Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
51 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 51 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μη στεναχωριέσαι για το γαλατάκι. Θα πίνει όσο θέλει.
Εγώ πάλι εδώ και 10μέρες/δυο βδομάδες, την κρατάω σταθερά ανά 4 ώρες στα 180ml. Τόσο δηλαδή της φτιάχνω κι αυτή πίνει όσο θέλει. Μπορεί να το στραγγίξει, μπορεί να πιει 150 ή 130. Τουλάχιστον όμως δεν πετάω γάλα, ούτε αναγκάζομαι να ξαναφτιάχνω.
Αν δω ότι πχ το στράγγιξε και γκρινιάζει, της χώνω την πιπίλα, της κάνω και κάνα δυο παιχνιδάκια να ξεχαστεί και της ξαναδίνω πχ σε 3,5 ώρες αντί για 4.

Όσο για τον ύπνο, σήμερα κοιμήθηκε από τις 23:30 μέχρι τις 8:30.
Τα ξημερώματα μόνο σε κάποια φάση γκρίνιαξε, της έβαλε ο άντρας μου την πιπίλα και ξανακοιμήθηκε. Και το πρωί θα κοιμόταν κι άλλο αν την άφηνα, αλλά είχαν περάσει πολλές ώρες και δεν ήθελα να την αφήσω νηστικιά και με το ίδιο παμπερ.
Έχω προσέξει πως ότι δεν φάει μέσα σε ένα Α χρονικό διάστημα, θα μπουκώσει να το φάει μέσα στις επόμενες ώρες - για να καλύψει το κενό και δε θέλω να το κάνει αυτό...

Πόσα κιλάκια είναι τώρα ο δικός σου??

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς την Βασούλα μας!
ναι γαστρεντερίτιδα! άστα! γαστροσκόπιση γιατί με αυτό το στομάχι δεν αντέχω άλλο, όλο με αυτό έχω θέμα, και όλο κάτι με ενοχλεί, και έρχομαι σε φάσεις που δεν μπορώ να φάω, και χάνω κιλά αβέρτα!

κοιμηθήκατε διαβάζω ε? άντε σας το εύχομαι και απόψε αυτό! και κάθε βράδυ!
και εμείς κοριτσάκια πάνω που σαράντηζε ο Νικολής έιχα ακούσει από το στοματάκι του ένα αγκουυυ και δεν το πίστευα! έλεγα αποκλείεται! αχαχαχα!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Αθηνά δε θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά περάσαμε πολύ ωραία!

Αν και ζηλεύω θα σταθώ κυρία και θα σας πω: Πολύ χαίρομαι κοριτσάκια μου που περάσατε ωραία...Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 235182
Είδα τις φωτογραφίες.Έχεις βγει πολύ γλυκιά.Κάποιο παιδάκι πειράζεις απ'ότι κατάλαβα ε;
Και η Βίβιαν μου άρεσε με το μωρό στο σλινκ (πως το λένε αυτό τέλος πάντων) και τον Κωνσταντίνο καβάλα.Και κατάλαβα και τη ΔώραΝι25,οι άλλες κοπέλες δεν κατάλαβα ποιες είναι (εκτός απο την Ολίβια φυσικά) Very Happy

Tziz έγραψε:Θα έρθω όμως. Το υποσχέθηκα και θα το κάνω. Πες μου τη μέρα, και είμαι εκεί!
Γεωργία ακούς????
Κι εσύ!

Εκτός απο αύριο που έχουμε εμβόλιο,όποια άλλη μέρα θέλεις!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 654316

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:με βλέπω για γαστροσκόπιση, έχει κάνει καμιά μανούλα να μου πει εντυπώσεις, για΄τι και μόνο που το σκέφτομαι...

Μαράκι έχει κάνει ο άντρας μου που είναι ο μεγαλύτερος χέστης στον κόσμο καθώς και ο μεγαλύτερος γκρινιάρης όταν πεινάει.Την έκανε πρωί και με μέθη,οπότε έμεινε νηστικός το βράδυ που κοιμότανε και κατα τη διάρκεια πάλι κοιμότανε και δεν κατάλαβε τίποτα.Ευτυχώς ούτε κι εμείς.

vasoula έγραψε: Εγω καλα ειμαι μα παρα πολυ καλαααααα
αποψε το αστερακι μου κοιμηθηκε απο τις 1:30 το βραδυ εως τις 8 το πρωι χορτασαμε υπνο εφταμιση ωριτσες και μακαρι να το κανει και αποψε!!!!!

Άντε βρε σας εύχομαι και σήμερα!
Sleep Sleep Sleep Sleep

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βρε Αθηνάκι έτσι μου έχουν πει σε γενικές γραμμές μέχρι τώρα ότι δεν καταλαβαίνεις και πολλά! θα δείξει την Παρασκευή!
εσείς κυρία μου πώς είστε? η μικρή μπουμπου?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:...Κάποιο παιδάκι πειράζεις απ'ότι κατάλαβα ε;


Εκτός απο αύριο που έχουμε εμβόλιο,όποια άλλη μέρα θέλεις!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 654316


Ναι, τη Μαρία και την Αλεξάνδρα της Αθηνάς.

Οκ. Τότε μάλλον για Πέμπτη το βλέπω.
Θα ξαναμιλήσουμε για σίγουρα και για λεπτομέρειες φυσικά...

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Οκ. Τότε μάλλον για Πέμπτη το βλέπω.
Θα ξαναμιλήσουμε για σίγουρα και για λεπτομέρειες φυσικά...

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 228222 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 228222 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 228222

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Tziz έγραψε:Αθηνά δε θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά περάσαμε πολύ ωραία!

Αν και ζηλεύω θα σταθώ κυρία και θα σας πω: Πολύ χαίρομαι κοριτσάκια μου που περάσατε ωραία...Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 235182
Είδα τις φωτογραφίες.Έχεις βγει πολύ γλυκιά.Κάποιο παιδάκι πειράζεις απ'ότι κατάλαβα ε;
Και η Βίβιαν μου άρεσε με το μωρό στο σλινκ (πως το λένε αυτό τέλος πάντων) και τον Κωνσταντίνο καβάλα.Και κατάλαβα και τη ΔώραΝι25,οι άλλες κοπέλες δεν κατάλαβα ποιες είναι (εκτός απο την Ολίβια φυσικά) Very Happy

Tziz έγραψε:Θα έρθω όμως. Το υποσχέθηκα και θα το κάνω. Πες μου τη μέρα, και είμαι εκεί!
Γεωργία ακούς????
Κι εσύ!

Εκτός απο αύριο που έχουμε εμβόλιο,όποια άλλη μέρα θέλεις!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 654316



Χαχαχαχα ειδες τι τραβαω Αθηνα μου;;;
Καλησπερα κοριτσακια μουυυυυ!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα και από εδώ Βιβιανάκι!

βρε κορίτσια αυτό που έχω καταφέρει να βρεθώ με την Φαίη και το Ευάκι στην Θεσσαλονίκη και με εσάς που είστε "δίπλα" δεν μπορώ να τα καταφέρω με τίποτα, με τρελαίνει!
να δείτε που πρώτα θα βρεθώ και με την Βασούλα σε καμιά Καλαμάτα και εσας από Αθήνα δεν θα σας έχω γνωρίσει ακόμα από κοντά! χαχαχαχα!

ααααααα τον άλλο μήνα πιθανότατα να δω και την Νομική από το φόρουμ που μένει στην Κω! απίστευτο! χαχαχα

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!
Αυτή τη στιγμή η κόρη μου κάνει
ΑΑΑΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΓΡΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!

Δυνατά! Δεν την έχω ξανακούσει τόσο δυνατά!
Την έχω στον άλλο καναπέ ξαπλωμένη και γυρνάει το κεφάλι της με κοιτάζει και βγάζει κραυγούλες απίστευτες!!!!
Προσπαθεί να μιλήσει είναι εμφανές!!!
Δεν έχω το κινητό κοντά να την τραβήξω κι αν σηκωθώ θα σταματήσει να το κάνει ρε γμτ!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!
Αυτή τη στιγμή η κόρη μου κάνει
ΑΑΑΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΓΡΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!

Δυνατά! Δεν την έχω ξανακούσει τόσο δυνατά!
Την έχω στον άλλο καναπέ ξαπλωμένη και γυρνάει το κεφάλι της με κοιτάζει και βγάζει κραυγούλες απίστευτες!!!!
Προσπαθεί να μιλήσει είναι εμφανές!!!
Δεν έχω το κινητό κοντά να την τραβήξω κι αν σηκωθώ θα σταματήσει να το κάνει ρε γμτ!


Razz Razz Razz πάει την χάνουμε! Razz χαζομανούλα σε έχει τρελάνει η κοράκλα εεεεεεεε????????? ε άντε τράβα την να την δούμε και εμείς!!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 328109

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κι απο μενα!!!τι κανετε???εχω να πω τα εξης:
μαρια μου η γαστροσκοπηση ειναι σχετικα απλη αν πας με μεθη!απλα θα εισαι νηστικη και αν θελουν να δουν και λιγο εντερο ισως σου δωσουν κατι πεντανοστιμα ζουμια!!!μπλιαχ!
αθηνα εσυ πηγες γιατρο ή μονο συναντησεις σκεφτεσαι??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
βιβιαν η μικρη σου ειναι θεα!σα χτες μωρε ηταν που γεννησες και περιμεναμε με λαπτοπ ανοιχτα ποτε θα στειλει μηνυμα η μαριτσα και εχει γινει γυναικαρα!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Tziz εχω χαζεψει με τον τροπο που μιλας για την κορακλα!!!ξαναερωτευτηκες χαζομαμα???? Razz Razz Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
αθηνα εσυ πηγες γιατρο ή μονο συναντησεις σκεφτεσαι???

Δεν πήγα. Embarassed Με πήρε η πεθερά μου το πρωί και μου είπε οτι δεν ήταν εκεί ο γιατρός που ήθελε να με πάει.

Τα δικά σου τα ζουζούνια τι κάνουν;

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλησπερα κι απο μενα!!!τι κανετε???εχω να πω τα εξης:
μαρια μου η γαστροσκοπηση ειναι σχετικα απλη αν πας με μεθη!απλα θα εισαι νηστικη και αν θελουν να δουν και λιγο εντερο ισως σου δωσουν κατι πεντανοστιμα ζουμια!!!μπλιαχ!
αθηνα εσυ πηγες γιατρο ή μονο συναντησεις σκεφτεσαι??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
βιβιαν η μικρη σου ειναι θεα!σα χτες μωρε ηταν που γεννησες και περιμεναμε με λαπτοπ ανοιχτα ποτε θα στειλει μηνυμα η μαριτσα και εχει γινει γυναικαρα!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Tziz εχω χαζεψει με τον τροπο που μιλας για την κορακλα!!!ξαναερωτευτηκες χαζομαμα???? Razz Razz Razz

Σ'ευχαριστώ πολύ Ευάκι μου! Εχει γινει μια γλυκα η μικρη!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επειδη δε ξερω πως να βαλω και τα 2 μηνυματα στην απαντηση μου απανταω νετα σκετα!
αθηνα γιατι να περιμενεις την πεθερα σου?πηγαινε βρε κουκλα μου να δουμε τι σε ταλαιπωρει να ησυχασεις κι εσυ κι εμεις!!!!
βιβιανακι εχει να παρει η μικρη!!!και η μαμα και ο αδερφος ειστε μια σκετη γλυκα!!!ειδα τη φωτο σου που την φιλαει ο κωνσταντινος σας και εχω κι εγω μια που την φιλαει ο δικος μου και λιωνουν και τα 2!εχω και μια που κοιτιουνται και γελανε!γενικα εχουν τρελο ερωτα τα παιδια αμα ειναι αντιθετου φυλου νομιζω!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τη γαστροσκόπηση τη γλίτωσα στο τσακ πέρσυ που έπαθα παλινδρόμηση...
Ευτυχώς δεν ξαναεμφανίστηκε κι έτσι δε χρειάστηκε...

Ευάκι, είναι φορές που θέλω να την πνίξω στα φιλιά και είναι άλλες που θέλω να την πνίξω γενικώς!!

Βίβιαν εγώ θα το ξαναπώ πως είναι σαν καρδούλα η φατσούλα της.
Πραγματικά σε αυτή τη φωτό πάνω, αν είχα έναν μαρκαδόρο, θα σας το έδειχνα. Ακόμα και τα ρουθουνάκια της καρδούλα σχηματίζουν!
ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
αθηνα γιατι να περιμενεις την πεθερα σου?πηγαινε βρε κουκλα μου να δουμε τι σε ταλαιπωρει να ησυχασεις κι εσυ κι εμεις!!!!

Mωρέ για να πάω στον γυναικολόγο μου θέλω μια ώρα δρόμο,ενώ η πεθερά μου είναι στο νοσοκομείο που είναι 15 λεπτά με τα πόδια απο το σπίτι μου και θέλει να πάμε σε έναν χειρούργο που έχει πολύ καλό όνομα και χειρούργησε και μια συνάδελφό της στο στήθος τώρα τελευταία.Αν ήταν πιο κοντά ο γιατρός μου θα είχα πάει ήδη.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η δικη μου περναει τη φαση της μαμας αυτες τις μερες και πολυ το ευχαριστιεμαι!!!!!ολο εμενα θελει και μονο εμενα θελει!!!εγω να την χορεψω,εγω να την ταισω,εγω να την κανω μπανιο!!!ολο μαμα και μαμα λεει!!!δε τη χορταινω!!!
α λεει και ο-κο!!!οχι!!!λενια θες να παμε για υπνο?ο-κο!λενια θες γαλα?ο-κο!!!λενια αγαπας τη μαμα?ναιαιαιαιαιαιαιαιαι!!!!και δειχνει μεχρι το ταβανι!!! I love you I love you I love you I love you

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άλλη χαζομαμά εσύ... Very Happy Very Happy Very Happy
Εμένα το χρυσό μου εχτές είπε "ελιά".Αυτή η πεινάλα να μιλήσει δεν αποφασίζει αλλα τα φαγώσιμα τα ξέρει όλα με το όνομά τους.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληπερα!!!!!!τι κανετε????????
μαρακι τη γαστροσκοπηση θα την κανεις με μεθη???????ελπιζω πως ναι!
ειχα κανει πριν απο 10 χρονια και δεν εχω χειροτερο!!!!!!!!
καλα το μωρακι της τζιζ κουκλι και τρομερα ησυχο!!!!!!!!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνά μου φτύστη!!!
Είναι ήσυχη όταν πάμε ΒΟΛΤΑ! Μέσα στο σπίτι μου σπάει λίγο τα νεύρα.
Πριν ούρλιαζε πάλι τραβώντας τα πόδια της καμηλοπάρδαλης (τι έχει πάθει με αυτή δεν ξέρω...) Νόμιζα ότι έκλαιγε, αλλά αυτή είχε πιάσει κουβέντα σου λέω...

Κι εσένα όμως η μικρούλες, απίστευτες.
Η "μεγάλη" ξανθές μπουκλίτσες και ολοστρόγγυλα μάτια!!!
Η μικρή πάλι, ήταν τρισευτυχισμένη με το μπισκότο της....

Τι ώρα έφυγες?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρω στις 3 νομιζω!να κανονισουμε και καμια πιο prive συναντηση!.....αν σου πω οτι τον αντρα σου γνωρισα και οχι εσενα στην αρχη.....στις φωτο αδικεισαι!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πες τα ρε Αθηνά γιατί τους το λέω και δε με πιστεύουν!
Δε βγαίνω πιο παχιά???
χιχιχιχι!

Το Νίκο πάλι με το καπέλο που φορούσε, πώς τον-ε-κατάλαβες??? ε???
Είναι ψηλός και γκριζομάλλης θα μου πεις... και τέτοια ομορφάδα... δεν κρύβεται Shocked

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν θελω αηδιες για κιλα...τι να πω και εγω η παχουλοδροσατη??????

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΜΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!ΑΝ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΤΟ!!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις