Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
156 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 156 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου γλυκά! τι κάνετε?
Άντα? τι ήταν όλα αυτά που διάβασα? πω πω βρε παιδί μου πώς σας πάει έτσι! τι να πω! ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ! περαστικά και από την ίωση κιόλας!

εγώ έκανα την γαστροσκόπιση σήμερα! τραυματικότατη εμπειρία που εύχομαι να μην χρειαστεί ποτέ ξανά στην ζωή μου να κάνω!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου γλυκά! τι κάνετε?
Άντα? τι ήταν όλα αυτά που διάβασα? πω πω βρε παιδί μου πώς σας πάει έτσι! τι να πω! ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ! περαστικά και από την ίωση κιόλας!

εγώ έκανα την γαστροσκόπιση σήμερα! τραυματικότατη εμπειρία που εύχομαι να μην χρειαστεί ποτέ ξανά στην ζωή μου να κάνω!


αμάν! πόνεσε? πότε θα έχεις απαντήση?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φλόρα μου δεν μου έκανε ένεση μέθης μόνο ψέκασε τον φάρυγγα! και ήταν... άστα να πάνε! δίκιο είχε η Αθηνά που μου το έλεγε! άστα! πνίγηκα καλέ με το μαρκούτσι να το περνάει στο φάρυγγα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 34 534787 και τώρα έχω ένα βάρος στο στομάχι γιατί το γέμιζε με αέρα! να πάει και να μην έρθει!
τα αποτελέσματα τα ξέρω, εκτός από την ιστολογική που θα βγει την άλλη εβδομάδα,μου έιπε ότι δεν έχω έλκος, μόνο γαστρίτιδα και μικρή διαφραγματοκύλη!



το ότι είχα τον άντρα μου μέσα και έλυσε όοοοοοολες του τις απορίες γύρω από το θέμα στομάχι με πειραματόζωο εμένα τι σου λέει?και τι είναι αυτό και τι είναι εκείνο και μικρό κομμάτι της έκοψες κόψτης κιάλλο, και αυτό γιατί είναι κόκκινο! και εγώ περίμενα πώς και τι να μου βγάλει τον σωλήνα! ΤΙ ΤΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ?????????

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:Φλόρα μου δεν μου έκανε ένεση μέθης μόνο ψέκασε τον φάρυγγα! και ήταν... άστα να πάνε! δίκιο είχε η Αθηνά που μου το έλεγε! άστα! πνίγηκα καλέ με το μαρκούτσι να το περνάει στο φάρυγγα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 34 534787 και τώρα έχω ένα βάρος στο στομάχι γιατί το γέμιζε με αέρα! να πάει και να μην έρθει!
τα αποτελέσματα τα ξέρω, εκτός από την ιστολογική που θα βγει την άλλη εβδομάδα,μου έιπε ότι δεν έχω έλκος, μόνο γαστρίτιδα και μικρή διαφραγματοκύλη!



το ότι είχα τον άντρα μου μέσα και έλυσε όοοοοοολες του τις απορίες γύρω από το θέμα στομάχι με πειραματόζωο εμένα τι σου λέει?και τι είναι αυτό και τι είναι εκείνο και μικρό κομμάτι της έκοψες κόψτης κιάλλο, και αυτό γιατί είναι κόκκινο! και εγώ περίμενα πώς και τι να μου βγάλει τον σωλήνα! ΤΙ ΤΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ?????????


βρήκε κι αυτός την ώρα!!!
ευτυχώς που δεν είναι έλκος. καλά δηλαδή τα αποτελέσματα.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επίτηδες το έκανε παιδί μου!
ναι καλά σε γενικές γραμμές! περιμένουμε και την βιοψία για το ελικωβακτηρίδιο του πυλωρού και μετά θα μου δώσει χαπάκια για την γαστρίτιδα!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ;ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστώ βρε Καλλιοπάκι μου! εσύ τι κάνεις πώς είναι ο μικρός?

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:ευχαριστώ βρε Καλλιοπάκι μου! εσύ τι κάνεις πώς είναι ο μικρός?

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ,ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!ΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΛΑΕΙΝΑΙ,ΒΓΗΚΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΕΝΑ ΔΟΝΤΙ,ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΑΛΕΥΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!ΧΑΜΟΣ ΛΕΜΕ... Razz

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:επίτηδες το έκανε παιδί μου!
ναι καλά σε γενικές γραμμές! περιμένουμε και την βιοψία για το ελικωβακτηρίδιο του πυλωρού και μετά θα μου δώσει χαπάκια για την γαστρίτιδα!


εμπλούτισες το λεξιλογιό σου τουλάχιστον. ελικοβατηρίδιο του πυλωρού, γαστρίτιδα... χαχαχα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχαχα! ναι βρε Φλόρα μου είδες! και ελικοβακτηρίδιο και γαστρίτιδα και διαφραγματοκύλη και απ'όλα! χαχαχα! να μου λειπε βέβαια! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 34 534787


Καλέ Καλλιόπη! Ταλιμπανάκι το παιδί! Razz Razz ένα μόνο έχετε τώρα δοντάκι? σαν τον δρακουμέλ? Razz άντε σας εύχομαι γρήγορα και τα υπόλοιπα!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΩ;;;;;;;;ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΕΙΝΑΙ,ΑΦΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ!ΕΧΕΙ Κ ΝΕΥΡΑ ΜΕ ΤΟ ΔΟΝΤΙ ΤΩΡΑ,ΟΠΟΤΕ ΦΑΣΚΕΛΟΚΟΥΚΟΥΛΩΣΤΑ!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΜΑΙΧΑΛΑΡΗ ΑΚΟΜΑ! Razz Razz
ΣΑΝ ΔΡΑΚΟΥΜΕΛ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟ ΔΟΝΤΙ,ΑΠΛΑ ΒΓΗΚΕ.ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ! Razz Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα σε όλες!!!

Adda τι μούτζες είναι αυτές ρε παιδί μου...κάποιος σας ζηλέυει.Περαστικά κι αγύριστα εύχομαι!

Μαρία μου επίσης περαστικά.Χωρίς μέθη όντως πρέπει να είναι πολύ βάρβαρο πράγμα. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 34 534787 Του άντρα σου του έδωσες ένα χέρι ξύλο μετά;

Καλλιόπη με γειά το δόντι!!!Του έφτιαξες λουκουμάδες του παιδιού; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 34 612893

Αγγελικούουουλαααααα!!!!Τι ωραία περάσαμε!!!!!Το μωρό της ένα κουκλί και μια γλύκα και παρ'όλο που η ίδια το αποκάλεσε γκρινιάρικο εγώ έχω να πω οτι γκρίνιαξε μόνο 3 φορές.Τη μία πείναγε,την άλλη είχε βαρεθεί και την άλλη πήγαινε να κοιμηθεί και την τρόμαξε η Γωγώ.Άρα δεν γκρίνιαζε χωρίς λόγο το παιδί.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς την Αθηνά! ε δεν το ξέρεις! όλες γκρινιάρικα τα λέμε τα παιδιά μας και των άλλων τα βλέπουμε ήσυχα (μερικές φορές!) αχαχαχα!


βάρβαρο δεν λες τίποτα! ξύλο δεν του έδωσα! αλλά μόλις είπε και την τελευταία του απορία, αφού είχαμε τελειώσει την εξέταση, και είπε στην γιατρό: αυτός ο σωλήνας εκεί που κρέμεται στον τοίχο που είναι πιο μεγάλος, είναι για την ίδια εξέταση? και του απάντησε όχι είναι για κωλονοσκόπιση, του είπα, άντε βρε αυτό είναι για σένα, την επόμενη φορά που θα έρθεις να το κάνεις! ε μα πια!!!!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:


Καλλιόπη με γειά το δόντι!!!Του έφτιαξες λουκουμάδες του παιδιού; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 34 612893


ΧΕΛΟΟΥ ΚΟΠΕΛΙΑ!ΑΛΛΟ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟ....ΤΙ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΡΕ;ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ,ΑΛΛΟΙ ΚΑΤΙ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟ,ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ... scratch ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΚΑΝΩ ΟΕΟ;;;;ΑΣΕ ΠΟΥ Η ΑΚΑΜΑΤΡΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ!ΜΠΟΥΧΑΧΑ!
Η ΓΩΓΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ;;;

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:καλώς την Αθηνά! ε δεν το ξέρεις! όλες γκρινιάρικα τα λέμε τα παιδιά μας και των άλλων τα βλέπουμε ήσυχα (μερικές φορές!) αχαχαχα!


βάρβαρο δεν λες τίποτα! ξύλο δεν του έδωσα! αλλά μόλις είπε και την τελευταία του απορία, αφού είχαμε τελειώσει την εξέταση, και είπε στην γιατρό: αυτός ο σωλήνας εκεί που κρέμεται στον τοίχο που είναι πιο μεγάλος, είναι για την ίδια εξέταση? και του απάντησε όχι είναι για κωλονοσκόπιση, του είπα, άντε βρε αυτό είναι για σένα, την επόμενη φορά που θα έρθεις να το κάνεις! ε μα πια!!!!!!



χαχαχαχα στον αντρούλη σου βρε???

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπεααα!!! Καλλιοπακι μου εβγαλε δόντι το αντρακι;;; Μπραβοοοο!! Εγω ξερω οτι παιρνεις δωρακι... Τι κανετε κοριτσαρες;;

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:είπε στην γιατρό: αυτός ο σωλήνας εκεί που κρέμεται στον τοίχο που είναι πιο μεγάλος, είναι για την ίδια εξέταση? και του απάντησε όχι είναι για κωλονοσκόπιση, του είπα, άντε βρε αυτό είναι για σένα, την επόμενη φορά που θα έρθεις να το κάνεις! ε μα πια!!!!!!

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!!!!ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕΣ!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy
Φαντάζομαι το σκηνικό και ψοφάω.Εσύ με τη σωλήνα στο στόμα,τον άντρα σου να ρωτάει και εσύ που δεν μπορείς να μιλήσεις να τον κοιτάς με βλέμμα γεμάτο μαχαίρια!!!!Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 34 215994

Kalliopi έγραψε:ΤΙ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΡΕ;...ΑΣΕ ΠΟΥ Η ΑΚΑΜΑΤΡΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ!ΜΠΟΥΧΑΧΑ!
Η ΓΩΓΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ;;;

Τι να σου πω εμένα με λουκουμάδες με πρήξανε και επειδή ούτε εγώ ήξερα,ή μάλλον ούτε εγώ ξέρω τους έφτιαξε η πεθερά μου.Wink
Η Γωγώ καλά είναι λίγο μελαγχολική κάθεται σήμερα.Μπορεί να φταίει και που τα κοπάνησε χτες το βράδυ.Είχαμε πάει σε ένα σπίτι και κάποια στιγμή πήρε ένα κουταλάκι,σηκωνότανε κάθε τόσο στις μύτες,το βούταγε στο κρασί μου και το έγλυφε.
Χόρεψε και μια ζεμπεκιά... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 34 654316

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Βιβιανάκι και από εδώ!


τα έτσουξε Αθηνάκι η μικρή ε? γερό ποτήρι! αχαχαχα


να του ρίξω βλέμματα δεν μπορούσα γιατί καθόταν πάνω από το κεφάλι μου αλλά του κούναγα το χέρι, παραλίγο να του ρίξω και μια μούντζα αλλά δεν το έκανα... μπροστά στη γιατρό, το έκανα μετά που μου είπε ότι θα με πάει και για κωλονοσκόπηση! να την κάνεις εσύ του λέω! ΠΑΛΙ! Laughing

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα σας Very Happy
Αντα περαστικά σας, ευχομαι αυτη η χρονια να παει καλυτερα!

Μαρακι μου Μαρακι μου αχχχχχ την εκανες βρε θηριο και τι διαβασαααααα χωρις μεθη;;;;;;; Μπραβοοοοο
Η μανα μου που την εκανε και με μεθη κιολας ηταν μαρτυριο αλλα ευτυχως ολα καλα λοιπον Smile

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ με συγχωρεις που γελαω αλλα λυθηκα μολις διαβασα τι ειπες στον καλο σου για τον μεγαλο σωληνα χαχαχαχα καλα του ειπες!!!!!!!

Εγω εδω κλαιω και κλαιω με την στοματιτιδα του παιδιου, ολη νυχτα παλευα με την αποστειρωση, του επλυνα οοοοολα τα ρουχα απο την αρχη καθαρισα τα παντα αλλα παντα ετσι τα εχω γαμωτο!!
Εγω να στεναχωριεμαι και να κλαιω αλλα το μωρακιιιι ολο γελια ειναι και το καλυτερο κοιμηθηκε απο τις 12 εως τις 8 το πρωι και κοιμηθηκαμε κι εμειςςς αχ ευχομαι να το ξανακανει!!!!!!!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑ ΣΟΥ ΒΙΒΙΑΝ!!!ΝΑΙ,ΕΒΓΑΛΕ ΔΟΝΤΙ,ΤΟ ΦΥΛΑΓΕ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΤΗΝ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΛΑΜΟΓΙΟ ΜΟΥ!!! Razz
ΜΑΡΙΑ ΟΣΑ ΟΣΑ ΠΛΗΡΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ!ΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!! Laughing
ΑΘΗΝΑ ΕΧΕΙ HANGOVER ΔΗΛΑΔΗ Η ΜΙΚΡΗ,Ε;;;;;ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ!!!!
ΒΑΣΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΒΡΕ!ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ!ΜΗΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΛΙΓΑΚΙ!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχα γελάτε κορίτσια γελάτε! και εγώ που τα σκέφτομαι τώρα γελάω!


Βασούλα μου τον μικρό φαίνεται να τον ενοχλεί αυτό το πράγμα στο στοματάκι του? αν όχι, εντάξει θα του περάσει, μην αγχώνεσαι! το καταλαβαίνω ότι στεναχωριέσαι γιατί λες ρε γαμώτο αφού όλα τα έχω πεντακάθαρα, αλλά θα περάσει,ποιος ξέρει τι στο καλό είχε πιάσει ο μπόμπηρας και έβαλε τα χεράκια στο στόμα!


vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα κι εγω θα θελα να εβλεπα τη σκηνη Very Happy

Μακαρι καλλιοπη να το ξανακανει μπας και κοιμηθω λιγο, εχω να κοιμηθω νυχτα ολοκληρη απο 6 μηνων εγκυος.

Μαρακι μου οχι δεν φαινεται να ποναει παλι καλα και οποιος του ξαναπιασει τα χερακια θα τον φαω!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ναι δεν εξηγείτε αλλιώς Βάσω μου! αφού τα απολυμαίνεις όλα, τότε μόνο με τα χεράκια του θα μολύνθηκε που κάτι ή κάποιον θα είχε πιάσει!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:δεν φαινεται να ποναει παλι καλα και οποιος του ξαναπιασει τα χερακια θα τον φαω!!!!!

Όρμα Τζακ!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 34 215994
Γειά σου Βασούλα!Υποχωρήσανε καθόλου αυτά;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!τι κανετε?εγω πτωμα!!!γυρισα απο τη δουλεια και λεω να περασω ενα πανι το σπιτι γιατι αυριο το πρωι εχω να παω σε μια ημεριδα και θα φαω ολο μου το πρωι!
αθηνα σα τα μουτρα σου θα την κανεις τη γωγουλα???φωτο σουμαχερ και κρασι και τι αλλο θα κανει αυτο το παιδι?! Razz
καλλιοπη μεγεια το δοντακι εγω ξερω οποιος το δει πρωτος το χρυσωνει οποτε κανε οτι δε το ειδες και δειξε το στην πεθερα σου!!! Razz
μαρια εισαι τερας υπομονης!!!!!!!!και για την εξεταση και για τον αντρα!!!για τη διαφραγματοκηλη τι σου ειπε?χρηζει χειρουργικης αποκαταστασης?
βασουλα αφου δε ποναει το μικρουλι μη στεναχωριεσαι αλλα μην αφησεις ξανα κανεναν να το πιασει ή να το φιλησει στα χερακια,ειδικα κατι γιαγιαδες στην εκκλησια που νομιζουν οτι το κατουρο τους εχει αντισηπτικες ιδιοτητες(μπλιαααααααχ) Twisted Evil Twisted Evil
αντα περαστικα σας κοπελα μου!αλλο κακο να μη σας βρει!
βιβιαν και ποπη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις