Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Maraki_D

Maraki_D
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρία έγραψε:εγώ τα έχω όοοοοολα απόρρητα έχω βάλει και τους φίλους μου απόρρητους στο προφίλ μου και κανένας δεν μπορεί να με βρει στο fb αν δεν έχουμε κοινό φίλο! αλλά έλα που την φωτό μου πρέπει να την έχει κάνει κοινοποίηση όταν άνοιξα τον λογαριασμό μου και δεν ήξερα ακόμα πώς να τα κάνω απόρρητα! και μάλλον την έχει από τότε!
μην αφήνεται τίποτα σε κοινή θέα κορίτσια!

Μαράκι report κι από μένα. Παρόμοια περίπτωση είχε η αδελφή μου και το προφίλ του ανώμαλου κατέβηκε σε μια εβδομάδα περίπου. Ωστόσο εγώ έπιασα κι έβγαλα όλες τις φωτό από παντού. Μαντέψτε τί μου είπε ο άντρας μου και με φρίκαρε: Και πού ξέρεις ότι αυτός που γράφει στο site για τις μανούλες είναι όντως μανούλα κι όχι κανένας ψυχανώμαλος που φτιάχνεται να διαβάζει τί γράφουν οι πραγματικές μανούλες...?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maraki_D έγραψε:
Μαρία έγραψε:εγώ τα έχω όοοοοολα απόρρητα έχω βάλει και τους φίλους μου απόρρητους στο προφίλ μου και κανένας δεν μπορεί να με βρει στο fb αν δεν έχουμε κοινό φίλο! αλλά έλα που την φωτό μου πρέπει να την έχει κάνει κοινοποίηση όταν άνοιξα τον λογαριασμό μου και δεν ήξερα ακόμα πώς να τα κάνω απόρρητα! και μάλλον την έχει από τότε!
μην αφήνεται τίποτα σε κοινή θέα κορίτσια!

Μαράκι report κι από μένα. Παρόμοια περίπτωση είχε η αδελφή μου και το προφίλ του ανώμαλου κατέβηκε σε μια εβδομάδα περίπου. Ωστόσο εγώ έπιασα κι έβγαλα όλες τις φωτό από παντού. Μαντέψτε τί μου είπε ο άντρας μου και με φρίκαρε: Και πού ξέρεις ότι αυτός που γράφει στο site για τις μανούλες είναι όντως μανούλα κι όχι κανένας ψυχανώμαλος που φτιάχνεται να διαβάζει τί γράφουν οι πραγματικές μανούλες...?


Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 19 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 19 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 19 534787 τι μου λες τώρα!
αν είχε παρόμοια περίπτωση και η αδερφή σου μπορείς περίπου να καταλάβεις πώς νιώσαμε έτσι?
σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου για το report ελπίζω να κατέβει γρήγορα το προφίλ του! Rolling Eyes

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα όλη μέρα, με χαμόγελο, υγεία(άντε να αναρρώσετε επιτέλους οι αρρωστούληδες!) και αισιοδοξία!
τι κάνετε? χειμώνας σήμερα ε?

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!!ΜΑΡΑΚΙ,ΑΝ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΑΜΕ ΡΕΠΟΡΤ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ!!!!ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ!!!ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!τι κανουν τα αρρωστουλια μας?εγω γυρισα απο τη δουλεια `και καθομαι με την μικρη μου!δε ξερω και τι να μαγειρεψω!βαριεμαι ολιγον τι!!!!!!!!!!!! Razz

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΥΑΚΙ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΕΓΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΓΩ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΙΔΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

n@n@

n@n@
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σε όλες!!!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΣΟΥ!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

σωστηηηηηηηηη!!!!!!!!!!αυτο θα κανω!!!θα βαλω λιγες πατατες στη φριτεζα(που ηταν το περσινο δωρο γενεθλιων)και λιγο χταποδακι που εμεινε απο την κυριακη και τελος!!!φαγαμε παλι και σημερα!κι εγω εχω σιδερο!μηπως να ζητησω για δωρο να μου τα σιδερωσουν?εν τω μεταξυ ο αντρας μου ακομη δε μου ευχηθηκε...αυτο μπορει να σημαινει ειτε οτι θα μου κανει εκπληξη I love you ειτε οτι τα ξεχασε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρόνια πολλά και από εδώ Ευάκι μου!
κορίτσια τα δικά μου ασιδέρωτα πλέον δεν χωράνε στις λεκάνες και τα ρούχα έχουν αρχίσει και πέφτουν στο πάτωμα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 19 534787 αλλά δεν τα σιδερώνω γιατί περιμένω αύριο το απόγευμα να πάω να πάρω την πρέσα που είχα παραγγείλει!
οπότε κάντε δέμα και τα δικά σας και στείλτε να σας τα σιδερώσω εγώ! Razz


Τζο εκτός από τα δικά σας report έχω ζητήσει και από άλλους να κάνουν, οπότε ελπίζω να πέσει το παλιοπροφίλ του ανωμαλιάρη! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 19 654655 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 19 654655


GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΑΚΙ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!!ΩΣΤΕ ΦΡΙΤΕΖΑ ΔΩΡΟ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ!!!ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΕΥΑΚΙ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!!!ΩΣΤΕ ΦΡΙΤΕΖΑ ΔΩΡΟ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ!!!ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


καλε ολοι ιδιοι ειναι!!!!!!!!!
να φανταστεις οταν μου την πηρε λεει "αγαπη μου θα σε βοηθαω κι εγω τωρα στο μαγειρεμα!θα γυριζεις απο τη δουλεια και οι πατατες θα ειναι ετοιμες,θα κανεις μονο τα αυγα"!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked σε πληροφορω πως εσυ πιο πολλες φορες μου εκανες πατατες παρα ο βαγγελης!!!!!!!!!!! Laughing
μαρια ψηνομαι να στα στειλω να ξερεις!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
καλε ολοι ιδιοι ειναι!!!!!!!!!
να φανταστεις οταν μου την πηρε λεει "αγαπη μου θα σε βοηθαω κι εγω τωρα στο μαγειρεμα!θα γυριζεις απο τη δουλεια και οι πατατες θα ειναι ετοιμες,θα κανεις μονο τα αυγα"!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked σε πληροφορω πως εσυ πιο πολλες φορες μου εκανες πατατες παρα ο βαγγελης!!!!!!!!!!! Laughing
μαρια ψηνομαι να στα στειλω να ξερεις!!!




Razz Razz Razz καλά ε? θεικό! θα βρίσκεις έτοιμες τις πατάτες και εσύ θα κάνεις μόνο τα αυγά! Razz

στείλε στείλε! δεν ξέρω αν θα βολεύει η πρέσα βέβαια αλλά τι στο καλό! ειδικά τα ρούχα του Νίκου που είναι μικρά θα τα ξεπετάω μπαμ και έξω! και τα σοβρακάκια του Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 19 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 19 328109

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα!
ελπιζω να ειστε ολεσ καλα και τα ζουζουνια σας το ιδιο!
εχω αρκαιτες μερες να μπω (ελλειψει χρονου βασικα)
λιγο fb μπαινω ελληνιδες μαμαδες και οσες εχω φιλες απο εδω τα λεμε εκει!
πως τα πατε με το κρυο σημερα?
μπρρρρρρ πολυ κρυο και ερχοντε λεει και χιονια...για να δουμε...!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ireneAG έγραψε:καλημερα!
ελπιζω να ειστε ολεσ καλα και τα ζουζουνια σας το ιδιο!
εχω αρκαιτες μερες να μπω (ελλειψει χρονου βασικα)
λιγο fb μπαινω ελληνιδες μαμαδες και οσες εχω φιλες απο εδω τα λεμε εκει!
πως τα πατε με το κρυο σημερα?
μπρρρρρρ πολυ κρυο και ερχοντε λεει και χιονια...για να δουμε...!!!


ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ...!ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΝΩ ΟΜΩΣ..ΕΙΣΤΕ Η ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΟΥ..ΦΙΛΙΑ.. Very Happy Very Happy !!

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
natali-maria έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ...!ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΝΩ ΟΜΩΣ..ΕΙΣΤΕ Η ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΟΥ..ΦΙΛΙΑ.. Very Happy Very Happy !!

καλε δεν ξεχνιεται αυτο το παρεακι με τπτ!!!

Maraki_D

Maraki_D
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια, κι ας έπιασε πια μεσημέρι... Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα Ευάκι!!!
Δεν κοιμηθήκαμε καλά απόψε, ο μικρός μου σηκώθηκε στις 12,00 το μεσημέρι, άντε να δούμε πώς θα πάει η μέρα... Ελπίζω να μην τον τρυγιρίζει καμιά ίωση, έχουμε εμβόλιο την Πέμπτη...
Παρόλη την ακεφιά του πάντως, με βοήθησε να φτιάξουμε φασολάκια γιαχνί και κρεμούλα βανίλια για το απόγευμα... Αυτό το παιδί ό,τι κι αν αποφασίσει να γίνει, δημιουργικό θα είναι...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου, εδω μια βρεχει μια βγαζει ηλιο θα τρελαθουμε!
χρονια πολλα στις εορταζουσες! μαρακι δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα και να κλεισει το προφιλ του μπορει καλιστα να ανοιξει αλλο στο λεπτο, ας ελπισουμε δεν θα το κανει αλλα τετοιοι τυποι εχουν εμμονη δεν σταματανε ευκολα

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαριτσακι μου οπωσ τα λεσ, αυτη τι στιγμη στην ελευσινα εχει ηλιο, πριν μια ωρα μαυριλα και εριχνε...αλλα το κρυο-κρυο τσουχτερο...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα βρε ειρηνη τα εχει παιξει και ο καιρος γιαυτο και τοσες ιωσεις, αλλιως φευγεις το πρωι αλλιως γυρνας, δεν παμε καλα στον κοσμο πολλες αλλαγες στις εποχες πολλες ιωσεις που επιμενουν, οιμε τι μας περιμενει Shocked

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ ασε με αυτσ τισ ιωσησ,τρεμω.....

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!
Περαστικά και πάλι στους αρρώστους!

Ευάκι χρόνια πολλάααααα!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 19 860530

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Athin@ έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!
Περαστικά και πάλι στους αρρώστους!

Ευάκι χρόνια πολλάααααα!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 19 860530

καλωσ την!
αχ αυτη η κουκλα στη φωτο για δαγκωμα ειναι!!!
φτου φτου μη το ματιασω το αστερακι!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ireneAG έγραψε:
αχ αυτη η κουκλα στη φωτο για δαγκωμα ειναι!!!
φτου φτου μη το ματιασω το αστερακι!

Eυχαριστώ πολύ!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 19 417472

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέερα... Ατιμη δουλειααα δεν προλαβαινω να μπω... Ειμαι αρρωστη σημερα και εκτασα σπιτάκι μουυυ... Τι κανετε;;

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Περαστικα σου Vivian αμαν πια με αυτες τις αρρωστιες ολος ο κοσμος βρε κοριτσια ειναι!!!Κοριτσι μου ευχομαι να σου περασει γρηγορα!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις