Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω κορίσται κατάλαβα οτι ήμουν έγκυος 4 μέρες πριν την καθυστέρηση!!! Είχαμε ξεκινλησει τις προσπάθειες ... (1ος μήνας προσπαθειών) οπότε ήμουν και ψιλιασμένη και περιμενα πως και πως να περάσουν οι μέρες να πάω να κάνω το τεστ. 4 μέρες πριν την καθυστέρηση ένιωθα κάπως και λέω του άντρα μου οτι ειμαι έγκυος και εκείνος με κοροιδευε!!! Είχαμε ένα τεστ στο ντουλάπι και τους ειπα οτι θα πάω να το κάνω (Ήταν από αυτά τα τεστ που δείχνουν αν είσαι έγκυος μέχρι και 4 μέρες πριν την καθυστέρηση αλλά με μικρότερο ποσοστό επιτυχίας γύρω στο 70 % αν θυμάμαι καλά). Ο άντρας μου πολύ αρνητικός. "Μην το κάνεις τώρα είναι πολύ νωρίς και θα βγεί αρνητικό και θα στεναχωρηθεις και μετά θα χαλάμε κι άλλα λεφτα μετά από 4-5 μέρες για να πάρουμε κι αλλο κτλ....". Εγώ έβραζα όμως μέσα μου!!! Οπότε έχοντας ακουσει οτι από τα πρώτα συμπτώματα εγκυμοσύνης είναι τα δέκατα βάζω θερμόμετρο! 37.2!!!!! Με το που το βλέπω του λεω..." Είμαι σίγουρη οτι είμαι έγκυος και εφόσον έχω και δεκατα θα το δείξει και το τεστ! Θα πάω να το κάνω"! "κάνε οτι θες μου απαντάει. Παω μέσα στο μπάνιο... Θετικο καραμπινάτο !!! Κι άλλος που μου έκανε τον αδιαφορο με το που πέρασε το πρωτο λεπτό μπηκε μεσα στην τουαλετα και μου άρπαξε το τεστ από τα χέρια!!! Ουτε να σκουπιστώ δεν με άφησε!!!!! Δεν πιστευε στα μάτια του! Αγκαλιαστήκαμε και κάτσαμε στον καναπε να καταλάβουμε τι είχε συμβει!!! Ηπιε κι ενα ουισκάκι να ηρεμήσει και μετά ήμασταν τόσο χαρούμενοι... τοσο ευτυχισμένοι... Την επόμενη μέρα κάναμε την χοριακή που ήταν ιδιαιτερα αυξημένη για το δεδομένο ουτε ακόμα δεν είχα ουτε καν καθυστέρηση.. !!! Αυτό με ειχε χαροποιήσει πάρα πολύ θυμάμαι τότε αλλα στη συνέχεια ανακάλυψα οτι λογο της πολύ αυξημένης χοριακής που είχα καθόλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης... οι εμετοι μου κράτησαν μέχρι και τον 4ο μήνα κύησης!!!!!!!!!! Σε 1 εβδομάδα μπαίνω στον μήνα μου κι έγω κι ο άντρας μου τα έχουμε ετοιμασει όλα και περιμένουμε να σφίξουμε στην αγκαλιά μας την μπουμπουκένια μας!!!!!!!!!

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το έμαθε πρώτος πέρνοντας σ ολα τα παιδάκια μας τα αποτελέσματα της χοριακής!!!!!!!!!!! Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 7 328109

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πάλι είχα κάτι μέρες καθυστέρηση και έκανα το τεστ βραδάκι και περιμέναμε μαζί,ξαπλωμένοι στο κρεβάτι μας να περάσει η ώρα να βγει το αποτέλεσμα...Το είδαμε μαζί και τρελαθήκαμε από τη χαρά μας...Να φανταστείτε, την επομένη πήρε τους συναδέλφους του και το αφεντικό του νωρίτερα από τη δουλειά και τους έφερε στο σπίτι για ψησταριά και να πιούμε για το ευχάριστο γεγονός....Ολόκληρο γλέντι κάναμε....Χαχαχα...
Το γέλιο είχε στον πρώτο υπέρηχο που είπε ο γιατρός για τα δίδυμα...Αχ, τι μου θυμίσατε τώρα!!!!!

veniou

veniou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
emeis prospa8ousame 3 xronia kai thn proth fora emina egkuos me spermatenxish.kai to test to ekana ligo pio grigora apo thn mera pou mou eixe pei o giatros giati eixa 4 meres ka8isterish to ekana stis 29/02/10 stis 7to prwi hmoun monh mou giati o antras mou htan sthn doulia kai ekinh thn mera den 8a ton evlepa.kai eixame agwnia kai oi duo kai to ema8e apo to thl.trela8ike apo thn xara.twra sthn deuterh eggimosinh prin kano to test eixa kapia smtomata kai to fantazomastan eixa kai ka8isterish.ena prwi ksupnisa kai hmoun xalia zalada to stomaxi mou anakatevotan kai ton ksupnisa kai peige sto farmakeio kai pire test.kai otan to efere eir8e mazi mou sto mpanio to ekana kai fanike mia 8amph gramoula isa isa pou fenotan kai tou lew {agaph den eimai}kai meta apo ligo pou to ksanakitaksa fenotan entona tou fonaksa eir8e tou to ediksa kai trela8ikame apo thn xaramas agkalies filia kai twra eimai 6evdomadon

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας διαβαζω κοντα δυο ωρες...ολες τισ ιστοριες για το πως ανακοινωσατε στους αντρες σας οτι ειστε εγκυος..ακομα κ τωρα τα δακρυα μου δεν εχουν σταματησει να πεφτουν..ηταν ΟΛΕΣ πολυ συγκινητικες ιστοριες..πολυ ωραιες κοριτσια..μακαρι κ γω καποτε να μπορεσω να σας γραψω την δικια μου ιστορια..το θελω τοσο πολυ.. Rolling Eyes

Silvermist

Silvermist
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Το βράδι που έμεινα έγκυος το ήξερα, ήταν μετά απο ένα πάρτυ και στιγμή απροσεξίας. Δε θέλαμε ακόμα παιδιά με τον άντρα μου, καλά καλά δεν είχαμε στο πρόγραμμα τον γάμο μας.
Αυτό που θυμάμαι όμως χαρακτηριστικά ήταν κάτι να μου λέει πως εκείνη ακριβώς τη στιγμή έμεινα έγκυος. Το πρωί το είχα ξεχάσει και συνέχισα κανονικά τους ρυθμούς μου. Όλο τον 1ο μήνα της εγκυμοσύνης μου το σώμα μου ήταν σε κατάσταση γρίπης,μπουκωμένο όλο το ρινικό σύστημα κ τα αυτιά μου να βουίζουν σε τέτοιο βαθμό που στη δουλειά μου ζητούσα απο το τηλέφωνο να μου μιλάνε πιο δυνατά. Κορίτσια είναι εκπληκτικό το πως μας μιλάει το σώμα μας..μόλις έμαθα οτι είμαι έγκυος εξαφανίστηκαν όλα τα συμπτώματα αρρώστειας.
Βλέποντας οτι έχω 2 μέρες καθυστέρηση θορυβήθηκα, άφησα για λίγο το μαγαζί κ πετάχτηκα στο φαρμακείο, πήρα 2 τεστ κ χώθηκα στη τουαλέτα του γραφείου. η ροζ γραμμούλα δεν έλειψε στιγμή. το κοιτούσα κ το ξανακοιτούσα κ πραγματικά δε το πίστευα, ερχόντουσαν τα πάνω κάτω στη ζωή μου. πήρα τηλ τον άντρα μου κ του είπα.."θυμάσαι το πάρτυ του Μάνου?" μου λέει "Ωχ, ναι", και του λέω "ωραία, κράτα όλη αυτή τη σκέψη για το απόγευμα".
Το απόγευμα κάναμε το 2ο τεστ παρέα καθισμένοι στον καναπέ περιμένοντας με αγωνία τη ροζ γραμμουλα να εξαφανιστεί. τελικά μετά απο κανένα τέταρτο επίμονης παραμονής της επάνω στο τεστ του λέω "και τώρα πως θα γίνει?" η αντίδραση του ήταν ολοφώτιστη, "δηλαδή θα το κρατησουμε?" με ρώτησε με ένα χαμόγελο ως τα αυτιά. κ ναι, κ την κρατήσαμε τη μπουμπούκα μας κ παντρευτήκαμε!
Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά δεν έβρισκα τρόπο να τα συμπτήξω σε λιγότερες γραμμές.
Να χαίρεσται όλες οι μανούλες τα ζουζούνια σας και τους άντρες σας!!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ημουν στο γραφειο...ειχα μολις μια μερα καθυστερηση...αλλα ειχα ενα προαισθημα...πηγα και πηρα τεστ.θετικο....σοκ εγω,παρολο που ειχα υποψια...παιρνω τον αντρα μου ...ηταν 9,15 περιπου το πρωι..κοιμοταν γιατι εχει καφε μπαρ και αργει τα βραδυα....τον παιρνω τηλ..ξυπναει...του λεω ερχομαι σπιτι...λεει..εε...για..γιατι..?
του λεω ειμαι εγκυος!! και απανταει..καλα...και κλεινει...
χαχαχαχα νομιζε οτι εβλεπε ονειρο.
παω σπιτι.βαζω το κλειδι στην πορτα αλλα δεν ανοιγε ειχε τα δικα του απο την αλλη μερια.χτυπαω κουδουνι..μια ..δυο..ανοιγει...με κοιταει...με ξανακοιταει..και με βλεπει να του δειχνω ενα τεστ που εγραφε εγκυος 2-3(εβδομαδων)....σκαει ενα χαμογελο!!!!!και λεει θα παω μαγαζι θα ερθεις!! Very Happy
τα εχασε ,χαθηκε μεσα στην ευτυχια..με πηρα αγκαλια και κτλ κτλ κτλ......ωραιες στιγμες.....<3

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Silvermist έγραψε:
Αυτό που θυμάμαι όμως χαρακτηριστικά ήταν κάτι να μου λέει πως εκείνη ακριβώς τη στιγμή έμεινα έγκυος.

Αυτό ακριβώς συνέβη και σε μένα και νόμιζα πως το ένστικτο μου με κοροϊδεύει!τελικά όμως είχε δίκιο!!!Είναι απίστευτο το πως μπορείς να διαισθάνεσαι κάποια πράγματα, δεν είναι?

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ…
ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΜΗΝΩ ΕΓΚΥΟΣ, ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΄΄ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ’’ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΕΚΠΛΗΞΗ….
ΛΟΙΠΟΝ… ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2010. ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ. Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ…
ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ 4 ΚΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ, ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΥΣΤΗ ΣΤΗΝ ΩΟΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΣΟΒΑΡΟ. ΕΓΩ Η ΧΑΖΗ ΩΜΟΣ ΑΓΧΩΘΗΚΑ. ΤΕΣΠΑ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΕΙΧΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥΥΥ ΣΤΑΘΕΡΑ… (ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ) ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ. ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΠΑΛΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ… ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ. ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ, ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ. ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΠΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ. ΞΑΦΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΖΕ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ, ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕ ΤΟ ΤΑΣΑΚΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΟ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ, ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΕΠΙΝΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ, ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΕΚΕΙ, ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΡΑΣ ΜΟΥ… ΄΄ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ???΄΄ ΜΠΑΑΑΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ (ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ) ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΚΑΝΑ (ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ) ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ… ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΥ ΧΑΙΔΕΥΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΔΙΑΦΟΡΑ… ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ΄΄ ΑΜΑΝ ΚΟΨΕ ΤΗΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ΄΄….. ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΡΥΩΜΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ, ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ STREPSILES KAI OTRIVIN . ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ, ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ?!?! ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ, ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ … ΒΛΕΠΩ ΑΜΕΣΟΣ 2 ΡΟΖ ΓΡΑΜΜΕΣ… ΜΠΑΑΑ ΛΕΩ, ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΖΙΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ, ΒΑΖΩ ΦΟΡΜΕΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ, ΚΑΙ Η 2 ΓΡΑΜΜΕΣ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ… ΕΓΩ ΕΤΡΕΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ… ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ???? ΞΑΝΑ ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΡΚΕΤ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ, ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΗΔΗ ΜΠΕΜΠΕ, ΚΑΙ ΠΕΡΝΩ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ. ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΥΛΙΓΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΕ ΧΑΡΤΙ ΠΕΡΙΤΥΛΙΓΜΑΤΟΣ, (ΗΤΑΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΤΕΒΩ….Very Happy Smile ) ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΤΟΥ ΛΕΩ ΄΄ ΣΟΥ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ, ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΤΩΡΑ Η ΝΑ ΦΑΜΕ ΠΡΩΤΑ?΄΄ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΄΄ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΔΩΡΟ?΄΄ ΄΄ΕΤΣΙ ΒΡΕ΄΄ ΛΕΩ …. ΄΄ ΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΕΕΕΕ΄΄ (ΤΗΝ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΠ ) ΄΄ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΒΡΕ΄΄ ΤΟΥ ΛΕΩ.
ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ… ΄΄ ΤΙ ΚΑΛΤΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ??΄΄Rolling Eyes Rolling Eyes
΄΄ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ΄΄ ΤΟΥ ΛΕΩ.
ΜΕΤΑ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ, ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΄΄ΑΛΗΘΕΙΑ???΄΄ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ… ΗΤΑΝ Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΣ ΣΤΙΓΜΗ.
ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ …
ΕΕΕ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΧΑΧΑΧΑ
Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 7 654316 Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 7 654316 Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 7 654316

ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ

sophieclean

sophieclean
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kalimera kai apo emena!!

ego otan piga ston giatro kai mou epiveveose oti imoun egkios etoimasa mia epistoli anakoinonontas tin egkimosini.
apostoleas itan o 'PELARGOS' kai paraliptis o sizigos kai
tin evala sto taxidromiko kouti!! mesa evala to proto iperixografima kai to test pou ixa kani sto spiti!!

otan sxolase apo tin douleia tou ipa na kitaksi sto kouti. otan to pire kai to anoikse.. ase ekane 5 lepta na milisi. san xazoullis itane!!

Πως ανακοινωσατε στον αντρα σας οτι εισαστε εγκυος? - Σελίδα 7 654316

tweety


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καθομαι με τον τζουτζουκο μου και σας διαβαζω!!!περσ τετοιο καιρο καναμε προσπαθειες και τωρα ο μικρουλησ μου ειναι 3μηνων.εγω ηταν να κανω μια επεμβαση στα δοντια και του λεω του αντρα μου οτι ενα μηνα ασ μη προσπαθησουμε γιατι θα επαιρνα κορτιζονες και δεν εκανε.τσαντιστικε πολυ νομιζε οτι δε θελω οτι κουραστικα να προσπαθω και διαφορα τετοια.εκεινο τον μηνα λοιπον εγινε μια φορα με το ζορι!!αφου κανω θεραπεια ερχεται η μερα που πρεπει να παρω αντιβιωση και κατι ακομα για να κανω την επεμβαση 2μερες μετα.ηταν κανονισμενο για τεταρη το χειρουργιο.κυριακη εχω συχνοουρια και πονακια, υποψιαζομαι αλλα λεω την τριτη ειναι να μου ερθει η περιοδος για αυτο συμβαινουν ολα αυτα....το βαδυ ξημερωνοντασ για δευτερα βλεπω οτι ειμαι εγκυοσ σε αγορι και κατι παθαινω ,ξυπνησα πολυ στεναχωρημενη, ολη μερα το σκεφτομουνα και με το που σχολαει ο ο αντρασ μου του λεω δε παει αλλο, θα κανω χοριακη.ο χριστιανοσ φοβοταν μηπωσ απογοητευτω παλι και δεν ηθελε να με παει στη μικροβιολογο αφου δεν ειχα καθυστερηση, του ειπα αν 1/1000 ειμαι εγκυοσ θα εκανα μεγαλο κακο τα φαρμακα κ ετσι τον επεισα.τα αποτελεσματα θα εβγαιναν τριτη 11 το πρωι.11:15 μου τηλ ο αντρ
ασ μου κ με ρωταει αν τηλ την μικροβιολογο εγω κολλουσα να τηλεφωνησω μου ειπε: εσυ φαγοθηκεσ αντε τηλ να δουμε αν θα παρεισ τα φαρμακα!με το που εκλεισα το τηλεφωνο πηρε η μικροβιολογοσ οτι το αποτελεσμα ηταν θετικο!ετσι τον πηρα και του το πα!μου ειπε δεν κανεισ πλακα,οχι αγαπη μου θα κανουμε νινι.κλεισε το τηλ ερχομαι δε με κραταν τα ποδια μου ,δε μπορω να δουλεψω αλλο.μεσα σε μια ωρα ειχε παει μου πηρε ενα βραχυολι λουλουδια και ηρθε σπιτι. με αγκαλιασε με φιλησε κ μετα καναμε ονειρα.........
συγνωμη αν σας κουρασα

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ τελειεςςςς ιστοριουλες....

γέλασα, συγκινήθηκα...ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ Very Happy Very Happy Very Happy

Μοναδικές στιγμές.......

Εμείς προσπαθούσαμε 1 1/2 χρόνο και έτυχε κι έκανα το τεστ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑ Wink
Ειχε φύγει πολύ νωρίς για την δουλειά κι εγώ το έκανα μετά.
Έκανα 1000 σχέδια για το πως θα του το λεγα οταν θα γυρνούσε...αλλά ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ...
Πήρα τηλεφωνο και του το πα ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΞΕΡΑ...χαχαχαχα

και μου απαντάει:

"Aσε με βρε αγάπη μου, ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑΤΙΚΕΣ ΦΑΡΣΕΣ και βλακειούλες κι εχω μπλέξει σε μιά κίνηση" χαχαχχαα

χρειάστηκαν 5 τηλεφωνήματα για να τον πείσω οτι ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑΤΙΚΟ ΑΣΤΕΙΟ Wink Wink

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ τι μου θυμησατε τωρα...

Ξυπναμε κατα τις 12 το μεσημερι.. παμε για καφε.. γυρναμε σπιτι..τρωμε..και μου λεει να ξανα παμε για καφε..(Αχ αυτη η προ παιδιου εποχη με τους πολλους καθημερινους καφεδες!!!) Ασε αγαπη μου λεω, πηγαινε εσυ θα πεσω να ξανα-κοιμηθω! Οκ ..και φευγει! Τρεχω κανω το τεστ και ειναι θετικο!! Γραφω ενα γραμμα, το κλεινω καλα, βαζω και γραμματοσημα και το στελνω στη διευθυνση μας στο ονομα του αντρα μου.
Γυριζει κεινος, μπαινει μεσα μο λεει εχει εθει και κατι.. Για να δω λεω και πηγαινω κοντα του. Ανογει το γραμμα και διαβαζει..

ΜΠΑΜΠΑ, ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 8 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ.. ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΙ ΕΡΧΟΜΑΙ... ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ, ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ. ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ..

Δεν ειπε τιποτα κοριτσια..τιποτα ομως!! Αλλα γυρισε και με πηρε μια αγκαλια, τοσο απαλη..τοσο απαλη ομως!! Σα να φοβοταν μη σπασω!
Αχ τι ωραιες στιγμες......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις