Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

26ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Πεμ Ιουλ 28, 2011 11:53 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια και εγω τωρα γυρισα απο τον γιατρο και εχω μικρη αποκολληση μαλιστα ειδε και αιμα ο γιατρος μου ο οποιος μου ειπε οτι ή θα το απορροφησει ο οργανισμος του απο μονος του ή θα συμβει το χειροτερο.Ειμαι παρα πολυ στεναχωρημενη κουραστηκα και αυτη την εβδομαδα βλεπετε εχω και ενα αγορακι 20 μηνων και βοηθεια απο πουθενα γι'αυτο την πατησα.Αλλα πως να μην τον σηκωνω να τον αλλαξω πχ?φταιω κοριτσια και ειναι και νωρις μου ειπε για να παρω utrogestan ξεκουραση μου ειπε πολυ οχι σεξ οχι διακοπες για να μην συμβει το χειροτερο κτλ.ειμαι πολυ στεναχωρημενη

27ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Πεμ Ιουλ 28, 2011 12:54 pm

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariposa έγραψε:κοριτσια και εγω τωρα γυρισα απο τον γιατρο και εχω μικρη αποκολληση μαλιστα ειδε και αιμα ο γιατρος μου ο οποιος μου ειπε οτι ή θα το απορροφησει ο οργανισμος του απο μονος του ή θα συμβει το χειροτερο.Ειμαι παρα πολυ στεναχωρημενη κουραστηκα και αυτη την εβδομαδα βλεπετε εχω και ενα αγορακι 20 μηνων και βοηθεια απο πουθενα γι'αυτο την πατησα.Αλλα πως να μην τον σηκωνω να τον αλλαξω πχ?φταιω κοριτσια και ειναι και νωρις μου ειπε για να παρω utrogestan ξεκουραση μου ειπε πολυ οχι σεξ οχι διακοπες για να μην συμβει το χειροτερο κτλ.ειμαι πολυ στεναχωρημενη


kalh mou mhn agxwnesai...k egw eixa sthn arxh ths egkumosunhs den eixa katholou aima k mou eixe pei se periptwsh pou dw pernw utrogestan k pernw thl...esena giati leei oti einai nwris apo thn stigmh pou eide aima... vevaia egw 1 evdomada mexri na ksanapaw epeidh ta xreiasthka den ekana tpt... o antras mou k mageirema k skoupisma k meta pou ksanapiga ola kala... mou eipe oti mporei na mhn htan kan apokollhsh alla kati san limnothalassa mou to eixe anaferei an thumamai kala,k oti sumvainei k auto...
esu oso mporeis mhn shkwneis to mikro k an einai dunato mexri na ksanapas sto giatro na erxete kapoios na se voithaei...

28ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Πεμ Ιουλ 28, 2011 1:03 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουρεοπλασμα!!καταλαβαινετε..εχω ακουσει διαφορα πανω σε αυτο και διαφορες σκεψεις τριβελιζουν συνεχως το μυαλουδακι μου!!ελπιζω να πανε ολα καλα τοσο σε μενα οσο και σε ολες τις εγκυουλες!! geia sou dafni mou k egw eimai gyrw stis 5,5 bdomades k ekana kolpiko yperixo ola kala mou eipe..k tha kanw tis klasike eksetaseis k epidi diabasa ti einai to oureoplasma an mporei kapoia na mou pei me ti exeis sxesi k an einai kako dn exw idea einai to prwto mou.....simera eida prwti fora to sporaki mou k itan ola kala....filia k sas euxomai na pane ola kala se oles ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 215994 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 215994

29ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Πεμ Ιουλ 28, 2011 1:20 pm

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:ουρεοπλασμα!!καταλαβαινετε..εχω ακουσει διαφορα πανω σε αυτο και διαφορες σκεψεις τριβελιζουν συνεχως το μυαλουδακι μου!!ελπιζω να πανε ολα καλα τοσο σε μενα οσο και σε ολες τις εγκυουλες!! geia sou dafni mou k egw eimai gyrw stis 5,5 bdomades k ekana kolpiko yperixo ola kala mou eipe..k tha kanw tis klasike eksetaseis k epidi diabasa ti einai to oureoplasma an mporei kapoia na mou pei me ti exeis sxesi k an einai kako dn exw idea einai to prwto mou.....simera eida prwti fora to sporaki mou k itan ola kala....filia k sas euxomai na pane ola kala se oles ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 215994 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 215994

marinaki gia to oureoplasma den xreiazetai na agxwnesai...einai ena mikrovio pou mporoun na doun an uparxei me kolpikes eksetaseis...egw mou zhthse h giatros (oxi o gunaikologos mou pou tha me ksegennhsei,alla mia gnwsth mou pou exei iatreio k me parakolouthei k auth pou k pou) k vghke thetiko... mou eipe oti efthinetai gia apovoles k prworo toketo alla auta den einai tekmiriwmena apla lene oti isws efthinete k mou susthse na parw antiviwsh meta to 1o trimhno... molis to eipa ston gunaikologo mou pou tha me ksegennhsei mou eipe na mhn fovamai k oxi na mhn kanw thn agwgh... pragma pou akolouthisa...
twra eimai sthn 38evdomada k ola mia xara... gi'auto mhn anhsuxeis... sunexise na kaneis omorfes skepseis gia to sporaki sou k na deis pou ola kala... gia perissotera des edw:
http://forum.eimaimama.gr/t2790-topic

30ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Πεμ Ιουλ 28, 2011 1:44 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
minubaki έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ουρεοπλασμα!!καταλαβαινετε..εχω ακουσει διαφορα πανω σε αυτο και διαφορες σκεψεις τριβελιζουν συνεχως το μυαλουδακι μου!!ελπιζω να πανε ολα καλα τοσο σε μενα οσο και σε ολες τις εγκυουλες!! geia sou dafni mou k egw eimai gyrw stis 5,5 bdomades k ekana kolpiko yperixo ola kala mou eipe..k tha kanw tis klasike eksetaseis k epidi diabasa ti einai to oureoplasma an mporei kapoia na mou pei me ti exeis sxesi k an einai kako dn exw idea einai to prwto mou.....simera eida prwti fora to sporaki mou k itan ola kala....filia k sas euxomai na pane ola kala se oles ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 215994 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 215994

marinaki gia to oureoplasma den xreiazetai na agxwnesai...einai ena mikrovio pou mporoun na doun an uparxei me kolpikes eksetaseis...egw mou zhthse h giatros (oxi o gunaikologos mou pou tha me ksegennhsei,alla mia gnwsth mou pou exei iatreio k me parakolouthei k auth pou k pou) k vghke thetiko... mou eipe oti efthinetai gia apovoles k prworo toketo alla auta den einai tekmiriwmena apla lene oti isws efthinete k mou susthse na parw antiviwsh meta to 1o trimhno... molis to eipa ston gunaikologo mou pou tha me ksegennhsei mou eipe na mhn fovamai k oxi na mhn kanw thn agwgh... pragma pou akolouthisa...
twra eimai sthn 38evdomada k ola mia xara... gi'auto mhn anhsuxeis... sunexise na kaneis omorfes skepseis gia to sporaki sou k na deis pou ola kala... gia perissotera des edw:
http://forum.eimaimama.gr/t2790-topic
MINOUBAKI MOU EUXARISTW POLI APLA TO DIABASA K FOBITHIKA PANAGIA MOU NA PANE OLA KALA...ME TO KALO TO MWRAKI SOU NA EINAI YGEIES K KALOTYXO FILIA ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 215994 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 215994

31ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Πεμ Ιουλ 28, 2011 1:48 pm

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki δεν ξερω εμενα μου ειπε οχι ακομα utrogestan με ανυσηχει οτι εκτος απο την αποκολληση ειδε το εμβρυο χαμηλα τσπ.Και εγω παντως τωρα εχω φοβηθει πολυ και δεν θα κανω τιποτα πλεον απο δουλειες και τον μικρο θα τον αλλαζω ορθιο και ορθιο θα τον πλενω χωρις να τον σηκωνω.Αχ μακαρι θεουλη μου να πανε ολα καλα!

32ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Πεμ Ιουλ 28, 2011 1:58 pm

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
afou sou eipe o giatros sou sigoura kserei... den tha einai tpt den kserw an diavases k ta upoloipa post apo ta alla koritsia ola mia xara...
a kai kati akoma thetikh skepsh...
ola kala tha pane vre mhn agxwnesai,akoloutha tis sumvoules tou giatrou xalarwse k ola tha pane mia xara...

33ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Παρ Ιουλ 29, 2011 12:29 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki σε ευχαριστω πολυ ελπιζω να πανε ολα καλα τι αλλο να πω...

34ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Παρ Ιουλ 29, 2011 2:43 am

alstxr

alstxr
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dafni έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ ΕΚΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΑΣ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΟΜΑΛΟ ΠΕΡΙΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ,ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ..ΤΟΝΙΣΕ ΠΩΣ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΔΙΑΚΡΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ!ΑΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ 'Η ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΔΥΟ ΛΟΓΑΚΙΑ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! I love you I love you
ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ,ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΓΙΟ ΕΙΧΑ ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ -ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΗΤΑΝ,ΝΟΜΙΖΩ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ - ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ.ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ Β ΧΟΡΙΑΚΗ (ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΛΕΩ;ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΡΜΟΝΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΑΝΑΠΤΥΣΣΕΤΑΙ).ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΛΑ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ !Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 7 ΧΡΟΝΩΝ ΚΟΥΚΛΟΣ!ΧΑΛΑΡΩΣΕ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ !!!

35ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Παρ Ιουλ 29, 2011 1:44 pm

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariposa έγραψε:minubaki σε ευχαριστω πολυ ελπιζω να πανε ολα καλα τι αλλο να πω...


στο ευχομαι κοριτσαρα μου μεσα απο την καρδια μου...!!!
και εγω ειχα τρομοκρατηθει οταν το ακουσα στην αρχη αλλα ακολουθησα τισ συμβουλες του γιατρου κ ολα μια χαρα...!!!
ξεκουρασου λοιπον κ χαλαρωσε...θα περασει,θα δεις!!!

36ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Παρ Ιουλ 29, 2011 1:49 pm

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MINOUBAKI MOU EUXARISTW POLI APLA TO DIABASA K FOBITHIKA PANAGIA MOU NA PANE OLA KALA...ME TO KALO TO MWRAKI SOU NA EINAI YGEIES K KALOTYXO FILIA


εγω να δεις πως φοβηθηκα...αλλα ειλικρινα δεν ειναι κατι που χρειαζεται να ανησυχεις...!!!
σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου...!!!
ευχομαι κ εγω σε εσενα καλη μου να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη κ οταν με το καλο υποδεχτεις το μωρακι σου να ειναι δυνατο κ γερο..!!!

37ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Σαβ Ιουλ 30, 2011 1:29 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια απογοητευτηκα σημερα μιλησα με τον γιατρο μου μου ειπε οτι η τιμη της χοριακης δεν ειναι τοσο καλη και εχει πολλες επιφυλαξεις για το αν θα παει καλα αυτη η εγκυμοσυνη και μου ειπε να κανω ξανα χοριακη την Δευτερα.Επισης μου ειπε αν δω αιμα σημαινει οτι δεν θα το κρατησει η μητρα μου Sad ειμαι πολυ χαλια ελπιδα καμια και να θελω να ειμαι αισιοδοξη πως?

38ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Σαβ Ιουλ 30, 2011 1:46 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά βρε κορίτσι μου γιατι δεν σου δινει utrogestan ο γιατρος σου, δεν καταλαβαινω...ειλικρινα.
ειναι για την ενισχυση του ενδωμητρίου- τωρα πρεπει να το παρεις- τι θα πει 'οχι ακόμα?'
εγω και τις 2 φορες επαιρνα να φανταστεις- πριν καν κανω την εμβρυομεταφορα (εξωσωματική εκανα).

παρε μια ακομη γνωμη κούκλα μου-

39ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Σαβ Ιουλ 30, 2011 2:28 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα συμφωνησω κ εγω με την κουκιδα,καλο θα ηταν να παρεις κ μια δευτερη γνωμη...
εμενα παντως με ειχε προειδοποιησει πως αν εβλεπα αιμα να επαιρνα τα utrogestan δεν μπορω να καταλαβω γιατι σου λεει οχι ακομα...!!!
καλη μου πηγαινε σε παρακαλω να παρεις κ μια αλλη γνωμη...!!!

40ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Σαβ Ιουλ 30, 2011 6:51 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτος ειδε το εμβρυο χαμηλα και αιμα στον υπερηχο και ολα αυτα δεν του αρεσαν καθολου,τι να πω βρε κοριτσια η ουσια ειναι οτι με εχει κανει και εμενα χαλια και η ψυχολογια σιγουρα παιζει ρολο σε ολα

41ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Σαβ Ιουλ 30, 2011 10:25 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ας μην του άρεσαν- αυτο δεν παει να πει οτι σηκωνουμε τα χερια ψηλα -κανουμε το καλυτερο που μπορουμε για να βελτιωσουμε την κατασταση.
ξαπλα κορίτσι μου - ευχομαι ολα να πανε καλα- μην σε παιρνει απο κατω- και επιμενω να παρεις κ αλλη γνωμη για την προγεστερονη..

42ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Σαβ Ιουλ 30, 2011 1:42 pm

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι τοσο συνηθες!!!κι εγω 9η εβδομαδα επαθα μικρη αποκολληση με καφε αιματακι το οποιο το ειχα για 1μιση μηνα σταθερα και ακομα οταν επαψε να φαινεται η αποκολληση στον υπερηχο.εννοειται πηρα κ εγω utrogestan και ολα καλα.τωρα ειμαι στην 30η εβδομαδα και περιμενω το αγορακι μου με το καλο!θετικη σκεψη και πολλη ξεκουραση.θα περασει!

43ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Κυρ Ιουλ 31, 2011 7:50 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ευχαριστω πολυ την Τριτη θα παω και σε αλλον γιατρο και την Δευτερα δηλ αυριο θα κανω παλι χοριακη παντως αιμα δεν εχω δει καθολου μεχρι στιγμης ουτε καν καφε υγρα

44ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Κυρ Ιουλ 31, 2011 11:51 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariposa έγραψε:κοριτσια ευχαριστω πολυ την Τριτη θα παω και σε αλλον γιατρο και την Δευτερα δηλ αυριο θα κανω παλι χοριακη παντως αιμα δεν εχω δει καθολου μεχρι στιγμης ουτε καν καφε υγρα

αυτο ειναι πολυ καλο....
ευχομαι mariposa μου καλα αποτελεσματα για αυριο κ να πανε ολα καλα...
περιμενουμε νεα σου...!!!

45ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Κυρ Ιουλ 31, 2011 12:34 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 377361 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 377361 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 377361 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 377361

όλα να πάνε καλά!!!!!!!!!! I love you I love you

46ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Κυρ Ιουλ 31, 2011 1:56 pm

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση μου δινετε κουραγιο ειλικρινα! ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 417472

47ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 12:00 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα
έκανες χοριακή κοριτσακι μου?

48ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 6:16 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koukida ναι εκανα χοριακη μετα τις 17.30 θα ξερω τα αποτελεσματα και οταν την παρω στα χερια μου θα παω και στον γιατρο γιατι δεν μπορουσα να περιμενω μεχρι αυριο με εχει φαει η αγωνια θα σας ενημερωσω κοριτσια!

49ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 9:46 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ολα τελειωσαν για μενα σημερα.Δεν υπαρχουν εμβρυικα στοιχεια πια μου ειπε ο γιατρος και το μονο που μπορω να κανω ειναι να περιμενω το αιμα για να παω για καθαρισμο.Να σας πω οτι δεν ποναω θα ειναι μεγαλο ψεμα εμεινα με την χαρα ή μαλον δεν προλαβα να χαρω καθολου.Θα παρω δυναμη απο τον μικρο μου για να επανελθω σιγα σιγα,ευχομαι σε ολες τις μελλουσες μανουλες μια ομορφη εγκυμοσυνη και ολα να σας πανε κατ'ευχην!

50ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 10:17 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχου.... Sad
πολυ λυπάμαι που δεν προχώρησε κοριτσακι...
δεν πειραζει καλό μου- θα ερθει την επόμενη φορά το 2ο νινάκι σου- να μην στεναχωριεσαι και θα δεις τι γρηγορα θα ερθει .
πολλά φιλιά I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις