Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
36 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 36 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 37]

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα μαμάδες! Πως είστε;
Γιάννα χρόνια πολλά για χθες για τα γενέθλιά σου!
Εμείς είμαστε πολύ καλά αυτές τις μέρες. Ευτυχώς δεν έχει την γκρίνια που είχε τις προάλλες!
Θέλω να χιονίσει!!! Άντε, να κάνουμε όμορφα Χριστούγεννα!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα σας πέρα για πέρα Smile
Ελπίζω όλα καλά γενικώς και ειδικώς.

Γιάννα είχες γενέθλια χτες? Να τα εκατοστήσεις και να σε χαίρονται όσοι σ'αγαπούν και να σκάσουν οι οχτροί... Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 893968 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 893968 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 893968

Χτες το βράδυ ο μικρός ξύπνησε κατα τη 1μιση και μετά ξανα στις 7μιση! ΔΕΝ έχει ξαναγίνει!! Και πριν βιαστείτε να πείτε "τυχερούλα, κοιμήθηκες 6 ώρες συνεχόμενες", σας λέω ότι κατα τις 5 παρα σηκώθηκε ο Αλέξανδρος να μου πει ότι κατούρησε πάνω του και ότι πρέπει να τον αλλάξω... ΔΥΣΤΥΧΩΣ είχα ξεχάσει να του βάλω πάνα πριν κοιμηθεί Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 679259 και άλλαζα σεντόνια, πιτζάμες και εσώρουχα μεσα στα άγρια χαράματα...
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 654655 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 654655 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 654655

Το καλό νέο της ημέρας (ναι έχουμε κι απ'αυτο!). Σήμερα ο Αλέξανδρος διάβασε μόνος του τη λέξη ΓΑΛΑ!!!!! Είδε το γάλα πάνω στο τραπέζι και το κοίταζε για κάμποση ώρα, και μετά από λίγο μου δείχνει τη λέξη "γάλα" και μου λέει "Μαμά, εδώ γράφει γάλα"
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 654316
Λέτε να το στείλω στο ΜΙΤ ή στο Harvard?
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 262737 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 262737 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 262737 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 262737

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα μανουλες....τι κανετε??????εμεις βγαζουμε συνεχως δοντακια!χθες ειπαμε και ΑΤΑ

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια μανες!
το μικρο περα απο μαμ αρχισε να φωναζει και τον αδερφο της "Ανηηη"! Very Happy Μαμα ποτε θα πει??

Νενα προτεινω MIT, μεγαλυτερη ελευθερια στην εκφραση! Μπραβο το πουλακι μου Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 654316

Gianna χαπι μπερθνταιι!!να σε χαιρονται τα παιδακια σου και ο αντρας σου! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 9664

popi και γω θελω κι αλλο χιονι!τι ηταν αυτο μια μερα?σαν διαφημιστικο break ηταν!

Αθηνα ειναι σοκακω η μικρη σου ε? Μαμα ειπε?κανω γκαλοπ να δω τι λενε πρωτα,μεχρι στιγμης το "μπαμπα" ερχεται πρωτο στη λιστα.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπαμπα πρωτα!μαμα,γιαγια,ενα, ατα και συνεχως μαμ........

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:γεια μανες!
το μικρο περα απο μαμ αρχισε να φωναζει και τον αδερφο της "Ανηηη"! Very Happy Μαμα ποτε θα πει??...
...κανω γκαλοπ να δω τι λενε πρωτα,μεχρι στιγμης το "μπαμπα" ερχεται πρωτο στη λιστα.
Αχου το, είναι πολύ γλυκούλικα όταν αρχίζουν να μιλάνε!!!

ναι, κι εδώ μια από τα ίδια, μπ-μπ-μπ-μπ λέει ο μικρός, κατουριέται ο άντρας μου, μα-μα-μα λέει ο μικρός "δως του να φάει" λέει ο άντρας μου, "δε βλέπεις, μαμ λέει, πεινάει..."

Πάντως ο Αλέξανδρος, μπορεί η πρωτη λέξη που είπε ήταν μπαμπά, αλλά η πρώτη έννοια που κατάλαβε και είπε ήταν "μπάλα". Άντρες... Μόνο η μπαλα τους ενδιαφέρει... No No No

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα φιλενάδες και ευχαριστώ για τις ευχές σας!!!! Εμένα μου έκανε τη χάρη ο καιρός και γιόρτασα με χιόνια τα γενέθλιά μου!!!
Αχ ναι και εμάς άρχισε και λέει λογάκια. Εκτός από μαμ, μαμά λέει και "άντε" από εχθές...
Νένα να κάνουμε βρε μια ομάδα με τα παιδιά - διάνοια!!!! Και εμένα ο γιος μου μικρός (χιχιχι ενώ τώρα τον πήραν τα χρόνια) έγραφε με τα μαγνητικά γράμματα λέξεις. Από τις πρώτες λέξεις ήταν "πιροσκί" καθότιν Πόντιος. Φαντάζομαι την περηφάνια σου.
litsako εσένα άνη ε? Εμένα μόνο Α τον φωνάζει και φαντάζομαι θα κάνει καιρό να πει Απόστολο.....

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
litsakos έγραψε:γεια μανες!
το μικρο περα απο μαμ αρχισε να φωναζει και τον αδερφο της "Ανηηη"! Very Happy Μαμα ποτε θα πει??...
...κανω γκαλοπ να δω τι λενε πρωτα,μεχρι στιγμης το "μπαμπα" ερχεται πρωτο στη λιστα.
Αχου το, είναι πολύ γλυκούλικα όταν αρχίζουν να μιλάνε!!!

ναι, κι εδώ μια από τα ίδια, μπ-μπ-μπ-μπ λέει ο μικρός, κατουριέται ο άντρας μου, μα-μα-μα λέει ο μικρός "δως του να φάει" λέει ο άντρας μου, "δε βλέπεις, μαμ λέει, πεινάει..."

Πάντως ο Αλέξανδρος, μπορεί η πρωτη λέξη που είπε ήταν μπαμπά, αλλά η πρώτη έννοια που κατάλαβε και είπε ήταν "μπάλα". Άντρες... Μόνο η μπαλα τους ενδιαφέρει... No No No

δεν τους πιανεις τους αντρες...μικρους κ μεγαλους!

Gianna έγραψε:Καλησπέρα φιλενάδες και ευχαριστώ για τις ευχές σας!!!! Εμένα μου έκανε τη χάρη ο καιρός και γιόρτασα με χιόνια τα γενέθλιά μου!!!
Αχ ναι και εμάς άρχισε και λέει λογάκια. Εκτός από μαμ, μαμά λέει και "άντε" από εχθές...
Νένα να κάνουμε βρε μια ομάδα με τα παιδιά - διάνοια!!!! Και εμένα ο γιος μου μικρός (χιχιχι ενώ τώρα τον πήραν τα χρόνια) έγραφε με τα μαγνητικά γράμματα λέξεις. Από τις πρώτες λέξεις ήταν "πιροσκί" καθότιν Πόντιος. Φαντάζομαι την περηφάνια σου.
litsako εσένα άνη ε? Εμένα μόνο Α τον φωνάζει και φαντάζομαι θα κάνει καιρό να πει Απόστολο.....

ε,το Γιαννης ειναι πιο ευκολο απο το Αποστολος.Ακουει και τη μαμα ολη μερα "Γιαννηηηηηηηηη Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 679259 " τι θα μαθαινε? Laughing

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια! Πως είστε;
Αχ κι εμεις λέμε μπα-μπα-μπα εδώ και λίγες μέρες! Το αντε το λέει εδώ ακι καιρό αλλά δε νομίζω να το εννοεί! Και για-για-για και ντα-ντα-ντα και μα-μα-μα... πότε θα αρχίσουν να λενε κανονικά λεξούλες και να τις εννούν; Εσείς που έχετε και πιο μεγάλα παιδάκια, πότε μίλησαν "συνειδητα";
Σημερα είχαμε παιδίατρο! Πλάνταξε με το που μπήκαμε. Δεν μπορούσα ούτε να τον αφήσω για να τον ξεντύσω!
Είμαστε 8.600 από 8.350 και 75εκ. από 71,5. Στο βάρος πήραμε λίγο αυτόν τον μήνα αλλά είμαστε στις καμπύλες. Δεν με ανησυχει αυτό. Μου είπε ότι από δω και πέρα θα αρχίσει να βάζει λιγότερο από μισό κιλό, που έβαζε τώρα τελευταία.
Αλλά ακόμα δεν μπουσουλάει ο τεμπέλης! Όλο να περπατάει θέλει και να χορεύει!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popi ο γιος μου δεν μπουσουλησε,εκανε μια δυο προσπαθειες μπρος πισω και περπατησε 10 μηνων. Η μικρη μπουσουλαει. Οσο για την ομιλια, απ τον μεγαλο που θυμαμαι 10 μηνων αρχισε να μιλαει αλλα νομιζω μετα τον χρονο αρχισε να καταλαβαινει τι λεει και παλι οχι ολα, ελεγε και λεει πολλα αλλα δεν εχει συνειδηση ολων οσων λεει. Επειδη μιλαει "καλα' πεφτουμε στην παγιδα να θεωρουμε οτι καταλαβαινει και του φερομαστε πολλες φορες σαν να ειναι μεγαλυτερος, και εκει το χανουμε λιγο γονεις και γιος Rolling Eyes

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ειμαι με την purelan απο το πρωι...το λιωσε το στηθος η μικρη Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 534787 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 534787 αφου την ειχα μαθει να μην δαγκωνει ρε γαμωτοοο...ολο το βραδυ ετρωγε και ενιωθα τα δοντακια της...βγαζει κι αλλα και με εχει ταραξει Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 534787 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 534787
θα παρω σπαθολαδο το απογευμα για να βαζω πιο συχνα, εχει ερεθιστει τοσο το στηθος που με το που την βαζω δαγκωνομαι.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos (Πεμ Dec 16, 2010 11:12 am) έγραψε:κοριτσια ειμαι με την purelan απο το πρωι...το λιωσε το στηθος η μικρη Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 534787 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 534787 αφου την ειχα μαθει να μην δαγκωνει ρε γαμωτοοο...ολο το βραδυ ετρωγε και ενιωθα τα δοντακια της...βγαζει κι αλλα και με εχει ταραξει Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 534787 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 534787
θα παρω σπαθολαδο το απογευμα για να βαζω πιο συχνα, εχει ερεθιστει τοσο το στηθος που με το που την βαζω δαγκωνομαι.

Aχ πώς σε νιώθωωωωω.... Κι εσυ της είχες μάθει να μη δαγκώνει και το ξανάρχισε??? Γιατί έχω την εντύπωση ότι κι ο δικός μου κάτι τέτοιο κάνει, όχι οπως όταν ξεκίνησε να με δαγκώνει αλλά νιώθω το κατι τις μου κι εγώ... κι ακόμα δεν έχει βγάλει πάνω-κάτω να μπορεί να δαγκώνει κανονικά.. τρέμω στην ιδέα και μόνο..
pale pale pale pale pale

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα μανούλες!!!!!!!Τι κάνετε???Έχω μερικές μερούλες να μπω γιατί κάναμε κάτι δουλίτσες στο σπίτι είχαμε πάει και shopping therapy,έφτιαξα και το μαλλι μου επιτέλους!!!!Κατά τα άλλα όλα καλά η Ειρήνη λέει εκτός από μπαμπά που λέει εδώ και καιρό έχει αρχίσει και λέει όπα ,που, μπάλα,γεια,και άλλα πολλά στη δικιά της γλώσσα που προς το παρόν είναι ακαταλαβίστικα!!!!Αυτά τα νέα μας ααα και μαλλον εμφανόζεται το πρώτο μας δοντάκι γιατί έχουν ασπρίσει τα ουλάκια μας και πιάνω μια μυτούλα,να δούμε!!!!!!!

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα! Πως είστε μανούλες; Εγώ πολύ χαρούμενη!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΧΙΟΝΙΣΕ!!! Μιλάμε για πολύυυυυ χιόνι! Γέμισε όλο το μπαλκόνι μας, στην αυλή δεν φαίνεται τίποτα, στον δρόμο συνέχεια ασπρίζει παρόλο που περνάνε αυτοκίνητα! Ρίχνει πάρα πολύ και είναι και πυκνό-χοντρό!
Το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλά...όλο ξυπνούσα και πονούσε η μέση μου και "κάτι" αριστερά χαμηλά, μάλλον η οωθήκη μου. Ξυπνήσαμε 11 παρά με το μωρό και κουτουλούσα οπότε κατά τις 12 τον πήγα κάτω στην πεθερά μου και κοιμήθηκα μέχρι πριν μισή ώρα!
Τώρα νιώθω ανανεωμένη!
Δώρα με το καλό το δοντάκι σας!
Λίτσα υπομονή με το δάγκωμα...εγώ βέβαια θήλασα πολύ λίγο, αλλά θυμάμαι πως είναι να έχει ερεθιστεί η θηλή και να πονάει. Πολύ ευαίσθητο σημείο ρε γαμώτο.

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας γλυκιές μου μανούλες!!!!
Τί κάνετε????Τα ζουζούνάκια τί κάνουν???????

Σε ενα μήνα η Αναστασία χρονίζει!!!
Πω πω θυμάμαι πέρισυ τέτοια εποχή ήμουν τεράστια + 24 κιλά.. τέρας...
και φέτος έχουμε ενα μικρο ανθρωπάκι να αλωνίζει στο σπίτι,απίστευτο πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός!!!!
Πλέον έχει 11 δόντια τα τελευταια 3 τα έβγαλε όλα μαζί και είναι έτοιμα αλλά 2 είπα και εγω τόση μύξα κάτι γίνεται έχουμε καταντήσει "το σπίτι της μύξας"!!!!!

Σήμερα είμαι στην αδερφή μου και πριν λίγο ξαναστολίσαμε το δέντρο...τα δίδυμα ανιψάκια μου τραβήξανε το δέντρο και πάρτο κάτω!!!!Παντου στολίδια,φωτάκια δε μιλάω για τη φάτνη αλλού ο Ιωσήφ αλλόυ ο Χριστούλης τα δε μπουζουκάκια να κοιτάνε σα να μη τρέχει τίποτα!!!!!!

Τα σκασμένα το δέντρο λιμπιστήκανε!!!!Είναι 10 μηνών φαντάζομαι του χρόνου τι θα κάνουνε,δε θέλω να το σκέφτομαι!!!

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!

Σας αφήνω

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula2010 (Πεμ 16 Dec 2010 - 14:43) έγραψε:Καλησπέρα μανούλες!!!!!!!Τι κάνετε???Έχω μερικές μερούλες να μπω γιατί κάναμε κάτι δουλίτσες στο σπίτι είχαμε πάει και shopping therapy,έφτιαξα και το μαλλι μου επιτέλους!!!!Κατά τα άλλα όλα καλά η Ειρήνη λέει εκτός από μπαμπά που λέει εδώ και καιρό έχει αρχίσει και λέει όπα ,που, μπάλα,γεια,και άλλα πολλά στη δικιά της γλώσσα που προς το παρόν είναι ακαταλαβίστικα!!!!Αυτά τα νέα μας ααα και μαλλον εμφανόζεται το πρώτο μας δοντάκι γιατί έχουν ασπρίσει τα ουλάκια μας και πιάνω μια μυτούλα,να δούμε!!!!!!!
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 612893 άντε καλή αρχή βρέ!!!!Μπράβο Ειρηνάκι

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
litsakos (Πεμ Dec 16, 2010 11:12 am) έγραψε:κοριτσια ειμαι με την purelan απο το πρωι...το λιωσε το στηθος η μικρη Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 534787 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 534787 αφου την ειχα μαθει να μην δαγκωνει ρε γαμωτοοο...ολο το βραδυ ετρωγε και ενιωθα τα δοντακια της...βγαζει κι αλλα και με εχει ταραξει Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 534787 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 534787
θα παρω σπαθολαδο το απογευμα για να βαζω πιο συχνα, εχει ερεθιστει τοσο το στηθος που με το που την βαζω δαγκωνομαι.

Aχ πώς σε νιώθωωωωω.... Κι εσυ της είχες μάθει να μη δαγκώνει και το ξανάρχισε??? Γιατί έχω την εντύπωση ότι κι ο δικός μου κάτι τέτοιο κάνει, όχι οπως όταν ξεκίνησε να με δαγκώνει αλλά νιώθω το κατι τις μου κι εγώ... κι ακόμα δεν έχει βγάλει πάνω-κάτω να μπορεί να δαγκώνει κανονικά.. τρέμω στην ιδέα και μόνο..
pale pale pale pale pale

Νενα μετα απο αρκετα "μη δαγκωνεις ποναει η μαμα" κατι εγινε,βεβαια ολα καλα μεσα στη μερα αλλα στις 5 και στις 4 το χαραμα τι εκπαιδευση να κανω? Δεν κοιμηθηκα καλα χθες..

manoula2010 έγραψε:Καλησπέρα μανούλες!!!!!!!Τι κάνετε???Έχω μερικές μερούλες να μπω γιατί κάναμε κάτι δουλίτσες στο σπίτι είχαμε πάει και shopping therapy,έφτιαξα και το μαλλι μου επιτέλους!!!!Κατά τα άλλα όλα καλά η Ειρήνη λέει εκτός από μπαμπά που λέει εδώ και καιρό έχει αρχίσει και λέει όπα ,που, μπάλα,γεια,και άλλα πολλά στη δικιά της γλώσσα που προς το παρόν είναι ακαταλαβίστικα!!!!Αυτά τα νέα μας ααα και μαλλον εμφανόζεται το πρώτο μας δοντάκι γιατί έχουν ασπρίσει τα ουλάκια μας και πιάνω μια μυτούλα,να δούμε!!!!!!!

με γειεςςςςς! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 9664

popi. έγραψε:Καλησπέρα! Πως είστε μανούλες; Εγώ πολύ χαρούμενη!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΧΙΟΝΙΣΕ!!! Μιλάμε για πολύυυυυ χιόνι! Γέμισε όλο το μπαλκόνι μας, στην αυλή δεν φαίνεται τίποτα, στον δρόμο συνέχεια ασπρίζει παρόλο που περνάνε αυτοκίνητα! Ρίχνει πάρα πολύ και είναι και πυκνό-χοντρό!
Το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλά...όλο ξυπνούσα και πονούσε η μέση μου και "κάτι" αριστερά χαμηλά, μάλλον η οωθήκη μου. Ξυπνήσαμε 11 παρά με το μωρό και κουτουλούσα οπότε κατά τις 12 τον πήγα κάτω στην πεθερά μου και κοιμήθηκα μέχρι πριν μισή ώρα!
Τώρα νιώθω ανανεωμένη!
Δώρα με το καλό το δοντάκι σας!
Λίτσα υπομονή με το δάγκωμα...εγώ βέβαια θήλασα πολύ λίγο, αλλά θυμάμαι πως είναι να έχει ερεθιστεί η θηλή και να πονάει. Πολύ ευαίσθητο σημείο ρε γαμώτο.

ρε συ popi μηπως ειναι κολικος νεφρου ή εντερου?τα παθαινω και τα δυο from time to time,στο νεφρο με πιανει και η μεση συνηθως Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 534787

vikoukou η χαρα της οδοντοκρεμας ειστε!Πολυ δοντι λεμε! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 328109 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 328109

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σημερα η μερα ηταν μια ετσι Very Happy I love you cheers και μια ετσι Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 679259 ....μηπως να μου ρθει η περιοδος να ηρεμησω???!!

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα μανες!!!!!!!
Τι κάνετε???Έχω να κοιμηθώ 2 μέρες έσκασε το πρώτο δόντι και έρχεται και το δεύτερο καπάκι και δεν ξέρω και πόσα αλλά θα βγάλει μαζι και δεν κοιμάται με τίποτα!!!!!!!!
Λιτσάκος εμένα μου ήρθε τον προηγούμενο μήνα περίοδος μετά από δέκα μηνες και ηρέμησα!!!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula2010 έγραψε:Καλησπέρα μανες!!!!!!!
Τι κάνετε???Έχω να κοιμηθώ 2 μέρες έσκασε το πρώτο δόντι και έρχεται και το δεύτερο καπάκι και δεν ξέρω και πόσα αλλά θα βγάλει μαζι και δεν κοιμάται με τίποτα!!!!!!!!
Λιτσάκος εμένα μου ήρθε τον προηγούμενο μήνα περίοδος μετά από δέκα μηνες και ηρέμησα!!!!!!!!

Αμην! Και γω 10μηνο ειμαι χωρις cyclops

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τυχερές...κατά κάποιο τρόπο νομίζω... εμένα μου ήρθε στους 6 μήνες νταααν!!! και με ψόφησε στον πόνο... Μετα έκανε ένα δίμηνο να ξαναέρθει, πράγμα που με τρελανε γιατί νόμιζα ότι ξαναήμουν έγκυος, και όταν ξαναήρθε τέλη Νοέμβρη ούτε που το κατάλαβα, ξύπονησα ένα πρωί και είδα τα μαντάτα... Και είχα υποσχεθει και τρελλή νύχτα στον άντρα μου Razz
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 604962 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 604962 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 604962

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιτσάκι, κλείνετε τον 10 σήμερα ε? Αντε, δυό μήνες μείνανε για να χρονίσετε!

Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 804467 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 804467 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 804467

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα ρε κοριτσια μου ηρθε στις σαρραντα μερες Shocked Shocked ειχα αιμορραγια απιστευτη και αφορητους πονους στο τσακ γλυτωσα το νοσοκομειο...και απο κι και επειτα κανονικα καθε μηνα..ευτυχως χωρις ιδιαιτερους πονους!!!!!!λιτσακο μηνο γενεθλια εεε??να ζησετε!!!!

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ααα ξεχασα τα νεα του νικολα!!!μπουσουλαει κανονικα εδω και μια βδομαδα αλλα δεν ειναι για καλο!!!!!!σημερα μονο το βουτυρο ειχε την τιμητικη του...7 φορες εσκασε με το κεφαλι Rolling Eyes Rolling Eyes και στο κρεβατακι του μοοονο ορθιος και χτυπαει συνεχεια την μουριτσα του!τι θα κανω μαυτο το παιδι Mad Mad ευτυχως δεν κλαιει..χτυπαμε και γελαμε να ανησυχησω??? Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 215994 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 215994

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni έγραψε:ααα ξεχασα τα νεα του νικολα!!!μπουσουλαει κανονικα εδω και μια βδομαδα αλλα δεν ειναι για καλο!!!!!!σημερα μονο το βουτυρο ειχε την τιμητικη του...7 φορες εσκασε με το κεφαλι Rolling Eyes Rolling Eyes και στο κρεβατακι του μοοονο ορθιος και χτυπαει συνεχεια την μουριτσα του!τι θα κανω μαυτο το παιδι Mad Mad ευτυχως δεν κλαιει..χτυπαμε και γελαμε να ανησυχησω??? Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 215994 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 13 215994

πολύ μου αρέσουν τα μωράκια που μπουσουλάνε! ο Αλέξανδρος δεν μου την έκανε τη χάρη, αλλά ο θοδωρής μάλλον θα μπουσουλήσει, έχει ήδη ξεκινήσει, κάνει δυο τρεις...μπουσουλιές και σωριάζεται πλάκα στο πάτωμα.. Laughing Laughing
το βούτυρο το βάζεις για τις μελανιές??? κάνει δουλειά? μετα θέλει μπάνιο, ε?? ειδικά αν χτυπήσει στο κεφάλι..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις