Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
154 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 154 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δίνωωωωωωωωω

όσες μπορείτε σας παρακαλώ κάντε ένα report να κατέβει το προφίλ νομίζω πρέπει να πατήσετε εικονικό προφίλ ή κάτι τέτοιο για να κατέβει! εσείς θα ξέρετε και καλύτερα εγώ είμαι άσχετη!
λοιπόν

https://www.facebook.com/profile.php?id=1835559143&sk=wall

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:δίνωωωωωωωωω

όσες μπορείτε σας παρακαλώ κάντε ένα report να κατέβει το προφίλ νομίζω πρέπει να πατήσετε εικονικό προφίλ ή κάτι τέτοιο για να κατέβει! εσείς θα ξέρετε και καλύτερα εγώ είμαι άσχετη!
λοιπόν

https://www.facebook.com/profile.php?id=1835559143&sk=wall

εκανα!!!καλε δε παει καλα!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:δίνωωωωωωωωω

όσες μπορείτε σας παρακαλώ κάντε ένα report να κατέβει το προφίλ νομίζω πρέπει να πατήσετε εικονικό προφίλ ή κάτι τέτοιο για να κατέβει! εσείς θα ξέρετε και καλύτερα εγώ είμαι άσχετη!
λοιπόν

https://www.facebook.com/profile.php?id=1835559143&sk=wall

εκανα!!!καλε δε παει καλα!!!


μα γιατί το λες αυτό??????? Laughing Laughing
γι'αυτό σου λέω έχει πέσει πολύ ανωμαλία στον κόσμο τούτο



Ποπάκι δεν μπορώ να το κάνω στο fb στις Ελληνίδες μαμάδες γιατί δεν θέλω να εκθέσω τον άντρα μου εκεί έχουμε και κοινούς φίλους και θα δουν την δημοσίευση, είπαμε να τον πάω μέσα τον ανώμαλο αλλά όχι να εκτεθούμε κιόλας



Βρε Τζο μου περαστικά, ξέχασα να σου πω πριν από την φούρια!
αμάν βρε παιδί μου και εσάς σας έχει λιώσει αυτή η αρρώστια συνέχεια! περαστικούλια και πάλι

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΥΤΟ..... Embarassed
ΝΑΙ ΡΕ ΤΖΩ,ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:Α ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΥΤΟ..... Embarassed
ΝΑΙ ΡΕ ΤΖΩ,ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!


που να το σκεφτείς?σας πήρα φαλάγγι εγώ με τα δικά μου πάλι!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:Α ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΥΤΟ..... Embarassed
ΝΑΙ ΡΕ ΤΖΩ,ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!


που να το σκεφτείς?σας πήρα φαλάγγι εγώ με τα δικά μου πάλι!

ΣΙΓΑ ΜΩΡΕ!ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:Α ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΥΤΟ..... Embarassed
ΝΑΙ ΡΕ ΤΖΩ,ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!


που να το σκεφτείς?σας πήρα φαλάγγι εγώ με τα δικά μου πάλι!

εγω παλι νομιζα οτι δε λεμε περαστικα σημερα γιατι και τοσο καιρο που λεμε δε πιανει!!!αμα δε λεγαμε μια φορα μηπως επιανε?!?!?!?! Razz Razz Razz
πλακα κανω ε!!!!!!!!!!
τζω περαστικουλια!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:Α ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΥΤΟ..... Embarassed
ΝΑΙ ΡΕ ΤΖΩ,ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!


που να το σκεφτείς?σας πήρα φαλάγγι εγώ με τα δικά μου πάλι!

εγω παλι νομιζα οτι δε λεμε περαστικα σημερα γιατι και τοσο καιρο που λεμε δε πιανει!!!αμα δε λεγαμε μια φορα μηπως επιανε?!?!?!?! Razz Razz Razz
πλακα κανω ε!!!!!!!!!!
τζω περαστικουλια!!!


scratch μωρέ λες? drunken


Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΤΗΣ ΒΑΖΕΤΕ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ"ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΠΑΛΙΟΓΡΟΥΣΟΥΖΕΣ!" Razz Razz Razz
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ!!!!!ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΘΑΒΟΥΜΕ ΤΖΑΜΠΑ;;;;ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ;;;; Razz Razz Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΤΗΣ ΒΑΖΕΤΕ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ"ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΠΑΛΙΟΓΡΟΥΣΟΥΖΕΣ!" Razz Razz Razz
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ!!!!!ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΘΑΒΟΥΜΕ ΤΖΑΜΠΑ;;;;ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ;;;; Razz Razz Razz


Razz Razz Respect Respect


ναι ρε συ Τζο που είσαι? μόνες μας μιλάμε στον αέρα! τσάμπα τα λέμε! ΠΟΥ'ΣΑΙ ΚΑΛΕ?

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολυ πολυ καλημερα σας Very Happy
Μαράκι μου τι είναι αυτά που διάβασα;;
Ε παει ο κόσμος έχει λαλήσει τελείως, μην δίνεις σημασία υπάρχουν πολλοί θεότρελοι.

Εγω είμαι πολύ χαρουμενη, πλέον ο μπεμπούλης μου οταν ξυπνάει τη νυχτα τρώει, ρευτεται, τον κρατω λιγη ωρα ορθια στον ωμο να χωνεψει καλα και κοιμάται αμέσως, τη ευτυχία επιτελους 2-3 μέρες τώρα κοιμάμαι κάπως τις νύχτες.
Αυτο έγινε απο την ημέρα που σαραντίσαμε λέτε να έπαιξε ρόλο;;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Πολυ πολυ καλημερα σας Very Happy
Μαράκι μου τι είναι αυτά που διάβασα;;
Ε παει ο κόσμος έχει λαλήσει τελείως, μην δίνεις σημασία υπάρχουν πολλοί θεότρελοι.

Εγω είμαι πολύ χαρουμενη, πλέον ο μπεμπούλης μου οταν ξυπνάει τη νυχτα τρώει, ρευτεται, τον κρατω λιγη ωρα ορθια στον ωμο να χωνεψει καλα και κοιμάται αμέσως, τη ευτυχία επιτελους 2-3 μέρες τώρα κοιμάμαι κάπως τις νύχτες.
Αυτο έγινε απο την ημέρα που σαραντίσαμε λέτε να έπαιξε ρόλο;;


Καλημέρα Βασούλα μου! μπήκες είδες τι έγραφε? άμα μπορείς κάνε ένα report να κατέβει το προφίλ του ανώμαλου΄!


μπράβο κοριτσάκι μου! άντε σας εύχομαι να καταφέρεται να κοιμηθείτε και ολόκληρο βράδυ πλέον!
να σου πω την αλήθεια μου είχε πει η παιδίατρος πριν σαραντίσω ότι θα στρώσει κάπως το μωρό μόλις σαραντίσει! λες να ισχύει όντως? Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΤΗΣ ΒΑΖΕΤΕ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ"ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΠΑΛΙΟΓΡΟΥΣΟΥΖΕΣ!" Razz Razz Razz
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ!!!!!ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΘΑΒΟΥΜΕ ΤΖΑΜΠΑ;;;;ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ;;;; Razz Razz Razz


Razz Razz [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ναι ρε συ Τζο που είσαι? μόνες μας μιλάμε στον αέρα! τσάμπα τα λέμε! ΠΟΥ'ΣΑΙ ΚΑΛΕ?

μ'αυτα και μ'αυτα της μπηκαν ιδεες οτι εμεις φταιμε για ολα και μαζευει περιπολικα να μας στειλει να μας μαζεψουν!γι'αυτο δεν απανταει!!!!!!!!!
βασουλα κι εμενα εστρωσε ετσι ο μεγαλος μου οταν σαραντησε!η δε απολυτη ευτυχια ηταν οταν πηγαιναμε για εμβολιο!θες το κλαμα θες που του φερναν υπνηλια κοιμοταν ολη νυχτα σερι!!!!!!!!!!ε ρε γλεντια!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΤΗΣ ΒΑΖΕΤΕ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ"ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΠΑΛΙΟΓΡΟΥΣΟΥΖΕΣ!" Razz Razz Razz
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ!!!!!ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΘΑΒΟΥΜΕ ΤΖΑΜΠΑ;;;;ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ;;;; Razz Razz Razz


Razz Razz [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ναι ρε συ Τζο που είσαι? μόνες μας μιλάμε στον αέρα! τσάμπα τα λέμε! ΠΟΥ'ΣΑΙ ΚΑΛΕ?

μ'αυτα και μ'αυτα της μπηκαν ιδεες οτι εμεις φταιμε για ολα και μαζευει περιπολικα να μας στειλει να μας μαζεψουν!γι'αυτο δεν απανταει!!!!!!!!!


Razz Razz Razz ε ρε Τζο αν είναι έτσι τα πράγματα στείλε ένα παραπάνω! να βρω ποιος είναι ο ανώμαλος να πάμε να τον μαζέψουμε να τον χώσουμε μέσα για τα καλά! ε????? φανταστική μου Τζό?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω την κανω με ελαφρα!!!εχω εφημερια και φευγω σε λιγο!φιλακια!θα σας δω αυριο!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εγω την κανω με ελαφρα!!!εχω εφημερια και φευγω σε λιγο!φιλακια!θα σας δω αυριο!!!


Καλή δουλίτσα Ευάκι μου! και καλή εβδομάδα να έχεις!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα τσουπρες, εμεις εχω τον σωκρατη με βηχαλακι και πυρετο σιγα που αυτη την εβδομαδα θα την γλιτωναμε παλι!
Μαρακι του εκανα report αλλα πρεπει να το κυνηγησεις με την διωξη να τον βρουνε και τα περαιτερω γιατι ο τυπος δεν παει καλα αν ειναι πειραγμενος μπορει και να κινδυνεψεις γιαυτο μην το αφησεις ετσι

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MOΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ Η ΑΝΩΜΑΛΑΡΑ!!!Ε ΡΕ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΡΕ ,ΠΟΥ ΠΑΜΕ!!!!!!!ΒΡΕ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ!!!!ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ??????ΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΕΞΩ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΣΤΥΛ ΠΡΟΣΕΥΧΗΣ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΜΕ ΠΙΑ!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:καλημερα τσουπρες, εμεις εχω τον σωκρατη με βηχαλακι και πυρετο σιγα που αυτη την εβδομαδα θα την γλιτωναμε παλι!
Μαρακι του εκανα report αλλα πρεπει να το κυνηγησεις με την διωξη να τον βρουνε και τα περαιτερω γιατι ο τυπος δεν παει καλα αν ειναι πειραγμενος μπορει και να κινδυνεψεις γιαυτο μην το αφησεις ετσι


καλημέρα Μαριτσάκι μου! πάλι βρε παιδί μου και εσεις άρρωστοι? τι έχει γίνει μωρέ αυτόν το καιρό? πω πω έχει φοβηθεί το μάτι μου με αυτές τις ιώσεις!

πήρα στην δίωξη Μαρίτσα και μου είπαν να κάνω report και να κατέβει η σελίδα σε καμιά 15-20 μέρες και να στείλω Mail στους διαχειριστές του fb αλλά έστειλα και πήρα απάντηση ότι δεν ισχύει πια αυτό
και μου είπε ότι μπορώ να κάνω μήνυση κατά αγνώστου για συκοφαντική δυσφήμιση και προσωπικά δεδομένα, αλλά επειδή αφορά το fb που είναι αμερικάνικο, πως να το πω, ιστολόγιο τέλος πάντων, για να πάρουν έγκριση για άρση απορρήτου θα πρέπει να πάρουν άδεια από εκεί! και συνήθως λέει δεν απαντούν για τέτοιες υποθέσεις, δεν μου είναι σίγουρο τίποτα δηλαδή μου είπε ο ίδιος.
του στείλαμε μήνυμα με τον άντρα μου και του ρίξαμε κάτι καντήλια άλλο πράγμα! του είπα ότι από εμάς θα το βρει! ότι έχω τα μέσα και τα έξω και θα τον βάλω φυλακή και θα φτύσει αίμα! αυτά σε γενικές γραμμές!
ευχαριστώ για το report όπως και να έχει!



Καλώς την Τζο! άστα βρε Γιωργία! και κάνω και ζημιές! αχαχαχαχα μωρέ γελάω τώρα αλλά προχθές έπαθα σοκ! εννοείτε ότι άμα μάθω ποιος είναι αν είναι αληθινό το όνομα, θα πάμε μαζί με τον άντρα μου και θα τον πλακώσουμε! για πες και εσύ που ξέρεις, αληθεύουν αυτά που μου είπες αυτός στην δίωξη? κάνε και ένα report αν μπορείς? τι να κάνω ρε Τζο? πες και εσυ?

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:δίνωωωωωωωωω

όσες μπορείτε σας παρακαλώ κάντε ένα report να κατέβει το προφίλ νομίζω πρέπει να πατήσετε εικονικό προφίλ ή κάτι τέτοιο για να κατέβει! εσείς θα ξέρετε και καλύτερα εγώ είμαι άσχετη!
λοιπόν

https://www.facebook.com/profile.php?id=1835559143&sk=wall

εκανα!!!καλε δε παει καλα!!!




και εγώ έκανα. θα πω σε όλους τους γνωστούς μου να του κάνουν report. δεν σε ξέρουν οπότε no problem. OK?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:δίνωωωωωωωωω

όσες μπορείτε σας παρακαλώ κάντε ένα report να κατέβει το προφίλ νομίζω πρέπει να πατήσετε εικονικό προφίλ ή κάτι τέτοιο για να κατέβει! εσείς θα ξέρετε και καλύτερα εγώ είμαι άσχετη!
λοιπόν

https://www.facebook.com/profile.php?id=1835559143&sk=wall

εκανα!!!καλε δε παει καλα!!!




και εγώ έκανα. θα πω σε όλους τους γνωστούς μου να του κάνουν report. δεν σε ξέρουν οπότε no problem. OK?


Μπράβο βρε Φλόρα μου! δεν με πειράζει να ξέρουν εμένα και ας έγραφε ότι μ@λ@κί@ ήθελε για μένα αλλά δεν θέλω να πιάνει κανείς ανώμαλος τον άντρα μου στο στόμα του! και το παιδί μου φυσικά! γιατί εκεί που είδατε την φωτό μου υπήρχε η φωτό μου με το παιδί! καταλαβαίνεται σοκ! και την άλλαξα εγώ να μην εμφανίζεται το παιδί μου τουλάχιστον!


ρε συ Τζο, άμα καταφέρουμε και μάθουμε ποιος είναι και πάμε και τον βρούμε και τον σακατέψουμε στο ξύλο, για πόσο καιρό θα μας βάλουν μέσα?

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι τον εκανα κ γω ρεπορτ,χριστε μου τι κυκλοφορει εκει εξω ελεος.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:μαρακι τον εκανα κ γω ρεπορτ,χριστε μου τι κυκλοφορει εκει εξω ελεος.


ευχαριστώ κοριτσάρα μου! ο Θεός να μας φυλάει τίποτα άλλο δεν λέω πια! έχω χάσει πάσα ιδέα

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντως επιασα και κλειδωσα ολες τις φωτο της μικρης κ αφησα να τις βλεπουνε μονο οι κοντινοι μου.ποτε δν ξερεις τι μπορει να γινει.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:οντως επιασα και κλειδωσα ολες τις φωτο της μικρης κ αφησα να τις βλεπουνε μονο οι κοντινοι μου.ποτε δν ξερεις τι μπορει να γινει.

εγώ τα έχω όοοοοολα απόρρητα έχω βάλει και τους φίλους μου απόρρητους στο προφίλ μου και κανένας δεν μπορεί να με βρει στο fb αν δεν έχουμε κοινό φίλο! αλλά έλα που την φωτό μου πρέπει να την έχει κάνει κοινοποίηση όταν άνοιξα τον λογαριασμό μου και δεν ήξερα ακόμα πώς να τα κάνω απόρρητα! και μάλλον την έχει από τότε!
μην αφήνεται τίποτα σε κοινή θέα κορίτσια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις