Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
153 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 153 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια γράφω εδώ γιατί δε θέλω να ανοίξω καινούριο θέμα για κάτι τόσο ασήμαντο αλλά για μένα σημαντικό...

Η χοντρομπουμπούκα μου κοντεύει να ξεποδαριάσει τη μικρή καμηλοπάρδαλη που κρέμεται στο ρηλαξάκι της!!!
Έχει τρομερή πλάκα! Laughing
Απλώνει τα μικρά στρουμπουλά χεράκια της και της χώνει κάτι καλές! Της αρπάζει τα πόδια και τα τραβάει τόσο δυνατά που σχεδόν λυγίζει το σίδερο από το οποίο είναι κρεμασμένη!
Τσαντίζεται κιόλας και βγάζει κραυγές θυμού και δυσανασχέτισης!
Θα τρελαθώ!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 536304

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Κορίτσια γράφω εδώ γιατί δε θέλω να ανοίξω καινούριο θέμα για κάτι τόσο ασήμαντο αλλά για μένα σημαντικό...

Η χοντρομπουμπούκα μου κοντεύει να ξεποδαριάσει τη μικρή καμηλοπάρδαλη που κρέμεται στο ρηλαξάκι της!!!
Έχει τρομερή πλάκα! Laughing
Απλώνει τα μικρά στρουμπουλά χεράκια της και της χώνει κάτι καλές! Της αρπάζει τα πόδια και τα τραβάει τόσο δυνατά που σχεδόν λυγίζει το σίδερο από το οποίο είναι κρεμασμένη!
Τσαντίζεται κιόλας και βγάζει κραυγές θυμού και δυσανασχέτισης!
Θα τρελαθώ!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 536304

ΑΧ,ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΩΡΕ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΣΟΥ!!!ΚΑΙ ΠΟΥ'ΣΑΙ ΑΚΟΜΑ!!!ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΘΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΧΑΖΟΜΑΝΑ!!!!ΟΠΟΥ ΝΑ'ΝΑΙ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΛΑΚΙΑ,ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΟΟΥ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα χαμόγελα έχουν ξεκινήσει εδώ και πολύ καιρό! Από πριν να σαραντήσει.
Ήχο (γέλιου, δηλαδή χάχανα) δεν κάνουμε ακόμα, αλλά λέμε "λόγια" και όταν το κάνει αυτό, εκεί να δεις τρέλα! Μου έρχεται να πηδήξω μέχρι το ταβάνι!
Της κάνω παιχνιδάκια με την πιπίλα κι αυτή μου βγάζει γλώσσα! Κι όταν της λέω "Πού είναι η γλώσσα σου?" εκεί να δεις! ΝΑΑΑΑΑΑ μια γλωσσάρα!
Το έχει βρει παιχνίδι κι όταν πάω να της βάλω την πιπίλα, εκείνη τη φτύνει και μου χαμογελάει πονηρά και με νόημα για να παίξουμε!

Πριν λίγο η πονήρω, είχε το χέρι στο στόμα. Της λέω λοιπόν "όχι το χέρι στο στόμα" (με τσαχπινιά, όχι μαλώνοντάς τη) κι αυτή ταράχτηκε! Σα να έλεγε "ωχ μας πιάσανε!" Πέθανα στο γέλιο!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Τα χαμόγελα έχουν ξεκινήσει εδώ και πολύ καιρό! Από πριν να σαραντήσει.
Ήχο (γέλιου, δηλαδή χάχανα) δεν κάνουμε ακόμα, αλλά λέμε "λόγια" και όταν το κάνει αυτό, εκεί να δεις τρέλα! Μου έρχεται να πηδήξω μέχρι το ταβάνι!
Της κάνω παιχνιδάκια με την πιπίλα κι αυτή μου βγάζει γλώσσα! Κι όταν της λέω "Πού είναι η γλώσσα σου?" εκεί να δεις! ΝΑΑΑΑΑΑ μια γλωσσάρα!
Το έχει βρει παιχνίδι κι όταν πάω να της βάλω την πιπίλα, εκείνη τη φτύνει και μου χαμογελάει πονηρά και με νόημα για να παίξουμε!

Πριν λίγο η πονήρω, είχε το χέρι στο στόμα. Της λέω λοιπόν "όχι το χέρι στο στόμα" (με τσαχπινιά, όχι μαλώνοντάς τη) κι αυτή ταράχτηκε! Σα να έλεγε "ωχ μας πιάσανε!" Πέθανα στο γέλιο!
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!ΨΟΦΑΩ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ......... Very Happy

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 !!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Τα χαμόγελα έχουν ξεκινήσει εδώ και πολύ καιρό! Από πριν να σαραντήσει.
Ήχο (γέλιου, δηλαδή χάχανα) δεν κάνουμε ακόμα, αλλά λέμε "λόγια" και όταν το κάνει αυτό, εκεί να δεις τρέλα! Μου έρχεται να πηδήξω μέχρι το ταβάνι!
Της κάνω παιχνιδάκια με την πιπίλα κι αυτή μου βγάζει γλώσσα! Κι όταν της λέω "Πού είναι η γλώσσα σου?" εκεί να δεις! ΝΑΑΑΑΑΑ μια γλωσσάρα!
Το έχει βρει παιχνίδι κι όταν πάω να της βάλω την πιπίλα, εκείνη τη φτύνει και μου χαμογελάει πονηρά και με νόημα για να παίξουμε!

Πριν λίγο η πονήρω, είχε το χέρι στο στόμα. Της λέω λοιπόν "όχι το χέρι στο στόμα" (με τσαχπινιά, όχι μαλώνοντάς τη) κι αυτή ταράχτηκε! Σα να έλεγε "ωχ μας πιάσανε!" Πέθανα στο γέλιο!

Ακριβώς σαν να γραφεις για το μπεμπη μου tziz κανει τα ιδια και με την πιπιλα, βγάζει γλώσσα και γελάει απο πριν σαραντήσουμε, της κοπέλας διπλα μας που γεννησε 2 μερες μετα απο εμενα αργησε να γελάσει κι επίσης βγάζει κι εμένα ¨λόγια¨ και χαίρομαι που τα μωράκια μας είσαι ίσα ηλικιακά και το κάνει κι εσενα γιατί εγω οπου κι αν το λέω δεν με πιστεύουν, μα είναι 4 μέρες που το παιδί κάνει ¨λόγια¨ δεν ειπαμε οτι λεει μαμα μπαμπα η καλημερα αλλά βγάζει ήχους.
Εμένα δεν πιάνει πραγματακια, αααα να σε ρωτησω κάτι την τραβάνε τα σκούρα χρώματα;; Εμένα πάρα πολύ τα χαζεύει με τις ώρες με τα μάτια γουρλωμένα Very Happy

Πολύ πολύ καλημέρα κι απο εμένα , τώρα ξύπνησαααααα κι έπαθα σόκ, φωναζω στον άντρα μου ¨το παιδιιιιι καλέεεε είναι ατάιστο, άλλαχτο πως με πήρε ο ύπνος;¨ και παίρνω την απάντηση ¨ μην ανυσηχείς αγάπη μου και το τάισα και το άλλαξα και το έπλυνα μετα τα κακάκια του¨ εμεινα εγω κάγκελοοοοο ενταξει το κραταει αλλά δεν τα έκανε και όλα αυτα.
Αχχχχχχ τι ωραίααααααα είχα ανάγκη τον ύπνο!!!! Very Happy

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!!!!
Βασούλα καλά έκανες και κοιμήθηκες!!!Δε νοιώθεις άλλος άνθρωπος; Εγώ το έχω ξαναπεί τα ΣΚ δεν σηκώνομαι απο το κρεβάτι.Παίρνω ρεπό.Τα κάνει ο άντρας μου,(την αλλάζει και της φτιάχνει το γάλα δηλαδή γιατί όλα τα άλλα τα κάνει μόνη της). Razz Εγώ αναλαμβάνω απο το παιχνίδι και μετά. Very Happy

Οι άλλες είναι για καφεδάκι στο mall τώρα Sad Θα ήμουνα κι εγώ αλλά πρωί πρωί πήρε τηλ η θεία του άντρα μου (που κατα τα άλλα τη λατρεύω τη γυναίκα) και λέει "έχω στείλει φαγητό στον φούρνο.Το παίρνουμε κι ερχόμαστε!" Οπότε πάει ο καφές...και ξύπνησα με μια χαρά οτι θα πάω βόλτα... Mad

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα athin μου Very Happy
Καταρχήν τ κάνεις;; Πώς πάει ο πόνος εκεί αριστερα; Υ πόχωρησε καθόλου;;
Μωρε τον κρατάει κι εμένα αλλά δεν μπορούσε άνετα να τον πλύνει μόνος είναι πολύ μικρούλης ο μπεμπάκος μου.

Ναι τέλεια θα είναι που εχουν συναντηθεί, εγω δυστηχως δεν μπορούσα να πάω μένω Καλαματα είναι μακρυα.

Δεν πειράζει θα πάς στην επόμενη συναντηση, θα ήταν δυσκολη η θέση σου να πείς στην θεία μην έρθεις σε καταλαβαίνω.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:Πώς πάει ο πόνος εκεί αριστερα; Υ πόχωρησε καθόλου;;

Όχι ρε γμτ ακόμα στα ίδια είναι.Μπορεί να πάω αύριο να το δω.Θα περιμένω τηλ απο την πεθερά μου αν βρει εύκαιρο γιατρό στο νοσοκομείο που δουλεύει να πεταχτώ.Crying or Very sad


vasoula έγραψε:Δεν πειράζει θα πάς στην επόμενη συναντηση, θα ήταν δυσκολη η θέση σου να πείς στην θεία μην έρθεις σε καταλαβαίνω.


Ναι μωρέ κρίμα.Είναι καλή οικογένεια και μας αγαπάνε πολύ,όπως κι εμείς αυτούς.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ!!!!ΑΘΗΝΟΥΛΑ, ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ?????ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΞΥΠΝΗΣΕ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΝΑ 38.2!!!ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ!!!! Mad Mad Mad

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΞΥΠΝΗΣΕ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΝΑ 38.2!!!ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ!!!! Mad Mad Mad

Η αλήθεια είναι οτι και εμένα την τριγυρνάει ένα ελαφρύ μπουκωματάκι.Την πιάνει το πρωί και την υπόλοιπη μέρα φεύγει.Α και το βράδυ ροχαλίζει. Very Happy

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα περαστικα σε ολες, φαγητακι ακουσα γιαμ γιαμ

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα σε ολες τις κουκλες.Τζω περαστικα σας,ελπιζω οταν γυρισεις να εχει υποχωρησει.Εγω σημερα κοιμηθηκα μεχρι τις 11,η μικρη το πρωι πηγε εκκλησια,κ γυρισε 12μιση,αλλα κατα τις 11 εγω σηκωθηκα,ηπια τοκαφεδακι μου,κ περιμενα να γυρισει η κορακλα μου.Φαγητο οπως καθε κυριακη αναλαμβανει η μαμα οποτε,μου μενει να συμμαζεψω μονο,πλυμενα εχω,απο αυριο δουλειες παλι. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω σημερα θα παω στους κουμπαρους μας οποτε εχουμε τρεξιμο με τα μικρα να τα ετοιμασω!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
vasoula έγραψε:Πώς πάει ο πόνος εκεί αριστερα; Υ πόχωρησε καθόλου;;

Όχι ρε γμτ ακόμα στα ίδια είναι.Μπορεί να πάω αύριο να το δω.Θα περιμένω τηλ απο την πεθερά μου αν βρει εύκαιρο γιατρό στο νοσοκομείο που δουλεύει να πεταχτώ.Crying or Very sad


vasoula έγραψε:Δεν πειράζει θα πάς στην επόμενη συναντηση, θα ήταν δυσκολη η θέση σου να πείς στην θεία μην έρθεις σε καταλαβαίνω.


Ναι μωρέ κρίμα.Είναι καλή οικογένεια και μας αγαπάνε πολύ,όπως κι εμείς αυτούς.

Να σου πω εκανες μασαζακι με λίγη voltaren μήπως είναι μυικό;

Geogatoy πάλι;; Περαστικα; Εχει πάρει αντιβίωση;

Μιλουπάκι όντως αυτό είναι μια υπόθεση κι εγω εχω ένα να ετοιμασω οταν βγαινουμε και τρεχω σαν το Βέγγο φανταζομαι εσυ με δυο!!

manoula τι τυχερές είμαστε που έχουμε κοντά τις μανούλες μας!!
Μεγάληηηηηηηη βοήθεια!!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασουλα οντως μεγαλη βοηθεια,γιαυτο κ γω το εκμεταλευομαι,τωρα που μπορω,Μιλουπακι,κ γω οταν ειναι να βγουμε εξω τρεχω σαν τν βεγγο,να ντυσω τα παιδια(δλδ τη μικρη κ τν αντρα μου) και μετα θελω να φτιαξω μαλλι,να βαφτω ε ολα αυτα θελουνε τρεξιμο για να ημαστε στην ωρα μας.

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mia megaaaaali kalimera ki apo mena kai polla polla filia Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 29 417472

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο μενα !! εδω καθομαστε με τα παιδακια και βλεπουμε ντορα χαχαχαχα !! δεν ξερω ακομα τι να μαγειρεψω πειτε καμια ιδεα !! οχι σε κρεας ομως γιατι τρεις μερες τωρα ειχα παστιτσιο , κοτοπουλο και μοσχαρακι χτες !! βαρεθηκαμε πια

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!ΒΑΡΒΑΡΑ .....ΦΑΣΟΛΑΔΑ ΒΟΥΡ!!!!!
ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.Η ΜΑΡΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ , Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΟΜΑ ΚΡΑΤΑΕΙ!!!!!

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάρες!! Καλή εβδομάδα να έχουμε..

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανούλες! καλή εβδομάδα!
τι κάνετε? καιρό έχω να μπω!
Τζω? τι διάβασα? πάλι πυρετό? αμάν ρε παιδιά! τα έχει ταράξει τα δόλια τα παιδάκια! αμάν πια! περαστικά σας βρε κοριτσάκι μου!
περαστικά σε όλους!
και εγώ από την Παρασκευή τα ξημερώματα με γαστρεντερίτιδα, μέ έχει ταράξει και γενικά πάλι θέματα με το στομάχι έχω και με βλέπω για γαστροσκόπιση, έχει κάνει καμιά μανούλα να μου πει εντυπώσεις, για΄τι και μόνο που το σκέφτομαι...

κατά τα άλλα είδα φωτό στο fb από την συνάντηση εχτές και πολύ ζήλεψα! τι ωραία που ήταν!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:Ακριβώς σαν να γραφεις για το μπεμπη μου tziz... Εμένα δεν πιάνει πραγματακια, αααα να σε ρωτησω κάτι την τραβάνε τα σκούρα χρώματα;; Εμένα πάρα πολύ τα χαζεύει με τις ώρες με τα μάτια γουρλωμένα Very Happy
...
Αχχχχχχ τι ωραίααααααα είχα ανάγκη τον ύπνο!!!! Very Happy

Γεια σου Βασούλα!
Η δικιά μου είναι όλο κραυγές, αναστεναγμούς, αγκού, αμπού γκχχχχχχ, ντρρρρρρρρ, μπρρρρρρ και άλλα τέτοια πολλά...
Έχει πλάκα γιατί καταλαβαίνω ότι θέλει να πει λέξεις αλλά δεν τα καταφέρνει χιχιχιχιχι! (θα βρω πως ανεβάζω βιντεάκι να σας το δείξω)
Όσο για τα χρώματα, ναι εχω προσέξει ότι με κοιτάζει έντονα όταν φοράω μαύρα ή όταν έχω λυτά τα μαλλιά μου (είναι καστανά). Και στο σαλόνι έχουμε το expedit (μια τύπου βιβλιοθήκη από τα ikea) κι επειδή είναι μαύρο με άσπρα ντουλαπάκια και συρταράκια (σα σκακιέρα) όλο αυτό κοιτάζει!!!

Εμένα ο άντρας μου τα έκανε από την αρχή. Και τώρα, αφού του έβαλα χέρι οτι ροχαλίζει και δε μπορώ να ακούσω τη μικρή αν κλάψει, κι ότι δεν παίρνει χαμπάρι, έχει αρχίσει να σηκώνεται και τα βράδια/ξημερώματα αν χρειαστεί. Από μόνος του. Χωρίς να του το ζητήσω. Λες και πάτησα κάνα κουμπί ενεργοποίησης χιχιχιχι!

Athin@ έγραψε:...Οι άλλες είναι για καφεδάκι στο mall τώρα Sad Θα ήμουνα κι εγώ αλλά πρωί πρωί πήρε τηλ η θεία του άντρα μου (που κατα τα άλλα τη λατρεύω τη γυναίκα) και λέει "έχω στείλει φαγητό στον φούρνο.Το παίρνουμε κι ερχόμαστε!" Οπότε πάει ο καφές...και ξύπνησα με μια χαρά οτι θα πάω βόλτα... Mad

Αθηνά δε θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά περάσαμε πολύ ωραία! Μακάρι να μπορούσα κι εγώ να κάτσω παραπάνω.
Οι άντρες μας βέβαια σκυλοβαρέθηκαν... Πάλι καλά ο δικός μου βρήκε τον άντρα της Κατερίνας και μπαμπά του Θάνου, και κάτι λέγανε...

Θα έρθω όμως. Το υποσχέθηκα και θα το κάνω. Πες μου τη μέρα, και είμαι εκεί!
Γεωργία ακούς????
Κι εσύ!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κορίτσια δηλαδη καλησπερα, Μαρακι γαστρεντεριτιδα;; Αμαν ρε παιδι μου αμαν εφετος ολος ο κοσμος!!

Γιατι πρεπει να κανεις γαστροσκοπηση;;

Εγω καλα ειμαι μα παρα πολυ καλαααααα
αποψε το αστερακι μου κοιμηθηκε απο τις 1:30 το βραδυ εως τις 8 το πρωι χορτασαμε υπνο εφταμιση ωριτσες και μακαρι να το κανει και αποψε!!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ τζιζ τι γλυκα που ειναι ολα αυτα που λες!!!!!!!!!!
Δεν ειναι τρελα που τα κανουν ολα αυτα;;;; Εγω λιωνω καθε φορα, πριν του εκοψα τα νυχακια και γελουσε μεχρι τα αυτια ελιωσα tziz ελιωσα, εχω νιωσει το απολυτο της ευτυχιας με αυτο το πλασματακι που μου χαρισε ο θεος, η φυση, ο αντρας μου!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Το μονο που με στεναχωρει ειναι που δεν εχει αυξησει πολυ το γαλατακι, αλλες φορες πινει 210 αλλες 150!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις