid=86&subcatid=87&productid=23934 κάπως έτσι ήταν.

399Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Μάης 06, 2015 7:21 am

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

400Ψηφοφορία Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14# Τετ Μάης 06, 2015 10:10 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tασουλα εμενα μου το ειπαν πως είναι πολύ μικρη για τα κλειστα...εγω της πηρα τα ανοιχτα κ είναι μια χαρα...κλειστα δεν ηθελα ετσι κι αλλιως

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις