Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

51ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 10:19 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ευχαριστω κουκιδιτσα ποναει πολυ μαλον αυριο θα παω για αποξεση μιλησα με τον γιατρο μου και ειπε να μην το αφησω για να μην παθω μεγαλη αιμορραγια.Ευχαριστω ολες σας για την συμπαρασταση!

52ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 10:30 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ξερω αν εχεις ξανακανει απόξεση- μην φοβασαι- δεν θα καταλαβεις τπτ.

ευχομαι συντομα παλι να μας ανακοινωσεις μονο ευχαριστα!

53ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 11:06 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariposa exw stenaxwrithei para polu me auto pou sou sunevei kai den mporw na katalavw to logo isws ftaiei k autos pou den sou dwse kan progesteroni den mporw na katalavw giati to epathes pragmatika...poso vdomadwn isoun..?ti na pw koritaki mou exw meinei kai den perimena tetoia nea koitousa k ksanakoitousa simera tin selida mas egkuoules ianouariou flevari k marti kai epsaxna na dw ti ekanes.......ti na pwww...k mena einai to 2 nini mou twra kai eimai 11,3 vdomadwn k anisixw na pane ola kala..pare dunami apo to mwraki sou kai suntoma tha sou xarisei o theos to aderfaki tou mwrou sou............lupamai tipota allo den mporw na pw........ Sad Sad Sad Sad ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 669659

54ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 11:21 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariposa έγραψε:κοριτσια ολα τελειωσαν για μενα σημερα.Δεν υπαρχουν εμβρυικα στοιχεια πια μου ειπε ο γιατρος και το μονο που μπορω να κανω ειναι να περιμενω το αιμα για να παω για καθαρισμο.Να σας πω οτι δεν ποναω θα ειναι μεγαλο ψεμα εμεινα με την χαρα ή μαλον δεν προλαβα να χαρω καθολου.Θα παρω δυναμη απο τον μικρο μου για να επανελθω σιγα σιγα,ευχομαι σε ολες τις μελλουσες μανουλες μια ομορφη εγκυμοσυνη και ολα να σας πανε κατ'ευχην!



vre mariposa mou piges k se allo giatro...???????

55ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 1:27 pm

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κουκιδιτσα δεν εχω ξανακανει αποξεση θα ειναι πρωτη φορα.Ζωιτσα ναι σημερα πηγα σε αλλον γιατρο και μου ειπε ολα αυτα μετα απο κολπικο υπερηχο και βλεποντας και ολες τις χοριακες μου.Δεν προλαβε να αποκτησει αδελφακι ο ζουζουνος μου και ειναι τοσο αγαπητο παιδακι ολα τα παιδακια που βλεπει θελει να τα παιρνει αγκαλιτσα,καναμε ονειρα και σκεπτομασταν ποσο θα αγαπησει και ο μικρος το μωρο τσπ.δυστυχως το εχασα πανω που ακουσα καρδουλα

56ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 1:35 pm

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ax mariposa to idio eixa pathei k egw prin kanw tin 3 koroula mou,ksafnika eixa dei aima k den teleiwne k otan peiga ggia yperixo eixe 102 palmous to sporaki k anti gia 9 evdomadwn htan 6 k efyge mono tou to eida ton sako giati vgeike mazi me to aima k tin allh mera peiga gia apoksesh den einai tpt mhn fovase.sou eyxome na apoktiseis ena gero ninaki syntoma k o giokas sou na exei adelfaki.

57ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 1:42 pm

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariposa έγραψε:κουκιδιτσα δεν εχω ξανακανει αποξεση θα ειναι πρωτη φορα.Ζωιτσα ναι σημερα πηγα σε αλλον γιατρο και μου ειπε ολα αυτα μετα απο κολπικο υπερηχο και βλεποντας και ολες τις χοριακες μου.Δεν προλαβε να αποκτησει αδελφακι ο ζουζουνος μου και ειναι τοσο αγαπητο παιδακι ολα τα παιδακια που βλεπει θελει να τα παιρνει αγκαλιτσα,καναμε ονειρα και σκεπτομασταν ποσο θα αγαπησει και ο μικρος το μωρο τσπ.δυστυχως το εχασα πανω που ακουσα καρδουλα


ma sou eipe to logo auto ennow ti egine k to xases..???apo tin apokollisi einai adunato afou den eixes kan aima auto den mporw na katalavw vre mariposa mou....an mporeis apantise mou giati den tin paleuw diavaza apo tin axi auta pou exeis grapsei k mou fainetai polu parakseno diladi twra stamatise i kardoula panw pou tin akouses....mou fainetai parakseno xwris ponous xwris ena simadi............

58ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 1:57 pm

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Oxxxx. Twra anisuxw kai'gw... Loipame toso polu... Pos egine auto? Aporo kai'gw, pos egine auto???? Ti allo sou eipe o giatros?

59ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 2:06 pm

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γλυκεια μου τωρα ειδα το post σου...!!!
τι να πω,περιμενα οτι θα ειχες θετικα αποτελεσματα αλλα αυτο δεν μας ριχνει κ δεν το βαζουμε κατω...
σιγουρα καλη μου πονας εκανες ονειρα αλλα δυστυχως συμβαινουν κ αυτα...!!!
θα ερθει κ αλλο μωρακι στο μελλον να μην ανησυχεις κ ο μικρουλης σου θα αποκτησει κ αυτος το αδερφακι που τοσο λαχταρα...!!!
να εισαι δυνατη κ να δεις που με τον καιρο ολα θα περασουν κ θα εχεις παλι θετικα αποτελεσματα...!!!

60ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 2:07 pm

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριπόζα μου εύχομαι σύντομα να ξαναμείνεις εγκυος ! Δεν ξέρω αν στην παρούσα φάση σου κάνει καλό να σε ρωτάμε τα πως και τα γιατί !!!Αλλωστε δεν έχει σημασία! Σημασία έχει να το ξεπεράσετε και να προχωρήσετε !Να δεις που σε λίγο καιρό θα μας ανακοινώνεις πάλι ευχαριστα!



61ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 9:46 pm

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ο γιατρος ειπε οτι το εχασα μαλον απο την αποκολληση συμβαινει συχνα μου ειπε.Το τρελο ηταν οτι ηταν ασυμπτωματικη μεχρι και τωρα δεν εχω ουτε αιμα ουτε πονους την Πεμπτη ακουσα την καρδουλα του και την Δευτερα δηλ μετα απο 4 μερες δεν υπηρχε κανενα εμβρυκο στοιχειο και αυτο που φαινοταν στον υπερηχο ηταν ο σακος και διπλα αιμα απο τον πλακουντα που ειχε αποκολληθει.Ο γιατρος μου ειπε να μην το ψαξω απο την αποκολληση εγινε αυτο θα χαλασεις τσαμπα τα λεφτα σου μου ειπε.Τσπ ευχομαι σε ολες καλη συνεχεια με τα σπορακια σας!

62ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Δευ Αυγ 01, 2011 10:11 pm

alstxr

alstxr
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
KΡΙΜΑ ,ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!Η ΦΥΣΗ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΕΙ.ΥΣΤΕΡΑ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΜΑ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ Η΄ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ.ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ, ΑΦΗΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ,ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ...ΠΑΜΕ ΓΙ΄ΑΛΛΑ!!!ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ!!! Smile

63ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τρι Αυγ 02, 2011 2:56 am

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariposa έγραψε:κοριτσια ο γιατρος ειπε οτι το εχασα μαλον απο την αποκολληση συμβαινει συχνα μου ειπε.Το τρελο ηταν οτι ηταν ασυμπτωματικη μεχρι και τωρα δεν εχω ουτε αιμα ουτε πονους την Πεμπτη ακουσα την καρδουλα του και την Δευτερα δηλ μετα απο 4 μερες δεν υπηρχε κανενα εμβρυκο στοιχειο και αυτο που φαινοταν στον υπερηχο ηταν ο σακος και διπλα αιμα απο τον πλακουντα που ειχε αποκολληθει.Ο γιατρος μου ειπε να μην το ψαξω απο την αποκολληση εγινε αυτο θα χαλασεις τσαμπα τα λεφτα σου μου ειπε.Τσπ ευχομαι σε ολες καλη συνεχεια με τα σπορακια σας!


mariposa mou apo tin apokollisi kai malista asumptwmatiki,...??emena proswpika mou akougetai koufo....ti na pw to idio eixa kai stis 2 egkumosunes mou...an sou edine omws tin progesteroni ti kala tha itan....ti na pw pragmatika se skeftomai apo tin wra pou to anakoinwses edw.....k den mporw na katalavw to logo pragmatika mou fainetai spanio k parakseno egw stin thesi sou tha to ekana k den tha me noiaze gia ta lefta pou ksereis an o giatros sou ekane kapoios lathos den ginetai mia stigmi na akouseis to mwraki sou k se 4 meres na min zei mesa sou kai na min exeis ena simadi mia endeiksi oti kati den paei kala ti na pw...o theos na se xei kala filia...

64ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 12:17 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια χθες εζησα εναν εφιαλτη και συναμα ενα ονειρο που εγινε ξανα πραγματικοτητα ουτε και η ιδια δεν πιστευω αυτα που περασα χθες.Οπως σας ειχα πει λοιπον ο γιατρος απο το μητερα (που κανονικα τωρα πρεπει να αναφερω και το ονομα του τσπ)που ηταν και εφημερευον γιατρος την Δευτερα που μας περασε,μου ειπε οτι δεν υπαρχουν πια εμβρυικα στοιχεια παρα μονο ο σακος.Εγω φυσικα εφυγα με κλαματα και ψυχολογια χειροτερη δεν υπαρχει και πηρα τον γιατρο μου που με παρακολουθει στο αλεξανδρα αλλα τωρα ειναι σε αδεια και του το ειπα και μου ειπε μην περιμενεις Μαρια να δεις το αιμα γιατι μπορει να παθεις καμια αιμορραγια και να ειναι πολυ πηγαινε καλυτερα στο αλεξανδρα να κανεις αποξεση αυριο.Ετσι και εκανα λοιπον και χθες ημουν εκει το πρωι και αφου με πηγαν στην παραλαβη(οπου μολις μπηκα εκλαιγα συνεχεια γιατι εκει με ειχαν παει οταν γεννουσα τον γιο μου)και μου πηραν αιμα και μου εκαναν καρδιογραφημα με πηγαν στην πτερυγα κωστή γιατι η βραχεια νοσηλεια ηταν κλειστη και περιμενα να με φωναξουν για την αποξεση να συμπληρωσω οτι ημουν νυστικη απο χθες το βραδυ και χωρις νερο απο το πρωι.Περιμενοντας λοιπον ολες αυτες τις ωρες και συγκεκριμενα απο τις 12 το πρωι μεχρι τις 8 που με φωναξαν για να μπω στο χειρουργειο μιλουσα με τις αλλες κοπελες που ημασταν στον θαλαμο και ψυχοπλακωνομουνα πιο πολυ,η μια 5 αποβολες η αλλη και αυτη παλλινδρομο η αλλη και αυτη ιδια περιπτωση τσπ ηθελα συνεχεια να κλαιω και να προσευχομαι.8 η ωρα λοιπον με βαζουν στο φορειο για το χειρουργειο μου βαζουν φλεβα και ορο και primperan και zantac και πριν μου κανουν την ναρκωση πεταγετε ο γιατρος πρωτα ο κος.Χατζηπαππας μεγαλη η χαρη του και λεει:οχι θα κανουμε πρωτα υπερηχο.Βαζοντας μου λοιπον τον κολπικο υπερηχο εβλεπα τους δυο γιατρους να κοιτανε και να μην μιλανε να πηγαινουν δεξια και αριστερα ωσπου πεταγετε η μια γιατρος και λεει:ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΡΔΙΑΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ!!!εγω δεν το πιστευα δεν ηξερα μεσα στο σοκ να κλαψω ή να γελασω οι γιατροι γελουσαν και ηταν τοσο χαρουμενοι και μου λεει η γιατρος Μαρια εχουμε καρδιακη λειτουργια,πολυ χαιρομαι!μετα απο ολο αυτο και ζαλισμενη ετοιμη να χασω τις αισθησεις μου απο την ταλαιπωρια με μετεφεραν ξανα στο δωματιο οπου εφαγα επιτελους και ηπια!!η γιατρος με ρωταγε μα καλα ποιος γιτρος σου ειπε οτι δεν ζει?να δω το υπερηχογραφημα?εγω φυσικα το εδειξα γιατι μου το ειχε δωσει και τυπωμενο με δυο φωτογραφιες(τοσο ΣΙΓΟΥΡΟΣ ηταν)και οι γιατροι μου ειπαν οτι το εμβρυο ειναι ακομα μικρο και δεν επρεπε να βγαλει τοσο βιαστικα συμπερασματα ο γιατρος του μητερα και ρωτω αν δεν ειχα κανει τον κολπικο υπερηχο πριν το χειρουργειο ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ?το λιγοτερο που εχω να κανω ειναι να του κανω μυνηση αυτου του γιατρου που υπεστη τετοια ψυχολογικη ταλαιπωρια που αν παθω κατι θα το παθω απο την στεναχωρια μου τελικα και απο το κλαμα που εριξα τοσες μερες...κανω τον σταυρο μου και ευχομαι παναγιτσα μου να πανε ολα καλα απο τωρα και στο εξης σε αυτην την εγκυμοσυνη θαυμα να την πω θριλερ ειλικρινα παναγιτσα μου βοηθησε με να πανε ολα καλα.Sorry για το μεγαλο ποστ

65ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 12:19 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φοβαμαι να ξαναβαλω ticker!

66ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 12:33 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariposa έγραψε:κοριτσια χθες εζησα εναν εφιαλτη και συναμα ενα ονειρο που εγινε ξανα πραγματικοτητα ουτε και η ιδια δεν πιστευω αυτα που περασα χθες.Οπως σας ειχα πει λοιπον ο γιατρος απο το μητερα (που κανονικα τωρα πρεπει να αναφερω και το ονομα του τσπ)που ηταν και εφημερευον γιατρος την Δευτερα που μας περασε,μου ειπε οτι δεν υπαρχουν πια εμβρυικα στοιχεια παρα μονο ο σακος.Εγω φυσικα εφυγα με κλαματα και ψυχολογια χειροτερη δεν υπαρχει και πηρα τον γιατρο μου που με παρακολουθει στο αλεξανδρα αλλα τωρα ειναι σε αδεια και του το ειπα και μου ειπε μην περιμενεις Μαρια να δεις το αιμα γιατι μπορει να παθεις καμια αιμορραγια και να ειναι πολυ πηγαινε καλυτερα στο αλεξανδρα να κανεις αποξεση αυριο.Ετσι και εκανα λοιπον και χθες ημουν εκει το πρωι και αφου με πηγαν στην παραλαβη(οπου μολις μπηκα εκλαιγα συνεχεια γιατι εκει με ειχαν παει οταν γεννουσα τον γιο μου)και μου πηραν αιμα και μου εκαναν καρδιογραφημα με πηγαν στην πτερυγα κωστή γιατι η βραχεια νοσηλεια ηταν κλειστη και περιμενα να με φωναξουν για την αποξεση να συμπληρωσω οτι ημουν νυστικη απο χθες το βραδυ και χωρις νερο απο το πρωι.Περιμενοντας λοιπον ολες αυτες τις ωρες και συγκεκριμενα απο τις 12 το πρωι μεχρι τις 8 που με φωναξαν για να μπω στο χειρουργειο μιλουσα με τις αλλες κοπελες που ημασταν στον θαλαμο και ψυχοπλακωνομουνα πιο πολυ,η μια 5 αποβολες η αλλη και αυτη παλλινδρομο η αλλη και αυτη ιδια περιπτωση τσπ ηθελα συνεχεια να κλαιω και να προσευχομαι.8 η ωρα λοιπον με βαζουν στο φορειο για το χειρουργειο μου βαζουν φλεβα και ορο και primperan και zantac και πριν μου κανουν την ναρκωση πεταγετε ο γιατρος πρωτα ο κος.Χατζηπαππας μεγαλη η χαρη του και λεει:οχι θα κανουμε πρωτα υπερηχο.Βαζοντας μου λοιπον τον κολπικο υπερηχο εβλεπα τους δυο γιατρους να κοιτανε και να μην μιλανε να πηγαινουν δεξια και αριστερα ωσπου πεταγετε η μια γιατρος και λεει:ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΡΔΙΑΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ!!!εγω δεν το πιστευα δεν ηξερα μεσα στο σοκ να κλαψω ή να γελασω οι γιατροι γελουσαν και ηταν τοσο χαρουμενοι και μου λεει η γιατρος Μαρια εχουμε καρδιακη λειτουργια,πολυ χαιρομαι!μετα απο ολο αυτο και ζαλισμενη ετοιμη να χασω τις αισθησεις μου απο την ταλαιπωρια με μετεφεραν ξανα στο δωματιο οπου εφαγα επιτελους και ηπια!!η γιατρος με ρωταγε μα καλα ποιος γιτρος σου ειπε οτι δεν ζει?να δω το υπερηχογραφημα?εγω φυσικα το εδειξα γιατι μου το ειχε δωσει και τυπωμενο με δυο φωτογραφιες(τοσο ΣΙΓΟΥΡΟΣ ηταν)και οι γιατροι μου ειπαν οτι το εμβρυο ειναι ακομα μικρο και δεν επρεπε να βγαλει τοσο βιαστικα συμπερασματα ο γιατρος του μητερα και ρωτω αν δεν ειχα κανει τον κολπικο υπερηχο πριν το χειρουργειο ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ?το λιγοτερο που εχω να κανω ειναι να του κανω μυνηση αυτου του γιατρου που υπεστη τετοια ψυχολογικη ταλαιπωρια που αν παθω κατι θα το παθω απο την στεναχωρια μου τελικα και απο το κλαμα που εριξα τοσες μερες...κανω τον σταυρο μου και ευχομαι παναγιτσα μου να πανε ολα καλα απο τωρα και στο εξης σε αυτην την εγκυμοσυνη θαυμα να την πω θριλερ ειλικρινα παναγιτσα μου βοηθησε με να πανε ολα καλα.Sorry για το μεγαλο ποστ

δεν το πιστευω αυτο που διαβαζω...μου εχει σηκωθει η τριχα...απιστευτο...με συγκινησες τοσο πολυ...
αχ Θεου μου τι γινεται....
mariposa μου χαιρομαι πολυ για σενα...ευτυχως οι γιατροι το καταλαβαν κ δεν προλαβε να γινει το μοιραιο... αχ καλη μου ηρεμησε κ να δεις που ολα καλα,αφου περασες κ αυτο...
αυτο το νινακι εχει πολυ δυναμη κ θεληση μεσα του,μπορει να ειναι μικροσκοπικουλικο αλλα να δεις που μαζι θα τα καταφερετε μια χαρα... και ναι ο γιοκας σου συντομα θα αποκτησει αδελφακι...
απιστευτο νεα....χαιρομαι παρα πολυ γι αυτο που διαβαζω... οσο για τον αλλο το γιατρο δεν εχω να πω τπτ...ο ανθρωπος ειναι τινα πω οτι κ να πω δεν αξιζει...
σημασια εχει που εσυ κ το μωρακι σου ειστε καλα... γι'αυτο ριξτο στο φαι κ ξεκουρασου...σκεψου θετικα,κ οσο για την Παναγια σιγουρα ειναι διπλα σου...!!!

67ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 12:38 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ minubaki μου δεν ξερεις ποσο σε ευχαριστω αυτο λεω και εγω χθες οτι η παναγιτσα τελικα ειναι μαζι μου και θελω να πιστευω οτι αυτο το παιδακι θα γινει!μακαρι θεε μου να πανε ολα καλα!

68ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 12:39 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariposa έγραψε:...

Τι λες βρε κοριτσάκι μου;;;;;;;;;; Shocked Shocked Shocked
Το σταυρό σου, μια λαμπάδα και ένα δώρο στον γιατρό που ζήτησε πρώτα υπέρηχο!

69ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 12:49 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariposa έγραψε:αχ minubaki μου δεν ξερεις ποσο σε ευχαριστω αυτο λεω και εγω χθες οτι η παναγιτσα τελικα ειναι μαζι μου και θελω να πιστευω οτι αυτο το παιδακι θα γινει!μακαρι θεε μου να πανε ολα καλα!


ολα θα πανε καλα,θα δεις.. οι γιατροι τι ειπαν???
να αναψεις κ ενα κερακι οντως κ να δεις που θα τα καταφερετε τελικα,ετσι θελω να πιστευω...!!! αφου περασατε κ αυτο..απλα χαλαρωσε τωρα κ μεινε ηρεμη οσο μπορεις βεβαια...!!!

70ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 12:50 am

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!! ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΑ ΠΛΑΚΩΝΑ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!!!! ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥ!! ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΚΟΛΛΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!!
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

71ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 12:56 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία πραγματικά απίστευτο αυτό που έζησες και πραγματικά απίστευτος ο γιατρός του Μητέρα... Ότι και να πω θα είναι πολύ λιγο για να τον χαρακτηρίσει... Πάλι καλά που σου έκαναν τον υπέρηχο πρώτα! Πωπω τι πέρασες! Να σου πανε όλα καλά από εδώ και πέρα!

72ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 1:40 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ευχαριστω πολυ ολες σας!την Παρασκευη θα παω παλι για υπερηχο στο Αλεξανδρα ελπιζω ολα καλα απο τωρα και στο εξης!

73ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 2:19 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariposa έγραψε:κοριτσια ευχαριστω πολυ ολες σας!την Παρασκευη θα παω παλι για υπερηχο στο Αλεξανδρα ελπιζω ολα καλα απο τωρα και στο εξης!

εχε Πιστη μεσα σου...!!!
ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 990599 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 990599 ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 990599

74ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 3:21 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κουκλα μου κλαιω πρωτα απ'ολα γιατι το νινι σου ειναι εκει και δεν ξερεις ποσο χαιρομαι!!!!!!!!!! αδυνατω να πιστεψω αυτο που εκανε ο γιατρος σου- δεν μπορω να το διανοηθω- δεν ξερω-αυτο σηκωνει μηνυση- ????

ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!! να εχεις μωρακι και να σε στελνουν για αποξεση. δεν μπορω να το διανοηθω!!!!!!!!!!


αχ ειναι απιστευτο παναγια μου.......

εκανες την περιγραφη και σε ειχα εικονα μπροστα μου να τραβας ολο αυτο το μαρτυριο...τωρα να πιασεις την καρδια μου θα σπασει-

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα να πανε καλα για το μικρο σου θαυματακι- και να πας να του τριψεις στην μουρη τον υπερηχο του αρχι-ασχετου που σε στεναχωρησε τοσο πολυ.

δεν εχω λογια ειλικρινα........
αχ δεν μπορω ν το πιστεψω..

75ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... Τετ Αυγ 03, 2011 3:38 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απιστευτο!!!! Εχω παθει σοκ! Εγω και μηνυση θα ζητουσα και αφαιρεση αδειας ασκησεως επαγγελματος μεχρι την εκδίκαση θα ζητουσα!!!!! Ρε με τον καθε ανοητο που σκοτωνει ψυχουλες!!

Ολα μα ολα θα πανε καλα! Το μικρακι θελει πολυ να σας γνωρισει να δεις που σε λιγο καιρο θα το εχεις αγκαλια!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vivian στις Τετ Αυγ 03, 2011 5:05 am, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις