Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 10]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανουν τα διχρονα σας κοριτσια? περνανε την "κριση των 2" ή την γλυτωσατε? το time out δεν πιανει σε μας γμτ....τι αλλο να κανω δεν ξερω! Sad

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:τι κανουν τα διχρονα σας κοριτσια? περνανε την "κριση των 2" ή την γλυτωσατε? το time out δεν πιανει σε μας γμτ....τι αλλο να κανω δεν ξερω! Sad
χαχαχαχα αν το βρεις να το ποσταρεις για να το ακολουθήσουμε....αυτό που εμαθα εγώ ειναι υπομονή....αλλα πόση να έχει η έρμη μάνα....Το 10χρονο περνάει την "κρίση των 10" , το πενταχρονο περνάει την "κρίση του παιδιού σάντουιτς"....και το δίχρονο εχει γίνει μαιμουδακι που δεν πατάει στο πάτωμα αλλα πηδάει από έπιπλο σε έπιπλο και δεν πέρνει από λόγια...
Μάνα στα πρόθυρα νευρικής κρίσης Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 679259
Και όπως λένε...τα πρώτα 50 χρόνια είναι δύσκολα, μετά συνηθίζει κάποιος... Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 536304

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω και εγω ενα παιδακι του 2008 και σημερα εχει τα γεννεθλιακια  του !!! το βαλερακι μου το μπισκοτακι μου !!!

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
valerakievelinaki έγραψε:εχω και εγω ενα παιδακι του 2008 και σημερα εχει τα γεννεθλιακια  του !!! το βαλερακι μου το μπισκοτακι μου !!!
Χιλιοχρονη!!!!γερή δυνατή και πάντα χαρούμενη και ευτυχισμένη και να σας δίνει μόνο χαρές!!!! Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 860530 Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 860530

aniakouk79


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εμένα ο γιος μου γεννήθηκε 21/04/2008! Πραξικοπηματίας παιδί μου από γεννησιμιού του! Τι να πεις... Τώρα ξεκινήσαμε παιδικό σταθμό και ακόμα να συνηθίσουμε!!! Μόλις έκλεισε τα δύο έτη άρχισε να τα λέει όλα μαζί!!! Μιλάμε για ιστορίες ολόκληρες, όχι πεντακάθαρα αλλά πολύ γέλιο! Πολύ ζωηρός, μόνο στα πολύφωτα δεν τον έχουμε βρει... Είναι 97 εκ. και 14,1 κιλά, πιστεύω ότι είναι μακράν από τις χειρότερες ηλικίες 2-3 χρονών.... Προσπαθούν να επιβάλλουν το εγώ τους και να ξεπεράσουν τα όρια που τους θέτεις!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiki έγραψε:
litsakos έγραψε:τι κανουν τα διχρονα σας κοριτσια? περνανε την "κριση των 2" ή την γλυτωσατε? το time out δεν πιανει σε μας γμτ....τι αλλο να κανω δεν ξερω! Sad
χαχαχαχα αν το βρεις να το ποσταρεις για να το ακολουθήσουμε....αυτό που εμαθα εγώ ειναι υπομονή....αλλα πόση να έχει η έρμη μάνα....Το 10χρονο περνάει την "κρίση των 10" , το πενταχρονο περνάει την "κρίση του παιδιού σάντουιτς"....και το δίχρονο εχει γίνει μαιμουδακι που δεν πατάει στο πάτωμα αλλα πηδάει από έπιπλο σε έπιπλο και δεν πέρνει από λόγια...
Μάνα στα πρόθυρα νευρικής κρίσης Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 679259
Και όπως λένε...τα πρώτα 50 χρόνια είναι δύσκολα, μετά συνηθίζει κάποιος... Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 536304

καλα το τι παρηγορηθηκα τωρα δε λεγεται!! Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 534787 Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 534787 Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 534787

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:[καλα το τι παρηγορηθηκα τωρα δε λεγεται!! Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 534787 Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 534787 Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 534787
χαχααχα!!!Οπως λέει ή μανα μου, μια μανα παντα κρίσεις αντιμετωπίζει...περνάει η μια αρχίζει η άλλη Shocked ο αγώνας ποτέ δεν τελειώνει Sad
So be cool... μπας και την βγάλουμε καθαρή!!!! Cool Cool

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiki έγραψε:
litsakos έγραψε:[καλα το τι παρηγορηθηκα τωρα δε λεγεται!! Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 534787 Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 534787 Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 534787
χαχααχα!!!Οπως λέει ή μανα μου, μια μανα παντα κρίσεις αντιμετωπίζει...περνάει η μια αρχίζει η άλλη Shocked ο αγώνας ποτέ δεν τελειώνει Sad
So be cool... μπας και την βγάλουμε καθαρή!!!! Cool Cool

απο οτι βλεπω εχει δικιο η μανα σου. Ωχ τι μας περιμενει αλλοοοο? Laughing

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΟΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΓΡΙΕΨΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ?

selini-giorgos

selini-giorgos
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και η δικη μου ησυχη ηταν μεχρι πριν λιγο καιρο...ΗΤΑΝ ομως... Laughing

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα δεν ηταν ποτε ιδιαιτερα ησυχη!!!!!τωρα εχουμε ξεφυγειιιιιιιιιιιι!!!!!!! Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 679259 Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 679259

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athina24 έγραψε:εμενα δεν ηταν ποτε ιδιαιτερα ησυχη!!!!!τωρα εχουμε ξεφυγειιιιιιιιιιιι!!!!!!! Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 679259 Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 679259

Η κόρη μου ήταν ενα ησυχο και βολικό μωρό....μετα τα 2χρ. αρχισε ο κατήφορος Sad ...σήμερα στα 5 ειναι τόοοοοσο ζωηρή!!!...χειρότερη απ' ότι ο γιος μου σ΄αυτή την ηλικία...Ο μικρούλης ακολουθεί τα χναρια των μεγαλύτερων Sad
Η κουνιάδα μου έλεγε πως ο εγγονός της ειναι ζωηρός μεχρι που ειδε τον μικρούλη μου μετά απο πολύ καιρό...εφυγε ευχαριστημένη γιατί κατάλαβε ότι υπάρχουν και χειρότερα Smile
Δεν πειράζει κορίτσια ας είναι ζωηρά, την υγεία τους να έχουν...εμεις οι μαμάδες ειμαστε απο ανθεκτική πάστα και αντέχουμε Wink

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χθες πηγαμε παιδικη χαρα και εκανε τσουληθρα.........ξαπλωσε και επεσε με το κεφαλι! Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 679259 Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 679259

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιμή έγραψε:Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΟΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΓΡΙΕΨΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ?


selini-giorgos έγραψε:Και η δικη μου ησυχη ηταν μεχρι πριν λιγο καιρο...ΗΤΑΝ ομως... Laughing

ναι,ετσι ηταν και μενα...18 μηνων αρχισε να κανει σαν αγριοκατσικο, ανεβαινει καρεκλες τραπεζια ...αλλα αυτα ειναι φυσιολογικα σταδια για την ανπτυξη τους (ρωτησα δλδ γιατι ειχα αγχος μηπως ειναι υπερκινητικος-και μου ειπαν οτι ολα ειναι νορμαλ), το ανεβοκατεβασμα στις σκαλες ας πουμε ειναι το σημειο που μας ...ποναει χαχα. Μιλαμε για 15,20 φορες ανεβα-κατεβα τις σκαλες στο εξοχικο.Στο Mall παλι το ιδιο με τις κυλιομενες Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 215994 με τα νερα παλι το ιδιο,με μια σφουγκαριστρα στο χερι ολο το καλοκαιρι. Αλλα οπως ειπε και η tsiki "την υγεια τους να εχουν"!

athina24 έγραψε:χθες πηγαμε παιδικη χαρα και εκανε τσουληθρα.........ξαπλωσε και επεσε με το κεφαλι! Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 679259 Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 679259

ωχ...περαστικα! εχετε τσουληθρα της προκοπης τουλαχιστον? εμας εδω ειναι μια παλιατζουρα με ξυλινα πλαινα σκασμενο το ξυλο,μεσα στις ακιδες Twisted Evil εχουμε κανει μια αναφορα στο Δημο να αλλαξουν αλλα δεν βλεπω φως...
εχει κολλησει ο μικρος κατι μερες τωρα και θελει "να παμε βολτα" συνεχως. Αφου ξυπναει μεσα στη νυχτα και παλι "να παμε βολτα".. cyclops

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν καταλαβες!!!!!!!!δεν χτυπησε!!!!!ξαπλωσε και εκανε τσουληθρα αναποδα!!!!!!!οι κουνιες μας ευτυχως ειναι καινουριες!

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τελικά κορίτσαρες μου βλέπω ότι οι κόρες είναι πιο ζωηρές από τα αγόρια. Εμένα μέχρι την ηλικά των 13 μηνών που περπάτησε δεν την είχαμε νιώσει καθόλου. ήταν το πιο ήσυχο μωρό. Από τότε όμως που περπάτησε άστα, τι τραπέζια, τι κάγκελα ανεβαίνει ....

mpompitsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
να μπουμε και εμεις στην παρεα σας!

Γεννηθηκαμε 22/3/2008 και ημαστε πλεον "μεγαλες κοπελες" Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes χμμμμ .... ναι!

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κορίτσια την ξέχασα αυτή την στήλη. Κάπου έχω γράψει αλλά ας ξαναπώ. Ο γιος μου είναι γεννημένος 30/9/08. Τα έχετε μάθει το γιο γιο ή ακόμα στην πάνα? Εγώ του αγόρασα πριν καμιά βδομάδα ένα, την πρώτη φορά που το είδε έκανε τσίσα αμέσως και λέω καλά πάμε. Αλλά δεν θέλει να ξανακάτσει.χαχαχ Τι κάνετε εσείς? Επίσης όσα δεν πάνε παιδικό πως τα απασχολείτε κάθε μέρα? Να παίρνω ιδέες.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!εμεις ακομα πανα αλλα λεω σιγα σιγα να αρχισουμε το γιο γιο!εχουμε ηδη αλλα ειναι διακοσμητικο στοιχειο!παει η Μαρια κατεβαζει το παντελονι της,σκουπιζεται,ξαναντυνετε και οκ....μονο που ολα αυτα ενω φοραει τη πανα της!!!

ANNA32


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ .... Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2008 .ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΠΡΟΣΠθΕΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΡΑΔΙΝΗ.ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΗΛΗ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΓΥΜΝΑ ΚΙ ΕΤΣΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΠΑΝΑ .

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια χειμωνιατικα θα την κοψετε?δεν βαριεστε? Razz Razz κ μενα ειναι ετοιμος,ειχαμε παρει κ γιογιο εκανε κ προσπαθειες ειχα καταχαρει εγω...αλλα τον ζαλισε η γιαγια του λεγε λεγε (τι ηθελα κ της το πα οτι κανει τσισα στο γιογιο? Μαμάδες με μωράκια γεννημένα το 2008 - Σελίδα 8 679259 ) κ πιεστηκε ο νεαρος...τωρα σκεφτομαι να παρουμε μικρο καπακι για την λεκανη της τουαλετας κ απο Μαρτη σιγα σιγα να ξανα-αρχισουμε...ειμαι μια κουρασμενη μανα...μπορει να τον εκπαιδευσει καποιος αλλοοοοςςςς??
No

athinar

athinar
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κορίτσια, εμένα η Ζωή μου γεννήθηκε 02 Μαρτίου 2008. Με το γιογιο στην ιδια φάση βρισκόμαστε, διακοσμητικό στοιχείο μέσα στο μπάνιο.
Θα ήθελα από τον Ιούνιο να τη στείλω κολυμβητήριο,αλλά με την πάνα δεν τα παίρνουν.

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλέ εδώ ανοιχτεί ολόκληρο θέμα με το κολυμβητήριο. Με την Λίτσα έχουμε μιλήσει άπειρες φορές για αυτό. Ποιο κολυμβητήριο είναι αυτό που δεν τα παίρνει. Εμείς φοράμε πάνα και μαγιό αδιάβροχα. Λίτσα οι γιαγιάδες το έχουν το ελλάττωμα (καλά το έγραψα? Laughing ) να χαλάνε τις δουλειές. Γιατί εκείνες ξέρουν καλύτερα και ειδικά αν είναι πεθερές.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:Καλέ εδώ ανοιχτεί ολόκληρο θέμα με το κολυμβητήριο. Με την Λίτσα έχουμε μιλήσει άπειρες φορές για αυτό. Ποιο κολυμβητήριο είναι αυτό που δεν τα παίρνει. Εμείς φοράμε πάνα και μαγιό αδιάβροχα. Λίτσα οι γιαγιάδες το έχουν το ελλάττωμα (καλά το έγραψα? Laughing ) να χαλάνε τις δουλειές. Γιατί εκείνες ξέρουν καλύτερα και ειδικά αν είναι πεθερές.

Laughing Laughing ω ναι!ποσο μεσα πεφτεις!!

mamateta


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσια, ο πρωτότοκος μου είναι γεννημένος Ιανουάριο του 08,εδω και 2 μήνες την πάνα την βγάζουμε μόνο στο παιδικό, πέσανε ολοι πανω του εσυ που εισαι μεγάλος δεν φοράς και ο μπέμπης που είναι μωρό φοράει κτλ χρησιμοποιεί κανονικά την τουαλέτα όταν βρίσκεται με παιδιά της ηλικίας του η μεγαλύτερα αλλα στο σπιτι δεν θέλει,ειπαμε να μην τον πιέσουμε και να του δώσουμε λίγο χρόνο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις