Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Razz Razz Razz αχ βρε Ευάκι! άκου το κάτουρο αντισυπτικές ιδιότητες! Razz

ναι είμαι τέρας υπομονής! Laughing όχι μου είπε ότι είναι μικρή η διαφραγματοκύλη, οπότε δεν κάνουμε κάτι! ρε συ Ευάκι μου είπε και για τον πυλωρό ότι δεν τον είδε να κλείνει κατά την διάρκεια της εξέτασης! τι είναι αυτό ρε συ?εννοώ που δεν κλείνει!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 35 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 35 334590

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!!!!τι κανετε????????Μαρακι στο ειπα ποσο χαλια εμπειρια ειναι.....αφου δεν ειναι τιποτα σοβαρο οκ!!!!!!!!!τι βλεπω??????χαμος!!!!!!!!!βγαζετε δοντια και το τσουζετε????????????????

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αθηνα καλα εισαι ;;; η " κορη " μου ;; καλα ;;;

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειμαι!εσυ?????????η μικρη μια χαρα!θεριευει!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Ευάκι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν εχω τετοια ωραια αρκουδακια αλλα σου στελνω κι εγω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας τσουπρες, adda μου τι ηταν αυτο βρε κοπελα μου που σας βρηκε;
αθηνα και αγγελικη τι ωραια που περασατε; πολυ χαιρομαι αντε βρε αν ξαναερθεται προς τα νοτια να κανονισουμε σε κανα metro mall να τα πουμε, μαρακι ετσι ηταν και η δικια μου εμπειρια με την γαστροσκοπηση στο εστειλα και σε μηνυμα, δεν θυμαμαι αλλα δυστιχως, α βασουλα ελπιζωνα καλυτερεψει το μικρακι σου, εγω εβγαλα το καγκελο απο την κουνια το ενα γιατι η μικρη σκαρφαλωνε ετοιμη να πεσει ηταν και σημερα την εβαζα πανω κατω 8 φορες μεχρι να κοιμηθει, κατεβαινε η σκατουλα, που θα παει θα μαθει σιγα σιγα

adda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα καλημερα!!!
Λιβανιζω καθημερινα πλεον!!

Τα μικρα μου κοιμουντε απο χτες το βραδυ στις 10, σηκωθηκα νωρις νωρις να απολαυσω τον πρωτο καφε μονη μου με την υσηχια μου.
Δουλειες δεν εχω και πολλες εγινε θαυμα οποτε ολη η μερα θα περασει με πολυ πολυ παιχνιδι!!
Φιλακια κοριτσια και καλημερα!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ???ΕΓΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ!!!!!ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΩΡΕΣ!!!!!!???

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερες !!!!! τζω παρε 1 κλουβα πορτκαλια και πλακωσου στους χυμους!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΣΕ , ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΙ ΠΛΑΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΧΥΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΘΑΝΑΤΑ!!!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι δυστηχως!! τι να κανεις ;; υπομονη!! τωρα να δουμε που λεει ο κανταφι οτι θα ριξει χημικα και θα μας παρει η μπαλα τι αρωστιες θα κολησουμε !! ο θεος φυλαξει

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κορες τι κανετε?Εγω σηκωθηκα αφου επεσα σαν κοτοπουλο χτες απο τν κουραση,ολη μερα δουλειες και μετα το απογευμα εξοδο,πηραμε την πολυποθητη στολη της Αντονελας.(βλ.Πατυ) και εκτοτε δν την βγαλαμε απο πανω μας,ευτυχως τν επεισα κ εβγαλε το κατω,κ κυκλοφορει με το μπλουζακι κ την στεκα-στεμμα. Razz Razz
Τζω τν προ-προηγουμνη εβδομαδα που ητανολοι γυρω μας αρρωστοι αγορασαμε 10κιλ πορτοκαλια περιπου,κ δν εχει μεινει τπτ,Εφτιαχνα κανατες κ κανατες χυμους!!!Εξοπλισου!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΟΠΑΚΙ,ΠΗΓΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΤΗΝ ΛΑϊΚΗ ΚΑΙ ΠΗΡΕ 10 ΚΙΛΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ ΓΙΑ ΧΥΜΟ.ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Ο ΔΟΛΙΟΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΠΟΛΥ ΒΙΤΑΜΙΝΗ C ΜΑΣ ΧΑΛΑΣΕ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
ΑΝΤΟΝΕΛΑ,Η ΜΙΚΡΗ Ε???ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΤΙΝΓΚΕΡΜΠΕΛ ΑΛΛΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΠΑΤΥ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΤΣΙΔΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΣΟΥΒΕΝΙΡ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nαι Αντονελα.Δν ηθελε καμια αλλη,και επειδη οοολη μερα αυτο βλεπει ξερω οτι το ηθελε πραγματικα.Βλεπω αφησατε περιούσια για τις στολες εε..αστα δραμα..Εμεις χωρις πορτοκαλια δν ζουμε!Η μικρη καθε μερα στο δεκατιανο,πινει ενα ποτηρι,κ τα φρουτα της.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα καλημέρα!!

Δε διάβασα όλες τις δημοσιεύσεις, τις πέρασα στα γρήγορα.

Αθηνά, θα σου πω εγώ γιατί ήταν μελαγχολική η Γωγούλα. Της έλειπα εγώ βρε!!!!
Σου λέει, τι θα γίνει, δε θα έρθει σήμερα αυτή η καλή κοπέλα που με έκανε αγκαλίτσες και φιλάκια, με άφησε να κάτσω στον υπολογιστή να κοπανήσω τα πλήκτρα, μου έφερε αυτό το υπέεεεροχο δώρο που τώρα θα έχω ένα ακόμα παραπάνω να σπάσω! και παίζαμε με τα παιχνίδια μου!!!!
χιχιχιχιχι!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 35 417472

Βασούλα θα το ξανακάνει. Να κοιμηθεί τόσες ώρες σερί. Αφού το έκανε μία φορά, θα το ξανακάνει. Μπορεί όχι κάθε μέρα, αλλά σίγουρα όταν ο καιρός είναι βροχερός και μουντός -όπως σήμερα παράδειγμα- να δεις ότι δε θα έχει σηκωμό. Τουλάχιστον αυτό έχω προσέξει στη δικιά μου....

Μαράκι επειδή όπως είπα δεν τα διάβασα όλα, όλα καλά με την εξέταση έτσι?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΛΟΟΥ!!!
Ναι καλέ πως δεν το σκέφτηκα οτι της έλλειπες;;; Razz
Εγώ σήμερα βαριέεεεμαι.Ήταν να πάμε βόλτα αλλά έχει ψωφόκρυο και όντως εμάς μας ξύπνησε ο μπαμπάς (και τις δύο) στις 11.Δεν είχαμε σηκωμό.

Πρέπει να πάω σούπερ μάρκετ και βαριέεεεεεεεεεεεεμαι (όπως προείπα)Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 35 4872

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα, κανουν τιποτα τα πορτοκαλια πια; γιατι εγω πηρα πινω και ολας αλλα διαφορα δεν βλεπω, μπουκωθηκα παλι με κολησε η μικρη, την πηρα και στο κρεββατι μας χτες γιατι ξυπναγε με την μυτουλα της και εφαγα κατι κλωτσιες στην μαπα στον υπνο μου, τρελο υπνο μιλαμε Razz

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημεραααα!!! Κοριτσακια μου πως ειστε;; Εμενα το Λυδιακι μου μαλλον βγαζει δοντι!!! Νωρις δεν ειναι;;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vivian στις Σαβ Φεβ 26, 2011 4:54 am, 1 φορά

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι δεν ειναι νωρις βιβιαν πολλα παιδακια ειδικα οι νεες φουρνιες βλεπω συνεχως να βγαζουν δοντια αρκετα μικρα, εξελισονται και αυτα με τον καιρο φαινεται Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι μωρέ εντάξει.Στους 6 λένε οτι ξεκινάνε.5 δεν είναι η μικρή;

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις ακομα βγαζουμε, το βλεπω εγω να πηγαινει νυφη στην εκκλησια για να βγαλει και το τελευταιο δοντι Razz Razz Razz

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι εγινε 5 πριν τρεις μερες!! Αρχισε να εχει γκρινια εδω και 4 μερες ενω ειναι πολυ υσυχο μωρακι Και χτες στο κατω ουλακι φυτρωσε κατι ασπρο αρα δοντακι! Μου κανει εντυπωση γιατι ο Κωνσταντινος εβγαλε 10 μηνων και τωρα εχει μονο 4!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καμια σχεση το ενα παιδι με το αλλο, και εμενα ο σωκρατης κανονικα τα εβγαλε και χωρις πονο και η μικρη εβγαλε το πρωτο 11 μηνων αργησε αρκετα και με πολυ γκρινια, το καθε παιδι τα δικα του

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Αθηνά κι εγώ ήθελα να πάω βόλτα σήμερα αλλά με αυτόν τον κωλόκαιρο... πήγε η σκέψη στο βρόντο.
Μας πλάκωσε το πάπλωμα κι εμάς (είχα πάρει τη μικρή στο κρεβάτι) τόσο που δεν ξύπνησε να φάει... Κοιμόοοοοοοταν....

Βίβιαν οκ, η δικιά σου είναι 5. Εμένα που δεν είναι ούτε τριών, είναι λογικό????
Χώνει τις μπουνιές, χθες ανακάλυψε και τον αντίχειρα, ενώ μέχρι τώρα δεν το έκανε, και έχει σάααααααλιααααααα!!! Άστα να πάνε. Και λέω μπας και αρχίσαμε.... Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω "ψάξει" να τσεκάρω τι γίνεται μέσα στο στοματάκι της...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις