Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
32 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 32 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 22 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 37]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξερω αν ξυπνάει επειδη πεινάει, ή απλά επειδή χόρτασε τον ύπνο του, αλλά αν περάσει κάποια ώρα και δεν κοιμηθεί, τον τάιζα, ίσως αυτό να έφταιγε, το ότι συνήθισε να τρωει τη νύχτα... Αυτό θα προσπαθήσω να του κόψω, ο γιατρός μας είπε ότι θα κλαιει πολλή ώρα (για τη ακρίβεια ωρες) αλλά εφόσον ξέρουμε ότι είναι ταϊσμένο, να μην κάνουμε τίποτα, ωτοασπίδες... Αλλιώς θα αργήσει πολύ να το κόψει, μπορεί να πάει και 3-4 και ακόμα να ξυπνάει το βράδυ...
Δεν ξέρω πώς θα το καταφέρω αυτό, μου φαίνεται αδύνατο να τον αφήσω να κλαίει.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

gigantas

gigantas
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
το ζουζουνάκι μου δεν εχει βγάλει ακόμη δοντάκια..να ανησυχήσω?Άυριο κλείνουμε τον 8ο!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Δεν ξερω αν ξυπνάει επειδη πεινάει, ή απλά επειδή χόρτασε τον ύπνο του, αλλά αν περάσει κάποια ώρα και δεν κοιμηθεί, τον τάιζα, ίσως αυτό να έφταιγε, το ότι συνήθισε να τρωει τη νύχτα... Αυτό θα προσπαθήσω να του κόψω, ο γιατρός μας είπε ότι θα κλαιει πολλή ώρα (για τη ακρίβεια ωρες) αλλά εφόσον ξέρουμε ότι είναι ταϊσμένο, να μην κάνουμε τίποτα, ωτοασπίδες... Αλλιώς θα αργήσει πολύ να το κόψει, μπορεί να πάει και 3-4 και ακόμα να ξυπνάει το βράδυ...
Δεν ξέρω πώς θα το καταφέρω αυτό, μου φαίνεται αδύνατο να τον αφήσω να κλαίει.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

οχι ρε Νενα!σιγα μην παει φανταρος και ξυπναει ακομα! Laughing τον δικο μου τον ταιζα οποτε ξυπναγε,μεχρι 14 ή 15 μηνων ειχε φτασει να ξυπναει 1 φορα μονο για γαλα,και λιγο μετα το εκοψε τελειως -κοιμαται 8.30μ.μ.-8π.μ. πλεον.και στις 9μ.μ. το καλοκαιρι. Αστο το παληκαρι να φαει,αφου εχει αναπτυξη ειναι μεγαλο παιδι,να του κοψεις την φορα?δε λεει..

2sC

2sC
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
gigantas έγραψε:το ζουζουνάκι μου δεν εχει βγάλει ακόμη δοντάκια..να ανησυχήσω?Άυριο κλείνουμε τον 8ο!

μην ανησυχείς!!! και εμείς μέχρι πρίν από 15 μέρες δεν είχαμε κανένα. Σήμερα όμως είδα και το δεύτερο!!!! (Είμαστε 8,5 μηνών!!!) Wink

2sC

2sC
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Nena έγραψε:Δεν ξερω αν ξυπνάει επειδη πεινάει, ή απλά επειδή χόρτασε τον ύπνο του, αλλά αν περάσει κάποια ώρα και δεν κοιμηθεί, τον τάιζα, ίσως αυτό να έφταιγε, το ότι συνήθισε να τρωει τη νύχτα... Αυτό θα προσπαθήσω να του κόψω, ο γιατρός μας είπε ότι θα κλαιει πολλή ώρα (για τη ακρίβεια ωρες) αλλά εφόσον ξέρουμε ότι είναι ταϊσμένο, να μην κάνουμε τίποτα, ωτοασπίδες... Αλλιώς θα αργήσει πολύ να το κόψει, μπορεί να πάει και 3-4 και ακόμα να ξυπνάει το βράδυ...
Δεν ξέρω πώς θα το καταφέρω αυτό, μου φαίνεται αδύνατο να τον αφήσω να κλαίει.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

...και εμείς είχαμε αγχωθεί για τον βραδυνό ύπνο και το φαγητό!!! είχε ένα ρολόι μέσα του και κάθε 4 ώρες ξεσήκωνε όλο το σπίτι!!! Γενικότερα δεχόμουν πολλές πιέσεις για το τι πρέπει και τι όχι. Τελικά κατάλαβα ότι όσο και αν προσπαθούσα δεν κατάφερνα τίποτα γιατί το μωρό δεν ήταν έτοιμο!!! ...είναι τώρα 1 μήνας που κοιμάται όλη την νύχτα (σχεδόν... ξυπνά στις 5 για αγγαλιές) και τρώει στις 7 το πρωί!!!! Laughing Laughing Laughing

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασικά, αν μου το έλεγε αυτό κάποιος άλλος γιατρός θα τον είχα γράψει κανονικά, αφού ξυπνάει κάτι θέλει, αγκαλιά, χαδάκια, φαγητό, κάτι...
Αλλά το συγκεκριμένο γιατρο τον εμπιστεύομαι διότι ποτέ δε μου είπε τα γνωστά χαζά του στύλ "να μην το παίρνεις αγκαλιά για να μη συνηθίσει" ή "δώστου συμπλήρωμα για να μη πεινάει" ή μη θηλάζεις για περισσότερο από 6 μήνες" και τέτοια, που τα έχω ακούσει από άλλους γιατρούς κι έμεινα με το στόμα ανοιχτό. Γι'αυτο λέω να το προσπαθήσω, και γιατί η αϋπνία δεν αντέχεται, θα κάνω κανένα φόνο στο τέλος και δεν θα το πάρω χαμπάρι, τόσο κοιμισμένο που νιώθω...
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 850933 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 850933 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 850933 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 850933 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 850933

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενα κανε οπως σε βολευει τοτε, δεν θα σαλταρεις κιολας!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εσείς ακόμα ξυπνάτε το βράδυ???

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νενα μου η δικια μου την αλλη βδομαδα γινετε 11 μηνων και ξυπναει ακομα τη νυχτα σχεδον καθε 2 ωρες για να μασουλαει ολη μερα δεν το ζηταει το βυζι τη νυχτα την πιανει μπορεις να φανταστεις πως κυκλοφορω στο σπιτι σαν ζομπι, κανω υπομονη καποια στιγμη θα περασει και αυτο!!!!
Καποια κοπελα (συγγνωμη δεν θυμαμαι ονομα) αγχωνεται για τα δοντια δεν νομιζω οτι πρεπει να αγχωνεται, η μικρη μου ακομα δεν εχει ουτε ιχνος δοντιου και κοντευουμε να χρονισουμε!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Εσείς ακόμα ξυπνάτε το βράδυ???

αν ρωτας εμενα ,ναι. Ειδικα μετα το δοντι...don't ask!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δωρα δλδ σε ενα μηνα εχει γεννεθλια το κοριτσι?πω πω ποτε μεγαλωσαν ετσι?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Εσείς ακόμα ξυπνάτε το βράδυ???


το εχουμε κοψει απο 3 μηνων.........

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:Δωρα δλδ σε ενα μηνα εχει γεννεθλια το κοριτσι?πω πω ποτε μεγαλωσαν ετσι?
Litsakos καλημέρα!!!!Ναι σε ενα μηνα έχει γενέθλια και ούτε κατάλαβα πως πέρασε ένα χρόνος!!!Ειναί φοβερό!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα ναι το πρωτο παιδακι του group που χρονιζει! πως μεγαλωνουν τοσο γρηγορα τα ζουζουνια μας!θελω κι αλλο!δεν προλαβα παλι να καταλαβω για ποτε μεγαλωσε και η μικρη μου,αλλο ενα νομιζω χρειαζεται για να το εμπεδωσω Razz μετα μπορω να αποσυρθω ηρεμη στο Δαφνι.

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ακου να γελασεις litsakos, ειχαμε παει πριν 2 βδομαδες στον παιδιατρο και γυρναω και τον ρωταω αν εχει κανενα κολπο να μου πει για να μην ξυπναει και θηλαζει ολη νυχτα η μικρη και μου απανταει εγω μου λεει με 4 παιδια και δεν το εχω βρει αν το βρεις μου λεει πες το μου και εμενα και μου συμπληρωνει και να δεις μου λεει οταν χρονισει που περνανε την πρωτη εφηβεια επανασταση που θα κανει,ωραια λεω και τι μας περιμενει ακομα!!!!

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!
Τί κάνετε???

Απ'οτι διαβάζω μόνο η δικιά μου κοιμάται το βράδυ και δε ξυπνάει!!!
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 215994 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 215994
Κοιμάται γυρω κατα τις 11 και ξυπνάει τις 10 το πρωι,χθες ξύπνησε 11!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Μέσα στο Νοέβρη πηρε 4cm είναι 75 cm
τι ανάπτυξη είναι αυτή!!!απο κιλά 9.100...

Οντως ποτε μεγάλωσαν...με την Ειρήνη της Δώρας έχουν 4 μέρες διαφορά...
Μήπως να κάνουμε τα γενέθλια μαζί???
Φιλάκιαααααααα

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, αν και λίγο αργά, αλλά δεν έχω και παραπάνω από ώρα που ξυπνησα...
Ο μικρός μου ξύπνησε 3 φορές το βράδυ, και σήμερα νιώθω λες και με χτυπούσαν στα βράχια όλη νύχτα... κοιμήθηκα κι αργά (γιατι????? έλα ντε...)

Σκέφτηκα μια να τον αφήσω να κλαίει αλλά νύσταζα τόσο πολύ που τον έβαλα στο κρεβάτι, εξόρισα τον αντρα μου στο κρεβάτι του Άλεξ, ο Άλεξ κοιμάται σε σκηνή ( Shocked ) και έβγαλα έξω το μεμέ κι έτσι ξύπνησα μετά από κενένα δίωρο... Τον πήγα στο κρεβάτι του και μετά από καμια ώρα φτου κι απ'την αρχή...

Πώς κατάφερα τον μεγάλο και κοιμόταν όλο το βράδυ από δύο μηνών, ακόμα δεν μπορώ να το καταλάβω... Ευτυχώς είναι ντιπ σακί, δεν ξυπνάει με τα κλάματα του μικρού...

Vikoukou, σκόρδα η μικρη, φτου φτου φτου, έλα να αυξάνονται οι υποψήφιες νύφες, όλες οι νγωστές μου αγόρια κάνουν...

Litsakos, καιρό ήθελα να στο πω, η φωτογραφία της κουτουφίτσας ειναι πολυ γλυκεια!!! Και οντως μεγαλώνουν στο πατ κιουτ...

manoula, η γιατρός σου θα πρεπει να τα εχει δει ολα, με 4 παιδια και να ξυπνουσε καθε βραδυ, και να δουλευει κιολας...

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βίκη λες να τα κανουμε μαζί????Μια χαρά είστε, μας περνάτε σχεδόν ενα κιλό!!!!
Νενα ο ιατρος μου ειναι αντρας αλλα καθε φορα που ξυπναει η γυναικα του ξυπναει και αυτος και βοηθαει βεβαια να φανταστεις μου εχει πει οτι καμια φορα κοιμουνται και οι 6 μαζι το κρεβατι πρεπει να ειναι super king size!!!!

imanth

imanth
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σας κορίτσια και από μένα!!!!
Η δικιά μου κοιμάται στην καλύτερη 12:30, αν είμαστε τυχεροί θα ξυπνήσει μόνο 2 φορές, γιατί θα της έχει φύγει η πιπίλα, στις 5 τη ταίζω...κοιμισμένη και ξυπνάει κατά τις 9:30 - 10 !!! Χρειάζομαι 2 μέρες να κοιμάμαι συνέχεια!!!!! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 215994 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 215994
Ούτε η δικιά μου δεν έχει βγάλει δόντι και την κυριακή γίνεται 9 μηνών...έχουμε μόνο τη γκρίνια του δοντιού..
Πωπω Δώρα έχει περάσει 1 χρόνος και από τότε που τα λέγαμε ως έγκυες....με το καλό κοριτσάκι μου να σβήσετε το κεράκι σας!!!!! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 417472

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πριν απο λιγο εμφανιστηκαν ακομα 3 δοντακια στον οριζοντα............

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο!!!
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 612893

Y.Γ. Να δω πότε θα περάσω απο το μαγαζί...μένει η αδερφή μου εκεί.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vikoukou έγραψε:Μπράβο!!!
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 612893

Y.Γ. Να δω πότε θα περάσω απο το μαγαζί...μένει η αδερφή μου εκεί.


οποτε θες....εγω εδω ειμαι καθε μερα!

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athina24 έγραψε:
Vikoukou έγραψε:Μπράβο!!!
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 612893

Y.Γ. Να δω πότε θα περάσω απο το μαγαζί...μένει η αδερφή μου εκεί.


οποτε θες....εγω εδω ειμαι καθε μερα!

ΟΚ...Παω πολυ συχνά στη sister,θα κάνω μια στάση!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula2010 έγραψε:Ακου να γελασεις litsakos, ειχαμε παει πριν 2 βδομαδες στον παιδιατρο και γυρναω και τον ρωταω αν εχει κανενα κολπο να μου πει για να μην ξυπναει και θηλαζει ολη νυχτα η μικρη και μου απανταει εγω μου λεει με 4 παιδια και δεν το εχω βρει αν το βρεις μου λεει πες το μου και εμενα και μου συμπληρωνει και να δεις μου λεει οταν χρονισει που περνανε την πρωτη εφηβεια επανασταση που θα κανει,ωραια λεω και τι μας περιμενει ακομα!!!!

κρινοντας απ τον μεγαλο μου απο 18 μηνων μας χορεψε κανονικα,τωρα εστρωσε προσφατα Shocked ξαναγινε ανθρωπος -αφου ελεγα μηοως να φερω εξορκιστη στο σπιτι Laughing Laughing

Vikoukou έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!
Τί κάνετε???

Απ'οτι διαβάζω μόνο η δικιά μου κοιμάται το βράδυ και δε ξυπνάει!!!
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 215994 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 215994
Κοιμάται γυρω κατα τις 11 και ξυπνάει τις 10 το πρωι,χθες ξύπνησε 11!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Μέσα στο Νοέβρη πηρε 4cm είναι 75 cm
τι ανάπτυξη είναι αυτή!!!απο κιλά 9.100...

Οντως ποτε μεγάλωσαν...με την Ειρήνη της Δώρας έχουν 4 μέρες διαφορά...
Μήπως να κάνουμε τα γενέθλια μαζί???
Φιλάκιαααααααα


Φτου το κοριτσι! το μαγουλακι διατηρειται?απιθανο μαγουλακι εχει! Very Happy

Nena έγραψε:Καλημέρα, αν και λίγο αργά, αλλά δεν έχω και παραπάνω από ώρα που ξυπνησα...
Ο μικρός μου ξύπνησε 3 φορές το βράδυ, και σήμερα νιώθω λες και με χτυπούσαν στα βράχια όλη νύχτα... κοιμήθηκα κι αργά (γιατι????? έλα ντε...)

Σκέφτηκα μια να τον αφήσω να κλαίει αλλά νύσταζα τόσο πολύ που τον έβαλα στο κρεβάτι, εξόρισα τον αντρα μου στο κρεβάτι του Άλεξ, ο Άλεξ κοιμάται σε σκηνή ( Shocked ) και έβγαλα έξω το μεμέ κι έτσι ξύπνησα μετά από κενένα δίωρο... Τον πήγα στο κρεβάτι του και μετά από καμια ώρα φτου κι απ'την αρχή...

Πώς κατάφερα τον μεγάλο και κοιμόταν όλο το βράδυ από δύο μηνών, ακόμα δεν μπορώ να το καταλάβω... Ευτυχώς είναι ντιπ σακί, δεν ξυπνάει με τα κλάματα του μικρού...

Vikoukou, σκόρδα η μικρη, φτου φτου φτου, έλα να αυξάνονται οι υποψήφιες νύφες, όλες οι νγωστές μου αγόρια κάνουν...

Litsakos, καιρό ήθελα να στο πω, η φωτογραφία της κουτουφίτσας ειναι πολυ γλυκεια!!! Και οντως μεγαλώνουν στο πατ κιουτ...

manoula, η γιατρός σου θα πρεπει να τα εχει δει ολα, με 4 παιδια και να ξυπνουσε καθε βραδυ, και να δουλευει κιολας...

θενκς Νενα Smile υπομονη ,τι να πω,το ξενυχτι ειναι ζορικο πραμα Rolling Eyes


manoula2010 έγραψε:Βίκη λες να τα κανουμε μαζί????Μια χαρά είστε, μας περνάτε σχεδόν ενα κιλό!!!!
Νενα ο ιατρος μου ειναι αντρας αλλα καθε φορα που ξυπναει η γυναικα του ξυπναει και αυτος και βοηθαει βεβαια να φανταστεις μου εχει πει οτι καμια φορα κοιμουνται και οι 6 μαζι το κρεβατι πρεπει να ειναι super king size!!!!

μ αρεσει ο ντοκτορ σας! Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνα με γεια!
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 8 612893

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 22 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις