Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

76ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 3:40 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω μεινει αναυδη!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked
ποσο μ@λ@κ..ς μπορει να ειναι ενας γιατρος πια????????????

θετικη σκεψη κοριτσακι μου απο δω και μπρος και ολα θα πανε καλα!!!!!!

77ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 4:40 am

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariposa έγραψε:κοριτσια χθες εζησα εναν εφιαλτη και συναμα ενα ονειρο που εγινε ξανα πραγματικοτητα ουτε και η ιδια δεν πιστευω αυτα που περασα χθες.Οπως σας ειχα πει λοιπον ο γιατρος απο το μητερα (που κανονικα τωρα πρεπει να αναφερω και το ονομα του τσπ)που ηταν και εφημερευον γιατρος την Δευτερα που μας περασε,μου ειπε οτι δεν υπαρχουν πια εμβρυικα στοιχεια παρα μονο ο σακος.Εγω φυσικα εφυγα με κλαματα και ψυχολογια χειροτερη δεν υπαρχει και πηρα τον γιατρο μου που με παρακολουθει στο αλεξανδρα αλλα τωρα ειναι σε αδεια και του το ειπα και μου ειπε μην περιμενεις Μαρια να δεις το αιμα γιατι μπορει να παθεις καμια αιμορραγια και να ειναι πολυ πηγαινε καλυτερα στο αλεξανδρα να κανεις αποξεση αυριο.Ετσι και εκανα λοιπον και χθες ημουν εκει το πρωι και αφου με πηγαν στην παραλαβη(οπου μολις μπηκα εκλαιγα συνεχεια γιατι εκει με ειχαν παει οταν γεννουσα τον γιο μου)και μου πηραν αιμα και μου εκαναν καρδιογραφημα με πηγαν στην πτερυγα κωστή γιατι η βραχεια νοσηλεια ηταν κλειστη και περιμενα να με φωναξουν για την αποξεση να συμπληρωσω οτι ημουν νυστικη απο χθες το βραδυ και χωρις νερο απο το πρωι.Περιμενοντας λοιπον ολες αυτες τις ωρες και συγκεκριμενα απο τις 12 το πρωι μεχρι τις 8 που με φωναξαν για να μπω στο χειρουργειο μιλουσα με τις αλλες κοπελες που ημασταν στον θαλαμο και ψυχοπλακωνομουνα πιο πολυ,η μια 5 αποβολες η αλλη και αυτη παλλινδρομο η αλλη και αυτη ιδια περιπτωση τσπ ηθελα συνεχεια να κλαιω και να προσευχομαι.8 η ωρα λοιπον με βαζουν στο φορειο για το χειρουργειο μου βαζουν φλεβα και ορο και primperan και zantac και πριν μου κανουν την ναρκωση πεταγετε ο γιατρος πρωτα ο κος.Χατζηπαππας μεγαλη η χαρη του και λεει:οχι θα κανουμε πρωτα υπερηχο.Βαζοντας μου λοιπον τον κολπικο υπερηχο εβλεπα τους δυο γιατρους να κοιτανε και να μην μιλανε να πηγαινουν δεξια και αριστερα ωσπου πεταγετε η μια γιατρος και λεει:ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΡΔΙΑΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ!!!εγω δεν το πιστευα δεν ηξερα μεσα στο σοκ να κλαψω ή να γελασω οι γιατροι γελουσαν και ηταν τοσο χαρουμενοι και μου λεει η γιατρος Μαρια εχουμε καρδιακη λειτουργια,πολυ χαιρομαι!μετα απο ολο αυτο και ζαλισμενη ετοιμη να χασω τις αισθησεις μου απο την ταλαιπωρια με μετεφεραν ξανα στο δωματιο οπου εφαγα επιτελους και ηπια!!η γιατρος με ρωταγε μα καλα ποιος γιτρος σου ειπε οτι δεν ζει?να δω το υπερηχογραφημα?εγω φυσικα το εδειξα γιατι μου το ειχε δωσει και τυπωμενο με δυο φωτογραφιες(τοσο ΣΙΓΟΥΡΟΣ ηταν)και οι γιατροι μου ειπαν οτι το εμβρυο ειναι ακομα μικρο και δεν επρεπε να βγαλει τοσο βιαστικα συμπερασματα ο γιατρος του μητερα και ρωτω αν δεν ειχα κανει τον κολπικο υπερηχο πριν το χειρουργειο ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ?το λιγοτερο που εχω να κανω ειναι να του κανω μυνηση αυτου του γιατρου που υπεστη τετοια ψυχολογικη ταλαιπωρια που αν παθω κατι θα το παθω απο την στεναχωρια μου τελικα και απο το κλαμα που εριξα τοσες μερες...κανω τον σταυρο μου και ευχομαι παναγιτσα μου να πανε ολα καλα απο τωρα και στο εξης σε αυτην την εγκυμοσυνη θαυμα να την πω θριλερ ειλικρινα παναγιτσα μου βοηθησε με να πανε ολα καλα.Sorry για το μεγαλο ποστ

Otan sou elega gia tin aderfi mou mipos sou fainotane periergo. Akrivos to idio preagma... Xairomai toso gia sena oso xarika gia tin aderfi mou. Ante twra me to kalo na erthei to mwraki sou.

78ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 4:59 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΚΒΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ!!!

Η Παναγία ηταν μαζι σου και η πιστη σου ηταν οπλο σου~!!!~

ολα θα κυλησουν ομορφα και θα αποκτησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου mariposa μου μπραβο!!!!!!!!!!! ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 990599

79ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 5:01 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοπέλα μου τι να πω...έχω μείνει... αφού ηρεμήσεις μπορείς να προχωρήσεις σε μύνηση, εκτός από αφαίρεση άδειας άσκησης επαγγέλματος, νομίζω έχεις και το κάθε δικαίωμα να πας να τον γδάρεις ζωντανό! και σε παρακαλώ πολύ να αναφέρεις το όνομα του .. αύριο μεθαύριο κάποια μανούλα ίσως τραβήξει πάλι όλο αυτό, δεν είναι καλύτερο να έχουμε τον νου μας?

80ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 5:02 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να έχεις μία όμορφη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις με το καλό το θαυματάκι σου στην αγκαλίτσα σου!! ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 727892

81ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 5:06 am

titikos

titikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μιλαμε για απιστευτη ιστορια!!
δεν ξερω τινα πω.. νιωθω οργη για το γιατρο με τη σπουδαια διαγνωση που εκανε..και απιστευτη χαρα για τον αλλο με τον υπερηχο!
εγω στη θεση σου θα του κολλουσα το δευτερο υπερηχο στη μουρη!
το παιδι σου ειναι ΤΥΧΕΡΟ!!μπραβο, μπραβο και παλι μπραβο!!

82ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 5:08 am

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχω παθει πλακα με την ιστορια σου mariposa.δεν μπορω να το πιστεψω πως μπορει να υπαρχουν τετοιοι γιατροι.η παναγια ηταν διπλα σου κοπελα μου και θα ειναι διπλα σε σενα και στο μωρακι σου.να εχεις απο δω και περα μια ομορφη και φυσιολογικη εγκυμοσυνη σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

83ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 5:32 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξέρω εδώ και πολλή ωρα τι να γραψω, εχω ανατριχιάσει!
Με το καλό το μωρακι σου, και μακαρι η Παναγια να ειναι διπλα σου παντοτε όπως ηταν και τωρα!!!
Δεν ξέρω αν είναι θαυμα ή όχι, εμένα μου φαίνεται σαν μια φυσιολογική εγκυμοσύνη με τα μικροπροβληματάκια της, η οποία θα τερματιζόταν από ένα τραγικό λάθος?αδιαφορία?άγνοια και ασχετοσύνη? του γιατρου. Και κατα τη γνώμη μου θα έπρεπε να τον καταγείλεις. Αν και όλα τώρα φαντάζουν τόσο μικρά και ανουσια μπροστά σε αυτο που ζεις...

84ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 5:37 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ!!!!!
ΜΩΡΕ ΚΑΛΑ ΛΕΩ!!! ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ Κ ΤΡΙΤΗ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑΤΡΟΥ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ....
ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...
ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ Κ ΤΥΧΕΡΟ!!!!

85ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 7:13 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια σας ευχαριστω πολυ ειλικρινα!ευχομαι καμια μανουλα να μην περασει αυτο ποτε και καμια μανουλα να μην εχει παλλινδρομο κυηση και ζησει αυτο το μαρτυριο στα νοσοκομεια.Το ονομα του γιατρου που μου εκανε τον λαθος υπερηχο και που ηταν ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ που ηθελε να μου το δωσε και γραπτα ειναι Γκικας και πραγματικα οσες τον εχετε γιατρο πολυ ΠΡΟΣΟΧΗ για να μην πω μακρια καλυτερα!

86ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 8:34 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
....τι να πω δεν πρεπει τελικα να εχουμε εμπιστοσυνη ουτε στους γιατρους...ελεος πια!!Ευχομαι να πανε ολα δεξια και ο Θεος μαζι σου!!!

87ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 11:49 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="mariposa"]φοβαμαι να ξαναβαλω ticker![/quoi xara mou autin tin stigmi pou sou grafw to minima den perigrafetai k sto lega pws ola tha pane kala apokleietai egw den to pidteua oti to pathes k sto pa...!!itan adunaton auto sou pa psaksou polu kala....ti.............na min pw itan autos o giatros ..........ola tha pane kala prosexe,na ksekourazesai min sikwneis vari.......meta to 1 trimino tha iremiseis ligo k egw perasa talaipwria autes tis meres alla eimai mia xara k egw k to mwro doksa to theo kane to stauro sou na sou pane ola kala taksto stin panagitsa tin megaloxari k tha deis pou se ligous mines tha xeis ena ugiestato mwraki sta xerakia sou........exw meinei den kserw ti na pw pia pragmatika k pires k 2 farmaka pou den eprepe na ta pareis.....o theos na se xei kala esena k tin oikogeneia sou k kali sunexeia perne dunami............

88ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 2:57 pm

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Απιστευτο... Τωρα διαβασα ολο το θεμα απο την αρχη... Τι να πω? Να πανε ΟΛΑ καλα, να χαλαρωσεις και να ευγνωμονεις το γιατρο που ζητησε υπερηχο

89ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 9:01 pm

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zwitsa κατι ηξερες εσυ που την ψιλιαζοσουνα την δουλεια,αλλα και εγω ελεγα δεν μπορει γιατρος ειναι τι στα κομματια?σημερα εχω υπερηχο παλι κοριτσια και με εχει φαει η αγωνια ξανα.Ελπιζω να εξελιχθουν ολα καλα για να δουμε!

90ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 9:41 pm

alstxr

alstxr
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΠΡΑΒΟ ,ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!ΜΠΡΑΒΟ!ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΥΠΕΡΗΧΟ!ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ! ΑΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΟΣ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ;ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ!ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΔΙΗΓΗΣΕ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ! ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 417472

91ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 10:24 pm

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελικά και δεύτερη και τρίτη και νιοστή γνώμη χρειάζεται!!!!!!
Άλλο κακό να μη σας βρει Μαριπόσα!
Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο!!!!!!

92ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 11:55 pm

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είναι απο τις λίγες φορές που χαίρομαι τόσο με τα λάθη των γιατρών! Μπράβο κορίτσι μου! Είχα στεναχωρεθεί με το θέμα σου δεν σου κρύβω !Ευχομαι να εχεις ηρεμη εγκυμοσύνη απο δω κ πέρα !

93ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Πεμ Αυγ 04, 2011 4:34 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariposa έγραψε:zwitsa κατι ηξερες εσυ που την ψιλιαζοσουνα την δουλεια,αλλα και εγω ελεγα δεν μπορει γιατρος ειναι τι στα κομματια?σημερα εχω υπερηχο παλι κοριτσια και με εχει φαει η αγωνια ξανα.Ελπιζω να εξελιχθουν ολα καλα για να δουμε!

ante vre mariposa pou eisai........???!!!ekanes uperixouli k allakses giatro etsi...??ante perimenw nea apo to nini sou...!!!! ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 328109

94ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Πεμ Αυγ 04, 2011 5:09 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
I love you I love you I love you I love you

95ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Πεμ Αυγ 04, 2011 6:38 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καναμε παλι κολπικο υπερηχο αυτη την φορα πηγαμε συστημενοι απο τον γιτρο μου σε εναν αλλο γιατρο που τον ξερει καλα και που μου ειπε οτι ειναι αστερι στους υπερηχους και ναι το σπορακι μου ειναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ!η αποκολληση ουτε καν φαινεται πλεον και το αιματακι απορροφηθηκε απο τον οργανισμο μου τωρα εχουν μεινει μονο ιχνη αιματος.Το βγαζουνε λιγο μικρουλι 6 εβδομαδες και 1 αντι 7 που θα επρεπε αλλα ο γιατρος με καθυσυχασε οτι δεν ειναι κατι ανησυχητικο.Εκλαιγα απο την χαρα μου και μετα απο ολη αυτη την ταλαιπωρια δεν το πιστευα!!μου ειπε βεβαια να συνεχισω την ξεκουραση οχι ομως κρεβατι απλα οχι βαρη,βαριες δουλειες,σφουγγαρισματα και τετοια.Ενταξει μου λεει ενα φαι μπορεις να το βαλεις!Νιωθω απιστευτη χαρα μπορω να πω πως τωρα ηρεμησα λιγακι,ευχομαι καμια μανουλα να μην περασει τετοιες ταλαιπωριες και ολα να πανε καλα απο τωρα και στο εξης!φιλια σε ολες σας και ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου! ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 417472 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 417472

96ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Πεμ Αυγ 04, 2011 8:17 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόλις διάβασα την ιστορία σου και πραγματικά έχει παγώσει το αίμα μου!

Τι ανευθυνότητα υπάρχει στον κόσμο και τι ασχετοσύνη από κάποιους που θα έπρεπε κανονικά να εμπιστευόμαστε και να βασιζόμαστε πάνω τους!

Να είναι καλά ο γιατρός που ζήτησε υπέρηχο πριν την απόξεση! (Θεούλη μου, και μόνο που λέω τη λέξη σηκώνεται η τρίχα μου)! Γιατί εδώ μιλάμε για ένα υγιέστατο μωράκι!

Όπως και να έχει το πράγμα mariposa μου, τέλος καλό, όλα καλά! Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά (σίγουρα δηλαδή) και ελπίζω να τιμωρηθεί αυτό ο "γιατρός" και καμία άλλη να μην περάσει τα ίδια!

Σε φιλώ!

97ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Πεμ Αυγ 04, 2011 8:22 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπράβο mariposa!! δεν φανταζεσαι ποσο χαιρομαι!!!!
ολα να πανε καλά - και να προσεχεις!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

98ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Πεμ Αυγ 04, 2011 1:50 pm

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukiditsa οπως και ολες τις κοπελες σας φιλω γλυκα!

99ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Πεμ Αυγ 04, 2011 10:05 pm

alstxr

alstxr
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariposa έγραψε:κοριτσια καναμε παλι κολπικο υπερηχο αυτη την φορα πηγαμε συστημενοι απο τον γιτρο μου σε εναν αλλο γιατρο που τον ξερει καλα και που μου ειπε οτι ειναι αστερι στους υπερηχους και ναι το σπορακι μου ειναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ!η αποκολληση ουτε καν φαινεται πλεον και το αιματακι απορροφηθηκε απο τον οργανισμο μου τωρα εχουν μεινει μονο ιχνη αιματος.Το βγαζουνε λιγο μικρουλι 6 εβδομαδες και 1 αντι 7 που θα επρεπε αλλα ο γιατρος με καθυσυχασε οτι δεν ειναι κατι ανησυχητικο.Εκλαιγα απο την χαρα μου και μετα απο ολη αυτη την ταλαιπωρια δεν το πιστευα!!μου ειπε βεβαια να συνεχισω την ξεκουραση οχι ομως κρεβατι απλα οχι βαρη,βαριες δουλειες,σφουγγαρισματα και τετοια.Ενταξει μου λεει ενα φαι μπορεις να το βαλεις!Νιωθω απιστευτη χαρα μπορω να πω πως τωρα ηρεμησα λιγακι,ευχομαι καμια μανουλα να μην περασει τετοιες ταλαιπωριες και ολα να πανε καλα απο τωρα και στο εξης!φιλια σε ολες σας και ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου! ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 417472 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 417472
ΤΕΛΕΙΑ!ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΦΥΣΙΚΑ cheers !!!

100ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Παρ Αυγ 05, 2011 5:33 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariposa έγραψε:κοριτσια καναμε παλι κολπικο υπερηχο αυτη την φορα πηγαμε συστημενοι απο τον γιτρο μου σε εναν αλλο γιατρο που τον ξερει καλα και που μου ειπε οτι ειναι αστερι στους υπερηχους και ναι το σπορακι μου ειναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ!η αποκολληση ουτε καν φαινεται πλεον και το αιματακι απορροφηθηκε απο τον οργανισμο μου τωρα εχουν μεινει μονο ιχνη αιματος.Το βγαζουνε λιγο μικρουλι 6 εβδομαδες και 1 αντι 7 που θα επρεπε αλλα ο γιατρος με καθυσυχασε οτι δεν ειναι κατι ανησυχητικο.Εκλαιγα απο την χαρα μου και μετα απο ολη αυτη την ταλαιπωρια δεν το πιστευα!!μου ειπε βεβαια να συνεχισω την ξεκουραση οχι ομως κρεβατι απλα οχι βαρη,βαριες δουλειες,σφουγγαρισματα και τετοια.Ενταξει μου λεει ενα φαι μπορεις να το βαλεις!Νιωθω απιστευτη χαρα μπορω να πω πως τωρα ηρεμησα λιγακι,ευχομαι καμια μανουλα να μην περασει τετοιες ταλαιπωριες και ολα να πανε καλα απο τωρα και στο εξης!φιλια σε ολες σας και ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου! ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 417472 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 417472


μπραβο μαριποζα μου,πολυ χαιριμαι καλη μου... αντε τωρα ξεκουραση δεν χρειαζεται πλεον να περνανε ολα απο τα χερια σου,ας σε βοηθησουν λιγο κ οι δικοι σου ανθρωποι κ να δεις που ολα καλα θα πανε τελικα....
φιλαια!!!
ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 90233 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 90233 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 90233 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 90233 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 90233 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 90233 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 90233 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 4 90233

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις