Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ως παθούσα θέλω να σας ενημερώσω ότι είναι μαύρα τα λεφτά που θα δώσετε σε γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο ο οποίος σας έβλεπε εκεί-νομίζω υπάρχουν μερικοί που διατηρούν και ιατρείο εκτός και λογικά σας αναλαμβάνουν ιδιωτικά-
ΜΗ ΔΊΝΕΤΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ Η ΠΛΗΡΩΜΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΣΤΟΛΟΓΗΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΩΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΕΞΟΔΑ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ
δείτε και αυτό
αν κάποια πειστεί και δεν ακολουθήσει όλες που σιώπησαν, εγώ θα είμαι ικανοποιημένη για τα λεφτά που έδωσα και στέρησα από το παιδί μου γιατί δεν ήξερα Sad

http://www.cosmo.gr/images/fakelaki2.jpg -> η αφίσα της εκστρατείας

''Πόλεμο'' στη μίζα, τη διαφθορά και το φακελάκι έχει ανοίξει η...
Ομοσπονδία Νοσοκομειακών Γιατρών Ελλάδας (ΟΕΝΓΕ) που άρχισε να διανέμει αφίσα στην οποία αναγράφεται ''Φίλε συμπολίτη αν σου ζητήσουν φακελάκι δώσε ένα άδειο.
Μη συμμετέχεις βοήθησε να απαλλαγούμε από τη διαφθορά''. Όπως ανέφερε ο πρόεδρος της ΟΕΝΓΕ Δημήτρης Βαρνάβας η αφίσα μέχρι την Παρασκευή θα έχει διανεμηθεί σε όλες τις Ενώσεις Νοσοκομειακών Ιατρών της χώρας, ώστε να αναρτηθεί σε όλα τα νοσοκομεία και τα Κέντρα Υγείας .
http://www.newsit.gr/

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα ο δικος μου δεν μου ζητησε ουτε σεντς του πηρα κ εγω ενα ωραιο καλαθι με ποτα κ του το πηγα

http://www.gatospito.com

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αααααααα σας παρακαλώ αν λέτε τέτοιες περιπτώσεις γιατρών, πείτε δημόσια τα ονόματα, ή έστω στείλτε τα μου να ενημερώνω για τέτοια διαμάντια που δεν κηνυγάνε την τσέπη σου. αν κάνω άλλο θα ήθελα να ξέρω, τότε ήμουν πρόβατο άκουσα καλά λόγια και έπεσα σε στόκο-αλλά αν πω όνομα δημόσια είναι δυσφήμιση όποια θέλει με ρωτάει.
πείτε τα please Rolling Eyes

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα ολα αυτα παιδια και συμφωνω απολυτα,αλλα δυστηχως αυτη ειναι η αληθεια,οι περισσοτεροι δημοσιοι γιατροι χρηματιζονται,ας μην κκρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας,εκεινη την ωρα που τον εχεις αναγκη ειτε γιατι γεννας ειτε γιατι κανεις επεμβαση θελεις να σε προσεξει ιδιαιτερα να μην σε βαλει σε κανενα δωματιο με αλλες 4 γυναικες,να ενδιαφερετε για την κατασταση σου και τα λοιπα,κακα τα ψεμματα ετσι οπως εγιναν τα πραγματα καποιες φορες και εσυ λες θα του δωσω φακελακι για να με προσεξει περισσοτερο,ασχετα που αυτος θα πληρωθει για τις υπηρεσιες τους..Και ειναι ουτως ή αλλως υποχρεωμενος να το κανει αυτο..Ειναι πολυ λιγοι οι γιατροι σε ολη την Ελλαδα που δεν χρηματιζονται δυστηχως,πιστευω οτι οποιος νομος και να βγει αυτο δεν προκειτε να σταματησει!!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω γουσταρω να τα δωσω τα 1000 ευρω που θα δωσω ειναι επιλογη μου να παω σε αυτον τον γιατρο που ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο και ξεροντας οτι παιρνει τοσα θα τα δωσω γιατι ειναι ενας ΑΝΘΡΩΠΟΣ που θελω να τα δωσω γιατι ξερω πως συμπεριφερεται ..ειναι εκει απο πανω σου ΟΛΗ μερα δεν εφηνει κανεναν εκπαιδευομενο να σε ακουμπησει
και ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ γιατρος..ειναι τοσο ταγμενος στη δουλεια του που η γυναικα του τον χωρισε!!! ναι λοιπον σε αυτον θα τα δωσω! ποσα παιδια θα κανουμε πια??? αν φανταστεις οτι καποιοι δινουν 5000 ευρω σε γιατρο και σε νοσοκομειο και λενε και χαλαλι ε λοιπον κι εγω ΧΑΛΑΛΙ που θα τα δωσω στο γιατρο μου κι ας ειναι παρανομος και ας ειμαι εγω θυμα!!!

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nai den prokeitai na stamathsei dioti den to stamatame εμεις.δεν δινουμε εμεις ενα τελος.
ladycat μπορεις να μου πεις ποιος ειναι ο γιατρος σου?που γεννησες?ρωταω επειδη ειμαι εγκυος αλλα δεν εχω παει ακομα σε γιατρο.μπορεις να μου πεις?

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ενταξει αλλο να τα δωσεις επειδη το θες εσυ και αλλο επειδη σε υποχρεωνουν.και αν ηταν ταγμενος οπως λες δεν θα τα δεχοταν τα χρηματα.αποψη μου.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lolalu έγραψε:ενταξει αλλο να τα δωσεις επειδη το θες εσυ και αλλο επειδη σε υποχρεωνουν.και αν ηταν ταγμενος οπως λες δεν θα τα δεχοταν τα χρηματα.αποψη μου.

οταν δεν εχεις καθολου ζωη και η μονη σου ζωη ειναι ενα νοσοκομειο και χαλαει η οικογενεια σου απο αυτο ναι θα τα παρει τα λεφτα.. μα ποιος γιατρος εμμεσως πλην σαφως δεν σε υποχρεωνει τη σημερον ημερα???? ΟΛΟΙ χρηματιζονται!!! απο το να παω να με ξεπεταξει με καισαρικη ο αλλος που ειναι μεγαλομετοχος στα ιδιωτικα και να παρω δανειο για να γεννησω προτιμω να δωσω λιγοτερα και να παω στο δημοσιο με εναν ΥΠΕΡΟΧΟ γιατρο!!!
δεν ξερω αυτη ειναι η αποψη μου ισως γιατι τα παιδια μου δεν ηρθανε τυχαια προσπαθησα παρα πολυ ειδικα στο δευτερο και δεν σκεφτομαι καθολου το οικονομικο αν και δεν εχω και μεγαλη ανεση

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν μπορω να καταλαβω τι εννοεις με τα λεφτα και τα οικογενειακα του γιατρου αλλα δεν χρειαζεται.εσυ ξερεις καλυτερα.αν νοιωθεις πως θελεις να τα δωσεις σου ειπα ειναι αλλο.και συμφωνω.το θεωρω γελοιο να χρεωθω δανειο ειτε για να παντρευτω ειτε για να γεννησω οταν υπαρχουν αλλες λυσεις.ετσι ειναι.υστερα να τρεχεις και να μη φτανεις με το δανειο.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με συγχωρείται πολυ αλλα εμεις χαλάμε 'την πιατσα' πρωτα κ μετα οι γιατροι.
αν θελω να ευχαριστησω τον γιατρο μου που ηταν (οπως επρεπε να ειναι δλδ)απεναντι μου ας του παρω ενα δωρο συμβολικο να του δειξω την ευγνωμοσύνη μου- να με θυμάται κιολας οταν βγει στην συνταξη-
πρεπει να σκαμε όλοι τα 1000λιαρικα?

ειμαι καθετα αντίθετη στον χρηματισμό ενος ανθρωπου για να του πω 'ευχαριστώ'.
Εγώ ποτε δεν θα δεχομουν χρήματα απο κανεναν που θα ηθελε να δειξει την ευγνωμοσυνη του σε εμενα- ετσι το βρισκω λαθος να το κανω κ γω σε καποιον.
οχι μονο θα με εφερνε σε δυσκολη θεση- θα με πρόσβαλε κιολας.

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ,ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΑΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ,ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΚΤΛ..ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ(ΤΗ 2Η ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ) ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ!ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ,ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΕΓΩ,ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΝΑ ΠΟΣΟ,ΣΥΜΒΟΛΙΚΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ,ΕΠΕΙΔΗ ΝΙΩΘΑΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥΜΕ...ΟΠΟΤΕ ΟΧΙ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπητη μου του εδωσες φακελακι- μην το χαρακτηριζεςις συμβολικο-
ΣΥΜΒΟΛΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ- ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΚΕΛΑΚΙ.

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:αγαπητη μου του εδωσες φακελακι- μην το χαρακτηριζεςις συμβολικο-
ΣΥΜΒΟΛΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ- ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΚΕΛΑΚΙ.

ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΥΜΒΟΛΙΚΟΤΑΤΟ ΤΟ ΠΟΣΟ!ΚΑΙ ΝΑΙ ΗΤΑΝ ΔΩΡΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΕΔΩΣΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΘΟΥΝ!ΠΟΣΩΣ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ,ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ Ο,ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ,ΣΩΣΤΑ;ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΑΛΩΜΑ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ!ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΣΤΕΡΕΨΑ ΑΠΟ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο,ΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΘΕΛΕΙ.ΚΙ ΑΥΤΟ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΗΤΑΝ;;;; Razz

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν διαφωνω με την αποψη του να δωσεις φακελλακι σε γιατρο για να σε προσεξει. τι γινεται ομως με τις κοπελες που πανε σε δημοσιο και δεν εχουν να δωσουν? να σας πω απο προσωπικη εμπειρια. την αδερφη μου τηνπαρακολουθουσε ενας γιατρος σε δημοσιο. καθε μηνα την εξεταζε και τις εξετασεις κι ολα καλα. οταν ηταν στις μερες τις ειχε κατι πονους και πηγε στο νοσοκομειο και ζητησε τον γιατρο αυτον. τον πηραν τηλ και ειπαν οτι δεν τον βρηκαν. τελος παντων δεν ηταν η ωρα της να γεννησει. μετα απο 2 μερες ομως ο μικρος ηθελε να βγει. πηγε παλι στο νοσοκομειο, ζητησε τον γιατρο αλλα παλι δεν τον εβρισκαν. ουτε στο διαστημα των 12 ωρων που περασαν μεχρι να γεννησει η αδερφη μου καταφεραν να τον βρουν. τυχαιο? δεν νομιζω. τελικα την ξεγεννησε μια αλλη χωρις να την ξερει. και ο γιατρος οταν τον ειδε στο διαδρομο την αλλη μερα εκανε πως δεν την ειδε. γι αυτο αν ειναι να δωσεις τοσα λεφτα τυπου φακελλακι σε δημοσιο γιατρο,καλυτερα να πας σε ιδιωτη σε κλινικη, να ,μην σε θεωρουν και μα......!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχεις μπερδέψει ορισμενα πραγματα...
να φανταστω οτι αν η δασκαλα βαλει καλο βαθμο στον ελεγχο του παιδιου σου θα ανοιξεις πορτοφόλι και θα εκφρασεις τις ευχαριστιες σου κουνοντας χαρτονομισμα.
ειναι παρανομο κ λεγεται χρηματισμος- οσο κ να διαφωνεις -οσο και να αδυνατεις να το συλλαβεις σαν ιδεα.

..................
φυσικα και θα κανεις οτι θες- ωστοσο να ξερεις οτι συμβαλλεις με τον τρόπο σου στην καταντια μας..
Με συγχωρεις που τα λεω ετσι- αν κ δεν σε νοιάζει οπως ειπες....
χρήματα σε γιατρό σε δημόσιο για γέννα-ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ! 966307

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΚΑΚΟ ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ. ΑΛΛΑ.... Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΑΝΕΥ ΧΡΗΜΑΤΙΣΜΟΥ. ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΘΑ ΤΟΥ ΞΗΓΗΘΩ ΑΛΛΙΩΣ... ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑΙ ΟΚ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΡΑΓΚΟ..... ΕΤΣΙ ΘΕΛΟΥΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ!!!!!!

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μη χανεται την ουσια του θεματος. Μιλαμε για τους γιατρους που σου βαζουν ταριφα απο την αρχη. Π.χ. Θα σε ξεγεννησω αν μου δωσεις τοσα.
Και μπορει εγω να πω(που δεν θα το πω αλλα λεμε τωρα! χαχαχα)οτι αν θα πηγαινα σε ιδιωτικο θα πληρωνα περισσοτερα οποτε παλι φτηνα μου ερχεται. Υπαρχουν ομως ανθρωποι που δεν εχουν την ταριφα ή στο κατω κατω υποτιθεται οτι επιλεγεις το δημοσιο για να γλιτώσεις τα νταβατσιλικια και ερχεται ο αλλος και σου βαζει πλαφον. Ε οχι!
Γεννησα στο δημοσιο, ο γιατρος μου δεν μου ζητησε τιποτα. Αν μου ειχε ζητησει ομως θα εψαχνα για αλλον.

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:εχεις μπερδέψει ορισμενα πραγματα...
να φανταστω οτι αν η δασκαλα βαλει καλο βαθμο στον ελεγχο του παιδιου σου θα ανοιξεις πορτοφόλι και θα εκφρασεις τις ευχαριστιες σου κουνοντας χαρτονομισμα.
ειναι παρανομο κ λεγεται χρηματισμος- οσο κ να διαφωνεις -οσο και να αδυνατεις να το συλλαβεις σαν ιδεα.

..................
φυσικα και θα κανεις οτι θες- ωστοσο να ξερεις οτι συμβαλλεις με τον τρόπο σου στην καταντια μας..
Με συγχωρεις που τα λεω ετσι- αν κ δεν σε νοιάζει οπως ειπες....
χρήματα σε γιατρό σε δημόσιο για γέννα-ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ! 966307

ΣΕ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΑΠΑΝΤΗΣΩ;;;;;ΘΑ ΚΑΤΑΧΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ...ΠΑΡΌΛΑ ΑΥΤΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ....ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΕΝΝΟΗΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΖΑΜΠΛΟΥΤΙΔΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΝΑΩ ΤΑ ΧΑΡΤΟΝΟΜΙΣΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΑΣΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΑΤΟΠΟ...ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ,ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΧΩ ΑΞΙΕΣ Η ΟΧΙ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΜΟΣ,ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΟΥ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ....ΚΑΙ ΝΑΙ,ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΛΛΩ, ΟΤΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΜΑΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΜΙΣΗ ΕΛΛΑΔΑ,ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΕΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΑΣ...ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ,ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ,ΟΧΙ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ,ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΚΡΙΣΗ.

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimitroula έγραψε:Κοριτσια μη χανεται την ουσια του θεματος. Μιλαμε για τους γιατρους που σου βαζουν ταριφα απο την αρχη. Π.χ. Θα σε ξεγεννησω αν μου δωσεις τοσα.
Και μπορει εγω να πω(που δεν θα το πω αλλα λεμε τωρα! χαχαχα)οτι αν θα πηγαινα σε ιδιωτικο θα πληρωνα περισσοτερα οποτε παλι φτηνα μου ερχεται. Υπαρχουν ομως ανθρωποι που δεν εχουν την ταριφα ή στο κατω κατω υποτιθεται οτι επιλεγεις το δημοσιο για να γλιτώσεις τα νταβατσιλικια και ερχεται ο αλλος και σου βαζει πλαφον. Ε οχι!
Γεννησα στο δημοσιο, ο γιατρος μου δεν μου ζητησε τιποτα. Αν μου ειχε ζητησει ομως θα εψαχνα για αλλον.


τις επισκεψεις που τις εκανες?στο νοσοκομειο ή σε ιατρειο?μακαρι να βρω και εγω ενα γιατρο να μη χρηματιζεται.

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στο Ελενα στα απογευματινα ιατρεια. Βεβαια πληρωνα 60 ευρω αλλα δεν ειχα προβλημα διοτι ηξερα οτι ο γιατρος δεν εχει εξω ιατρειο και ακολουθει τη νομιμη οδο.
Σιγουρα θα βρεις γιατρο. Υπαρχουν πολυ καλοι γιατροι και στο Ελενα και στο Αλεξανδρας.

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
στο αλεξανδρας θα γεννησω και μακαρι να βρω ενα γιατρο καλο εκει.αν και στο πρωτο παιδι ο γιατρος ειχε ζητησει 1000 ευρω και πηρε μονο 400.αυτη τη φορα λεω να μην δωσω τιποτα.και δεν θα ντραπω καθολου.

Maraki_D

Maraki_D
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ κορίτσια στο Αττικό γέννησα, τα λεφτά που έδωσα ήταν λιγότερα απ' ότι μου είπαν (γέννησα με μικρή χρονική διαφορά από τις 2 φίλες μου και είχαμε τον ίδιο γιατρό, είπαν διαφορετικό ποσό και στις τρεις μας). Τα μόνα χρήματα που πραγματικά έδωσα με την καρδιά μου αντί να κάνω ένα δώρο, και αν είχα θα έδινα και περισσότερα, ήταν στη μαία μου, που αν και είναι τυπικά εργαζόμενη δημόσιος υπάλληλος, όποια ώρα της μέρας και της νύχτας τη χρειάστηκα, απαντούσε στο τηλέφωνο και ΠΑΝΤΑ με χαμόγελο... Πρώτα άνθρωπος και μητέρα και η ίδια...

Ηλιαχτίδα

Ηλιαχτίδα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α καλα δεν παιζει αυτο!! Τη πρωτη φορα που συναντησα τον γιατρο μου και πριν καθησω στη καρεκλα μου ειπε ποσα θελει.... δεν μπορουσα να κανω διαφορετικα μιας και η γιατρος που με ειχε αναλαβει αρχικα θα εφευγε για Αγγλια.... τι να ελεγα δεν σου τα δινω ειναι παρανομο? θα μου ελεγε και εκεινος (δ/ντης της κλινικης παρακαλω) πηγαινε σε ιδιωτικο...

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eεγω οταν εμεινα εγκυος πηγα στο νοσοκομειο της ροδου και ξεκινησα τν προγεννητικο ελεγχο,ο γιατρος δν εκανε θεμα καθολου τα λεφτα,και μερικες μερες πριν τν τοκετο του το ξεκαθαρισα μην περιμενετε φακελακι απο εμενα,κ παρολα αυτα μια χαρα με εξυπηρετησε,δνε δωσα ουτε μια δραχμη σε καμια ουτε μαια ουτε νοσοκομα,κ μαλιστα με μια εκει μεσα μ μιλησε ασχημα,και της φωναξα μπροστα στον διευθυντη του μαιευτηριου,θα μ φερεσαι ωραια της λεω οχι με τετοιο υφακι επειδη δν τσεπωσατε τπτ.
Κ δν τολμησε κανεις να κανει θεμα.Γιατι?πολυ απλα επειδη ειναι παρανομο.Ας τολμουσε εστω κ ενας.

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nena1988 έγραψε:καλα ολα αυτα παιδια και συμφωνω απολυτα,αλλα δυστηχως αυτη ειναι η αληθεια,οι περισσοτεροι δημοσιοι γιατροι χρηματιζονται,ας μην κκρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας,εκεινη την ωρα που τον εχεις αναγκη ειτε γιατι γεννας ειτε γιατι κανεις επεμβαση θελεις να σε προσεξει ιδιαιτερα να μην σε βαλει σε κανενα δωματιο με αλλες 4 γυναικες,να ενδιαφερετε για την κατασταση σου και τα λοιπα,κακα τα ψεμματα ετσι οπως εγιναν τα πραγματα καποιες φορες και εσυ λες θα του δωσω φακελακι για να με προσεξει περισσοτερο,ασχετα που αυτος θα πληρωθει για τις υπηρεσιες τους..Και ειναι ουτως ή αλλως υποχρεωμενος να το κανει αυτο..Ειναι πολυ λιγοι οι γιατροι σε ολη την Ελλαδα που δεν χρηματιζονται δυστηχως,πιστευω οτι οποιος νομος και να βγει αυτο δεν προκειτε να σταματησει!!
nomizw xasame to thema
AUTO LEW OTI OLOI XRHMATIZONTAI KAI PREPEI NA MHN TO KANOUME
egw eixa nosileutei sti genna mou prwti fora sti zwi mou, i genna mou itan i prwti mou epemvasi kai dn to iksera
alliws tha imoun proetoimasmeni
ti apatheia einai auti?
lete oti oloi xrhmatizontai ti na kanoume kai dinete?
kai egw ithela na sas enimerwsw oti sumvainei i xazi gt nomiza oti sas pianoun k esas aproetoimastes
oso gia to na mas proseksei
egw imoun peripou 9 wres xwris giatro gt dn irthe otan tis tilefwnisan(itan kai megalo kefali sto elena oxi kamia kainouria eleos)kai esprwxna moni mou kai me ton antra mou gt auti k o voithos tis milousan sto kinito anti na me voithane
kai auta
prin eipwthei otidipote gia fakelaki
eksallou ta fakelakia peftoun afou genniseis, ti fovaste mi sas to ksanavaloun mesa?i mi sas pane dikastirio?eleos!
lolalu έγραψε:nai den prokeitai na stamathsei dioti den to stamatame εμεις.δεν δινουμε εμεις ενα τελος.
nai auto einai to thema?goustarete na to kanete?
alliws
STO POSTER POU ANEVASA EXEI THLEFWNO KATAGGELIWN
peste sto giatrouli sas molis se katiggeila kai vreite allon eleos!
mama katerina έγραψε:
lolalu έγραψε:ενταξει αλλο να τα δωσεις επειδη το θες εσυ και αλλο επειδη σε υποχρεωνουν.και αν ηταν ταγμενος οπως λες δεν θα τα δεχοταν τα χρηματα.αποψη μου.

οταν δεν εχεις καθολου ζωη και η μονη σου ζωη ειναι ενα νοσοκομειο και χαλαει η οικογενεια σου απο αυτο ναι θα τα παρει τα λεφτα.. μα ποιος γιατρος εμμεσως πλην σαφως δεν σε υποχρεωνει τη σημερον ημερα???? ΟΛΟΙ χρηματιζονται!!! απο το να παω να με ξεπεταξει με καισαρικη ο αλλος που ειναι μεγαλομετοχος στα ιδιωτικα και να παρω δανειο για να γεννησω προτιμω να δωσω λιγοτερα και να παω στο δημοσιο με εναν ΥΠΕΡΟΧΟ γιατρο!!!
δεν ξερω αυτη ειναι η αποψη μου ισως γιατι τα παιδια μου δεν ηρθανε τυχαια προσπαθησα παρα πολυ ειδικα στο δευτερο και δεν σκεφτομαι καθολου το οικονομικο αν και δεν εχω και μεγαλη ανεση
dn kserw otan to kserete pio prin kai suneneite gt sas aresei o giatros kai mazoxizeste na ton plirwsete, nai men sumvallete s'auto to aisxos apo tin alli gousto sas kapelo sas
egw lew otan sas upoxrewnoun kai dn thelete!
mn dinete, edw peinaei o kosmos kai auti pairnoun ena xiliariko stin kathemia kai ksegennane toses kathe mera
XWRIS NA TA FOROLOGOUN
einai egklima
kai oses to dexeste to upothalptete...
hello????????????

Kalliopi έγραψε:ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ,ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΑΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ,ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΚΤΛ..ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ(ΤΗ 2Η ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ) ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ!ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ,ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΕΓΩ,ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΝΑ ΠΟΣΟ,ΣΥΜΒΟΛΙΚΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ,ΕΠΕΙΔΗ ΝΙΩΘΑΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥΜΕ...ΟΠΟΤΕ ΟΧΙ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!
ki emeis tha diname ena 150eurw gia thanx gt hmastan zwa
kai mas petakse ti tosa?
1200 thelw
omg
ama itan tha pigaina se idiwtiko giatro an ithela na plirwsw lefta
twra dn eixame salio
gi'auto einai to dimosio
oi asfalismenoi dn plirwnoun to giatro gt plirwnetai apo to kratos pou to plirwnoume emeis me tis eisfores tou ika
alliws
kopste to ika sas kai dinete ta se idiwtikous
dn xreiazetai na einai kapoios einstein gia na to katalavei!

ζουζουνομαμα έγραψε:δεν διαφωνω με την αποψη του να δωσεις φακελλακι σε γιατρο για να σε προσεξει. τι γινεται ομως με τις κοπελες που πανε σε δημοσιο και δεν εχουν να δωσουν?γι αυτο αν ειναι να δωσεις τοσα λεφτα τυπου φακελλακι σε δημοσιο γιατρο,καλυτερα να πας σε ιδιωτη σε κλινικη, να ,μην σε θεωρουν και μα......!
nai to lew eutharsws
egw imoun ma....
kai oses kseroun ti paizei kai omws dinoun sta dimosia enw pigan ekei gt dn eixan einai ki autes ma...
egw exw ksanapei 100 fores imoun ki egw k o suzugos 20 xronwn
dn eixame stiriksi
douleue mono autos
mas ekanan dwro 600 eurw to opoia pigan sto nosokomeio kai valame apo tin tsepi mas to ga..fakelaki tis tupissas
makari na me enimerwne kapoios oti auta prepei na kataggelontai!
kai oxi einai katantia na to stirizete..


dimitroula έγραψε:Κοριτσια μη χανεται την ουσια του θεματος. Μιλαμε για τους γιατρους που σου βαζουν ταριφα απο την αρχη. Π.χ. Θα σε ξεγεννησω αν μου δωσεις τοσα.
Και μπορει εγω να πω(που δεν θα το πω αλλα λεμε τωρα! χαχαχα)οτι αν θα πηγαινα σε ιδιωτικο θα πληρωνα περισσοτερα οποτε παλι φτηνα μου ερχεται. Υπαρχουν ομως ανθρωποι που δεν εχουν την ταριφα ή στο κατω κατω υποτιθεται οτι επιλεγεις το δημοσιο για να γλιτώσεις τα νταβατσιλικια και ερχεται ο αλλος και σου βαζει πλαφον. Ε οχι!
Γεννησα στο δημοσιο, ο γιατρος μου δεν μου ζητησε τιποτα. Αν μου ειχε ζητησει ομως θα εψαχνα για αλλον.
PWS LENE TO GIATRO SOUUUUUUUUUUUUUUUU?
gt tous kalous giatrous dn tous vrontofwnazete-autous pou kanoun ti douleia tous opws prepei
egw otan imoun egkuos epsaxna enan kai me steilane sti @$#$ gt leei einai kali
oso gia tin enimerwsi tis tarifas
emeis an kai kaname nukseis gia na mn mas xasei mas ekane tin kineza kai meta ti genna epese i tarifa
an to kserame ki emeis tha allazame
eirwnia:iksere oti dn exoume kai evlepe poso etwn imoun eleos!
oso gia to akrivotero fthinotero
gia mena pou dn exw salio, ta 1500 sunistoun daneio, opote as parw 5000 daneio kai na mou kanoun kai mia anaisthisia tis prokopis..

Kalliopi έγραψε:
koukida έγραψε:
ειναι παρανομο κ λεγεται χρηματισμος- οσο κ να διαφωνεις -οσο και να αδυνατεις να το συλλαβεις σαν ιδεα.

..................
φυσικα και θα κανεις οτι θες- ωστοσο να ξερεις οτι συμβαλλεις με τον τρόπο σου στην καταντια μας..

.ΚΑΙ ΝΑΙ,ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΛΛΩ, ΟΤΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΜΑΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΜΙΣΗ ΕΛΛΑΔΑ,ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΕΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΑΣ...ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ,ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ,ΟΧΙ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ,ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΚΡΙΣΗ.

sumfwnw me to geniko kai oxi to proswpiko tou prwto message
kai oso gia to deutero, mallon dn anikw sti misi ellada kai tha ithela kai oles edw oi nees mamades na mn itan toso volemenes.
gia mena kapoia pragmata einai autonoita
nomiza tha voithisw me to post mou alla prwton vlepw oti oles gnwrizete tin katastasi
kai ta 3/4 oute kan noiazontai na tin allaksoun..
sorry an enoxlisa kiolas Laughing
kai stin teliki who cares gia to genikotero kalo
kanto gia tin tsepi sou
AN SOU ZHTHSOUN XRHMATA, DWSE ADEIO FAKELAKI
KAI KATAGGEILE TO
ama sas dwsoun lathos resta(douleua tameio kapote)pate na zitisete 20 eurw omws
sta 2000 kot kot kot(kai edw dn me noiazei an prosvallw kapoia)

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις