Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

stroymfita

stroymfita
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΧΑΜΑ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΒΡΗΣΚΕ ΤΙΠΟΤΑ (ΕΙΜΑΣΤΑΑΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΟΙ ΤΟΤΕ)ΕΓΙΝΕ Ο ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΝΧΥΣΗ....ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΚΑΤΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ 2007 ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΔΙΑΔΗΚΑΣΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΟΠΟΘΕΤΟΝΤΑΣ ΚΑΤΙ ΥΠΟΘΕΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΚΑΙ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ ΕΕΕΕΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΓΑΝΕ ΟΙ ΑΤΙΜΕΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ 2 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΤΟΥ 2008 ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ (ΑΙΜΑΤΟΣ)ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΠΗΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΟΙΓΩ ΕΤΡΜΑ ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Η Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΔΗΛΑΔΗ ΘΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑΜΕ ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΗΡΘΕ Ο ΛΑΜΠΗΣ ΜΟΥ.....ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΜΗΝΕΣ ΞΑΝΑΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΑΩ ΚΑΝΩ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΕΧΩ ΑΣΤΑΘΗ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΝΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ ΦΤΑΝΩ ΣΠΙΤΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ...ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ (ΚΡΑΤΑΓΕ ΤΟΝ ΛΑΜΠΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΣΕΚ ΑΠ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ)ΠΕΡΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΗΛ.ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΑΣΤΟ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ... ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΒΡΕ ΤΙ ???ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΟΟΟΟΟΟΟΒΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ?????ΝΑΙ ΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΔΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΥΥΥ Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 328109 Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 328109 Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 328109

stroymfita

stroymfita
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
sktv έγραψε:meta to gamo mou eixa kathisterisei agorasa ena test k bgike arnitko ai sto kalo lew k kathomai k agxwnomai palio periodo me tis kathisteriseis sou sunexeia!an einai na meinw tha meinw an oxi tha uothetisw!k to petaw!eixan perasei 3 bdomades kathisteriseis k i fili mou me leei min eisai xazi agorase ena akoma gia xari sou to lew!to kanw prwi ag.pneuma k bgainei thetiko siga lew blakeies leei paw sto bill tou lew thetiko einai alla blakeies leei!pame se ena panigiri k i fili mou ekei me rwtei tis apantaw thetiko alla blakeies leei apokleietai!apofasisa tin apomeni na paw sto giatro moni mou piga kaname uperixo k mou leei eisai ti eimai lew? egkuos cheers !mou bgazei k ti fwto ,paw spiti erxetai k tou lew auto einai to paidi mas k to deixnw ti einai auto me leei?????kai ti esu eisai egkuos twra? Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 4872 nai lew k ataka korufaia:an mou eis oti sou murizei kt na xereis den tha paw k tous 9 mines!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΤΑΚΑ ΣΧΕΔΟΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ...ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΣΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΛΙΓΟΥΡΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΝΩΡΙΣ ΜΗΝ ΤΡΕΧΩ ΜΕΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ

stroymfita

stroymfita
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΦ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΣΥΓΚΗΝΗΘΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΕΛΑΣΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΚΙ ΑΛΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 875502 Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 875502 Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 875502 Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 875502 Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 875502 Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 875502 Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 875502 Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 875502

stroymfita

stroymfita
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Tziz έγραψε:Εδώ θέλω να κάνω την εξής ερώτηση:
Πώς μπορέσατε - όσες το κάνατε - να του το πείτε από το τηλέφωνο?
Α, εγώ αν δε μπορούσα να δω τη φάτσα του, θα έσκαγα!
Ύστερα, θέλω πραγματικά ο άντρας μου να είναι και να αισθάνεται μέρος της όλης φάσης. Από το τεστ μέχρι και τον τοκετό που δε μπορώ να διανοηθώ να είναι μακριά μου!
Μη με παρεξηγήσετε, απλά έτσι σκέφτομαι!
ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΡΩΤΑΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΟΟΟΟΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ?????(ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 534787 )

mamamaria


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εμενα ο ανδρας μου ητανε εκει οταν εκανα τα τεστ στο πρωτο για να το εμπεδωσουμε οτι βγηκε θετικο εκανα αλλα τρια να "σιγουρευτουμε"ελεγε ειχε καταευχαριστηθει!!
Στο δευτερο επειδη δεν περιμενα με τιποτα να ειμαι εγκυος πηγε εκεινος και μου πηρε το τεστ επειδη ειχα 10 μερες καθυστερηση και οταν το εκανα αντι να χαρω αρχισα να κλαιω και να τον βριζω(βεβαια τωρα που εχω και τα δυο παιδακια μου εδω τα θυμαμαι και γελαω τοτε ειχα παθει σοκ)

manoula29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΠΕΡΥΣΙ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗ ΘΑΣΟ.ΕΙΧΑ ΕΦΟΔΙΑΣΤΕΙ ΜΕ 2 ΠΑΚΕΤΑ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ,ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ,ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ Κ.Τ.Λ.....ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!24 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΗΓΑ ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΠΑΜΕ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ,ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ:ΚΑΘΙΣΤΕ ΛΙΓΑΚΙ,ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΣ,ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΟ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΥΠΩΣΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΥ......ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ!!!!ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ!!!ΚΟΙΤΑΧΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΕΛΕΜΠΑΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΕΤΣΙ!!!!ΗΜΟΥΝ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!!!ΤΑ ΔΙΗΓΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΤΡΙΧΙΑΖΩ!!ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ!!!! Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 328109

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ.....ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΟΥΝ,ΒΑΣΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΛΛΑ ΑΠΕΦΕΥΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ TEST.....ΕΤΣΙ ΚΑΠΟΑ ΜΕΡΑ ΕΝΩ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΗΓΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΕΝΑ.....ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ
ΚΟΥΜΠΩΘΩ ΕΔΕΙΧΝΕ ΘΕΤΙΚΟ....ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ....ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΕ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΣΑΝ ΧΑΖΟΣ.....
ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑΜΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΑΜΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ......!
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΙΣΙΟΣ ΣΤΗΝ 9Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ......(ΕΙΧΑ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙ ΛΑΘΟΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ).....ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ......ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΠΑΙΔΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΟΣΑ ΕΙΧΑΝ ΣΥΜΒΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ.....ΠΑΛΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...(ΕΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙ ΚΑΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΓΕΝΝΑ)
ΚΑΝΩ ΤΟ TEST ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΟ.....ΣΟΚ!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΩΡΙΑΚΗ
ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ....
ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.....
ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΛΕΣ
ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ........ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ 2 ΠΑΙΔΙΑ?ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΟΚ!

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!!

Εμεις ειχαμε κανονισει ενα ταξιδακι για Πραγα,ετυχε πραγματικα να ειναι του Αγιου Βαλεντινου η μερα αναχωρησης και...οχι μονο!

Περασαμε ομορφα και γυρισαμε Ελλαδα,αφου να σας πω οτι ηταν ο δευτερος μηνας προσπαθειας για μπεμπακι!
Εχω μια εβδομαδα καθυστερηση,εκτος απο το στηθος μου που εχει γινει τουμπανο κανενα αλλο συμπτωμα περιοδου.Μεσα μου ηξερα ....
Ειμαι στη δουλεια ,λιγο πριν τις 9,σε λιγο σχολουσα...αφηνω μια κοπελα στο ποστο μου και παω φαρμακειο.Το πρωτο τεστ το εκανα στην τουαλετα της δουλειας μου,δεν ειχα υπομονη Embarassed
Θετικο Καραμπινατο!!!
Θα περιμενω να του το πω στο σπιτι.
Και σηκωνω το ακουστικο
-ελα τι κανεις?
-καλα αραχτος βλεπω τv
-(εχω βουρκωσει)...θα γινεις μπαμπας!
-..............κενο!
-μωρο με ακους?
-..........σοβαρα.πες αληθεια??
-ναι σου λεω εκανα τεστ
-ελα απο δω και τα λεμε
Κλεινω το τηλεφωνο και λεω τοσο χαλαρος??/
Φτανω στο σπιτι του δινω το τεστ και παω σφαιρα να κανω το δευτερο.Βγαινοντας με αλλο ενα θετικο τον βλεπω να λεει παιδι ,παιδι μου κοριτσακι 'η αγορακι?? Very Happy
αραξαμε στον καναπε αγκαλια και ειπαμε οτι το παιδι μας ειναι και μισο Τσεχακι αφου οντως ειχα συλλαβει εκει την μπεμπα!!
Εκανα ενα τσιγαρο να ισιωσω και αυτο ηταν το τελευταιο μου. Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 328109

DeeDee

DeeDee
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγω ειχα δυο μερες καθυστερηση. Μονο δυο, ναι!
Ε, στα 5 χρονια που ειμαστε μαζι, μια φορα του ξεφυγε λιγακι πριν βγει και τελειωσε λιγο μεσα μου. Μολις μου ειχε τελειωσει η περιοδος και το θεωρουσα λιγο απιθανο. Αλλα ελα που μου μπηκε η ιδεα!

Ενα μεσημερι, οταν εκλεισα το γραφειο πηγα και πηρα ενα διπλο τεστ εγκυμοσυνης. Δεν ειπα τιποτα στον αντρα μου. Ενω ηθελα να το κανω το Σαββατοκυριακο που θα ερχοτανε, δεν αντεξα. Στις 4:30 τα ξημερωματα σηκωθηκα και το εκανα SmileSmile Οταν ειδα οτι ειναι θετικο δεν ηξερα πως να αντιδρασω!! Να τσιριξω δεν μπορουσα μεσα στη μαυρη νυχτα!

Το πιστευετε οτι πηγα και ξανακοιμηθηκα διπλα στον αντρα μου χωρις να του πω τιποτα;;!!!
Ξυπνησα στις 6:30 ξανα, εκανα καφεδακι και προσπαθουσα να συνειδητοποιησω τι εχει συμβει!!!

Ειχα σκοπο να του το πω το βραδυ, με φαγητο και κρασακι. Ελα ομως που δεν αντεξα. Στις 7:30 το πρωι, οταν επινε τον καφε του του το ειπαSmile
Στην αρχη κοκκαλωσε! Σε δευτερολεπτα κοκκινησαν τα μαγουλα του, χαμογελασε , με εσφιξε στην αγκαλια του και με φιλησε Smile

Δεν ηταν τοσο ρομαντικη η στιγμη. Περισσοτερο αστεια μου φανηκε. Γελουσαμε σαν χαζοι Smile

http://www.katkag.blogspot.com

Vaso_Eva

Vaso_Eva
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εμεις είχαμε κανονίσει αρραβώνες στις 1-1-2009.Κάναμε βέβαια προσπάθειες απο πιο νωρις για ένα μωρακι αλλα με το αγχος που μας είχε καταβαλλει δεν γινόταν τίποτα!Τον είχε πιασει και τον αντρα μου το στρες γιατι δεν μένω εγκυος. Τον Δεκεμβριο του '08 είχα μια περίεργη διαίσθηση και φυσικά είχα και καθυστέρυση.Οπότε 30-12-08 πρωί τρεχω φαρμακειο,γυρνάω στη δουλειά, κάνω το τεστ (Δεν άντεχα!)..βλέπω θετικό!! τώρα τι κάνω?? Βγαίνω απο το γραφειο...αναβω τσιγάρο...κοιτάζω ψηλά...βλέπω "ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ κ.α".Πεταω το τσιγάρο και τρεχω να προλάβω τουλάχιστον να μάθω τα αποτελέσματα στις 31-12.
Η μικροβιολόγος ευτυχώς μου έδωσε απάντηση το ίδιο απόγευμα.Ειστε ΕΓΚΥΟΣ 6 εβδομάδων...Εγω σαν το κομπρεσερ!!
Ερχετε το βραδυ ο άντρας μου να με πάρει απο τη δουλειά.Εκέι που οδηγούσε του λέω "Αγάπη μου φέτος θα κάνουμε οι 3 μας Πρωτοχρονιά".....Συνεχίζει να οδηγεί...δείχνει να μην έχει καταλάβει τι του είπα!!
Οπότε και εγω δεν μιλάω απλά περιμένω...Τον βλέπω ατάραχο λες και του είπα οτι πήγα για καφε...οπότε 3 τετράγωνα μετά (τόσο έκανε η πληροφορία να φτάσει απο το αυτί ατον εγκέφαλο) Πατάει φρένο ( μεσα στη μέση του δρόμου)και μετα η γνωστή συνέχεια..αγκαλίτσες,φιλάκια,αγάπη μου κάθεσαι άνετα; σε ενοχλεί αυτό -εκείνο-το άλλο? Επεισοδιακά βέβαια το έμαθε και ο πατερας μου στους αρραβώνες...η συνεχεια έπεται...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ημουν στο σπιτι και ο αντρας μου στη δουλεια και ειχε μπει στο facebook τηνωρα που ημουν κι εγω μεσα και του ειπα "γεια σου πατερουλη" και φυσικα το καταλαβε γιατι ηξερε οτι ειχα καθυστερηση.οταν συναντηθηκαμε το βραδυ με αγκαλιαζε συνεχεια

Rinoula Vav

Rinoula Vav
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ax koritsia mou poso sugkinimenh eimai!!!Egw xekinisa na exw proesthisi prin na exw kathisterisi...Ti sou einai auth h mitrotita...????To lew sthn adelfh mou kai mou leei den tha to pistepheis...xthes se eida ston upno mou na kratas ena mwro!lew teleiwse eimai egkuos!!Ontos xekinaei h kathisterisi kai perimenw na perasoun 2 me 3 meres gia na kanw to test na eimai pio sigouroi.O antras mou eixe fugei kamia 15aria meres prin gia mparko!konteva na skasw apo thn agwnia mou opote tou lew sto til oti exw kathisterisi alla tha perimenoume mexri telos vdomadas na kanw to test na eimaste sigourh..Mou apantaei kapws apathestata ok mathe esu na mou peis kai mena!Kai to kleinoume.Thn allh mera to prwi xupnaw paw toualeta feugw paw sto farmakeio ths geitonias agorazw test na uparxei kai arazw....Xafnika xtupaei to til kai mou leei......Ela to ekanes??Lew vre agaph mou den eipame se mia duo meres?Na pas na to kaneis twra mou leei se 10 lepta pernw til...Apantaw oti den mporw giati den einai polu wra pou piga toualeta..Se ena tetarto apantaei...tou lewwwwwwwww eee den mporw twraaaa....ok se 20 lepta kai kleinei to til!Lew kai gw ante paw kai oti ginei !!!Den prolavenoun na pesoun oi prwtes stagones panw sto test kai emfanizete amesws enas stauros zwhros zwhros!!!Arxisa na tremo na klaiw kai na mhn xerw pws tha antidrasw!!!Meta apo ligo xtupaei to til kai einai o antras mou mesa sthn agwnia kai mou leei ela ti egine??Kai gw xamenh apantaw Kala! Esu??to ekanes epimenei o kahmenos!!!Kai me pianou ta zoumia kai tou leiw einai thetiko!!!Tha kanoume mwraki!!!trelathike!!Arxise na fwnazei bravo bravo bravo Eirhnaki!!!Otan xemparkare mou eipe oti pira kati mpires sto xeri pige se kati sunadelfous tou kai tous eipe anhxte na pioume na mou peite ta kalorizika!!Auth th stigmh eimai 26 vdomadw kai perimenoume thn prigkipissa mas!!!Den vlepw th stigmh na th sfixw sth agkalia mou!!![i]

nadina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Λιοπον εγω επειδη τον ειχα πρηξει τον αντρα μου επι ενα χρονο καθε μηνα με τα τεστ εγκυμοσυνησ στο τελοσ δεν με πιστευε!! εγω κατι ειχα ψηλιαστει 4 μερεσ καθυστερηση αλλα δεν ελεγα τιποτα (ηταν και μεσα στο πασχα)!! την τριτη το πρωι του λεω εχω καθυστερηση να κανω ενα τεστ? οχι μου λεει δεν αντεχω αλλα κλαματα!! οκ του λεω και τον στελνω στο σουπερ μαρκετ για ψωνια ετωμεταξυ με το που φευγει τρεχω απεναντι στο φαρμακειο και περνω τεστ(ρεζιλι καθε μηνα) μεχρι να γυρισει το ειχα κανει και δεν πιστευα οτι ηταν θετικο ,εκλαιγα απο τι χαρα μου!μπαινει οαντρασ μου στο σπιτι και του τοκολλαω στη μουρη, παλι εκανεσ αρχισε το κυρηγμα χωρισ να δει το αποτελεσμα και εγω να εχω πλανταξει.παραλληλα εβαζε τα πραγματα στο ψυγειο.του λεω εχουμε μωρακι......με πηρε σηκωτη ο αθεοφοβοσ και πηγαμε για Βχοριακη. μονο οταν ειδε τισ αιματολογικεσ πειστικε!! Very Happy Very Happy Very Happy

Elena K.

Elena K.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έμεις και στην πρωτη αλλα και στην δευτερη εγκυμοσυνη το μαθαμε μαζι!!

Επρεπε να κανουμε συγκεκριμενη μερα χοριακη μιας και τις 2 φορες καναμε εξωσωματικη και περιμεναμε σαν τρελοι να ερθει η ωρα που θα παρουμε τηλεφωνο να μας πουνε τα αποτελεσματα!

Δεν θα τις ξεχασουμε ποτε εκεινες τις στιγμες!!

mummy

mummy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βασικά σε μας το ήξερε πρώτα ο άντρας μου έχει feeling σε αυτά!
Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα από πολύ νωρίς υπνηλίες,δεν είχα δώσει σημασία,αλλά ο άντρας μου το είχε πάρει χαμπάρι! την πρώτη μέρα της καθυστέρησης κάνω τεστ:ΑΡΝΗΤΙΚΟ του τηλεφωνώ και μου λέει κάνε ένα ακόμη άυριο,μα δεν έχει νόημα του λέω. κάνε μου λέει είσαι έγκυος το ξέρω Shocked την επομένη κάνω ένα ακόμη τεστ πάλι ΑΡΝΗΤΙΚΟ μου λέει πάρε τον γιατρό τηλ. είσαι σίγουρα έγκυος!!!! πηγαίνω κάνω μία χοριακή και ναι τελικά ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ!!! δεν το πίστευα. Βέβαια αυτή ηεγκμοσύνη ήταν παλλίνδρομη.
Την δεύτερη φορά, ύστερα από αρκετό καιρό προσπαθειών, μας είπε ο ντοκτόρ να κάνουμε κάποιες εξετάσεις! οπότε χαλαρώσαμε και δεν περιμέναμε ΤΙΠΟΤΑ!!! όταν έφτασε η ώρα να αδιαθετήσω αρρώστησα για περίπου 6 μέρες έπεσα στο κρεβάτι.την 7η μέρα μου λέει ο άντρας μου σήκω να πάμε στον γιατρό,δεν μπορώ να σε βλέπω έτσι. ντύνωμε και διαπιστώνω ότι έχει πρηστεί το στήθος μου!!βλέπω το ημερολόγιο,α λέω είναι να αδιαθετήσω γι΄αυτό,αν και άργησα,αλλά προφανώς λόγω ίωσης Rolling Eyes Φεύγωντας,άρχισα να το σκέφτομαι όλο και περισσότερο και λέω,δεν πάμε να κάνουμε μια χοριακή πριν πάρω αντιβίωση? έτσι απλά για να βγούμε από την περιέργια! πήγα έδωσα αίμα και έστειλα τον άντρα μου να πάρει τα αποτελέσματα! ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ευτυχώς το σκέφτηκα και δεν πήρα τα φάρμακα!!!
χαζογελούσαμε μέσα στο αυτοκίνητο σαν χαζά!!!!Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 328109

athi έγραψε:
ο συζυγος κοιμότανε γιατί το προηγούμενο βράδυ δούλευε μέχρι αργά. πήρα το τεστ και το έβαλα μπροστά στη μούρη του! αυτός κοιμισμένος όπως ήταν, ίσα που άνοιξε λίγο τα μάτια και μου είπε... πάρε ντεπόν αγάπη μου.. πόσο πυρετό έχεις;;;;;;;;;;;

χαχαχαχαχαχαχα πολύ Laughing Laughing

evita83

evita83
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΩΝ ΣΤΑ ΓΡΕΒΕΝΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΛΟΧΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ "ΕΛΑ ΜΠΑΜΠΑΚΑ..."ΕΠΙ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΑΜΕ ΣΑΝ ΧΑΖΟΙ ΑΓΚΑΛΙΑΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΠΡΟΑΥΛΙΟ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΟΣΤΑΡΙΑ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΖΟΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ "ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ!!!"ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΞΑΝΑΒΡΗΚΕ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ : "ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ Ο ΚΑΦΕΣ ΣΕ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΑΔΥΝΑΤΙΖΕΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ...ΧΑΖΗ!" Laughing

Αθανασία

Αθανασία
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
polu omorfes kai glykes oi
istorioyles sas... emenakia sta dyo moy metroyse panta thn periodo mou prwtos o antras mou... twra sto trito meta apo 10 xronia fysika htan poly poio diaforetikos.. na sas pw pws ksekinhse.. meta thn deyterh korh moy eixa meinei 4 fores egkyos kai dystyxos ta exana.. to teleytaio malista eixe pe8anei mesa moy kai to eixa 2 mhnes.. meta apo 6 mhnes prospa8oysame pali gia mwro.. olo ka8hsterish eixa kai dystyxws tipota.. mia mera pou hmastan sth pe8era moy legame gia na pame sto giatro na doyme th symbainei petaxthke h pe8era kai leei: siga mh kaneis allo esu mwro esu ta skwtwneis ola mesa soy, otan to akoysa pagwsa arxisa na klaiw,meta mia allh fora eixe paei thn kyriakh sthn ekklhsia kai miloyse o papas gia ektrwseis meta moirasan xartia pou elege gia ektrwseis e mou to efere sto spiti ekei th mishsa poly s afantasto shmeio.. o kairos pernoyse kai mwro den epiana eixa apelpistei kai arxisa na pisteyw ta logia ths pe8eras moy, molis me phre apo katw kai arxise na emfanizete h melaxgolia egine to apisteyto... eixa ka8ysterhsh pali pisteya omws pws de de oute auth th fora.. elege o antras moy na pame sto giatro elega synexeia kala kala kai etsi perase enas mhnas.. kai thn prohgoymenh ebdomada phgame to eidame kai thn kardoyla pws xtypaei... pali eimai anyshxei omws kai fobamai polu... o antras moy molis fygame kai mphke sto amaksi arxise na oyrliazei kai egw fysika eklega kai anyshxoysa gyrise me koitakse me agkaliase kai mou eipe mhn anyshxeis ola 8a pane kala o 8eos einai megalos exeis talepwrh8ei arketa kai ayto 8a er8ei kai 8a se basanisei.... ( glyko basanisma omws) 8a se ksenyxtaei 8a griniazei kai 8a moy les pali ksypna bre giwrgo moy ligo na to krathseis na koimh8w Embarassed etsi ton elega sta prohgoymena ta gkriniarika moy... Embarassed

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθανασία έγραψε:polu omorfes kai glykes oi
istorioyles sas... emenakia sta dyo moy metroyse panta thn periodo mou prwtos o antras mou... twra sto trito meta apo 10 xronia fysika htan poly poio diaforetikos.. na sas pw pws ksekinhse.. meta thn deyterh korh moy eixa meinei 4 fores egkyos kai dystyxos ta exana.. to teleytaio malista eixe pe8anei mesa moy kai to eixa 2 mhnes.. meta apo 6 mhnes prospa8oysame pali gia mwro.. olo ka8hsterish eixa kai dystyxws tipota.. mia mera pou hmastan sth pe8era moy legame gia na pame sto giatro na doyme th symbainei petaxthke h pe8era kai leei: siga mh kaneis allo esu mwro esu ta skwtwneis ola mesa soy, otan to akoysa pagwsa arxisa na klaiw,meta mia allh fora eixe paei thn kyriakh sthn ekklhsia kai miloyse o papas gia ektrwseis meta moirasan xartia pou elege gia ektrwseis e mou to efere sto spiti ekei th mishsa poly s afantasto shmeio.. o kairos pernoyse kai mwro den epiana eixa apelpistei kai arxisa na pisteyw ta logia ths pe8eras moy, molis me phre apo katw kai arxise na emfanizete h melaxgolia egine to apisteyto... eixa ka8ysterhsh pali pisteya omws pws de de oute auth th fora.. elege o antras moy na pame sto giatro elega synexeia kala kala kai etsi perase enas mhnas.. kai thn prohgoymenh ebdomada phgame to eidame kai thn kardoyla pws xtypaei... pali eimai anyshxei omws kai fobamai polu... o antras moy molis fygame kai mphke sto amaksi arxise na oyrliazei kai egw fysika eklega kai anyshxoysa gyrise me koitakse me agkaliase kai mou eipe mhn anyshxeis ola 8a pane kala o 8eos einai megalos exeis talepwrh8ei arketa kai ayto 8a er8ei kai 8a se basanisei.... ( glyko basanisma omws) 8a se ksenyxtaei 8a griniazei kai 8a moy les pali ksypna bre giwrgo moy ligo na to krathseis na koimh8w Embarassed etsi ton elega sta prohgoymena ta gkriniarika moy... Embarassed
να μην σκεφτεσαι αρνητικα και να δεις που ολα θα πανε καλα αυτη την φορα . Οσο για την πεθερα σου ακομα δεν την καθαρισες; Να δεις ολη την σειρα csi εκει εχει καλους τροπους για να σκοτωσεις καποιον και να μην σε παρουν χαμπαρι . Κοιτα να μαθεις απο τα λαθη που κανουν αυτοι στην σειρα χιχιχι .Μην αγχωνεσαι και ευχομαι ολα να πανε κατ' ευχην

vikimama

vikimama
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
h dikia mou istoria einai kapws gia gelia.ta paidia mou tha elega pws einai paidia xorou xaxxxaxax

o kuklos mou einai tromera akrivhs opote me thn prwth kathysterhsh katalabainete...... thn prwth mou fora loipon exw mia mera kathysterhsh duo treis e lew kai egw eimai egkuos.....paw pernw test.arnhtiko....
to brady hmastan se gamo enos theiou mou kalesmenoi phgame meta sto trapezi paw sto mpanio bleppw ligo emw e lew kai egw ok akyro telika.........kai rixnw pou lete enan xoro mexri prwias..thn epomenh tsak pouthena aima.mpa lew o xoros tha fteei Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 654316 Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 5 654316 xaxxaxa

thn allh mera tipota.....thn allh tipota ...meta apo 3 meres telika paw kai kanw xoriakh kateytheian.......kai nai egkuos...ton phra thl kai tou to eipa apo ekei den antexa na ftasw spiti.den to pisteue vlepeis mia to arnhtiko mia o xoros


thn deyterh fora to mathame paramonh prwtoxronias. ...eixa treis meres kathysterhsh kai hmoun sto magazi ...mou leei h mama mou den pas na kaneis ena ttest??? nwris einai ths lew bre phgene mou leei kai as mhn deiksei akoma.........(perito na sas pw pws teserris meres prin eixe pantreytei o aderfos mou kai den tha sas pw pali to ti xoro eixa riskei xixixixix

paw kanw to test thetiko......... cheers cheers e pali apo to thl to emathe xaxaxa

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω τη δευτερη εγκυμοσυνη μου την ανακινωσα στους γνωστους μας που ειχαν ερθει σπιτι για να μπει ο καινουριος χρονος.βεβαια ο αντρας μου το ηξερε δεν μπορουσα να κρατηθω αλλα ετσι κι αλλιως το ειχε καταλαβει απο τη στιγμη που προσπαθουσαμε και ειχα μια μερα καθηστερηση.γιατι εχω σταθερο κυκλο.

annou

annou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμείς είμασταν αρραβωνιασμένοι και εγώ για παιδί ούτε κάν το σκεφτόμουν ενώ ο άντρας μου ήθελε σαν τρελός και παλαβός.Το κάναμε μια φορά ελεύθερα στο τέλος της περιόδου και ούτε καν μου περνούσε απο το μυαλό οτι θα μπορούσε να γίνει κάτι.Όταν περίμενα περίοδο έφυγα για μια εβδομάδα Γαλλία και όταν γύρισα ακόμα δεν μου είχε έρθει η περίοδος ενώ είχα όλα τα συμπτώματα.Σκέφτηκα οτι απο το ταξίδι και απο τα αεροπλάνα θα επηρεάστηκε και η περίοδος μου.Αφού είχα κάπου 10-12 μέρες καθυστέρηση έκλεισα ραντεβού στον γυναικολόγο μου και την ημέρα που το έκλεισα με παρακάλεσε η αφεντικίνα μου να κάτσω υπερωρία γιατί ήθελε να φύγει Αθήνα να κάνει εξωσωματική και με ρώτησε εαν είχα πρόβλημα .Και της είπα κανένα πρόβλημα της εξήγησα πάνω κάτω και την είπα θα κλείσω την άλλη εβδομαδα δεν χάθηκε ο κόσμος.Και μου λέει εσύ είσαι σίγουρα έγκυος πάνε κάνε Β χωριακή και μετά πάνε στον γιατρό σου.Πάω κάνω και περιμένω τα αποτελέσματα.Στον άντρα μου δεν έχω πεί τίποτα.Πήρα τηλ στο μικροβιολογικό το απόγευμα και μου λέει η κοπέλα "η χωριακή σας ειναι 10,000 μονάδες"και της λέω τι σημαίνει αυτό?ειναι κάτι κακό?και μου απαντάει "συγχαρητήρια είστε έγκυος"και εγώ έμεινα!!!!Εκείνη την περίοδο ετοιμάζαμε το σπίτι μας και είμασταν στην φάση της κουζίνας.Τρέχω σπίτι να το πώ στον άντρα μου και μόλις μπαίνω μέσα βλέπω οτι τα μαστόρια κάναν κάτι που εγώ δεν ήθελα αλλά ήθελε ο άντρας μου και αμέσως ξεκινάω καβγά τρικούβερτο.Και όταν σκοτωθήκαμε εντελώς και ήταν ο ένας στην μια άκρη και ο άλλος στην άλλη με τα χέρια σταυρωμένα και με τις πλάτες γυρισμένες του λέω"είμαι έγκυος" και κουνάει το κεφάλι και του εξηγώ οτι έκανα χωριακή -του έδειξα και την τσιμπιά - και τότε το πίστεψε και έγινε πανηγύρι με πήρε αγκαλία και άρχισε να τρέχει σε όλο το σπίτι με φιλούσε,με ζουλούσε,αρχίσαμε να κλαίμε και οι 2 .Φοβερή στιγμή αξέχαστη.Και μετά μου είπε"αντι να μου πεις οτι είσαι έγκυος καθόμαστε και μαλώνουμε για μλκ".(εννοείται αυτό στην κουζίνα ξαναάλλαξε και έγινε όπως το ήθελα εγώ Laughing )τώρα έχουμε την μπουμού μας η οποία είναι αισίως 9 μηνών.Σημείωση:η αφεντικίνα που έκανε απίστευτες εξωσωματικές
όταν κατέβαινε Αθήνα την πήρα τηλ και την είπα οτι είμαι έγκυος και σε έκεινη την εξωσωματική έπιασε και αυτή και έχει και το λέει οτι πρώτη φορά κατέβηκε με άλλη ψυχολογία εξαιτίας μου(με αγαπάει πολύ βλέπετε)και έβαλα και εγώ το ληθαράκι μου για να μείνει εγκυος.

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στη δική μας περίπτωση μάλλον εκείνος μου ανακοίνωσε ότι είμαι έγγυος [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Είχα δυο μέρες καθυστέρηση αλλά δε περίμενα να είμαι έγγυος καθώς πέρναμε προφυλάξεις (που να μη πέρναμε δηλαδή...πεντάδυμα θα έκανα[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]!!!). Ξύπνησα λοιπόν εκείνη τη μέρα να πάω στη δουλειά αλλά ένιωθα χάλια (ανακατευόμουνα, ζαλιζόμουνα και πονούσα χαμηλά στη κοιλιά).Παίρνω λοιπόν τον άντρα μου (που ήδη είχε φύγει για τη δουλειά) να του πω ότι δε νιώθω καλά και με ρωτάει "μήπως είσαι έγγυος;" και εγώ του απαντάω "αποκλείεται!!".Ε, την ίδια μέρα πήγαμε στο γιατρό και μου ανακοίνωσε όχι μόνο ότι είμαι έγγυος αλλά και ότι έβλεπε ΔΥΟ ΣΑΚΟΥΣ !!!!

toniabill


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Την πρώτη φορά το θεωρούσαμε απιθανο αφου νομιζαμε οτι η καθυστερηση ηταν μια ανωμαλια μιας γυναικολογικής εγχειρησης που ειχε προηγηθει.Μετα απο 7 μερες καθυστερησης πηρα τεστ και του ειπα ψεματα οτι θα το κανουμε μαζι το απογευμα.Το πρωι ξυπνησα νωριτερα το εκανα και ξαναεβαλα το τεστ στη θεση του να πιστευει οτι δεν το εκανα και πηγα κανονικα στην δουλεια! Ειχα υποσχεθει οτι ο πρωτος που θα το μαθαινε θα ηταν ο πατερας μου που ειχε πεθανει!Ετσι μετα την δουλεια πηγα στα μνηματα και μετα σπίτι. Του πηρα ενα τριανταφυλλο και μια καρτα και εγραψα ΚΑΝΕ ΗΣΥΧΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ...Δεν θυμαμαι ποσο γρηγορα ηρθε πανω και αγκαλιαστηκαμε!

Η δευτερη φορα ηταν πριν δυο εβδομαδες! Ειχα συμπτωματα αλλα ο αντρας μου το θεωρουσε απιθανο. Εχω ειχα ενστικτο και αφου λεγαμε συνεχεια λες? πηρα τεστ, το οποιο το πρωτο ειχε προβλημα και εκανα δευτερο μετα απο παροτρυνση της αδερφικης μου φιλης που ειχε ερθει να με δει. Ειχε πολυ γελιο γιατι η μια ελεγε ετσι αστο τεστ η αλλη οχι ετσι! Τελοσπαντων ηταν θετικοτατο!!! Ο αντρας μου θα ερχοταν σε λιγο και εμεις επρεπε να φυγουμε! Περνω ενα χαρτι και του γραφω..
ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Η' ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ?
ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Η ΒΑΣΙΛΑΚΗ?
ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!
ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΜΗΝΥΜΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ!!!!
ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΑΣ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την toniabill στις Πεμ Αυγ 05, 2010 6:21 am, 1 φορά

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniabill έγραψε:Την πρώτη φορά το θεωρούσαμε απιθανο αφου νομιζαμε οτι η καθυστερηση ηταν μια ανωμαλια μιας γυναικολογικής εγχειρησης που ειχε προηγηθει.Μετα απο 7 μερες καθυστερησης πηρα τεστ και του ειπα ψεματα οτι θα το κανουμε μαζι το απογευμα.Το πρωι ξυπνησα νωριτερα το εκανα και ξαναεβαλα το τεστ στη θεση του να πιστευει οτι δεν το εκανα και πηγα κανονικα στην δουλεια! Ειχα υποσχεθει οτι ο πρωτος που θα το μαθαινε θα ηταν ο πατερας μου που ειχε πεθανει!Ετσι μετα την δουλεια πηγα στα μνηματα και μετα σπίτι. Του πηρα ενα τριανταφυλλο και μια καρτα και εγραψα ΚΑΝΕ ΗΣΥΧΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ...Δεν θυμαμαι ποσο γρηγορα ηρθε πανω και αγκαλιαστηκαμε!


κοριτσάρα μου... 7 μήνες καθυστέρηση! δεν είχε φουσκώσει πολύ η κοιλίτσα σου?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
toniabill έγραψε:Την πρώτη φορά το θεωρούσαμε απιθανο αφου νομιζαμε οτι η καθυστερηση ηταν μια ανωμαλια μιας γυναικολογικής εγχειρησης που ειχε προηγηθει.Μετα απο 7 μερες καθυστερησης πηρα τεστ και του ειπα ψεματα οτι θα το κανουμε μαζι το απογευμα.Το πρωι ξυπνησα νωριτερα το εκανα και ξαναεβαλα το τεστ στη θεση του να πιστευει οτι δεν το εκανα και πηγα κανονικα στην δουλεια! Ειχα υποσχεθει οτι ο πρωτος που θα το μαθαινε θα ηταν ο πατερας μου που ειχε πεθανει!Ετσι μετα την δουλεια πηγα στα μνηματα και μετα σπίτι. Του πηρα ενα τριανταφυλλο και μια καρτα και εγραψα ΚΑΝΕ ΗΣΥΧΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ...Δεν θυμαμαι ποσο γρηγορα ηρθε πανω και αγκαλιαστηκαμε!


κοριτσάρα μου... 7 μήνες καθυστέρηση! δεν είχε φουσκώσει πολύ η κοιλίτσα σου?


ΜΕΡΕΣ ΒΡΕ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις