Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα κοριτσια τι κανετε?εγω πινω τακα τακα τν καφε,κ σηκωνομαι γτ ολο το σ/κ ημασταν εξω σε παρτυ και δν εκανα Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α στο σπιτι,και θα ξεκινησω γτ με βλεπω μεχρι το βραδυ,οχι τπτ αλλο δν θελω να δωσω δικαιωμα στν αντρα μου ν πει οτι καθομουνα χτες,(αν κ αν πει τπτ θα γινει χαμος γτ δικαιωμα μου ειναι να κατσω κ γω μια μερα)αλλα ναι καθομουνα,δν ηθελα να κανω τπτ.Τζω ακομα η μικρη???Αχ περαστικα της βρε.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΚΟΜΑ ΠΟΠΗ!!!!!ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΕΛΙΚΑ.ΚΑΛΑ Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΦΙΛ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΦΥΣΙΚΗ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΚΟΥΚΛΑ!!!!!!ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΕΗΣ???ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΣΕ Π.Μ, ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΒΡΩ.

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 875502 ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ..?ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ..?ΟΛΑ ΚΑΛΑ...?Mrs GEODATOU...?ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ...?
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙΑ... Crying or Very sad Crying or Very sad ..ΕΛΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 893968 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 893968 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 893968

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα σας!
Όλα καλά;Εγώ μάλλον την πάτησα.Τρέχει η μύτη μου,έχω μπούκωμα,πονάει το κεφάλι μου,τσούζουν και τα μάτια μου, αλλά αυτά τα παλεύω.Το χειρότερο είναι οτι φοράω τη μάσκα και δεν την αντέχω με τίιιιιποτα.Και το ακόμα χειρότερο δεν ξέρω πως να ΜΗΝ το καταλάβει ο άντρας μου γιατί και να μην κολλήσει θα νομίζει οτι κόλλησε και θα φέρεται σαν ετοιμοθάνατος τις επόμενες δύο μέρες. Mad

Το πρωί κάνα-με και το εμβόλιο της ανεμοβλογιάς,εν τω μεταξύ μου είπαν στο ΙΚΑ οτι τελειώσαμε και το επόμενο είναι όταν γίν-ουμε 2.Αλλά στο σκονάκι που μου έδωσε ο παιδίατρός μου όταν ξεκίνησα να την πηγαίνω στο ΙΚΑ μου έχει άλλα δύο.Ποιός έχει δίκιο ΟΕΟ;;;

ΤΖΩ ΜΟΥ ποιός σε πείραξεεεεε;;;;;Πές μου και θα έρθω να του πω δύο λογάκια "φιλικά" Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 334590

Ποπάκι εγώ όταν μου λέει τέτοια ο άντρας μου τρελένομαι.Τον έχω βρίσει τόσες φορές τον καημένο που πλέον αν μου πει οτι καθόμουνα το λέει γλυκά και ακολουθεί και το ανάλογο γλύψιμο "εντάξει καταλαβαίνω οτι κουράζεσαι...οτι κλείνεσαι...κλπ"

natali-maria μες στην καλή χαρά σε βλέπω παιδί μου!Μπράβο πάντα τέτοια!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 654316

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Καλησπέρα σας!
Όλα καλά;Εγώ μάλλον την πάτησα.Τρέχει η μύτη μου,έχω μπούκωμα,πονάει το κεφάλι μου,τσούζουν και τα μάτια μου, αλλά αυτά τα παλεύω.Το χειρότερο είναι οτι φοράω τη μάσκα και δεν την αντέχω με τίιιιιποτα.Και το ακόμα χειρότερο δεν ξέρω πως να ΜΗΝ το καταλάβει ο άντρας μου γιατί και να μην κολλήσει θα νομίζει οτι κόλλησε και θα φέρεται σαν ετοιμοθάνατος τις επόμενες δύο μέρες. Mad

Το πρωί κάνα-με και το εμβόλιο της ανεμοβλογιάς,εν τω μεταξύ μου είπαν στο ΙΚΑ οτι τελειώσαμε και το επόμενο είναι όταν γίν-ουμε 2.Αλλά στο σκονάκι που μου έδωσε ο παιδίατρός μου όταν ξεκίνησα να την πηγαίνω στο ΙΚΑ μου έχει άλλα δύο.Ποιός έχει δίκιο ΟΕΟ;;;

ΤΖΩ ΜΟΥ ποιός σε πείραξεεεεε;;;;;Πές μου και θα έρθω να του πω δύο λογάκια "φιλικά" Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 334590

Ποπάκι εγώ όταν μου λέει τέτοια ο άντρας μου τρελένομαι.Τον έχω βρίσει τόσες φορές τον καημένο που πλέον αν μου πει οτι καθόμουνα το λέει γλυκά και ακολουθεί και το ανάλογο γλύψιμο "εντάξει καταλαβαίνω οτι κουράζεσαι...οτι κλείνεσαι...κλπ"

natali-maria μες στην καλή χαρά σε βλέπω παιδί μου!Μπράβο πάντα τέτοια!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 654316


ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΑΘΗΝΟΥΛΑ..
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ...?ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..?ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΕΧΘΕΣ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ... Razz Razz Razz !!
ΕΣΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α πάλι;...ρε τη ρουφ...να.Διώξ'τη.ΞΟΥ βρε πές της...δε σε θέλουμε....!!!Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 920316

Δεν πειράζει μωρέ και οι προσπάθειες έχουν τη χάρη τους Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 403793 Very Happy

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Α πάλι;...ρε τη ρουφ...να.Διώξ'τη.ΞΟΥ βρε πές της...δε σε θέλουμε....!!!Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 920316

Δεν πειράζει μωρέ και οι προσπάθειες έχουν τη χάρη τους Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 403793 Very Happy




ΞΟΥ ΞΟΥ ΞΟΥ ΞΟΥ ΞΟΥ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!

ΠΑΛΙΟ ΑΤΙΜΗ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Razz Razz Razz Razz Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερουδια!!!κεφακια βλεπω!!!τι κανετε?ειδατε το νησι χθες?πολυ σεκλετι ο προεδρος!!! Razz
μολις γυρισα απο τη δουλεια και περιμενουμε να μας φερουν την ψησταρια που παραγγειλαμε!!!θα πεσουν τρελες μασες λεμε!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάρες μου τι κάνετε?

Αθηνά φουρνάρισα αυτό για την γαστροσκόπιση για καλό μου το είπεεεεεεες???????? Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 534787

Αθηνά αρρωστούλα, καταρχήν περαστικά και για σένα και για τον άντρα σου που θα νομίζει ότι είναι άρρωστος! Laughing
όσο για την Τζω, αυτός που την πείραξε να σου πω εγώ ποιος είναι! νομίζω ότι είναι ο υιός της φαρυγγίτιδας, ο υιός της γαστρεντερίτιδας και ότι άλλος υιό και κόρη κυκλοφορεί, την έχει γονατίσει την δόλια μάνα!

Πόπη νομίζω και εγώ ότι φυσική είσαι πολυ΄πιο ωραία


Ευάκι καλά ψησίματα, ρίξε και κανά κοψίδι προς τα εδώ! όχι ακόμα, γιατί δεν θα το ευχαριστηθώ, θα μου βγει ξινό, κάτσε να γιάνω πρώτα! Very Happy

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ειδατε το νησι χθες?

Τώρα το βλέπω.Είδα τη ζωή της άλλης και τώρα αυτό.Κοιμάται το λουκουμάκι μου και βρήκα ευκαιρία μέχρι να έρθει και ο μεγάλος λουκουμάς.

Ψησταριά ακούω και χαίρομαι! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 564595

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΜΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!ΑΝ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΤΟ!!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ

...κι εμενα ακομα πιο κατω απο το πατο εχει πεσει Sad
Πάω να πάρω το παιδάκι μου και τον αντρουλη μου αγκαλίτσα είναι το μονο που χρειαζομαι τωρα.

Καλησπέρα σε ολες!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΜΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!ΑΝ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΤΟ!!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ

...κι εμενα ακομα πιο κατω απο το πατο εχει πεσει Sad
Πάω να πάρω το παιδάκι μου και τον αντρουλη μου αγκαλίτσα είναι το μονο που χρειαζομαι τωρα.

Καλησπέρα σε ολες!!!


κοριτσάκι μου????????????? γιατί? Shocked

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω χαιρομαι με την ψησταρια!βεβαια την κυριακη που θα ερθουν 30 ατομα δε ξερω αν θα χαιρομαι με τα απλυτα πιατα!!! Razz
βασουλα παρε τζουρα και φιλα λαιμουδακι και πατουσακια να φυγουν ολες οι στεναχωριες!!! Laughing cheers
τζω μου για πολλοστη φορα περαστικα!!!και περισσοτερο απο ολα ευχομαι να πιασει η ευχη!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστκα αε ολες!!!!!!!!!!!!επιδημια επεσε????????ευακι τυχερουλα......μεζε!μεζε!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:περαστκα αε ολες!!!!!!!!!!!!επιδημια επεσε????????ευακι τυχερουλα......μεζε!μεζε!

απο αυριο εχουμε το ελευθερο απο τα μαστορια να ψησουμε!!!ισα ισα με την τσικνοπεμπτη μας ηρθε!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
τι κανει ο αντρας σου?συνηλθε?ολα καλα?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι καλε μια χαρα ειναι τωρα!ευτυχως τη γλιτωσε!τωρα τον εστρωσα στη δουλεια!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:κι εγω χαιρομαι με την ψησταρια!βεβαια την κυριακη που θα ερθουν 30 ατομα δε ξερω αν θα χαιρομαι με τα απλυτα πιατα!!! Razz
βασουλα παρε τζουρα και φιλα λαιμουδακι και πατουσακια να φυγουν ολες οι στεναχωριες!!! Laughing cheers
τζω μου για πολλοστη φορα περαστικα!!!και περισσοτερο απο ολα ευχομαι να πιασει η ευχη!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ναι το καμαρι μου το ζουληξα στα φιλακια και μου εσκαγε κατι χαμογελα ολο τρελα, πως να μην σκεφτεσαι μετα;;;;;;

...και δεν θα εχεις μονο το ψησιμο θα χεις κι άλλα, εδω η καλη μαγειρισσααααααα σφυρα αν θελεις βοηθεια!!!!!!!!!

Μαρακι μου σου στελνω π.μ

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ναι καλε μια χαρα ειναι τωρα!ευτυχως τη γλιτωσε!τωρα τον εστρωσα στη δουλεια!

αυτα ειναι!!!!και πολυ λουφαρες κυριος!!! Razz Razz

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια, για να ανεβαινουμε λιγο, εγω σημερα πηγα στα νηπια και καμαρωσα τον γιο μου, ειχανε κανει στην αυλη ανασκαφη με αρχαιολογο και καλα να βρουν αγγεια και μετα τα πλυναν κτλ και σημερα τα ειχαν βαλει να τα εκθεσουν σαν μουσειο και πηγαμε ολοι οι γονεις και μας τα παρουσιασαν, ηταν φοβερα Very Happy

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου για χαμογελαστε αμεσως αμεσως ειπα!!! Μην αφήνετε τιποτα και κανεναν να σας χαλαει την διαθεση!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΙΩΣΕΩΝ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΩΝ ΝΕΩΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ.ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!
ΕΥΑΚΙ,ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ ΧΡΩΣΤΑΣ ΜΕΖΕΚΛΙΚΙ!!!!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ COURIER!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζω υπομονη με τις ιωσεις που σας ταλαιπωρουν!οσο για τη μαμα ευχομαι να ειναι κατι περαστικο!χαμογελα!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζω ευχομαι να ειναι περαστικα οπως και οι ιωσεις !! μην στεναχωριεσαι !! οτι κιαν ειναι να παρεις δυναμη απο τα παιδακια σου και τον νικολα που σε λατρευει !

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΙΩΣΕΩΝ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΩΝ ΝΕΩΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ.ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!
ΕΥΑΚΙ,ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ ΧΡΩΣΤΑΣ ΜΕΖΕΚΛΙΚΙ!!!!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ COURIER!!!

Γεωργια μου ευχομαι ολα καλα να πανε με την μανουλα σου!! Τιποτα δεν θα ειναι θα δεις!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΙΩΣΕΩΝ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΩΝ ΝΕΩΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ.ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!
ΕΥΑΚΙ,ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ ΧΡΩΣΤΑΣ ΜΕΖΕΚΛΙΚΙ!!!!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ COURIER!!!

τζω μου ευχομαι περαστικα στην μανουλα σου!ολα να πανε καλα!!!για μεζε οποτε θελετε!!!ειναι σουπερ η ψησταρια!!!1,5 μετρο ειναι ψηνεις για ενα λοχο ΑΝΕΤΑ!!!!!!!!!! pig pig pig

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις