Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
306 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 306 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ranou μπορει να το εχουν δει αλλα δε στο λενε γιατι δεν ειναι σιγοροι.Γερα να ναι και ολα τα αλλα δεν παιζουν σημασια

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
jojo_mama έγραψε:Εμείς το φυλο το είχαμε δει 14 εβδομάδων αν κ η μαμα μου επιμενει οτι το ειδε και στην αυχενικη...Τωρα ειναι να παω 05/04 για αυχενικη...
Εγω μαγνησιο επαιρνα το τελευταιο διμηνο περιπου για κραμπες που παθαινα στις γαμπες και ειδικα το βραδυ...
Εγω κοριτσια καφε δε μπορω να πιω..ενα φλυτζανι επινα το πρωι στη δουλεια ν ανοιξει το ματι και μου το εκοψε κ αυτο το ζουζουνι μου...και στον Ιωσηφ τα ιδια παθαινα... ακομα και τα συμπτωματα ακριβως τα ιδια...
ειδικα οι αναγουλες με πιανουν απο τις 3 το μεσημερι μεχρι τις 9 το βραδυ και μετα περνανε μονες τους..
Αν πιω λιγη σοδα ή μισο ποτηρακι coca colaε πειραζει πολυ;

ενε καφε πινω την ημερα και αυτον των μισο.και οσο για αυτα που εχουν ανθακικο εμενα ο γιατρος μου τα εκοψε ολα και ηταν το πρωτο που μου ειπε,και ακουσα απο αλλους οτι κουφενη το εμβρυο.
σιδιρο περνει καμια?

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tzef έγραψε:Και ναι πριν απο λογο εκανα την παρασπονδιαμου εφαγα σαλαμι Λευκαδος που μου αρεσει πολυ *καταγωγη απο Λευκαδα*Δεν ξαναπαιρνω ομως τελειωσε

γιατι τι εχει το σαλαμι λευκαδος?
η το λες για διατροφη?
παντως οντως ειναι τελειο παει πολυ ωραια και με το μετσοβονε.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιγο λιπάκι το εχει το ατιμο αλλα μου άρεσει.
Εγω coca cola έπινα αλλα μην ακους αυτα που λενε οτι κουφαινει και τετοια ειναι βλακειες απλα εχει πολυ ζαχαρι και παιρνεις ανουσιες θερμιδες.Καλα ειναι να μην παιρνουμε περιττες θερμιδες.

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
την κοκα κολα εχω κοντα στα 2 χρονια που την εχω κοψη τελειος.ειχα διαβασει τι προκαλη και την συχαθηκα.αυτο που θυμαμαι εντονα ειναι οτι τρως σου καταστρεφει ολα τα καλα και σου αφηνει ολα τα ανουσια

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eleni24 έγραψε:
tzef έγραψε:Και ναι πριν απο λογο εκανα την παρασπονδιαμου εφαγα σαλαμι Λευκαδος που μου αρεσει πολυ *καταγωγη απο Λευκαδα*Δεν ξαναπαιρνω ομως τελειωσε

γιατι τι εχει το σαλαμι λευκαδος?
η το λες για διατροφη?
παντως οντως ειναι τελειο παει πολυ ωραια και με το μετσοβονε.


Εμένα κορίτσια η γιατρός μου απαγόρεψε σαλάμια και γενικώς αλλαντικά γιατί κρύβουν κινδύνους τοξοπλάσμωσης.....Τοστάκι με γαλαπούλα και τυράκι τρώω που και που δεν καταλαβαίνω αφου το ψήνω...αναψυκτικά και καφέδες επιτρέπονται με μέτρο πάντα και πλήρης αποφυγή μαλακών τυριών ξιφία τόνος σούσι και μη καλοψημένα κρέατα..επίσης σαλάτες απο έξω μου είπε να αποφεύγω που δεν τις πλένουνε καλά.. Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οταν λεμε μαλακα τυρια ποα ειναι αυτα;Π.Χ ανθότυρο ;
Επισης τρλαιλενομαι για σαλάτες με τόνο.Η αλήθεια ειναι οτι τρωω μια φορα την εβδομάδα.Για τα αλλαντικα μαλλον εχεις δικιο γιατι ειναι καπνιστά.

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΝΙΚΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!ΧΕΡΑΚΙΑ,ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ,ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ,ΜΥΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΚΑΙ Η ΟΥΡΟΔΟΧΟΣ ΚΥΣΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΗΤΑΝ ΤΟ ΦΥΛΟ..ΗΜΟΥΝ 13 ΕΒΔ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΛΑ....ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ,ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ!!!!
ΒΕΒΑΙΑΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΟΙ ΔΥΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΝΗΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΕΣ ΑΚΟΜΑ....
ΑΠΟ ΚΑΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΖΑΛΑΔΕΣΚΑΙ ΠΑΜΕΑΛΛΑ ΕΜΕΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΩ..ΜΟΝΟ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΧΩΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔ. ΜΕ ΚΑΤΑΡΡΟΗ ΚΑΙ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ!!!!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ αντε μπραβο που πηγαν ολα καλα...ησυχασες εσυ..
εγω 05 Απριλιου παω και το σκεφτομαι συνεχεια...13 εβδομαδων κ κατι ημερων θα ειμαι κ εγω πρωτα ο θεος.
περυσι στον Ιωσήφ το φυλο το ειδαμε 14 εβδομαδων...ελπιζω να συνεργαστει κ αυτο το μωρακι μας!

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:Οταν λεμε μαλακα τυρια ποα ειναι αυτα;Π.Χ ανθότυρο ;
Επισης τρλαιλενομαι για σαλάτες με τόνο.Η αλήθεια ειναι οτι τρωω μια φορα την εβδομάδα.Για τα αλλαντικα μαλλον εχεις δικιο γιατι ειναι καπνιστά.

Σου παραθέτω το site με τα επιτρεπόμενα τυριά κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης..

http://www.babybaby.gr/showarticle.jsp?CMRCode=11NSG9B65

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
jojo_mama έγραψε:αχ αντε μπραβο που πηγαν ολα καλα...ησυχασες εσυ..
εγω 05 Απριλιου παω και το σκεφτομαι συνεχεια...13 εβδομαδων κ κατι ημερων θα ειμαι κ εγω πρωτα ο θεος.
περυσι στον Ιωσήφ το φυλο το ειδαμε 14 εβδομαδων...ελπιζω να συνεργαστει κ αυτο το μωρακι μας!

14 εβδομάδων???τυχερούλα εγώ ελπίζω να το δώ στις 16 και 3 ημ που θα ξαναπάω.. Laughing Laughing Laughing Laughing
με το καλό το μπεμπάκι σου Very Happy Very Happy Very Happy

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω Ranou δεν αναφρει όμως κατι για ανθοτυρο, Ειναι τυρι χωρις πολλές θερμιδες και μου αρεσει.

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ????ΕΣΕΙΣ ΑΚΡΑΤΕΙΑ ΕΧΕΤΕΚΑΘΟΛΟΥ????ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΒΗΞΩ Η' ΝΑ ΦΤΕΡΝΙΣΤΩ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ!!!!ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ Η ΒΡΥΣΟΥΛΑ..... Embarassed Embarassed Embarassed

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ Very Happy ΔΕΝ ΕΙΧΑ Η/Υ Mad
ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ....ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΒΓΗΚΕ 1,1 ΚΑΙ Η PAPP ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Very Happy ΟΥΦ ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΝΑ ΤΕΝΤΩΝΕΤΑΙ, ΝΑ ΚΟΥΝΑΕΙ ΧΕΡΑΚΙΑ, ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΛΕΣ Κ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΤΗΣ!!!
ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ KINDER ΕΚΠΛΗΞΗ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 4 215994
ΑΧ!!!!! ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΣΑΝ ΤΟ ΚΕΙΚ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 4 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 4 328109

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Αγάπη!!!!Αντε να δουμε και μεις τι θα δουμε,δεν παιρναει ο χρονος με τιποτε.Αγαπη βλεπω οτι οι κορες μα εχουν την ιδια ηλικια με λιγες ημερες διαφορα.
Ασχετο Κοριτσια πως πατε απο ορεξη και γενικα κιλακια; Smile

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzef έγραψε:Μπράβο Αγάπη!!!!Αντε να δουμε και μεις τι θα δουμε,δεν παιρναει ο χρονος με τιποτε.Αγαπη βλεπω οτι οι κορες μα εχουν την ιδια ηλικια με λιγες ημερες διαφορα.
Ασχετο Κοριτσια πως πατε απο ορεξη και γενικα κιλακια; Smile

ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ!!!
ΝΑΙ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΜΑΣ ΔΥΟ ΗΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2 ΙΟΥΛΙΟΥ ΤΟΥ 08 Very Happy
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΑΣ ΠΑΛΙ ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Very Happy ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!!!
ΑΠΟ ΟΡΕΞΗ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΜΟΥ ΚΟΒΕΤΑΙ...ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΔΙΑΙΤΑ Razz ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ Κ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΣΟΥΒΛΑΚΙΟΥ..ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Very Happy
ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ 60 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ 1 ΜΟΝΟ. ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ Very Happy

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η βασιλικουλα γεννηθηκε 28/06/08 Καρκινακια ευσαισθητα.Εγω απο 57 - 59 εχω παει θα δουμε.Δεν τρωω παρα πολυ αλλα ειμαι πρισμενη.Και συ μια χαρα δεν εχεις παρει κιλα.
Καλο βραδυ Νυσταζωωωωωωωω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 4 804467

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ έχω βάλει τα κιλάκια μου 4 μέρχι τώρα και όπως φαίνεται συνεχίζω....φοβάμαι πολύ και τρέμω στην ιδέα ότι θα γίνω τούμπανο(όχι ότι είμαι και κανένα στυλάκι 56 ξεκίνησα)αλλά βλέπω οτι έχω τασεις και μάλιστα τρώω ένα κυρίως γεύμα την ημέρα-ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ-και πρωινό δημητριακά και κανένα αυγό...ανυσηχώ για το μετά πως θα φύγουνε είμαι μόλις 15 εβδομάδων...εκτός και αν είναι φυσιολογικό δεν ξέρω είναι το πρώτο μου..φύλο και εμείς δεν μάθαμε ακόμη περιμένουμε το άλλο Σάββατο θα πάμε 16 και 2 ημέρες...

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειπα να ρθω και εγω στην παρεουλα σας!!!εχω πητ 17/10.χτεσ πηγαμε και ειδα το πλασματακι μου!!! Very Happy Very Happy Very Happy
με εχεσε η γιατρος μου γιατι πηρα 1 κιλο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 4 534787 ξεκινησα με αρκετα παραπανω κιλα (80) και μοθ ειπε οτι δεν θελει να παρω κανενα κιλο.....γινεται?????????δεν ξερω ρε γαμωτο το πρωι πινω γαλα το μεσημερι τρωω κανονικα και το βραδυ κανα τοστ κανα φρουτο κτλ. Τι να κανς πια να πειναω??????????????

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΣΤΕΕΦ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ 80 ΚΙΛΑ ΚΣΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ!ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΙΛΟ!ΑΛΛΑ ΑΓΩΝΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΛΙΓΟΥΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΗ!ΥΠΟΜΟΝΗ!ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ!

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ROSE 1980 έγραψε:ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΣΤΕΕΦ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ 80 ΚΙΛΑ ΚΣΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ!ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΙΛΟ!ΑΛΛΑ ΑΓΩΝΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΛΙΓΟΥΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΗ!ΥΠΟΜΟΝΗ!ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ!
ακολουθεις διατροφη η απλα προσεχεις?εγω σκεφτομαουν μηπως να παω σε διατροφολογο δεν ξερω.....με αγχωνει πολυ!και απο την αλλη 1 κιλο στον τριτο δεν μου ακουγεται και τοσο τραγικο ρε γαμωτο..... Sad Sad !
εγω να δεις επικυνδινη που μπορω να γινω!χαχαχαχαχαχα!φαντασου οτι ωρες ωρες λεω καλυτερα να ειχα αναγουλες και εμετο να μην θελω να φαω!!!

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΔΕΝ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΥΞΗΣΩ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΙΑ ΦΑΓΗΤΑ!ΟΤΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Η ΛΥΣΣΑ ΝΑ ΦΑΩ Π.Χ ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ ΤΡΩΩ ΑΛΛΑ ΒΓΑΖΩ ΜΕΡΙΚΑ ΕΞΩ,ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΑΝΟΙΞΩ!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ 2 ΟΙ ΧΟΝΤΡΟΥΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΑΝΑΛΟΦΙΕΣ ΜΟΝΤΕΛΩΝ ΦΕΡΝΟΥΝ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΜΟΝΤΕΛΩΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ!ΣΟΡΡΥ!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 4 531909

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ROSE 1980 έγραψε:ΔΕΝ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΥΞΗΣΩ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΙΑ ΦΑΓΗΤΑ!ΟΤΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Η ΛΥΣΣΑ ΝΑ ΦΑΩ Π.Χ ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ ΤΡΩΩ ΑΛΛΑ ΒΓΑΖΩ ΜΕΡΙΚΑ ΕΞΩ,ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΑΝΟΙΞΩ!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ 2 ΟΙ ΧΟΝΤΡΟΥΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΑΝΑΛΟΦΙΕΣ ΜΟΝΤΕΛΩΝ ΦΕΡΝΟΥΝ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?
Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΟΥΛΕΣ ΖΟΥΜΕΡΕΣ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!ΚΑΙ ΕΓς ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΣΙΜΠΗΣΑ ΤΟ ΚΙΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΝΑΙ ΤΟ ΒΕΒΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΖΟΡΙΣΤΩ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις