Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δυστυχως αυτη ειναι η ελληνικη πραγματικοτητα ετσι λειτουργει το συστημα καλως η κακως...δεν συμφωνω φυσικα καθολου κ οταν εμεινα εγκυος καταλαβα ολα αυτα τα "παραιατρικα"...ολες (η οι περισσοτερες) τα δωσαμε αυτα τα χρηματα στο παρελθον κ ειμαι σιγουρη οτι καταλαβαμε εκ των υστερων τι παιζει...κ εγω ειχα τον ιδιωτη γιατρο μου ο οποιος καταφερε (ετσι νομιζα) να με βαλει στο δημοσιο να γεννησω για να γλιτωσουμε τα νοσηλεια μιας κλινικης..ετσι λοιπον σε μια εφημερεια με κρατησε κ εμενα μεσα αφου ειμουν κ με καισαρικη..την αμοιβη του μας την ειχε πει απο την αρχη που τον επισκεφτηκαμε(2χρονια πριν)...ετσι λοιπον μετα την γεννα καποια στιγμη πηγαμε στο ιατρειο του κ τον πληρωσαμε παχυλα...ουτως η αλλος οπου κ να πας σε γιατρο εξω θα σου πει την αμοιβη του...οταν ψαχνομασταν οταν εμεινα εγκυος λιγο πολυ φαινοταν μονοδρομος,ανακαλυψα οτι η ασφαλεια δεν καλυπτει τπτ κ χρειαστικε να κανω κ αμνιοπαρακεντηση που ξερετε τι μεγαλο κοστος ειναι..ετσι λοιπον πληρωνοντας τα μαλλιοκεφαλα μας σε ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης κ της γεννας ακομα κ στο δημοσιο νοσοκομειο πληρωσα καποια χρηματα,καταλαβαμε τι παιζει κ οτι οντως ουσιατικα ειναι φακελακι η αμοιβη του γιατρου....παρολαυτα ηταν ενας πολυ καλος γιατρος που μου παρειχε ασφαλεια κ παλι εαν αποφασισω να κανω δευτερο παιδι δεν ξερω αν θα αποφασιζα να παω να γεννησω χωρις τον γιατρο μου.....
κ μενα δεν ηταν η φιλοσοφια μου να δωσω φακελακι σε καποιον οπως αναφερθηκε αλλα ετσι λειτουργουν δυστυχως τα πραγματα

https://www.facebook.com/myrodeve

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μιας και μπήκα και ξαναθυμήθηκα το θέμα, να σημειώσω ότι πλέον είναι κουτό να δίνουμε φακελάκι ενώ ο κόσμος ούτε να φάει δεν έχει. όπως και να έχει να σημειώσω ότι συνέλαβαν γιατρό να χρηματίζεται. εδώ είναι και το λίνκ. http://news247.gr/eidiseis/koinonia/sullhpsh_giatrwn_gia_forodiafygh_kai_fakelaki.2135958.html μπράβο στους καταγγέλοντες, μακάρι να το είχα κάνει κ εγώ τότε

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

MIKROULA!!

MIKROULA!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το ελληνικο ςυςτημα υγειας δυςτυχως αυτα εχει...πλεον δεν εχουμε ουτε να φαμε κ οι γιατροι για το μονο που νοιαζονται ειναι το φακελακι..θες ρε φιλε να παρεις φακελακι??παρε απο καποιον που ιςως θελει να ςου δωςει..αλλα μην το ζητας,μην το απαιτεις...δηλαδη οποιος δεν εχει λεφτα δεν εχει δικαιωμα να εχει υγεια??αφηνουν ανθρωπους να πεθαινουν επειδη δεν εχουν λεφτα για φακελακι..δινουν και ορκο...

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια το νομιμοποιησαν πλεον το φακελακι και το "βαφτισαν" δωρο
μαλιστα ο καθε γιατρος μπορει να ζητησει οτι θελει ως "δωρο"

εξωφρενικοοοοοοοοοοο
αλλα στην Ελλαδα του 2013 το ζησαμε και αυτο και κατα την ταπεινη μου γνωμη δεν τιμωρηθηκε ποτε και κανεις που τα επερνε!
οποιος δεν εχει λεφτα θα πεθαινει!ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!!!!!

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MIKROULA!! έγραψε:το ελληνικο ςυςτημα υγειας δυςτυχως αυτα εχει...πλεον δεν εχουμε ουτε να φαμε κ οι γιατροι για το μονο που νοιαζονται ειναι το φακελακι..θες ρε φιλε να παρεις φακελακι??παρε απο καποιον που ιςως θελει να ςου δωςει..αλλα μην το ζητας,μην το απαιτεις...δηλαδη οποιος δεν εχει λεφτα δεν εχει δικαιωμα να εχει υγεια??αφηνουν ανθρωπους να πεθαινουν επειδη δεν εχουν λεφτα για φακελακι..δινουν και ορκο...

Ευτυχως οχι ολοι Μικρουλα!στην τοση βρωμια υπαρχουν και ανθρωποι!επιστημονες που σεβοντε τον ορκο τους!λιγοι ισως αλλα υπαρχουν και αυτοι!

MIKROULA!!

MIKROULA!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ςιγουρα υπαρχουν καποιοι που ειναι ςωςτοι γιατροι..αλλα οι πιο πολλοι αν δεν παρουν φακελακι δεν ςου κανουν τιποτα..

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πεταλουδίτσα έγραψε:Το φακελάκι έχει ήδη νομιμοποιηθεί.
Αν δεν δώσετε δεν θα σας προσέξουν,είναι νόμος εδώ και δεκαετίες και αυτό δεν αλλάζει.
Όποιοι θέλουν παιδί ή παιδιά να είναι έτοιμοι να ανταποκρίνονται και στα έξοδα αλλιώς ας το αφήσουν το άθλημα για άλλους.
Τα παιδιά δεν είναι παιγνιδάκια ούτε ο γάμος.Μου θυμίζει το ηθικό και το νόμιμο η όλη ιστορία. Ας το πάρουμε απόφαση...ωραία η αγάπη,το sex, η ευχαρίστηση ο έρωτας αλλά χωρίς το χρήμα όλα γίνονται μαύρα.
ε λοιπον κανεις πολυ μεγαλο λαθος.η αδερφη μου που γεννησε στο δημοσιο νοσοκομειο στον βολο με τον καλητερο γιατρο του νοσοκομειου δεν του εδωσε ουτε ενα ευρω κ οχι απλως την προσεξαν την ειχαν πως κ πως.

Πεταλουδίτσα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
demaki88 έγραψε:
Πεταλουδίτσα έγραψε:Το φακελάκι έχει ήδη νομιμοποιηθεί.
Αν δεν δώσετε δεν θα σας προσέξουν,είναι νόμος εδώ και δεκαετίες και αυτό δεν αλλάζει.
Όποιοι θέλουν παιδί ή παιδιά να είναι έτοιμοι να ανταποκρίνονται και στα έξοδα αλλιώς ας το αφήσουν το άθλημα για άλλους.
Τα παιδιά δεν είναι παιγνιδάκια ούτε ο γάμος.Μου θυμίζει το ηθικό και το νόμιμο η όλη ιστορία. Ας το πάρουμε απόφαση...ωραία η αγάπη,το sex, η ευχαρίστηση ο έρωτας αλλά χωρίς το χρήμα όλα γίνονται μαύρα.
ε λοιπον κανεις πολυ μεγαλο λαθος.η αδερφη μου που γεννησε στο δημοσιο νοσοκομειο στον βολο με τον καλητερο γιατρο του νοσοκομειου δεν του εδωσε ουτε ενα ευρω κ οχι απλως την προσεξαν την ειχαν πως κ πως.

Δώρο δεν του έκανε ;
Φακελάκι ή ένα δώρο έστω ;
Τυχαίο γεγονός ότι όλοι τη πρόσεξαν τη κοπέλα και μπράβο τους.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν εχει νομιμοποιηθει το φακελακι κ εδυ πες οτι θες.

mamalina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
demaki88 έγραψε:
Πεταλουδίτσα έγραψε:Το φακελάκι έχει ήδη νομιμοποιηθεί.
Αν δεν δώσετε δεν θα σας προσέξουν,είναι νόμος εδώ και δεκαετίες και αυτό δεν αλλάζει.
Όποιοι θέλουν παιδί ή παιδιά να είναι έτοιμοι να ανταποκρίνονται και στα έξοδα αλλιώς ας το αφήσουν το άθλημα για άλλους.
Τα παιδιά δεν είναι παιγνιδάκια ούτε ο γάμος.Μου θυμίζει το ηθικό και το νόμιμο η όλη ιστορία. Ας το πάρουμε απόφαση...ωραία η αγάπη,το sex, η ευχαρίστηση ο έρωτας αλλά χωρίς το χρήμα όλα γίνονται μαύρα.
ε λοιπον κανεις πολυ μεγαλο λαθος.η αδερφη μου που γεννησε στο δημοσιο νοσοκομειο στον βολο με τον καλητερο γιατρο του νοσοκομειου δεν του εδωσε ουτε ενα ευρω κ οχι απλως την προσεξαν την ειχαν πως κ πως.


και εγω τα ιδια....στο νοσοκομειο του βολου, τιποτα δεν εδωσα--ουτε καμμια νυξη εκαναν, μου φερθηκαν αψογα, γιατροι-μαιες, με προσεξαν, πολυ ευχαριστημενη εμεινα.

mamalina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εγω λογω καποιων επιπλοκων στον τελευταιο μηνα,(τριπλη περιτυλιξη αφαλου στο λαιμο του μωρου) μου ειχαν πει να ανεβαινω οποτε ανησυχω αμεσως κ να κανω ζωνες, (να μην περιμενω στα εκτακτα), πηγαινα εξω απο την αιθουσα τοκετων, χτυπουσα το κουδουνι, εβγαινε μαια κ εμπαινα αμεσως οταν ανυσυχουσα αν δεν το ακουγα καλα το μωρο....


γεννησα με τον γιατρο που με παρακολουθουσε , μου ειπε κ πηγα στην εφημερια του, (καναμε προκληση επειδη περνουσε η πητ--ειχε ξετυλιχτει το μωρο στον τελευταιο υπερηχο)

μου εκανε εντυπωση η ευγενεια απο ολους, ακομη κ απο νοσηλευτριες,

τελικα υπαρχουν ακομη ανθρωποι, σωστοι επαγγελματιες, αλλα πανω απ ολα ανθρωποι κ οταν σε προσεχουν, χωρις να σε βλεπουν μια τσεπη που πρεπει να μαδησουν, τοτε πρεπει τα καλα να ακουγονται.

βασικα, ουτε κ εγω περιμενα τοσο καλη αντιμετωπιση, ηταν μια ευχαριστη εκπληξη!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι ακριβως.

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:Δεν εχει νομιμοποιηθει το φακελακι κ εδυ πες οτι θες.

Μακαρι demaki γιατι κατι τετοιο ακουστηκε οτι το νομιμοποιησαν ελπιζω να μην ισχυει γιατι τοτε καηκαμε!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Anastazia2801 έγραψε:
demaki88 έγραψε:Δεν εχει νομιμοποιηθει το φακελακι κ εδυ πες οτι θες.

Μακαρι demaki γιατι κατι τετοιο ακουστηκε οτι το νομιμοποιησαν ελπιζω να μην ισχυει γιατι τοτε καηκαμε!
κοιτα εμενα δεν με καιει το θεμα γιατι θα γεννησω σε ιδιοτικη κλινικη.αλλα οταν καποιος παει στο δημμοσιο το νομιμο ειναι να μην πληρωσει γιατρο.οι γιατροι πολλες φορες στα νοσοκομεια θα σ πουνε "ετσι ειναι η ποκιτικη του νοσοκομειου"απειλισε τους λοιπον για καταγγελια να δουμε τοτε τι θα σου πουν.με το σεις κ το σας θα σας εχουν μετα.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
macaroni έγραψε:
demaki88 έγραψε:
Anastazia2801 έγραψε:
demaki88 έγραψε:Δεν εχει νομιμοποιηθει το φακελακι κ εδυ πες οτι θες.

Μακαρι demaki γιατι κατι τετοιο ακουστηκε οτι το νομιμοποιησαν ελπιζω να μην ισχυει γιατι τοτε καηκαμε!
κοιτα εμενα δεν με καιει το θεμα γιατι θα γεννησω σε ιδιοτικη κλινικη.αλλα οταν καποιος παει στο δημμοσιο το νομιμο ειναι να μην πληρωσει γιατρο.οι γιατροι πολλες φορες στα νοσοκομεια θα σ πουνε "ετσι ειναι η ποκιτικη του νοσοκομειου"απειλισε τους λοιπον για καταγγελια να δουμε τοτε τι θα σου πουν.με το σεις κ το σας θα σας εχουν μετα.


βλέπω μαμάς και δέρνεις Demaki88 ακόμα δε βγήκες από το αυγό τα ξέρεις όλα σαν μια άλλη ψυχή στο φόρουμ....πόσο ανώριμη είσαι όμως και αυτό φαίνεται ......!!!!!! Θα τους κάνεις όλους ΝΤΑ . Μάθε ότι πολύ σωστά το φακελάκι πάει για νομιμοποίηση έτσι ώστε να φορολογούνται στη πηγή τα εισοδήματα.Μάθε,ρώτα και cool-αρε !
Είσαι μακράν νυχτωμένη από τη real life.....!
αντε ρε τσουτσεκι.μηπως εισαι καμια σκατογρια κ σε ενοχλησε η ηλικια μου;οσο γουσταρω ειμαι κ οσο οριμη θελω.εγω τουλαχιστων δεν εχω δημιουργισει κανενα ψεφτικο προφιλ για να βριζω ανωνιμα.

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντώνη, πάλι βαριόσουν σήμερα, ε;

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
Anastazia2801 έγραψε:
demaki88 έγραψε:Δεν εχει νομιμοποιηθει το φακελακι κ εδυ πες οτι θες.

Μακαρι demaki γιατι κατι τετοιο ακουστηκε οτι το νομιμοποιησαν ελπιζω να μην ισχυει γιατι τοτε καηκαμε!
κοιτα εμενα δεν με καιει το θεμα γιατι θα γεννησω σε ιδιοτικη κλινικη.αλλα οταν καποιος παει στο δημμοσιο το νομιμο ειναι να μην πληρωσει γιατρο.οι γιατροι πολλες φορες στα νοσοκομεια θα σ πουνε "ετσι ειναι η ποκιτικη του νοσοκομειου"απειλισε τους λοιπον για καταγγελια να δουμε τοτε τι θα σου πουν.με το σεις κ το σας θα σας εχουν μετα.

εμεις δεν εχουμε ιδιωτικη οποτε θα γεννησω σε δημοσιο!οποτε με καιει το θεματακι τελος παντων θα δειξει....
παντως συμφωνω μαζι σου!
με το καλο κοριτσακι μου Smile

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Anastazia2801 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
Anastazia2801 έγραψε:
demaki88 έγραψε:Δεν εχει νομιμοποιηθει το φακελακι κ εδυ πες οτι θες.

Μακαρι demaki γιατι κατι τετοιο ακουστηκε οτι το νομιμοποιησαν ελπιζω να μην ισχυει γιατι τοτε καηκαμε!
κοιτα εμενα δεν με καιει το θεμα γιατι θα γεννησω σε ιδιοτικη κλινικη.αλλα οταν καποιος παει στο δημμοσιο το νομιμο ειναι να μην πληρωσει γιατρο.οι γιατροι πολλες φορες στα νοσοκομεια θα σ πουνε "ετσι ειναι η ποκιτικη του νοσοκομειου"απειλισε τους λοιπον για καταγγελια να δουμε τοτε τι θα σου πουν.με το σεις κ το σας θα σας εχουν μετα.

εμεις δεν εχουμε ιδιωτικη οποτε θα γεννησω σε δημοσιο!οποτε με καιει το θεματακι τελος παντων θα δειξει....
παντως συμφωνω μαζι σου!
με το καλο κοριτσακι μου Smile
σ ευχαριστω..με το καλο κ σε σενα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις