Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
499 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 499 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stav2007 έγραψε:17.3 ημουν.μην στενοχωριεσαι και εγω τωρα ειμαι 17.5.ακου εγω στην προηγουμενη εγκυμασηνη ειχα παθει αποκολληση υμενα απο 8 εβδομαδων.ολα φαινονται απο την αρχη.και τωρα που ειμαι παλι ξαπλα ειμαι απο 11 εβδομαδων.οποτε μην φοβασαι για τιποτα

χαίρομαι για τη διευκρίνιση, γιατί κι εγώ πανικοβλήθηκα, δεν στο κρύβω Shocked Shocked .Ξέρεις, τόσα όμορφα πράγματα και το μυαλό πάει και εστιάζει σε όλα τα αρνητικά ενδεχόμενα....
Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά αυτή τη φορά, μέχρι το τέλος...

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το ξερω ardoμου και εγω ετσι ειμαι,γι'αυτο απο την μερα που μπηκα δεν ειπα τιποτα για μενα και δεν θα ελεγα γιατι δεν ηθελα να φοβησω καμια.απλα τωρα το ειπα γιατι ηθελα να δωσω στην mariakim να καταλαβει οτι δεν ειναι μονη της,τα εχουμε περασει και εμεις και ομως δεν το βαλαμε κατω παλεψαμε και να που τωρα εχουμε πολι μωρακια στην κοιλιτσα μας

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπέρα μανούλες!!
εύχομαι σε όλες τελειομηνη εγκυμοσύνη και με ένα γερο και υγιές (δυο για τις δυδιμομανουλες) μωράκι!!
Εγώ χτες πήγα στο γιατρό και όλα καλά μου είπε,για το βάρος μμμμ...λιγάκι αλλά θα το προσέξω.5 πήρα ως τώρα ..είδομεν..
Το μωράκι μας έκανε το δύσκολο,είπα στον γιατρό να μας πει φύλο και τούρλωσε τον κωλάκο και μόνο αυτο βλέπαμε για 20 λεπτά!! Laughing
Μας έμεινε η απορία!!
Μου είπε να κανονίσω για β επιπέδου, συνεργάζεται με Ιασω,αλλά δεν γνωρίζω κόστος,εγώ σκέφτηκα να πάω Λητώ. Έχει κάνει καμιά εκεί;;Στα άλλα ου παιδάκια δεν είχα κάνει και δεν γνωρίζω.Κλείνω ραντεβού από τώρα;;για 20 εως 25 Ιουνίου;;

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
layza με το καλο και εσυ.εμενα ο γιατρος μου ειναι στο μητερα αλλα εγω εκανα και την αυχενικη και τωρα την β επιπεδου στο λητω.ειχα ακουσει για μια που ειναι κορυφη εκει και το ειπα στον γιατρο μου και μου ειπε οτι και αυτος ειχε ακουσει οτι αυτη ειναι πολυ καλη.στο λητω κοστιζει 100ευρω.αλλα οπυ και να κλεισεις πρεπει να παρεις απο τωρα.εγω εχω κλεισει 22 ιουνιου.αν θελεις τηλ και ονομα πες μου

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:καλημερα κοριτσια...Αγαπη χτες βγηκα νωρις απο τ σαιτ γι'''αυτο δεν σου απαντησα....δεν ξερω για τον γιατρο σου ο δικος μου ειναι Διευθυντης της γυναικολογικης πτερυγας στο ιπποκρατειο....ε μονο αυτο σου λεω καταλαβαινεις αλλη εξυπηρετηση...η ξαδερφη μου οταν γεννησε κατι ειχε γινει κ δεν ηθελαν να την βοηθησουν η νοσοκομες κ λεει η ξαδερφη ε δεν θα βγω θα παρω τηλ τον ταδε μολις ακουσαν το ονομα αχ κοριτσι μου ελα...παντου θελει μεσον..

ο δικος μου παιρνει 1000ε αλλα κανει την εξης ευκολια αν θα πηγαινεις να σε παρακολουθει αυτος καθε φορα σου κοβει αποδειξη των 50Ε μαζευεις τις αποδειξεις κ οποιο θα ειναι το ποσο πχ.500Ε του δινεις αλλα 500 για να γινει το 1000....συμφερει γιατι ενταξει καπου θα πηγαινα για εξετασεις ετσι κ αλλιως....αυτα αλλα πανε δες τον δικο σου μπορει να ειναι τοσο καλος οντως που τζαμπα μιλαμε....μακαρι για να μην ταλαιπορεισαι κ ολλας απο γιατρο σε γιατρο...

καλημερα φιλακια.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΠΑΝΤΟΥ ΘΕΛΕΙ ΜΕΣΟ...ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ!!!
ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΔΕ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ Κ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩΣΩ 1000 Ε ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΟΚ!!!
ΣΩΣΤΟ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ 1000Ε ΟΛΑ ΜΑΖΙ Shocked Shocked ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ...ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΑΛΛΟΣ. ΚΑΛΟΣ ΔΕ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ...Κ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑΝΕ ΧΟΝΤΡΑ Mad ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ!!!
Κ ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Respect

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stav2007 έγραψε:layza με το καλο και εσυ.εμενα ο γιατρος μου ειναι στο μητερα αλλα εγω εκανα και την αυχενικη και τωρα την β επιπεδου στο λητω.ειχα ακουσει για μια που ειναι κορυφη εκει και το ειπα στον γιατρο μου και μου ειπε οτι και αυτος ειχε ακουσει οτι αυτη ειναι πολυ καλη.στο λητω κοστιζει 100ευρω.αλλα οπυ και να κλεισεις πρεπει να παρεις απο τωρα.εγω εχω κλεισει 22 ιουνιου.αν θελεις τηλ και ονομα πες μου
θα ηθέλα να μου δώσεις στοιχεία.Θα πάρω τηλ από Δευτέρα. Smile

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εδω επιτρεπετε να λεμε ονοματα γιατρων η' πρεπει να σου στειλω πμ?

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ειλίκρινα δεν γνωρίζω,στείλε μου καλύτερα πμ μην δημιουργηθεί πρόβλημα. Wink

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:
tatianoula έγραψε:καλημερα κοριτσια...Αγαπη χτες βγηκα νωρις απο τ σαιτ γι'''αυτο δεν σου απαντησα....δεν ξερω για τον γιατρο σου ο δικος μου ειναι Διευθυντης της γυναικολογικης πτερυγας στο ιπποκρατειο....ε μονο αυτο σου λεω καταλαβαινεις αλλη εξυπηρετηση...η ξαδερφη μου οταν γεννησε κατι ειχε γινει κ δεν ηθελαν να την βοηθησουν η νοσοκομες κ λεει η ξαδερφη ε δεν θα βγω θα παρω τηλ τον ταδε μολις ακουσαν το ονομα αχ κοριτσι μου ελα...παντου θελει μεσον..



ο δικος μου παιρνει 1000ε αλλα κανει την εξης ευκολια αν θα πηγαινεις να σε παρακολουθει αυτος καθε φορα σου κοβει αποδειξη των 50Ε μαζευεις τις αποδειξεις κ οποιο θα ειναι το ποσο πχ.500Ε του δινεις αλλα 500 για να γινει το 1000....συμφερει γιατι ενταξει καπου θα πηγαινα για εξετασεις ετσι κ αλλιως....αυτα αλλα πανε δες τον δικο σου μπορει να ειναι τοσο καλος οντως που τζαμπα μιλαμε....μακαρι για να μην ταλαιπορεισαι κ ολλας απο γιατρο σε γιατρο...

καλημερα φιλακια.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΠΑΝΤΟΥ ΘΕΛΕΙ ΜΕΣΟ...ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ!!!
ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΔΕ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ Κ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩΣΩ 1000 Ε ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΟΚ!!!
ΣΩΣΤΟ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ 1000Ε ΟΛΑ ΜΑΖΙ Shocked Shocked ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ...ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΑΛΛΟΣ. ΚΑΛΟΣ ΔΕ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ...Κ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑΝΕ ΧΟΝΤΡΑ Mad ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ!!!
Κ ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Respect



kαλημερα κοριτσια..
αγαπη ποτε δεν ειναι αργα αν δεις οτι δεν σου αρεσει κατι ,,,σου δινω το τηλ του δικου μου...γι''αυτο ημαστε εδω για να βοηθαμε κ να τα μοιραζομαστε...

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια μολις επιστρεψαμε απο την κυριακατικη εξοδο μας. SmileΕφαγα και ενα φανταστικο παγωτο σε γευση φερερο και κρεμα με μπισκοτα παπαδοπουλου και ήρθε και εδεσε η κατασατση με βλεπω με ενα κιλο παραπανω απο αυριο. Νας σας ρωτησω κατι εσας η κοιλια σας φαινεται γιατι ολοι μου λενε οτι δεν φαινεται τιποτα. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 912791

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:Γεια σας κοριτσια μολις επιστρεψαμε απο την κυριακατικη εξοδο μας. SmileΕφαγα και ενα φανταστικο παγωτο σε γευση φερερο και κρεμα με μπισκοτα παπαδοπουλου και ήρθε και εδεσε η κατασατση με βλεπω με ενα κιλο παραπανω απο αυριο. Νας σας ρωτησω κατι εσας η κοιλια σας φαινεται γιατι ολοι μου λενε οτι δεν φαινεται τιποτα. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 912791
TZEF ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ 21Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ!! ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ, ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΗΚΩΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!! ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΡΩΤΗΣΑ ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ "ΓΕΝΝΑΩ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ" ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΙΔΙΑ ΚΟΙΛΙΑ!! ΕΧΩ ΠΕΡΕΙ 7-8 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ (ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΥΟ ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΑΝΩ!!)!! Shocked

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα!
εμεις διαβαζουμε με τα μικρα και τα μεγαλα ταυτοχρονα κ ειπα να ξεφυγω λιγο..
Αντε να περασουν οι δυο εβδομαδουλες να κλεισουντα σχολεια να ηρεμησουν και αυτα και εμεις...(οσο γινεται )
Σε εμενα η κοιλιτσα οχι μονο φαινεται αλλα παραφαινεται...απο την αρχη που το μαθα φουσκωσε και πεταχτηκε..αλλα μ αρεσει!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 215994
....και το στηθος δεν το συζητω..αλλαξα νουμερο σουτιεν!!

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ!ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ 23Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΜΕΝΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΦΑΙΝΕΤΑΙ!ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙ ΛΕΝΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΩ ΣΑΝ ΧΑΖΗ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΗ ΝΙΩΘΩ!

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ROSE 1980 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ!ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ 23Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΜΕΝΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΦΑΙΝΕΤΑΙ!ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙ ΛΕΝΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΩ ΣΑΝ ΧΑΖΗ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΗ ΝΙΩΘΩ!


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ.... Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΟΠΩΣ Κ ΕΣΥ ΑΠΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΣΤΟ ΤΙ ΛΕΝΕ.... Laughing Κ ΕΓΩ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΟΤΑΝ ΚΛΩΤΣΑΕΙ, ΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΜΟΥΣΙΚΗ....
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 36 328109

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ είμαι 21εβδομάδων και 3 ημερών και παραφαίνετε....από 3 μηνών βασικά φαινόταν

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
candy έγραψε:εγώ είμαι 21εβδομάδων και 3 ημερών και παραφαίνετε....από 3 μηνών βασικά φαινόταν

emena twra ksekinaei k fuskonei,.. tous protous 4 mhnes exasa arketa koila k exw balei mono 3... mexrh twra....

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επισης δεν την εχω καταλαβει μεχρι τωρα αν και την πρωτη μου κορη γυρω στην 21 εβδομαδα την καταλαβα.Παρολο που λενε οτι η κοιλια φουσκωνει πιο γρηγορα στο δευτερο εμενα τιποτα εχω την ιδια εγκυμοσυνη οπως και στην πρωτη μου κορη, χωρις κανενα συμπτωμα εκτος απο καουρες και δυσκοιλοτητα.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια χαρα.γιατι αγχονεσαι?
τελικα θα μου πεις που το βρηκες αυτο το παγωτο?

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειχα παει στο village στο Ρεντη και εχει εκει ενα μαγαζι vienna λεγεται ειναι αλυσιδα,η αδερφη δουλευει εκει κοντα και μου ειπε οτι τα φτιανουν αυτοι εκει και ειναι φρεσκα εχει φαντασικα παγωτα απο γευση lacta μεχρι νουτελα και σοκοφρετα τελεια Smile θα τρωγα αλλο ενα δε το ζυζητω.

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια εγώ η γουρουνίτσα τρώω κάθε μέρα σχεδόν παγωτό!!Ανελλιπώς ένα nirvana cream and cookies ή vanilla!!καλά, έτσι έκανα και πριν την εγκυμοσύνη, δεν μου φταίει αυτό!!!Να δούμε πόσα κιλά θα πάρω!!!! pig pig pig pig

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΜΑΧ ΕΝΑ ΚΙΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙΝΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΖΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ , ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ...ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ 3 ΤΟ ΜΗΝΑ.ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΕΙΧΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι μου κανεις τωρα?εγω ειμαι ξαπλα και δεν μπορω να [παω και μας πεφτει και μακρια για να στειλω τον αντρουλη μου.εγω παλι αυριο παω 18 εβδομαδων και χαιρομαι που εχω περει μονο 3-4 κιλα αν σκεφτεις οτι ειμαι ξαπλα

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ pig pig pig ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΡΙΖΟΛΙΤΣΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΩ!!! Κ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ ΣΤΑΝΤΑΡ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΜΟΥ Κ ΜΟΝΟ ΣΕ ΧΩΝΑΚΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΒΡΟΧΘΙΖΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ cyclops
ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΑ ΚΙΛΑ pale Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΥΤ!!!! tongue
Κ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΣΟΥΤΙΕΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΞΕΧΝΑΩ Shocked

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε κοριτσια μπορει να με βοηθησει καποια με το τικερακι?ενω το εχω βρει προσπσθω να το αποθηκευσω και δεν βγαινει μπροστα,βγαινουν μονο αυτα τα γραμμαρα απο κατω

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Π.Χ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ PASTE
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

TO ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ.ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΟΛΟ COPY Ή ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις