Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
77 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 77 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ κορίτσια! Μετακομισαμε!!!! Είμαστε στο σπιτάκι μας!!! Γινεται ακόμα χαμός αλλα είμαστε μεσα!!! Γιορτάζω κιόλας σήμερα!!!! Πανικός!!! Φυσικά και μα του δώσεις πιπιλαγε βοηθάει και στην πεζή και τα ήρεμη πολυ και κάνει καλο κ στον εγκέφαλο έχω διαβάσει. Δώσε κανονικοτατα! Εμένα ολα μου τα παιδιά στην βδομάδα έπαιρναν πιπιλαγε!!!! Εμένα τώρα την πιάνει ο πονος!!! Σας σήμερα εκανε κακα πράσινα!!! Αυριο έχουμε παιδιατρο! Ανυπομονω!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ω χρόνια πολλά! !! Αν και καθυστερημενα. Του αρέσει πολύ η πιπίλα, του την δίνω κανονικά πλέον. Τον ηρεμεί, δεν πιπιλαει τα χέρια του, του φοράω γάντια αλλά μέχρι και το κουβερτακι του πιπιλαγε. Δεν ήταν κατάσταση αυτή. Δεν μου μπερδεύει το μπιμπερό με τη πιπίλα αυτό νομίζω ήταν το θέμα της παιδιάτρου. Είχα πολύ μεγάλη βοήθεια από τον άντρα μου. Αύριο πάει δουλειά, δεν έχει ξεκουραστεί καθόλου. Καταλήξατε σε ονομα;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιλυ πως ειστε; μπουμπούκα;

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tinag έγραψε:Αχ κορίτσια! Μετακομισαμε!!!! Είμαστε στο σπιτάκι μας!!! Γινεται ακόμα χαμός αλλα είμαστε μεσα!!! Γιορτάζω κιόλας σήμερα!!!! Πανικός!!! Φυσικά και μα του δώσεις πιπιλαγε βοηθάει και στην πεζή και τα ήρεμη πολυ και κάνει καλο κ στον εγκέφαλο έχω διαβάσει. Δώσε κανονικοτατα! Εμένα ολα μου τα παιδιά στην βδομάδα έπαιρναν πιπιλαγε!!!! Εμένα τώρα την πιάνει ο πονος!!! Σας σήμερα εκανε κακα πράσινα!!! Αυριο έχουμε παιδιατρο! Ανυπομονω!!!

Χρόνια σου πολλά!!! Καλορίζικο το σπίτι, να ζήσετε υπέροχα!!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!! Ευχαριστω πολυ να είστε πάντα καλα με τα παιδάκια σας! Μπουμπούκα με το καλο!! Ναι σοφία θα την βγάλουμε τελικά της Πεθερας!! Εσείς;;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλέξανδρος άσχετο όνομα. ωραίο το σοφάκι! Πως κατάλαβες ότι έχετε κολικους; (ναι είμαι ασχετη)

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια...
Στον υπολογιστή δε προλαβαίνω να μπω και το κινητό μου χάλασε γι ´αυτό δεν έγραφα!!

Νιώθω πολύ κουρασμένη.
Ωραία τα ονοματάκια που θα δώσετε!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιλυ εσείς Καταλήξατε σε ονομα; Τίνα πως εισαι;

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάννης θα βαπτιστεί με το καλό ο μικρός μας!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α τι ωραίο! Τελικά βγήκαμε βολτα; έχει κάνει και ωραίες μέρες. Εμείς δεν τολμάμε προς το παρών

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Οι κολικοι εχουν διαφορετικό κλάμα απ οτι της πείνας δηλαδη εκει που κοιμάται γ κάποια συγκεκριμένη συνήθως ωρα της ημέρας κλαίει χώρος λόγο . Επίσης σφιγγεται και οταν κλαίει κάνει και πριτς μαζεύει τα ποδάρακια στην κοιλιτσα και μετα τα αφήνει ειναι η κίνηση η ασυναισθητη για να ανακούφιστη απο μονο του. Ολα τα παιδια σχεδόν εχουν αλλα περισσότερο αλλα λιγότερο. Εμένα μέχρι στιγμής η μπεμπουλα απ ολα τα παιδάκια μιυ εχει τους λιγότερους! Πήγαμε παιδιατρο εχθές πήρε 900 γραμμάρια!!! Είμαστε 4 κιλα και πήρε κ 5 πόντους είμαστε 55!! Ειναι μια χαρα δόξα τω Θεό! Κάνανε και τα μεγάλα μου τα ανοίγει πίκρα εμβόλια λογω Μπεμπας και ελπίζω να μην αρρωστησουμε!!! Αν και εμένα με πονάει ο λαιμος μου αλλα ελπίζω να ειναι απο την κούραση και απο τα ρεύματα που ήμουν την Κυριακή όλη μέρα μεσα εξω για την μετακόμιση! Χριστίνα πολυ ωραίο το όνομα μπράβο με το καλο.πηγες ο άντρας σου δουλειά; Έχεις τώρα βοήθεια απο κάποιον; Λιλι έτσι λένε οι άντρα μου! Είσαι πτώμα και εσυ ε;; Κορίτσια παιδιατρο πήγα με το μωρο στο μαραθο και τα αλλα δυο στο χέρι. Πολυ βολικος μου έλυσε τα χέρια στην κυριολεξία!!!

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια καταπληκτικά τα ονόματα που διαλέξατε για τα ζουζουνάκια σας!!
Τίνα μου μεγάλωσε πολύ το μωράκι σου!
Εγώ μετά από τη τρομάρα που πήρα με το μικρό μου (έπεσε και χτύπησε το κεφαλάκι του) με έπιασαν κάτι πόνοι... δε λέγετε. Λέω εδώ είμαστε έρχεται η μικρούλα μας. Αλλά λάθος συναγερμός, πήγα στο νοσοκομείο και μου είπαν ότι έχω διαστολή 1 εσωτερικά και 3 εξωτερικά αλλά δεν έχω συσπάσεις γέννας! Ελπίζω να μην πάρει πάνω βδομάδα!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Πωπω κοριτσαρος η μικρή σου! Εμένα μουρμούραει Σφίγγεται μαζεύει τα ποδαράκια του και κάνει προυτς. Δεν κλαίει (ακόμα) όλο το βράδυ ήταν έτσι με μουρμούρα ούτε πιπίλα ούτε τίποτα. Τον χαϊδεύω λίγο στην πλάτη ηρεμεί. Πρέπει να είναι κολικοι αφού ξεσκεπάζεται από το κούνημα των ποδιών. Σε βολεψε ο μαρσιπος ε; όπως είπα έχω και εγώ να δω ποτέ θα βγούνε έξω. Είχα φέρει την παιδιατρο στο σπίτι. Τα παιδιά πως είναι με την μικρουλα; μπουμπούκα ετοιμάζεσαι σιγά σιγά ε;

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια!

Πολλή κούραση λέμε! Έχουν ξεκινήσει οι μαραθώνιοι θηλασμοί, κάθε 1 ώρα στο στήθος. Έχω και το άλλο μωρό να γκρινιάζει.

Βόλτα έχουμε βγει 4 φορές μέχρι τώρα. Την τελευταία φορά λείψαμε απ´το σπίτι 5,5 ώρες. Ξέσκασα!! Το είχα μεγάλη ανάγκη!

Ο μπέμπης μου 2 εβδομάδων σήμερα! Πέρασαν οι μέρες... 4.380 γραμμάρια σήμερα. Φούσκωσαν τα μάγουλα μας.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πωπω εμείς θα ζυγιστου ε αργότερα ελπίζω να έχει πιάσει τα 4. Καλέ που τριγυρνάς; δεν φοβάσαι; εμάς μας τα ξεκοψε η παιδίατρος. Με τρομοκράτησε με το μηδενικό ανοσοποιητικο. Έχει πολύ καλές μέρες η αλήθεια είναι και μια βόλτα με το καρότσι θα ήταν καλά.

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξεκινάμε από το Θησείο που μένουμε και πάμε μέχρι το Σύνταγμα, χαζεύουμε στην Ερμού, στο Μοναστηράκι και περνά η ώρα. Στις 21:30 γυρίσαμε προχθές. Αυτός στο meitai, έφαγε μία φορά στην Ερμού κι άλλη μία στην Πλάκα.
Να φοβηθώ τι;
Και μέσα στο σπίτι να τον έχω αν είναι να κρυώσει θα κρυώσει. Έξω τουλάχιστον πέρνουμε φρέσκο αέρα και βλέπω κι εγώ λίγο κόσμο!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω πω ολόκληρα θηριακια γίνανε τα ζουζουνια μας! Σίγουρα Χριστίνα θα τα έχετε πιάσει τα 4 κιλα. Μπράβο λιλι με τον θηλασμο. Εμένα π παιδιάτρος ειναι υπέρ του εξω ακόμα και τον χειμώνα με χιονιά που λέει ο λόγος κάνει μου λέει απίστευτο καλο ο καθαρός αέρας αλλα ειναι πολυ κατα των κλειστών χωρών δηλαδη mall , μάρκετ , καφετέριες κ γενικά οτι ειναι κλειστό. Εμείς εχθές που πήγαμε παιδιατρο που ειναι Γλυφάδα κέντρο έκανα βόλτα η μπεμπα στο μαρσιπο και τα αλλα απο δίπλα πολυ γέλιο! Αν εχει τέτοιο καιρό σκ και είμαστε καλα σίγουρα θα πάμε βόλτα. Απλα καθημερινές σχολαει ο άντρας μου 7 κ ειναι νύχτα εξω αλλα και με τα παιδια μέχρι ολα να τα ετοίμασω θέλω κ κάποια ωρα. Πάντως προτιμώ την εποχή που γεννησα τα αλλα Μάρτιο κ Απρίλιο είχε ανοίξει ο καιρος κ είχα μπροστά μου καλοκαίρι τώρα τρέμω στην ιδέα τις ιωσης! Μπουμπούκα άντε να γεννήσεις να ησυχασεις!!! Το παιδάκι σου πως ειναι; Που χτύπησε; Χάρτινα τι σου είπε για το ανοσοποιητικό;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εντάξει δεν είσαι σε κλειστό χώρο. Εγώ λέω να περάσει ο μήνας και βλέπουμε.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΣ είπε ότι δεν έχει ανοσοποιητικο καλό είναι να αποφύγουμε τον κόσμο και γενικά να είμαστε πολύ προσεκτικοί. Και πυρετο να κανει παμε αμεσως παιδων εισαγωγη. Με καλή μέρα μπορούμε να πάμε βόλτα αλλά όχι σε κλειστό χώρο. Οπότε καθόμαστε στα αυγά μας.

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω πω ασε τελεί η ψυχή μου και εμένα με τα παιδια! Εσυ τώρα δεν δέχεσαι επισκέψεις ε;;;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι μόνο οι γιαγιάδες έρχονται. Ο αδερφός μου που θέλει να έρθει είναι όλο άρρωστοι. Μια ο μικρός μια εκείνοι. Καλά δεν θα ερχόντουσαν με το παιδί αλλά φοβούνται και πάλι. Ο νονός μας επίσης άρρωστος. Οπότε άλλον δεν θέλω να έρθει προς το παρών ας μεγαλώσουμε λίγο. Εσύ δέχτηκες καμιά επίσκεψη στο σπίτι όταν βγήκατε; υποθέτω τώρα όπως και να χει έχεις τακτοποίηση και μόνο για επισκέψεις δεν είσαι.

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευτυχώς με την μετακόμιση την γλύτωσε όσοι με έπαιρναν τους λέω πω πω γινεται πανικός και όντως δηλαδη αλλα με ενα σμπάρο δυο τριγώνια ΧΑ!!εχουν έρθει μονο τα αδέρφια μου και τα παιδια τους αλλα ειναι μεγάλα οπότε είμαστε Οκ. Την άλλη Τρίτη πρώτα ο θεός σαραντιζουμε!! Ποσο φοβάμαι τις ιωσεις δεν το φαντάζεσαι!!! Τι αλλα; Εχει αυξήσει καθόλου της ώρες του ύπνου του; Εμένα εχθές έφαγε 10 κ μετα ξύπνησε 4 κ μιση!!!!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι ακόμα τον έχω αυστηρά στο 3ωρο. ΑΣ περάσει λίγο ο καιρός και αφού μιλήσω και με την παιδιατρο βλέπουμε. Την μικρή την ζιγιζεις στο σπιτι; πρέπει την προηγούμενη φορά να κάναμε λάθος. Βγήκε 3690 και σήμερα 4 μέρες μετά 3660. Το 3690 πρέπει να ήταν λάθος μέσα σε 2 μέρες να πήρε 190 γραμμάρια και τώρα να έχασε. Βέβαια μόλις τα είχε κάνει και ήταν και νηστικός αλλά και πάλι. ..

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια πραγματικά ανυπομονώ να γεννήσω, μακάρι να γίνει σύντομα!! Ένας γιατρός στο νοσοκομείο μου είπε ότι μάλλον θα γίνει μέσα στην εβδομάδα!!
Χαίρομαι που ακούω για τα μωράκια σας τόσο καλά πράγματα!!!
Lilliput πραγματικά σε θαυμάζω, μου φαίνεται πάρα πολύ δύσκολο αυτό που κάνεις! Να κάνεις αποκλειστικό θηλασμό και να έχεις κι άλλο παιδί! Πραγματικά μπράβο σου!
Δε ζηλεύει το μεγάλο σου παιδάκι?

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubouka έγραψε:Κορίτσια πραγματικά ανυπομονώ να γεννήσω, μακάρι να γίνει σύντομα!! Ένας γιατρός στο νοσοκομείο μου είπε ότι μάλλον θα γίνει μέσα στην εβδομάδα!!
Χαίρομαι που ακούω για τα μωράκια σας τόσο καλά πράγματα!!!
Lilliput πραγματικά σε θαυμάζω, μου φαίνεται πάρα πολύ δύσκολο αυτό που κάνεις! Να κάνεις αποκλειστικό θηλασμό και να έχεις κι άλλο παιδί! Πραγματικά μπράβο σου!
Δε ζηλεύει το μεγάλο σου παιδάκι?



Πέρυσι που γέννησα το πρώτο μου παιδάκι πάλεψα τόσο πολύ να θηλάσω για πολύ καιρό αλλά η γοπ και η νοσηλεία στην μονάδα μου τα κατέστρεψαν όλα.
Είχα πει ότι στο επόμενο θα βάλω περισσότερο τα δυνατά μου.
Στην αρχή, τις πρώτες δυο-τρεις φορές η κόρη μου έδειξε μια μικρή ενόχληση αλλά πλέον δεν ασχολείται όταν θηλάζω. Που και που έρχεται να χαϊδέψει τα ποδαράκια του αδερφούλη της ή να τα φιλήσει.
Πολλές φορές φθάνω στο σημείο να πω Τέλος αλλά εκείνη τη στιγμή αμέσως το μετανιώνω.
Τώρα κάνω υπομονή μέχρι την εδραίωση.
Στον αποκλειστικό θηλασμό απαγορεύεται και η πιπίλα. Αυτό νομίζω είναι το δυσκολότερο της υπόθεσης...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις